Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Benisu-tō

+21
Yoko Terumi
Yumi Mia Hōzuki
Rei Casius
Yuki Ōkami
Hirin
Kangae Mizutsuchi
Hideo Hatake
Akuma Saito
Ken Hiashi
Kataro Terumi
Nao Okumura
Civil
Soshi
Seito Senju
Nizashi Shiroi
Hyuuga Kataro
Lizzy
Shiranui Heiwa
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Hokori Mai
25 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:09 pm

First topic message reminder :

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Latest?cb=20150205023107

Jedná se o jeden z mnoha přístavu, kde můžete zakotvit svou loď, a nebo si nějakou pronajmout k odplutí z ostrova. Ostatní přístavy však nejsou tak rozsáhlé jako tento. Je to způsobené tím, že tu sídli organizace "Společnost rybářů", největší vývozce, poskytovatel ryb na Benisu-tō.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Jan 02, 2016 2:04 pm

„Možná je to jenom číslo, Ale pro mě jsou určité zásady  zákonem který neporuším.“ Nikdo netvrdil ze nezabíjím akorát se to snažím nedělat. Přeci jenom má druha polovička ví ze mnohdy jde o přežiti takže bojuji. “Proste nezabíjím pokud nemusím. Je to jednoduché. Pokud jde o přežiti umím byt nekompromisní ale to se nestává moc často.“  Stou vodní kuličkou to přehnal, mohlo to vypadat tak ze mě trefil, ale přeci jenom jsem byla rychlá dost na to, abych se tomu vyhla. Byl to spise reflex než něco takového. Byla jsem všímavější než normální lidi to mi zachránilo účes. Jeho kulička mi minula ale jako odměna se mu těsně před obličejem zastavila moje pest. „ Nemyslím si ze je tohle zrovna nejlepší způsob jak dívku povzbudit.“ Samozřejmě jsem tequillu odmítla. Ale tato jeho akce mě pouze utvrdila v tom ze si na něj musím dávat pozor
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 2:11 pm

No, po namočení někoho to vždycky dopadlo stejně, akorát tady Yuki jsem netrefil a ona mi tu ránu nedala. Byla poměrně rychlá, to se muselo nechat, ale právě se dostala do vzdálenosti, kde jsem byl v nejlepší formě. Její pěst, která byla těsně přede mnou začala být obalována vodou. 
,,Zabít když jde o přežití? Jsi shinobi, ostatní by se měli bát Tebe, aby přežili." Zabíjení banditů a lidí, co neumí používat chakru mě přeci jen poslední rok a půl živilo, takže jsem si nemohl nějak stěžovat. Můj cíl byl však jiný, musel jsem jí namočit. Mezi tím, co jsem zde mluvil a její ruku obaloval vodou, pouhou myšlenkou jsem všude kolem tvořil malé kapičky z vody. 
,,Očividně jsi Taijutsu typ, že ano?" Zeptal jsem se velmi zvědavě.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Rei Casius Sat Jan 02, 2016 2:50 pm

Dorazil jsem do přístavu a najednou jsem měl zase špatný pocit samozřejmě, že byl. Kangae  tam bojoval, trénoval nebo co vlastně.. byla to zase  příležitost zjistit co umí přeci jednou bych ho chtěl zabít.. a sledoval jsem, co vlastně používá. Slečna, která s ním byla, nebyla taky špatná v boji, ale spíš mě zajímá Kangae než ta…. Bylo to jedno jsem tu jen na skok až skonči zase si půjdu po svým. Zkoušel jsem se schovat a přitom vidět tak aby to nezjistil Kangae.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Jan 02, 2016 5:00 pm

Akuma Saito
Od Nizashiho jsem zamířil do části města, kde jsem se i vylodil a moje loďka tu stále v přístavu měla svoje místo. Byla celkem legrace sledovat všechny ty lidi, co přišli lovit Matatabiho, ale nevěděli vůbec nic. Jo, byl jsem jedním z nich, to snad vadí?!
Procházel jsem ulicemi, kde se rybáři snažili za každou cenu prodat to svoje smradlavé bohatství. Šlo jim to, spousta dobrodruhů si na cestu jednu či dvě rybičky dopřáli. Museli je ale jíst rychle, než se na tomhle Slunci zkazí. Došel jsem až nedaleko Kangaeho a té malé dívky, opět držel v ruce láhev. "Možná jsem ho měl zabít, prznění mladých dívek jsem vidět nemusel..." Řekl jsem si v duchu. Jako obvykle nepoužíval žádné nové triky, tyhle věci uměl ještě dříve než odešel z Kirigakure no Sato, tímhle skutečně nedostane ani Geninku, měl by přijít s něčím lepším, novým. Pozastavil se ve svém vývoji. Položil jsem ruku na chlapce, který se snažil před Kangaem schovat, ale zapomněl jak nápadně vypadá, když se snaží schovávat na tržišti plném lidí, kde se pouze jeden krčí nebo za něco schovává. To, že se snažil skrýt ho nakonec dělalo pro všechny až moc nápadným. Tedy kromě Kangaeho, ten teď řešil něco jiného.
"To je tvoje sestra ta dívka?"  Zašeptal jsem tiše, abych ho moc neprozrazoval z jeho úkrytu před Kangaem. Bylo tu až moc lidí, kdyby dělal, že si vybírá rybu a semtam mrknul na ně, asi bych se u něj ani nezastavil. Byl jsem v civilu, těžko mohl poznat, z jaké vesnice jsem či moji hodnost, jeho čelenky se však nedalo přehlédnout, byl s Kangaem ve vesnici. Asi ani netušil, že Kangae je špehem z Kirigakure.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 5:30 pm

Seskočila jsem z větší loďky na molo a otočila se na posádku. "Děkuji vám hoši." Zasalutovala jsem a spokojeně si upravila kapuci. Zhluboka jsem se nadechla a vyrazila od loďky. Takže sem se všichni tak hrnou hm? Přejela jsem očima přístav a podivně se usmála. Já sem dorazila z jediného důvodu, všichni se sem vydali za honem a ve vesnici byla nuda. Třeba se tu seznámím s nějakým super cizincem. Olízla jsem si rty a sundala si kapuci. Přetočila jsem si čelenku u pasu na bok a sedla si na krabici, kterých tady bylo v přístavu hojně. Vytáhla jsem si flašku s vodou a napila se. Podle informací tu byli lidi ze všech vesnic...no jo kdo by si to nechal ujít že? Už se těším až to začne. V očích se mi zableskla jiskřička škodolibosti a začala jsem si hrát s prázdnou flaškou.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jan 02, 2016 5:51 pm

Bavili jsme se tam tak s Hirin, zatímco žraloci neviděni pátrali pod vodou. Někdo musel začít s průzkumem a tak jsme alespoň začali. Začalo se to tu však už hemžit lidma. Některé jsem znal, některé zas ne a s některými jsem se zrovna teď nechtěl bavit. Avšak osoba jenž zrovna přijela a byla fakt blízko nás aniž by si to sama uvědomovala byla Yumi. Na ten společnej večer asi nikdy nezapomenu. Takové chlastání až do rána, večer plný zábavy, tance a zpěvu. Skutečně výborná vzpomínka. Rád bych si to s ní zase někdy zopakoval. Nejspíš sem přijela zabít nudu a nebo za lovem Matatabiho. Hodila by se do našeho týmu celkem, třeba by mohla být větší sranda na tomhle ostrově s ní i než v tom baru. Za pokus nic nedám. Zamávám Yumi a zavolám na ní. K ostatním se můj hlas sice nedonesl, ale k Yumi určitě ano. Doufal jsem, že půjde za náma a trochu si i popovídáme. Bylo dobré vidět další známou tvář. Samozřejmě jsem se přirozeně usmíval. Měl jsem totiž radost, že ji vidím. " Ahoj Yumi "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 6:12 pm

Přestala jsem si hrát s flaškou v momentě kdy jsem uslyšela svoje jméno. Né. Otočila jsem hlavu směrem odkud to šlo. Nečekala jsem, že mě tu někdo objeví tak brzo. Uviděla jsem Katara a líně na něj mávla. Seskočila jsem z bedny a vydala se k nim. "Zdravíčko...koukám, že vás taky chytla ta hledací horečka co?" Zazubila jsem se posměšně. "Jak dlouho tu strašíte?" Nadzvedla jsem zvědavě obočí a hodila prázdnou flašku do koše co byl vedle.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jan 02, 2016 6:28 pm

Podíval jsem se na Miu s přemýšlejícím výrazem a rukou se podrbával na hlavě. Strašnej zlozvyk při přemýšlení nebo nervozitě, který jsem měl. Když byla blíž, tak už jsem byl však schopný ji odpovědět. " No, já jsem tu už vlastně od začátku. Lidé tu na otázky ohledně té velké kočky nejsou moc přívětivý. Ten poslední mě vyhodil z lodi, protože přišel kvůli ní o syna. Ale tak sháním schopné lidi. Zatím se ke mě přidala Hirin. Nepřidáš se? Bude alespoň nějaký vzrůšo a dobrodružství. Jako minule pamatuješ? Ale snad by šlo ještě zábavnější když máme pro sebe celý ostrov " Celou dobu jsem to říkal s úsměvem, protože jsem si na tu chlastačku moc dobře vzpomínal a bavil jsem se s ní tehdy.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 6:37 pm

"Hmmh" Utrousila jsem a moc nadšeně nevypadala. "No víš..já zrovna nejsem hrr do toho honit obří kočku." Pokrčila jsem rameny a šoupla ruce do kapes od kraťasů. "To jí chceš pro sebe nebo pro kageho?" Kdyby to bylo pro kageho rozhodně bych nad tím ani neuvažovala. "Jestli je pro tebe...co mi za mou pomoc můžeš nabídnout? Chápej...já svůj krk dobrovolně nenasazuji. Ani kvůli rodině ne." Upřímnost nadevše. Taková jsem prostě byla. Zatímco jsem čekala na odpověď jsem přesunula pohled na Hirin.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Jan 02, 2016 6:38 pm

Dôvod prečo som dorazila na ostrov, je ten, že sa tu údajne skrýva dvojka. Démon. Nie, neprišla som ju loviť. Prišla som sa s ňou zoznámiť. Nevedela som, či to bude možné. Predpokladala som, že sa tu objaví viacero ľudí, ktorí si ju budú chcieť privlastniť, ale...Nechcela som, aby padla do zlých rúk a to isté si iste neprial ani samotný Chomei, ktorý bol jej brat prakticky.
Vieš, kde sa nachádza? Opýtala som sa ho. Odkedy s ním trénujem, mám s ním omnoho lepšie vzťahy, aj keď momentálne spolu vedieme pomerne priateľské rozhovory len kvôli tomu, že obaja chceme to isté.
Možno. Ale nebudem ti radiť, hľadaj, rovnako ako ostatní.
Díky fakt. Nechcelo sa mi ju hľadať. Povzdychla som si. Rozhliadla som sa. Tento prístav bol nejaký veľmi narvaný, na mňa tu bolo príliš veľa ľudí. Natiahla som trochu krk, či tu neuvidím niekoho známeho.
"Hirin-chan!" Zvolala som veselo, keď som zbadala jej vlasy a rozbehla sa k nej. Dlho som ju nevidela, v Kiri som sa neobjavila už hodnú chvíľu, preto som bola natešená z toho, že ju opäť stretávam. Bola to predsa moja BFF! Či?
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Hirin Sat Jan 02, 2016 7:00 pm

Při čekaní na mé žralok, jsme si s Katarem zkrátili povídáním. Byla jsem napjata, co žraloci najdou, jestli vůbec něco. Katara z ničeho nic zavolala na jednu osobu od nás. Byla to, jak já jí z lásky říkám, Yumi nebo Mia. Ano měla jsem si vybrat, ale ono to prostě nešlo.
Když přišla ke mně, pozdravila jsem jí. "Zdravím Mio." Chtěla jsem jí říct i druhým jménem a spojkou mezi němi, ale byla jsem hodná, protože by se mohla k nám přidat. Celkem jsem jí chápala, že nechce nasazovat krk jen tak. Kdyby to byla za Kageho, dostala by zaplaceno, nejspíš. Takže jsem byla zvědavá, co jí nabídne.
Z nenadaní jsem uslyšela známý hlas mé BFF, Yoko. Otočila jsem se za hlasem a s radosti jsem jí objala. "No, Yoko-chan, ty jsi, ale pěkné vyrostla" pochválila jsem jí její postavu a vzhled. Je pravda, že jsem jí dlouho neviděla. Byla jsem fakt šťastná, že jí vidím.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jan 02, 2016 7:25 pm

Přemýšlel jsem co bych jí tak mohl nabídnout, ale vlastně jsem ani neměl páru o tom co by tak mohla chtít. Žádné velké přání nebo tužby mi nikdy nesvěřila, tak to stoprocentně neuhádnu. Navíc ženy jsou složité na pochopení, jejich mozek nelze nijak pochopit. Obsahuje tolik proměnných, že v jednu chvíli myslí na tolik věcí, které pak nejdou předpovídat. No, ale přeci jen jsem se rozhodl něco říct. " A po čem tvé srdce tedy touží? Přeješ si moc, lásku, nesmrtelnost, nějakou věc, politické postavení nebo vládu nad celým světem? " Znělo to sice trochu absurdně, ale vždy když někdo něco chtěl tak to jednu z těchto věcí obsahovalo. " Po odchycení bych se mohl nabídnout s čímkoliv, pomohl jak by to jen bylo v mých silách. Ať už si žádáš cokoliv, tak ti pomůžu jak jen budu moci. A ano, chtěl bych toto břímě vzít na sebe. Nejspíš je plno jiných kandidátů, kteří by se toho ujmuli, ale věřím, že je mi souzeno se o Matatabi postarat. Nemusíš mi samozřejmě věřit, nikomu to nevnucuji. Samozřejmě, že každý kdo se bude chtít přidat je vítán a jednou všem oplatím tuhle velkou pomoc. " Možná to byl trochu proslov, ale ani to tak neznělo. Skoro spíš vyprávění nějakého starého příběhu. Je jen na nás jak ho dokončíme a tak jsem doufal, že se mi je podaří všechny přesvědčit. Na Yoko jsem zatím jen mávnul abych nezničil atmosféru když mluvím s Miou.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 7:30 pm

Mé nejhorší obavy se naplnily. Přístav se začal plnit, Yuki nepila a já se začal cítit osamělý. Co se to děje? Byl jsem naprosto boží, sexy a nezadaný. No, kolem bylo plno členů Kirigakure i Konohy, ale z mé vesnice nikdo, bylo na čase se seznámit. V depresi jsem se opět napil své tequily a zoufale pravil několik vět.
,,Kéž by se tak někdo napil se mnou." Vlastně jsem to řekl celkem nahlas, přičemž jsem mával tou flaškou ve vzduchu.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Jan 02, 2016 7:39 pm

Žiarivo som sa usmiala, keď ma Hirin znenazdajky objala. Objatie som jej pochopiteľne oplatila. Vážne som ju rada videla, pripadala mi stále rovnaká, aj keď je možné, že k menším zmenám došlo.
"No. Potrebovala som trošku...eh...ako by som to povedala..." Poškrabkala som sa na hlave, keď som ju pustila z objatia a zamyslene sa zadívala niekam do diaľky.
"...dospieť?" Nie, to nebol dobrý výraz. Áno, správaním som sa možno správala dospelejšie, ale nebol to hlavný dôvod mojej zmeny.
"Ale to je jedno. No čo, ako sa máš? Čo máš nové? Našla si si priateľa? Prišla si sem uloviť mačičku?" Pousmiala som sa. Katarovi som mávnutie oplatila, ale nerušila som ho, zjavne bol zababraný do rozhovoru s Miou. Bohužiaľ, započula som i hlas nejakého zúfalého chlapca, ktorý sa akosi dožadoval pozornosti. Otočila som sa smerom k nemu a keď som si ho prezrela od hlavy po päty...No, neoprela by som oň ani bicykel. Nezaujímal ma.
"Ach, takéto blbé individuá sú snáď všade." Prevrátila som očami, pričom som sa uškrnula.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 7:44 pm

"Moc? Možná...lásku?" Odmlčela jsem se a lehce znechuceně se ušklíbla. "Nesmrtelnost by se hodila ale.." Znova jsem se odmlčela a otočila hlavu směrem k osobě co si přála aby se s ní někdo napil. Nadzvedla jsem obočí a prohlídla si flašku. I na kilometr bych poznala Tequilu! Oh Vrátila jsme se zpět ke Katarovi a udělala krok dozadu. "Mé srdce touží jen po jednom. Po legendárním meči.." Střelila jsem pohledem po Hirin a pak zpět. "Není mi ale známo, že by jsi nějaký vlastnil či mi ho mohl sehnat. Tvoje úmysly s tou kočkou jsou mi vcelku lhostejné. No...pokud mě teď omluvíte..." Zazubila jsem se a znova udělala krok dozadu. "Na chvíli se vzdálím...aspoň do doby dokud bude ta flaška plná. Nad tvou...hmh...nabídkou budu uvažovat. Každopádně s mojí psychickou podporou rozhodně počítat můžeš." Zamrkala jsem a otočila se na patě. Momentálně mě zajímala jen ta flaška nikoliv mladík co si tam s ní zoufal. Doufám, že tady mají i bar abych měla kam pak jít. Zamířila jsem tedy k Tequile. "Zdravíčko, hodila by se ti pomoc?" Promluvila jsem na něj a kývla na flašku s pohledem jako bych byla kočka a ona myš.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Rei Casius Sat Jan 02, 2016 8:03 pm

To jsou nám věci. Kouknul jsem se na Chlápka, co na mě promluvil a pořádně jsem si ho prohlídnul. Nejhorší bylo, že jsem se ani nelekl. Chvilku jsem se zamyslel, proč jsem se neleknul asi bych měl se leknout. "Hmm… vyzkoušíme experiment.." Pomyslel jsem si a Cuknul jsem sebou a nasadil jsem vystrašený obličej. "Ah…. Vy jste mě vystrašil…." Kouknul jsem se na tu slečnu a zpátky Chlápka co mě tak údajně vyděsil. Ta dívka to určitě není moje sestra. Odpověděl jsem mu. Začal jsem se předním klepat strachy a nakonec jsem se ještě zeptal. "Potřebujete ode mě něco?" Už bylo opravdu jedno jestli mě někdo uvidí a Kangae už o mě bez tak ví a opravdu nevím, proč to dělám, ale teď mě opravdu zajímal ten člověk co mě tak vyděsil. Lidi mě maximálně ignorují a mě zajímá proč zrovna tenhle ne. Je pravda, že jsou výjimky a na tu výjimku jsem zrovna narazil. "Zákon schválnosti?" Pomyslel jsem si a jenom v duchu jsem se smál. Bylo to celkem komické nikdo si mě nevšímal, tenhle si mě zpozoroval z mého mocného krytu za jiným člověkem.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 8:18 pm

Po dlouhém čekání na spřízněnou duši, která ví co je dobré jsem se dočkal. Přišla ke mě dívka, která sotva pozdravila a už šla po mé flašce. Já si jí letmě prohlédnul a posoudil, že je z Kirigakure. Já jí neznal, takže ona nemohla znát mě a pochybuji, že všemocný Faito o mě mluvil jen tak před někým.
,,Jo jasně.. Můžeš se přidat." Odpověděl jsem po menším zvažování zda-li se představit nebo ne a nakonec jsem jí podal tequilu. 
,,Těší mě, já jsem.." Přeci jen byla z Kirigakure a nemohl jsem to pokazit, prostě nemohl, ale ve lhaní sem nebyl dobrej, takže snad to vyjde.
,,Říkej mi Kangae." Měl jsem alkohol a ona ráda pila, mé plus.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jan 02, 2016 8:18 pm

Myslel jsem, že se mi jí nějak podaří přesvědčit, ale ta nehorázná smůla mě bude pronásledovat až do mé smrti nebo mě k smrti brzo dovede. Bylo celkem komické, že se mi při důležitých věcech stávali ty jisté věci. Něco podobného jako řekla Mia jsem už slyšel od více lidí, ale vždy mě to hluboce zasáhlo. Vždy mě z depky dostávala spíš sestra. I když byla mladší, našla slova, která mi pomohla to překonat. Jak mě Mia odmítla a odešla tak mě to tedy zasáhlo a já už v mžiku seděl u břehu a díval se smutně do vody a něco si mumlal. " Proč vždycky já?? " Někomu to možná mohlo přijít komické, někdo zas cítil lítost, nebo to mohlo být i všem jedno. Nevěděl jsem teď co udělat aby se Mia vrátila a pomohla nám. Legendární meč však nevím jak bych získal, jedině nějak přesvědřit po návratu Mizukageho.

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Souleater1
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 8:27 pm

"Děkuju." Prohodila jsem a pořádně se napila. Boože neuměla jsem ani popsat pocit jak moc mi to bodlo! "Mia, těší mě." Odpověděla jsem mu neutrálně a podala mu flašku zpět. "Divím se, že se o to dělíš. Já mít flašku tak si jí nechám pro sebe." Ušklíbla jsem se a posadila se na dřevěnou krabici. Katara očividně mé částečné odmítnutí vzalo podle toho jak se "uklidil" stranou.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 8:36 pm

Dle všeho se tato dívka jmenovala Mia, no dle všeho se i nerada dělila o něco jako je alkohol. Nevím jestli by dokázala dát celou tequilu jen tak sama, ale já rozhodně ne. 
,,Nebaví mě pít samotného.." Navíc tohle byla cesta k informacím a Mia by byla jistě dobrou členkou Blackops. Opět jsem si připil a láhev zase dal jí. 
,,Jsi tu kvůli Matatabi nebo pro něco jiného?" Když by byla Konoha ze hry, pořád tu bylo i hodně členů Kirigakure, včetně Akumy, kteří by mohli chtít tohoto démona pro sebe. U mého mladšího brášky Akumy by to ani nevadilo, ale u ostatních? 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 9:02 pm

Uchechtla jsem se a protočila oči. "Původně jsem sem přišla kvůli pobavení." Pokrčila jsem rameny a dál to nerozebírala. "Takže když se na to ptáš předpokládám, že si jeden z těch lovců že?" Nadzvedla jsem obočí a natáhla se po flašce. Upřímně jsem to nechápala, že po té kočce všichni tak touží. Napila jsem se a nechala si jí u sebe v klíně...no lehce jsem si jí přivlastnila. "Za jakou vesnici kopeš ty?"
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 9:21 pm

Někdo, kdo se přišel bavit na tenhle ostrov? Přesně takového člověka jsem hledal. Sice mě označila za jednoho z lovců Matatabi, ale taky jsem tak musel vypadat.
,,Je to je jen démon, na tomto ostrově je víc věcí, které se dají získat." V tomhle jsem měl jasno, stačila by mi i informace o tom, kdo Matatabi získal nebo co se tu vlastně událo. 
,,Jinak jsem.." Tohle bylo sporné, byl jsem tak nějak mezi. 
,,Nechceš jít někam jinam? Je tu hodně lidí.." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 9:39 pm

"Támhle mám skupinku. Zůstanu tady." Kývla jsem směrem k lidem z vesnice, což mi připomnělo že mi neodpověděl na otázku. "Tak znova, z jaké vesnice jsi?" Zopakovala jsem svou otázku á znova se spokojeně napila tequily. Pak jsem si začala studovat její etiketu. Možná bych je mohla začít sbírat. Zamyšleně jsem přimhouřila oči a převracela v rukou tequilu.
"Z té mojí asi nebudeš.." Prohodila jsem pak. Protože kdyby jo, byl by asi ve skupince Katara. Každá vesnice sem asi poslala svůj tým.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Jan 02, 2016 9:48 pm

Byl jsem krutě odmítnut, no se dalo dělat. Ne každý byl připraven na rychlovky. Nakonec jsem si však prohlédl její skupinku a poznal v ní pouze pár lidí jako byl Kataro či Hirin. Oba bojovali proti Iwagakure, no já už jsem nebyl dítě a navíc v tom boji jsem moc výrazný nebyl, takže si mě ani nemohli pamatovat. Udělal jsem krok k Miu a levou rukou se dotkl té její. Poté jsem se napil a druhou rukou jí tequilu podal. 
,,Jsem z Kirigakure." Vyvíjel jsem opravdu obrovský nátlak na její mozek, no uvidíme co se stane dál. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Jan 02, 2016 9:57 pm

"Hah..proč teda nejsi tam u nich?" Nadzvedla jsem obočí a sjela pohledem na jeho ruku, kterou se mě dotýkal. No jasně. Usmála jsem se jako andílek a nechala to tak. Vypadal trochu jako obr s tím jak byl vysoký. Pohodila jsem lehce vlasy a druhou rukou si je prohrábla. "Kolik ti je?" Vzala jsem si flašku a napila se.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Benisu-tō - Stránka 3 Empty Re: Přístav Benisu-tō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru