Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

2 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 6:59 pm

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Eb8135e5fb504dc986093bf5a65c31ff

Tento kraj na samotných hraniciach Otogakure no sato patrí k jedným z najvýznamnejších bodov prírodnej krásy zeme zvuku. A niet sa čomu diviť že práve toto miesto si väčšinou ľudia vyberajú práve na vyjadrenie svojich postojov v mieri. Uprostred rozľahlej lúky sa nachádza malý kopček na ktorom rastie jediný strom v okolí.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 7:03 pm

Presne tri dni a dve noci mi trvalo než som došiel k večeru práve k tomuto stromčeku uprostred ničoho. Doslova, vôbec nič sa tu nenachádzalo a očividne, aspoň tak to vyzeralo, som tu bol vlastne sám. Aj keď som popravde ja sám meškal zopár hodín, všimol som si že človek s ktorým som sa tu mal stretnuť rovnako ako ja mešká, dokonca ešte viac ako ja!
"A to som si celý čas pripravoval dobrú výhovorku.." Zamrmlal som si popod nos, načo som si upravil svoj cestovný biely plášť a svoj Káge klobúčik som si zvesil na chrbát, následne čoho som sa posadil do vysokej trávy opierajúc sa o strom za mnou. Svoju hlavu som naklonil smerom k oblohe načo som sa zapozeral do mrakov. Chvíľku som túto scenériu pozoroval, načo som tvrdo zaspal. Teda, zdalo sa že spím, keďže som sa moc nehýbal, ledva som dýchal a oči som neotvoril ani keď popri mne preletel obrovský vták.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 7:08 pm

Přesně půl hodiny mi trvalo, než jsem došla na smluvené místo, když jsem dostala vzkaz od toho, se kterým jsem se tu měla sejít. Vůbec jsem nevěděla o koho se jedná už jen to postavení Hokage mě píchlo u srdce, které jsem už dlouho necítila. A když jsem přišla a on tu nebyl vyskočila jsem na ten jediný strom co tu byl a schovala se do větví a skrz korunu jsem se dívala po okolí. Bylo tu příjemně. 
Pak po nějaké chvíli jsem zaslechla hlas a zase ticho slezla jsem tiše o pár větví níže a někdo se opíral o strom.
Usmála jsem se. Je tady. 
"Tak já poslouchám tu dobrou výhovorku." pohodlně jsem se usadila na větvi a dala si nohu přes nohu dívajíc se dolů na něj
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 7:15 pm

Bol som predsa len neopatrný, áno to som bol. Pod sebou mala Hokágeho, ktorý jej tu na férovku zatvoril oči a ani si neskontroloval za pomoci svojich senzibilistických schopností okolie. Všimol by som si jej čakru, ale neskontroloval som to, takže som si to vôbec neuvedomil. Preto len čo sa ozvala som chvíľku zmetene len premietal v hlave rôzne sny, kým som ospalo otvoril to jediné oko, keďže môj Sharingan bol pevne ukrytý pod páskou.
"Etto, pardon ale vlak na ktorom som sem šiel dostal defekt.." Prehovoril som úplnu volovinu ktorá ma ako prvá napadla, pretože po tom prebudení som mal ešte chvíľku v hlave miš maš, takže som nevedel poriadne zareagovať. No nezdalo sa že sa mienim postaviť, alebo niečo urobiť, ostal som ležať na zemi a len som ju sledoval nado mnou.
"Otokáge-sama. Som rád že vás môžem konečne vidieť naživo.." Prehovoril som po chvíľke ticha, načo som sa konečne z nejakých mne neznámych dôvodov postavil a oprášil sa na zadku rovnako ako na ramenách svojho plášťa.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 7:23 pm

Čekala jsem, co z něj vypadne a čekala jsem vážně všechno jen ne to, co řekl. Povytáhla jsem jedno obočí a přemýšlela jsem se mám smát nebo to v sobě ještě chvíli udržet. Poslední dobou jsem měla velmi dobrou náladu. Vše mi vycházelo, jak by mělo. Dokonce i vesnice prosperovala. 
Ihned jsem reagovala na jeho další poznámku. 
"Pokud jste mě chtěl vidět na živo, měl jste přijít tak o čtyři roky před tím. Živá jsem vypadala mnohem lépe." pousmála jsem se a seskočila vedle něj ze stromu.
"I mě těší, že Vás poznávám, i když netuším kdo jste, Hokage-sama." 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 7:34 pm

Ako tak ona mala dobrú náladu, napriek mojej roztržitej povahe bolo jasne v mojich očiach vidieť ako ma všetko trápy. Práveže ako jej dedina prosperovala a všetko sa jej darilo, ja som mal pod povelom jednu z najväčších zemí na svete a do toho, tá zem bola úplne rozkrájaná a zničená, po tom všetkom čo sa doteraz Konohe stalo. Práve kvôli tomu mohla v očiach zahliadnuť smútok, ktorý sa ale skryl za falošný úsmev keď som ja v jej očiach zahliadol radosť.
"To by nebolo možné Otokáge-sama. Pred štyroma rokmi som len urobil Genínske skúšky.." Prehovoril som, za štyri roky sa mi podarilo dostať na post Hokágeho. Až sám som sa zarazil keď som si to uvedomil, ešte nedávno som bol menovaný do postu hlavného veliteľa Jouninov. Ten čas fakt bežal rýchlo.
"Nemusíte sa báť, vašej kráse to určite neubralo. Um, prepáčte, kde som nechal moje spôsoby. Hatake Hideo, Juudaime Hokáge.. Je mi cťou.." Prehovoril som znova a uklonil sa pred ňou. Aj keď som nevedel ako ju brať a ako brať vzťahy s Otokagakure, jedno bolo jasné. Som nováčik v Kágovaní, oproti ostatným Kágom som bol len mladé šteňa, takže som sa tak aj choval, s úctou a milými spôsobmi ku každému, nech má reputáciu akú chce a práveže Reina ju v istých zemiach moc dobrú nemala. Hlavne som sa ale divil že ma nepoznala. Ja som ju poznal dobre, môj dedo bol nechválne známy a hlavne ja som si vydobil vyoskú reputáciu v boji proti Hakuei.
"Je mi ľúto že musím tento rozhovor utnúť, ale nezavolal som vás len tak pre nič za nič. Rád by som s vami prebral isté kontrakty, ktoré ste mala z bývalími Kágmi. Konohagakure sa zmenila.." Môj milý úsmev zmizol a nahradila ho vážna tvár. Šlo do tuhého. Čo som asi chcel?
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 7:41 pm

"Něco mi Vaše jméno říká." je to ještě zajda. Poklesly mi ramena. Noc nic. Zpět do reality. Každý něco chtěl, když se chtěl sejít osobně. Nic jiného. Už dlouho jsem se nesetkala s návštěvou jen tak, že by mě chtěl někdo vidět. Smířila jsem se s tím, že prostě návštěvu jen na povídání u čaje mít nebudu. 
"Máte štěstí, protože s Konohou která za poslední rok byla, jsem neudržovala skoro žádné vztahy. Jediný kdo tam se mnou měl nějaké konrakty byl Assasin Senju a Itachi Uchiha a ten si dovolil zemřít ještě dřív, než splnil svůj slib. Tím pádem moje vztahy s Konohou skončily. S Assasinem jsem se již dlouho nespojila, což mi také vlastně dělá praskliny na těle." rozhlédla jsem se po okolí a pak spočinula pohledem opět na něm. 
"Tak do toho ať máme tyhle sounáležitosti za sebou. Mír mi asi přinýst nechcete, že?" 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 7:54 pm

Avšak taktiež mi bolo jasné že ma ešte nebudú ľudia spoznávať. Známy som bol určite v Hi no Kuni, no za hranicami som bol akurát známy ako desiaty Hokáge ktorého vybrali práve v tých najhorších časoch Konohy. Keď som ale pohliadol do očí Reiny keď na chvíľu sklopila pohľad po tom čo som utol naše vítanie, na chvíľu mi až pichlo pri srdci keď som zahliadol jej smútok v očiach. Ani som sa jej nedivil, veľa ľudí na svete ju nenávidelo, ale v mojich očiach taká nebola. Nikdy nesúdim podľa toho čo mi povedia iný. Človeka musím prv poznať. To som sa naučil pri Kyiomi. Tá ktorá ma raz zachránila.
"Kde si?" Spýtal som sa sám seba v duchu keď som si prešiel po hrudi prstom a následne som sa znova pozrel smerom k Reine. Najradšej by som ju objal, ale ako Hokáge pred Otokágem som si nič nemohol dovoliť. V ten moment som o krok ustúpil a na dôkaz pokoja som sa kompletne uvolnil a prestal do okolia vysielať čakru. Všetko stíchlo a jediné čo cítila bol vánok na jej tvári, aj keď, nebol som si istý či práve jej mŕtve telo dovoľovalo aby niečo cítila.
"Bohužiaľ je Itachi naozaj mŕtvy, ako sa pred nedávnom zistilo a o pobyte bývalého Hokágeho sa toho veľa nevie. Ale začína sa uvažovať že ho prehlásime za Nukenina, kto vie. Neozval sa ani nikomu nedal vedieť kde odišiel, dúfam len že za niečím dobrým, že ostal práve na správnej ceste.." Na chvíľu som sa zamyslel. Bol som bývalá ochranka Assassina Senjua, veď on bol sakra môj učiteľ, môj sensei. Teraz som bol ale na jeho poste ja a uvažoval som že sa dal na zlú cestu. Najradšej by som sa zabil. V ten moment ale moje city nehrali rolu.
"Niečo také som chcel radšej prebrať osobne, predsa len som v tomto nový a rád by som prijal dokonca aj pár rád. Som lepší v improvizácii takže na papiery by to vyznelo hrozne. Ale nemusíte sa báť, aj keď máte právo pochybovať, Konoha si nesie dosť zlú reputáciu, hlavne po tom čo sme vyvádzali v Ame. Ale teraz som na čele ja, nie niekto iný. Neprinášam vojnu. Nechcem vojnu a už určite nie s vami. Svet má za sebou už tak dosť vojen, najradšej by som konečne nadobro uzatvoril svetový mier.." To asi nečakala, že jej navrhnem mier. Nešlo o spojenectvo, teda aspoň nie zatiaľ, keď som v úrade tak krátko, nemohol som si pred radou dovoliť navrhnúť spojenectvo so zemou ktorá je rodiskom Uchíha Madary a ostatných. Avšak nechcel som vojnu. Nemal som prečo chcieť. Okrem Kiri.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 8:06 pm

"Nejde mi o Assasina, jde mi o někoho jiného, Assasin byl jen prostředník." řekla jsem trochu rázněji, když o něm začal mluvit. Ucítila jsem, že přestal vysílat chakru. Tohle já moc neumím teda. Ale překvapilo mě jeho jednání.  Tohle přece není normální. Zarazila jsem se a chvíli jsem se ani nepohnula a jen na něj překvapeně koukala. Měla jsem velmi dobrou paměť, přesto jsem si musela znovu zopakovat jeho slova. On po mě vážně chtěl, abych mu dala pár rad? Ode mě? Zbláznil se? Začínala jsem se nejistě dívat kolem sebe. Přece tohle nemůže říkat a být tu sám. Ale přece jsem zajišťovala okolí. Když jsem se po pár minutách uklidnila. Že by po dlouhé době konečně někdo, kdo by... kdo by si uvědomil mojí změnu? Rozzářilo se mi v očích a teď už spíš pobaveně jsem se ho zeptala.
"Chcete rady ode mě? Vážně? Pokud jste v tomto nováček, proč jste přišel pro rady zrovna ke mě? Kolují o mě hodně ošklivé řeči a jsou tu kage, kteří by Vám jistě poradili také. Přesto mi to ale velmi lichotí. Víte nečekala jsem takovou....upřímnost. Nicméně Vás musím varovat, pokud se rozhodnu někomu věřit a on mě pak zklame, nedopadne to pro něj dobře." odmlčela jsem se a posadila se do trávy, čekala jsem, že udělá to samé. Bylo by to pohodlnější. 
"Nicméně Vás musím uklidnit, Konoha tu reputaci nemá zas až tak pošramocenou. To co jste provedli v Ame... ano vzali jste můj záměr vzít si Ame na své území, ale bylo zábavné spíše sledovat Vás a pak i nakonec Kiri." 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 8:25 pm

"Ide vám o jeho syna a vášho synovca, je to tak že? Čo viem tak dostal právo od minulého Hokágeho opustiť dedinu. Avšak to práve ešte poriadne nevyužil, pretože v Konohe sa začali diať divné veci a hlavne, po tom čo som sa dostal na post Kágeho, právo sa zrušilo a ja som uzatvoril brány. Doteraz netuším za akým účelom odišiel, ale v dedine už nebol pekne dlho videný.." Prehovoril som po chvíli, keď som si uvedomil o čom vlastne Reina hovorí. Koho chcel Assassin dostať do Otogakure. Nie že by som proti tomu niečo mal, predsa len boli rodina s Otokáge, nemohol som si to ešte dovoliť. Nová rada, všetci vysokopostavený, stále mi hľadeli na krk a ja som si nedovolil niečo robiť na vlastnú päsť. Teda okrem incidentu s Kisukem a práve týmto stretnutím.
"Ja viem aké reči o vás kolujú, viem o každom jednom incidente s vami v minulosti, ešte keď ste boli živá a aj po vašom zmŕtvyvstaní. Ale to ma ani v najmenšom nezaujíma. Nie som typ ktorý by dal na reči iných, rád sa presvedčím sám. Či je hodný viery... A hlavne, ste v úrade oveľa dlhšie, je úplne jedno kto mi dá rady no nie? Ešte sa stretnem s Kazekáge a Tsukikágem, takže to je úplne jedno no nie?" Upokojil som ju keď som zahliadol aká bola prekvapená. Neprišiel som sem robiť nejaké hlúposti, chcel som sa poriadne dohodnúť na kontraktoch z minulosti. Vedel som že spojenectvo s Akasuna no Pilikkou bude pre Konohu najlepšia voľba, ale taktiež som nikdy nepovedal že kvôli tomu napadnem Otogakure. Mal som plány s Kiri, nič viac.
"A nebojte sa, mňa sklamať nejde taktiež, nestojí to zato čo príde.." Znova som ju upokojil po jej vyhrážke. Zahľadel som sa jej tvrdo do očí a v ten moment som si strhol čelenku. V tú chvíľu zazrela niečo čo ešte nevidel okrem Seita a Kisukeho nikto. V očiach sa mi leskol Sharingan, ale nie obyčajný. Leskol sa tam Mangekyou Sharingan, tajná zbraň Hokágeho o ktorej nevedel takmer nikto. Ako dôkaz dôvery.
"To s Ame ma skôr mrzí, ale osamostatnil som ju. Nemienim vytvoriť Konohe výzor agresora. Aj keď, dosť by ma zaujímalo vaše sledovanie s Kiri, ako to myslíte?" Spýtal som sa po chvíľke nato čo povedala o nej. Tá zem, no, bral som ju neutrálne, ale vedel som že to tak dlho nepotrvá. Mala uzatvorené hranice a podľa toho čo som od Ogy počul, ekonomika tej zeme je veľmi zlá.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 8:37 pm

"Skláním se před Vašimi moudrými slovy. Jsem ráda, že jste si to přišel ověřit na vlastní oči, ovšem mám pocit, že pokud se mnou budete za dobře ostatním zemím se to líbit nebude." jeho slova ohledně Tobira mě zaskočili, ale o to hodlám jednat. Je někde ve světě, musím ho dostat k sobě. Dlužím to jemu i jeho matce. Díval se na mě, ale pak....to oko. Přimhouřila jsem to jedno své s rinneganem, kdyby se o něco pokusil. Byla to moje jediná zbraň proti genjutsu. 
"Ohledně Kiri, bylo zajímavé sledovat jak se bývalé Mizukage vzdává naprosto všeho, pomohl mi dostat se z toho nejhoršího a dát mi motivaci změnit se, pak nastoupil jeho nejlepší žák. A sledovat jeho vládu je zábavné. Doslechla jsem se, že snad bude i brzy otcem." zablýsklo se mi v očích. 
"Kiri si myslí, že je nezranitelná, ale přitom by stačilo tak málo a zhroutila by se také. Potom co jsem získala nazpět své ostrovy se o ostatní země moc nezajímám. Hlavně že mi ty malé platí za maloobchody. Takže pokud Vám mohu poradit, zaměřte se na dobré vztahy hlavně co se týká vašeho zemědělství nebo nerostných surovin. Naše železné doly vybavují Kiri, proto jsem s nimi za dobře." 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 8:48 pm

Ani si neuvedomovala koľko mi toho vlastne v túto chvíľu o Kiri povedala. Predovšetkým informácia o tom že práve Otogakure zo svojej zeme posiela Kirigakure ich železo, niečo také bola informácia nad zlato, predsa len, ak si asi nevšimla, museli prechádzať buď cez moju zem alebo to obchádzať príliš. V oboch prípadoch to bolo výhodné práve pre mňa, ak by sa totiž tieto cesty stopli, Kirigakure by sa zrútila.
"Čo viem, Kirigakure uzatvorila úplne svoje brány. Nič proti Faitovmu žiakovi, ale za čias Faita bola Kirigakure na vrchole, po ňom len každým rokom klesá. Ale to je vlastne úplne jedno. Sú mi ukradnutý. Čo sa týka ekonomiky Konohy, moc sa v tom nevyznám, síce viem všetko ale väčšinu z týchto vecí nechávam na svojich priateľov.." Priateľov, presne tak to bolo. Predsa len, nebral som ich ako svojich podriadených. Seito, Taiga, Hana, Airis, Rokuro.. všetci boli moji blízky priatelia, nebral som ich nijako inak, veril som im tak moc že by som pre nich šiel peklom. V tom ale som sa upokojil a svoje oko skryl.
"Áno ja viem že zeme by mali proti mne niečo. Ale o to nejde, nemôžu si proti mne aj tak nič nedovoliť. Ide o to že v Konohe som na poste krátko a nemôžem si dovoliť hneď niečo také robiť, preto som chcel navrhnúť toto tajné stretnutie kde sa dohodneme o podmienkach.." Prehovoril som. O tomto budem vedieť len ja. Tak ako pri Kisukem. Všetko v Konohe vedieť nepotrebovali.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 9:00 pm

"Dobře, pak Vám dám ještě jednu malou radu. Dobře si prověřte své přátele, kteří Vám pomáhají i s tím mám zkušenosti, umí pak perfektně bodnout do zad v mém případě do krkavice." ano měla jsem na mysli to malé spiknutí onehdy ve vesnici. 
"Neříkejte jim o tom, že jsme se spolu sešli. Bylo by lepší udělat to třeba později a oficiálně. Já nejsem tak špatný spojenec, když se na to přijde." vstala jsem a trochu poodešla od něj a podívala se do dálky. 
"Moje obrany jsou jedny z nejlepších a pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, je Vaše vesnice pod mou ochranou. Stačí říct a pošlu pár Golemů jsou sice tupí ale bytelní. Stejně tak zakázané techniky...stejně účinné." otočím se na něj. Nevěděla jsem co má dále v plánu, ale hodlala jsem se chopit možnosti, dokud jsem jí měla. 
"Chcete podmínky spolupráce? Nechte mě a moje území být a já Vám mohu nabídnout jak výpomoc s ekonomikou, tak s obranou. Dlouho jsem nebojovala musím přiznat, že mi to občas chybí. To se pak musí ventilovat a mě to stojí takzvané pracovní cesty mimo vesnici. A pokud mohu poradit zbavte se rovnou Rady. Jejich rady zatím ještě nikomu nepomohli a ve finále si Kage stejně dělá co chce, nebo jsou na to nejlepší ti přátelé. Rada starších mají zastaralé názory a kdyby bylo po nich tak nevlastním ostrovy ve středomoří, netěžíme, nevyrábíme zvonkohry ani .... ale na tom už pracuju, takže nic." pokusila jsem se o úsměv. 
"Vaše podmínky?" 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 9:19 pm

V niečom mala pravdu, preveriť si všetko a nikomu neveriť. Ale ja som veril, šlo o to že ja som svojim priateľom veril, bojoval som s nimi, žil s nimi, spoločne sme potili krv, pot aj slzy. Nemohol som im nič vyčítať. Mal som ich strašne rád.
"Neviem ako u vás, ale moji priatelia sú verní. Teda aspoň dúfam, chcem v to veriť. Síce viem že môže zradiť aj ten od koho sa to nedá čakať, ale ako Hokáge mám povinnosť veriť vo svojich Shinobi. Pochopia že som dnes šiel za vami, Otokáge-sama.." Prehovoril som šepkom, ale v očiach sa mi zračilo odhodlanie. Nemienil som sa hanbiť zato že som tu dnes prišiel a dokonca som pred ňou sklonil hlavu. Predsa len, možno som bol tvrdohlavý, ale vedel som ako jednať s ľuďmi a uvedomoval som si moju malú moc vo svete. Nehýbal som ním, teda aspoň zatiaľ nie.
"Naša rada starších je takmer mŕtva, ostal len jeden posledný člen a úprimne, ani ten to nemá ďaleko od toho aby zmizol.. O to sa nemusím starať, rada ktorú mám je zostavená z mojich spolužiakov na akadémii ktorím verím, v tom som v poriadku a čo sa obrany týka, máme asi tú najlepšiu, o svoju dedinu sa nebojím. Skôr ide o útok, čo sa týka toho sme slabší ako kedysi. Ale určite súhlasím s tým že vašu zem necháme na pokoji, nepotrebujem vojnu s nejakou zemou.." Prehovoril som ale klamal. Nedal som to na sebe poznať ale klamal som. Chcel som napadnúť Kiri a určite som mienil získať viac územia. V tom sa ale počasie zachvelo, prúd vetru zosílil a môj plášť sa začal prelínať vo výchre. Ochladilo sa aj atmosféra zhustla keď sa spýtala na podmienky.
"Chcem váš Rinnegan.." Odpovedal som jednoducho a stručne, môj hlas zmrzol a znel vážne, akoby pred ňou stál nový človek, ktorý to naozaj myslí vážne. Ale ako som to mohol chcieť, keď jej telo bolo mŕtve a jej pravý Rinnegan bol boh vie kde. Čo som vlastne od jej Rinneganu chcel? Teraz pred ňou stál človek s mrazom v očiach.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 9:32 pm

"Nezažila jsem přátele, kterým bych mohla věřit a proto nevěřím nikomu jen rodině." odvětila jsem chladně, abych mu objasnila to, proč jsem mu to všechno řekla. A po jeho podmínkách jsem se jen usmála. Já jsem věděla, že to nebude jen tak. 
"A já chci zpátky své tělo a manžela, můžete mi to dát?" řekla jsem mu se stejným mrazem v očích jako měl on. Nežertovala jsem, mít obě věci, tak se rinneganu klidně vzdám. Oba jsme ale museli vědět, že to nikdy nebudu mít. 
"Hochu můj rinnegan chce vela lidí a řeknu ti není to výhra. Jako ženě mi to dost ubírá na kráse." zvednu jednu ruku a s ním se zvedá i Hideo do vzduchu jen mírně ne moc a přitáhla si ho těsně k sobě.
"Rinnegan byl jediný dar, který jsem kdy dostala, vyjma svatebního daru od Tetsuyi. Vážím si ho jako nikdy, z toho důvodu si na mě netroufnou Uchihovci a jimi podobní hybridi." pak jsem ho postavila zpět na zem. 
"Druhý rinnegan má již zmiňovaný Tetsuya, pokud by jsteměl zájem, Hokage-sama, ale vystopovat ho je nadlidský i nadpozemský výkon." odstoupila jsem od něj prošla kolem něj. Už to nebyl vánek, vlasy mi vlály ve větru stejně jako můj černý plášť.
"Dejte si podmínky, na které máte momentálně sílu a možnosti." promluvila jsem ledovým hlasem. Otevřít se někomu je vždy riskantní, přesto jsem věřila, že tento muž je dobrým člověkem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 9:49 pm

"Mám už len strýka, a verím mu viac ako komukoľvek, ale taktiež. Celá Konoha je moja rodina. A za nič na svete ich neohrozím kým budem žiť.." Prehovoril som, viera, bolo to silné slovo, veľmi silné puto veriť niekomu. Nebol to zisk, bol to dar. Vedieť že človeku môžete veriť, bolo to najlepšie čo môžete vo svojom živote získať. V tom momente ma ale zdvihla zo zeme a ja som sa k nej priblížil na dosť blízku úroveň. Síce bola mŕtve telo, cítil som ako jej dych naráža na moju tvár, cítil som ako sa približujem k jej telu. Dych sa obtrel o dych ale ja som na sebe nedal nič poznať. Veril som jej?
"Páni, keby som s ňou musel bojovať, asi by som potreboval oveľa viac ako to čo som použil na Kisukeho. Je naozaj silná..." Pomyslel som si keď som dopadol na zem. Malý úžas v oku mohla zahliadnuť, ale keďže moju tvár zakrývala maska, vyzeralo to že ma vôbec nezaujíma čo so mnou práve v tento moment urobila.
"Asi som sa nevyjadril dostatočne jasne. Prepáčte, to bola moja chyba, chcel som len aby to bolo trochu viac epické. Nechcem vás obrať o Rinnegan, nechcem ho. Chcem aby ostal vám o to sa báť nemusíte. Ale čo sa týka vášho tela, vôbec netuším kde je a ak ho má on, nikdy ho nezískam aj keby som na neho šiel s celou Konohou, to som si istý.." Prehovoril som pri dopade na zem avšak nepohol som sa. Stáli sme úplne pri sebe. Tam kde ma postavila, necúvol som. Hľadeli sme si priamo do očí a naše telá boli neuveriteľne blízko seba. Teraz som bol isto v nebezpečenstve keby sa ma rozhodla napadnúť ale ako som spomínal, veril som jej že mi nič neurobí.
"Chcem aby ste mi pomohli získať druhú časť Kurami. Kyuubi patrí Konohe, ale nie ako majetok. On je členom Konohy, je ako ja, ako moji priatelia, ako hocijaký člen dediny. Zaslúži si niečo viac.." Samozrejme, hovoril som o druhej polovici ktorá bola uväznená v Gedo Mazo a ona to vedela. A ako človek s Rinneganom, vedela tú sochu vyvolať. Ale sama mala podmienky.
"Čo sa týka manžela, netuším ako vám s týmto pomôcť ale čo sa týka tela, môžem urobiť niečo aby som vám pomohol. A určite je ešte niečo čo chcete.." Myslel som to vážne, ako som stál pred ňou hľadela do mojich čiernych očí a mohla vidieť plameň. Nie plameň čo páli, ale plameň čo zalieva ju teplom. Ak nejaké vôbec cítila. Nemyslel som to zle, nechcel som niečo pre vlastný zisk. Kyuubiho som chcel lebo si zaslúžil viac ako pečať v nejakej soche.
"A čo sa týka toho čo ste hovorili, že ste dlho nebojovali, aj to sa dá vyriešiť.." Len som žmurkol a zatvoril jediné oko, pričom bolo jasné že sa pod maskou usmievam. Asi to nečakala, priateľsky súboj. Ale bolo jasné jedno. Bol som zvláštny človek a aj napriek tomu ako mrazivo na mňa pozerala a ako bola mocná, mohol som si dovoliť byť jej seberovný. Aj keď čo sa týka postu, bola vlyvnejšia.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 17, 2015 9:57 pm

"Ano je toho hodně co chci. Ale to mi už nikdo dát nemůže." pronesla jsem, teď to správné slovo pro mé myšlenkové pochody neslo Frustrace. 
"Nevím jestli to víte, ale mou smrt zapříčinil právě démon. Nibi no nekomata. Dvouocasí démon. Vyšel ze mě když jsem bojovala s legendou. V ten nejhorší možný okamžik, ale byla mi velmi dobrou společnicí, proto pokud potřebujete rinnegan pro tyto účely jsem Vám k dispozici."  mírně jsem sklonila hlavu na znamení menšího úklonu. Byl zvláštní, takhle jsem si dlouho nepopovídala. Obyčejně to končilo smrtí nebo katastrofou. 
"Přátelský zápas?" zjihla jsem a pousmála se. Skončí to zápasem. Snad přátelským.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Nov 17, 2015 10:22 pm

"Chápem, ale tiež verím že nič nie je nemožné ak sa o to človek aspoň trochu posnaží. Čo viem, vy by ste nemali žiť. Buď žijete alebo mám halucinácie. Čo by som sa nedivil pri tom ako mi dnes Taiga navarila. Verím že v tom boli halucinogény.." Podotkol som sa pridal vtipu na uvolnenie atmosféry, čo bola pravda. Taiga sa ku mne chovala niekedy ako k pokusnému králikovi na väčšinu jej špecialít ktoré sa rozhodla variť a niekedy som pochyboval o tom že chcem vedieť, čo v danom jedle vôbec bolo. Keby mi uvarila mačku alebo psa, to by bola ešte jedna z ných dobrých možností. V tom ale ma prešla chuť na vtipy.
"To ma mrzí, nevedel som o vašej smrti takmer nič. To že ste bojovali, to čo vás zabilo. Nemuseli ste to hovoriť a ospravedlňujem sa ak vám táto téma je hrozná.." S pokorou v očiach som o krok cúvol a trochu zvesil pohľad k zemi. Koľko ľudí som už pochoval, rodičov, brata, priateľov, Kisukeho smrť. Jeho oživenie a boj. Sám som mal toho veľa na rozprávanie ale nikdy som smrť nezažil tak ako ona. Aj keď zaujímalo ma to.
"Aké je to zomrieť?" Spýtal som sa následne čoho som zakrútil hlavou a s divným výrazom v tvári som sa jej ospravedlnil.
"Prepáčte ak je vám to nepríjemné, som moc zvedavý človek. Ale čo sa týka podmienok, ďakujem vám že mi pomôžete, v tom prípade si môžete niečo žiadať aj vy. Je to obojstranný obchod a ja nemienim aby ste vyšli naprádzno. A samozrejme, svoje sľuby vždy splním.." Prehovoril som, načo som sa zahľadel do jej úsmevu. Nakoniec, nebola taká ako ju ostatný opisovali, ako démona čo všetko ničí a všetko chce zabiť, prišla mi, zraniteľná. Prišla mi ako žena čo si prežila veľa vecí ktoré sa na nej podpísali a tak sa uzavrela pod ochranú kopulu, ktorú bolo ľahké rozbiť, prejsť ňou a spôsobiť jej bolesť. Nie fyzickú.
"Áno, niečo také pri čom sa neumiera. Aj keď ste silná, nie som tak slabý ako vyzerám takže s vami ako tak snáď udržím krok. Dlho ste nebojovali a ja by som rád videl legendárnu Reinu v boji. O tomto kolovali povesti.." Podotkol som a poškrabal sa v záhlaví. Vyzeral som fakt ako idiot, ako nejaké trdlo, rovnako ako Naruto. Veď aby nie, trénoval som jeho vnuka. Síce kvôli mne umrel, ale zdedil som po ňom dosť. Tak isto ako po Kakashim.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Nov 18, 2015 4:22 pm

Je naoaj velmi milý. Začínal se mi líbit čím dál tím víc. 
"Jaké je to umřít? Jako by jste usnul a snil, jen nevíte o čem. Já jsem umírala v klidu seděl u mě legendární Naruto Uzumaki a držel mě za ruku. I přesto že jsem mu ještě před několika minutami hrozila smrtí a bojovala proti němu. Pak jsem usnula a jen snila. Probudit se pak znovu do reality už tak příjemné nebylo." vzpomínala jsem na to málo co mi zbylo v myšlenkách. Nad jeho podmínkou vůči mě jsem dost přemýšlela. Rodinu mi dát nemůže, vlastní dítě také ne natož najít ztraceného či nedejbože mrtvého manžela už vůbec ne. 
"Chci aby jste na oplátku vydal povolení, že Tobiru smí navštěvovat Otogakure výhradně kvůli tréninkům. Jsem posledního svého druhu a potřebuju, aby mé zkušenosti převzal někdo mladý. Víc nežádám." myslela jsem to vážně, můj synovec byl skutečně jediný, kdo mohl potencionálně vyvolat kurai shoton, ale jak to Hokagemu říkat raději nebudu, nesouhlasil by s tím. Další poznámka mě srdečně rozesmála.
"Bojovat s legendární Reinou Kanou? To nevim jestli je tedy výhra." oponovala jsem mu a začala od něj ustupovat a připravovat se na boj.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Nov 18, 2015 5:39 pm

Chvíľku som ju počúval ako hovorí o svojej smrti, spomína Uzumaki Naruta, spomína ako umrel a ako vstala z mŕtvych, avšak nejako to mnou nepohlo. Síce to boli legendárne hlášky a určite mali vplyv aj na mňa, nedal som na sebe vedieť nič a ostal som s kamenným výrazom ju počúvať. Neodpovedal som, len som kývol hlavou. Už si nebolo čo povedať ohľadom tohto, predsa len to nebola práve najlepšia téma na rozhovor. Len som si vypočul jej požiadavok ohľadne toho, čo odo mňa potrebovala.
"Súhlasím, avšak iba ak on sám bude chcieť, nútiť ho nebudem do ničoho. Ani aby šiel, ani aby ostal doma.. Avšak to nie je všetko že? Nechcete predsa aby mala Konoha Kurai Shoton, mám očakávať že sa už nevráti?" To o čiernom kryštáli som vedel. To čo ovláda Reina Kana za techniky, to že vládne čiernemu kryštálu, to všetko som o nej vedel, aj keď si to neuvedomovala. Teraz som sa pred ňou postavil ako Hokáge, ako vodca Konohagakure no sato. Nebol som práve najsilnejší človek na planéte ale disponoval som jedným z najlepších inteligencií. Síce som si to sám nepriznal, nebol som hlupák a mal som množstvo informácii.
"Dámy prvé.." Prehovoril som len čo sa oddialila a ja som si strčil ruku do vačku vpravo. Len čo som vytiahol ruku, Reina sa isto udivila. Vytiahol som si knižku ktorú som si pred ňou otvoril a začítal sa do nej.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Nov 18, 2015 6:19 pm

"Potřebuji dědice, až se rozhodnu odejít, musí tu být někdo, kdo můj odkaz povede dál. Klidně i Konoha." pronesla jsem a hned se udivila, co to dělá. To je dobrá taktika. Kdybych ji používala, vytáhla bych si pudřenku. 
Jak chce... bouchla jsem pěstí do země a před ním se objevili dva středně velcí golemové. Dvakrát bouchli pěstmi o sebe a vydali se na Hidea.
Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) 9k=
"To je jedna z možností mé obrany či útoku, kterou budete mít k dispozici. To je novinka." pronesla jsem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Nov 18, 2015 6:54 pm

"Chápem.." Viac som sa nevyjadril k jej dedičovi, avšak mohla nejako rátať s tým že zásah z mojej strany do toho ešte bude. Predsa len sa jednalo o syna bývalého Hokágeho, mal vysoké postavenie v našej dedine a ak by to bolo príliš časté, musel by som to utnúť skôr akoby nás zradil. To však v mojej hlave teraz nebolo dôležité, zacítil som nával energie a mocnú čakru, ale svoj zrak som od knihy neodtrhol. Teda, ona si to isto myslela, ja som bol senzibil takže som jej kryštále cítil, len som ju chcel rozhodiť tým že som nedával jediný mrd ohľadom toho čo sa dialo. Viac som nereagoval, len som tam tak stál pred jej golemami a čítal si knihu. To čo urobia bude na nej, ja som sa nemienil ani brániť, aspoň tak sa zdalo. Pretože dupot mi naznačoval kde sa asi nachádzajú, boli dosť ďaleko nato aby som si dočítal posledný riadok!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Nov 18, 2015 7:26 pm

Stála jsem klidně na místě můj styl boje nebyl přímí, nikdy jsem se do boje nehrnula a většinou se ke mě nepřítel ani nedostal. Golemové zrychlili až se pod jejich váhou drtila zemina. První golem, který byl nejblíže se svou pazourou rozmáchl přímo proti Hideovi. 
Avšak i mě bylo jasné, že to je k ničemu, každý je rychlejší než ti dva. Jejich význam tkvěl v tom, že měli nepřítele unavit nebo i něco jiného?
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Nov 18, 2015 7:53 pm

No či už jej útok bol k niečomu alebo nie, to bolo úprimne jasné že pri mojej rýchlosti jej bude úplne nanič. To sa tak aj stalo, napriek tomu že som si popri tom aj čítal, stačilo mi len trochu povyskočiť a ruka úplne minula svoj cieľ. Netušil som ani ako dokázal ten golem udržať rovnováhu, ale to mi bolo ukradnuté. Išlo jej o to aby ma nejako vyčerpala. Ale aj napriek dlhšiemu boju s golemami kedy som sa len uhýbal a nič nerobil bola jasná jedná vec, potrebuje sa zapojiť. Pretože nie len že sa ani raz netrafili a nedostali ma do nejakej prekérnej situácie, dokonca som ani nevyzeral že ma to unavuje. Predsa len vyhnúť sa im bolo jednoduché a hlavne. Nebol som typ bojovníka s ktorými bojovala doteraz. Bojovala s Hokágem. Niekým kto má excelentnú výdrž.
"Nechceli ste bojovať aj vy?" Spýtal som sa jej po chvíli uhýbania. Začínalo ma to nudiť a takmer som dočítal knihu!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Nov 18, 2015 8:02 pm

Uhýbal a já se též začínala nudit, dvakrát do sebe golemové vrazili. Jsou skvělý na hromadný útok. Po jeho poznámce jsem se usmála a ve chvíli, kdy na mě promluvil se oba golemové zastavili a znehybněli jako sochy. Luskla jsem prsty a oba se rozprskly na miliony malých střípků a padaly kolem Hidea na zem jako sníh. 
"Jak chcete." zvedla jsem opět ruce a střípky, které byly kolem něj na zemi se zvedly a obklopily ho. Ještě jsem nevěděla, kterou techniku přesně na něj použiju. Chtěla jsem vědět jak bude reagovat jen na tohle. Nechávala jsem tomu volný průběh a jednoduše imrozovala, žádná taktika. Mohl si ale všimnout jedné věci, všechny střípky měli červenou barvu jako golemové nikoli černou. Stále, ač jsem ho měla aktivovaný, jsem nepoužila kurai shoton.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake) Empty Re: Strom nádeje (Reina Kana x Hideo Hatake)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru