Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 9 z 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Mar 25, 2014 7:44 pm

Faito

Když jsem ji poslal za sebe, všiml jsem si drátků, které držela. Ihned jsem šel k zemi a senbon, který mi mířil na masku, mě tím pádem škrábl na tváři. Levačkou (ano, jsem levák) jsem naznačil úder ze strany na obličej. "Vyhozená spodní čelist, možná nakousnutý jazyk. Ale nebylo to špatné." řekl jsem a vstal. Rozhlédl jsem se kolem sebe.
"Soudě podle toho, co všechno jsi již použila, toho v ZVN už moc nemáš, že? Navíc se tu všude válí zbraně, které bych mohl sebrat a použít je proti tobě. Hezky promyšlené, ale zase zbytečné. Zkus to s klidem. Postavíme se proti sobě a ty se budeš snažit vzít masku. Já budu různě odklánět tvé údery a pokud bude nějaký opravdu dobrý, nechám ho projít. využij toho..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Mar 25, 2014 8:39 pm

Vykulila jsem oči, když se taky vyhnul. Vlastně, já s tím počítala, ale když mi vždy oznámil, co by se mi vše mohlo stát při mém kroku, trošku jsem ztuhla. Ne že bych měla strach...no možná trošku.
Pohlédla jsem do své výbavy a pravda. Už mi tam zbývali jen tři shurikeny, jeden kunai a dva senbony.
"Dobře, vynasnažím se." Pravda, mojí největší slabinou bylo právě genjutsu, které jsem netrénovala vůbec. Taijutsu bylo spíš vedlejší zaměření.
Rozběhla jsem se tedy proti němu a začala s kopem ze skoku, po kterém následovala rána pěstí. Zhruba stejné pohyby jak na gifu.
Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Tumblr_n0t4yt8oM51tqjxj5o1_400
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Mar 25, 2014 9:58 pm

Faito

Usmál jsem se. Přestala se schovávat a šla do toho plnou silou. To se mi líbí. Kop jsem zablokoval zápěstím a ránu do břicha jsem lehce odklonil. "Dobře." řekl jsem a postavil se tak, abych svým tělem zakryl přístup k masce. "Pamatuj na načasování úderů..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Mar 26, 2014 1:54 pm

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Tumblr_maz3e9C4AF1rst5fjo1_400
Pokračovala jsem dál a zahlédla masku, která mi po chvilce zmizela z dohledu za jeho tělem. Po celou dobu jsem ho zasypávala kopy a pěstmi a letmo se koukla i na houpající se masku.
Udělala jsem otočku ve vzduchu, kde na jeho obličej mířila má pravá noha. Právě při otočce jsem se snažila vytáhnout jeden ze tří shurikenů, který jsem se snažila hodit na provázek. Samozřejmě, že jsem se musela v takové rychlosti soustředit na dvě věci zároveň, proto bylo možné, že můj kop mířil o něco šikměnji, spíš k hrudníku, než k hlavě. Teď? Pohlédla jsem na jeho oči, které buď směřovali na mou nohu, nebo shuriken, nebo ruce. Netušila jsem kam přesně by se mohl podívat, ale po tom, co jsem vyslala shuriken, jsem změnila kop pravé nohy na levou. Jako kdyby dostal dva rychlé kopy za sebou a shuriken mohl udělat svou práci.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Mar 26, 2014 4:43 pm

Faito

Začala sérií kopů a úderů, to se mi líbilo. Blokoval sjem všechny její pohyby a všiml si, že tahá shuriken. Vyblokoval jsem kop na hlavu a vida, že ´druhým kopem maskuje hod, pousmál jsem se. Hvězdice lehounce škrábla masku, než jsem s ní uhnul. Dal jsem jí naději, byla blízko, ale ten kop byl opravdu špatně udělaná zástěrka. Kdyby se soustředila na obojí stejně, zvládla by to.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Mar 26, 2014 5:15 pm

Už jsem tu masku měla skoro na dosah, ale taky jsem zaznamenala svou chybu. Odskočila jsem od něj a vydýchávala. Pak jsem spatřila na obloze šest obřích křídel, vykulila jsem oči.
"Co to je za motýla?" Na chvilku jsem úplně odbočila od toho, co jsem právě dělala, protože něco takového jsem viděla poprvé. Ty křídla byly nádherné.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Mar 26, 2014 5:31 pm

Faito

Chvíli jsem přemýšlel, jestli na to jde opravdu tak amatérsky, ale když jsem viděl, jak úplně zapomněla na souboj, přidržel jsme si masku, aby ji nenapadla nějaká hloupost, a podíval jsem se směrem k bráně.
"Říkala ti maminka něco o Bijuu?" zeptal jsem se. Nechtěl jsem na ni hned vypálit, že její maminka je zrůda.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Mar 26, 2014 6:15 pm

Po jeho slovech jsem trošku s nechápavým výrazem v obličeji nakráčela blíž k němu a zakroutila hlavou.
"Ne, slovo Bijuu jsem ještě nikdy neslyšela." Řekla jsem a pohlédla znovu na ta křídla. Snažila jsem se zaostřit tu osobu ve vzduchu, která byla křídlama 'obdarovaná', ale bylo to příliš daleko, proto jsem pohled částečně přenesla na senseie.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Mar 27, 2014 11:51 am

https://www.youtube.com/watch?v=-FCKdtM_zOk

Faito

Když z Kairi vypadlo, že o bijuu neslyšela, zapochyboval jsem o její výchově. Kdy jsi jí to chtěla říct, Hitomi?
"Bijuu jsou ocasí démoni, oplývající ohromnou silou. Pro bezpečnost světa musí být zapečetěni a jako schránka neslouží nic menšího než člověk.
Kdysi dávno se vesnice dohodly a každá pod svá křídla přijala dva z těchto démonů. Zapečetila je do člověka a toho ochraňuje.
Když jeho nositel - jinchuuriki - není dost silný, démon se vyklube na svět a věř mi, že jakkoli přátelsky se tvářil, bude ničit a zabíjet...Samozřejmě pokud ho nositel zvládá, dává mu jen sílu a je to jeho spojenec, někdy i přítel. V jádru duše jsou ale tyhle stvůry nenávistné a pomstychtivé..."
Na chvíli jsem se odmlčel a pozoroval motýla.
"Každý démon má jinou podobu a každý démon má určitý počet ocasů, podle kterých se pozná jeho síla. Choumei, Nanabi, má sedm ocasů a podobu motýla nebo brouka..."
Položil jsem otcovsky ruku na Kairino rameno...
"Myslím, že ty jsi jasným důkazem toho, že zapečetění démoni se nijak neliší od ostatních lidí. To, na co se koukáš...je tvá matka, lady Mizukage..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Mar 27, 2014 2:05 pm

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Tumblr_mh1wu7xlVs1riezq3o7_500
https://www.youtube.com/watch?v=KWX54_H5xLs

Poslouchala jsem ho a při jeho slovech si ta stvoření pomocí své fantazie představovala. Jenže, tento byl krásný. Jak je možné, že něco tak hezkého je nenávistné a pomstychtivé. Byla jsem si jistá, že i ten nejprohnilejší člověk má v sobě byť jen kousek dobré vůle. Takže to je démon, který je dán do lidského těla. Pomyslela jsem si a když mi přiložil ruku na rameno a vyslovil tu větu, zarazil mě. Panenky v mých očích začaly kmitat nepatrně se strany na stranu a já měla vykulené oči s pootevřenou pusou. Zamračila jsem se.
"To je lež..." Pohlédla jsem na něj nevěřícně. "Moje maminka není démon." Řekla jsem už o něco tišeji, protože na toto se nedalo nijak jinak reagovat. Trošku se kolem mě ochladilo, když jsem to řekla.
"To není možný, aby jim byla. Je to Mizukage a nejsilnější z klanu Yamada, je to moje máma. Není to démon!" Křikla jsem a můj výraz v obličeji nebyl nejoptimističtější.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Mar 27, 2014 3:45 pm

Faito

"Tvá matka v sobě nemá bijuu dlouho. Při posledním útoku na bránu se obětovala, aby zachránila vesnici, a to mohla udělat jen tak, že démona zapečetila do sebe..." řekl jsem klidně a ruku nechal na jejím rameni, i když klouby už zšedly chladem.
"Právě proto, že je nejsilnější, má možnost osvobození démona ustát a pokud se nám ho povede opět zapečetit, tak přežít. Je mi to líto, Kairi, nechtěl jsem, abys to slyšela ode mně, už jsem o tom s tvou matkou mluvil... Myslím, že až tohle skončí, měla by sis o tom s ní promluvit. Nebudu ti lhát, Kairi. Tvá maminka skončí v nemocnici. Osvobození démona není spolknutí pecky. Jen tak ho někdo nepřežije. Tvá matka je ale silná a jistě bude v pořádku..."
Klekl jsem si vedle ní a stále jsem pozoroval motýla.
"Chceš ještě bojovat nebo si chceš raději povídat?" zeptal jsem se.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Mar 27, 2014 4:15 pm

Zima okolo mě pomalu ustávala a já dýchala a jednala znovu klidně. I tak jsem z toho měla podivný pocit, bylo to zvláštní. Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet.
"Proč mi to teda nikdy...neřekla?" Zadržela jsem slzy a pak se podívala na Faita, který klečel vedle mě. Posunula jsem se blíž k němu a dívala z velké dálky, co se tam asi děje. Věřila jsem, že to maminka zvládne, musí to zvládnout, musím jí ukázat, co jsem se naučila. Jak v teorii, tak snad i trošku v praxi.
"Já...chci se stát geninem." Řekla jsem rázně a přivřela oči. Snažila jsem se vzpomenout na ty obrázky ve svitku, které jsem viděla. Tygr, kanec, vůl, pes. Poskládala jsem pečetě a snažila se koncentrovat svou chakru a vytvořit svůj klon. Když jsem to udělala, vedle mě se objevila má kopie. Mírně jsem se pousmála, jenže v tu ránu spadla na zem a rozplynula se. Co to? Vykulila jsem oči, povzdechla si, sedla si na kmen a opřela si hlavu o ruce.
"Budeme si povídat..." Řekla jsem naštvaně a...ani nevím, kolik pocitů se ve mě v tuto chvilku mísilo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Mar 27, 2014 5:00 pm

Faito

"Neřekla ti to, protože tě miluje a bála se, že bys to nechtěla přijmout. To ale netušila, že jsi chytrá po ní a že chápeš mnohem víc, než si všichni myslí..." zkusil jsem to zahrát do outu. Ale přeci jen by si měla s lady promluvit. No co, v nemocnici bude dost času. Když jsem viděl, jak se pokusila vytvořit klon, řekl jsem jen:
"Jsi rozrušená, tvá chakra je nestabilní, tvoje techniky budou slabé nebo nebudou fungovat vůbec...posadíme se."
Sedli jsme si opět na lavičku.
"Chceš si povídat o něčem konkrétním?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Mar 27, 2014 5:50 pm

"Chytrá po ní?" Usmála jsem se. Pravda, byla jsem sice vzhledem po tatínkovi, ale slyšela jsem už od více lidí, že jsem chováním víc podobná na maminku.
"To je doufám dobré znamení." Chytla jsem si kolena a přitáhla si nohy víc k tělu a opřela si o ně ruce. Měl pravdu, byla jsem vyvedena z míry, techniky by nefungovaly.
"Ani nevím. Svět shinobi je jiný, než jsem si ho představovala. Když se nad tím zamyslím, dalo by se říct, že ninjutsu bylo stvořeno spíš k válkám." Usmála jsem se a poškrábala jsem se nervózně na zátylku.
"Pamatujete si ještě, jak jste se s mámou seznámil, sensei?" Podívala jsem se na něj zvědavě.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Mar 27, 2014 6:11 pm

Faito

Trochu mě její otázka překvapila. "Seznámení...těžko říct, vždy jsem chodil do kanceláře pro mise nebo něco projednat s Mizukage, a prostě jednou jsi tam přibyla. Nějak jsem si tě nevšímal, přeci jen, bylo lepší nemyslet na zbytečné věci..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Mar 27, 2014 6:16 pm

Pousmála jsem se, když můj předpoklad jeho odpovědi byl podobný.
"Hodně asi ctíte pravidla a dbáte na důležité věci...hihi, nedivím se, že jste na skoro stejné úrovni jak maminka." Mrkla jsem na něj a koutky mi trošku vyšplhaly nahoru, ale jak jsem slyšela ránu u bran, hned spadly zase dolů.
"Takže, maminka je teď něco, jako...Slavný Naruto Uzumaki?" Teď jsem si vzpomněla, že lidi říkávali, že měl zvláštní, velice silnou chakru a proto mě hned napadl ten Bijuu.
"Musí to být zvláštní, dělit se o tělo s duší někoho dalšího." Přemýšlela jsem nahlas.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Mar 27, 2014 6:45 pm

Faito

"Ano, já sloužím vesnici, až potom sobě a až potom svým citům..." řekl jsem a v duchu se zasmál, když řekla, že jsem "na skoro stejné úrovni jako maminka", navenek jsem ale zůstal v klidu.
"Víš, já tvé mamince velel, ještě, když byla u ANBu jednotek, společně s tvým otcem.
A i když jsem odešel na mou nejdelší misi, párkrát mě viděli. Jestli ale chceš znát pravdu, musí ti ji povědět někdo jiný, já ti ji neřeknu..."
Na chvilku jsem se záhadně odmlčel. Přeci jen jsem ji nechtěl strašit tím, že jsem zabil kageho, že jsem vyvraždil vesnici a o dalších zvěrstvech, které jsem dělal jen proto, abych odkrouhnul JI...
"Ty se o tu duši nedělíš, spíše přetahuješ. V těch nejvypjatějších chvílích ji většinou přebere démon. Vypadá to jako když je najednou z člověka někdo úplně jiný - jinak mluví, jinak se chová, jinak myslí..."
Pak jsem si vzpomněl na Naruta. Na toho slavného Naruta. Za tím nevyspělým vzezřením se toho skrývalo tolik. Bylo velmi zajímavé promluvit si s ním, když bylo po všem.
"Naruto Uzumaki je sám o sobě legenda, ale podle mě každý, kdo bojuje za to, co miluje, je hrdinou..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Mar 27, 2014 7:08 pm

Vykulila jsem oči.
"Vy jste byl jejich sensei?" Docela jsem se divila. Toto jsem nečekala, ale bylo to zajímavé. To co říkal o Bijuu, nevěděla jsem, co si o nich myslet. Zatím opravdu ne. Co když bude maminka jiná? Takovéto otázky mi lítali hlavou pořád dokolečka.
"Naruto Uzumaki. Hodně dětí od nás z vesnici jim chce být. Ale...Nevím, jestli by bylo nejlepší, být někým jako je on. Určitě to nemohl mít lehké, ale všechno to dělal z vlastní vůle. Občas bych chtěla poznat tu konožskou vůli ohně." Uřechtla jsem se. Ani nevím, proč jsem toto říkala, možná že jsem zase tak nějak myslela nahlas, ale s tím už nic nenadělám.
"Když bojujeme za to, co milujeme, musíme někdy i někoho zabít. Takže dejme tomu, že ten vrah bude hrdina. Já toto asi nikdy nepochopím." Zamyslela jsem se.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Mar 27, 2014 7:27 pm

Faito

"Naruto Uzumaki byl naivní fracek, kterému pomáhalo štěstí, horlivost, Kyuubi a jeho přátelé. Upřímně, jeho cesta za slávou byla cesta spratka bez disciplíny. Až v momentě, kdy mu šlo opravdu o život, si uvědomil, že má používat hlavu..." řekl jsem celkem nazlobeným hlasem. Ano, i přes jeho sílu jsem byl přesvědčený o tom, že Naruto je jen floutek, co nejdřív jedná a pak myslí.
"Konožská vůle ohně, to je něco, co nepotřebuješ, je stejně pevná jako vůle každého z nás..."
Pak jsme se dostali k ošemetnému tématu.
"Je to složité, ale když jsi v situaci, kdy zemřeš, když nezabiješ, rozhodování je velmi rychlé, to mi věř..." řekl jsem a vzpomněl jsem si na svou první velkou chybu, kterou jsem měl platit životem a nakonec mě zachránil kámen, který jsem nahmatal a rozmlátil s ním nepříteli hlavu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Mar 29, 2014 10:10 am

Jeho názor na Naruta Uzumakiho pro mě byl netradiční. I přes to jsem se ale usmála.
"Byl to vyvolený. I v pohádkách jsou takový. Měl víc štěstí než rozumu, ale na myšlení měl přátele. Slyšela jsem, že měl zvláštní schopnost. I ten kdo ho neznal v něj na první pohled věřil. Mě v sobě něco..." Zamyslela jsem se. Netušila jsem co, prostě něco. Tedy, asi tak, jak se to psalo v knížkách, které mi maminka četla. Byla jsem asi opravdu dítě, brala jsem většinu věcí jako velký optimista.
"To věřím. I tak mi ale vadí, jak každý shinobi říká, že je hrdinou. I když zabije vraha, sám se tím vrahem taky stane. Nepřipadá mi to jako něco, čím by se měl člověk chlubit." Utrhla jsem jednu květinku z keře a dala si jí do dlaně. Nejdřív jí obalila námraza a hned potom led. Podívala jsem se na Faita a lehce se usmála. Popošla jsem blíž k největšímu a nejsilnějšímu paprsku slunce, který prostupoval mlhou a na něj jsem položila květinu obalenou v námraze a ledu. Čupla jsem si k němu a pozorovala, jak led taje. Když led obalený kolem květu roztál, stále byl ve stejném stavu, jako když jsem ho utrhla.
"Led nemusí být vražedným nástrojem a já všem ukážu, že to je pravda." Stoupla jsem si a zamyslela se. To bude můj cíl! Pomyslela jsem si v duchu a do široka se usmála. Pravda, nepotřebuju mít vůli ohně, ta má je dostačující.

(vysvětlení proč ta květina nebyla nijak poškozená xD: Námraza je jak peřinka, udržuje teplo pod ledem a proto květina přežila xD. Víc informací v pohádce Zvonilka a tajemství křídel! xDD Je to vytažené z toho Very Happy)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Mar 29, 2014 10:36 am

Faito

Uchechtl jsem se. "Jestli je to tak, tak mám taky podobnou zvláštní schopnost..." řekl jsem spíš pro sebe. Když ale hájila led, byla to velmi vážná věc.
"Dostatečně studená věc může přelomit kov, popálit kůži, zastavit tep. Když někomu obalíš ruku ledem a pak do ní udeříš, roztříští se na desítky krvavých, zmrzlých kusů. A když někoho do ledu zavřeš, stále dýchá a cítí, jak mu zima prosakuje skrz oblečení, skrz kůži, skrz maso a on postupně umírá. Existuje jen málo horších způsobů umírání...Led rozhodně neslouží primárně k ničení, ale má své stinné stránky. Mnohem radši bych zemřel pomocí katany, než takhle..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Mar 29, 2014 11:28 am

"Schopnost? Jakoupak?" Řekla jsem zvědavě a když řekl takové věci o ledu. Zarazila jsem se a trošku se vylekala. Podívala jsem se na své ruce a zamyslela se, zarazila se. Byla jsem na chvilku trošku mimo.
"Takže umím něco, čím dokážu člověka brutálně zabít?" Pravda, tolik jsem toho o ledu nevěděla. Myslela jsem si, že to je schopnost, která je určení spíš k míru a zábavě, než k brutálnímu boji.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Mar 29, 2014 12:10 pm

Faito

"Nevšimla sis, jak se na mě všichni dívají? Jsem nenáviděný a nikdo mi nevěří. A mají proč..." řekl jsem prostě a když se otřeseně podívala na svoje ruce, pokračoval jsem.
"Pokud to bude nutné, ano, led dokáže brutálně zabít. Můžeš z něj dělat zbraně, pasti, můžeš pomocí něho člověka uvěznit na tisíc dnů a on bude stále dýchat. Ale můžeš tím někoho i zachránit. Pokud má někdo smrtelnou ránu a ty ho zmrazíš, můžeš ho držet v mrtvolném stavu, dokud se nenajde lék, a pak ho zase rozmrazit. Když si budeš dávat pozor, ten člověk nezemře. To je dobré využití ledu."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Mar 29, 2014 8:09 pm

Podívala jsem se na něj a usmála se.
"Pravda, schopnosti nemusí být vždy pro smrt a boj." Dala jsem si ruce na klín a otočila hlavu na něj.
"A, um. Všimla jsem si. Jen, co když je to i tím, že vy se nesnažíte tomu zabránit? Gomenesai, ale když Vás s maminkou vídám občas v ulicích, příjdete mi sám. Ale vypadá to, jako kdyby jste to vyhledával. Tedaaa, je to jen můj názor. Asi jsem moc malá na to, abych chápala tyto věci, ale snažím se je pochopit co nejdřív." Usmála jsem se na něj do široka. Nepřipadal mi nijak strašidelný, ani strašný, jak si lidé ve vesnici mysleli. Přišel mi jak někdo, kdo se snaží udělat vše pro dobro vesnice a lidi, které chránit chce a musí.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Mar 29, 2014 8:15 pm

Faito

"Je to tak lepší. Být sám, mít klid, nikdo tě s ničím neobtěžuje, můžeš se soustředit na důležité věci jako je trénink, rozvoj schopností, přemýšlení o budoucnosti. Na druhou stranu mám služebnictvo, které má jasné a striktní pokyny udržovat mě ve společenském rámci tak, abych nezapomněl mluvit, vyjadřovat se, chovat se slušně. Ale vcelku myslím, že samota je dobrá věc... Navíc spoustu lidí jsem vyslýchal, není tedy možné, aby mě měli rádi." řekl jsem a s lehkým úsměvem jsem si vzpomněl na dobu, kdy mé genjutsu bylo jen v začátcích a já vymýšlel, co by mohlo způsobit bolest a jiné...komplikace.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 9 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru