Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 9 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Tue Aug 27, 2013 9:33 pm

Všechno už bylo skoro hotové. Dokonce dorazili i nějací lidé. Nejdřív jsem viděl Seita, ale ten se k práci moc neměl. Pak mi přišel pomoc Tobiru a nakonec ta dívka. ,,Už to stačí dát jen na stůl a počkat na Assasina." zazubil jsem se a podíval se, jestli je všechno v pořádku.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 9:38 pm

Unaveně jsem vydechl. Byla tu i Lucy..To bude párty. Vůbec nevím, co mám svému tátovi dát k narozeninám. Jak jsem jen mohl zapomenout. Pak mi to došlo. Vyběhl jsem do pokoje, klekl si na podlahu, dal ruce k sobě a soustředil jsem čakru. Začal jsem tvořit něco ze shoutonu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 27, 2013 9:44 pm

Ani bych to do Orochimarua neřekla, ale byl to kuchtík. Šlo vidět že to má pod palcem a já ho teda nechala, ať si to udělá sám. Jen jsem ten dort opatrně vzala a donesla až na stůl.
"Okey, tak co jste vy koumáci koupili?" Usmála jsem se na oba a viděla jak Tobiru běžel do svého pokoje, nejspíš fakt zapomněl, ale byla jsem si jistá, že něco vykoumá...určo to bude super.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Tue Aug 27, 2013 9:46 pm

,,Ode mně má tohle všechno. To mu musí stačit." zazubil jsem se a všechno už bylo na svém místě. ,,Nevím, co vykoumal ten v obýváku." ukázal jsem směrem, kde seděl Seito a následně tam také přešel. Přeci jen to bylo blíže ke hlavním dveřím.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 27, 2013 9:59 pm

S podivnou depkou jsem se dostal ke svému domu. Ruce v kapsách a s pohledem zaraženým do dlažby.
Proč jsem přežil jen já? Tsukiko i Neuro, oba se dali na špatnou stranu. Proč teda Sensei? Kde jste udělal chybu nebo to byla chyba předešlých generací? Proč se jen ten zas*anej koloběh nenávisti opakuje? Chtěl jsem to zakřičet z plných plic, ale místo toho jsem sebral nějaký šutr a hodil ho někam na stromy. Ozvalo se vyděšené mňouknutí. Hups..kočka. ušklíbl jsem se a procházel jsem se Senju čtvrtí. Pořád se mi nechtělo domů. Přemýšlel jsem, jestli se dá Kočka vůbec oživit přes edo tensei. To bych musel obětovat další kočku?
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 27, 2013 10:03 pm

Ušklíbla jsem se u jeho odpovědi a podívala se na Seita, ten vypadal, že ho fakt totálně nic netrápí.
"Bože...a takto bude oslavovat narozeniny svého bratra Seito?...Styď se." Řekla jsem zákeřně, ale pak mi jen cukly koutky nahoru a čekala jsem, než ten dědouš, za jakého se považoval dojde.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 10:04 pm

Dárek byl hotový. Utřel jsem si zpocené čelo a trochu kriticky si dárek prohlédl. Sbalil jsem ho a utíkal dolů.
"Tak co? Tak co?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 10:04 pm

Na poznámku od Lucy jsem se jen zazubil a pak se na ni i normálně pousmál.
Pak jsem uslyšel přes okno nějaké mňouknutí, tak jsem se vydal ven a po pár krocích narazil na Assasina. Už podle tváře jsem poznal, že něco nehraje. ,,Co se děje bratře? Máš, měl si tedy narozeniny, tak proč ta zachmuřená tvář?"


Naposledy upravil Seito Senju dne Tue Aug 27, 2013 10:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 27, 2013 10:05 pm

Někdo do mě vrazil. Tobiru. Málem jsem se v ten moment utopila slzou, kterou jsem si dovolila spolknout. Mou mysl zaplavily další pesimistické myšlenky, tentokrát ve stylu - jsem neviditelná, takže o mě musí lidé zakopnout, aby si mě vůbec všimli. Mizerněji jsem se snad už cítit nemohla. Senjuův pokus o útěchu nezabral. Chtěla jsem mu vpálit do tváře nějakou nehezkou poznámku, když vtom začal zmatek. Přišlo sem několik lid, Tobiru za chvilku zase odběhl někam pryč... No hrůza. Až po chvíli mi do mozku dorazily informace, které jsem tu zaslechla. Hokage má narozeniny.
Tak to bych tu už neměla dále být... Zvedla jsem se a zamířila jsem do domu. Někdo to tam hezky vyzdobil.
"Kéž by to bylo někdy u mě doma taky tak vyzdobené..." Vždy jsme patřili mezi skromné lidi. Ale ke svým osmnáctinám, dnem, kdy vstoupím do světa dospělých, přestanu růst a také započne proces zastavení stárnutí, jsem chtěla mít něco výjimečného. Třeba jako tohle. Opřela jsem se o zeď a zklamaně jsem čekala. Zajímalo by mě, jaká bude Hokageho reakce. Rozhlédla jsem se po místnosti a pohled se mi na chvíli zaryl do každého člověka zde. "Asi bych měla vypadnout, co? Když sem vlastně ani nepatřím..." prohodila jsem směrem k nim a schválně jsem zůstala s hlavou vztyčenou, jestli se dočkám odpovědi.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 27, 2013 10:06 pm

Přestal jsem rozjímat nad možností edo tensei kočky a chtěl jít k baráku. To ale vyšel Seito."Ale nic, jdeme,"
a konečně šel k baráku. Otevřel jsem dveře a sundával si boty. Hodil jsem je do kouta a šel do kuchyně.
Naskytla se mi..podíváaná..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Tue Aug 27, 2013 10:08 pm

Už ve dveřích jsem chytl Assasina za ruku a popřál mu. ,,To máš ode mě." zazubil jsem se a přešel k přehrávači, kde jsem pustil nějakou hudbu. ,,První kdo kraje dort, je oslavenec."
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 10:09 pm

"Zůstaň tady ty hlouupá," sykl jsem na Killunii, která se konečně vzpamatovala.
Držel jsem v ruce dárek, který jsem nešikovně zabalil. Konečně přišel.
"Překvapenííí!"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 27, 2013 10:11 pm

Po chvili jsem se i s Flaskou sake dorazil do Urcene oblasti a zaklepal na dvere. A cekal az se nekdo dostavi.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 10:12 pm

Šel jsem hned za Assasinem a najednou to začalo. Jen jsem se pousmál a přešel kousek vedle. Chtěl jsem mu dát dárek, jako poslední, tak jsem šel zatím pro něj do pokoje.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 27, 2013 10:13 pm

Pousmála jsem se a všimla si Kill, které jsem jen zakroutila hlavou na nesouhlas, i ona sem patřila jako každý druhý. Když jsem uslyšela Assasina, pousmála jsem se a po Tobirově *Překvapení* jsem i já vykřikla.
"Všéééchno nejlepší k narozeninám ty náš hrdý Hokage!" Zazubila jsem se na něj, ten jeho výraz mě pobavil.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 27, 2013 10:13 pm

Nechal jsem otevřené dveře, takže Hikaru mohl dovnitř. Chvíli jsem nevěřícně koukal jak se tady sešli. Utřel jsem si rukávem slzy a začal se smát.
"Arigatou..Arigatou..vy jste si vzpomněli.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Tue Aug 27, 2013 10:15 pm

,,Děkovat můžeš pak. Já čekám na ten dort." dábělsky jsem se pousmál a olízl se ve stylu Ora. Fakt jsem se na něj těšil.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 27, 2013 10:18 pm

"Všechno nejlepší taťko!" zakřičel jsem, co možná nejhlasitěji to šlo. Ukázal jsem mu svůj dárek a roztrhl obal. Byla tam jeho Chibi soška ze Shoutonu a pod tím napsáno: Nejlepší a největší Hokage co kdy žil.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 27, 2013 10:19 pm

Vsel jsem do domu dvere byly otevrene a sel za zvuky oslavy. Vesel jsem do Obyvaku. Vsem jsem se hluboce uklonil a nakonec jsem pozdravil "Opet zdravim Hokage-sama a vas ostatni take. Preji vsechno nejlepsi. Dlouhy zivot a splneni vasich snu, a vseho ceho chcete dosahnout." Nakonec jsem cekal az zacnou predavat darky.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 10:21 pm

V pokoji jsem vzal krabici a šel s ní zase dolů. Málem jsem se rozmázl na schodech, protože jsem nic neviděl, ale pak už jsem stál zase tam, kde zbytek. Podíval jsem se na Assasina a postavil velkou krabici před něho. ,,Všechno nejlepší..bráško.." zazubil jsem se na něj a krabici posunul kousek k němu. ,,Hlavně to ber s humorem, nechci tě dostat do nějaké větší depky kvůli věku." znovu jsem se pousmál a čekal až to rozbalí.
Jakmile krabici rozbalí, může spatřit krásné, nové a hlavně potřebné...
Spoiler:
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 27, 2013 10:21 pm

"Ovšem." Usmála jsem se na něj, šlo vidět, že ho to potěšilo a za to jsem byla fakt ráda. Podívala jsem se na Killuniu a usmála se na ní. Sice jsem jí nijak moc neznala, ale byla tu, tudíž byla i členem naší...smečky xD.
Podívala jsem se pak na Tobirua, docela mě překvapil, že měl mnohem hezčí dárek než já, byl hold šikovný. Pousmála jsem se a čekala až po dortu, aby mu ten dárek mohla dát. Sice mě mrzelo že jsem tu nemohla být spolu s Kisukem, který musel někam jít, ale i tak jsem si byla jistá, že bude zábava. Vlastně i já na ten dort začala mít chutě, ale při Orochimaruově pohledu jsem se tak nějak bála ho sníst, i když byl pod genjutsu...
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 27, 2013 10:24 pm

Sošku jsem si převzal. Bylo to úžasné, sice nebyl nijak talentovaný, ale snaha se cení. Hlavně ten nápis. Zamáčkl jsem slzu a přešel k dortu. Nadechl jsem se a chystal sfouknout svíčky. CO si přát?
Senju čtvrť - Stránka 9 Tumblr_mjrnj9rn6b1s6src3o1_500_zps9b22d3eb
Olízl jsem se stejně jako Orochimaru.
Přežít a konec nenávisti.. sfoukl jsem svíčky a rozkrojil dort.
Každému dal na talíř. Pak přišli další dárky, byl jsem skutečně Šťastný.
Vzal jsem si od každého a ještě jim stokrát děkoval. Pak přišel Seitův dárek. Tak tomu jsem se upřímně zasmál.
"Jen počkej, pěkně tě jimi poženu,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 10:27 pm

,,Ále..však ony se využijí." usmál jsem se a přijal dort. Vzal jsem si k tomu skleničku a spokojeně se ládoval a užíval si atmosféru.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 27, 2013 10:27 pm

"Hokage-Sama tady neco ode mne lahev Sake kterou bych asi uprime  nechtel pit. Kdo vi co by snama udalalo ska starsi vic jak 20 let" Rekl jsem s usmevem fakt jsem mel dojem ze jenom z otevreni uz musi byt clovek na srot. Vz\al jsem si kousek dortu a pomalu se pripravoval ze pri nejblizsi prilezitosti zmizim.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Orochimaru Tue Aug 27, 2013 10:29 pm

Konečně se začal rozdávat dort. Přijal jsem ho s chutí a během chvilky ho snědl. Podíval jsem se na zbytek a šlo vidět, že jim celkem chutná, však taky jsem ho dělal sám. ,,Přidávám tam jednu tajemnou přísadu." ďábelsky jsem se pousmál a přešel zase k přehrávači, kde jsem pouštěl hudbu. DJ Oro...xD
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 9 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru