Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 3 z 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 25, 2013 5:39 pm

" Chcete snad jít proti mě přímo nebo se raději shováte a vymyslíte plán? Mě je to jedno, já se spokojím s jakýmkoliv nápadem. Takže rozhodnutí nechám na vás. Jo a aby to bylo zajímavější, nasadím si masku aby jste mi nemohli číst ze tváře. To je ode mě vše. Máte na to půl dne " (Do zítřejšího večera) Čekal jsem na jejich reakci a vnímlal pohyby jejich těl čímž jsem odhadoval jejich odpověď. Nasadil jsem si zároveň i svou masku.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Fri Oct 25, 2013 5:49 pm

Počas jeho príhovoru som prestupoval z jednej nohy na druhú. Keď dokončil, jediné čo som povedal bolo:"Poď za mnou"A dokonca aj to som povedal po tom, čo som sa otočil k Akiovi. Dúfal som, že ma poslúchne a hneď som aj vyrazil do neďalekého malého lesa. Nachádzalo sa blízko cvičiska. Vyskočil som na konár stromu a po ostatných skákal ďalej. Z počiatku som išiel pomaly, aby ma Akio prípadne dohnal.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Fri Oct 25, 2013 6:01 pm

Já bych spíš uvítal přímý boj před schováváním, ale jsem i týmový hráč. Kývl jsem na mého společníka a líným krokem jsem se za ním vydal. Po cestě jsem posbíral dva kunaie z minulého souboje. Na chvíli jsem se zastavil abych si je prohlédl - jsou nepoškozené. Přidal jsem trochu do kroku abych nebyl moc pozadu. Předpokládal jsem že on nejspíš vymyslel nějáký plán.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Fri Oct 25, 2013 7:01 pm

Bežal som stále dopredu, trochu som zrýchlil a dúfal, že Akio ma nasleduje. Čakal som, že Kataro bude ešte stále niekde vzadu. Počul som za sebou kroky a obzrel som sa. Akio pomaly bežal za mnou. Nebadane som na neho mrkol pravým okom, aby som mu dal vedieť že mám plán, no malo to jeden nedostatok. Ten čas som sa nepozeral pred seba a to sa mi stalo osudným. Potkol som sa o malý, hlúpy konárik a malo to za následok stratu rovnováhy, následne som už len padal dolu veľkou výškou. Z plných pľúc som zreval "ÁÁÁÁÁ!" Hneď nato som tvrdo dopadol na zem až to tak buchlo. Našťastie som padal tvárou na zem a náraz trochu zbrzdil rukami. Ale veľmi to nepomohlo, pretože na zemi som sa vôbec nehýbal. Možno to malo za následok dopadnutie na zem plnú malých kamienkov.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Fri Oct 25, 2013 7:38 pm

Následoval jsem člověka jež měl být bratr mého senseie a zároveň jeho student a tudíž i můj "spolužák". Nikam jsem nespěchal, narozdíl od něj. Pomalu se mi vzdaloval a zdál se mi zbytečně uspěchaný, když najednou slyším nějaký křik a vidím že sletěl ze stromu. "Je to normální?" na mojí tváři se usídlil lehce otrávený výraz. Doufám že tohle není jeho rutina. Po chvíli jsem stejným tempem dorazil až k jeho rozpláclému tělu. "To si říkáš ninja?" polohlasně jsem pronesl a levou nohou do něj lehce rýpnul. Nehýbal se. Nejspíš bude potřebovat pomoct,...
V tu chvíli jsem zmizel a objevil jsem se na kraji zalesněné oblasti. Líným krokem jsem přišel až na kraj a stoupl si na jednu větev a s mírně otráveným výrazem ve tváři jsem spustil. "Etto, sensei,... myslím že váš bratr bude potřebovat pomoct. Je sám sobě nebezpečný." Sice se na mě nedíval, ale bylo mi jasné že o mě ví. Cítil jsem se trochu trapně, sice to nebyl až tak můj problém, ale v týhle situaci,...
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 25, 2013 8:51 pm

Položil jsem si pravou ruku na masku když jsem to slyšel od Akia. Nahodil jsem takový facepalm, že můj bratr zase vyvádí voloviny. " Ach jo, proč zase. Akio možná po tobě budu chtít moc, ale postarej se nějak o něj. Možná vypadá že je trochu nedbalý, ale to je jen na venek. V boji si ho ještě neviděl. Za chvíli se za vámi vydám tak ať jste připraveni. " Jakmile jsem domluvil otočil se a šel pomalu směrem k Akiovi čímž jsem zároveň mířil i na místo kde byl Gats. Avšak jsem vůbec nespěchal.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sat Oct 26, 2013 10:32 am

Stál jsem na větvi a sledoval jsem jeho reakci. Jeho marné gesto neskryla ani jeho maska. Zatímco na mém obličeji celou dobu vysela jedna kamenná maska a čekala co se teda bude dít. Když jsem vyslechl jeho slova, nic se nezměnilo. Teda aspoň "navenek". Vevnitř jsem spíš trpěl hlady. Chvilku jsem postával na té větvi a čekal jestli půjde nebo ne. Šel, ale dost pomalu. Jen jsem ladně přeskakoval ze stromu na strom a u každého jsem se opřel a chvilku čekal.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 26, 2013 2:27 pm

Jakmile jsem došel k tělu svého bratříčka tak jsem se ho pokoušel vzbudit. " Hej vstávej. Nedělej že seš v bezvědomí. Jestli se neprobudíš do tří vteřin tak tě praštím. " Chvilku jsem čekal a později začal odpočítávat. " Jedna....... Dvě.... " chystal jsem se říct tři. Jestli se vzpamatuje tak nedostane ránu, pokud ne tak ho praštím a ještě ho hodím do nemocnice.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Sat Oct 26, 2013 2:55 pm

Po dopade som sa stále nehýbal a vyzeralo to so mnou zle. Vzdialene som počul nejaké kroky a tlmené slová. Hrozne ma bolela hlava a nemal som sily ani na to, aby som pohol prstom na rukách.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 26, 2013 3:06 pm

" Tři " Nakonec jsem ho trochu praštil, ale ani to nepomohlo. Proto jsem ho nabral na záda abych ho mohl odnést do nemocnice. " Akio. Pokud chceš můžeš jít se mnou. Odvedu ho do špitálu, nejspíš máš otřes mozku a upadl do bezvědomí. Ten úkol budete mít jindy, ale i tak si zajdem aspoň na jídlo a jemu to přinesu do nemocnice. Bereš? " Pomalu jsem si připadal spíš jako jejich kámoš než učitel, ale co se dalo dělat.  Pomalu jsem šel aby se Gatsovi nic nestalo a šli jsme do nemocnice.
/přesun
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Sat Oct 26, 2013 3:13 pm

Zrazu som dostal silný úder, ktorý ma hneď prebral. Hneď som pochopil čo sa deje a stále hral polomrtvého. Na bolesť som bol zvyknutý z tvrdého tréningu a preto som dokázal ovládnuť svoje svaly, aby sa po údere nepohli. Snažil som sa dýchať čo najmenej. V tom si ma brat vyhodil na plecia a ja som nečakal ani sekundu. Nestihol dopovedať svoju vetu a moja ruka čo najrýchlejšie vystrelila po šperkoch na Katarovej hrudi. V jednej sekunde som si uvedomil, že som to s tým plánovaným pádom prehnal a v druhej som mal prsty pár centimetrov od obidvoch sĺz.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 26, 2013 3:21 pm

Gats by se musel otočit celej, protože já jsem si vždycky házel lidi přes rameno aby byly obličejem na záda. Vždy se to tak dělávalo a nejpopulárnější to bylo u dívek. Jakmile jsem ucítil rychlý pohyb, hned jsem Gatse vyhodil do vzduchu. " Tak ty si ze mě budeš dělat srandu? " Zakřičel jsem na něj když padal znovu na zem a udeřil jsem ho do břicha a nechal ho spadnout. " To tě odnaučí zkoušet mou starost " Nechal jsem ho, ale sledoval jsem i Akia kdyby něco zkoušel.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sat Oct 26, 2013 7:25 pm

Když jsme se pomalu dobelhali až k tělu jeho bratra, jen jsem si sedl na nejbližší větev a s nezájmem jsem založil ruce za hlavu. Nebylo třeba se na to co se děje dívat a tak nějak mi došlo o co jde. Můj parťák to vzal do vlastních rukou. Jen tak jsem si odfrknul a přemýšlel jsem jestli mám něco udělat, nebo ne. Hlasitým "Ehm!" jsem na sebe upozornil, aby si dali na chvíli pauzu a věnovali mi trochu pozornosti.
Ukázal jsem na škvíru mezi korunami stromů. Byly jsme docela hluboko v lesíku a bylo moc sem neprosvítalo denní světlo přes mohutné koruny stromů. Tady v Kiri díky vlhku a slunku, které na lidi sice moc nesvítí rostou velice masivní lesy. Ale přes tu mezírku mohlo jít vidět že se pomalu stmívá a čas nám vypršel. (ehm, hodinky nemáme xD) 
Cvičiště č. 1 - Stránka 3 9lp8
"Tohle divadýlko nám zabralo moc času, už jsme prohráli" prohlásil jsem stejným neutrálním hlasem a shunshinem jsem přiskočil ke Gatsovi. "V pořádku?" potichu jsem se zeptal a začal ho pomalu zvedat ze země. Tázavě jsem se podíval na senseie. Napadali mě dvě otázky - Nebylo to zbytečné? a Co teď?
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Sat Oct 26, 2013 7:56 pm

Tak toto som naozaj nečakal. V jednej chvíli som už držal slzy v rukách a tešil sa, ako druhú hodím svojmu novému partnerovi. No v tom som zacítil prudký pohyb a už som sa vznášal vo vzduchu. Pri páde som si v rýchlosti všimol Katarovu ruku a snažil sa ju zablokovať svojou. Veľmi to nepomohlo a narazil som na zem. -Brat ma stále silu v rukách, ako vždy.- Pomyslel som si. Pomaly som sa začal zdvíhať zo zeme, pri čom som sa pozeral na západ slnka. Premohol ma pocit bezmocnosti a smútku. Zase som sklamal, ako takmer vždy. Potichu sa ku mne premiestnil Akio. Pomohol mi vstať a jeho krátka veta ma skutočne dojala. "A-ri-gato..." Povedal som trhane pri namáhavom vstávaní. Uhýbal som pred bratovím pohľadom a oprel sa o najbližší strom."Tak teraz máme 2 možnosti. Alebo si jedlo uloviť alebo byť hladný." Pri rozprávaní som pozeral do zeme a skúmal trávu posiatu lístím do najmenších detailov.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 26, 2013 8:09 pm

Sundal jsem si masku a bylo vidět že jsem celkem zklamaný. Povzdechl jsem si s mrknutím očí. Vy jste mi ale tým. " Akio, ty se vůbec nezapojuješ a nebereš to vůbec vážně. Gatsi ty zas vymýšlíš dětinské nápady. Vzpamatujte se trochu. Kdokoliv jiný by vymyslel nějakou týmovou strategii. Tohle se ani jako strategie počítat nedá. Zítra ráno si to zopakujeme tak ať jste připravení. Ale jak vidím vy nemáte ani energii takže by jste byli k ničemu zítra. Pojďte za mnou, dám vám najíst. " Možná jsem byl až moc mírný, ale musel jsem jim dát aspoň nějakou motivaci. Možná že po jídle budou mít víc energie a příště se polepší. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Sat Oct 26, 2013 8:14 pm

Keď ma Kataro spomenul, mierne som potiahol nosom a letmo sa naňho pozrel. Počas jeho výkladu som dlho premýšľal nad tým, ako by som to spravil inak. Bolo až zarážajúce, koľko iných nápadov mi pripadlo oveľa lepších. No jeho posledná veta ma skutočne prekvapila.-Typický bratr.- Mierne som sa pousmial a vykročil vpred za novou šancou.
/presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sat Oct 26, 2013 8:21 pm

Vypadá to že se nám to moc nepodařilo. Ehm,... no jsme tým. Ale na pořád jsem se tvářil tak nějak neutrálně. Poslouchal jsem, ale vypadalo to spíš jako kdybych přemýšlel nad něčím úplně jiným. "Příště budu vymýšlet plán radši já" trklo mě a než jsem si něco stihl uvědomit oba už byli napůl cesty pryč. Pomalu jsem se za nimi vydal. Když jsme se dostali z té DŽUngle tak na oblože už se objevovali první obrysy měsíce.

~ PŘESUN ~
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Tue Oct 29, 2013 8:43 pm

Přiběhl jsem na cvičiště a nikdo tu nebyl. ,,Hmm mám štěstí." přišel jsem ke stromu a sundal katanu. Položil jsem ji a sedl si, čekal jsem na svého nového senseie. Přesto jsem pořád myslel na Hikari, jak se má a jak jí jde asi lezení po stromě. Usmál jsem se. 'Určitě dobře. Je tam Hitomi, která se mi o ni postará. Ach jo,' povzdychl jsem si. 'Doufám, že nebude přísný.' napadlo mě a čekal až přijde.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Oct 29, 2013 9:13 pm

Dorazil som na cvičisko. Podarilo sa mi nájsť to tu na prvý pokus, čo bolo pre mňa šťastie. Na blúdenie som bol totiž lenivý, takže by som zrejme stroskotal na nejakom inom mieste, keby sa zmýlim. Všimol som si tu Naokiho, ako inak, keď som ho tu poslal. Vykročil som k nemu a v ruke som už lúpal jednu mandarínku. Aspoň niečo zdravé do seba hodím. Došiel som až k nemu.
"Mno, takže Naoki..." Ozval som sa a posadil som sa pred neho do tureckého sedu, zároveň si Samehadu nakloniac tak, aby mi nebránila v sede ale tiež tak, aby som ju nemusel dávať dole z chrbta. Ruky som mal i tak už dosť zaneprázdnené.
"Tuším to býva tak, že sensei sa predstaví učňovi a zas naopak, hm?" Poznamenal som mierne znudene a hodil som si jeden polmesiac oranžového ovocia do úst. Potom som sa zamyslene na Naokiho zadíval.
"Takže... ešte raz teda, som Meizu Hoozuki, a nebude mi vadiť, keď mi budeš aj tykať. Pri vykaní si totiž pripadám starý a to nepotrebujem." Začal som rozprávať a medzitým som si hodil ďalší kúsok ovocia do úst.
"Som jeden zo Siedmich šermiarov, vlastním meč Samehada, ako môžeš vidieť... um... nie som nejaký zodpovedný typ, oveľa radšej čas trávim v bare než pri nejakej robote... a viac o mne povie už len správanie keďže ja na dlhé reči nie som, takže si môžeš ďalšie veci povšímať sám." Zakončil som to takto, zas som si hodil jeden kúsok mandarínky do úst a z chuti som prehltol.
"Teraz ty." Zamrmlal som a pozorne som ho začal sledovať. Nepotreboval som, aby mi tu vyrozprával všetky koníčky a záujmy a bohvie čo ešte... veď to som nespravil ani ja. Ale keby sa aj rozreční, aspoň by mi dal viac času na pokojné jedenie, takže som len mlčky čakal.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Wed Oct 30, 2013 7:41 pm

Když jsem ho poslouchal, tak jsem se zarazil. 'Samehada? Wow, tak to ne.' usmál jsem se. 'Tak tohle bude parádní trénink.' usmál jsem se. Mno, když domluvil, tak jsem slyšel, jak řekl: ,,Tak teď ty." V tu chvíli jsem nevěděl, jak začít, ale sáhl jsem si na břicho a usmál se. ,,Mno dobře. Tak teda začnu. Jmenuju se Naoki Utsushi, jsem bratránek Daisukeho Utsushi. Slyšel jsem, že jste byli na nějaké misi spolu, teď nevím, na jaké, skoro nic mi o ní neřekl. Mno vrátíme se ke mně. Chci se stát Šermířem, jako jsi teď ty.." jenom jsem se zarazil a koukl na samehadu a na moji katanu. 'Hmm, to asi půjde těžko, když mám takové párátko proti němu. ,,Hmm, mno nejsem zas tak dobrý s mečem, ale snažím se to nějak zlepšovat, ale pořád to není ono mno. A to hlavní - jsem Rokubi no Jinchuriki, ještě ale neumím ovládat jeho sílu, ale to se taky určitě naučím časem. Mno to by bylo asi tak všechno o mně. Jestli se mohu zeptat, tak s čím začneme trénovat?" upíral jsem na něj oči a čekal na odpověď, ale pořád jsem myslel na Hikari, jak se jí daří s tréninkem, mno doufám, že dobře, držím jí palce.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Oct 30, 2013 8:24 pm

Pozorne som ho sledoval aj počúval, zatiaľčo som už pomaly dojedal. Také zaujímavé mi z jeho rozprávania prišlo prv iba to, že je bratranec Daisukeho. Ale tak nejak moja pozornosť vzrástla, keď prezradil, že je Rokubi no Jinchuuriki. Vlastne, mohol som si to všimnúť aj sám vďaka Samehade, podľa jeho chakry... no, zrejme ta chrípka či čo som to mal mi dopomohla k tomu, že som si to ani neuvedomil. Čo už. Samehada sa aspoň potichu ozval vrčaním, keď to práve prezradil, ale ja som zostal iba zamyslene na neho kukať.
"S čím?" Zopakoval som a rozhliadol som sa po cvičisku. Bola by chyba ho skúšať hneď "naostro", so Samehadou proti jeho katane... aspoň to som si uvedomil mno.
"Asi tu nemáš po ruke dva drevené meče, čo?" Zamrmlal som a krátko som sa na neho kukol. Bolo ale jasné, že to tu nemal. Teda, možno, ja som bol 100%-tne presvedčený, že ich tu nemá. Pomaly som vstal, upravil som si šatku na krku a spravil som pár krokov k dreveným cvičným panákom. Kratšie som si ich obzrel, načo som im odlomil ruky. Tie mohli poslúžiť kľudne ako meče, stačí k tomu trochu predstavivosti a hotovo! Vrátil som sa zas k Naokimu a jednu tú drevenú tyčku som mu už-už chcel hodiť na nohy, keď som si zrazu niečo uvedomil. V duchu som si zas vynadal a tú tyčku, ktorú som Naokimu chcel hodiť ako drevený meč, som nakoniec odhodil niekde preč. On totiž mohol bojovať kľudne s katanou, mne to vadiť nemohlo...
"Najprv si pozriem, čo vieš a čo nie, kde robíš chyby a tak ďalej a tak ďalej... potom to všetko bude treba nejako vylepšiť, viac sa na to zamerať. To už sa uvidí neskôr, zatiaľ to teda bude taký cvičný boj, jop?" Nadvihol som jedno obočie a tým dreveným.. ehm "mečom" som len tak krútil vo vzduchu. Dávnejšie som už totiž nebojoval, či s mečom či normálne, takže... som bol zvedavý, ako to vlastne pôjde aj mne.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Wed Oct 30, 2013 8:59 pm

Chtěl jsem se smát, ale prostě má pravdu. Je lepší, než já, tak já mám katanu a on dřevěnou katanu. ,,Mno nemám u sebe žádné meče, to máš pravdu." sebral jsem katanu ze země, postavil jsem se proti němu a dal jsem si katanu před sebe. ,,Tak dobře, zkusme to." pousmál jsem se a čekal, co udělá, zatímco jsem se díval na jeho dřevěný meč proti mojí kataně. 'Hm, tak asi budu mít pěkný moncly," ušklíbl jsem se a koukal na něj.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Oct 30, 2013 10:05 pm

Začal som sa ešte trochu naťahovať, prv než by sa začal ten boj. Pohyb mi tak nejak chýbal, takže bez aspoň naťahovania by ma asi seklo pri nejakom pohybe. Ale možno nie, ktovie... Nakoniec som už zovrel v ruke tú drevenú tyčku, odstúpil som od Naokiho a zhlboka som sa nadýchol. Stáť som zostal asi len pár sekúnd, načo som sa prudšie odrazil z miesta a tyčkou som iba jednoducho švihol zľava doprava. Jednoduchý pohyb na jednoduché odkrytie... vlastne som do švihu dal ledva trochu sily, ale to naschvál...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Wed Oct 30, 2013 11:54 pm

Líně jsem přišel na cvičiště č.1. Bylo dost brzo, takže jsem počítal s tím že tu bude prázdno. A taky s tím že než dojde někdo z týmu, stihnu si ještě trochu zatrénovat. Když jsem přišel, všiml jsem si že jsem se mýlil. Někdo tady byl a očividně se chýlilo k nějakému boji. Nechtěl jsem je rušit, tak jsem se snažil o sobě nedávat moc vědět. Jen jsem pomalu přešel a sedl si na větev stromu poblíž a čekal jsem kdy se někdo objeví. Dlouhou chvíli jsem si zpříjemnil tím, že jsem vyfoukl několik desítek maličkých pěnkav. Byly opravdu maličké, některé mi seděli na ramenou a po rukách, ostatní kolem mě chaoticky poletovali. Vypadalo to jako by kolem mě tancovali plameny. "Uklidňující, hmm,.." S prázdným výrazem jsem se díval na ty dva co zde trénovali, ale byl jsem spíš zamyšlený. Ne že by mě to nějak zajímalo.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 31, 2013 3:19 pm

Koukal jsem jak se z ničeho nic proti mně rozeběhl a sekl proti mně. "hmm, tak dobře" rozeběhl jsem se taky a sekl proti němu, čimž jsem jeho útok zastavil a stáli jsme proti sobě. Cítil jsem, že tu nejsme sami, tak jsem byl ještě víc ve střehu. 'Doufám, že neplánuje dva proti jednomu.. hmm' ušklíbl jsem se a čekal co se stane dál .
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru