Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+27
Sajin Yatoshi
Hoozuki Meizu
Nukenin
Hebi
Higure
Shinobi
Rei Casius
Sora no Sen
Ayumi Mayu
Takeshi Kenpachi
Jenova Tatsumaki
Yuu
Takao Hanare
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Kashike
Faito Dansaku
Kaiji
Erigor
Hine Kureta
Hyuuga Amaru
Hikaru Hyuuga
Akira Hitsumi
Sabaku no Aiko
Crystal Takaishi
Akasuna no Sasori
31 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Brána  Empty Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:13 pm

Jediný vchod do vesnice tvoří právě písečná brána, která je střežena dnem i nocí jednotkou v podobě jonina a chunina, kteří jsou připraveni okamžitě podat zprávu Kazekage o pohybu někoho nežádoucího.
Požadavkem na každého vstupujícího je se prokázat a odevzdat všechny zbraně.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jul 16, 2013 3:43 pm

Se svým týmem jsme přistáli kousek od hranic Suny a zbytek docházeli pěšky. Hlídky z brány nás mohli už z dálky vidět. 
"Nechci se tu zdržovat moc dlouho, takže žádné vylomeniny, dohodněte se, kdo půjde semnou tentokrát." pronesla jsem a když jsme došli k bráně promluvila jsem: "Daimyo Sora no Kuni, ráda bych mluvila s Kazekagem ohledně politické situace." a ukázala jsem jim svůj znak.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Tue Jul 16, 2013 3:52 pm

Hlídka

Brána  300px-Isago_anime
__________________________________________________
Pečlivě jsem si prohlédl její znak a s uctivým poklonem ji pustil dále.
"Samozřejmě, Daimyo-sama, Kazekage sídlí v největší budově uprostřed vesnice.  Nemůžete ji minout, omlouváme se za nepříjemnosti, které vznikají při přestavbě vesnice,"
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jul 16, 2013 3:55 pm

"Děkuji, nechám vám tu polovinu mého týmu." kývla jsem na dva co měli jít semnou a já se vydala dál.
Cestou na mě promluvil ten nejstarší, kterého jsem sama občas učila.
"Víte kdo je tu kazekage?"
"Nemám tušení, ale jistě to bude někdo, kdo to má pod kontrolou." řekla jsem vlídně a pokračovala k hlavní budově.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jul 16, 2013 8:56 pm

Spěšně jako vždy, když jsme odcházeli z vesnice, jsme sebrali naše stroje zbytek týmu a vydali se na další cestu, tentokrát Tsuki (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Tue Jul 16, 2013 10:00 pm

Objevila jsem se před bránou s velkým batohem na zádech, vypadala jsem jako když Sunu navždy opouštím ale ve skutečnosti to byl batoh plný jídla..sice byl skoro větší než já ale to nevadilo! YOSH! Sice jsem nakonec měla jít sama ale byla jsem motivovaná jídlem!!! Sněz co můžeš! Nejlepší motivace na světě.Vytáhla jsem si z batohu sušenku a vydala se k oáze.

~přesun~
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akira Hitsumi Wed Jul 17, 2013 3:40 pm

Po nějaké době jsem dorazil k bráně Sunagakure no sato. Pozorně jsem si prohlédl své okolí. Velká písečná zed a v ní průchod s kterého temnota doslova vyzařovala. I když na mě brána působila docela zle, byl jsem si vědom toho, že zbytek Suny nevypáda tak jak její brána a tak jsem neměl žádné obavy ohledně loajálnosti Suny a její světlé stránce. Přišel jsem blíž k nejbližší stráží a promluvil. "Dobrý den. Jsem shinobi z Sora no Kuni. Chtěl bych se dostat ke Kazekagemu." Nečekal jsem, že mi i hned vyhoví, a tak jsem již automaticky hodil před sebe svou katanu, kterou jsem měl upnutou na zádech, a kunaie s shurikeny. 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jul 17, 2013 9:16 pm

Dorazili jsme do Suny. Diky amaru a jejimu skvele fungujicimu orientacnimu smyslu jsme se stacili nekolikrat ztratit. Nakonec jsem stal pred branou a jen tak stal a cekal na Amaru az jsem dotrepe svou zadnici.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Thu Jul 18, 2013 11:55 am

Sotva jsme se vzdálili od Konohy, musela jsem nás vést já. Hikaru celou cestu mlčel a ještě chodil o holi. Nejprve jsem nás dostala do ohavných bažin a sotva jsme se z nich dostali, byli jsme u obrovského jezera, které jsem v životě neviděla. Hikaru si asi myslel, že ho nevidím, ale viděla jsem, jak do něj čůrá! (Very Happy) Od jezera jsme se toulali rozlehlými lesy, přes hory, doly, řeky. Chvíli svítilo slunce, pak pršelo. A pak, na konci jednoho lesa, začínalo být strašlivé vedro. Ovívala jsem se lopuchem a uviděla písek. "NO SLÁVA! Jsem geniální!" Radovala jsem se předčasně. Samozřejmě mé myšlení se zastavilo u -kde je písek, tam je poušť a Suna- ... Jenže se jednalo o malou pláž. Tak jsme se vydali zase jiným směrem.

Po několika hodinách už jsem nás konečně dotáhla k vesnici. Celá vyčerpaná jsem se potácela k bráně, že mě dokonce i Hikaru s holí předběhl. Čekal na mě a připadalo mi, že se tváří dost opovrhovačně. No jó, tomu se to čeká, když se celou cestu sune jak šnek a opírá se o hůl! Doufám, že má pádný důvod mít tu větev u sebe! Zastavila jsem se před bránou, napnula hruď, upravila se a zamávala na stráže. Než jsem promluvila, v hlavě jsem si promyslela, co vlastně říct. Nakonec jsem ale řekla první věc, co mě napadla. "Dobrý den, přišli jsme předat vzkaz novému Kazekagemu. Přicházíme sem z Konohagakure no Sato." Všimla jsem si, že je tu kromě nás ještě někdo. Byl zahalen v masce, vypadal jako ANBU. Ale netušila jsem, odkud asi je. A hlavně byl ozbrojen, takže jsem na něj trochu zaměřila zrak.
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Thu Jul 18, 2013 12:02 pm

Hlídka
Brána  300px-Isago_anime
Ukázal jsem na tři krabice.
"Podmínkou ke vstupu je odevzdat všechny zbraně, poté můžete jít."
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Thu Jul 18, 2013 12:28 pm

Dorazila jsem se svým obřím batohem zpět k bráně a cestou snědla půlku jeho obsahu, akorát jsem do sebe nacpala poslední Dango z krabičky a zvědavě si prohlédla lidi u brány. Hmmh.. olízla jsem si prsty a šla dál. Ňam~ Nad míru spokojeně jsem se usmívala a šla dál.

~přesun~
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Thu Jul 18, 2013 12:35 pm

Podívala jsem se na krabice a přimhouřila oči. Doufám, že mi to pak vrátěj! Odepla jsem si pouzdro s výbavou a hodila ho do prostřední krabice. "Arigatou gozaimasu!" Zavolala jsem na stráže a prošla bránou. Začala jsem po vesnici pátrat po budově Kazekageho. Doufala jsem, že se Hikaru někde nezapomněl a jde za mnou. Po chvíli jsem se zeptala nějaké ženy, jestli neví, kde tu budovu najdeme. S radostí mi odpověděla, takže jsem se vydala přímo tam. (Přesun)
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 12:40 pm

Sve zbrane jsem odevzdal a nakonec jsem pomalu vstoupil do vesnice. No jeji energicnost ji nejak chybela. Nakonec jsem cekal az dojde ke me at muzeme dojit. "K brane tak delej a neflakej se." A cekal na ni
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Jul 18, 2013 2:14 pm

Vše jsem udělal podle pokynů stráží a vydal se dál, přemýšlejíc:
"To jsem zvědav jakého mají Kazekageho."
Přesun
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 5:02 pm

Dosel jsem opet k brane tam si vyzvedl sve veci a cekal az se Amaru raci dojit zpet a my se mohly vydat na cestu. Oprel jsem se o branu a cekal.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyuuga Amaru Thu Jul 18, 2013 5:05 pm

Nezastavitelné torpédo se řítilo k bráně - stejně jako v Konoze. Tentokrát jsem ale byla opravdu rychlá. U brány jsem se zastavila, čapla svoje pouzdro z krabice a mávla na stráž. "Jdeme!" V duchu jsem doufala, že budu mít další možnost se sem podívat. Ještě jsme si prohlédla vesnici z venčí a otočila se k ní zády. Odrazila jsem se a běžela zpět do skryté Listové. Cestou jsem pozorovala, jestli mě Hikaru stíhá, protože se vždy záhadně objevil přede mnou, ikdyž byl "těžce raněný" . Díky mapě už jsem neměla šanci se ztratit.
(Přesun)
Hyuuga Amaru
Hyuuga Amaru

Počet příspěvků : 33
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 18, 2013 5:09 pm

Sel jsem za ni byl jsem zvedavej jak tohle dopadne. Byla prilis lehkomislna. No mozna ne pri boji ale to jsem nevedel ani nemohl rict.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Jul 20, 2013 1:51 pm

Procházel jsem branou a po stěnách, "vůbecneklaustrofobní soutěsky" lezli moji pavouci. Vypadali opravdu vesele. Vykračovali si v řadách jako nějaká jednotka velmi speciálních vojáčků.
"Co je to za bordel?" podivil se jeden ze strážných.
"Zvykejte si. I pavouci potřebují vyvenčit." odsekl jsem a konečně zmizel pryč, kamsi do pouště. Na cestu jsem usrkával ledovou kávu a vypaloval jednu cigaretu za druhou. Když došla káva, načnul jsem vodku.

přesun
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun Jul 21, 2013 9:35 pm

Zpáteční cestou jsem se hlavně snažil nezpomenout na to, že si mám vyzvednout ZVN a svou katanu. Cestou jsem byl pořád nucen přemýšlet nad pečetí na mém jazyce. "Je to vážně pečet o které Kazekage hovořil?" Byl jsem si vědom toho, že Kazekage mohl lhát a to mě právě znepokojovalo. V žádnem případě jsem ale nelitoval toho, že jsem se dostal ke svitku Kishou Tensei.

Přesun
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Erigor Tue Jul 23, 2013 8:59 pm

U brány jsem byl celkem brzo, ačkoliv jsem nijak nespěchal. Kolem stráží jsem prošel už ve své kamufláži. Chvíli se na mně dívali jak na nějakého žebráka, ale stačil jeden jediný pohled mých očí a narovnali se zpět do pozoru. Já se v té době už vydal pryč do pouště, směrem k vesnici "Vyděděných"

-> Přesun <-
Erigor
Erigor

Počet příspěvků : 20
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Erigor Wed Jul 24, 2013 8:48 pm

Pomalým krokem jsem dokráčel k bráně vesnice, vlk mě stále následoval. Ruce jsem si dal k pasu, na rukojeť kusarigamy a když jsem procházel kolem stráží, ze strany jsem jim podřízl hrdla. Vlk zůstal stát u brány, já kusarigamy utřel do svého oblečení a pokračoval jsem v cestě ke kanceláři. * Omlouvám se, Kazekage-sama ale neměl jsem na výběr... * pomyslel jsem si a pokračoval v cestě.

-> Přesun <-
Erigor
Erigor

Počet příspěvků : 20
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Erigor Wed Jul 24, 2013 9:03 pm

Doběhl jsem zpět k bráně. Těla stráží už zde nebyla, ten vlk je asi odtáhl. Po chvíli jsem ho našel a hodil jsem mu svitky. " Info vám dám, až dostanu přístup do vesnice... neřeknu ho nikomu jinému než vašemu vůdci... kapiš? " řekl jsem mu a on pouze přikývl a odběhl pryč. Já se zatím vydal pomalým krokem k oáze, abych si odpočinul a zítra za nimi mohl zajít a zjistit co potřebuju.

-> Přesun <-
Erigor
Erigor

Počet příspěvků : 20
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Sat Jul 27, 2013 1:44 pm

Dovlekla jsem ho k bráně kde jsem ho pustila.
"Doufám, že máš peníze. Tvoje pozvání si vyberu v Konoze."
Zablesklo se mi zákeřně v očích a pak jsem mu skočila na záda.
"Tak jeď! Wohó! Zavez mě až k branám té proklaté vesnice!"
Zakřenila jsem se.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kaiji Sat Jul 27, 2013 1:50 pm

"Čo som ti vravel, há?"
Celou cestou k bráne som sa spokojne tváril a Aiko pýtal tomuto podobné otázky.
Asi po prvýkrát som bol spokojný s tým, že som sa vybral do kancelárie s úmyslom vziať misiu.
"Mohli sme si aspoň vziať niečo na cestu."
Napadlo mi ešte, ale to sme už pravdaže boli pri bráne a komu by sa chcelo ísť naspäť?
Snáď sa to bude dať zvládnuť aj bez jedla, pitia a oblečenia na cestu... keď tak sa nabalíme aspoň v Konohe!
A na chrbte som už aj tak mal ju, nie ešte batoh plný vecí xD...
Smer bol už teda jasný, Konoha - nemocnica a rámen!
Ak sa teda dovalíme v zdraví, čo som predpokladal.
Neboli sme prví, čo vyrazili bez zásob...

-Presun (za oboch)-
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Aug 04, 2013 7:51 pm

Faito

Než jsme došli do Suny, jakžtakž jsem se zmátořil. Přestal jsem uvažovat nad svitkem a začal se soustředit nad tím, co vlastně chceme. Hitomi moc dobře ví, proč mě sem posílá. Nechce vyjednat příměří. Chce vědět, kdo je Kazekage - jak se chová, jaké jsou jeho diplomatické postoje nebo soukromé cíle a tak dále. Misi ranku B by zvládl jeden člověk...
"Dobrý den. Jsem Faito Dansaku a chci mluvit s Kazekagem." řekl jsem tvrdým, nepoddajným hlasem. Nehodlal jsem se s nimi mazlit. Neměli tu rádi změkčilosti.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru