Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 14 z 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Aug 01, 2014 8:57 pm

Již s obvázanou nohou se vydávám na cvičiště,kam jsem nikdy moc nechodil,aplikuji raději cvičení u vodopádu nebo něco takového,jenže jsem to slíbil Akumovi-san,pomalu jdu,nikam se neženu a přemýšlím nad celou to válkou.. "Saito-nii,opravdu budu muset zabíjet? Je to opravdu nutné?" Zamyslím se a duši vzpomínám na bratra.. "Yato-kun,slíbil jsem,že nezemřu a že válku ukončím,na tom trvám" Usměji se a pomalu vstoupím na cvičiště,kde již je připravený Akuma-san,usmál jsem se na něj a ze zad si sundal katanu,kterou jsem otřel od krve,ještě před bojem.. Rychlím pohybem jsem zkontroloval všechnu svojí výbavu a mrknul na Akumu..
Um,Akumo-san jsem tu,omlouvám se,ale šili mi nohu a chvíli to trvalo.. Přesvědčivě se vymlouvám na to,že jsem se po cestě stavil ještě na jídlo a jen tak samovolně přemýšlel.. Akumo-san,předtím než začneme bych chtěl abychom se trochu seznámili,takže já začnu.. Mé jméno je Kangae Urushu,um.. myslím,že když tu nikdo není můžu ti sdělit i to co umím,dokáži naprosto kontrolovat Suiton a to je asi tak všechno.. Zasměji se a zadívám se do země.. Prozatím nejsem moc silný,ale chtěl bych udělat něco s tímto hrozným světem,prostě něco!  Zatnu pěst a usměji se od ucha k uchu.. Chci vytvořit svět,kde nikdo nebude umírat,kde se děti vrátí ke svým rodičům a naopak,kde bude mít každý pocit bezpečí,doufám,že mě pochopíš aspoň ty.. Udělám pár kroků k tobě a podám ti ruku jako seznamovací ceremoniál.. Poté čekám na tvojí odpověď a až domluvíš řeknu chladným hlasem a bezduchým pohledem.. Myslíš,že za tuhle válku mohl jen Tsuchikage?
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 01, 2014 9:22 pm

Akuma Saito
S klidem poslouchám Kangaeho mluvit a jen ho poslouchám, snažíc se zapamatovat si co nejvíc toho, co mi říká, vždycky se hodí znát toho, kdo stojí v boji vedle tebe, dalo by se to třeba použít na vymýšlení strategií, to byl holý fakt! Všiml jsem si také toho, že Kangae se zaměřuje na boj s katanou, bral jsem to jako šanci jak se také něčemu přiučit a zároveň mu pomoct s tím, co umím já.
Chvíli jsem se jen usmíval a přemýšlel nad tím, co bych mu tak o sobě mohl říct, ale nakonec jsem se rozhodl mu říct pravdu. Stoupl jsem si, lehce jsem se oprášil a zadíval jsem se na něj, než jsem poté s úsměvem začal.
Noo, jak víš, mé jméno je Akuma Saito, můj klan měl kdysi i doujutsu, které však podivně vymizelo, ne však naše Kekkei Genkai, ovládáme temnou podstatu, Yin, na vytváření mocných Ninjutsu i Genjutsu, já jsem zaměřený však na Genjutsu... Z naše klanu jsem jeden z nejlepších Geninů, což mě samo překvapuje, nejsem tak silný, teda alespoň myslím, ale najdou se lidi, kteří o mě tvrdí, že jsem chytrý! Řeknu s humorem v hlase, ale pak se přestanu smát a odpovím na jeho doplňující otázku. Těžko říct, ale vždycky je vina z části na obou stranách, nebo aspoň tak to říká táta. Řeknu, potřesu si za ruku s Kangaem a poté odejdu o pár metrů dál a poté se otočí zpátky na Kangaeho.
Jdeme trénovat? Bude mi ctí se přátelsky utkat s tebou, třeba se oba něčemu přiučíme, to by mohlo pro nás oba užitečné, ale dáme si jedno pravidlo... žádné smrtelné útoky, platí? Zeptám se, ale myslím, že je to jasné, zemřít tu ani jeden z nás dnes nechce.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Aug 01, 2014 9:43 pm

Jsem rád,že mi Akuma nic nezatajuje,mluví přímo a upřímně,též mu věnuji prostor,aby se představil,protože přeci jen,on ho nechal i mě.. "klan Saito? to bylo bratrovo jméno.. paradox.." Poté zase nějakou chvíli poslouchám a snažím se toho zapamatovat opravdu hodně.. "Akuma,démon? Něco na tom bude,on má vážně talent.." Víš,pokud si opravdu uživatel Genjutsu a já Ninjutsu,byli bychom skvělý tým.. Zasměji se a poté ho ještě chvíli poslouchám.. "Yin? Pokud myslí protějšek Yang,bude opravdu silný" Trochu ti závidím,že ještě někoho máš,má matka i otec zemřeli,když mojí vesnici napadali a můj bratr Saito Urushu zemřel když chránil mě,víš.. i v tomhle boji proti Iwě,jsem doufal,jen doufal,že bych si mohl najít kamaráda a když už se jeden našel,též se pro mě obětoval.. Víš,asi do tebe vložím všechny naděje a budu věřit v to,že i když budeš můj kamarád,tak nezemřeš.. Usměji se a potřesu ti rukou " vždycky je vina z části na obou stranách" Zamyslím se nad tvou větou a kývnu jako souhlas..

Poté nakonec i já udělám asi tři metry zpět a z pouzdra si vytáhnu katanu,rukou přejedu po čepeli jako bych jí chtěl pohladit a měla duši.. Um,též mi bude ctí s tebou trénovat jako s kamarádem Akumo-kun,um smrtelné útoky bych také rád vynechal.. Zasměji se a zaujmu bojovou pozici.. Než naprosto začneme,mám ještě poslední otázku.. Na chvíli utichnu,vítr kolem mě se zvedne,pravou rukou si prohrábnu vlasy,zavřu oči,poté se zadívám do země a vydechnu.. "Bratře pro náš sen,nebudu stačit sám.." V hlavě si ještě promítnu všechnu tu krev a zbytečné boje,děti co přišli o rodiče,rodiče co přišli o své potomky,mistry co přišli o své Geniny.. Nakonec když se dostanu ze svých myšlenek pevně zaujmu postavení a řeknu svojí poslední otázku.. Jak jsem řekl,věřím ti a rád bych byl s tebou i v týmu,nechci vyznít divně,ale.. Chtěl bych ukončit válku,všechny boje,všechnu krev a vytvořit svět,kde každý bude v bezpečí i kdyby to znamenalo,že opustím vesnici,budu muset zabít větší zlo a i kdybych při tom měl zemřít,chci změnit tento svět k lepšímu.. Pomůžeš mi? Lehce se pousměji a hned na to se odrazím od své nohy a se svojí katanou běžím směrem k tobě..

Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 01, 2014 10:05 pm

Akuma Saito
Váhal jsem nad tím, jestli vytasit katanu a nebo kunai, konec konců boj kunai proti kataně bývá často velice zdlouhavý. Nakonec jsem však kunai uznal jako o mnohem více mobilnější prostředek k vytváření rychlých útoků, které se zde mohli hodit.
Podívám se na Kangaeho a poslouchám to, co říká. Popravdě mi jeho myšlenky nesedí s jeho věkem, jeho myšlenky jsou trošku dále než jeho věk, což mě u něj překvapilo, příjemně. Když domluvil, opět jsem se usmál, než jen jsem chvíli stál a přemýšlel jsem, co mu říct, měl jsem totiž trochu odlišný sen, chtěl jsem ochránit svojí vesnici třeba svým životem a byl jsem ochotný pro její ochranu jít třeba až na konec světa, i kdyby mě měli všichni nenávidět, chtěl jsem tu pro svoji vsi být. Byl jsem už tak holt vychován, k tomuto mě vedli a já nehodlal svůj klan zklamat, děkovali jsme vesnici a předchozí Mizukage za mnohé. Problesklo mě v hlavě spoustu věcí, než jsem mu s klidným hlasem odpověděl. Nemůžu ti slíbit, to co po mě chceš, tedy, mohu, ale mám jednu podmínku... bude to pro dobro Kirigakure, jestli se postavíš proti své vesnici, ochráním svůj sen i za cenu svého života! Neber si to osobně, ale svoji vesnici miluji a nedovolím, aby jí někdo ublížil, dala mi to, co jsem já ani nikdo z mého klanu vlastně nikdy tak úplně neměli, domov. Pomůžu ti, pokud tak pomůžu vesnici. Dořekne svoji odpověď Akuma a rozběhne se proti Kangaemu, který stál stále na stejném místě, věděl jsem, že má techniku, která mu dodá ohromnou rychlost a v klidu se dostane i za mě, soustředil jsem tedy i při tom běhu chakru do nohou a pokud by se ke mě pomocí této techniku dostal a chtěl tnout, přidal bych do nohou více chakry a vyskočil nahoru, pokud by jí ale chtěl použít, musel by složit pečeťě čí jen jednu pečeť a to bych mohl stihnout ještě vidět.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Aug 01, 2014 10:21 pm

Též tě vyslechnu a jsem překvapený tvojí reakcí,vším co mi tu říkáš.. Víš,nedělám to jen pro Kirigakure,ale pro všechny,když přestanou války po celém světě,bude i Kirigakure v bezpečí,nechci aby nikdo trpěl,jsem ochotný chránit tuto vesnici a všechny na světě,jen to sám nedokážu,byl by to dětský sen,kdybych to chtěl zvládnout sám.. Zasměji se a poté už se doopravdy rozběhnu.. "Vím,že bude Akuma-san opravdu silný a rozhodně vím,že by mě dokázal porazit s jeho Genjutsu,ale nesmím polevovat.." V pravé ruce pevně držím katanu a když se i ty rozběhneš usměji se.. "Tak tedy,budu do toho muset dát všechno" Pomalu začnu skládat pečetě podobné na problesknutí,někde tam v myšlenkách doufám,že mi tento laciný trik vyjde a že tyto pečetě znáš,avšak při poslední pečeti jsem skoro před tebou,avšak místo problesknutí se pousměji a žádná pečeť se nestane,levou rukou šáhnu po kunaii a pravou se tě pokusím seknout,hned na to ať je výsledek jakýkoliv,nashromáždím chakru v nohách a skočím dozadu,přičemž po tobě hodím ten kunai,na kterém mám již přidělané lanko z minula.. Než dopadnu na zem soustředím se aby tě kunai netrefil třeba do krku,ale spíše útočím za tebe,nechci tě ani tak moc trefit,jako spíše klamný útok.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 01, 2014 10:36 pm

Akuma Saito
"Pěkný trik, Kangae..." Pomyslí si vážně Akuma, avšak bere věci tak, jak jsou, aby zabránil zásahu pomocí katany, použije kunai, kterým vyjde ráně naproti, nesnažím se o přímý kolmý střet z jeho katanou, byla by šance, že by mě přetlačil, což by se možná i stalo, protože jakmile se naše zbraně potkali, poznal jsem, že síle jeho paže je větší než ta moje, avšak rychlosti mám větší já, zarazil jsem útok dále ode mě, což bylo snad moje jediné štěstí, kunaiem jsem se snažil seknutí odklonit do vzduchu dofajíc, že by mu katanu mohla z ruky z toho prudkého pohybu a a využité síly jeho vlastní vypadnout z ruky. Poté použil Kangae však trik, který chtěl použít Akuma, chakru v nohách, aby se odrazil dozadu, jak chytré, taky podobnou strategii vymyslel i Akuma. Vidí, že ještě při letu po mě hází kunai, no mohl jsem využít stejné strategie, jako on, nashromáždil jsem do noh chakry ještě o trochu více a vyskočil do vzduchu, čímž jsem se vyhnul kunai, který proti mě letěl a sám jsem jej mohl vrhnout na Kangaeho, což jsem taky udělal, mířil jsem mu na pravou ruku, spíš na způsobení škrábance než na způsobení vážného zranění, tato opatrnost však měla jednu velkou nevýhodu, tím, že jsem míříl prakticky na okraj jeho ruky zde byla šance, že bych jen nařízl oblečení, možná ani to ne. Ať již kunai dopadl jak chtěl, Akuma se ve vzduchu zchoulil do klubíčka a doskočil pár metrů od Kangaeho, přičemž rukou chmátal pro další kunai a přikrčený k zemi čekal, co Kangae udělá.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Aug 01, 2014 11:04 pm

"Skvělý tah Akuma-san,pomyslím si,když krásně zablokoval můj sek katanou,nejspíš mu došlo,že mám větší sílu,ale o něco menší rychlost.. Sakra,je opravdu dobrej" Byl jsem rád,že se můj kunai netrefil a lanko,které nejde bez Doujutsu skoro ani vidět držím pořád v levé ruce,tvůj kunai,který mi míří na rameno je docela zákeřný útok,nom nakonec se mi to podařilo vyseknout katanou,takže mě tvůj útok nezasáhl.. "Uf,skoro jsem ten kunai netrefil,nom je na čase udělat další tah.. Pomalu složím pečeť a povzdechnu si.. "Snad to vyjde" Pomocí problesknutí se objevím asi tři metry vedle sebe a pomocí chakry v nohou běhám nějakou dobu kolem tebe,nakonec se zastavím v trajektorii s kunaiem v zemi,vydechnu,protože to bylo celkem unavující,že jsem skoro nevnímal a poté zatáhnu levou rukou,ocelové lanko které bylo na kunaii by tě mělo správně obmotat a v tu chvíli co jsem trhnul aspoň trochu zpomalit,moc neváhám a vyskočím do vzduchu,při dopadu dolů se  tě snažím seknout.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 01, 2014 11:26 pm

Akuma Saito
"To není špatný, ale zas tak rychlý nejseš, promiň, Kangae, ale budeš muset poznat bolest. Myslím, že použiji rychlou techniku, toto genjutsu by mohlo stačit." Pomyslí si Akuma, když se Kangae probleskne vedle něj, rychle složí dvě pečeťe, dřív, než stihne pořádně Akumu oběhnout. "Magen: Narakumi no Jutsu" Pomyslí si Akuma a od této chvíle je chycen v Genjutsu, ve skutečnosti to vypadá tak, že se jen zastavil a přestal hýbat, v jeho hlavě to však nyná vypadalo jinak. Akuma si oprášil kolena a složil další pečetě, zatímco byl Kangae v Genjutsu. Bunshin no Jutsu Řekne Akuma a vedle něj se objeví dvě jeho iluze a Akuma spolu s nimi odejde dál od kruhu z ocelové lanka, do kterého ho chtěl Kangae chytit, mohl jej nyní udeřit, ale nemělo to smysl a navíc, Akuma by tento podlý útok Kangaemu neudělal.

Mezitím v Genjutsu
Kolem Kangaeho se z ničeho nic zvedl vír listí, přes který nešlo vůbec vidět, připomínalo to něco jako nějaké ninjutsu ze skryté listové, ale i tento vír listů nakonec upadl. Kangae chvíli nevidí, protože jej oslepilo jasné světlo, ale pak si na něj zvykne a vidí lidi, celé od krve a to nejhorší, jejich tváře zná, je mezi nimi probodnutý Yato, ale i jeho bratr a jeho rodina, všichni se na něj nenávistně dívají, když v tom začnou jednohlasně mluvit a přitom ukážou na Kangaeho.Jsi za to zodpovědný, jsi vrah! Za všechno můžeš ty, nemáme Tě rádi, kéžby ses nenarodil, jsi dítě z ku**y! Udělej nám laskavost a zabij se, všichni kolem tebe umírají. Takto všichni pokřikovali, v tom však všichni utichli a rozestoupili se, přišla postava, plná poseta dlouhými jehlami a pomalým tempem se blížila až před ostatní, kde spadla na kolena a nakonec svůj zrak zvedla ke Kangaemu. Byl to Akuma, prakticky téměř mrtvý, dýchající snad jen ze síly vůle. Lituji toho dne, kdy jsem Tě zachránil před tou lávovou střelou, kéžby si tam ty se svým hloupým snem zemřel, já i Yato jsem mohli přežít, a kdybys umřel ještě dřív, neumřel by nikdo, jsi kazisvět! Dořekl Akuma a šeptání nadávek a vidiny mrtvých se stále stupňovali, dokonce hlasy začali křičet.
I když bylo Genjutsu poměrně nízkého ranku, neměnilo to nic na jeho síle, navíc, Kangae byl pořád Genin, tak stejně jako Akuma a nezkušený Shinobi proti Genjutsu často neuspěl. Většina Geninů a ti, co na toto Genjutsu naletí skončí v mdlobách, jak se s tím však popere Kangae byla stále otázka.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Aug 01, 2014 11:46 pm

Sakra můj útok nevyšel,no nebylo to nic vysoké úrovně,dalo se čekat,že to nevyjde.. "Sakra,musím si teď všechno znovu promyslet" Avšak v tu chvíli jsem již byl v Genjutsu o kterém jsem zatím nic nevěděl,hned mě zaujala listová technika.. "Že by shinobi z Konohy? Tady a teď? Je pravda,že je Kiri teď po těžkém boji,ale takhle podlý útok?" Sakra syknu a poté mě oslepí nějaké světlo.. "Nikdy jsem neměl rád světlo,ne takové to pronikavé,kso!" Na malou chvíli zavřu oči a když je uvidím,první co spatřím byl Yato a hned na to celá má rodina četně bratra.. Začali mi nadávat a říkat,že jsem vrah.. V tu chvíli jsem se cítil dost zmateně,klekl jsem si nakolena a vytáhl kunai "P-Proč se toto děje? Sakra! Zmizte!" Začal jsem se pevně držet za hlavu a chystal jsem se bodnout,když to tak všichni chtěli.. Má rodina.. Otec i matka,to bych chápal,ale můj bratr? "P-Proč?" V očích se mi objevili slzy a já pevně chytl kunai,když mi však otec a bratr,řekli že jsem syn z ku*vy,přišlo mi to divné,vždyť to byla i bratrova matka a otcova žena.. Zadíval jsem se na Yata a potichu řekl "omlouvám se" Zvedl jsem se a kunai hodil směrem na bratra,takovým tím lehkým hodem jako při našem tréninku.. Kunai se v něm však rozplynul a bratr neudělal jediný krok.. "Eh,t-tohle je divné.." Na chvíli jsem se zamyslel.. Saito-kun,ne.. bráško,byli jsme spolu dlouho,kdykoliv i když jsi byl naštvaný si VŽDY,ale opravdu VŽDY udělal to stejné,když jsem po tobě hodil kunai,vždy jsi před ním uhnul tvým stylem,ale teď? Teď ne,tohle je něco co víme jen mi dva,rád jsem tě viděl.. Usměji se a ignoruji,Akumovi poznámky,dám ruce k sobě a polknu.. "Tohle byl hnus,opravdu hnus..Díky za skvělou nápovědu,bratr by mě nikdy neurazil,Akumo-san" Genjutsu:Kai! Lehce se zasměji,ale nedávám najevo to,že jsem venku z Genjutsu,porozhlédnu se a když tě vidím třikrát rychle levou rukou projedu kapsou a vemu tři shurikeny,každý hodím po jednom Akumovi.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 02, 2014 12:07 am

Akuma Saito
Jakmile se Kangae s Genjutsu dostal, což Akumu nepřekvapovalo, protože tušil, že se z něj nakonec Kangae dostane. Akuma měl však čas vymyslet novou strategii, kterou plánoval s klony uskutečnit, musel však vyřešit problémy, s shurikeny, které proti němu letěli, stejně jako proti jeho klonům. Všichni tři se rozběhli proti Kangaemu, klon uprostřed nestihl uhnout, prakticky nabíhal přímo proti shurikenu, ale Akuma a druhý klon, kteří běželi z boků měli větší štěstí, byli rychlejší a Akumovi stačil jeden úhyb ramenem, aby ho shuriken nezasáhl, jakmile stáli Akuma i klon každý na druhé straně Kangaeho, Akuma složil pečetě a podíval se na svého klona, jakoby mu chtěl něco naznačit, ale bůh ví, po složení pečetí se nic nestalo, možná to bylo další Genjutsu, možná taky ne, každopádně se poté oba dva rozběhli každý z jedné strany proti Kangaemu s napřaženou pěstí připravení mu jednu pořádnou napálit, což také doufali, že se stane, spoléhali na to, že Akuma, takže i jeho klon, jsou rychlejší než Kangae.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Aug 02, 2014 12:17 am

Dostal jsem se z Genjutsu,ale to pro mě nebyla výhra,Akuma pokračoval se svými klony do další akce,určitě měl opět skvělý plán,ale i já jsem nepřestával myslet,když jsem zasáhl jeden z klonů,byl jsem docela rád,ale z obou stran proti mě běželi ještě další dva,z batůžku jsem vytáhl speciální kunai,který měl na spodní straně přilepený výbušný lístek,nebyl však vidět a já ho hodil na toho nalevo,nevěděl jsem jestli je to originál nebo ne,ale doufal jsem v to,že ne,chtěl jsem se zbavit klonu,co už.. Když Akuma složil pečetě,zjistil jsem,který je doopravdy on.. Kunai s lístkem jsem tedy ještě nehodil proti klonu,ale proti originálu.. "Pokud vím tak Bunshin mi poškození nezpůsobí,tedy ne ten obyčejný,teď vím který je originál.." Tvůj klon začnu ignorovat a kunai s lístkem hodím na tebe,udělám to ve stylu zmatenosti,takže to zahraju tak,abych kunai hodil špatně.. Když se zabodne do země a ty proběhneš kolem něj,nechám ho bouchnout,poté se rychlím pohybem otočím a seknu klon,který by už měl být na dosah mé katany,nakonec nashromáždím chakru v nohách a vyskočím do vzduchu,v kouři z výbuchu tě nevidím,ale když dopadám na zem vytáhnu si opět tři shurikeny..  
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 02, 2014 10:37 am

Akuma Saito
"Skočil na to!" Pomyslí si Akuma, když pod jeho nohy exploduje výbušný lístek, avšak Akuma již byl jinde. Jak to udělal? Jednoduše, pouze zopakoval trik, který zopakoval i ve válce, nahradil se za kunai, který předtím hodil po Kangaem, ale tím se netrefil, takže po explozi se chvíli zdálo, kdyby tedy přes ten kouř mohl Kangae vidět, že na zemi místo mě ležel obyčejný kunai, podlá to výměna, to uznávám, ale díky kouři si toho nevšiml.
Já mezitím stál celou tu dobu zhruba šest metrů za ním, a pozoroval jsem, jak zabil i tu iluzi a jakmile vyskočil do vzduchu, vrhl jsem na něj čtyři shurikeny, které jsem si mezitím vytáhl. Čekal jsem až bude ve vzduchu, protože je pravdou, že ve vzduchu je nepřítel lehčím terčem, protože nemá tolik místa k mobilnímu úskoku.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Aug 02, 2014 2:00 pm

Když vyskočím do vzduchu,nečekám Akumův tah,nahradí se totiž za kunai a tím se dostane za mě.. "Sakra,dostal mě,jak schopnej ještě může být?" Zasměji se a lehce vydechnu.. Tři shurikeny si protočím na prstech a hodím je dva hodím proti těm,které mají největší šanci mě zasáhnout.. Poté třetím z dráhy vykolejím třetí tvůj shuriken.. "Pokud to pos*ru,tak mě to trefí,musím se soustředit.. " Plně se soustředím ve vzduchu na to,abych se svojí katanou trefil do tvého čtvrtého shurikenu,avšak se tak nestalo,chtěl jsem ho přeseknout,ale povedlo se mi ho jen trochu naklonit z dráhy,takže mi to nakonec těsně proletělo kolem ucha.. "To bylo dost těsné" Zasměji se a poté složím jednoduchou pečeť.. Jsi opravdu schopný shinobi,Akumo-san.. Při doskládání pečetě se opět usměji a problesknu se přímo vedle tebe,přičemž seknu.. Nemyslím,že jsi to čekal,ale pro jistotu dám svojí levou ruku do kapsy a něco z ní chci vytáhnout..
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 02, 2014 5:38 pm

Akuma Saito
Když jsem viděl, že nejspíše ani jedním shurikenem nezasáhnu, sáhl jsem okamžitě ještě předtím, než tam skoro ten poslední doletěl po kunai a chtěl jsem hodit ještě kunai, ale to jsem již viděl, že skládá jednoruční pečeť, jelikož tuto techniku požíval pořád, byla již celkem ohraná a snadno předvídatelná, tušil jsem, že se probleskne někde blízko mě, takže jsem kunai uchopil pevně a čekal, druhou rukou jsem mezitím zajel do balíčku, kde jsem si vzal kouřovou bombu a měl ji schovanou v levé ruce.
Jakmile se problesknul, již sahal po kataně a sekal, načež jsem odpověděl lehkým výskokem tak, že jsem nadskočil nad jeho kolmé setnutí a pod něj hodil kouřovou bombu, takže teď nic neviděl ani on, ani já.
Po dopadu na zem jsem udělal kotoul vzad v kouři a z balíčku jsem vytáhl makibishi, které jsem hodil na zem. A potom jen odcházel krok po kroku dál, tak, aby to šlo slyšet. Shunshin no Jutsu byl pomocí chakry zrychlený přímočarý pohyb, ve skutečnosti neteleportoval uživatele na místo, kam chtěl, takže i pokud by tuto techniku použil, byla to pravděpodobnost, že by si makibishi zarazil do nohy a i kdyby jen šel ke mě, v kouři by je jen těžko viděl.
Kangae, naších kontaktem jsem Tě chytil do Genjutsu, ze kterého tě pouhé Kai už nedostane... využil jsem svoje Kekkei Genkai na vytvoření opravdu silného Genjutsu, ze kterého by se dostával těžko i Chuunin, ačkoliv si to možná neuvědomuješ, už když si viděl, že skládám pečetě jsi byl chycen do Genjutsu, toto všechno se děje jenom v tvojí hlavě... Řekne Akuma, lže, ale pravdou je, že to působilo dost přesvědčivě, a že toto genjutsu, o kterém mluví doopravdy v jeho klanu existuje, ale je to Technika Ranku B, kterou zatím neovládá. Schválně uhnul trochu z trajektorie, kdyby házel po směru Kangae zbraně. Mluvil k němu hlavně proto, aby jej nalákal do pasti, aby věděl, kudy má jít za Akumou, kdyby náhodou neslyšel kroky. V ruce Akuma držel kunai a čekal, kdy na něj z kouře vyjde Kangae.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Aug 09, 2014 6:06 pm

Ve chvíli mého problesknutí jsem doufal,že uděláš nějakou chybu,držel si kunai ve své ruce a blokoval můj sek katanou.. Nakonec jsi vyskočil a hodil pode mě další kouřovou bombu,z kapsy jsem vytáhl shurikeny a hodil tam,kde jsi byl naposledy,akorát trochu níž,aby byli v trajektorii tvého dopadu,nakonec sem dal ruce k sobě a pomalu složil pečeť "Bunshin no jutsu" Vytvořím jeden klon a ten pošlu přímo proti tobě,před chvíli jsem k tobě hodil shuriken,kdyby tě trefil bylo by mi to celkem jedno,ale nyní na tebe běžel klon,neměl by si vědět,že jsem to já,tudíž by ses měl soustředit na něj.. Klon se usměje a já z originálu pod klon hodím další kouřovou bombu.. Ale spíše tak,aby nebylo poznat,že jsem to hodil já jako originál,ale jako klon..  Pokud je to opravdu Genjutsu,jsi schopnější než většina Geninů,ale.. V tu chvíli se pomocí chakry svého klonu dostanu kousek od tebe,avšak bez toho abych dělal nějaký hluk.. Klon pořád stojí a Já se mezitím dostanu do tvé trajektorie,ve které pomalu složím pečetě.. V tu chvíli se kouř rozlehne a klon běží přímo na tebe.. Suiton:Mizu Rappa! Tuto techniku již použiji z originálu,který stojí za tebou.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 09, 2014 6:54 pm

Akuma Saito
Kangae dospěl, to doopravdy ano, ale nedalo se říct, že v některých chvílích uvažoval stále jako dítě. Udělat bunshin je jedna věc, ale správně jej využít věc druhá. Shurikeny, které proti němu Kangae předtím vrhnul, když hodil kouřovou bombu téměř minuli, kromě jednoho, který přesekl část rukávu, nic co by matka nezašila.
Když pošle Kangae klona přímo na mě, udělal tu největší chybu, kterou mohl, neboť svého klona, na kterém zakládal svoji strategii. Jakmile na mě šel totiž klon přímo, sešlápl nášlapné makibishi, čímž způsobil sám sobě fyzické poškození a rozplynul se dřív, než bys řekl švec.

Potom, co tedy Kangae zkoušel udělat pomocí klona již nedávalo smysl, protože pokud by se na klona spoléhal, což nejspíše udělal, protože přes kouř neviděl, kde klon stojí, takže si nejspíše myslel, že někde přede mnou, taky spadl do pasti, tak stejně to bylo i s kouřovou bombou, kterou hodil, jelikož jeho klon se nedostal ani přes past, maximálně šlo vidět, jak hodil další kouřovou bombu, takže o to víc nebylo nic vidět. Co se týče jeho techniky a pravděpodobnosti trajektorie, jak jsem již napsal, svoji strategii zakládal na poloze Bunshinu, takže pravděpodobnost, že by se za mě dostal a použil tuto techniku bez navigace iluze byla takřka nulová, jeho plán prakticky ztroskotal, když poslal klona přímo na mě, další jeho plán bez něj nedával smysl, protože pokud by se o to pokoušel, třebas jen obejít a nejít přímo, prozradil by se.

Nemusíš se chtít vzdát, ale jsi ještě pořád dítě, Kangae.. Řekne Akuma a složil pečeť. "Jsi jiný Kangae, to se musí nechat, ty opravdu nejsi normální, jsi buď jedinečný a nebo jedinečně hloupý, ale to si nemyslím, pravděpodobnější bude, že jsi příliš nezkušený..."
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Aug 09, 2014 7:11 pm

Celý můj plán se prakticky rozpadl.. To si vážně mohl Akuma myslet? "Chyba Aku-nii,sice umíš dobře využívat pasti a Genjutsu,jenže ani já nejsem tolik pozadu.." Zasměji se a hodím na tebe další tři shurikeny,vzhledem k tomu,že skládáš pečetě,tak jsi jak to říct,trošku v nevýhodě.. Kdybys chtěl použít Kawarimi,tak se objevíš stejně někde kde o tobě vím,pro jistotu ještě skočím asi o pět metrů do zadu na strom.. "Takže,co teď?" Lehce se zasměji a zamyslím se.. "Pokud bude chtít použít Genjutsu,asi toho moc nenadělám,je opravdu silný,nemyslím si,že bych to nějak prolomil.." Vydechnu a silně v rukou uchopím katanu.. " Zavřu oči a nadechnu se.. "Yato-san,Saito-niisama,otče,matko.. Jestli je tohle opravdu nutné proto stát se shinobim,tak budu trénovat každý den.. " Nakonec se ještě usměji a na právě vytažený kunai umístím zespodu výbušný lístek,aby nebyl vidět,hodím ho na tebe,již poté co se o něco pokusíš a poté i já složím pečetě.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 09, 2014 7:40 pm

Akuma Saito
Jakmile proti mě letí tři shurikeny, jsem donucen přestat skládat pečetě, abych se mohl vyhnout shurikenům. "Dobrá, tak to nevyšlo přesně podle mých představ, ale nevadí, tak to skončí o trochu později." Pomyslí si Akuma a začne hluboce dýchat, není to jen proto, že tento boj je pro oba poměrně vysilující, ale také proto, že chce nabrat co nejvíce kyslíku. Zadíval se na Kangaeho, který odskočil dále od Akumy.
Akuma se narovnal a sáhl po svém kunai, kterým mířil na ten Kangaův, aby se navzájem vyrazily. Viděl, že Kangae skládá pečeťě, což znamenalo, že se chystá použít techniku, ve skládání pečetí jsem nebyl tak rychlý, abychom je stihly doskládat společně, lehčí pro mě bylo nashromáždit chakru do chodidel a jen čekat, až pečetě doskládá. Počítal s tím, že Shunshin to nebude, protože pečeť je na Shunshin jen jedna, kdežto tady jich očividně složil Kangae více.
"Je čas potrénovat i s katanou, konec konců, proto jsem sem přišel." Pomyslel si Akuma a uchopil za jíl katany, kterou měl připnutou na spodní části zádech. (Like a Sasuke. Very Happy ) Kangae, jsi můj přítel a zároveň rival! Zakřičel Akuma s úsměvem.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Aug 09, 2014 7:52 pm

"Bere si katanu? Fajn,je na čas" Doskládám pečetě a nakonec pomocí Shuishin no jutsu skočím ke  kunaii,který si právě vyrazil,ten chytnu a hodím ho směrem k tobě,když se už blíží,nechám ho bouchnout.. "Tohle mi dá chvíli času" Rychle složím pečetě a když je doskládám z mích úst vystřelí voda.. Suiton:Mizu Rappa! Po tomhle Ninjutsu trochu zakašlu,protože vychází z úst a ani se nepodívám,pouze doufám,že tě zasáhlo,nakonec nashromáždím chakru v nohou a odrazím se k tobě,kdyby tě má technika povalila na zem,tak vlastně seknu do ležící oběti a tudíž bych měl i výhodu v síle,avšak pokud si útok ustál,pokusím se tě přeseknout na skrz.. Tímto však ani jeden z mích útoku nekončí.. Hned na to provedu výpad a pokusím se na tebe nalepit výbušný lístek,pokud by mi to nevyšlo,tak ho přilepím na kunai,který jsem si právě vytáhl a hodil na tebe.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 09, 2014 8:31 pm

Akuma Saito
Jakmile se probleskne Kangae k Shurikenu a vrhne ho opět po mě, vyskočím do vzduchu, Kangae si mylně myslel, že plánuji útočit s katanou, pravdou je, že sem na její jíl pouze položil ruku, nevytáhl jsem jí však z pouzdra, využil jsem času a složil pečetě na techniku, kterou mi poskytovalo moje Kekkei Genkai, technika, která nebyla obyčejnou technikou, avšak posílena mým elementem, Yinem. Nippou... Řekl Akuma, ale v hlavně mu zaznělo něco jiného. "Genjutsu: Kurai Hi" Jelikož skládal Kangae pečetě o něco rychleji, avšak začal později než já, naše techniku prakticky začali zároveň. Kangae byl v mém ultimátním Genjutsu, avšak na mě letěla stejně jeho technika. Fyzika sice hrála v můj prospěch, protože voda nahoru neteče a Kangae dál nemohl dále zvyšovat tlak vody, protože se i přestal jakkoliv hýbat, ale i tak mě ta technika zasáhla, avšak ne s tak drastickou silou, jakou by mě to mohlo zranit, nebýt mého Genjutsu. Voda mě zasáhla, promočila a odrazila ke stromu, na kterém jsem se přichytil pomocí chakry a od něj se odrazil proti Kangaemu v Genjutsu, také pomocí chakry, aby tam byl rychleji, použil však zbytek své chakry, kterou použít mohl, aby to všechno ještě přežil. Jakmile k němu doskočil, rozhodl se mu zabodnout kunai pod levou stranu hrudního koše, pod plíci, aby jej nezabil, ale způsobil zranění, kterým by mohl ukončit trénink.

Mezitím v Genjutsu:
Poslední, co Kangae slyšel bylo Ninpou, poté však již nic neviděl ani neslyšel, protože pod jeho nohama se objevil černý prach, který dost připomínal prach způsobovaný kouřovou bombou, věděl ještě, že techniku stihnout použil předtím, než použil techniku i Akuma.
Prach pomalu dopadával k zemi a s tím se zvětšovalo i vidění , Kangae viděl mokrou zem a dokonce stopy na stromu, které určitě patřili Akumovi, ale kde byl? To již nevěděl, protože Akuma se nejspíše schoval.
Netrvalo dlouho a kangae začal cítit, že s ním není něco v pořádku, jakoby v tom prachu bylo něco, co ho otrávilo či zdrogovalo. Začal mít zvukové halucinace a zrak se mu stále čím dál tím více zhoršoval, až neviděl naprosto nic. Pouze slyšet kroky, kroky odevšad, ale nic neviděl.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Aug 10, 2014 9:51 pm

"Uspěl jsem či ne? Zasáhl jsem ho svojí doposud nejsilnější technikou nebo pouze minul?" Toto byli mé otázky poté co jsem použil své Suiton jutsu,bohužel to bylo něco,na což jsem nenalezl odpověď,kolem mě se zvedl vítr a Akuma někam zmizel.. "Sakra,tohle je opravdu divné.." Má mysl byla úplně mimo přestal jsem slyšet i vidět.. "C-Co se děje? Dostal mě snad nějakým jedem nebo technikou,která ovládla mojí mysl?" Pořád jsem někde slyšel kroky,jenže jsem neměl sebemenší tušení kde,jako by všude kolem bylo více lidí.. "Nejspíš vyhrál,on je opravdu velice,ale velice schopný shinobi,budu se muset zlepšit,o hodně zlepšit,tak jako jsem slíbil Saitovi-nii,Yatovi-kun a teď už i Akumovi" Akumo-san,také jsi můj přítel a zároveň rival,dnes neprohraji! Vím,že už moc šancí nemám,ale z poslední naděje vydechnu a připravím se na poslední úder,vůbec nic nevidím,tudíž jen doufám v dobrou chvíli.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Aug 11, 2014 7:49 pm

Akuma Saito
Chladná čepel kunaie projela tělem Kangaeho, byla šance, že by mu probodl plíci, ale snad měl štěstí a čepel jen nedovolí Kangaemu pořádně dýchat, protože se nebude moct plně roztáhnout.
Genjutsu pomalu ztrácelo svůj účinek, prudká bolest totiž způsobila probuzení z Genjutsu. Akuma udělal odskok a ve vzduchu položil ruku na katanu, kterou měl v pochvě. Jeho chakra mu již nedovolovala používat žádné Jutsu, byl vyčerpaný, věděl, že tímto by tento boj mohl skončit. Jeho skok nebyl moc daleký, odskočil maximálně o metr. Zhluboka dýchal a čekal, jak zareaguje na své zranění Kangae, kunai nechal v jeho ráně, aby právě nemohl zplna dýchat, pokud by kunai vytáhl, zbytečně by si spustil nepříjemné krvácení, i když teď rána krvácela také, ale mnohem méně, než kdyby kunai vytáhl.
"Kangae, byl jsi dobrým protivníkem, těším se, až se spolu utkáme na post Chunina. Máš potenciál, teď jen trénovat, rivale." Řekl si v duchu Akuma a sledoval Kangaeho, čekal, že již dál bojovat nebude moct.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Aug 11, 2014 9:42 pm

"Všechno byla iluze? Genjutsu?" Zasmál jsem se a podíval na své zranění.. "Dostal si mě Akumu" Trochu zakašlu a plivnu na tebe krev.. "Avšak,nesmím se vzdát,ne teď.." Ještě z posledních sil tě chytnu za oblečení a seknu svojí katanou směrem do tvého ramena,jednu ruku máš ve mě,takže tvé šance na blokování či úskok,když tě držím jsou dost mizivé.. Jsi opravdu dobrý soupeř Akumo-nii.. Jenže,já již nesmím prohrát.. Řeknu ještě před tím,než má katana dosekne.. Sice nesmím prohrát,ale remíza by pro dnešek taky nebyla špatná.. Co ty na to? Zasměji se i přes to,že mám v sobě zapíchnutý kunai.. Opět trochu zakašlu krev a tak nějak ani nesleduji,jestli ti má katana prosekla rameno nebo ne.. Ach,jak vidím došla ti chakra,mě zbývá sotva na jednu techniku.. Měli bychom si dát pauzu,já se půjdu učit novou techniku,také trénuj,ať je náš tým ten nejlepší Mrknu na tebe a poté si vytáhnu obvazy.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Aug 12, 2014 8:22 am

Akuma Saito
Jakmile mě Kangae chytí, je mi jasné, že úskok se mi nepovede, jednu ruku mi držel, takže jsem odskočit nemohl a katanou se již chystal na útok. Akuma neměl na výběr, útok, který plánoval Kangae vést by mohl být vážný.
Naštěstí měl druhou ruku volnou, lépe řečeno položenou na kataně, i když se mu nepovedlo uskočit, ruku na ní položenou měl stejně.
Využil svoji rychlost, aby dal do jeho seknutí katanou svoji katanu. Ocel zařinčela a zajiskřila, když se dvě zbraně setkaly. Kangaeho síla však převyšovala tu moji, takže mě i tak přetlačil a jeho kolmé setnutí do mého ramena se z části zdařilo, nemělo však efekt, který Kangae čekal.
Jelikož jsem dal svojí katanu do jeho, prakticky do mého ramena narazila tupá strana mé katany, nezpůsobila tedy sečné zranění, které by určitě nastalo nebýt mojí katany. Mým tělem projela bolest, když ocel narazila do klíční kosti, určitě tam budu mít modráka, ne-li naštíplou kost. Zasyčel jsem a již jsem jen máchnutí katanou dal obě katany na stranu. Byl konec boje, byla to remíza, ale já jsem se cítil jako vítěz, povedlo se mi použít moji novou techniku, kterou jsem si potřeboval stejně odzkoušet. Podíval jsem se na Kangaeho a řekl s úsměvem. Moje zásoba chakry není tak velká, jako ta tvoje, to je tím. S pauzou souhlasím, přeji hodně štěstí a mimochodem, tohle zranění nebude stačit obvázat, měl bys s tím jít na šití, jinak by ti tam mohla zůstat jizva a nebo by se ti tam mohla dostat infekce. Vezme svojí katanu a vrátí ji zpátky do pouzdra. Byl již unaven, nemohl již dále bojovat, měl chuť se jít najíst, aby nabral zpátky energii. Nechtělo se mu však hned jít, pomylým, unaveným krokem zamířil ke stromu, kde si lehnul do jeho stínu a jen pozoroval okolí, potřeboval si odpočinout.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Aug 13, 2014 7:53 am

Akuma Saito
Ležel jsem již poměrně dost dlouho, trocha sil se mi vrátila, ale rameno pořád bolelo, počítám s tím, že by se mi na to někdo měl podívat, jestli nemám naštípnutou kost.
Vstanu a promnu si rameno, přičemž při dotyku s ním zavřu oči, je to nějaký cuk, asi na reakci s bolestí.
"Měl bych jít domů, budou mít o mě strach, koneckonců, ani neví, že misi jsem přežil ve zdraví..." Vzpomene si Akuma a rozběhne se směrem k východu. Sbohem Kangae, zase někdy, už musím domů! Zakřičí Akuma a již mizí v dáli.

//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 14 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru