Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice klanu Hagisaki

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ulice klanu Hagisaki - Stránka 2 Empty Ulice klanu Hagisaki

Příspěvek pro Lizzy Mon Mar 14, 2016 9:47 pm

First topic message reminder :

Ulice jedného z najväčších a najvplyvnejších klanov v Tsukigakure no sato. Nachádza sa tu niekoľko desiatok domov a všetky dosahujú maximálnej kapacity. Tiež tu človek nájde minimálne jedno cvičisko a niekoľko obchodov, v ktorých predávajú ako jedlo, tak aj iné veci. Ulice bývajú často plné ľudí. Sú otvorené verejnosti a tak sa nie je príliš čomu diviť. Ak budete pokračovať hlavnou ulicou stále ďalej a ďalej, narazíte na hlavné sídlo klanu, v ktorom sa nachádza niečo ako klanová škôlka.. škola, akadémia a tak ďalej - dokonca aj Aréna no o tej príliš ľudí mimo klanu nevie. 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down


Ulice klanu Hagisaki - Stránka 2 Empty Re: Ulice klanu Hagisaki

Příspěvek pro Lizzy Fri Apr 08, 2016 10:48 am

Senpai Prevrátila som očami, ktoré som následne prižmúrila a začala som s nimi prepichovať pásku na tých jeho. To bolo hrozné, človek ani nemohol toho chlapca zotrieť pohľadom. No čo, aj tak som v podstate k tomu nemala dôvod ale.. ale.. nebola som ešte taká stará nie? Pokrčila som ramenom a chvíľu som ho podozrievala z toho, že ma oskenoval ako to len šlo. Vlastne to nebolo len podozrenie, cítila som že niečo také spravil. Ako inak by aj mohol vidieť, než zvukovými vlnami? Bolo pochopiteľné že to spraví. Len mi to prišlo zľahka nepríjemné pretože som sama vedela, do akých detailov vnímavý človek dokáže túto schopnosť využiť. Ruky som upustila k telu a mávla som smerom ku mne.  "Uvidíš, pozývam ťa na obed, tam sa porozprávame." Uškrnula som sa, po čom som sa vydala smerom do dediny. Bola to aj taká skúška. Chcela som vidieť či nezaláhal, alebo sa nebodaj nezhoršil. To by bola fakt katastrofa. (presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice klanu Hagisaki - Stránka 2 Empty Re: Ulice klanu Hagisaki

Příspěvek pro Ijōna Kirainahito Fri Apr 08, 2016 11:50 am

Z recesie som sa stočil do presne opačnej strany ako po mne chcela aby som šiel. Z tej takmer 180 stupňovej otočky jej určite bolo jasné, že si robím prdel, celú tú dobu čo ma trénovala ma vždy pozorovala aj pri takýchto blbostiach a veľmi veľa krát som dostal vynadané za veci, ktoré som si vlastne ani neuvedomil, že som spravil. V samotnej podstate všakt práve táto vlastnosť z nej robila dobrú učitelku a ja ako študent som proste musel občas rýpnuť do jej trpezlivosti. Po troch krokoch som sa usmiaty otočil späť. A začal ju nasledovať. Pravdepodobne jej to vôbec neprišlo vtipné, ale tak takéto sprostosti som robil vždy a ona vedela ako to myslím. Navyše, tešil som sa na obed zdarma, keď už ma pozvala. Nie, že by som si ho nemohol dovoliť, ale jedlo, ktoré človeku uvarí, alebo kúpi niekto druhý vždy chutí o niečo lepšie. Má taký záhadný aspekt lásky, priateľstva alebo starostlivosti. Zhoršiť som sa ale na upokojenie svojej drahej učiteľky, určite nezhoršil.

(Presun)
Ijōna Kirainahito
Ijōna Kirainahito
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 02. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Ulice klanu Hagisaki - Stránka 2 Empty Re: Ulice klanu Hagisaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru