Akuma Saito- Techniky

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat Jul 12, 2014 10:54 am

Název Techniky: Genjutsu: Kurai hi

Úroveň: C Rank

Element: Yin

Zařazení: Genjutsu

Popis techniky: Po složení pečetí se kolem protivníka objeví vír prachu, který znemožní na krátkou dobu vidět naskrz. Jakmile vír ustane, uživatel (Akuma) zmizí. Protivníkovi se začne pomalu zatemňovat zrak, ztratí vizuální přehled, jediné, co vidí je tma. Po chvíli ztratí i kontrolu na sluchem, slyší hlasy z každé strany, nedokáže určit, odkud hlas přichází. Uživatel této techniky může mezitím chodit kolem něj a nebo utéct, protivník to prakticky nepozná.

Nevýhody/Slabiny: Stejné jako každé Genjutsu. Toto Genjutsu ovládá pouze dva smysly, zrak a sluch. Lidé, kteří mají vyvinuté čichové receptory lépe než normální člověk se dokáží i v tomto Genjutsu pohybovat podle čichu. Toto Genjutsu zároveň nedokáže zastavit pohyb nepřítele, i v tomto Genjutsu se může pohybovat, ale poslepu.

Uživatel: Akuma Saito


Povolená

___________________________________

Název Techniky: Genjutsu: Shōri

Úroveň: C Rank

Element: Yin

Zařazení: Genjutsu

Popis techniky: Po složení pečetí se rozezní velmi nepříjemný zvuk, který nakonec skončí a nepřítel je nepřítel lapen do Genjutsu, kde prožívá iluzi toho, jak vítězí. Každý jeho útok se zcela jistě povede a když použije techniku, vždy zasáhne svůj cíl ze 100% přesností. Protivníka můžou chytit pocity eufórie a sebejistoty, ale ve skutečnosti stojí nehybně namístě a žije si ve svých iluzích, kde i on je skoro bohem Shinobi. Genjutsu samo skončí, když uživatele (Akumu) v této iluzi zabije. Poté se opět ozve nepříjemný zvuk a iluze se začne sama pomalu rozplývat a nepřítel zjistí tu hořkou pravdu, že tak dobrý, jak si doteď myslel, že je není.

Nevýhody/Slabiny: Tato technika trvá tak dlouho, dokud moje iluze žije a v iluzi se protivníkovi daří, takže to může být otázka několika postů, ne-li jen jednoho, než Genjutsu skončí. Jinak nevýhody stejné jako u ostatních Genjutsu, navíc toto Genjutsu musí být navázáno očník kontaktem i složením pečetí, ne jen pomocí pečetí

Uživatel: Akuma Saito


Povolená


__________________________________


Název techniky: Yin Bunshin

Úroveň: D Rank

Element: Yin

Zařazení: Ninjutsu


Popis techniky: Po složení pečetí se aktivuje zároveň uživatelovo Kekkei Genkai, které vytvoří z uživatelova těla jeho identickou kopii. Tento klon nemá fyzické tělo, funguje na stejný princip jako normální Bunshin s tou výjimkou, že uživatel může klon využít k aplikaci Genjutsu. (Příklad: Akuma bude schovaný ve křoví a bude chtít použít Genjutsu, kterým zastaví nepřítele, potřebuje na to ale oční kontakt, vytvoří Yin Bunshin, který vyjde proti nepříteli a podívá se mu do očí za Akumu, který mezitím v křoví složí na techniku pečetě. )


Nevýhody/Slabiny: Stejně jako Bunshin nemají fyzické tělo, všímavější poměrně snadno rozeznají Bunshin od pravého uživatele. Počet těchto klonů je omezen na na jednoho, naráz jich jeden uživatel nemůže mít více. 


Uživatel: Klan Saito


Povolená


___________________________________

Název techniky: Genjutsu: Otogibashi no Sekai

Úroveň: A Rank

Element: Yin

Zařazení: Genjutsu

Popis techniky: Po složení pečetí a podívání se protivníkovi do očí, ( Nebo pomocí zvuku, kteří vydává mé Kuchyiose) je protivník uzavřen do Genjutsu v pauním světě, kde jediným vládcem je uživatel této techniky. Nepřítel se ve skutečnosti nehýbe, tato technika jej uspí, je to, jakoby žil velmi živí sen. Uživatel této techniky musí po celý čas techniky držet jednoruční pečeť, kterou udržuje spojení mezí ním a hlavou protivníka. V Genjutsu se děje přesně to, co si vymyslí uživatel. Může si vymyslet vlastní prostředí, může jej zachovat, může měnit počasí, může zde dělat vše, co ho napadne, pravdou však zůstává, že je to stále jen klam a iluze. Další využití této techniky je takové, že se dá použít jako poměrně výhodné místo pro trénink. (Vytvořím situaci, na kterou bude muset dotyčný reagovat.) 
Když se mi podaří v protivníkovi po dobu jeho věznění v Genjutsu zlomit jeho vůli, automaticky se technika sama ukončí a protivník se ocitá v psychicky špatném, lépe řečeno bezvládném stavu. Po dobu dvou postů není ani sám schopen pohybu, celé jeho tělo se třese.

Nevýhody/Slabiny: První věcí, která je třeba říct a není ani slabinou, ani nevýhodou, je ta, že uživatel si v Genjutsu sice může vymyslet co chce, ale pravdou zůstává, že jen to, o čem má nějaké informace. Nemůžu si vymyslet, že se tam objeví Pein, Hidan, Kakuzu a nakopou ti prd**. A nyní k nevýhodám a slabinám.
Jak už jsem zmiňoval, nevýhodou pro uživatele této techniky je, že pokud chce techniku udržet funkční, musí mít složenou jednoduchou jednoruční pečeť. Pokud se někomu podaří uživatele přinutit (Například fyzicky) pečeť uvolnit, uvolní tím i svůj cíl.

Aby nepřítel toto Genjutsu prolomil, za normálních podmínek (Když to nedělám až přehnaně nápadné) musí protivník mít inteligenci minimálně na 4 a Genjutsu na  3. 

Uživatel: Klan Saito


Povolená


___________________________________

Název techniky: Balgash no Akuma

Úroveň: /

Element: Yin

Zařazení: /

Popis techniky: Nyní se nejedná přímo o techniku, nýbrž o to, co se stane po obřadním rituálu, kterým musí uživatel této techniky projít. Díky Kekkei Genkai klanu dokáže uživatel svoji osobnost rozpůlit na polovinu, na svoji temnou stránku a tu dobrou. Druhá osoba dokáže mluvit se svým druhým já nedokáže mu však propůjčovat chakru a nebo se v reálném Světě zmocnit jeho těla, prakticky přežívá v mysli uživatele. Když je uživatel lapen do Genjutsu, dá se říci, že jeho druhé já jej z toho dokáže uvolnit. Maximální rank Genjutsu, ze kterého dokáže druhá osobnost uživatele uvolnit je A Rank.

Nevýhody/Slabiny: (Nevýhody) První z nich je, že ačkoliv je vaší součástí, hostíte svoje zlé já, a jeho přirozenost mu tím neseberete. Nikdy vás nenechá vás se v klidu vyspat, budou se vám zdát ohavné noční můry, které vás vždy ze spánku vyruší a to i když se vám podaří jej ovládnout. 
Další nevýhodou je, že s vámi komunikuje a navádí vás ke zlým úmyslům. Uživatelé se po čase stávají mrzutí, zlý, nesnášenlivý a krvežízniví. Dokázali by ublížit i vlastním členům rodiny, kdyby je zachvátil vztek. 
Poslední z nevýhod je fakt, že nedokáže porazit Genjutsu Mangekyou Sharinganu, žádné. Ostatní Genjutsu však do A Ranku ANO.
Uživatel: Členové klanu Saito


Povolená
___________________________________


Název techniky: Bakemono Kanashibari

Úroveň: A

Element: Yin

Zařazení:Genjutsu

Popis techniky: 
Po složení pečetí a aplikování genjutsu na cíl (Oční kontakt, zvuk netopýrů...) je protivník lapen v Genjutsu, kde na něj ze země vyráží dřevěné kůly, které je probodávají a tím i poutají na místě. Protivník dokonce cítí bolest, kterou bodná rána způsobuje, dokonce mu i z ran v Genjutsu teče i krev. Ve skutečnosti to vypadá tak, že protivník je paralyzován a nemůže se hýbat, vidí však i to, co se děje mimo genjutsu, nemůže však ničím kromě očí hýbat. (Může hýbat očima ze strany na stranu.) Velice silné paralyzující Genjutsu. Uživateli stačí techniku pouze aktivovat, potom je cíl chycen. 

Nevýhody/Slabiny:
Nevýhody- Toto genjutsu, i když by se šířilo zvukem, se dá naráz aplikovat jen na jednu živou osobu, čili nemůže spoutat celou armádu. (Vyjímka, jedná-li se o Juubi no Jinchuuriki.)

Slabina- Ačkoliv se jedná o paralyzující Genjutsu, hrubou silou se z něj lze dostat také. Jedná se však o opravdu monstrózní sílu. (Síla 4,5)

Pro lidi, jež jsou sběhlý v Genjutsu je uvolnění také hračkou. (Genjutsu 4,5)

Protivník může použít stínového klona, aby technice unikl, místo něj bude chycen klon, ale je třeba přechytračit uživatele. (Nejsem deb*l, abych neviděl, jak si přede mnou někdo udělá klona.)

Poslední slabinou jsou doujutsu. Tato technika neomezuje protivníka k využívání očí, takže oční techniky zde mají určitou výhodu, zejména Sharinngan.  


Uživatel: Akuma Saito
POVOLENÁ


___________________________________

Název techniky: Yin: Shi jigoku

Úroveň: C Rank

Element: Yin

Zařazení: Ninjutsu

Popis techniky: Jedná se o techniku, která nevyžaduje skládání pečetí. V podstatě jde o velice užitečné ninjutsu, které vytvořil Matado Saito a jež se v klanu učí i děti. Podstata této techniky je v tom, že uživatel nashromáždí do své dlaně chakru, které se zformují do malých kuliček (Počet závisí na ranku uživatele, Ti jsou schopni tuto techniku využít tak, že vytvoří kuliček více- C Rank Shinobi  25 balonků o každý rank více se počet zvedne o 10) Tyto kuličky lze potom hodit prakticky kamkoliv a na kohokoliv. Jakmile se čehokoliv dotknou, nafouknou se a vytvoří černou kouli o velikosti klasického balónku (Průměr jednoho balónku může být okolo 20-25 cm, na výšku je to okolo 30 cm). Ve větším množství dokáží pokrýt až středně velkou plochu a má dva účely. Prvním účelem je ukrýt pravou polohu uživatele této techniky. Dokonce ani senzibil nedokáže vystopovat pravou polohu uživatele. Důvod je prostý, každý "balónek" obsahuje uživatelovu chakru, takže senzibil nedokáže určit, jaký objekt je přesně uživatel a ani Sharingan nepozná, kde je skutečný zdroj této techniky. Balónky se navíc vznášejí a létají si podle svého, takže jejich pohyb ještě více znemožňuje rozpoznat, kde se uživatel nachází. (Pohybují se, uživatel také.) Navíc omezují viditelnost protivníka, ale i uživatele.
Druhý účel této techniky je lokalizace nepřítele. Schonost je podobná jako u techniky Kage Bunshin. Jakmile je balónek zničen, uživatel zjistí, na jakém místě byl zničen. (Tady je ta podoba. Smile ) A podle toho dokáže  najít nepřítele. Technika je perfektní při kombinaci s technikou Kirigakure no Jutsu, kde tyto balónky jdou vidět až z těsné blízkosti.

Nevýhody/Slabiny: Takže první a nejdůležitější nevýhodou je Byakugan, který dokáže skrz tuto techniku velice snadno vidět.
Druhou nevýhodou je odolnost těchto balónků a také jejich snadná manipulace. Stačí drobný kamínek k tomu, aby se balónek rozbil což dost zkresluje uživatelův úsudek, zkušenostmi se však tato nevýhoda minimalizuje. Co se týká manipulace, tady se výhoda nemůže nikterak minimalizovat. Vítr dokáže balónky brzy odvát pryč. Je však ještě jeden způsob, jak s nimi manipulovat a nezničit je, což je velmi výhodné pro protivníka. Dotknete-li se balónků prstem, do něhož soustředíte chakru, koule nepraskne a jednoduše ji můžete od stranit ze své cesty, aniž by jste tím dali jasně na vědomí, kde se nacházíte.

Uživatel: Klan Saito
POVOLENÁ
__________________________________

Toxin HG
Toxin HG je speciálně vyvinutý toxin Akumem Saitem. Je to organický jed vznikající v dobrých tepelných podmínkách ( Okolo 37 stupňů Celsia). Jed se skládá z různých bylin a hub nalézaných okolo Kirigakure a líhu. Mixováním bylin s teplotně správně ohřátým líhem vzniká černá tekutina, jež reaguje s kyslíkem a zasychá zhruba po pěti minutách. Pro její uchování v tekutém stavu je třeba ji brzy uzavřít do hermeticky uzavřených nádob (nebo kapslí). Pokud zaschne, tvoří jed malé černé lupínky. Pokud se však dostane do kontaktu s vodou v kapalné formě (ve všech směsích či roztocích-sliny, krev, pitná voda...), opět zkapalní.
Pokud se dostane do krevního oběhu, nastávají pretoxikační stavy. Do těch se řadí nevolnost, pocení, zrychlená srdeční činnost, nespavost. Ačkoliv je jed metabolismem lehce zpracovatelný, podobně jako ethanol, jeho rychlost zabíjení záleží na výdrži infikovaného.
Výdrž protivníka však hraje roli pouze v době pretoxikačního stavu, jakmile nastane stav plné toxikace, je jed tak rozšířený, že výdrž nehraje naprosto žádnou roli. Pretoxikační stav trvá základně tři posty, ale s každým započatým bodem síly se jeho délka prodlužuje o jeden příspěvek. (Max. tedy 8 příspěvků)
Od toxikace se začíná projevovat nevolnost a tělo se automaticky snaží jedu zbavit. Kromě zvracení (Při perorálním užití jedu) tedy tělo přechází do stavu nezastavitelného pocení a zvýšení teplot. (37 stupňů) Takovýto stav je časo nejdelší z celé části pretoxikace. Nakonec nastává poslední fáze pretoxikačního stavu, při které se rychlost srdce zrychlí, to už je mezník, který vás varuje, že jste takřka infikovaný.
Stav toxikace, stav ve kterém jed již působí na mozek. Vnímání prostoru a času je těžké, tělo reaguje na pokyny z mozku zpomaleně a přichází také stavy halucinace, kdy postižený vidí různé malé zvířátka běhat po zemi, často v jeho blízkosti. Později také dochází k emočním výbuchům, jak k euforii, tak k záchvatům agrese. Není proto lehké se s ním snažit vyjít. Nedělá rozdíly mezi přítelem či nepřítelem, pro něj jsme všichni jeho trýznitelé.
Jed mezitím plně zamořuje veškeré orgány a dostává se až do DNA, kterou modifikuje. To má jednu výhodu a jednu nevýhodu. Ta nevýhoda je, že poškozuje chromozomy a zabraňuje tak budoucímu početí. (Síla poškození je však opravdu malá, stane se jen v extrémních případech.) Výhodu však získá každé narozené dítě, jehož rodič tímto jedem byl infikován. Tělo si na něj přirozeně zvykne a již tímto jedem nemůže být nikdy otráven.
Toxikační stav trvá 5 příspěvků, poté upadá do bezvědomí a jeho orgány selhávají. Za další čtyři příspěvky však nastává smrt. Jestli byl někdo zabit tímto jedem je lehce prokazatelné. Kůže často po smrti zčerná.
Obrana proti jedu
Není tak jednouduché vyvinout účinnou protilátku, neznáte-li složení jedu. V těle se totiž v pretoxikačním stavu jen těžce dokazuje. Účinný protijed však má Akuma vždycky u sebe, takže pokud jste dobří stačí mu ho sebrat.
V pretoxikačním stavu se dá otrava zpomalit či dokonce úplně zastavit puštěním z žil v oblasti zranění či vycucáváním jedu z rány. (Jako při uštknutí hadem, ale musí to být ihned!)
Teď tu je něco pro milovníky alkoholu. Pokud se do Vás jed dostane a nestihnete ze sebe jed včas dostat, dejte si Saké! Jed se váže totiž také díky alkoholu, takže ho holt budete muset přepít. (Hine je v bezpečí. Very Happy ) Přijdou pouze pretoxikační stavy, které po třech postech odezní.
Pokud se dostanete včas do nemocnice, zachrání vás poměrně jednoduše celkovou detoxikací organismu, chvíli si v ní ale pobudete. 

POVOLENÁ


_________________________________________________________________________


Název Techniky: Kaihō ikari

Úroveň: E Rank

Element: Yin 

Zařazení: /

Popis techniky: Po delší spolupráci se svojí rozdvojenou osobností dokáže Akuma pomocí svého vlastního úsudku uvolnit Yinovu agresi a zlobu a využít ji proti svým protivníkům. Yin se nezmocní jeho těla, nýbrž uvolní do mysli Akumy neuvěřitelnou sílu pramenící z jeho samého. Když se říká síla, myslí se naprosté potlačení všech lidských pudů, z Akumy se tedy doslova stane šelma neřešící následky svého počínání. Ztratí zábrany jako je pud sebezáchovy, slitování, strach ublížit těm, na kom mu záleží apod. Zkráceně se z něho stane berserk. V tomto stavu není schopen odlišit spojence od nepřítele, jde po každém, koho uvidí. Je to proto taková dvojsečná zbraň.
Ve své hlavě cítí pouze nenávist na celý Svět, touhu po slepé pomstě, agresivitu a neuvěřitelnou sebedůvěru. Nebojí se toho, že by nemohl uspět. Z jeho očí vyzařuje doslova strach, kterým posedne každého, kdo se mu do očí podívá. Zvládá věci, které by v normálním stavu kvůli pudu sebezáchovy nebo strachu z neúspěchu neudělal. V tom tkví síla této techniky. Jeho útoky jsou díky tomu (v závislosti na jeho dovednostech) nejenže nepředvídatelné, ale  také zákeřné. Předvídat jej v tomto stavu dokáží už jen stejní blázni jako je on sám a nebo uživatelé doujutsu. Využívá maximum toho, co mu jeho tělo umožňuje, tudíž je síla této techniky závislá na jeho vlastních schopnostech.
V tomto "stavu" vydrží šest postů, poté se opět všechno, co mu tato technika dává stáhne a vrací se k sobě samému. Většinou si ze svého počínání pamatuje jen záblesky a jen pomyšlení na to, co dělal mu způsbuje bolesti hlavy. Pokud však neutrpěl žádné jiné zranění, je okamžitě schopen boje. Vlastně se jedná jen o odstranění psychických zábran, které jinak má. Jedná se o klanovou techniku, které je na pomezí Genjutsu/ Gen-Kinjutsu, protože žádný člen nemá právo tuto techniku použít, pokud není v ohrožení života. Sám Akuma však tuto techniku nesnáší a bojí se jí...

Nevýhody/Slabiny: Je mnoho nevýhod, kterou tato technika má. První z nich je, že na životě ohrožuje sebe a své okolí. Jelikož nemá čistý úsudek a nemá prakticky strach z ničeho, nebojí se ublížit nejen sobě, ale ani svým spojencům. Nemůže tedy tuto techniku použít, je-li v přítomnosti svého spojence, riskuje tím mnoho. Nezastaví ho sebevážnější zranění, to znamená, že často riskuje i svůj vlastní život, jde-li proti někomu zdatnějšímu. Je to taková dvousečná zbraň.
To byla asi největší nevýhoda této techniky. Je však ještě jedna, ne tak významná. Jelikož z něj technika udělá nepředvídatelnou bestii, sám neví, co udělá. Jedná instinktivně, reflexně, jak chcete. Nedokáže tedy plánovat více kroků dopředu, jedná tady a teď. Podaří-li se tedy protivníkovi přinutit hrát jeho hru, má nad Akumou výhodu a snadno jej s dobrým plánováním porazí.
Uživatel: Akuma Saito
Povoleno
__________________________________________________________________________


Název Techniky: Oslepení


Úroveň: B Rank


Element: Yin


Zařazení: Ninjutsu


Popis techniky: Po složení pečetí Akuma v ruce vytvoří malou černou kuličku, která nabere rozměrů Rasenganu. Vlastně to vypadá úplně stejně jako Rasengan, její účel je však úplně jiný. Koule má schopnost levitovat v prostoru, tudíž jakmile ji Akuma uvolní, vyletí do výšky, kterou si regulací chakry vybere Akuma a následně začne zářit nesnesitelně silným, oslepujícím světlem, které je schopno při delším pohledu také poškodit zrak. Kromě Akumy jsou všichni (Kteří do světla pohlédnou) tímto světlem oslepeni a nejsou schopni svůj zrak používat.
Tato technika vydrží pět postů, potom se koule rozplyne. Technika byla vyvinuta k zastavení protivníka, jenž ovládá oční techniky, tímto je totiž vyřadí z boje a musí se spoléhat na jiné smysly.


Nevýhody/Slabiny: První nevýhoda plyne ze zákonů fyziky. Světlo přes dostatečně silnou překážku nesvítí. Uživatelé Dotonu mají proto výhodu proti této technice, postaví před sebou zeď a již nejsou technikou nijak ohrožováni, dokud tedy ta překážka stojí.. Suiton funguje naopak jako lupa, tudíž zesiluje tuto techniku.
Další nevýhodou je člověk, jenž je zvyklý ne nespoléhat na zrak. To znamená, že lidé, co ovládají techniky na způsob Sairento Kiringu nemusí být touto technikou nijak znatelně poškození.
Uživatel: Akuma Saito


POVOLENÁ


__________________________________________________________________________


Název techniky: Yin: Densetsu no oni hasai

Rank: S

Zařazení: Genjutsu


Podstata: Yin
Popis techniky: Ultimátní technika, jakou klan má. Technika se aplikuje na jeden cíl. Jako médium slouží ukazováček, kterým Akuma ukáže na oběť svého Genjutsu. Následně je oběť chycena v iluzi, kdy se nemůže hýbat, okolo ní je pouze temnota, ze které o chvíli později vykráčí zlý démon (menší démon jako v Blood Prison), jenž začne hostovat na těle oběti zaživa. Agónie prostupuje celým tělem oběti, přichází pocity úzkosti, strachu, ale bolest nepřestává ani na chvíli, dokud z vysílení oběť neupadne do kómatu.
Ve skutečnosti to vypadá tak, že oběť se propadne povětšinou v kolenou a s otevřenýma očima žije ve svém snu, nemůže se pohnout ani v realitě, je paralyzován. Když Genjutsu dojde konce, ve většině případu to končí bezvědomím. Některé vytrvalejší však toto Genjutsu nezlomí tak úplně. Výsledkem je však celková vyčerpanost, jakoby jste právě dobojovali velice těžký souboj. Což Vás samozřejmě hodně znevýhodňuje a dává to velkou výhodu Vašemu nepříteli. Pokračování v delším boji by pro Vás stejně skončilo kolapsem dříve než by jste ve skutečnosti vydrželi.

Nevýhody:

 Nevýhoda pro uživatele zajisté je náročnost této techniky. I když to vypadá poměrně jednoduše, což je vlastně účel, jedná se o velice složité a komplexní Genjutsu, které klade taktéž velký nápor na uživatele. Vytvořit a hlavně zrealizovat toto Genjutsu do největší detailů, to nestojí ani tak moc chakry, jako výdrže. Použít tuto techniku jednou by nebyl problém, ale být nucen ji používat v boji víckrát než dvakrát by bylo negativní hlavně pro uživatele této techniky. Nakonec  by mohl skončit tak, jak jeho oběti.
Výhodu proti Genjutsu mají samozřejmě nositelé Rinneganu, Sharinganu, tak stejně lidé, kteří taktéž zvládají umění Genjutsu (4+), Ti se však vyhnou pouze nejhorším efektům techniky.
Jinchuuriki jsou na tom nejlépe, pokud je souznění mezi ním a jeho démonem dostatečně vysoké.


Naposledy upravil Akuma Saito dne Tue Mar 15, 2016 10:08 pm, celkově upraveno 40 krát

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Jul 12, 2014 3:56 pm

Takže mám pár otázek. Ono to je schopné oslepit i Hyuugu, Uchíhu a nebo kohokoli s nějakým doujutsu? Dále pokud jsem to dobře pochopil, napsal si, že slabiny jsou stejné, jako u každého genjutsu, tím si měl na mysli kai a podobně?

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat Jul 12, 2014 6:37 pm

Ano, dokáže oslepit i doujutsu, ale zase, platí, že Uchihové dokáží prokouknout genjutsu, nechává to stejné výhody s Sharinnganu. Byakugan nevím jak to přesně má s tím, když jsou chyceni do genjutsu, to teď vážně nevím, ale každopádně pro to budou platit stejné výhody, pokud nějaké mají.

Ano, teď když o tom uvažuji, měl bych tomu dát nejspíš nižší Rank, když se to dá zrušit tak lehce. Very Happy

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Faito Dansaku za Sat Jul 12, 2014 6:50 pm

Zajímavé, ještě ráno jsi tam měl napsáno, že to na lidi s doujutsu nefunguje.
Mám podobnou techniku a je to rank B (a funguje POUZE na vlastníky doujutsu):
http://nsgo.forumczech.com/t228-faitovy-techniky
Kansei messhii (Complete blindness)

_________________
Spoiler:

Edo Tensei
Body:
- Taijutsu: 5
- Genjutsu: 5
- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)
- Ruční pečetě: 0 (0,5)
- Síla: 3
- Rychlost: 4
- Inteligence: 4
- Chakra: 4
 
Techniky:
Genjutsu: Nake (rank C)
Genjutsu: Kansei messhii (rank B)
Genjutsu: Kettai ibuki (rank D)
Genjutsu: Assaiki (rank A)
Genjutsu: Kagami (rank E-S)
Genjutsu Shibari (rank S)

Technika tichého zabíjení na velmi vysoké úrovni

Techniky akademie

Veškeré informace: http://nsgo.forumczech.com/t167-faito-dansaku


"I Never die, but when I do, I don't..."
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat Jul 12, 2014 7:32 pm

Nic jsem nepřepisoval, kdyby ano, bylo by u příspěvku napsáno "Naposledy upraveno v "Den" a "Čas". Pokud vím tak to tam není, tudíž jsem tam asi nic jiného dopsat nebo smazat nemohl.

Moje technika se dá zrušit pomocí Genjutsu Kai, ta tvá taky?

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Jul 12, 2014 8:10 pm

Ono by se měla dát každá technika nepříliš velkého ranku uvolnit Kai, takže je trochu blbé se někoho ptát, zda-li se jeho genjutsu zruší aplikováním Kai. Genjutsu zvládnou prokouknout i lidí bez doujutsu, hraje zde roli mnoha dalších věcí. Jen pro informaci, aby si věděl, co máš od genjutsu ranku C čekat. POVOLENO, a ten rank tam nechej, i když v Narutu existuje podobná technika s rankem D. Ty do něj ale zapojuješ své Kekei Genkai, což úroveň tohoto genjutsu do jisté míry zvyšuje.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Tue Aug 12, 2014 12:07 pm

Nová technika.

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Tue Aug 12, 2014 2:27 pm

Zajímavé genjutsu, které umí shodit sebevědomí teda xD

POVOLENO

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Tue Aug 26, 2014 1:31 pm

Nová technika

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Assasin Senju za Tue Aug 26, 2014 2:40 pm

Kuchiyose nemůžeš vytvořit, když už existuje xD U nás to chodí tak, že shinobi zajde za Kagem a vypůjčí si u něj techniku Kuchiyose, kterou se poté naučí.

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Tue Aug 26, 2014 2:46 pm

Aha :'D Ale tak v tom případě si ji sem pak ani nemám dopisovat že? Very Happy

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Assasin Senju za Tue Aug 26, 2014 3:01 pm

Ne xD

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Tue Aug 26, 2014 3:11 pm

Oukey. Very Happy

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Fri Aug 29, 2014 11:41 pm

Neu Technique. Very Happy

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 30, 2014 1:24 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Wed Sep 17, 2014 7:53 pm

Nová technika. Very Happy

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Sep 21, 2014 8:35 pm

Ono polibek není třeba a druhá osoba mu dokáže tak či tak pomoci xD Tohle platí všeobecně u genjutsu, že u těch nijak speciálních postačí i toto bez polibku xD ... pokud Ti to nevadí, převedeme možnost, kdy to hráč schopný poznat je, a kdy ne na body v inteligenci a genjutsu, což? 

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sun Sep 21, 2014 8:40 pm

Dobrá dobrá, jen jsem to chtěl okořenit. Very Happy Ať tu nejsme studení čumáci.  Sad  Tak to tedy smažu a dám na tebe. Very Happy 

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Sep 21, 2014 8:42 pm

Aby to nepřítel poznal za normálních podmínek (nebudeš v genjutsu házet slony z nebes) musí mít genjutsu na 3 a inteligenci na 4. Může být?

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sun Sep 21, 2014 8:44 pm

Platí. ^^ Upraveno

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Sep 21, 2014 8:45 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Mon Sep 29, 2014 3:48 pm

Novinkááá <3

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Sep 29, 2014 6:48 pm

Tak za prvé si rozliš to, co máš již schválené, a co ne. Nemám v popisu práce Ti prohlížet všechny techniky a snažit se v tom zorientovat, alespoň tuto chvíli ne. Za daných okolností, proč pak ne? Toto však do toho nespadá.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Mon Sep 29, 2014 7:42 pm

Neschválená je vždy ta poslední, co přidávám... ^^ Ale ok, dopíšu si ke každé technice, co mám povoleno to, že je povolená, co ohledně té nové techniky? Smile

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Sep 29, 2014 7:52 pm

Dám Ti návrh, jelikož i v Narutu všechny Ty hluboce věřící techniky etc. byly logicky odůvodněny, i tady to trochu více převedeme do Té zemské sféry z Té duchovní, což? Přepiš to, že ne že by uživatel hostil ďábla, ale rozpůlí svou osobnost, kde jedná získá podobné vlastnosti již zmíněnému ďáblovi a omezíme to pouze na to, že Tě z těch genjutsu dokáže dostat. 

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru