Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Benisu-tō

+21
Yoko Terumi
Yumi Mia Hōzuki
Rei Casius
Yuki Ōkami
Hirin
Kangae Mizutsuchi
Hideo Hatake
Akuma Saito
Ken Hiashi
Kataro Terumi
Nao Okumura
Civil
Soshi
Seito Senju
Nizashi Shiroi
Hyuuga Kataro
Lizzy
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Hokori Mai
25 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:09 pm

First topic message reminder :

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Latest?cb=20150205023107

Jedná se o jeden z mnoha přístavu, kde můžete zakotvit svou loď, a nebo si nějakou pronajmout k odplutí z ostrova. Ostatní přístavy však nejsou tak rozsáhlé jako tento. Je to způsobené tím, že tu sídli organizace "Společnost rybářů", největší vývozce, poskytovatel ryb na Benisu-tō.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 10:06 pm

Pravda byla, že i ona byla z Kirigakure a její otázka byla velmi záludná. Proč bych asi nebyl s jejich skupinkou? No odpověď jsem tvořil rychle.
,,Nejsem obyčejný člen Kirigakure, nesrovnávej mě s nimi." Nikdo na sebe nepráskne, že je Nukenin, nikdo! 
,,Krom Kirigakure jsem taky člen Tsukigakure, neptej se na detaily." Právě se dozvěděla až moc, musel jsem začít konat, takže jí svést a to hodně rychle! Fyzicky jsem byl zajisté silnější, přeci jen to byla drobná dívka a já no.. Její ruku jsem trochu stiskl a svou druhou rukou jsem jí chytil zezadu kolem pasu. 
,,Jsem takový shinobi, co prostě myslí na budoucnost a je mi 17." Shrnul jsem všechno co šlo, myslel jsem vlastně i na její budoucnost, jelikož byla z Kirigakure. Měla by mi být vděčná! 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Sat Jan 02, 2016 10:34 pm

Brzdí,brzdí. Moc otázek náraz. Takže mám se vcelku dobře. Nového... zamyslela jsem se a na chvilku odmlčela. "No už je to rok, co jsem v Yukigakure, trenuju s Nee-chan. Spíš každá něco jiného ale spolu..no to je vše... "po věděla jsem vše nového. "A přítele nemám... hold forever alone..." dodala jsem na závěr. Usmála jsem se. Dlouho jsem si s nikým nepokecala."Meč by se dal nějak zařídit... zamumlala jsem, ale Mai už byla pryč, šla za nějakým místním opilcem. "Dá se jí věřit?" řekla jsem jí v duchu. Odpověď na ní byla nejista.
Všimla jsem, jak se Kataro složil. "Achjo povzdechla jsem si a udělala jsem facepalm. "On to se ženami asi moc neumí." řekl jsem si v mysli a koukla na Katara a zpátky na Yoko. "Omluv mě Yoko-chan, mám tu něco na práci. Za chvilku se ti budu věnovat" pověděla jsem s s úsměvem a poté se otočila se Katarovi. "Z muž se , takhle si ženskou nikdy nenajdeš" řekla jsem nabručeně a dala si ruce v bok. Povzdechla jsem si. "Jdu to zařadit" pověděla jsem a vyrazila směrem k Yumi.
Přišla jsem k ním. Kangea nemohl vidět samehadu, protože byla celá zakrytá pláštěm a nijak to nešlo vidět ani nečouhala pod pláštěm. Všimla jsem si jeho ruky o kolo jejího pasu. Pardon, že váši romantiku, ale jdeme, jdeš s námi?" zeptala jsem se. Otázka byla jasná na koho směřuje. Teď se ukaže jestli půjde s námi nebo ne.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 10:41 pm

Podivně jsem se zatvářila když řekl, že ho nemám s nimi srovnávat. Já k nim přece svým způsobem patřila taky! Po tom co mi řekl o Tsukigakure jsem měla v hlavě už pár variant co by mohl být zač. Já dokázala přijít na hodně věcí za krátkou dobu. Každopádně po tom co mi stiskl ruku silněji a chytl mě okolo pasu jsem se ušklíbla. To už přišla Hirin. "Už letím." Zazubila jsem se na ní vesele. Byla jsem ráda, že dorazila stejně jsem měla v plánu odejít. Neměl na mě sahat..
"17 Jo? Jsi na mě moc...starý." Prohodila jsem směrem k němu a odstrčila jeho ruku. "Víš jestli je tu někde nějaký hotel?" Zeptala jsem se Hirin a vydala se s ní zpět k "naši" skupince.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Sat Jan 02, 2016 10:46 pm

Byla jsem rada, že šla s námi. Taková jako ona se vždy hodila. Popravdě, jsem ani nepochybovala, že by jí Mizukage nedal meč, ale kdo ví, jestli je meč po kterém touží vůbec touží. Každý meč byl jedinečný, ovšem každý má rád něco jiného. Pousmála jsem,když mu řekl,a že je na ní moc "starý". Dost mě to pobavilo, ale nechtěla jsem se smát před ním. Hotel,? ten by se našel, ale je tu hodně lidi, kteří nabízí své domy za jistý obnos peněz" odpověděla jsem na její otázku a společně se vydala ke naši skupince.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 11:00 pm

Opět jsem zažil to, co se mi na tomto ostrově dělo za posledních pár dní pořád - ODMÍTNUTÍ. Tohle bych klidně mohl pojmenovat jako ostrov odmítnutí, ale aspoň jsem se opil. 
,,Moc starej?" To by mě normálně ranilo, ale alkohol v krvi měl své účinky. Dobře jsem však věděl, že tato skupinka lidí bude stát proti Akumovi. Musel jsem změnit své priority z Matatabi na něco jiného.
,,Dobře tedy Mio, ještě se uvidíme.." To jsem dodal jen tak potichu, nejspíš to ani neslyšela.. Úplně jsem z hlavy vypustil Yuki a vydal se pryč. =PŘESUN=
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jan 02, 2016 11:13 pm

Slova Hirin mi něco připoměla, i když to byla dost krutá realita. Takhle si fakt ženskou nikdy nenajdu. Moc tomu nepomáhalo ani to, že mě už jedna opustila a jediné co mi po ní zbylo byla jen krutá slova a tři děti, které jsem měl však rád, ale ne každá ženská chce vztah s chlapem, který má tři děti. Musel jsem se však zmátořit. Mia při první příležitosti odešla kvůli flašce čehosi. Vypadalo to celkem bledě potom co mě odmítla, ale snad ještě není pozdě. Nakonec se Hirin chopila iniciativy a šla na vlastní pěst zachránit situaci, přičemž se po nějaké chvíli vrátila spolu s Miou k nám. Trochu jsem se oprášil a snažil se vymazat ze tváře ten smutnej výraz a přejít k normálnímu. Počkal jsem až budou trochu blíž. " Jsem rád, že se obě vracíte. " Skoro se mi chtělo Miu obejmout, ale nejspíš bych dostal přes hubu. Já ani nvm proč, ale měl jsem takovej zvláštní pocit. " Mio. Ohledně toho meče. Jakmile dorazíme do vesnice, nebo zdali se tu ukáže Mizukage osobně jako Hokage tak s ním dohodneme ten meč pro tebe, i kdybych měl podepsat dohodu s ďáblem. Tvá přítomnost a pomoc by zde bylo velice vítána. " Mluvil jsem upřímně a opravdu se budu snažit i potom při rozhovoru s Mizukagem.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Jan 03, 2016 6:11 am

Akuma Saito
Tak tohle bylo velice zvláštní. Měl jsem z toho kluka špatný pocit a možná bych se měl možná co nejrychleji zdejchnout. Přímo z něho vyzařoval syndrom ošklivého káčátka. Co to je? To je stav, kdy si sami sebe tak nevážíte, že si Vás neváží ani Vaše okolí, proto jste vděční za každý lidský kontakt. Možná jsem se pletl, no takový jsem měl z něho pocit. Třeba jsem se mýlil uvidí se.
"Tenhle ostrov je fakt divný..." Pomyslil jsem si ještě, když sem sledoval chování toho mladíka. Asi jsme byli stejně staří, no vypadal jsem díky jizvám starší. Ofinou jsem si lépe přikryl své tajemství a sledoval vystrašeného Reie, teď jsem ale měl pocit, že větší strach tu mám já z něj. Bojoval jsem s hroznými stvůry, ale žádný z nich mi nenahnal takový strach.
"Ne, vůbec ne. Jen jsem se ptal. Nebudu Vás dále rušit, nebojte." Řekl jsem pro změnu vyděšeně já a trochu se od Reie vzdálil. Sledoval jsem Kangaeho balící taktiky a upřímně, chtělo se mi brečet, asi smíchem. V hlavě jsem si představoval jak musela vypadat žena, která mu jeho balící taktiku "Napij se a pojď na to" sežrala. Já osobně jsem viděl hodně opilých slečen s mnoha mladými muži, ale Ti nejúspěšnější v lovu nedali svůj pravý záměr hned najevo.
Myslel jsem, že jsem na tom s ženy nejhůře já, no Kangae mě zklamat nemohl. Poznal jsem Yumi, ještě aby ne. Koneckonců odpanila moje ústa. Tím spíše sem musel zmizet. Zamával jsem na Reie a mrkl jsem na něj. "Určitě se ještě potkáme, nejmenovaný cizinče." A s těmito slovy jsem odešel pryč. Ještě si měl všimne Kataro a bude chtít pomoct i po mě a to už bych si tu moji kočičku nepohladil asi nikdy.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jan 03, 2016 9:37 am

Akuma mě odpálkoval a měl jsem po srandě jelikož i Kangae se někam uklidil tak jsem šel někam kam bych se mohl napít. Na práci mě přešla chuť.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Jan 03, 2016 12:01 pm

"Super." Zareagovala jsem na odpověď Hirin a zastavila se u skupinky. Protáhla jsem se a poslouchala Katara. Po jeho slovech jsem se zamyslela. "No, dobrá." Vydala jsem ze sebe velmi stručnou odpověď. Doufala jsem, že Mizukage neví jak o něm mluvím ve vesnici..kdyby jo nedal by mi meč ani kdyby se přimlouvalo sedm čertů. "Takže...on je tu osobně Hokage?" Přešla jsem na jiné téma. "Takže předpokládám, že tu jsou týmy ze všech vesnic a Konoha má asi navrch co? Máte něco od čeho se při hledání můžeme odrazit?" Nadzvedla jsem obočí a tak nějak mi byla odpověď jasná.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Jan 03, 2016 2:07 pm

Celé sa to tu zomlelo nejako rýchlo. Kataro depkaril, Hirin šla za Miou, krátko po tom sa s ňou vrátila a ja som absolútne netušila, čo robiť. Ísť za Katarom? Zapojiť sa do ich skupiny? Odísť niekam, kde sa budem môcť osamote rozprávať so sedmičkou? Povzdychla som si. Najskôr by ma oni ani nepotrebovali. Nebola som nijako k úžitku, keď si odmyslíme skutočnosť, že mám v sebe démona, ktorý pravdepodobne dávno vedel, kde sa mačka nachádza.
Prekvapuje ma, že môj vlastný brat si zakladá skupinu na lov démona. Ak by som sa mala priznať, dobrovoľne by som ťa neprijala nikdy. Hold, život s tebou nie je dva krát jednoduchý. Prehovorila som k sedmičke. Mlčal. Pretože sám dobre poznal pocit neslobody a podriadennosti, zaobchádzanie ako s handrou. Nie, ja osobne som s ním takto nezaobchádzala, ale kto vie, aké skúsenosti mal v minulosti, aj keď mi rozprával o Fu. O tej, ktorej som si údajne bola podobná. Aspoň kedysi.
Chamtivosť. Túžba po moci. Nemáme slobodu. Sme len zdrojom obrovskej sily, ktorá však prináša obrovské riziká. Preto zvykneme byť k ľuďom nevrlí a nepriateľskí. Chomeiov hlas znel neutrálne, ostatne, veselého som ho ešte nezažila, aj napriek faktu, že keď mi odkryl časť svojho života s Fu, rozprával o sebe ako o šťastnej sedmičke.
Chápem. Odvetila som, otočila sa na päte a jednoducho odišla preč. Musela som si to premyslieť. Je vôbec správne pomáhať niekomu, hoc to bol môj brat, v love? Nebolo by správnejšie nechať mačku na pokoji?


-PRESUN-
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Tsuki Sun Jan 03, 2016 3:30 pm

Nakonec jsem i já zabloudil na tohle místo, ačkoliv ve mě vyvolávalo velké nepokoje. Ačkoliv mě sem poslali kvůli tomu, abych pomohl najít Matatabiho pro Tsuki, cítil jsem, že démonů je tu více než jeden, kromě mě. Nasál jsem vzduch a ucítil jsem lehký závan strachu, spousta lidí se tu bála o své vlastní životy právě kvůli té kočce.
"Bude mi ctí tu kočku zmlátit Yuki.." Zabrumlal Shukaku a já se jen ušklíbl. Moje loďka dojela spolu s pár dalšími členy Tsuki do přístavu. "Konečně pevnina, tak dlouho si mi chyběla." Řekl jsem si v duchu a s úšklebkem jsem se vydal hledat někoho z mojí vesnice, jistě ocení pomoc Shukaku no Jinchuuriki.
// Přesun
Yuki Tsuki
Yuki Tsuki
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 45
Registrován : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 03, 2016 6:30 pm

Nacházel jsem se na vážně krásném ostrově, kde se také nacházela většina členů mé vesnice. Já jsem tu však nebyl kvůli hledání alkoholu nebo Matatabi, byl jsem tu proto, abych si užil nějakou zábavu a možná i někoho poslal na onen svět. Vyskočil jsem z lodi na břeh a podíval se po okolí. Několik členů Kirigakure a civilistů, to jsem mohl posoudit z pouhého prohlížení čelenek. 
,,Zdravím Tě ostrove, co pro mě máš?" Křiknu a upnu svůj zrak na skupinku z Mlžné. Pravou rukou si ještě zkontroluji katanu a vydám se jejich směrem. 
,,Další lovci odměn?" Zeptám se, až dorazím ke Katarovi s ostatním.
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jan 03, 2016 6:50 pm

" Tak slyšel jsem, že Hokage si přivezl celou armádu a jsou u trosek. Náš plán se zatím rozjel, už jsme vyslali pátrací četu, jen čekáme kdy nám donesou hlášení. "
Povídali jsme si zatím jen tak mezi sebou zatímco jsme čekali, když se k nám zase přišel někdo vtírat.  Otočil jsem se na nově příchozího muže, který nás nazval lovci odměn. " Kdo se ptá? " Neznal jsem ho, navíc na tohle se nikdo nových lidí neptá. To že navštívil zrovna naší skupinku nebyla náhoda. Rozhodně by našel větší skupinku v baru, ale ne on přišel přímo za námi. Tak si poslechneme co chce ať se můžeme zas věnovat svým věcem. Čekal jsem tedy než se představí. On byl nově příchozí tak byla slušnost se představit když někoho osloví.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 03, 2016 6:57 pm

Přijel jsem na tento ostrov, abych si splnil nějaký cíl. Ten jsem si však ještě nezadal a tak bych se spokojil s menší finanční odměnou, kterou mi mohli oni nabídnout. Neměl jsem na sobě čelenku, moc jsem jí za poslední dobu nenosil. 
,,Jsem lovec odměn a člověk, co si chce vydělat." Peníze by se mi vážně hodili, pravou ruku jsem pořád držel na své kataně a na tváři měl až přímo krutý úsměv. 
,,Takže by mě vážně zajímalo, co o tomto ostrově víte. Jste shinobi a informace jsou důležité." Neříkal jsem své jméno, nechtěl jsem. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Jan 03, 2016 6:59 pm

"Aha." Takže jsme měli hodně malou šanci. Zpozorněla jsem když se k nám někdo vydal a podivně se pousmála. "Ale vůbec ne." Mávla jsem rukou a zazubila se. "My jsme lovci dobrodružství." Odpověděla jsem mu po tom co to Kataro neudělal. Po tom co mluvil dál jsem si založila ruce na prsou a trochu nadzvedla bradu na znamení povýšenosti. "Ty určitě taky jsi Shinobi tak si to zjisti sám. Jediné co víme je, že je tu moc krásně." Procedila jsem a nakonec se sladce usmála.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jan 03, 2016 7:09 pm

Sledoval jsem si ho kdyby si něco zkusil. Stále si zcela bezdůvodně obhmatával tu svou katanu, kterou měl kolem pasu. Jestli si něco zkusí jen kvůli tomu, že mu nic neřekneme tak se budeme bránit. Mia se připojila k rozhovoru což bylo celkem dobré a jsem rád, že s ním nemusím mluvit sám. Nemám moc rád tyhle rozhovory a setkání, které započal. " Každý si získává informace po svém. Poohlédni se po ostrově, ledacos se dozvíš když se projdeš. Zkus to třeba v centru, tam toho zjistíš daleko víc než tady v přístavu. " Poradil jsem mu kde získá víc informací abychom se mohli věnovat naší činnosti a vyřešili základní věci, které bylo třeba probrat.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 03, 2016 7:17 pm

Dva ze tří ihned odpověděli. Měl jsem rád rychlé reakce, když nic neprodlužovali, ale celkem mě ranila jejich odpověď. Kdybych chtěl, už by nežili, prosté. 
,,Mohla to být zábava, takhle to bude jednostranné, že?" Zeptal jsem se celkem potichu, ale mohli jste to slyšet. Že bych mluvil sám pro sebe? 
,,Jsou to slaboši, co si z Tebe dělají prdel, zabij je." Měl jsem svého rádce, kterého nikdo nemohl slyšet, takže když mi řekl tuto větu, jen jsem přikývl a pomalu začal vytahovat katanu z pouzdra. 
,,Hrajete si teda rádi?" Byl jsem jednoduše psychopat a jim jsem šanci dal. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Sun Jan 03, 2016 7:44 pm

Dělo co se,dělo. Příchod jednoho může bylo velmi zajímavé. Zrovna k nám přišel. Byla tu spoustu lidi, tak proč k nám. Náhoda? Nemyslím. Chtěla jsem na taky něco říct, ale neřekla. Proč? Protože mě nenechali ani říct slabiku. Jeho chakra byla, no doslova hnusná. Nelíbila se ani mě ani samehadovi. Naštěstí připluli mí žraloci. Možná se zdálo, že zbytek ignorují, ale opak byla pravda, byla jsem připravená na všechno. Žraloci mi předali informace, co nasbírali. Pokud si Azurashi všiml, že tu jsou žraloci tak jím stejně nemohl rozumně, ale pochybují že si toho všiml, přeci jen si více všímal Katara a Yumi, a taky své katany.
"Tak lidi, jde se chlastat" pověděla jsem s veselým tonem a byl připravená na odchod.


//případný přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Jan 03, 2016 7:50 pm

Magor Protočila jsem v duchu očima. "Ani ne...raději pijeme." Zamumlala jsem a mrkla na něj. "Yes madam!" Zasalutovala jsem Hirin vesele a prostě šla. Bylo tu v přístavu pořád dost lidí a tak jsem se musela obratně proplétat pryč. Možná jsem do někoho trochu i šťouchla...ale to bylo samozřejmě...neúmyslně! Hurá za alkoholem! To bylo jediné na co jsem momentálně myslela. Prostě jsem byla starý ochmelka no a co.
-přesun-
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jan 03, 2016 7:56 pm

Nechtělo se mi moc zůstávat v jeho přítomnosti, vypadal na potížistu a ty já neměl rád. Radši jsem se problémům vyhýbal a tak jsem souhlasil s nápadem děvčat. " Tak tím pádem dnes platím já. " Šel jsem hned s úsměvem vedle Hirin, která šla jako první. " Možná mě naučíte jak pít, jelikož nikdo nebyl tak odvážnej, aby to se mnou zkusil. No možná jednou, ale to vyzkoušela tady Mia. " Byla to pravda a znělo to celkem komicky, že jsem ještě nepil. Uvidíme co tedy děvčata vymyslí. Mohl to být zajímavý večer s nima. Nesmím si to pokazit.
/přesun
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Tue Jan 05, 2016 2:39 pm

Byl jsem opuštěn a stále jsem chtěl svou odměnu. Bylo na čase se vydat někam, kde bych mohl najít někoho, kdo by zkrotil mou touhu po odměnách a úspěchu. Přeci jen jsem tu nebyl jen pro zábavu, ale doufal jsem, že ztoho něco vytěžím, navíc nový Hokage bude šťastný, že má ve vesnici někoho úspěšného, ne?
 -> Přesun <-
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jan 05, 2016 2:59 pm

Konečně. Z lodi už byl vidět přístav. Jak já cestování lodí nesnáším. Takže nemohl být šťastnější člověk na palubě než jsem byl já. Netrvalo dlouho a dorazili jsme. Malá nenápadná loď zakotvila a já vystoupil. Měl jsem přes sebe hozený černý hábit, nechtěl jsem nějak zářit. Proč jsi mě sem zavolal ? Co ode mně potřebuješ ? Problesklo mi hlavou zatím co jsem se rozhlížel po okolí a hledal ho.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jan 05, 2016 9:21 pm

V prístave zavial studený vietor zo snehu ktorý sa valil na nás v tento slnečný deň z okolia. Príroda si z nás robila prdel, alebo skôr nejaká predstavivosť? Kto vie, LSD sa tu dalo určite zohnať. To nikto nevedel.
"Pamätáš čo si mi sľúbila? Ešte jedna vec. Človeku ktorého stretneme, no moc mu never." Pousmial som sa a trochu spomalil len čo sme dosiahli prístavu, aby som sa ocitol hneď vedľa Natsuki. Stál som nad ňou, ako trochu jej ochranná ruka, predsa len som nevedel ako Kisuke môže zareagovať na Kyuubiho priamo pred jeho nosom. To nemuselo dopadnúť dobre. Sám som sa ocitol s Natsuki pri móle, vediac kde je, ale stál som na mieste kde by nás nikto nevidel, pričom som mu naznačoval aby k nám podišiel.
"Inak čo tvoj tréning rasenganu? Už sa ti podarilo vložiť do toho čakru?" Až teraz som si uvedomil ako dlho som ju nevidel a nevedel som ako postúpila. Ale čo, až budeme v dedine, možno podám hlásenie aby ju nechali postúpiť. Skúsenosti nato už mala.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jan 05, 2016 9:39 pm

"Pamätám.." šepla som smerom k Hideovi no otázku, o koho sa jedná, som si nechala pre seba. Nemala som mu veriť, no.. tak nebudem. Nech už sa bude jednať o hocikoho, len tak zo srandy by to totiž Hideo určite nepovedal. Nebola mi zima keďže som bola pomerne slušne oblečená a.. naozaj tu niekto šňukoval lsd.
"No.. minule som vyhodila do vzduchu len.. zopár metrov.. štvorcových.. lesa." Zamrmlala som. Znamenalo to že mit o fakt nešlo. A že to bolo nepríjemné. Jasnée fuuton rasen shuriken sa učil ľahko, keď ťa to maximálne odhodilo.. ale katon, katon pálil.. a že veľmi pálil. Ešte teraz som mala obviazanú pravú ruku. Tá technika však na mňa bola moc a preto som pre tento krát s pokusom o .. jej ovládnutie, čakala..
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jan 05, 2016 9:48 pm

Konečně. Jako obvykle měl spoždění, ten snad nedojde včas ani na vlastní pohřeb. Když mi pokynul abych přišel za ním tak jsem ho poslechl. Během okamžiku jsem stál před ním. "Zdravím Hideo-kun. Tebe samozřejmě taky.. ehm.." Šlo akorát vidět jak se hlava pod kápí přesunula z pohledu na Hidea na tu dívku a zpět. Kdo to byl ? Co tady chtěla ? Hideo by jí určitě nebral jen tak a aniž by ji věřil. Doufal jsem jen že jí neřekl kdo jsem.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 4 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru