Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 23 z 39 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 23 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yuu Thu Apr 17, 2014 8:01 pm

Išli sme opäť už mne známou cestou. Brána. Takže už konečne ideme do Suny. Asi budeme musieť počkať ešte na toho jedného. Zakašlal som a dal si ruku pred ústa. Ehm, mohol by si tým týpkom povedať , ukázal som na stráže, aby mi dali moje veci ? Bez nich totižto nezmôžem nič ak by sa situácia skomplikovala. Myslel som to keby sme našli toho kto zničil Sunu . 

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Apr 17, 2014 8:08 pm

Pozrel som sa na Yuu-a.
"V pohode.."
Povedal som a šiel som za strážami, ktoré som dobre poznal. Bol som bývalí anbu a celkom sme sa poznali, oni priniesli k Yuu-ovi jeho zbrane a odišli.
"Dúfam, že niečo zistíme v Sune o nepriateľovi. Kto vie kto to bol, poraziť samotného Kazekageho, no neviem... to bude poriadná výzva..."
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Apr 17, 2014 11:04 pm

Dorazil jsem k Brane a Rokuro i ten druhy uz tu byly cestou jsem se stavil v sidle a vzal si par veci. Nakonec jsem se zatavil a zeptal se Rokuro neco rekl ale ja jsem to nejak nepobral.
" Takze o co poradne jde. Nejake veci jste rekl ale nejak mi chyby kontext. To ze nejste obycejny Jounin mi napovida vase mluva. "
Pak jsem se otocil na Yuua
"Jake mate schopnosti. Neni na skodu vedet zpusob vaseho boje. Co se tyka technik nebo elementu na tom moc nezalezi ale spise rozsah a vzdalenost boje." A cekal jejich odpoved. Nebylo to tak ale v mym pripade  to bylo celkem  podstatne vedet jak bojuji. Jelikoz jsem se jim nechtel pletdst do cesty Taky jedna z mych hypotez byla ze je to zkouzka k pripojeni do ANBU ale to jsem nevedel jiste. edel jsem ze tam zdrejmne bude jeste i neco jineho nez jen by slo o pouziti Byakuganu hyuugu bylo dost i s lepsimy dovednostmy nez byly me.
( Sorry nemohl jsem odpovedet drive)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Apr 18, 2014 7:42 am

"Tak ide o to, že Suna bola zničená, sme niečo ako prieskumný, akurát nie tak docela, keď že je možnosť, že sa tam objaví nepriateľ, ktorému sa podarilo zničiť celú Sunu alebo sa tam objaví aj niekto iný..."
Odpovedal som na Hikaru-ovú otázku a tá jeho ďalšia otázka dávala zmysel.
"Bojujem či už na blízko, ale aj na strednú diaľku, ovládam aj genjutsu. Elementy Katon, Raiton."
Povedal som, bol som zvedavý hlavne čo ovláda Yuu, keď že som nemal potuchy kto to je...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yuu Fri Apr 18, 2014 5:05 pm

Dík. Odpovedal som na znak vďaky. Možno sú títo ľudia s Konohy fakt dobrý a ako počujem celkom silný. Pomyslel som si pritom som si balil moje veci aby som bol nachystaný. Dobre, zo všetkého najviac ovládam asi najlepšie ninjutsu, ovládam jediný element a to jiton, nazvyme to aj magnetizmus. Ak ste teda pripravený môžme vyraziť. Dopovedal som a vybral sa preč.
(PRESUN)

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Apr 18, 2014 8:40 pm

Kyvl jsem a nakonec jsem jen rekl.
"ja jusem tak slusny v Taijutsu tak to je asi vse." Nakonec jsem se jen vydal Za Yuuem. A sem tam mrkl zdali nas Rokuro nasleduje.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Apr 18, 2014 8:59 pm

Tiež som šiel za Yuu-om, neviem prečo, ale nejako som mu veril. Vedel kade presne máme ísť do Suny.
Celkom ma zaujala jeho schopnosť, magnetizmus... ten môže v nejakom boji urobiť riadny masaker.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Apr 23, 2014 6:30 pm

Dojdu až k bráně. Není to po bitvě s Iwagakure nic pěkného. Měl bych se dát do práce.. pomyslím si a energicky se pustím do práce.

Začnu s úklidem sutin. Pár větších spadlých kamenů dám na hromadu ke zdi, po chvíli mi dojde, že toto nemá smysl. Složím ruční pečetě a soustředím se. Kakuidori Bunshin no Jutsu! zavelím a rázem se kolem mě objeví 5 klonů. Tímto by se to mělo značně urychlit.. řeknu si v duchu a spolu s klony začnu uklízet všechny větší spadlé kameny ke zdi, co s nimi vymyslím potom.

Po tom co jsem nanosil trosky ke zdi jsem se jich musel nějak zbavit. Opřu se o zeď a přemýšlím jak na to. Nic efektivnějšího než pomoct si přes Kuchiyose mě nenapadlo. Popojdu před zeď, říznu se o katanu aložím ruční pečetě. Kuchiyose no Jutsu!
Podemnou se objeví opravdu velký netopýr. Tohle se ti líbit nebude.. řeknu netopýrovi a poplácám ho po zádech. S klony mu začnu na záda vyskládávat trosky, pak si na něj sedneme a trosky držíme, aby se nezřítily dolů. Netopýr vzlétne a odnese se nás na místo, kde bysme se jich mohli zbavit.

Dorazili jsme až do lesa za Konohou, kde jsme vyložili trosky a netopýr nás odnesl zpět k bráně. U brány jsem odvolal netopýra i klony a směřuji k Hokagemu, abych mu podal hlášení o mé misi.

PŘESUN
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Wed May 07, 2014 6:13 pm

Misia bola hotová a zo Suny to bola dosť dobrá vzdialenosť. Už ako sme vchádzali do územia Konohy, zavial na mňa pomerne teplý vietor, ale pre mňa bol chladný, lebo v Sune bolo nehorázne horúco.
Prišiel som k bráne, bola otvorená, len som pozdravil strážcom, čo tu boli. Poznali ma tak trocha, tak som sa im nemusel predstavovať. Po prechode bránou som šiel hneď do kancelárie.
presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed May 07, 2014 6:31 pm

Sel jsem celou dobu za Rokurem a nakonec jsme se dostaly az k brane. Strazni me znali takze me ani nezastavovali a ja dale pokracoval za Rokurem smerem do kanclu. Behem cesty do kancelare jsem si cestou prohlizel nejake ruzne veci v ramcich jen tak letmoi pohledem.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 10, 2014 8:59 pm

Faito

Dorazil jsem k bráně, když se ji zrovna chystali zavírat. Myslím ale, že tak vzácnou návštěvu se neodváží nechat venku.
"Jsem hachidaime Mizukage Faito Dansaku. Potřebuji nutně mluvit s Hokagem." řekl jsem nekompromisně. Nehodlám tu trávit noc. Kashike tu byl oficiálně jako můj bodyguard.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kashike Sat May 10, 2014 9:16 pm

Kashike


Postavím se na své obvyklé místo o dva kroky za kapitánem po pravé straně, abych mu nepřekážel. Masku nasazenou a všechno okolo přeměřuji pohledem. Nečekám tu potíže ale nesmím dopustit aby se něco stalo.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shinobi Sat May 10, 2014 9:18 pm

Strážní se podívali na nově příchozí a změřili si je pohledem. Pak se podívali na hodinky a řekli si, že dneska udělají výjimku. ,,Budeme věřit. Pošleme s vámi doprovod, abyste zbytečně nebloudili." Jakmile se Faito se svým doprovodem rozešel, jeden ze strážných je následoval.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 10, 2014 9:24 pm

Faito

S doprovodem jsem byl smířen, přeci jen, my to děláme ještě přísnější.
Vešel jsem tedy do vesnice a zamířil k budově Hokageho.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hirin Fri May 30, 2014 5:30 pm

Nazdar výletu, výletu. Nezmokli jsme už jsme tu. Tohle jsem si zazpívala v hlavě,když jsme dorazili před brány konohy. Cesta to byla dlouhá a místy i nepříjemná. Štěstí my vydrželo po celou cestu a byla jsem za to ráda, velmi ráda. Někdo mi pomohl a pomohl mi se dostat ke strážím. Stráže mohli vidět ženu, která má přes oči zavázanou pásku a na čele čelenku se znakem Kirigakure. Šli též vidět rukojetí mých mečů a a v ruce hůl. Když jsem se dostála na řádu spustila jsem.
"Zdravím, jsem diplomatka z Kirigakure. " a ukázala jsem pověření od Mizukageho. Pak jsem čekala co se bude dít.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shinobi Fri May 30, 2014 5:37 pm

Podívali jsme se na nově příchozí a změřili si ji pohledem, tak jako vždy. ,,Musíte však odevzdat všechny zbraně a půjde s vámi doprovod." Čekali jsme na její reakci, ale pravidla jsou pravidla. Zaujala nás taky páska přes oči, ale dokud si nebudeme jistí, tak zůstaneme v pozoru.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hirin Fri May 30, 2014 5:44 pm

Přišla jsem uzavřít dohodu a ne se tu hádat. Odložila jsem své meče a všechny své zbraně, krom své holi. "Hůl si nechám. Mám totiž problém s chůzí." řekla jsem Nechtěla jsem jím říct, že přišel slepý diplomat.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shinobi Fri May 30, 2014 6:03 pm

Zbraně jsem uložili a podívali se na hůl. Vypadala docela obyčejně, ale i tak se jeden ze strážných přiblížil blíž a hůl si důkladně prohlédl. ,,Dobrá. Jeden od nás půjde s vámi." Jakmile se Hirin dala do kroku, tak ji následoval.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hirin Fri May 30, 2014 6:11 pm

Přikývla jsem a vydala se vpřed, avšak tu byl jeden problém. Já jako cizinec nevěděla,kde je sídlo hokageho ikdyž už jsem tu jednou byla. Po pár krocích jsem se zastavila. "Bude te mě muset vest." řekla jsem jsem a pak sem se vydala za ním.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Sat May 31, 2014 10:27 pm

Na konci dlouhé cesty jsme viděli náš domov. Teplo domova..hezké počasí, hezké ženy i hezcí muži. To byla Konoha.
Stráže otevřely dveře. Projel jsem svou přítomnost do nejvyšší budovy v Konoze a ucítil známou čakru.
"Je zpátky,"ušklíbl jsem se.
"Tak teda, máte oficiálně volno. Všem Vám nechám zapsat misi. Sakuro-sama, jdi si odpočinout. Tobiru, Shiranui a Hikaru se mnou do Hokagovi kanceláře." řekl jsem a namířil si to přímo do kanceláře.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat May 31, 2014 10:31 pm

Dosli jsme domu. Asi tak dlouho sem se netesil do postele jako ted. Kdyz rekl ze mame volno chtel jsem nezvykle zajasat a pak rekl vetu kterou sem nechtel slyset. Nakoenc jsem jej jen nasledoval. Holt byl vrlitel.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat May 31, 2014 10:35 pm

" Tak hurá do kanceláře. Snad už se Hokage vrátil, dlouho jsem ho neviděla " Zajásala jsem když jsme dorazili k branám. Teď už zbývalo dojít do té kanceláře, ale celkem jsem se i cítila na další misi, kde bych si trochu vylepšila reputaci, jelikož jsem to docela zpackala v Amegakure. Zamířila jsem radši bez dalších řečí do kanclu.
(přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 10:04 pm

Objevila jsem se znovu před bránou Konohy tentokrát však s menší společností. Hirin jsem stále vedle sebou aby se mi neztratila. Rozloučila jsem se na menší dobu se strážci a vyrazili jsme obě do Kirigakure podle mapy jsem se řídila kudy mám jít, tak jsem doufala že se neztratím.
(přesun Shiranui a Hirin)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Jun 04, 2014 8:19 pm

Konečně jsem byla doma. Kývla jsem na strážce že už jsem konečně zpátky a pokračovala jsem k Hokagemu. Stále jsem však nemohla přestat myslet na horké prameny. (přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Jun 05, 2014 4:34 pm

Tak prišiel som pred brány Konohy. Potom som trošku spomalil tempo a prešiel som cez bránu, kývol som na stráže a pokračoval ďalej v ceste, nemal som záujem ísť za Hokagem. Vlastne som ani len netušil, že sa vrátil Assasin, s ktorým by som si určite veľmi rád pokecal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 23 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 39 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru