Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Benisu-tō

+21
Yoko Terumi
Yumi Mia Hōzuki
Rei Casius
Yuki Ōkami
Hirin
Kangae Mizutsuchi
Hideo Hatake
Akuma Saito
Ken Hiashi
Kataro Terumi
Nao Okumura
Civil
Soshi
Seito Senju
Nizashi Shiroi
Hyuuga Kataro
Lizzy
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Hokori Mai
25 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:09 pm

First topic message reminder :

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Latest?cb=20150205023107

Jedná se o jeden z mnoha přístavu, kde můžete zakotvit svou loď, a nebo si nějakou pronajmout k odplutí z ostrova. Ostatní přístavy však nejsou tak rozsáhlé jako tento. Je to způsobené tím, že tu sídli organizace "Společnost rybářů", největší vývozce, poskytovatel ryb na Benisu-tō.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 10:05 pm

Len som sa uškrnul, to že vypálila les som vedel, predsa len odbojci za ochranu životného prostredia sa sťažovali u mňa. Vraj si neviem dávať na svojich ľudí pozor, blbosť. Sú to idioti.
"Ono ti to pôjde časom, verím tomu, hlavne keď dostaneš špeciálny tréning odo mňa.." Pousmial som sa ale zrazu sa tu objavil Kisuke. Ani pred Natsuki som nechcel povedať kto to naozaj je, ale taktiež som nechcel ani jemu povedať o koho sa jednalo.
"Ehm, to je moja študentka, chápeš. Taký random človiečik.." Pousmial som sa, to že je Uzumaki by šlo prekúsnuť, ale to že šlo o Kyuubi no Jinchuurikyho, čo ako bývalí Sabisu vedel, nechcel som to nejako rozmotávať. Len som strhol úsmev a zatváril sa vážne.
"Takže si to nakoniec prijal. Som rád. Ona o tom nevie ešte že?" Spýtal som sa. Vedel o koho ide a na koho narážam. Na dnešnú Kazekáge. Vedel som aký mali vzťah, predsa len bol to môj najlepší kamarát. Bývalý, a možno aj dnešný kto vie, ako sme natom práve teraz boli. Striedalo sa to často.
"Je to tu.." Prehovoril som s úsmevovm. On vedel o čo šlo. Nemyslel som Matatabi, šlo o zbraň. Zbraň ukrytú pred očami sveta.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Jan 06, 2016 1:10 am

Môj pohľad upútal muž, ktorý sa postavil pred nás. S Hideom sa očividne poznali. Bol zahalený a jeho identitu som nevedela ani len odhadnúť. Pozdravil nás, aj keď netušil kto som. To som sa ani nedivila, bola som celkom neznáma ženská.
"Natsuki, tiež ma teší." Usmiala som sa na muža, ktorému kapucňa zakrývala takmer polku tváre. Hideo ma uistil že mi to pôjde a to.. to bolo fajn. Aj keď som si nemyslela že to bude v dohľadom čase. Nebola som si tak úplne istá o ćom chcú hovoriť, alebo teda o čom chce Hideo hovoriť s týmto mužom a .. prečo by to pre mňa mala byť klasifikované ako S ranková misia. To že som bola z klanu Uzumaki bolo vidieť už len kvôli označeniu a znaku, na chrbte môjho plášťa. No musí sa uznať že na ten teraz výhľad nemal. Nemala som ani len typické biele vlasy. Bol som trocha no.. outsider, dalo by sa povedať.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Jan 06, 2016 2:28 pm

Pozorně jsem si Natsuki z pod kápě prohlížel. "Jo, random jako my dva" Prohodil jsem a pak pohled přesunul zpět na Hidea. Mohl jen vidět jak se kápě decentně pootočila z jedné na druhou stranu. Bylo to způsobené pohybem hlavy na znak "ne" "A nejspíš se to nikdy nedozví, je lepší když ho bude mít za mrtvého." Dodal jsem. Ona zemřela pro mě, já jsem mrtvý pro ni a tak to zůstane. "Proč si mě zavolal ?" Přešel jsem pak už rovnou k věci kvůli které jsem zde. "To si neporadíš bez trochy krutosti ?" Popíchnul jsem ho nakonec.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Jan 06, 2016 3:28 pm

Chvíľku som rozmýšľal čo mu nato povedať. Rozmýšľal som či je naozaj taký idiot, alebo je fakt len retardovaný a nemôže zato. Myslel som tým jeho odpoveď na Pilikku. Neviem čím si to zaslúžila ale myslím že by to mohol povedať. Aj keď, čo ja viem. Keď som to zistil ja, takmer som ho zabil.
"Povedzme že sa mi chcelo. To ti zatiaľ stačí.." Pravdou bolo že som ho potreboval. Vedel som že to bude chránené a hlavne, teraz keď je na ostrove toľko ľudí, nemohol som robiť nič. Keby som ako Hokáge niečo urobil, mohlo by to vyvolať vojnu. Predstava že do dediny príde správa že Hokáge dobil niekoho z ich dediny, to by neprinieslo veľkú chválu. Zato o Kisukem nevedel nikto. Potreboval som ho, čo som mu ale nepovedal.
"Neporadím si bez niekoho, kto si neporadí bezo mňa.." V niečom ma mal v šachu on, v niečom ja jeho. Takáto symbióza fungovala perfektne. Mohol byť rád že som ho nezabil, ja som mohol byť rád že prijal moju ponuku. V ten moment sa moja ruka zastavila na hlave Natsuki. Keďže bola o dosť nižšia, bolo to len akoby som jej dal pat pat o hlavu, občas totiž sa stávalo že som jej hlavu využíval ako opierku. Ja som to hovoril len aby vedela že som na ňu nezabudol že tu je.
"Čo teda hovoríš? Súhlasíš?" Spýtal som sa bez farby hlasu a pomaly hlavou otočil k hore. To dalo najavo kam asi onedlho zamierime.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Jan 06, 2016 8:36 pm

Přikývl jsem. Zcela jsem ho chápal a proto nebylo potřeba to dále rozmazávat. Už jsem byl tady. Když pak hlavou otočil k hoře ta má ho následovala. "Jsi si jistý že to tam je ? Už dlouho to hledáme." Zdálo se neuvěřitelné že bychom to konečně měli na dosah. Neměl jsem z toho ale moc dobrý pocit. Bylo tady na můj vkus moc lidí. Panoval zde zvláštní neklid. "Oni tu jsou taky kvůli tomu ?" Zeptal jsem se Hidea myslíc lidi kolem nás.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Jan 06, 2016 10:10 pm

Teraz som nevedel ako odpovedať. Aj keď, pravdou bolo že on šiel po niečom inom, hlavné bolo že sám chcel otestovať niečo. A ja som potreboval niekoho chladnokrvného pri sebe. Ale informácie som už mal.
"Som si úplne istý. Trvalo mi to mesiace, ale mapy a svedkovia mi to potvrdili.." Všetci sa zameriavali na trosky chrámu. Chudáčikovia. Fakt si mysleli že je to tam? Urobil som to len preto aby som tam ich nalákal a zviedol zo stopy. Seito práve držal mapu k skladisku potravín, nie alkoholu. Ani jemu som to nemohol povedať.
"Asi niektorí sú. Ale nato tu mám teba. Sme predsa len na neutrálnom území.." pousmial som sa. Vedel ako to myslím a čo tím chcem docieliť. Rukou som kývol na Natsuki a vedľa nej som sa spoločne s Kisukem vydal preč. Kto vie kam.

~Presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Jan 06, 2016 10:18 pm

Rozprávali sa medzi sebou tak nejak, bezo mňa. Nie že by mi to vadilo. Proste som sa nemala ak ozapojiť do ich konverzácie. Tak som sa kukala ako taký chrobák truhlík po okolí a čakala som, kým sa pohneme. Následne sa však pohli a ja som sa znova ocitla v realita. Nasledovala smo Hidea a dúfala som, že ma ten človek s kapucou nebodne zo zadu nejakou svojou "skrytou dýkou". 
(presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Jan 07, 2016 9:27 pm

Pousmál jsem se, což bylo i mírně vidět. Těšila mě vědomost toho že jsme to našli a toho že se nemusím držet zpátky. Jakmile se Hideo otočil a odcházel dostala se mi šance dozvědět se i příjmení dívky která byla s náma jelikož se mi naskytl pohled na její plášť Takže Natsuki Uzumaki hm ? Zajímavé. Problesklo mi hlavou. Teď jsem to nechal být a následoval Hidea s natsuki
(přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 5 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru