Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Jul 11, 2015 7:01 pm

First topic message reminder :

Akuma (Bůh) Saito vs. Kangae Mizutsuchi, poslední vládce vody


Jedná se o jeskyni s propadlým stropem. Kromě stropu na dně jeskyně zde také můžeme najít rytiny na stěnách, které mají jistě svůj význam, který je nám však neznámý. Jedná se o kruhovou místnost. Je zcela jisté, že dříve byla tato jeskyně vstupem do celého systému jeskyní, ale v současné době je mnoha ze vchodů zavalená sutinami.
Jednou za měsíc paprsky Měsíce rozzáří tuto místnost stříbrnou-šedou barvou, která rozsvítí místa, které do té doby byla skryta. Zvláštní také je, že při svitu Měsíce rytiny začnou vydávat fialové světlo. Při bližším zkoumání však zjistíte, že se nejedná ani tak o světlo, jako druh energie, které lidské tělo není schopné nijak absorbovat... a kdyby se o to někdo pokusil, nedopadlo by to asi nejlépe.


Jak kouzelné, zrovna při úplňku se zde utkají dva rivalové...
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down


Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Goku Tue Dec 26, 2017 1:19 am


"Ou jee.. bejby.."
Doskočil som vedľa Hirin, ktorú by som aj prepichol keby že Admin nezatrhne erotické scény na nsgon. Aj tak som začal hneď vedľa nej tancovať tanec na hudby od Gunthera ale keďže som sa repovať učil od Kangaeho za blowjob, bol som ešte viac v prdeli než on.".. Oujee.. jejé! Precíť to Zlato! UHM! DAMM!" Bol som úžasný! 
"Sorry ale som na chlapcov Kangae.." Odvetil som mu, odhalujúc tak jeho malé tajomstvo o ktorom už ale Akuma určite vedel.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Hirin Tue Dec 26, 2017 1:24 am

"Yare,Yare" pověděla fanynka a začala se červenat. Protože jeden strašný hot boy jmenem Goku začal dělat pařicí tanec a že byl fakt hot. Ale co jí nejvíce vzrušilo byl její idol sám Kagae-sama! Byl to bůh proní a ještě, když chtěl sex male padla." TAkže,Gyus, který mi ho první přeblafne?" pověděla s úsměvem na tváři a šahla si na své péro. Pokud si Kangae myslel, že na internetu jsou ženy, tak se mýlil,  jsou tu pouze ženy s pérem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Dec 26, 2017 1:27 am

Nemohl jsem uvěřit, že Kangae stojí za nic nejen v životě, ale i v mé iluzi. Povzdechl jsem si. Copak si opravdu myslel, že ho nechám souložit v mé iluzi? Ne, hodlal jsem ho psychicky týrat. Zničit mu život. Přinutit ho, že chodit kanály je daleko rychlejší než po ulici. Jak jsem si usmyslel, tak jsem udělal.
Kangaeho kalhoty začaly nabývat na objemu. Otok penisu? Nikoliv. Nejdřív by tam penis musel být. Místo toho, kde má mužský pohlavní orgán být, mu nyní viselo vemeno. Pořádně velké, připravené být podojeno.
"No, co si neudělám sám, to nemám..." Povím sklesle a pustím se do uspokojování svých potřeb. Ano, opravdu jsem uprostřed této idylky začal malovat olejomalbu. Inu, někdo to udělat musel, jinak by mi to nikdy neuvěřil.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Dec 26, 2017 1:34 am

Vytáhl jsem na Hirin své vemeno, zatímco jsem čekal na její semeno. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Goku Tue Dec 26, 2017 1:36 am

"Ideme na to!" Taktiež som na nich vytiahol svoj tronf. Trénovaného Charizarda x s 180 hp! a za ním celý balíček zbrusu nových pokémonských kariet. "I WANNA CATCH THEM ALL!"
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Hirin Tue Dec 26, 2017 1:38 am

Málem jsem omdlela při pohledu na něj. Vemeno mi ukázal a já ho podojila. Přičemž mě vyrušil Goku. "TAk mi ho chytni" křikla jsem a culala jsem svého idola.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Goku Tue Dec 26, 2017 1:42 am

"DAAAM!" Uskočil som na dobré tri roky do budúcnosti.

/presun 2028 (keďže neviem poćítať)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi - Stránka 2 Empty Re: Akuma Saito vs Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru