Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 8 z 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Mar 16, 2014 9:34 pm

Jeho reakce nebyla stejná, jak jsem očekávala. Když se blížil třetí pokus, výraz v mém obličeji se změnil. Trošku jsem zvrásnila čelo a pousmála se. Natáhla jsem před sebe ruku a když se mi do ní pokusil plácnout, uhla jsem. Svou druhou rukou jsem zablokovala tu jeho, která se tak pomalu rozhodovala na nějaký tah. Tou, kterou mě měl praštit, jsem mu taky chytla a podívala se mu do očí. Samozřejmě, že jsem neměla ještě sílu na to, ho nějak víc udržet. Ale snažila jsem se zabránit útoku.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Mar 16, 2014 9:57 pm

Faito

Pousmál jsem se. "Kopanec do břicha. Ale velmi dobře." Samozřejmě jsem tu malou chudinku nemohl nakopnout. Povolil jsem, abych ji instruoval o novém tréninku. "Pochopila jsi dobře, je vidět, že máš po rodičích dobré taktické předpoklady. Jedna z nejhloupějších věcí je snažit se předvídat útoky soupeře." V tu chvíli jsem ji plácl přes ruku.
"Teď se ale naučíš schovávat. To budeš potřebovat vždycky, do té doby, než zesílíš, bude vždy chytřejší schovat se."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Mar 16, 2014 10:07 pm

Vykulila jsem oci a urechtla se. Byla jsem rada, ze me pochvalil a pravda, na nohy jsem se taky musela divat, bojuje se preci jen celym telem a ne jen rukama.
"Arigato." Podekovala jsem za pochvalu a kdyz zminil ukryt, do siroka jsem se usmala. Bylo to jak hra na schovku, kterou jsem s maminkou hravala.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Mar 17, 2014 6:59 pm

Faito

Opět jsem si vzpomněl na otce. Zničehonic jsem v rukou držel tři kunaie. "Vždy minutu počkám a ty se přemístíš. Budu chodit do vnitřního cvičiště a zpět, abys to měla jednodušší a já tě nemohl poslouchat a vidět, když se přesouváš. Ve schovce se nesmíš hnout. Kdykoli uhodnu místo tvého úkrytu, poletí tam kunai, já se otočím a ty můžeš začít znovu. Připravena? Neboj, bude to ještě zábavnější..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Mar 17, 2014 7:11 pm

Poslechla jsem jeho pokyny a kývla hlavou.
"Chápu, budu se snažit." Usmála jsem se a když se otočil, začala jsem s pár metrovým úskokem. Přistála jsem za stromem a něco mě napadlo. Kdyby mě náhodou slyšel, vzala jsem si do ruky klacek, který jsem hodila na opačnou stranu mého směru, kterým jsem se chtěla dát. Schovala jsem se do keře tak, že jsem nebyla vidět a přesto dávala pozor, kde je. Doufala jsem, že rámus zašustění klacku o listy nějak zaměstná jeho uši a mě to dá nějakou výhodu. No, uvidíme.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Mar 17, 2014 9:41 pm

Faito

Došel jsem na vnitřní cvičiště a zpět. zastavil jsem se na místě, odkud jsem vycházel a pomalu se rozhlédl.
Má velmi lehké stopy, plus je to dítě, nicméně země je navlhlá, pokud tady stopy nejsou, někam odskočila...
Na stromech nejsou žádné stopy po kunai a větve jsou dost vysoko na to, aby na ně vyskákala sama. Jestli je chytrá, využije své velikosti a bude se držet při zemi...
Tohle vše se mi během několika vteřinek odehrálo v mysli, než se těsně před Kairi zabodl do země kunai.
"Dej si pozor na vlhkou zem. Pokud se schováváš a necháváš za sebou stopy, je jedno, jak dobře se schováš..." řekl jsem a opět se otočil k odchodu.
"Znovu!"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Mar 18, 2014 7:33 am

Najednou se u me objevil kunai. Nasel me. Rychle jsem odskocila a tentokrat zkusila neco jineho. Moc jsem nechapala to s tou navlhlou zemi, ale za zkousku nic nedam. Odskocila jsem za jeden ze stromu, kdyz dosel zpet na vnitrni cviciste. Jenze jsem tam nezustala. Zabodla jsem jeden kunai do stromu zdruhe strany kterou nevidel a odhoupla se do bohate listnate koruny.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Mar 18, 2014 1:42 pm

Faito

Opět jsem prošel svou oblíbenou trasu a došel na počáteční místo. Rozhlédl jsem se. Tentokrát jsem musel ocenit, že její schopnosti jsou podobné těm mým v jejím věku. Ne dokonalé, ale na to, že teď začala, je velmi chytrá. Pomalu jsem vykročil doprava. Chvilku mi trvalo, než jsem ji objevil, ale i přesto našel kunai svůj cíl.
"Perfektní! Naposledy!" řekl jsem a opět se otočil.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Mar 18, 2014 3:53 pm

Pousmála jsem se když mě našel a úměv mi vykouzlila i jeho pochvala, za kterou jsem byla ráda. Opět šel do vnitřního cvičiště a v ten moment jsem seskočila ze stromu za jeden větší kámen. Vzpomněla jsem si na pár historek, co mi rodiče vyprávěly a něco mě napadlo. Sundala jsem si svůj šátek z ruky a nechala ho tak, aby kousek čouhal ven. Hih, za pokus nic nedám. Jo, vždycky jsem si to chtěla vyzkoušet. Díky tomu, že mi dal radu o stopách, jsem odskákala po kamenech a schovala se. V ruce jsem držela kunai, který byl pod rukávem v mikině a čekala, jestli ho napálím nebo ne. Poslední schovka mě lepší nenapadla.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Mar 18, 2014 4:05 pm

Faito

Vrátil jsem se z cvičiště a opět jsem se rozhlédl. Za jedním kamenem jsem uviděl kousek látky. Udělal jsem dva kroky do strany a podíval se na šátek. Dvakrát se perfektně schovala a teď jí kouká šátek zpoza kamene? pomyslel jsem si a lehce se pousmál. Napřáhl jsem se a naznačil pohyb hozeného kunaie směrem ke kameni. Ve skutečnosti jsem ale kunai schoval do rukávu a čekal na reakci okolí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Mar 18, 2014 4:32 pm

Když jsem dlouho neviděla žádnou jeho reakci, doufala jsem, že má problém v tom mě najít. Když jsem schovaná, tak co mám dělat dál? Zamyslela jsem se. Samozřejmě, že mě to po chvilce duplo. No jasný, musím útočit! Jenže...ksooo, kdy?! V podvědomí jsem si povzdechla. Kunai jsem měla v ruce pod rukávem, aby náhodou nešel vidět odlesk. Snažila jsem se o periferní vidění, i když jsem ho neuměla tak dokonale, přeci jen jsem v pokrčení nakoukla. Když se podíval na ten šátek, měla jsem za to, že teď je ta správná chvíle, kdy nad tou věcí přemýšlí. Skočila jsem vpřed a hodila po něm kunai, jenže...To jsem trošku nedomyslela, už jen proto, že jsem nikdy něčím takovým neházela, proto to asi vypadalo tak, jako kdybych nějakému psovy hodila klacek. Rotoval ve vzduchu jak helikoptéra a spad před Faita na zem. Já jsem jen ztuhla a povzdechla si. Tak toto asi ne...Pff, a to se to zdá tak lehký!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Mar 18, 2014 7:40 pm

Faito

Kairi moc v periferním vidění nevynikala, ale vše je otázkou cviku. Jakmile hodila kunai, zabodl se nad ní do stromu ten můj. Vypadal jsem jako had, stále tak vklidu a najednou skoro až nepostřehnutelný pohyb. Usmál jsem se.
"Hezké, a dokonce sis to okořenila. Na útok je ale ještě stále dost času..." řekl jsem.
"Přines mi všechny mé kunaie a pojď si zase na chvilku sednout..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Mar 19, 2014 12:25 pm

Když jsem viděla kunai zabodnutý na stromě, jen jsem se usmála. Při jeho rozkazu jsem posbírala všechny kunaie a došla k němu. Dala jsem mu je sedla si zase na jeden z pařezů.
"Ach jo, vždycky mě najdete, to není fér." Nafoukla jsem tváře a hlavu si opřela o ruky. Taky mi to mohlo dojít, když je to dospělák a navíc jonin. Dívala jsem se na vodu v rybníčku a tak trošku mě hypnotizovala. Čekala jsem, co se bude dít dál.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Mar 19, 2014 5:33 pm

Faito

"Ano, najdu. Nemyslíš, že by bylo nefér, kdyby ses mi schovala a mohla se flákat?" zasmál jsem se. Cože? Já se zasmál?
"Možná je to tím, že jsem býval velitelem Oininů. Víš, kdo jsou Oinini?" řekl jsem a přešel tím k teorii. Posadil jsem se a znovu se dal do jídla.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Mar 20, 2014 4:02 pm

Podívala jsem se na něj nevěřícně a nafoukla pobaveně tváře.
"Jááá? Já bych si nedovolila se flákat." Zvedla jsem varovně prst, ale pak se zasmála. Nebyla to až tak pravda, v přítomnosti rodičů jsem to dělala, ale když mě měl na starost někdo jiný, chovala jsem se trošku jinak.
"Hai. Oininové jsou shinobi s maskou v Kirigakure, kteří se brilantně pohybují v naší mlze a mají po vesnicích hlídky. Je to tajná organizace. Každý Oinin je mistr ve svém oboru, který si vybral,. Jsou to ale spíš zabijáci, proto mají masky, aby neohrozili sebe a svou rodinu v normálním životě. Normálně, mají dokonce i falešný jména. No nevím, nikdy jsem je tak nějak nepochopila." Vychrlila jsem na něj s úsměvem od ucha k uchu. No co, dcera Mizukage musí něco víc znát, ne? Zvlášť když mi o těchto věcech často vykládali příběhy a doma téma Kirigakure, hodnosti, jutsu a takové věci valily pořád.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Mar 22, 2014 7:37 pm

Faito

Pousmál jsem se. "Oinini jsou skutečně speciální jednotky Kirigakure. Oficiálně patří pod ANBu, ale spíš s nimi úzce spolupracují, než aby jedni veleli druhým. Oinin převezme informace od ANBu a na základě toho jde udělat svou práci, kterou - jak jsi správně uhodla - bývá nejčastěji zabíjení.
Naši Oinini se ale od ostatních jednotek liší tím, že nemají konkurenci. Oinin je primárně cvičený na likvidaci, jde na misi s celou svou duší a je plně odhodlán pro úspěch mise i zemřít. Věř mi, že Oinin se dá s notnou vlnou empatie poznat i bez masky. Jsou to opravdu krutí, nelítostní, tiší lidé, lhostejní jakémukoli závazku kromě svých nadřízených.
Oinin provádí nejvyšší oběť: vzdává se citů, aby maximalizoval svou schopnost zabít. Není to lehký úkol, ale právě proto jsou to ti nejlepší shinobi, jaké znám..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Mar 22, 2014 9:19 pm

Poslouchala jsem ho, jako každého, kdo mi říkal takovéto informace. Když domluvil, tak na něco jsem se musela zeptat, na něco, čím jsem si nebyla jistá a nemohla jsem to nějak pochopit.
"Umm...Takže, vzdát se citů je necítit? To není možný, máma mi říkala, že každý člověk má city, i ten nejprohnilejší člověk na světě cítí." Řekla jsem s pochybami, toto jsem opravdu moc nechápala.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Mar 22, 2014 10:33 pm

https://www.youtube.com/watch?v=LTvenLkkmpg

Faito

Chtěl jsem pokračovat, ale její otázka mě dost vykolejila. Mlčel jsem. Dlouho. Vzpomínal jsem na své mise. Na ustrašené tváře těch, kterým jsem podřezával krky, na děti, plačící nad mrtvolami svých rodičů, nad svým nemizícím přesvědčením o tom, že dělám správnou věc...Vzpomněl jsem si na poslední kapičky citu, které se ve mě objevily, když jsem sloužil...Jak jsem nemohl popadnout dech, když se Mizukage sám nabodl na mou katanu, jak jsem s hrůzou přihlížel, jak díky mně Kirigakure vypalují do základů, jak se mi svíralo srdce, když jsem tahal meč z jejího bezvládného těla...




"Ty věci, které jsi mi říkal...byla to pravda?"

"Byla. Miloval jsem tě tak jako nikoho na světě. Ale zemřela spousta nevinných lidí, Reino, a já nesměl zklamat. je mi to líto..."



Nikdy jsem se necítil proviněný za to, že jsem ji proklál srdce katanou. Ale vždy jsem se nenáviděl za to, že jsem jí ho zlomil...
"City nikdy úplně neztratíš. Zůstanou hluboko v tvém srdci a nakonec tě zasáhnou stejně jako každého smrtelníka..." řekl jsem a podíval se na nebe, abych zakryl slzu, která mi tekla po tváři.
"Můžeš být jako socha, můžeš zabít stovky lidí a stejně jednou přijde něco, co tě srazí do prachu, něco, kvůli čemu budeš chtít být jinde a jiná. Nikdo nedokáže odolat citům. A máš pravdu: I ten nejprohnilejší člověk na světě něco cítí..."
Já jsem toho celkem přesvědčivým důkazem. pomyslel jsem si ještě pro sebe a pak se na ni podíval opět přísným pohledem.
"Dobře, teorii dáme zase při další pauze. Teď tě naučím bojovat..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Mar 23, 2014 11:02 am

https://www.youtube.com/watch?v=5dFwoh9CgkQ

Dívala jsem se na něj a všimla si, že se mu začali tvořit skleněné oči. Že by nad něčím smutným přemýšlel? Nevěděla jsem kdo opravdu je, ani co udělal, ale dalo by se říct, že jsem ho z velké části brala jako člena naší rodiny, už taky pro to, že maminka v něj věřila. Pousmála jsem se, když zaklonil hlavu dozadu, aby nedal najevo své city. Sedla jsem si do tureckého sedu a povzdechla si.
"Mluvíte tak, jako kdyby jste tyto pocity znal." Podívala jsem se mu do tváře a na tváři měla stále úsměv.
"Ale, co já můžu říkat. Je mi pět. Ale, i tak si myslím, že když se někdo stane shinobim, je vrah, stejně jako Oinin. To si asi nevybereme." Povzdechla jsem si a při jeho oznámení, že mě naučí bojovat, jsem se zvedla a postavila se naproti němu.
"Víte, maminka mi četla jednou takovou knížku. Nebylo to tam přesně napsané, ale pochopila jsem. Že se stáváme shinobi pro to, že máme za to, že budeme chránit. Jenže, to není tak úplně pravda, že? Když chceme někoho chránit, musíme pro to něco udělat a často tou obětí bývá smrt. Jenže, když zabijeme, bude se šířit nenávist a shinobi nikdy nevymřou, protože se bude chtít stále víc lidí mstít. Nechci se naučit zabíjet, sensei. Chci se naučit vyhrát v boji a dát druhou šanci. Nechci být vrah."
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Mar 23, 2014 11:34 am

https://www.youtube.com/watch?v=X8j9H7h89is

Faito

"Kdyby ses zeptala ve vesnici, těch obyčejných lidí, řekli by ti, co jsem zač. Všichni mě respektují, ale všichni mě nenávidí za to, co jsem provedl.
Shinobim se člověk stává z různých důvodů. Někdo chce slávu, jiný chce peníze, ale všichni myslí jen na sebe. Je jen málo výjimek, které ale pak nejsou přijímány ostatními...
Je šlechetné, že chceš pomáhat, že chceš dávat druhou šanci. Hrozně rád bych tě v tom podporoval, rád bych tě utvrdil v tvých ideálech a nechci ti je brát, když jsi takhle malá. Ale svět se dělí jen na dva typy lidí: Na ty, co mají nůž, a na ty, co mají nůž v zádech.
Někdy nemusíš zabíjet, ale vždy, když budeš držet někomu katanu u krku, pomysli, jaký bude mít tvůj čin následek do budoucna..."
Opět jsem ztichl. Zamyslel jsem se nad tím, jak asi bude vypadat, až se s ní zase setkám. Bude mě nenávidět, nebude věřit mým slovům a budu ji muset opět zabít. Už jen ta myšlenka mi trhala srdce.
Pak jsem si lehce olízl rty a pousmál se. Odepnul jsem všechny zbraně a sundal těžký kabát, který schovával spoustu kunaiů, jehel, výbušných lístků, prostě všeho, co se dalo použít k nečekané likvidaci.
Na sobě jsem měl stále zbroj ANBu a velmi starou, oprýskanou masku houpající se mi u pasu.
"Když jsem nosil tuhle masku, lidé se mě báli. Ti, které jsem lovil, i Ti, které jsem chránil. Teď už ji skoro nenosím, protože každý ví, kdo jsem, a samotná maska je celkem nepohodlná. Tvým úkolem bude masku mi vzít. Pamatuj, že každá tvá chyba může být potrestána, že každý tvůj pohyb by měl být promyšlený a zapomeň na to, kdo jsem. Bojuj, jako bys bojovala o svůj holý život. Bojuj, jako kdyby na tvém vítězství závisely životy jiných. Bojuj celým svým srdcem..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Mar 23, 2014 12:34 pm

Kývla jsem hlavou a usmála se. Já se ho nebála, ale také ho respektovala. Při pohledu na to, jak si sundal všechno vybavení jsem trošku ztuhla, byl tak moc vybavený, že teď jsem si uvědomila, že kdyby na něj někdo zaútočil, protivník by neměl šanci. Vyndala jsem si z kapsy svou pásku se znakem Yuki, kterou jsem si zavázala na čelo. Zatím jsem na Akademii nechodila, ale bude asi dobré se učit už dřív.
Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Tumblr_inline_mtwlj5ThE11rk6uj8
Když zmínil, že mám bojovat srdcem, přivřela jsem oči a zhluboka se nadechla. Dala jsem se do bojového postoje a podívala se svýma rudýma očima na jeho masku. Bylo to opravdu podivné, někdo kdo používá tak čisté Hijutsu jako je Hyouton má podobu menšího ďáblíka z klanu Utsushi. Mám mu vzít masku? Pohlédla jsem do jeho očí. Určitě to nebude jednoduché, ale za pokus nic nedám. Vytáhla jsme ze ZVN pět shurikenů. Rozběhla jsem se po cvičišti, běhala jsem pár metrů kolem něho a snažila se víc a víc zrychlovat. Když jsem byla za ním, hodila jsem po něm tři shurikeny. Hned potom jsem skočila do vzduchu a ze shora na něj hodila další dva. Když jsem dopadla na větev stromu, jeden z shurikenů jsem zabodla do stromu, na který jsem namotala ocelový drátek a vzala jsem si mezi prsty senbony. Seskočila jsem dolů a zase kroužila kolem něho s tím, že jsem po něm házela senbony, pokaždé z jiné strany a vždy jsem přistála na stromu, kde jsem zabodla jeden shuriken namotaný na drátku. Možná že jsem měla nějakou strategii v hlavě a nebo jsem prostě myslela z fleku, kdo ví. Každopádně, musela jsem zkusit všechno a vrhnout se na něj bezhlavě, to bych hned byla na zemi. Musela jsem si udržovat odstup, neuměla jsem ještě tak dobře taijutsu.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Mar 24, 2014 4:16 pm

Faito

Čekal jsem, že začneme zlehka, různými chmaty, úskoky, maximálně údery.
Když ale sáhla do ZVN, koutek se mi pohnul v lehkém úsměvu. Začala mě obíhat, kontroloval jsem si ji a otáčel se za ní. Pak jsem lehkým pohybem uhnul dvěma shurikenům a třetí úderem ze strany do plochy hvězdice srazil k zemi. Udělal jsem dva rychlé kroky dozadu, abych uhnul  nebezpečí shora a dále ji pozoroval.
"Chyba číslo jedna: Nikdy nedělej víc pohybů, než je třeba, unavíš se.
Chyba číslo dvě: Pokud tvůj soupeř stojí a nic nedělá, neběhej, uvědomí si tvou rychlost.
Chyba číslo tři: vyvaruj se situací, kdy nemáš kontrolu nad bojištěm ani nad tělem. Například dlouhé skoky..."
řekl jsem tak, aby to slyšela, a dál jsem čekal, co udělá.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Mar 24, 2014 6:29 pm

Vyslechla jsem si jeho rady, usmála se a řekla vážným hlasem:
"Hai." Odskočila jsem po čtvrté na strom, na který jsem dala kunai v drátku.
Seskočila jsem ze stromu a mezi prsty jsem si znovu dala senbony. Zkusím to, sice jsem v taijutsu skoro vůbec nepokročila, ale mám tu i náhradní plán. Pousmála jsem se v podvědomí, i když jsem tušila, že na někoho jako je on asi nezabere. Rozběhla jsem se ale přes to proti němu a máchla rukou šikmo k jeho hrudi a snažila se mu způsobit nějakou fyzickou ránu, říkal, že proti němu mám jít jako kdyby to byl opravdový nepřítel, proto jsem to dělala. Ale i přes to, jsem se letmo koukla na masku, kterou jsem se mu snažila odkopnout z opasku, když se naskytla snad i ta nejmenší příležitost. Kdyby mě však nějak chytl, měla jsem záložní plán. Kso, toto by měla vidět máma, měla bych zásobu sladkého na celej život! Pomyslela jsem si pobaveně.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Mar 24, 2014 6:57 pm

Faito

Vždy zaběhla za nějaký strom, pak zkusila klamný útok a znovu. Přemýšlel jsem, co má asi za lubem, když se konečně odhodlala jít blíž. Směr jejího seku už z dálky ukazoval na místo, kam dopadne. Vyrazil jsem rukou proti její zbrani, chytl jsem ji za zápěstí, naznačil ránu do břicha a pak ji "hodil" (postrčil) za sebe.
"Přeražená žebra, fraktura hrudi, vyražený dech. Snaž se krýt směr útoku do poslední vteřiny. Znovu."
Líbilo se mi odhodlání, její technika se vypiluje. zatím to není špatné na čtyřletou holčičku.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Mar 24, 2014 8:05 pm

Když mi chytil zápěstí, trošku jsem cikla. V ten moment, kdy se soustředil na mě jsem škubla drátkem ze všech stran od stromů jsem jsem byla vyletěly kunaie rovnou na něj v momentu, kdy mi naznačila ránu do břicha.
Odskočila jsem od něj. I když, čekala jsem, že to nebude mít takový účinek, jeden ze senbonů v mé ruce zamířil na šňůrku, na které maska držela. Za pokus nic nedám. Ha! Čučíš co?! Já totiž taky! Říkala jsme si ironicky v duchu, i já se sama sobě divila, že mě toto z fleku napadlo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru