Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Díra"

+16
Akemi Kagayaki
Shiro
Yoko Terumi
Kangae Mizutsuchi
Rei Casius
Milli Kamizuru
Rino Hatake
Daichi Akamatsu
Ken Hiashi
Nao Okumura
Yoshita Kanen
Goku
Shirui
Kuroashi Sanji
Z
Hokori Mai
20 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty "Díra"

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:30 pm

First topic message reminder :

"Díra" - Stránka 4 Indoor+Anime+Landscape+50

Hledáte chlast a nikde Vás neuspokojuje nabízené na ostrově zboží? Jestli jo, jste na správném místě. Pokud však hledáte místo, kde zjistíte nějaké informace, jste tu špatně. Tady se chodí opít do němoty, no a v takovém stavu už nejste schopni mluvit smysluplné věty.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Jan 03, 2016 6:21 pm

Rei mi chtěl brát z ruky moji whisky, no ale upřímně měl asi pravdu. Platil jsem již ze začátku a peněz jsem měl fakt hodně, takže jsem ani nečekal na účtenku. Dopil jsem a vstal z místa.
,,Řekl bych, že můžeme jít." Kývl jsem na Reie a vydal se směrem ke dveřím. Doufal jsem, že i Akuma někoho našel, přeci jen ta jejich Kirigakurská skupinka, potom celá Konoha a nakonec jednotky Tsuki počtem převýšili naší Black Ops skupinku. 
,,Zatím.." Mávl jsem dodatečně do davu a vydal se pryč s tím, že mě Rei následuje. =PŘESUN=
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jan 03, 2016 6:22 pm

Jeho podmínky zněly jasně a bez jakékoliv menší přetvářky kolem. Jen jsem si povzdechla a pokývla hlavou. "Jak jsem řekla, tato technika je ultimátní S-ranková. Potrvá nějakou tu dobu, než se jí naučíš. Můžu ti jí v soukromí ukázat a vysvětlit ti princip. Po Matatabim zbytek. Nejsem shinobi, které neudrží své slovo. Řekla jsem ti už své pravé jméno, které zná jen pár lidí. To ti může zatím jako důvěrnost stačit. No ne?" Toto už u mě přetvářka nebyla, když jsem někomu něco slíbila, hodlala jsem své slovo taky dodržet. Ti, kteří své slovo vezmou zpět...ty jsou na mým seznamu smrti. Vlastně jich tam je už docela hojný počet, když jsem se nad tím tak zamyslela.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jan 03, 2016 6:27 pm

/Přesun s Kangaem
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 03, 2016 6:30 pm

Dobře, tohle nebyla vhodná chvíle na uzavírání dohod, to bylo jasné. Nebyl jsem úplně při smyslech, ještě stále ne. Vytáhl jsem z kapsy jakési pilulky, které jsem polkl a dále sledoval tu ženu. Začínala se mi ukazovat v pravé podobě, stále to nebylo ono.
"Nevím, jestli je to pravé jméno, vždyť se ani neznáme ale... budiž, ukaž mi tu techniku, doufám že stojí za to." Řeknu jí s úšklebkem nebudu prozrazovat název svých kouzelných pilulek, ale prozradím, že mi je dal Hideo k narozeninám, kromě latexových hraček, viagry a pout. Ukázal jsem na dveře ven, chtěl jsem tu techniku vidět hned a nechtěl jsem platit za opravu celé hospody.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jan 03, 2016 6:36 pm

Pousmála jsem se. Konečně někdo, kdo za to spojí a kdo si chce ověřit důvěru a nevyžvaní tu všechny informace jen tak do vzduchu. Brala jsem to, dokonce se mi ten přístup i líbil. Očividně nebyly všichni z Konohy tak důvěřivý a naivní, jako kdysi. Tím hůř pro ostatní, líp pro mě-co se týká dojmu.
"Chápu. Ale mé příjmení v Kumo zná skoro každý. Má sestra byla Raikage nějakou hodnou chvíli. Ale to je minulostí. Jednoduše, toto jméno si můžeš hodně lehce ověřit. Rino Hatake." Usmála jsme se na něj a když chtěl hned teď vidět tu techniku, jen jsem vykulila oči. No tady rozhodně nic ukazovat nebudu, že bych někomu jen tak hel pel ukázala svou ultimátní techniku? Nejsem magor..."Tse...před barem a celkově venku rozhodně ne. Pokud víš o nějakém opuštěnějším místě s větším prostorem, s radostí ti to ukážu hned." Pousmála jsem se na něj-opět jsem se snažila být milá. Nebo alespoň vypadat nějak lidsky a mile...jako člověk, lépe řečeno.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Jan 03, 2016 6:43 pm

"Chvíľkové pobavenie? Informácie? Alebo len spoločníčku na pitie??? " Odpovedal som dosť vyhýbavo, tak aby si sama odpovedala. Kto vie čo presne som od nej chcel...
Všimol som si ako otočila pohľad na Shira, že by za tušila o tom, že je to Yonbi no Jinchuuriki? Alebo to spravila len tak. "A čo tu pohľadávaš ty? Nebodaj hľadáš Matatabiho. Aj keď nevypadáš ako niekto, kto tu prišiel hľadať silu, vypadáš, že sily máš dosť. " Trocha som sa pousmial na ňu, no ten jej vražedný výraz zabil ten môj úsmev.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 03, 2016 6:47 pm

Povzdychl jsem si. Teď jsem už nesměl pít, negovalo by to účinek prášků. Vlastně jsem přišel rovnou sem, neznal jsem to nikde jinde a myslím si, že ani ona to tu pořádně neprozkoumala.
"Abych pravdu řekl, zatím jsem tenhle ostrov nijak neprozkoumával, takže nemám vůbec tušení, co tu je. Takže ne, nevím o žádném opuštěnějším místě, musel bych ho najít, nebo spíše my..." Řeknu neutrálním hlasem a čekám na její odpověď. Tak krásný ostrov a ještě jsem tu nikde nebyl.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jan 03, 2016 6:55 pm

S povzdechem jsem na sebe znovu hodila plášť a na bar položila peníze. Rino byl očividně v těchto směrech inteligentní, takže jsem doufala, že i jeho postava bude naznačovat, že má zkušenosti a sílu. Musela jsem se nad tímto pousmát. Že já vždy člověka a jeho schopnosti odvíjím od pohledu. Hold, dedukce je svině a moje dedukční schopnosti se někdy projevovaly sami od sebe. Navíc, i kvůli tomu statickému výboji jsem poznala, že je na Raiton docela zvyklí, on byl dokonalý partner pro akci s Matatabim. Vyšla jsem z baru a podívala se na něj. "Dobře, nemám nic proti. Je tu sice zima, ale najít někde místo, kde by ti to šlo ukázat beru, přeci jen, je to dohoda. Jinak super pilulka...očividně zabírá docela na lusk." Usmála jsme se na Rina a šla pomalou chůzí vpřed. "Jinak, jakožto uživatel Raitonu by to pro tebe nemuselo být až tak těžké." Pousmála jsem se a hodila na sebe kapuci, mezi čímž jsem pomalu opouštěla toto místo a zamířila někam jinam.

Přesun-Okolí Omoikane
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Jan 03, 2016 7:10 pm

Když vidím, že se obléká na cestu, promnu si ruce a pravačkou zajedu do pravé kapse, odkud vytáhnu peníze a položím je na stůl. Pod barovou židlí mi leží batoh, který si seberu a hodím na záda, samozřejmě opravím pásky tak, aby jsem ho měl správně usazen na zádech a mohl pohodlněji cestovat.
Hlava mě bolela jako čert, ale prášky zabírali. Už chápu, proč mi je dal, bezpečně je používal při své práci, chlastal jak jeho otec, chlastá jako já. Když se na mě Akemi podívá, je to snad poprvé, co ji vidím dobře. I když jsem měl pocit, že jsem ji někdy dříve už viděl, ale nepamatuji si to přesně, bylo to někdo s Hideem, když jsme "bojovali" proti tomu Senjuovi.
"Jsou od synovce, používá je v práci..." Odpovím bleskově, no zamhouřím oči a jednou rukou si přidržuji hlavu. Těšil jsem se na novou techniku, chtěl jsem tomu všivákovi vrátit ty jeho uštěpačné poznámky. "Jsem učenlivý, i kdyby bylo, zvládnu to!" Řekl jsem s dávkou hraného nadšení a palec jsem vztyčil nahoru. Chvíli to bude ještě trvat, ale brzy bych měl být schopen opět na 100% pracovat.
//Přesun s Akemi
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Jan 03, 2016 7:28 pm

Sundala jsem mu ruku z ramen. "Klidek, Milli si o mě taky dělá a to jsem dospěla. Takže se tím moc netrap, takže chill cizinče" pověděla jsem. Koukla jsem na Milli, šlo vidět, že vyšla ze své formy, kdysi zvládala toho vypít víc. O tom si s ním budu muset ještě promluvit a taky ještě o spoustu dalších věcích.
"Noo..vidím, že máš dobré úmysly, ale pochybuji, že jsi jediný. A tohle říká spoustu lidi, kteří jsi jdou pro ní" odvětila jsem mu na jeho plány ohledně matatabi. Chudak kočička, tolik lidi po ní šlo. Já měla ráda kočky ať už zvíře nebo člověk. Z přemýšlení mě vytrhl alkohol, který přede mně dal barman. Olízla jsem se, ale ještě jsem panáka nevypila. Neboť jsem chtěla ať mně ti dva dohnaly.
No já osobně si myslím, že nejsem vhodná pro Matatabi" řekla jsem mu, když zminil, že Matatabi měla patřit krasným slečnám. No...nevím, jak by jí rozpůlil, abychom Mllli a já měly obě Matatabi. "Ale nevím, co Milli-chan" dodala jsem a koukla na Milli.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Jan 03, 2016 7:38 pm

"Což o to. Mít další kočku by bylo fajn. Ale pochybuji, že by byla šťastná kdyby byla zapečetěná zrovna do mě." Pousmála jsem se a začala si hrát s panákem. Zatím jsem ho do sebe nekopala. Chvilka pauzy neuškodí. "Vlastně ona nebude šťastná vůbec když bude v někom zavřená." Prohrábla jsem si vlasy a mlčky je oba sledovala. Přemýšlela jsem nad tím jak by mi bylo, kdybych byla Matatabi a všichni by po mě šli. Nad tou představou jsem zavrtěla hlavou a znechuceně se zamračila. "Doufám, že vážně nepadne do špatných rukou." Promluvila jsem nakonec a hodila do sebe toho panáka.
"Jak že se jmenuješ?" Zaměřila jsem se na našeho společníka a naklonila hlavu na stranu.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Jan 03, 2016 7:48 pm

"Tú druhú možnosť vylúč. Cudzincom sa nezdôverujem s tým, čo viem." Ja osobne som toho moc nevedela, za to Chomei mal informácií o Matatabi až až. Pri jeho poznámke som sa len uchechtla, pričom som odhalila pár tesákov. Nie, nemala som ich prirodzene, od narodenia. Bol to len ďalší znak môjho rebelanstva, kedy som si ich nechala špeciálne zhotoviť, následne vytrhať dve zuby hore, dve dole a nahradila ich práve nimi. Od klasických žien som sa teda odlišovala viac než dosť.
"Nie. Ozaj tu nie som preto, aby som ju lovila. Mojim cieľom je niečo iné, niečo oveľa dôležitejšie a cítim, že to musím urobiť." Opäť som pohľadom skĺzla k Shirovi. Kto vie, čo sem priviedlo jeho. Rovnaké plány ako tie moje? Chcel sa pozhovárať s Matatabi a pomôcť pri výbere správneho hostiteľa? Alebo len túžil pridružiť ju k svojej dedine agresívnym spôsobom či snáď sme prišiel len vypustiť paru?
"Čo sem privádza teba? Láka ťa snáď predstava obrovského zdroja sily?" Opýtala som sa ho na oplátku, pričom som si objednala ďalší pohár vína.
"Alebo sa snáď doma príliš nudíš?" Na chvíľu som sa odmlčala a jemne zavrtela hlavou.
"Yoko Terumi." Predstavila som sa a natiahla k nemu ruku. Zo slušnosti. Tak sa to robí, nie?
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Shiro Sun Jan 03, 2016 7:52 pm

Vyslechl jsem si obě dvě a pak se trošku začervenal. Moje vychování právě padlo do bodu mrazu, protože jsem se nepředstavil! Toto mi nebylo až tak zvykem, no vlastně vůbec. "Omlouvám se, jmenuji se Shiro." Usmál jsem se na obě dvě. Zaměřil jsem se teď na Yo a její slova. "Nikdo není vhodný pro Bijuu, jde spíš o to, jak by ho brali. Teda, z mého pohledu to tak je." Pousmál jsem se. Yo očividně Matatabiho nechtěla, ale já opravdu doufal, že připadne Tsuki, byla by to pro mě příležitost znovu navrátit dobré vztahy mezi Bijuu a o to mě šlo. Jsem Tokubetsu Jonin ze dvou důvodu. Zaměřuji se na dvě věci, na výuku Bijuu s Jinchuurikim a na Yotonovou podstatu, lávu. Takže to spadalo tato situace do mého oboru, což mě těšilo ještě víc! Milli měla pravdu v tom, že Matatabi nebude spokojená ani v jednom z těch případů. Jenže bylo to pro shinobi nezbytné a pro svět taky. "Právě proto doufám, že Matatabi padne někomu z naší vesnice. Já Jinchuuriki učím, jak vycházet se svým Bijuu, takže by mi to udělalo i radost. Navíc, spolupracovat s jednou z Vás, to je dvojnásobná radost." Usmál jsem se a sledoval panáka Yo, který stál před ní. "Pokud čekáš, že tě doženu, můžeš pít dál. Mě stačí pár panáků. Nejsem typ, který by často pil. Já jen tak příležitostně." Zazubil jsem se do široka a sundal si mikinu. Začínalo tu být nějaké vedro, jen jsem doufal, že mi jí nikdo neočorkuje. "Kouříte, dámy?" Podíval jsme se na obě dvě. Tato otázka zněla ale hodně divně, na mé způsoby až příliš, proto jsem z kapsy vytáhl krabičku cigaret. Nejsem kuřák, ale když piju, občas si zapálím, jen tak na chuť. Takže jsem jim nabídl.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Jan 03, 2016 8:14 pm

Táto ženská mala dokonca tesáky, pre niekoho dosť desivé, ale pre mňa vypadali cool! Samozrejme najskôr tým chcela odohnať takých ako som ja. Pri jej otázke som sa zas len mierne pousmial. "Obrovský zdroj sily ? Netúžim po obrovskej sile. Kto supersilný zomrel šťastný? Ja takého nepoznám... So sílou prichádza zodpovednosť a podobné blbosti..." Rozrozprával som sa a hneď aj pokračoval. ".. ja som skôr ten, ktorý nie je tak zodpovedný. A vlastne načo spútavať niečo tak silné, keď to bolo vypustené a nerobí to problémy? To sú moje názory obyčajného shinobiho, ničím vynímočného. " Okamžite ako som dorozprával som si objednal tiež červené víno, ale celú flašu rovno. "Daichi Akamatsu" Predstavil som sa a natiahol som smerom k nej ruku. Nebol som síce najsilnejší shinobi, ale informácií som mal plno a keď sa predstavila uvedomil som si, že je to Terumi. "Takže Terumi, dobre vedieť." Znova som sa pousmial. "Máš rada hry?" Opýtal som sa, pretože ma celkom zaujímavá hra práve napadla. Všimol som si, že celkom pomaly pije to víno a ja som ju chcel trošku opiť, nech je tu sranda a kto vie čo bude robiť Terumi, ak sa opije. Dúfal som, že sa mi to podarí.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Jan 03, 2016 8:15 pm

"Neomlouvej se, tohle stává i těm nejlepším. Třeba já zapomněla, říct že tu jedu pryč, a vidíš Milli si mě našla" pověděl jsem s úsměvem na tváři. Vůbec jsem nepomyslela, že před "chvíli" mě za to málem Milli zabila. "No obavám se, kdybys jednu z nás učil, tak bys měl na krku i tu druhou" zazubila jsem se na něho. S Milli jsme spolu jako partaci už od malička. Začalo to v Iwě, ona jako členka ze slavného klanu a já z klanu speciální na pyrotechniku apod. No prostě dokonala dvojce.
"Sakra" pomyslela jsem si. Všiml jsi toho, co teď? No nic půjdu pít sama, ale s mírou. "Achjo, zklamal jsi" odvětila jsem mu a vypila si svého panáka.. "Ale ne jen si dělám srandu dodala jsem a usmála jsem se na něho. Začala jsem přemýšlet, že přibrzdím a dam si pauzu, jinak mě Milli bude tahat do postele.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Jan 03, 2016 8:25 pm

"Těší mě Shiro. Milli ale to už víš." Usmála jsem se. Po tom co svojí větu Yo pronesla tak v klidu jsem káravě nadzvedla obočí a nohou šťouchla do té její. "Jak úsměvné." Pronesla jsem ironicky a vrátila se k Shirovi.
"Spolupracovat můžeme i bez Bijuu." Neodpustila jsem si tuhle poznámku a zazubila se. Další pití jsem si zatím neobjednávala, už tak jsem měla špatný pocit, že jakmile se zvednu bude se mnou ámen. Dokud člověk sedí a pije je to ok ale jakmile se zvedne..je to horší. "Nene děkuju." Odmítla jsem jeho nabídku cigaret s úsměvem. "Shiro, Shiro kolikpak ti je?" Zeptala jsem se zvědavě. Normálně bych se neptala a už vůbec bych neřekla dvakrát za sebou jeho jméno...alkohol je zlo. Ale super zlo.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Jan 03, 2016 8:29 pm

"To áno, máš pravdu. Ale i supersilní musia existovať. Inak by tu nemal kto oxidovať, robiť problémy a práca shinobiho by tým pádom bola ešte nudnejšia, než je teraz." Možno to bol trochu odveci názor, ktorý sa mi splodil v tej chvíli v hlave. Nemienila som ho oboznamovať so svojim skutočným postojom k tejto téme. Nevidela som v tom zmysel.
"Takže si nezodpovedný. Zdá sa, že máš viac šťastia než rozumu. Tí nezodpovední zvyknú umierať ako prví." Naliala som do seba zvyšok pohára. Víno na mňa nemalo väčší účinok, hoc som nepila často a ožratá na lečku som bola len jeden jediný raz. Aj to si nepamätám, čo som robila.
"Teší ma, Daichi." Pričom moje priezvisko mu očividne vravelo veľa, predsa len sme boli známi svojou manipuláciou s lávou, to jeho mne nič. Možno ani nepatril do klanu. A možno ani nemal žiadnu špeciálnu schopnosť. Ťažko povedať.
"Podľa toho aké. Pexeso je pre mňa príliš nezáživné." Dodala som s úškrnom. Napokon, nezdal sa byť až takým zlým spoločníkom, aj keď som sa spočiatku tvárila dosť otrávene.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Shiro Sun Jan 03, 2016 8:37 pm

Chvíli jsem nad Yo a Milli přemýšlel, ony byly sesty? Docela jsme si všímal, že to vypadá tak, že Milli na Yo dohlíží, ale nebyl jsem si jistý, proto se vždy hodí se na něco zeptat, no ne? "Jako sestry moc nevypadáte, ale asi se znáte už dlouho, co?" Pousmál jsem se nad těma dvěma. "Každopádně, já jsem toho názoru, že pokud někoho máme hlídat, neměl by se jen tak ztrácet a měl by oznámit, kam jde. Takže v tomto musím stát při Milli." Pokýval jsem hlavou a pohladil Yo po hlavě jak nějakého psíka, samozřejmě ze srandy, prostě for fun. "Pilikka by mě asi zabila, vždycky je vhodný se vymluvit na práci. Heh...ale teoreticky by jsme mohli, pokud nějaká z vás ovládá Yoton, nebo Katon a nebo má Bijuu." Zamyslel jsem se nad tím. Vlastně, já byl vždycky tne hodný a nerad jsem zklamal někoho, na kom mi záleželo. Kdo ví, holky v dnešní době mají rády rebely, já nad těmato případama většinou jen prokoulil očima, ale byla s nima sranda, o tom žádná! Objednal jsem tentokrát něco na odlehčení. "Třikrát Jacka s ledem, prosím." Mávnul jsem na barmana a pohled stočil na Yo. "Omlouvám se, Yo, ale alkohol mě nikdy extra netáhnul, pokud to nebylo nezbytné. Ale začíná to být docela sranda." Ano, bylo co říct, že jsem si sundal mikinu. Ono to spíš bylo sako, ale bylo to v matrošku mikinu, no, to je jedno! Nikdy jsem ho jen tak nesundával. Najednou se Milli ozvala poněkud hlasnějším tónem a asi jí to hodně zajímalo, kolik mi je let, protože moje jméno jí z úst vyšlo dokonce dvakrát! Dobré nebo špatné znamení? Své jméno několikrát po sobě jsem totiž slýchával jenom když byl průser, ale chtěla jenom věk, co by na tom bylo špatného, no ne? "Je mi 22. Spousto známých v mým věku už má dítě. Takže si připadám kvůli tomuto docela starej....eh. A kolik vám?" Cigaretu očividně odmítly obě, proto jsem krabičku schoval a hodlal si zapálit až venku, aby jim kouř nevadil.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Jan 03, 2016 9:05 pm

Z mého přemýšlení mě vytrhlo kopnutí do nohy. "Promiň, Milli-chan" znovu jsem se jí omluvila. Uvědomila jsem si, co jsem před chvíli řekla. Nad tím jsem se musel zamyslet, popravdě já už to přestala počítat. "Mno.. to je u dlouho... přes 10 let. odpověděla jsem mu. Těch 10 let to by sedělo, já nežila odmala v Iwě. "Pšt, pšt" rychle jsem zareagovala, nechtěla jsem to rozebírat. Ničilo to naši konverzaci a to jsem nechtěla. "Dost bylo o hlídaní dodala jsem. Jeho hlazení po hlavě, by mi vadilo, kdybych byla střízliva, ale to já nebyla. Pouze jsem se na něho zamračila a pověděla "Hej."
Já mám svojí specializaci, ale díky za nabídku" usmála jsem se. "Ale Milli je v posteli jako Bijju" pronesla jsem směrem k Shirovi a přitom ještě zakašlala,aby mě Milli neslyšela, protože za tohle by mě doopravdy umlátila. Takže jsem doufala, že mě neuslyšela. Jinak jsem se mohla jít rozloučit, ale měla jsem pocit,že kdyby to slyšela, tak bych přežila. Přeci kdo by s ní pil v ANBU centrale cizí alkohol?
"S těmi spravenými lidmi, je to vždy zábava. Tedy pokud nepřijde kocovina." poslední větu jsem řekla trochu sklíčeně. Ale za ty léta jsem si už zvykla, ale přesto jsem neměla ráda kocovinu. Začal se mi líbit, když objednal dalšího panáka. Shirovi bylo evidentně horko, nebo chtěl zapůsobit jaké má svaly? Who knows. Když se Milli zeptala kolik mu je, dost mě to zaskočila. Hlavně jak to řekla, dvakrát a sebou jeho jméno? Alkohol se jí musel podepsat na tom co mluví. "Asi si jí budu muset vytrénovat " pomyslela jsem si a měla jsem dokonce jednu osobu, která by mi pomohla. "Fíha...ty jsi ale starý... mně je 20" reagovala jsem na jeho věk. Čekala jsem o trochu miň, no ale co věk nehraje rozdíl, když se pije.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Jan 03, 2016 9:09 pm

"Ale aj nezodpovedný musia existovať, naviac ja nie som tak nezodpovedný, len si viem užívať dary života. No a ako prví zomierajú sprostí ľudia." Uškrnul som sa na ňu. Vyjadrila záujem o hru, takže som bol pripravený jej vysvetliť jednoduché pravidlá. "Zahráme si takzvanú hru, boha náhody. Hrá sa to jednoducho, vymyslíš nejakú vec, hodím mincou. Hlava, robíš tu vec ty a Orol, robím tu vec ja. " Prišla fľaša vína a ja som dolial pohár do plna. "Čo tak začať zľahka? Vypiť na šupu tento pohár vína ? " Ani som sa nepýtal hodil mincou a padol orol, musel som to vypiť ja. "Teraz to musím vypíť ja, chápeš nie?" Opýtal som sa pre istotu či nemám tu česť s retardom, čo som predpokladal, že nieje. Víno som vypil akoby nič a opýtal som sa "Chceš pokračovať v tej hre?"
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Jan 03, 2016 9:18 pm

"Děěkuji!" Zareagovala jsem na to, že stál při ztrácení lidí při mě. Když pohladil Yo po hlavě potichu jsem se zasmála a začala si hrát s táckem co se dával pod skleničky. "Mm jop asi to bude už těch 10 let." Potvrdila jsem a usmála se. Byla jsem ráda, že jsem pořád měla aspoň jednoho člověka co takovou dobu stál při mě. "Měla jsem na mysli trochu jinou spolupráci." Poznamenala jsem a podepřela si rukou hlavu. Jack s ledem. Olízla jsem si rty a přešla na chvíli pohledem na barmana. Z nějakého důvodu jsem ve svém veselém alkoholovém stavu milovala vždy každého barmana! Kdo by je nemiloval? Když zásobují lidi alkoholem. Svou pozornost jsem obrátila zase k nim když řekl kolik mu je. "Taky 20." Odpověděla jsem po Yo s úsměvem. "A jinak..v tomhle věku dítě?" Zamrkala jsem překvapeně a zakroutila hlavou. "Ty teda na nic nečekají." Zazubila jsem se. Já si neuměla představit, že bych už měla děcko. Musela bych se vzdát své práce a tutově bych skončila jako svobodná matka. To nebyly zrovna lákavé vyhlídky. "Jinak..klidně si zapal." Prohodila jsem když jsem si všimla, že krabičku zase schoval.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Shiro Sun Jan 03, 2016 9:35 pm

10 let, slyšíš to? Já nikoho tak dlouho neznám. Bože, já jsem samotááář! Řekl jsem si v hlavě docela zoufale. Ne že bych se z toho nijak hroutil. Doufal jsem, že mě Son poslouchá! Protože já a on...no, jednoduše, ne vždy to byl super vztah. To byla ale jiná věc. "Tak to vám tiše závidím. Znát někoho takto dlouho. Na druhou stranu, asi bych se toho bál. Člověk potom má tu největší slabinu na očích ostatních." Pravda, já nikdy přátele neměl, vlastně by se dalo říct, že ani rodinu. Ale nikdy jsem si nestěžoval. I přes to ale musel být hezký pocit, někoho takového mít. Když Yo zamrmlala něco o tom, že je Milli v posteli Bijuu, jen jsem se trošku zadusil vlastníma slinama! "V tom případě by ta spolupráce byla možná." Stejně jsem zakašlal jako Yo, když mi něco takového řekla. Alkohol mi docela už taky lezl na mozek. V normální situaci bych jí totiž asi kopl do nohy, jako to před chvilkou udělala Milli. Yo byla v tomto vtipná. Kámoška dohazovačka, nebo co? Zamrmlal Son. Pšššt, my tady máme konverzaci a ty se do ní neangažuj, monkey! Kdysi dávno by mi za toto ještě poskytnul čtvrtý ocas a běsnění k tomu, ale očividně jsme se znali taky dlouho, takže byl radši ticho-ne že by se to stávalo často.
Oběma bylo 20, což bylo fajn. Už jsem se totiž bál, že by tu pil někdo nezletilej! Vlastně...tomto rozpoložení už mi to bylo putna. "Já měl kocovinu jednou! A to jsem fakt ten večer posral..." Ano, i teď si vzpomínám na to, co se noc před kockou stalo. Bože, moje vychování. Já když se opiju, tak na to jaksi dlabu. Eh, chudák holka...radši nerozebírat. "Já říkal to samý. Děti mi nevadí, ale mít jedno vlastní? Ne, nejsem zvyklí mít nějaký blízký, včetně přátel. Těch slabin je potom víc a když vám je vezmou, tak to bolí! Proč si způsobovat bolest, no ne?" Pokrčil jsem rameny a barman donesl Jacka. Normálně se pije lehce s ledem, ale já to do sebe kopnul.
Když mi Milli nabídla, abych si klidně zapálil, chvilku jsem nad tím uvažoval. Asi jí to nevadilo, ale i přes to jsem zakroutil hlavou. "Děkuju, ale i přes to tu musí být někdo, komu by to vadilo, takže až se mi bude chtít na malou, půjdu ven a zapálím si. Dvě mouchy jednou ranou. Navíc...sakra. Žiju v Tsuki a vás dvě jsem vážně ještě nepotkal. Hmmm...a já si většinou pěkných žen všímám." I na mě už bylo poznat, že jsem se napil. Protože jsem nad tímto začal hodně přemýšlet, jak je možný, že mě ty dvě unikly. Byly o dva roky mladší, ale to je stejně jedno! Je to jedna vesnice. Možná jsem byl až tolik posedlý učením? Nene, nebo jsem možná jen debil, co nikdy nikoho neosloví a jen posuzuje. Yop! Možná jsem na to došel. Mírni se trošku. Nebo tě zmírním já! Pravda, už jsem zase začal uvažovat trošku víc do podrobna. "Eh, gomen, asi mi to fakt...leze hodně na mozek." Trošku jsem si protřel oči, popravdě, neměl jsem moc rád, když jsem nad sebou neměl kontrolu, vlastně jsem to přímo nesnášel. Kdysi jsme udělal hodně blbostí a měl jsem to s tím jaksi spojené, takže jsem si objednal hned vodu.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Jan 03, 2016 9:51 pm

"Užívať dary života - myslíš drogy, sex a rock´n´roll?" Opýtala som sa s úškrnom. Vyzeral ako taký typ človeka, ktorý si rád užíva hlavne v takom smerom. V tom prípade by som si zrejme mala dávať pozor, kto vie, čo má ten človek za lubom.
Ale na to tu mám teba, že áno?
S tebou sú len samé problémy. Chomei nebol prvý, kto mi také niečo povedal, počúvala som to prakticky už odmalička, kedy som začala robiť...hlúposti a dožadovala sa pozornosti ozaj nevhodnými spôsobmi.
"Hm? Chceš ma opiť?" Nadvihla som obočie a zaškerila sa. Zvažovala som, či je to dobrý nápad. Prakticky po mne mohol chcieť čokoľvek. Napríklad ma opiť. Ale v tom prípade, pokiaľ by sa mi to nepozdávalo, by som ho mohla totálne zosmiešniť. Prišlo mi to fér.
"Platí." Kývla som hlavou, ďalej som však nevravela nič. Nechala som ho, nech si zase vymyslí nejakú vec, na rade budem ja až potom.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Jan 03, 2016 10:08 pm

"To sice ano ale někdy se vyplatí mít takovou slabinu." Pousmála jsem se a přejela prstem po orosené skleničce, která už stála přede mnou. "Koukám, že tady řádí nějaká chřipka." Rýpla jsem si když i Shiro zakašlal a přimhouřila šedá očka. "Jen jednou? Ój tak to jsi velice šťastný člověk." Přestala jsem si podpírat hlavu a narovnala se. "Proč? Protože ti to nemusí přinést nutně jen bolest.." Poznamenala jsem a napila se. I když jsem na to měla v podstatě podobný názor jako on. "To víš, nás v Tsuki jen tak někdo nepotká." Zatvářila jsem se tajemně. Já osobně jsem se i ve svém volnu často zdržovala na centrále, byl to pro mě druhý domov. Stejně jsem z vesnice nikoho moc neznala kromě lidí z jednotky. Smutný.. Dopila jsem zbytek tekutiny ve skleničce a postřehla, že si objednává vodu. "Au, to nás v tom takhle necháš jo?" Zatvářila jsem se raněně a pak se zase usmála. Jen tak letmo ze zvědavosti jsem se otočila směrem k Daichimu abych zjistila jak se mu daří. Ta slečna ho očividně ještě nepřetáhla židlí tak jsem usoudila, že mu to jde. Zase si určitě vymyslel nějakou hru. Otočila jsem se zpět k nim a poklepala prsty po baru. "Ómluvte mě jdu zjistit kde budeme spát." Zahlásila jsem a postavila se. Z nějakého důvodu mě nenapadlo se zeptat přímo barmana. Hold moje uvažování bylo momentálně trochu jiné. Až když jsem se postavila jsem ucítila kolik jsem toho vlastně vypila. Jáj. Okamžitě se mi ve tváři objevil pitomý úsměv. Hrdinsky jsem se vydala ke stolu u kterého podle mě seděli místní. Díky bohu jsem se asi trefila a nebo mě v tom laskavě nechali. Po chviličce jsem se vrátila a ve stoje se opřela o bar. "Tak...tu je nějaký hotel á nebo lidi pronajímají domečky." Odmlčela jsem se na chviličku abych si zpětně projela to co jsem řekla a ujistila se, že to dává smysl...dávalo. "Ale v tuhle hodinu nám je asi...nikdo nepronajme." Dokončila jsem hlášení z mé mise a vesele se usmála.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Jan 03, 2016 10:18 pm

"Presne to som myslel, ale nie v extrémoch." Potvrdil som jej to, veď mne bolo v podstate jedno, čo si o mne bude Yoko myslieť. Najskôr ju už nikdy neuvidím, takže asi preto...
Po jej ďalšej otázke som sa len zatváril naozaj nevinne. "Opiť? Veď je to všetko o náhode. Preto sa rozhodni, či dáš ty mne niečo alebo ja tebe, minca môže padnuť buď tak alebo tak." Odpovedal som a objednal som dvojitú vodku. "Tak teraz niekto z nás vypije túto dvojitú vodku." Škodoradostne som sa uškrnul. Hodil som mincu a padla hlava. "Nech sa páči" škodoradostne som sa usmial a podal jej smerom vodku. Bol som zvedavý či vymyslí nejakú úlohu alebo mi tu dá nejaký alkohol a hodí mincou ... Zatiaľ ma to bavilo s týmto dievčaťom, síce vypadala dosť rebelsky a tak, že by mi nakopala prdel, ale bavilo ma to.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

"Díra" - Stránka 4 Empty Re: "Díra"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru