Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lizzy vs ???

2 posters

Goto down

Lizzy vs ??? Empty Lizzy vs ???

Příspěvek pro Lizzy Sat Aug 22, 2015 1:43 pm

Počasie: Zamračené a daždivé
Teplota: okolo 12 stupňov
Vietor: 3-4 km/h
Lokácia: Amegakure no sato / ulice, strechy budov, priestory budov...
Diváci: Žiadny, dajme tomu že sme vo fikcii kedy je Amegakure no sato mestom duchov (
Oponenti: Lizzy vs, hocikto kto chce, pokojne aj vo dvojici / trojici

pozn: Bolo by fajn keby že sme v kontakte kvôli upozorneniam na post  (skype krumla1), kvôli dohodnutiu sa na poradí resp nejakej zápletke


Naposledy upravil Lizzy dne Sat Aug 22, 2015 1:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lizzy vs ??? Empty Re: Lizzy vs ???

Příspěvek pro Lizzy Sat Aug 22, 2015 1:48 pm

Prechádzala som sa po uliciach mesta, alebo skôr dediny? Ťažko povedať. Amegakure no sato mi zo všetkých mocností najviac mesto pripomínala. Bola veľkolepá, veľkolepé budovy ktoré nevidieť v žiadnej inej časti sveta a.. tak ďalej a tak ďalej. Mala som na sebe odetý cestovný plášť s natiahnutou kapucňou ktorá mi zakrývala tvár. To že som shinobi prezrádzala len katana, ktorú som držala v rukách. Povedzme že som stále obľubovala šerm, ako.. za mojich starých čias.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lizzy vs ??? Empty Re: Lizzy vs ???

Příspěvek pro Hirin Sat Sep 26, 2015 7:32 pm

PO své cestě jsem narazila na samotnou Amegakure. Byla taková smutná a depresivní. Jako by někdo nad ní plakal a jeho slzy kropily celé město. Byla dost podobná mé vesnice,až na ty budovy. Byly vysoké a vyznat se tu bylo pro mně dost chaotické. Bloudila jsem ulicemi. Na sobě jsem měla dlouhý plášť,který mi celou délkou zakrýval mého miláčka, samehadu. Kapuce, která byla součásti pláště, zakrývala jeho rukojeť. Prohlížela jsem si výškové budovy a z nedaní jsem narazila do jedné osoby. Byla stejně oblečená,ale nešlo té osobě vidět do obličeje na rozdíl ode mně. Tak též jsem si všimla katany,kterou držela v ruce. "Omlouvám se" ospravedlnila jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Lizzy vs ??? Empty Re: Lizzy vs ???

Příspěvek pro Lizzy Wed Sep 30, 2015 4:42 pm

Katanu som pochopiteľne nedržala vytasenú, ale skôr za pośvu tak, ako ľudia ktorý ju nenosievajú zasunutú za opaskom či nejakým viazaním. Keď do mňa Hirin narazila, bola som pomerne prekvapená, pretože som pred tým nezaregistrovala jej prítomnosť a to sa mne naozaj nestáva. Odstúpila som o pár krokov dozadu a pozorne som si spoza kapuce túto slečnu prezerala. Bola celkom kus, no to teraz nebolo príliš podstatné. 
"Chmm.." Bola moja jediná odpoveď. Rozmýšľala som nad tým, či som už túto slečnu niekde nevidela.. skryť hrbol zvaný Samehada vśak je pomerne ťažké a mne bolo jasné že ak nemá nejakú fyzickú degeneráciu, tak podp lášťom skríva.. niečo. No mohol to byť aj normálny viac než dvojmetrový ruksak, prečo nie.. Čo však bolo eštep odivnejšie, bola jedinou osobou v tomto meste. Aspoň čo som zatiaľ videla.
"Čo si zač?" Spýtala som sa jej s nehraným úsmevom. Musela som podvihnúť hlavu a tak mi do tváre pravdepodobne videla.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lizzy vs ??? Empty Re: Lizzy vs ???

Příspěvek pro Hirin Wed Sep 30, 2015 5:49 pm

Popravdě jsem si lidí vůbec nevšímala. Čuměla jsem po budovách,takže dříve či později bych do někoho narazila. Když jsem do ni narazila, zbystřila jsem a začala si všímat okolí. Překvapovalo mně, že tu jsme jenom my dvě. Bylo to skoro jako jako nějaké město duchu. Nebo je Ame doopravdy město duchu? Kdo ví.
Její slovní zásoba byla značně omezená,podle její reakce. Zeptala se mě kdo jsem. Nevěděla jsem jak mám odpovědět. Dneska jsem byla nějak mino, nejspíš za to mohla pravě Ame. Dnešek byl ale celý zvláštní.  
Když jsem uviděla její tvář,měla jsem takový pocit jako bych jí už někdy viděla ba dokonce i znala. Nezbývalo mi nic jiného než jí říct své jméno. "Jsem Hirin" pověděla jsem jednoduše. Možná o mě už slyšela. Drby se šiří rychle,ale je pravda,že od té doby co jsem dostala samehadu jsem nechodila tak často pryč z vesnice a taky jsme měli problémy ve vesnici.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Lizzy vs ??? Empty Re: Lizzy vs ???

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru