Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 8 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Aug 26, 2013 6:34 pm

Konečně jsem se probudil. Břicho už nepálelo, jen mě strašně bolela hlava. Vstal jsem a první co bylo, byla Crystal.
"Co..co tu dělám?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 6:35 pm

"Pche," Raiki měl štěstí, že jsem neviděl, co dělá jeho pes. Šel jsem za Seitem do pokoje. 
"Seito, mám pro tebe misi. Itama uprchl," řekl jsem tiše. "Nebude daleko, najdi ho a přiveď zpět."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 6:41 pm

Seděl jsem pohodlně na posteli, na kterou jsem se stihl posadit, než přišel Assasin. Když jsem ho vyslechl, okamžitě jsem vyskočil na nohy a tvářil se dost naštvaně. Byla to sice rodina, ale jak já ho nesnášel. Hlavně v klidu. Snažil jsem se uklidnit a pak promluvil. ,,Udělám pro to všechno." soustředil jsem chakru a na ruce se mi objevila značka. Pak jsem Assasina chytl za ruku a přilepil tak na něj značku. Pousmál jsem se a už mířil pryč, protože nebyl čas otálet.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 6:51 pm

"Heh," opět jsem se ušklíbl a pohlédl na Orochimara. "Půjdeme trénovat?" byl tady chaos a já chtěl zmizet.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 6:53 pm

"No ver my ze kdybych mohl opustit vesnici tak to udela. Vetsina lidi z meho vlastniho klanu me nesnasi a odmita. Jenom kvuli meho otce vetsina dela ze ani neexistuju." Rekl jsem zkutecnost a pak se na ni podival a Rekl.
"No ono ne vzdy je mysleno vsechno jak se rekne. Pokud jsi neudelala nejake vazne problemy tak nevidim duvod." Rekl jsem a ekal jeji reakci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Mon Aug 26, 2013 6:54 pm

,,Klidně." už jsem se nudil, takže i pomoc Assasinovi se jevila jako něco, čím zabiju čas.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 26, 2013 7:04 pm

"Heh," uchechtla jsem se krátce. "Ty ani nevíš, proč mě lidi nesnáší. Jen proto, že jsem se narodila. Jen proto, že v sobě nosím jednoho z Draků Živlů, strážců rovnováhy světa. Nikdy jsem nikomu nic neudělala, asi možná nikdy bych neopustila vesnici dobrovolně." Netušila jsem, zda bych to skutečně byla schopna udělat, protože k tomu ještě ani nedošlo. "Ne vždy je myšleno, jak se řekne. Lež," vyvrátila jsem suše. "Já musím říkat, co si myslím. Proč? Neumím a nesmím lhát. Takže vše, co řeknu, tak i myslím." Pak jsem uslyšela Tobirův hlas. Zvedla jsem se a opatrně jsem nahlédla do místnosti, kde se nacházel. "Co se ti stalo?" zeptala jsem se zvědavě s náznakem starosti.
Ale ne, přece mi na někom tak prolhaném a stárnoucím jako je on nebude záležet! zamítl můj mozek rázně.
"Svému otci jsi asi ještě neřekl o tom proroctví od žabáka, že?" zazněla ode mě otázka druhá. Doufala jsem, že mu tím hned po probuzení nezamotám hlavu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 7:06 pm

"Raikii! Sežeň Katashiho, sejdeme se na cvičišti 3!" zařval jsem dost hlasitě na to, aby to mohl zaslechnout i on.
Já jsem chytl Orochimara za rameno a společně jsme se přesunuli s Hiraishinem pryč.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Aug 26, 2013 7:08 pm

Konečně jsem byl s úklidem hotový a naštěstí si toho nikdo nevšiml. Pak jsem uslyšel jak na mě strejda něco volá. "Haii!" zakřičel jsem taky a popadl štěně. Nandal jsem si boty a rozloučil se se všemi přítomnými. Pak jsem se štěnětem v náruči vyběhl hledat toho kluka.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 7:12 pm

"Takze drak Zivlu. Nenavist nikdy jenom tak neskonci. Nikdo neni dokonaly a nikdo nikdy nebude bezchybny. No a pokud me omluvis ja se vydam trenovat."
Rekl jsem ji Venoval ji poklonu a potom mizel nekde v ulickach a premyslel jak trenovat. Krom svitku jsem nemel moc moznosti nebo kdo by my pomohl.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 26, 2013 7:27 pm

"Přinesli tě, byl jsi...trochu mimo, co se stalo?" podala jsem mu sklenici s vodou
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 7:52 pm

"Díky," uchopil jsem sklenici vody a napil se.
"No, byl jsem, navštívit někoho známého, ale on mě přepadl a dal mi nějakou pečeť na břicho," zakroutil jsem hlavou divoce, jako kdybych odháněl neviditelné komáry. Snažil jsem si vzpomenout, co se vlastně stalo.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 27, 2013 7:59 pm

"Ta pečeť je pryč. Nevíš proč to někdo udělal?" i když mi to mohlo být jasný je to Hokageho syn. 
"Je ti líp?" zeptala jsem se starostlivě
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 8:01 pm

Podíval jsem se na spálené tričko, ta pečeť byla tak silná. Musím se naučit jak něco takového zrušit. Musím zesílit jsem bačkora, div jsem se nepočůral strachy..
"Netuším, ano je, díky moc!" vstal jsem a uklonil se.
"A Vám stříbrovlasý anděli?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 27, 2013 8:03 pm

"Taky." zalhala jsem a pokusila se o úsměv. Assasina jsem zase neviděla, ztratil se někam a já bych měla jít hledat své lidi a přemýšlet co budeme dělat, nemůžeme tu KOnohu vyžírat.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 27, 2013 8:09 pm

Úplně mě ignoroval. Jak... obvyklé. Tohle jsem si prožívala úplně normálně, lidé si mě jednoduše nevšímali. Přesto to bolelo, pokaždé to neuvěřitelně zabolelo. V mých očích se objevil slabý záblesk smutku. Mé krční svaly už dál nehodlaly držet hlavu vzpřímenou, takže jsem ji opatrně svěsila a šla jsem si zase sednout ven. Čekala jsem, dokud si mě někdo náhodou nevšimne.
"Proč to pořád tolik bolí, Kille? Proč mě pořád štve, že mě nesnáší, nebo si mě nevšímají?"
"Pořád máš ještě city. Pořád jsi ještě člověk, i když trochu jiný než ostatní. Promiň." Přišla další vlna omluv od draka uvnitř mne. Pořád se cítil provinile za to, co mi způsoboval. Vždyť kvůli němu mě lidé nesnáší, ne? Protože si mne spojují s Bijuu a Jinchuuriki, kteří byli vždy považováni za stvůry.
Ani jsem si to neuvědomila, ale po mé tváři zase začaly téct slzy. Jako by jich včera nebylo dost.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 8:13 pm

"Moc lidem nerozumím, vlastně nerozumím ničemu co se děje a jsem totální lama, ale vím, že to v pořádku není. Jednou ale určitě bude," pousmál jsem se povzbudivě a vstal.
"Já už musím, děkuji za všechno," vyběhl jsem ven za Killunii, do které jsem nedopatřením vrazil.
"Au.."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 27, 2013 8:14 pm

"To vážně doufám..." pronesla jsem, když odešel u brány jsem cítila chakru Yoshimiho, rozhodla jsem se mu vyjít naproti (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Tue Aug 27, 2013 9:07 pm

Došel jsem do Senju čtvrti a v ruce měl krabici a v ní všechno potřebné. Teď když jsem byl chycen v genjutsu jsem mohl dělat i dobré skutky. Zazubil jsem se a před domem viděl ty dva. Hodil jsem jim krabici s bálonky. ,,Nafoukat a pověsit." Já zatím vešel dovnitř a udělal nějaké transparenty a dort.xD Teď už jen stačilo, aby přišel Assasin. Bude to jen taková house party..Nic víc. Když už byl dort přichystaný, začal jsem dělat jednohubky, chlebíčky a drinky...
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 9:11 pm

Přišel jsem k našemu domku a doufal, že už tu nebude tolik lidí, jako minule. Před domem byli ti dva, tak jsem je pozdravil a pousmál se na ně. Když jsem otevřel dveře, hned jsem uviděl transparenty a plácl se do čela. Narozeniny?! Ještě že jsem ten dárek koupil už dávno. Pousmál jsem se a šel do kuchyně. Tady pobíhal Orochimaru a všechno to chystal. Nechtěl jsem ho rušit, tak jsem si šel ještě na chvíli odpočinout do mého pokoje.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 9:11 pm

"Bože! TÁTA MÁ NAROZENINY!" vykřikl jsem když přišel nějaký týpek se zelenýma očima s krabicí a balónky.
Polovinu jsem rozdal plačící Killunii se slovy "To bude dobré, neboj se.." a rozběhl se foukat a věšet. Bylo toho možná až moc. Po prací jsem byl udýchaný a to už jsem tomu týpkovi pomáhal dělat chlebíčky a pořád koukal zvědavě po tom alkoholu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 9:20 pm

Po chvilce odpočinku, jsem si odložil přebytečné věci a vytáhl ze skříně dárek. Ještě jsem to musel narychlo zabalit, ale byla to docela velká krabice. Pak jsem šel dolů a pomáhal jim s přípravami.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 27, 2013 9:23 pm

Pomalu jsem došla až před jejich dům. S dárkem a pitím jsem se postavila před dveře a trošku se pousmála. Zazvonila jsem a doufala, že někdo otevře, nebo tak...I když jsem vlastně počítala i s tím, že někdo zapomněl...Především u Tobirua mi to bylo sto pro jisté.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 9:25 pm

Zrovna někdo zazvonil, tak jsem došel ke dveřím a otevřel je. Uviděl jsem Lucy, tak jsem se pousmál a pustil ji dovnitř. ,,Jinak ahoj. A ty věci dej asi někde tam na stůl." ukázal jsem směrem do kuchyně a já se mezitím posadil do křesla. Však ti už to v kuchyni zvládnou.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 27, 2013 9:30 pm

Když otevřel, úsměv jsem mu opětovala a vešla dovnitř. Vypadalo to, že s oslavou teprve začínali, no spíš s úpravama. Dáreček jsem položila do kuchyně na stůl a flašku na linku.
Podívala jsem se na Orochimarua, když byl v genjutsu, byl docela milej.
"Chceš nějak pomoc?" Usmála jsem se na něj, když jsme viděla jak se piplá s dortem, a ostatní s balonkama...To že Seito seděl v křesle mě vlastně ani nepřekvapovalo, byl hold stejný jako Tobirama.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 8 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru