Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

2 posters

Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 12, 2015 2:20 pm

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Village_by_molybdenumgp03

Malá dedinka na okraji Hi no Kuni, ktorá nie je ničím významná ani nijako dôležitá. Obyvatelia si tu pokojne žijú už pár rokov a doteraz sa nestretli s ničím čo by ich mohlo ohroziť. Kým sa nestala naozaj podivná vražda.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 12, 2015 2:26 pm

Moje kroky ma zaviedli až k okraji Urushimi, malebnej dedinky niekde na okraji zeme ohňa. Plášť mi vo vetre povieval do všetkých strán a moje vlasy sa nenezpečne nakláňali na takmer všetky strany. S rozospatým výrazom v tvári som pomaly kráčal vo svojom pracovnom úbore Hokágeho až k bráne, ktorá ma zaviedla pomalou kľukatou cestičkou, zdobenou mačinou, až k námestiu. Po celý čas sa mi zdalo že je až príliš zlovestné ticho, a aj keď som raz za čas, tu a tam, zahliadol nejakú tvár, okamžite sa skryla. Zdalo sa že v tejto dedine neznášajú Shinobi, čo sa len teraz zhoršilo, ale ako Hokáge som bol nútený okamžite zakročiť, keďže podľa hlásenia šlo o zvláštny prípad.
"Hokáge~sama.." Prehovoril jeden z dvoch Anbu, ktorí v tichosti stáli uprostred námestia nad telom postaršieho muža, z ktorého už vytiekla takmer všetka krv. Len kývnutím hlavy som naznačil aby si dala skupinka Anbu pohov, pričom sám som podišiel k mŕtvole a s podivne kľudným výrazom v tvári som sa pozrel na telo. Zvláštne, nezdalo sa že by ju zabil práve Shinobi, ale to že jej ľavé oko chýbalo, doslova bolo vytrhnuté a na hrudi mala vyrezaný znak môjho klanu, bolo jasné že práve táto mŕtvola patrí práve mne. V tichosti som tam stál, prezeral si správu od Anbu jednotiek, následne čoho som ich poslal preč, niekam do okolia vypočúvať, zatiaľ čo ja sám som ostal stáť uprostred vyľudneného námestia podivne hľadiac na telo muža. Bol to bývalý člen Anbu jednotiek, ktorý pred mesiacmi zmizol.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Nov 12, 2015 5:02 pm

Ano, byl jsem to právě já kdo zabil onoho muže. Splnilo to význam ve všech směrech. Konečně jsem našel vhodné oko na implantaci a přivolal svého (ne)přítele. Byl jsem zalezlý za komínem a sledoval situaci celou dobu skrývajíc svou přítomnost. Chvíli tam tak stáli a pozorovali mrtvé tělo. Pak dal Hideo rozkaz, ANBU zmizeli a já vyšel z poza komína. Mou hlavu jako vždy zdobila kápě. Byla to už nějaké doba co jsem odložil masku. Trvalo to ale lidé na Kisukeho Uchihu zapoměli."Ještě jsem neměl šanci poblahopřát vám k povýšení Hokage-san" Prohodil jsem Ironicky stojíc už na kraji střechy.Čekal jsem co udělá. Bude mě bude chtít vyzpovídat než započne souboj ? Jedno mi bylo jisté, měl mě za mrtvého a tudíž nevěděl co má očekávat, přímý útok mě tedy neohrozí. Ani já jsem se tentokrát nechystal útočit. Mým plánem bylo nejprve nahlodat jeho mysl, vyvést ho z rovnováhy. Behěm toho co Hideo stihl zareagovat na postavu na střeše vylezl jsem na komín a ještě chvíli ho pozoroval. Dával jsem mu čas vstřebat to, než však stihl zareagovat odrazil jsem se na vedlejší dům, vyšplhal na střechu svižně jako pavouk a dal se na útěk od místa kde by mě stále mohli ohrozit ANBU. Utéct jsem však v plánu neměl.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 12, 2015 5:33 pm

Len som tam tak stál a čítal správu, ktorú mi podali Anbu, ktorí sa práve v túto chvíľu presúvali na druhej strane dediny od domu k domu, aby mohli vypočuť obyvateľov. V tom som ale za sebou započul hlas, ani nie jeho pohyb, na ten som očividne nijako nereagoval, aj keď sa zdalo že som ho zachytil. Nejako som prejavil vnímavosť až v momente ako prehovoril. Moja hlava sa otočila na krku a presmerovala sa na neho. Spoznával som v ňom svojho bývalého najlepšieho priateľa, pričom som predpokladal že umrel? Nie, cez kapucňu som nevidel na jeho tvár a tak dlho sme sa nevideli, pričom samotná ozvena spôsobila, že som ani nedokázal identifikovať a priradiť k niekomu jeho hlas.
"Ďakujem!" Prehovoril som s úsmevom. Doslova, síce ho nešlo vidieť cez masku, avšak moje jediné oko ktoré mohol vidieť sa zatvorilo v šťastnej grimase. Podľa všetkého som vôbec nepredpokladal že práve on je navine.
"Hej opica! Môžeš mi pomôcť? Nevieš čo sa tu stalo?" Zvolal som smerom k nemu, v momente ako preskočil z komína na strechu a vyliezol tak na ďalší komín. Naozaj mi pripomínal nejakého šimpanza v lese a vôbec som ho nepriraďoval k Shinobiom, keďže tí sa takto nepohybovali.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Nov 13, 2015 3:27 pm


Popoběhl jsem po další střeše o kousek dál, když v tom jsem se najednou zastavil, otočil a podíval se na Hidea. A to to býval tak chytrý člověk.. Pomyslel jsem si a dřepnul si na kraj střechy. Chvíly jsem tam tam tak dřepěl a pozoroval Hokageho jak tam stojí s úsměvem na tváři a kouká na mě. Pousmál jsem se lehce a sáhl do brašny připevněné na mém opasku a vytáhl z ní lahvičku s okem onoho zesnulého ležícího vedle Hidea. Poté jsem sáhl druhou rukou pro vrhací nůž a oko a něj nabodl. Tohle už musí pochopit. Ještě sekundu jsem koukal a pak hodil ten nůž k Hideovi. Hned na to jsem (epicky -.-") slezl ze střechy
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Nov 15, 2015 12:48 pm

Nie že by som sa hral na hlupáka, ale hral som sa. Nejako som nečakal že práve opica na streche by mohla spôsobiť niečo také, predsa len, bola to opica! Ale to sa zmenilo, môj názor a dokonca aj môj pohľad na toho šimpanza hore, v momente ako vytiahol flaštičku s okom a napichol ho na kunai. Ten akonáhle hodil smerom ku mne, nepohol som sa. Nehýbal som sa akoby som nemal v pláne sa tomu vyhnúť, len som sledoval neznámu postavu predo mnou ako divne zlieza zo strechy. A v ten moment ako kunai doletel ku mne v ohromnej rýchlosti ktorú si takmer nevšimol ani on s jeho Sharinganom som kunai zachytil rukou. Prestrčil som palec cez dieru na konci kunaia a tým ho zastavil tesne predo mnou.
"Chápem.." Prehovoril som potichu ale namiesto toho aby som sa venoval votrelcovi, zohol som sa k telu, oko som dostal z kunaia a snažil som sa mu to oko vrátiť späť do hlavy, chrbtom otočený ku Kisukemu, akoby som na neho nemal ani čas. A veril mu že je čestný človek, takže nič neurobí. Spoza chrbta.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Nov 15, 2015 1:15 pm

Pomalým krokem jsem šel blíže k němu abych nebyl příliš daleko. Nešel jsem však ani příliš blízko. Celou dobu jsem měl ruku v brašně připevněné na mém opasku. Vypadalo to jako bych tam něco hledal. Otočil se aby vrátil oko mrtvému. To tak věřil v čest muži který ho chce zabít ? Tušil snad kdo se skrývá pod kápí ? Musel jsem být opatrný, čím později se dozví kdo doopravdy jsem, tím líp. Zastavil jsem se asi tak čtyři metry od něj a čekal než se zvedne. Kápě byla nasazená tak že ani v téhle blízkosti nemohl vidět více než spodní půlku tváře. "Dostal jsi věc která ti nepatří, právo žít. Budu stručný, chtěl bych ti to právo vzít" Promluvil jsem. Po všech náznacích kterých si Hideo všiml byla tato metafora poslední který to Hideovy objasnil.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Nov 15, 2015 1:28 pm

Narozdiel od toho čo čakal, sa udialo to čo vôbec nečakal. Síce som sa po nasadení oka mŕtvemu postavil, namiesto toho aby som sa otočil k nemu, som stál mu chrbtom naproti stále, ale tentoraz som držal v náručí ono telo muža ktorého zabil. Zdalo sa že ho chcem proste odtiaľ odniesť, niekam kde si zaslúži. Pochovať ho, alebo ho odniesť rodine ktorej patrí, proste vzdať úctu a česť mŕtvemu, ktorého zabil tento terorista. Až následne nato ako som ho držal v náručí a stále chrbtom ku Kisukemu som sa ozval.
"Nemáš právo to žiadat, už dávno nie si Uchíhom. Kisuke.." Prehovoril som potichu. Bral ma za hlupáka? Bral. Ale nebol som, od začiatku som vedel kto to je. Ako? Jednoducho. Som senzibil na vysokej úrovni a jeho čakru by som spoznal nech už by bola kdekoľvek. Ale teraz keď som pochopil po jeho slovách o čo mu ide, zmenila sa aj moja prívetivá čakra na chladnú. A to že som mu stál chrbtom? Nevidel ako mi po oku stiekla kvapka slzy.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Nov 16, 2015 7:48 pm

Stál jsem pořád nehybně na místě. "Už dávno nejsem ani Kisuke. Ten zemřel rukou Itachiho." Natáhl jsem k němu ruku s ukazováčkem vztyčeným k němu. "Polož to tělo Hideo.Ten kdo z boje odejde jako vítěz se o tělo postará, teď už neoddaluj svůj osud." Ruka v brašne byla stále. Byla však připravena kdykoli zakročit, kdyby něco. Celkem mě vytáčelo že mě bral ma lehkou váhu. Ještě chvíli a napadnu ho, ať už je otočený zády nebo ne.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Nov 16, 2015 8:25 pm

Mohlo sa zdať že práve slová ktoré povedal by mali na mňa aspoň nejaký účinok, práve opak bol pravdou. Nemali. Ani si neuvedomil akú váhu majú jeho slová, hlavne, si neuvedomil že to beriem ako slová od svojho mŕtveho najlepšieho priateľa. Ale asi mal predsa len pravdu. Bolo čas to ukončiť.
"Potom si len obyčajná mŕtvola bez práv.."  Prehovoril som ale namiesto toho aby som ho ďalej ignoroval som sa zastavil. Už vtedy mohol tušiť niečo nekalé. Telo som pomaly položil k zemi, a len čo sa dotklo hliny, rukami som na počesť zatvoril jeho oči. Kvapky posledných sĺz dopadli na jeho zúbožené telo a práve v ten moment sa môj mäkký výraz v tvári zmenil. Nahradilo ho chladné opovrhnutie.
"Patríš pod zem.."  Znova som prehovoril keď som sa pomaly začal na päte otáčať k nemu. V hlave mi hralo len jedno. Stále ma nenávidel za to oko? Alebo čo sa stalo. Myslel som si že mi odpustil, že mi odpustí až zistí že som prinavrátil klanu Uchíha jeho staré práva. Že sa poteší až zistí že robím všetko preto aby som našiel jeho deti ale nie aby som ich získal, ale len presvedčil že sú v poriadku. Zahľadel som sa k jeho postave. Prečo ma tak nenávidel? V tom ale posledné obavy prešli a ja som skamenel.
"A ja ťa tam s radosťou.."  V ten moment som pritiahol ruku k svojej čelenke, ktorá pokrývala moje ľavé oko. Oko ktoré som využíval len v krajnom prípade, pretože nebolo veľa ľudí na tomto svete aby som na nich potreboval svoju tajnú zbraň. Ale teraz som stál proti niekomu sebarovnému. Tu už potrebujem ísť do toho naplno. Tak sa aj stalo.
"Uložím!" Povedal som viac nahlas a čelenku si postrčil nahor. V ten moment sa moje druhé oko rozkrútilo a práve namiesto čierneho oka sa objavilo červené s čiernymi Tomoe. Sharingan.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Nov 19, 2015 1:51 pm

Bolelo to, přiznat jsem to však nemohl. Koukajíc na něj jak si odkrývá oko jsem vzpomínal. Vzpomínky, zbraň která ti ublíží nejvíce. Jakmile se Hideo otočil viděl jsem že i pro něj to není lehké. Tvář se mu stále leskla od slz které vytekly z jeho oka předtím než se otočil. "Pozdravuj Lucy.." Šeptnul jsem do větru a snažil se zahnat chmurné myšlenky.
Dal jsem tím Hideovi šanci připravit se, teď už bylo ale na čase pohnout s touto záležitostí. Vytáhl jsem rychle ruku z brašny a plynulým pohybem s ní švihnul směrem k němu. Ruku jsem během pohybu uvolnil, tak aby z ní mohly vyletět dvě kouřové bomby. Nebyly to obyčenjé kouřové bomby avšak plyn který z nich unikal byl jedovatý. Já, hned na to co bomby dopadly k Hideovy a začly se uvolňovat, odskočil a poskládal pečetě. "Katon: Housenka no jutsu" Vyšlo jako další z mých úst a místa kudma by mohl Hideo uskočit jsem zasypal salvou menších ohnivých koulí.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 6:40 pm

Na jeho poznámku o Lucy som sa nemienil vyjadriť. Nie že by mi bola ukradnutá, avšak ja som sa tu dnes nemienil nechať zabiť. Ak tu jeden z nás umrie, bude to on, ale nechcel som ho provokovať nejakou nepeknou poznámkou. Síce som ho v túto chvíľu nenávidel, nemienil som mu ubližovať, keď som vedel ako ju miloval. Hlavne keď mali spolu deti, to som mienil z neho dostať, kde sa nachádzajú. Boh vie kde ich dal, niekde do nejakej blbej jaskyne.
"Kiež by existovala realita, kde by k tomuto nemuselo dôjsť.." Pomyslel som si, keď ku mne hodil svoje dymové guličky naplnené jedom. To že boli jedovaté som síce nevedel, vedel som však že vstúpiť do nich by bola rovnaká hlúposť, aj keby ma nemali zabiť. Pretože vykríkol názov svojej techniky. Už v momente ako prehovoril o katone, som vedel že bude zle, nedobre. V ten moment ako to urobil, som zložil pečate tak rýchlo, že by ich ani svojim Saringanom nedokázal zaregistrovať a z neďalekej fontány som využil práve vodu, ktorú som previedol do techniky.
"Suiton: Suijinheki!" Zakričal som keď sa vyvalila práve z fontány voda a ja som ju využil ako doslova stenu nie len proti jeho ohňu, ale samotnému dymu. Dym sa totiž vsiakol práve do vody, korá ako silnejšia technika úplne prerazila jeho techniku a začala sa jedovatá valiť priamo smerom na Kisukeho. Ulice sa zaplavili vodou a neďaleké domy sa zatriasli pod ťarchou techník. Bolo mi jasné že táto dedina zmizne z povrchu zemského, keďže techniky ktoré sme používali.. Predsa len, bojovali proti sebe jedni z najsilnejších Shinobi.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Nov 19, 2015 7:42 pm

Tohle nešlo podle plánu. Voda pro mě byla problémem. Nebyla to přímo voda co by mi vadilo, šlo o jedovatý dým v ní. Pokusil jsem se i tohle využít ve svůj prospěch. Zdálo se že Hideo o jedu neví. Poskládal jsem tedy další pečetě.   A proti vlně vysal další, teď ovšem větší ohnivou kouli. Ta začala vodu ihned vypařovat a tím uvolňovat jedovatý dým. Veděl jsem co mě čeká, narozdíl od Hidea, a tak jsem zadržel dech. Nestrácel jsem ani jednu další sekundu a rozeběhl se opačným směrem od Hidea a jedovatého oblaku doufajíc že mě bude nahánět. Aspoň chvilku.  Za běhu jsem sáhl opět do brašny ale tentokrát vytáhl dva kunaie. Každý z nich byl přidělaný k lanku. Hodil jsem po jendom na obě strany ulice ve které jsem se již nacházel. Oba tak aby se zabodly někde do prostřed domu.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 7:54 pm

Síce som nevedel o čo mu šlo, ale jeho guľa zmizla v prúde vody extrémne rýchlo. Vyparil možno veľkú časť vody, ten zvyšok sa rozlial po uliciach. Ani jeho Uchíhovský oheň nebol schopný prepáliť tak silnú techniku podporovanú obrovským zdrojom z podzemnej vody, ktorú som vyťahoval cez fontánu. Avšak o dyme som nevedel. Lenže ta chvíľka mi stačila nato aby som sa na niečo pripravil. Plán mu však vyšiel.
"Z boja uteká len srab.." Zakričal som za ním a priamo cez dym som sa vydal rýchlym behom k nemu, držiac v ruke kunaie ktoré som raz za čas po ňom hodil. Mne neutečie!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Nov 19, 2015 8:02 pm

Uběhl jsem ještě pár metrů a zastavil se. Dým už mě mohl ohrozit jedině že by ho sem někdo nafoukal. Hideo podle všeho proběhl oblakem aniž by zpozoroval o co jde. Pousmál jsem se. Až teď jsem reagoval na jeho posměšek. Nic jsem nedělal. Jen tam tak stál a čekal až příjde. Stačí aby vešel na místo kde jsou v domech mé kunaie. Jakmile se totiž přiblíží chystám se použít techniku Katon: Ryuuka no jutsu, kteoru na poškodím konstrukci domu a nechám tak zasypat část ulice a hlavně místo na kterém Hideo bude stát
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Nov 19, 2015 8:23 pm

Šiel som ďalej za ním, na chvíľu to ale vyzeralo že jed začal pôsobiť lebo som sa začal tackať a samozrejme, čo chvíľa som sa opieral o budovu, pretože mi prišlo zle a mal som rozmazaný pohľad. Len som sa oprel o stenu a vtedy som zahliadol kunai. Až vtedy ako vypálil svoju techniku som však už nedokázal reagovať, pretože jeho jed postúpil a ja som padol k zemi, takže len čo všetko to odpálil ani som sa nepohol a výbuch ma zasiahol. Dym sa všade rozvalil. A ja som po výrkiku sa už neozval, bol som snáď už mŕtvy v dyme? Pretože tam ostala silueta postavy, ako kľačí pri zemi a drží sa za ruku. Avšak zamlžený pohľad mal Kisuke dymom.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Nov 21, 2015 11:13 am

Sekundu po mé technice se ozval výbuch a hluk způsobený zřícením domů do ulice. Až teď začali vykukovat první zvědavci/odvážlivci ven. Zasáhl jsem ho, viděl jsem to. Nedůvěřoval jsem mu však ani jeho smrt, šlo to příliš snadno. Přehlídl jsem snad něco ?
Rozhodl jsem se zkontrolovat tělo. Počkal jsem až dým trochu ustane. Hned nato jsem vytvořil v mé levé ruce Chidori a vydal se k místo kde by měl být polomrtvý, v lepším případě mrtvý, Hideo.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Nov 21, 2015 5:18 pm

Samozrejme, jeho úsudok bol pre tento malý moment správny. Usúdil že podceňovať ma by bola kolosálna hlúposť, no napriek tomu urobil tú chybu že sa mnou nechal nachytať. Poznal predsa môj štýl boja a videl koľko vody bolo všade naokolo, napriek tomu sa rozhodol ísť k miestu kde usúdil že sa nachádzam ja no nestalo sa tak. Keď došiel na miesto, zahliadol masu vody ako stráca môj tvar a rozpadá sa do malej kaluže. Mizu Bunshin!
"Si idiot.." Prehovoril som, ale než sa poriadne stihol rozhliadnuť odkiaľ prišiel môj hlas, pocítil niečo nové. V ruke v ktorej držal samotné Chidori, cítil niečo nové, ostrú a bodajúcu bolesť, akoby sa mu zabárali do ruky tesáky. A takto aj bolo, ani si neuvedomil a práve na ruke mal zaveseného jedného z mojich psov, pokúsal ho presne na mieste aby neohrozil jeho technikou seba ani ostatných psov a tak mu vlastne ruku vykĺbil aby to pokračovalo, keďže z podzemia vyskočili psy. Všetkých mojich jedenásť psov teraz obklopovalo Kisukeho telo, ktorý nemal šancu to zacítiť, keďže nebol senzibil a psy sa nachádzali pod zemou, kde jeho Sharingan nevidel. Obrovské psy s váhou okolo takmer pol tony sa pozakusovali všade. Ja som stál neďaleko na streche budovy a povýšenecky na neho hľadel.
"Je koniec.." Ako to bolo možné? Túto techniku som vyvolal ešte v pare ktorú on sám vytvoril keď nechal oheň páliť vodu. Vtedy som využil to že ma nezahliadol a povolal som psy, pričom sám som sa vymenil s klonom, keďže sa ma očividne snažil nalákať do pasce. Pasca je totiž dvojsečná zbraň.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Nov 22, 2015 1:21 pm

Překvapilo mě to ? Ne. Vždy jsi byl ten chytřejší z nás.. Stihlo mi problesknout hlavou než se do mě zakouslo všech jeho jedenáct psů. "Chidori Nagashi !" Zakřičel jsem. Ztratil jsem sice schopnost Susana ale stále jsem měl nějaké obranné techniky. Výhoda Chidori Nagashi byla že se dala provést bez ručních pečetí a zasáhne vše v okolí pár stop. Psi se tedy po plném zásahu rozplynuli. Naštěstí díky mé kožené zbroji nenapáchali plné zranění, tak že jsem byl ještě boje schopný. Namočil jsem si prst do krve stékající mi z rány a složil pečeťě. "Kuchiyose no jutsu" Přímo přede mnou se zjevil orel který na nic nečekal a plnou rychlostí se rozletěl na Hidea. Já pak bedlivě sledoval svým sharinganem jeho pohyb.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Dec 12, 2015 1:58 pm

Bol som síce chytrejší, ale čo sa týkalo techník, deštrukčnej sily a samotnej sily bol vždy lepší on. A práve on mal na svedomí to, že mi chýbalo jedno oko. Ani si to neuvedomil ale ku Sharinganu ma posunul on. Keby mi ten deň nevzal oko, keby som si svoje mohol ponechať, teraz by som asi ani nebol Hokáge. Zosilnel som, vďaka nemu. Pretože som vedel aký je, dúfal som že ho povediem cez temnotu. Ale rovnako ako Naruto, aj ja som sklamal. A teraz neostávalo nič iné, len ho zastaviť pred tým, než napácha ešte väčšie zlo.
"Gomenasai Kisuke.." Prehovoril som si popod nos a len tam tak stál, čakajúc na jeho útok. Vyslal na mňa orla, dávalo to zmysel, podľa všetkého nechcel príliš bojovať v boji na blízko. A podľa všetkého sa tiež niečo nového naučil, bojovať zo zálohy, analyzovať a robiť podfuky. Nedokázal som skryť svoj malý úškrn, ktorý predstavoval maličkú radosť z neho? Možno. Kto vie, to ale nehralo rolu, pretože som sa nehýbal. Len som tam tak stál a čakal kým sa orol nedostane priamo predo mňa. Tak aby už bolo nemožné sa vyhnúť ani jednému z nás. A vtedy sa stalo niečo, čo nečakal. Moja nová technika, sila s ktorou nepočítal a sila s ktorou sa ešte nikdy nestretol. Teda, mal ju aj on sám ale nie to čo som vlastnil ja, sila môjho Mangekyou Sharinganu. Len som trhol okom dohora a kus steny budovy podo mnou sa pohol a vyletel do vzduchu priamo predo mňa. V poslednej chvíli. Bez použitia pečatí, bez toho aby som sa čo i len pohol, len som trhol okom. Orol bol takmer predo mnou, takže to ani nemohol čakať, takže buď ho Kisuke odvolal v poslednej chvíli alebo sa rozbil na tejto skale. Nech už sa stalo čokoľvek, skala sa hneď pohla a v rýchlosti začala klesať priamo na Kisukeho. Vtedy som sa ozval.
"Asi bolo dosť týchto podfukov. Tak ako kedysi?" Spýtal som sa, narážal som na náš boj keď som prišiel o oko. Raikiri vs Chidori, boj na blízko. To že som si dovolil niečo takéto, bolo jednoduché. Už som ho poznal, on poznal mňa, tak prečo robiť tieto skratky keď ich obaja prekukneme. Obaja sa pridobre poznáme. Teraz si to asi ešte nevšimol, pretože som bol príliš vysoko, ale ak by som sa priblížil ja alebo on, zahliadol by to. Môj nový vzor Sharinganu.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jan 26, 2016 3:46 pm

Pousmál jsem se, opravdu jsem nečekal že by ho orel mohl zranit. "Dnes je to přesně pět let, víš to ?A víš taky co se za tu dobu změnilo ? Můj pohled na svět. Tehdy si byl můj přítel, teď jsi jen jméno na mém seznamu." Znova jsem si sáhl do brašny na mém opasku a vytáhl dvě dýmovnice. Opět se ale nejednalo o dýmovnice, koule byli naplněné vysoce hořlavým plynem. Na každé z nich byl připevněn výbušný lístek který se aktivoval tím jak jsem je vytáhl z brašny. Chvíli jsem čekal a pak je po Hideovy hodil. Lístky explodovali a roztříštili koule s plynem, ten se výbuchem podpálil, což vyvolalo další ale mnohem mohutnější explozi v těsné blízkosti Hideovi pozice. "Teď nemám důvod s tebou jednat na rovinu" Dořekl jsem a vyskočil na střechu protější té Hideově.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Jan 29, 2016 12:13 pm

Sledoval som jeho oči. Snažil som sa v nich nájsť ešte nejaké svetielko nádeje pre neho. Nič som však nenachádzal, len temnotu, hnev a lačnosť po sile. A práve tieto veci už zdolali nejedného silného Shinobiho. Pozeral som sa na neho, akoby som už to videl, ako kedysi Kakashi mi hovoril o Sasukem. Videl som ho v ňom, ale práve tento fakt mi dodával doteraz nádej. Že aj Kisuke ma nádej sa vrátiť. Bol môj priateľ, ale teraz. Teraz.
"Už si ma raz takmer zabil. Pripravil ma o vlastné oko. Nechal krvácajúceho uprostred ničoho, nech umriem na zranenia. Takmer sa ti to podarilo. Je čas, ti to vrátiť! Doton: Tajū Doryūheki!" Zreval som a pohľad sa mi zmenil. Môj pohľad sa ucielil. Doteraz som bojoval s odstupom, nechcel som ho moc zraniť. Ale to by mi nevyšlo. Musel som nasadiť všetko! V ten moment ako som to vyslovil sa zo steny predo mnou vysunuli ďalšie, až sa vytvorila obrovská a neprekonateľná hradba z kameňa a tvrdých materiálov ktoré obsahovala daná budova. V momente ako to vybuchlo, sa stena začala rozpadať a takmer ju aj zničil, ale samotný výbuch neznamenal nič. Celú budovu kde som stál zahalil dym a nič sa neozvalo. Cez ten dym ani jeden z nás nič nevidel, ale ja som bol senzibil. A v momente kedy sa cítil v bezpečí sa zem pod ním začala droliť a ja som vyskočil zo zeme pod ním, pričom som rukou mienil na neho. A v tej ruke? Raikiri. Mienil som ho zabiť. Bol som to al ja?
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake) Empty Re: Urishima ( Kisuke Uchiha x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru