Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knihovna Konohy

+5
Ken Uchiha
Hyuuga Naoto
Hikaru Hyuuga
Hyuuga Mikomi
Assasin Senju
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Knihovna Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:45 pm

First topic message reminder :

Knihovna Konohy

Neobsahuje žádné techniky jen informace. Některé informace jsou v oddělení s omezeným přístupem, který vydává jen Hokage. Bez něj se dovnitř opravdu nedostanete - bariéra.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Wed Jul 24, 2013 8:57 pm

Na odpoveď na jej otázku som ju nenechal dlho čakať.
"Kedy budeš chcieť. Osobne si myslím, že čím skôr, tým lepšie," povedal som jej dosť jasne, že nemám ani len najmenšie problémy s tým vyraziť pokojne i hneď teraz.
"Ak chceš, môžeme si len vziať nejaké tie veci, oboznámiť narozdiel od minula aspoň niekoho s tým, kam sa chystáme a čo sa chystáme urobiť, a stretneme sa u brány," dal som jej jasný návrh.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed Jul 24, 2013 9:02 pm

Byla jsem opravdu potěšená tím, jak mi vychází vstříc. Téměř jsem zapomněla i na to, že náplň naší mise je celkem smutná.
"Děkuju. Jenom doplním zásoby a budu připravená. Sejdeme se tedy u brány." pousmála jsem se. Ano, já se po tom všem opravdu dokonce pousmála.

Následně jsme opustili toto tiché místo a zanedlouho nám konožská knihovna zmizela z očí.
Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 12, 2013 11:06 am

Ako som raz už povedal skoro nikdy som neštudoval. Iba keď som musel na akadémii. Lenže teraz to bolo iné. Po tých bojoch čo sa stalo v konohe som potreboval zosíliť ako sa len dalo teda čo najrýchlejšie. Preto som zamieril sem že si prečítam o ninjoch, technikách či privolaniach. Vedel som že tu asi strávim veľa času a dúfal som že sa to vyplatí. Aj keď toho ešte veľa neviem najlepšie by bolo ak by som sa naučil privolanie. To dokáže pomôcť aj keď niesom ja taký silný. Pomyslel som si pri výberu nejakých kníh. Problém bol že som nevedel aké si vybrať tak som sa opýtal či tu nemajú nejakú informačnú knihu a summonoch a o ninjoch histórie. Niečo málo sa mi nakoniec podarilo nájsť teda bolo dosť kníh. Preto som radšej neotáľal položil si vedľa seba vodu, posadil sa do kresla a začal som čítať. Po pár minútach v mojej hlave.
Nechápem ako niekoho baví čítanie ... sakra ale keď ja to potrebujem vedieť ... hmm do večera teda musím prečítať aspoň 2 knihy! Nebolo nad moju súťaživosť sám zo sebou takto som vedel že keď si dám nejakú súťaž zvládnem skoro všetko.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 13, 2013 6:16 am

Ani som nevedel ako a už bolo 8 sem hodín ráno. Mal som červené oči ako čili papričky ale už som mal všetko prečítané. Nemal som už ale akosi silu za niekým teraz ísť tak som sa pobral domov že si aspoň na chvíľu pospím a dúfal som že doma ma nezobudia veľmi skoro.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 13, 2013 7:46 pm

Přišel jsem do knihovny a začal okamžitě hledat svitky o Bijuu. Jel jsem podle abecedy, takže jsem měl pár svitků hned v ruce. Byly to spisy sepsané samotným Narutem, takže jsem se musel zavázat, že je vrátím zpět v pořádku. Nic dalšího už mě tu nedrželo, tak jsem se vydal zpět.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Jan 09, 2015 9:44 pm

Snažil som sa utekať rôznymi uličkami tak, aby ma nenašlo to divné dievča. Snáď som ju už teda striasol. Môj cieľ bol jasný, dostať sa do knihovne.
Po príchode som si vyzliekol plášť a položil ho aj so svojou taškou vedľa stola, na ktorý som ale stále videl. Okamžite som sa vrhol do radov kníh a začal prebiehať očami cez všetky knihy. Hľadal som niečo, ako záznamy z minulosti.. úmrtia, prisťahovalci alebo čokoľvek čo by malo názov Kumogakure, Hyuurai a Sunagakure no sato. Prečo som našiel dýku môjho otca v tejto dedine aj s jeho hrobom, ktorý bol však skrytý?
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Shinobi Mon Jan 12, 2015 7:24 pm

Natao narazil na jednu z kníh. Boli to záznamy z misií. Mladá Kunoichi, ktorá sa volala Yuki, si to samozrejme všimla. Pozorovala ho tak, že si to ani nevšimol. Nemal šancu. Avšak uvedomila si jednu vec. Zložila si niekoľko vecí dohromady a prišla na to, čo tu ten Natao hľadá. Spomenula si na jeho meno, vedela, kto to je a čo sa stalo. Vynorila sa z ničoho nič spoza rohu, tvárila sa vážne, ako keby to snáď ani nebola ona. Natao Hyuurai. Po celý čas som vedela, že ťa odniekiaľ poznám. Prehovorila k nemu, možno sa prestrašil. Ale už sa naňho nelepila. Viem, čo hľadáš. Poď za mnou. Viedla ho pomedzi regály, až ho zaviedla do zóny, kde mali prístup len Shinobi s povolením. Ona tam však mala prístup povolený kedykoľvek, čo bolo podložené nefalšovaným papierom ešte od Assasina. Chvíľu tam čosi hľadala, až našla malú knihu. Pred nejakým časom som ja osobne vypočúvala jedného prisťahovalca, bol to preživší z tvojej misie. Všetko, čo som sa o ňom dozvedela, som zapísala tu. Bolo to tu uložené preto, aby sa to nedostalo to zlých rúk. Celý čas tento zápisník čakal len naňho. Máš tam i zahrnuté informácie o svojom otcovi a o všetkom, čo sme sa od neho dozvedeli. Zrejme to hľadáš, že? Ja som to tam však už nezapisovala, to dopísal Assasin, keď som ho o to požiadala. Dodala ešte a venovala mu jemný úsmev.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Jan 12, 2015 10:54 pm

Hľadal som stále rýchlejšie a rýchlejšie.. tlačil ma čas a hlavne adrenalín. Vedel som, že čoskoro som sa dostane nejaký shinobi, ktorý ma spozná alebo sa mu len nebudem pozdávať a bude koniec.
Boli tu samé C a D misie, nejaké zbieranie uhoriek a podobné somariny. Naštvane som zasunul knížku do regálu a pokúsil sa vytiahnuť ďalšiu, to sa mi však nepodarilo.
Ona povedala moje meno. Takmer ma zamrazilo, odkiaľ.. vedela moje meno? Jej slová zneli dosť.. zámerne. Ťahala ma snáď do pasce? Aj keby.. bolo to jedno, tu už nič nenájdem.
Jej ďalšie slová ma ešte viac zhrozili. Prežívší... z mojej.. misie? Povedal som dosť pomaly. Zachoval som chladnú hlavu a nechal emócie bokom. Konečne.. Vydýchol som si a pravou rukou si zo seba konečne strhol plášť, ktorým som si zakríval svoje skutočné oblečenie. Mal som na sebe oblečenie podobné jednotkám Anbu, chrániče na rukách, holene a všetky rôzne pomôcky, ktoré Anbu má.
Táto súprava však nepatrila jednotkám Anbu, ale špeciálnym Kekei Genkai jednotkám z Sunagakure no sato, ktorých som bol členom. Ona toto ale musela vedieť.
Pozrel som sa na malú knížku, ktorú mala v rukách a potom opäť na ňu. Čo žiadaš za informácie z tej knížky? Opýtal som sa. Bolo mi však jedno čo zato chcela, spravil by som to.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Shinobi Tue Jan 13, 2015 7:24 pm

Yuki sa len usmiala a strčila mu zápisník do ruky, čím mu dala jasne najavo, že nič nechce ani nepotrebuje. pre istotu to však ešte povedala nahlas. Nič za to nechcem. Mojou úlohou bolo ti to odovzdať, až sa tu objavíš. Vedela som, že sem ra prídeš, preto som ju skryla sem, aby som ju náhodou nestratila. Teoreticky to bola jej dobrá vôľa, že takéto niečo vôbec urobila, i keď bola všeobecne považovaná za zlú osobu, s ktorou sa radšej nikto nebavil.
Ak si sem prišiel len po toto, nemusel si sa sem takto vlámať. Prihovorím sa za teba u Hokage, ale sľúb mi, že nabudúce sem prídeš normálne ako človek cez bránu. Ušetríme si tak prácu, obaja. Zamrmlala a založila si ruky na hrudi. Toto už asi bolo všetko, jej práca skončila. Pre istotu tu ešte ale ostala, ak by od nej niečo potreboval. Ak nie, jednoducho by odtiaľ zmizla a pravdepodobne by sa už nikdy v živote nevideli. Pokiaľ by teda zase niečo nevyparátil.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Jan 23, 2015 10:52 pm

Potešilo ma, že ma nechcela priviesť pred Hokage a dať ma do nejakej kazajky, kde by na mne skúšali rôzne hokusy pokusy..
Zápisník som chytil do rúk a uložil si ho pod šaty, dnes na noc budem mať pekné čítaníčko!
Konečne som mal pokoj, nemusel som nikoho naháňať ani nikoho zabíjať. Ďakujem.. povedal som a podal jej ruku.
Pozdrav odomňa prosím ťa Ya..Yaeko.. zamyslel som sa nachvíľku, či som to povedal správne. Ako sa inak voláš? Opýtal som sa jej a pomalým krokom sa vydal preč z dverí. Možno raz zas pôjdeme do horkých prameňov. Povedal som s úsmevom a opustil miestnosť.
Čakala ma dlhá cesta domov. Tá však bola len taká okrajová, hlavná cesta totižto teraz len započala. Čas mojej pomsty sa začína týmto dňom. (presun)
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat Aug 08, 2015 5:01 pm

Dostavila som sa do knižnice s pomerne jednoduchou prosbou. Išla som práve za správcom, ktorý mal takéto veci na starosti a o chvíľu mi už doniesol zvitok s Kage bunshinom. V podstate som si ho len prepísala do vlastného zvitku, aby som ho zbytočne nezabrala. Vrátila som ho, vlastný zvitok som si dala do vesty a z knižnice som odišla.
(presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Konohy - Stránka 2 Empty Re: Knihovna Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru