Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

2 posters

Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Lizzy Mon Nov 16, 2015 5:08 pm

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) 4lmsud
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Lizzy Mon Nov 16, 2015 7:43 pm

Už to bol približne tretí deň na cestách s Hokorim, ktorý však nejak.. zoženštil. Kto by si však pomyslel že ako svoju ďalšiu schránku využije svoju vlastnú dcéru. Na jednu stranu to bolo smutné, na druhú som bola rada, že som to nebola ja.
Aký sme však mali biznis takto ďaleko v od Tsukigakure no sato, či nebodaj aj nedávno podmanenej Sunagakure? Dôvod to bol pomerne prostý.. ja. Pri mojich cestičkách svetom som narazila na jednu opustenú.. niečo ako hrad ? či skôr pevnosť? Samurajov ktorá by trebalo zrekonśtruovať no slúžilo by to ako dobrá.. povedzme že základňa. Chcela som si ju privlastniť, ale na to som potrebovala dve veci. Peniaze a súhlas môjho nadriadeného, ktorým bol bohužiaľ práve Hokori, momentálne vystupujúc za kozatú a poloodhalenú Mai.. Ah bože ako by som ho pretiahla keby že neviem kto to v realite je. Navyše som mala pomerne dôležité veci na.. diskusiu.. s ním
"Dokedy plánuješ využívať Akasunu?" Spýtala som sa ho po niekoľkých hodinách naprostého ticha. Boli sme sami, navyše som sama vedela alternúť zvuk tak, aby sme náš rozhovor počuli len mi. Preto som sa práve nebála o jeho identite či o takýchto veciach rozprávať pokojne aj na verejnosti.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Nov 16, 2015 8:26 pm

Následoval jsem Lizzy až k pevnosti, kterou mi chtěla ukázat. Nevěděl jsem o tomto místě příliš. Asi jen to, co mi dřív o něm řekla Lizzy. "Páni." Byl jsem v úžasu. Vypadalo to tu majestátně! Sice současně trochu strašidelně, protože to tu bylo celé opuštěné, ale strach jsem necítil. Převládala touha odkrývat nové věci, a to za jakoukoli cenu. "Využívat?" Zopakoval jsem, když jsme vešli do pevnosti, s nevinným přiblblým úsměvem. "Rozhoduje sama za sebe. Není ve vesnici řazena pode mně. Nemám právo ji rozkazovat, nebo si ji jakkoli nárokovat. Dokonce ji z větší části pravdivě informuji, jako například ohledně mé poslední výměně schránek." Klíčovým slovem je z větší části. Nikdy totiž nikomu neříkám celou pravdu, a to ani Lizzy.

"Dá se vůbec někoho takového pak využívat aniž by si toho všiml, a nic nenamítal? Ne, takže ji nevyužívám." Uvnitř pevnosti to tu bylo zaprášené, tmavé a špinavé. Na první pohled každému jasné, že tu nikdo nebydlí už hrozně dlouhou dobu. Všiml jsem si na kraji sochy člověka. Přišel jsem k ní blíž, abych se na ní zblízka podíval. Pečlivá práce. Vše do detailu vyobrazeno! "Ups." Vypadlo ze mě, když jsem svým nově získaným popředím, narazil do sochy, aniž bych to plánoval, a převalil ji na stěnu. Hned se rozbila. "Pořád ještě nevím, co od tohoto těla můžu čekat. Neustále mě překvapuje. Myslel jsem, že po tom, co jsem zvládl udržet rovnováhu, to půjde hladce. Taky že by mělo. Kdo jiný dokáže udržet mou plnou sílu a duši déle a lépe než má vlastní dcera?" Důvod, proč jsem si vybral na svou další schránku Mai je jednoznačný. Má duše její tělo díky tomu, že je se mnou nejvíc příbuzenský spjata, přijme jako mé vlastní, takže se nebudou opakovat jevy jako je odmítání duše tělem jak u Orochimara, ale i u mě v předchozích schránkách.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Lizzy Mon Nov 16, 2015 8:42 pm

Prechádzali sme vnútrajškom. Táto pevnosť musela mať naozaj.. veľa.. veľa rokov. Úprimne som sa ani nedivila, že bola opustená. Vyzeralo to tak, že bez nejakej pomoci, to každú chvíľu bude môcť spadnúť. No pevne som dúfala že ju pomocou jeho financií zrekonštruujem a spravím z nej niečo na štýl.. mojej vlastnej východiskovej "stanice" a úkrytu. Jeho slová ma ale vôbec nepotešili.. a úprimne veriť mu.. by bola hlúposť a on to veľmi dobre vedel.
"Úprimne, okrem ľahšiemu pričleneniu Kaze no Kuni nevidím dôvod, prečo by si sa s vládou nad svojim územím s niekým delil.. Ale tebe do hlavy človek len tak ľahko nevidí hm?" Táto vzájomná spolupráca začala byť pomerne komická. Stále som nechápala ako vôbec môže fungovať. Predsa len ja som držala jazyk za zubami o jeho schránke a on mi platil za moje služby. V minulosti som ho brala ako nepriateľa a teraz? 
"Ale nepochopil si moju otázku ... no beriem že som ju skôr zle sformulovala.." Sama som prešla rukou po zaprášenej stene a nohou som posunula kostlivcu nejakého storočného samuraia, ktorý si tu už nejaký ten čas vylihoval.
"Využiješ telo svojej vlastnej dcéry, použiješ hocijaký prostriedok na to, aby si dosiahol svojho a aj cez to... založíš spojenú vládu dvoch .. shinobi, ako keby dvoch Kagov nad jedným územím. Pri čom je viac než jasné že Akasuna nezdieľa tvoju ideológiu o .. vojne." Prečo ho aj nevyspovedať? Bol dostatočne starý a ja som verila v to, že ho stále podobné myšlienky nijakým spôsobom no.. neopustili.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Nov 16, 2015 9:17 pm

"Využít tělo vlastní dcery. To zní škaredě. Jako bych ji prodal nějakému chlapovi za vysokou cenu." Na okamžik jsem se zamračil. Dvojsmyslnost její věty mě bodala do srdce jako dýka! "Mai vždy byla ochotna pro mě obětovat cokoli. To už několik krát dokázala v Iwě, když jsem nastoupil k moci jako Tsuchikage. Nejspíš si nepředstavovala, že to skončí zrovna takto, ale jsem si jistý, že by souhlasila, podpořila a fandila svému tatíkovi." Mluvil jsem klidně. Netrápil jsem se tím, co jsem udělal. Je jasné, že, i když Mai nikdy nenaříkala a plnila rozkazy bez váhání, rozhodně by nesouhlasila pro to, aby se stala mou další schránkou. Taky že to potvrdila její reakce, když jsem započal Fushi tensei, a ona zjistila, že neplní u tohoto procesu roli ochranky, ale nové schránky. O tom vím ale jenom já.

"Getsuji Teikoku má sjednotit svět, a tím zabránit válkám. Na to Pilikka přikývla. Sjednotit ho jde několika způsoby. Rozhodně se v Getsuji Teikoku nebudeme nudit. To k našemu společnému zájmu ve vedení. Jsem připraven v průběhu jeho realizace přistoupit na nějaké kompromisy, a nebo úplně upustit od některých metod. Až tak daleko jsem schopen zajít. Kvůli čemu ale?" Rozbité sochy jsem si začal nevšímat. Hned mi bylo jasné, že její slepení je nemožné. Něco takového by dokázal leda Herkules, a ten není nikde poblíž. "Kvůli tomu stejnému, proč vznikli shinobi vesnice. Zachránit, ochránit vše, co se na tomto světě zachránit, ochránit dá." Jak dojemné! Z toho, jak jsem to pronesl by nejednomu slzička ukápla. K překvapení všech to ale neskončilo tak dojemně. Začal jsem se totiž šíleně smát, a když jsem přestal... vypadlo ze mě: "Popravdě nic nevím. Neplánuji tak daleko a moc nepřemýšlím nad tím, co udělám. Možná se zachovám jako malé dítě, které si staví bábovičku proto, aby ji mohlo vlastnoručně zničit. Postavím hrad, abych mohl zjistit jeho pevnost. Dám všem naději v lepší život, a pak se budu kochat tím, jak se vše obrátí mým přičiněním k horšímu."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Lizzy Mon Nov 16, 2015 9:30 pm

Bol to chorý bastard, a ja som pre tohto chorého bastarda pracovala.. aké dojemné. Na chvíľku som od neho odvrátila pohľad a začala som si prezerať vnútrajšok tejto tu vstupnej haly, alebo čo to bolo zač. Naozaj vedeli ako spraviť niečo veľkolepo. Úprimne netuším, ako mohli obyčajný samurajovia niečo takéto dobiť veď.. to boli len samurajovia.
"Jak myslíš.. nie že by mi na tom až tak moc záležalo.. len som ti chcela pripomenúť, aby si si dával pozor.." Obrátila som pohľad späť k nemu.
"Sám vieš že Akasuna je potencionálne tvojim.. najhorším nepriateľom. Ľudia ju budú mať radšej než teba.. a ak získa nejaké podozrenie, nemyslím si že by sa zdráhala vyvolať občiansku vojnu." Tento krát som si na jednu z kamenných dosiek sadla.
"Napríklad to spojenectvo s Konohou.. ak má tvoja utópia fungovať.. musí mat len jedného vodcu.. máš len to šťastie, že nikto nevie o tvojej originálnej stránke... a takýmto spojenectvom sa dajú pomerne ľahko oklamať. Vážne.. keby že si Ako Asassin heh.. nechápem ako mu to mohli toľko krát zožrať.. jemu by som neverila už ani dobré ráno." Ah áno.. krásne spomienky na Hokageho ktorého som obviňovala z veľkej časti za smrť jednej z tých mála osôb, na ktorej mi záležalo. Shinobi ako ja by nemali existovať.. bez nejakého vyššieho cieľu či dôvodu na to, využívať svoje schopnosti v prospech ostatných.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Nov 16, 2015 9:50 pm

Už dlouho se vedou spekulace o tom, jestli jsem chorý bastard, nepředvídatelný génius, transvetista, stařec zažívající období puberty v 93 letech, a jiné neuvěřitelné pojmy. Jediným jistým ale je, že jsem Hokori, člověk, kterému nedělá problém v podstatě zabít svou dceru, která mu věnovala všechno, ten, kdo vyvolal sedmou velkou válku shinobi a chtěl uvrhnout svět do věčného chaosu, leader Shuuketsu, který chtěl vytvořit pseudo desetiocasého, a v poslední řadě Tsukikage, obhájce míru a stability! Na první pohled neslučitelné celky. Když se vám je ale podaří spojit, vznikne unikátní osobnost, kterou nejde předvídat. "Přítel nebo nepřítel? To asi zvládnu posoudit sám." Procházeli jsme vnitřkem až jsme narazili na schody, vedoucí někam nahoru. Neváhal jsem a vydal se do toho neznáma.

"Záhadou tu nejsem ale já, nýbrž ty. Hodláš dále spolupracovat, a nebo se pokusíš o nějakou neuváženou věc?" Není dáno, že každá neuvážená věc je špatná a dopadne špatně. Může dopadnout i ve Váš prospěch. Jen závěr bude trochu jiný než ten, který jste očekávali. "Ta Lizzy, kterou si pamatuji... pro tu byla malá každá vesnice. Nemyslím si, že v Getsuji Teikoku vydržíš. Pletu se snad?" 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Lizzy Tue Nov 17, 2015 7:42 pm

Chcel ísť hore ? a to som si chcela an chvíľu posedieť, aké to sklamanie. S povzdychom som sa znova vyhupla na nohy a nenúteným pohľadom som začala sledovať Hokoriho momentálny zadok. Predsa len to nebolo jeho telo, takže mu to mohlo byť jedno. Tiež kráčal predo mnou a tak si to ani nemusel všimnúť.
"Začínam sa obávať toho, že nezvládneš." Odvetila som na jeho prvú vetu. Bol to prostý fakt, nie provokácia. S chuti som sa usmiala, až mi z úst takmer vyšiel pobavený chechot.
"Lizzy ktorú si pamätáš zomrela pred piatimi až šiestimi rokmi pri bránach Iwagakure no sato. Umrela pri útoku Sora no Sena na Kirigakure a pri nepodarených misiách istých Konohagakurských shinobi." Vyhlásila som no zámerne som neodpovedala na otázku "čo mám v pláne" a tak.. sama som si nebola istá, čo ma vlastne hnalo ? nevyzeralo to ako normálna motivácia keďže, som sa za, ak som teda nejaký mala, mojim cieľom nejak hnala.
"Možno len chcem zažiť trocha chaosu." Žmurkla som na neho. Yep, shinobi ako ja by nemali existovať.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Nov 20, 2015 2:14 pm

"Nezvládnu? Zvládnu? To nic nemění. Mám-li umřít, umřu. Pečlivý výběr přátel to neovlivní." Velká důvěra v někoho, kdo by mě pak zradil, by mě nejspíš stála život. Pravdou ale je, že jestli se mi má něco stát, stane se mi to i bez dané zrady. Je to kruté, ale je tomu tak. "Smutné." Láme mi srdce slyšet, jak o sobě Lizzy mluví! Jakoby ani neexistovala. Zastavil jsem se na schodech, otočil a s úsměvem se na ní podíval. "Zemřela před šesti lety v Iwě. Zemřela při útoku Sora no Sena. Zemřela při útoku Konohy. Přesto pořád žije." Zemřít a pořád žít. Jde to? Já sám jsem toho důkazem.

Jejího pohledu na mé pozadí jsem si všiml. Začervenal jsem se. Asi to tělo budu muset více oháknout, i když... snad by to pak nevyvolalo nějaké podezření, když Mai chodila jenom takto. "Jop, vím. Mai-chan je kus. Jablko nepadlo daleko od stromu." I já za mých mladých let jsem nebyl k zahození. Sice se to přesně s Mai porovnávat nedá, ale už v pěti letech jsem navštívil více nočních klubů než ona do konce svého života. "Chaos? Celý svět Ti leží u nohou. Stačí začít jednat." Po těchto slovech jsem se otočil zpátky čelem ke schodům, a pokračoval v chůzi.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Lizzy Fri Nov 20, 2015 4:10 pm

Pobavene som sa uškrnula a stále sa mi z jej/jeho zadku nechcelo spúšťať zrak. Shit naozaj to pokašlal.. a už som mala Hokori tak načatú za jej života..a lebo som si to aspoň myslela.
"Celý svet mi leží u nohou hm? No.. teraz ešte nie, no postarám sa o to aby ležal heh." Schody boli pomerne dlhé a išli sme nimi ešte niekoľko minút, až kým sme sa nedotrepali na niečo na štýl otvorenej terasy, kde bolo napadaného kopu snehu. Oprel sa do mňa severný vietor a ja som začala rozmýšľať, že je toto miesto predsa len pre moje pôsobisko úplne dokonalé.
"Otoč sa .. Hokori. Chcem ti pripomenúť aké to je, zažiť ten pocit.. plnohodnotného boja a pripomenúť ti, že nie si najsilnejším shinobim na tomto svete." Ozvalo sa zrazu z mojich úst a sama som ruku položila na katanu, ktorú som mala pri páse.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Dec 12, 2015 1:20 pm

Vyšli jsme na zasněženou terasu. "Brrr... zima." Nejsem v kombinéze, nebo něčem podobném, takže se dá čekat, že mi zima bude. Mohl jsem předvídat na začátku tohohle výletu, že mě Lizzy zatáhne do teplých krajin. No, ani já nejsem vševědoucí, a vždy připravený, i když to mnohdy vypadá jinak. Sehnul jsem se a důkladně se podíval na ten sníh. V Tsuki pořád nic a nic, a to už za chvíli bude 24. prosince! Žárlil jsem. Ten sníh chci i do Tsuki! "Možná, když vezmeme pár kýblů, tak ten sníh zvládneme přinést z tohoto místa A do místa B v Tsuki." Vánoce jsou svátkem radosti. Je zvykem, že jeden dává dárky druhému a opačně. Sníh do Tsuki by byl nejlepší dárek pro všechny.

"Nemáme času nazbyt. Jestli to chceme stihnout do 24. prosince, měli by jsme začít nosit sníh do Tsuki hned teď. Najdi nějaké kýbly." Řekl jsem Lizzy. Ta však chtěla něco jiného. "Že nejsem nejsilnějším? Kdy jsem o sobě něco takového řekl?" Na chvíli jsem se zamyslel. Ne že bych o mé síle pochyboval. To ne. "Jestli to ale chceš udělat hned tady a teď, najdu ti někoho. Kdybych byl ještě Tsukimarem, ujmu se toho, ale ještě jsem si na tuto schránku nezvykl, a moc se to s jinou ženou dělat nehodí."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Lizzy Sat Dec 12, 2015 2:01 pm

"V tom prípade umrieš.." Oznámila som mu nezaujatým hlasom no stále s ľahkým úsmevom na tvári. Jeho zvyšné slová netrebalo brať vážne. Hokori bol blázon, to som pochopila ešte za čias, kedy ma väznil v Iwagakure no sato. Ešte za čias kým existovala. Keď začal s týmito jeho slovami, stačilo ich len ignorovať a nenechať sa zbytočne rozptýliť, prípadne si pokaziť náladu.
"Tak čo to bude? Výhovorky? Alebo život.. aj keď.. nah pokaziť tak prekrásne telo by bola naozaj škoda." Žmurkla som naňho a stále som čakala. Predsa len možno.. začne zdrhať, alebo kto vie. Aj keď on nebol ten typ ktorému ste chceli nechať právo na prvý krok.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy) Empty Re: Tetsu no Kuni (Hokori x Lizzy)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru