Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+5
Hirin
Hisa Kaguya
Kairi Utsushi
Akuma Saito
Kashike
9 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Mar 15, 2016 8:58 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukageho se nachází v posledním patře nejvyšší budovy vesnice. V předsíni samotné kanceláře je stůl pro sekretářku, která tu také většinu času sedí a řeší banality či zastupuje Kageho v jeho nepřítomnosti. Na chodbě se také vždy nalézá dvojice stráží z řad ANBU jednotek.

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Kumogakure
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Mar 25, 2016 12:50 pm

"Kam čert nemůže, ženskou dosadí" špitla jsem si pro sebe a usmála jsem se. Šla jsem do kanclu. Samehadu jsem si opřela o stůl a sedla jsi. Pohodlně jsem se opřela a čekala na Kashikeho. Mezitím jsem se dívala po kanclu. Docela dost se toho tu změnilo. "Arigato, Hisa-san" poděkovala jsem za čaj a koukla na Kashike. "Tomu asi neuvěříš ,ale všude byl sníh" pověděla jsem dosti překvapující fakt o Yukigakure. Spíš jsem čekala, že toho Kairi napovídá víc než já.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Mar 28, 2016 7:06 pm

Úprimne som Hisu nepoznala.. a to že vôbec. Keďže pred mojim odchodom príliš neopúšťala rezidenciu klanu Kaguya, ktorej obyvateľov som dokázala spočítať na prstoch jednej ruky, nemala som ani šancu ju nejakým spôsobom stretnúť. Bola nová? Hmm možno, ale tie biele vlasy a bodky na čele.. že by bola tiež Kaguya? O klanoch Kiri som toho vedela dosť, predsa len bola moja mamka bývalá Kage a ja som mala aj po jej smrti prístup k.. rôznym.. veciam, ku ktorým sa basic-guys nedostali. Môj zadok pristál na pohovke a ja som v momente rozhodila rukami na všetky strany. "Bolo tam úplne super! Hirin si tam našla frajera!" Zasmiala som sa a začala som ju pichať do ramena. "Oo a mal by si ju vidieť, je naozaj cool.. silná ! Hehe, teraz by si na ňu bol krátky." Žmurkla som na Kashikeho a prijala som čaj, nech už ho priniesol či pripravil ktokoľvek. Nejak som sa v tom strácala. Bola som však tak rozrušená z návratu do Kiri, že sa v mojich rukách premenil tak maximálne na zmrzlinu, alebo skôr nanuk.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Mar 28, 2016 8:07 pm

Koutky úst mi povyjedou ve vlídném úsměvu. Těšilo mne, že jsou obě v pořádku zpátky, živé, zdravé a plné elánu. 
Opravdu je to tak Kairi? Skoro bych to chtěl i vidět. Přeci jen, pamatuji si doby, kdy mi Hirin dávala na cvičišti lekce... uchechtnu se při té vzpomínce. Že by se časy měnily? Možné to je, přeci jen, taky nemládnu, žeano... A co ty? Ty sis nenašla frajera? popíchnu děvče a upiji ze svého šálku.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Mon Mar 28, 2016 9:05 pm

Facepalm. Tohle vystihovalo situaci ve které jsem se pravě nacházela.  Možná jsem neměla nechat Kairu mluvit. To je zas trapas! Vážně jsem měla povídat já. Koukla jsem na Kairi s pohledem,co jsem ti udělala?  Poté jsem se usmála a rozcuchala jí vlasy.  Napila jsem se čaje a koukla na čaj od Kairi, tedy spíš zmrzlina. Byla jsem ráda, že jem s ní doma, ale na druhé jsem se bála, že vyzve Kashikeho mým jménem na boj o post kageho.  Stejně jsem měla pocit, že se ten souboj i tak odehraje, protože Kashike zněl trochu překvapivě a já se moc nedivila, protože takové časy byly. Kashike jednou dobu sloužil pode mnou, ale popravdě mi nikdy nepřišlo, že bych ho mohla něčemu naučit. Byl to student Faita. Pobaveně jsem se usmála,když se jí Kashike zeptal na frajera.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Mar 28, 2016 10:16 pm

"Yep !" Zahlásila som a začala som v ústach žmoliť danú zmrzlinu. Teda.. čajový nanuk. V podstate som to vybrala zo šálky do ruky ako taký muffin. No otázka či som si nenašla frajera ja ? Pche ! Trocha nafúkane som sa na Kashikeho pozrela.
"Ja som tam nešla hľadať frajera pche!" Vyhlásila som znova s mávaním päste a do ľadu som si kusla. Dokonca sa mi ho aj podarilo rozhrýzť. Očividne mi ľad a studené veci vôbec nerobili problém. Aj svoju vetu som myslela úplne vážne, vôbec ma nevykoľajilo ich podpichovanie, veď som s ním sama začala nie?
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Tue Mar 29, 2016 5:23 pm

Zasmála jsem se nad reakci Kairi. Bylo to k popukání sledovat jí. "Dost o nás. O co jsem přišlo za tu dobu, co jsme tu nebyly?" Zeptal jsem se Kashikeho. Přeci jen 3 roky je dlouhá doba.,takže se něco určitě změnilo. Byla jsem celkem zvědavá, co se dozvíme, protože i Kairi určitě byla zvědavá, co se dělo v naši vesničce.  Pohledem jsem se přesunula ke Kairi, který jedla svůj čaj.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Mar 29, 2016 7:50 pm

Pobaveně se uchechtnu nad tím vystoupením mladé dívenky. No, o co jsi přišla, to já nevím, ale jelikož už jsem slyšel o tvém frajerovi, mohu se jen domýšlet... pokračuji v "popichovacím" tempu debaty a pak pohledem ukážu na obrovskou mapu na stěně. 

Mapa zobrazuje současné sféry vlivu jednotlivých zemí a skrytých vesnic, barevné vlaječky na špendlících pak ukazují rozmístění našich i cizích jednotek různě po světě.

Jak sis jistě mohla všimnout, trochu jsme se roztáhli. Máme novou bojovou doktrínu a zatím na ní žádný oponent nedokázal adekvátně odpovědět. Taky se změnil způsob fungování a výbava jednotlivých ninjů z Kiri, ale to se tebe jakožto elitního shinobiho moc netýká, ty si měj výbavu jak ti vyhovuje. Jinak celková situace je teď klidná, dalo by se říci že se můžeme nerušeně chystat na další horší časy.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Mar 29, 2016 9:31 pm

Z davu vyšiel jeden z celkom obyčajných ľudí. Teda nie až tak obyčajných. Mohol by som sa nazvať obyčajným? Moje prestrojenie sa o to aspoň trocha pokúšalo. Teda ako sa to vezme. Vyzeral som ako typický nájomný žoldnier. Opieral som sa o roh tejto budovy a čakal som tu na ostatných. Teda.. aspoň to tak vyzeralo a aspoň som sa tak vyhováral. Predsa len som tu bol ako súčasť delegácie Konohy, teda.. Konohy ktorá sem doviezla Sanbiho. Preto som aj mal povolené nosiť zbraň. Aspoň som teda dúfal že to mám povolené. Určite som ju nemienil len tak skrývať, to by bolo až príliš na oči. Moja katana mi visela na chrbte a vyzerala, stroho.. ako celé moje oblečenie. Typický guy. No možno som len čakal, kým v miestnosti bude menej ľudí. Kým tam budem cítiť menej tých.. emócií. Z tohto mi išla rozkočiť hlava.. plus Hirin, boha.. bol mi ju čert dlžný? Aspoň som vedel dosť dobre potláčať svoju chakru. Teda viac než dobre, bol som v tom typický guy na takéto veci. Úplný McŠpión alebo niečo také. Len som tu nebol za účelom špehovania meh.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Mar 30, 2016 8:40 pm

Mne tie slová od Kashikeho tak trocha, nedávali zmysel. Teda.. viac menej. Vedela som že sa vo svete niečo deje, ale bola som príliš mladá na to, aby som si to brala k srdcu alebo tak. Proste som tam sedela a naďalej som lízala svoj čaj v podobe nanuku. Bol celkom horký.. uvítala by som viac cukru kso..
Len som očkom kukala po tej novej bielovlasej dievčine, po Kashovi a po Hirin ktorá, robila.. kto vie čo. No bola som zvedavá na ich rozhovor a tak, nie že by som na to teda mala..hlavu.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Mar 31, 2016 8:16 pm

Usmívala jsem se, zážitky které děvčata líčila, byly příjemné. Nicméně, moje oči stále tikaly z děvčat na Kashikeho a na hodiny. Pak jsem se prostě jen rozhodla, že si udělám práci navíc a zítra si přispím. Zapadla jsem zpátky do kanceláře a připravila Kashikemu podklady na zítřek.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Apr 02, 2016 8:54 am

Propíchla jsem Kashikeho pohledem, když pokračoval s "mým" frajerem. Byla to prostě jedná kapitola,která končí v Yuki a už jsem se k tomu nechtěla vracet. Koukla jsem se na mapu, kde bylo všechno možné zaznačené. "Vidím, že jsme se rozrostli, ale nejsme jediní jak vidím. I ostatní země. Snad ten klid vydrží nejdéle." Moc se mi nechtělo zase táhnout proti nějaké vesnici. Měla jsem 3 roky klidu a míru a ráda bych v tom pokračovala i tady. "Jsem slyšela, že máme nový přírůstek" pověděla jsem s úsměvem. Samozřejmě jsem myslela Sanbiho.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat Apr 02, 2016 7:45 pm

V hlave sa mi rozblikal alarm.. bol tu. Na mojej tvári sa objavil úsmev a ja som sa prestal opierať o budovu. Teraz išli všetky ostatné veci stranou. Predsa len prišiel Sadao a ten bol prioritou. Techniky a bla bla bla bola jedna vec, pre ktorú som sa v Kiri nachádzal, no Sadao bol... priorita. Začal som teda kráčať smerom k Jazeru, kde sme mali dohodnuté stretnutie. Tešil som sa. Stále som rád spoznával veľa ľudí. Zo Sadaom som sa videl asi tak.. raz? Náhodou sme sa minuli pri jednej loveckej stanici. Ja som išiel odovzdať telá niekoľkých teraz už pohrešovaných a on sa zas vracal z odovzdávania no proste.. chaos. Ale to nezabránilo vo vytvoreniu istého, vzťahy. obchodného vzťahu  ktorý mohol prerásť k niečomu vyššiemu, produktívnejšiemu. Pre to sa ani nenachádzal v mojej bingo knihe. O ľudí ako bol on som síce záujem mal, no v inom podaní.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Apr 04, 2016 7:56 pm

Nechám Hirin, ať si mapu v klidu prohlédne. Ano, tvůj postřeh je správný v obou případech. Co se klidu týče, každý den si tu můžu na židli doslova ušoupat zadek pro to, aby vydržel co nejdéle.
Co se přírustku týče, je to teď taková osina tom mém ošoupaném zadku. Upřímně nevím, co s ním a v té váze se mi ho nechat nechce. Nějaké nápady dámy? 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Thu Apr 07, 2016 3:17 pm

"Tak pro tu osinu najdi nějaký pěkný ostrov. Někde daleko,aby to nikdo nenašel a vypusť ho." Byl to celkem radikální návrh, protože všichni by ho chtěli zapečetit a strážit ho jako oko v hlavě. Můj návrh nebyl dokonalý, to jsem věděla, ale lepší než nic. Napila jsem se čaje a přesunula svůj pohled na Kairi. "Tebe něco napadá?" Zeptala jsem se jí a usmála jsem se. Možná měla nějaký nápad.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Thu Apr 07, 2016 7:20 pm

Došel jsem k budově mizukageho a koukl nahoru. "To dám" pomyslel jsem si a usmíval jsem se jak idiot. Vešel jsem do budovy a šel jsem do kanclu. Začal jsem stoupat po schodech nahoru. "Nesmím balit Kashikeho holku,nesmím balit Kashikeho holku, prostě nesmím! Žádné blbé vtipy, nesmím říct nějaký blbý vtip! Tvl, co já mu vlastně jen řeknu. OMG! To nedopadané dobře. On mě vyhodí, dá mi děcka na starost nebo budu čistit záchody. To fakt nechci" vedl jsem vnitřní monolog, který mě začal deptat a proto jsem ho musel vypustit z hlavy. "Ale to zvládnu. Stačí dát do toho srdíčko" pověděl jsem si pro sebe nahlas. Naštěstí tu nikdo nebyl a proto jsem se i trochu za smál. No prostě Yolo. Vyšel jsem až na horu a tam jsem uviděl ty dveře zaslíbené, Kaguaymi obývané. Přišel jsem ke dveřím a zaklepal jsem. Nějak jsem vůbec netušil, jestli tam někdo je nebo ne.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Fri Apr 08, 2016 1:28 pm

Slyšela jsem klepání, ale chvíli jsem nic nedělala, nebyla jsem vrátná a Kashike si obvykle sám pozval lidi dovnitř. Kdy ale ani po chvíli nic, tak jsem vyšla z kanceláře a šla otevřít.
Byl tam Daisuke. Znala jsem ho jen od vidění, ale vždy se usmíval. Proto jsem mu dnes úsměv oplatila.
"Zdravím, co potřebuješ? Mizukage má teď práci, ale jestli chceš můžu ti tu dělat společnost, než to vyřídí." usmála jsem se na něj mile a čekala, co řekne.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Sat Apr 09, 2016 6:19 pm

Chvilku jsem si počkal než mi někdo otevře. Ale nakonec jsem se dočkala. "Bůh mě za něco trestá" pomyslel jsem si,když mi otevřela Hisa. Musel jsem se držet svého plánu. "Zdravím, dnes vám to sluší Hisa-san" pověděl jsem instinktivně. "A už to začíná.". Povzdechl jsem si a koukl na Hisu. "Škoda. Mno...chci s Kashikem projednat jistou záležitost" odpověděl jsem jí a ze široká jsem se zasmál a přitom jsem se poškrabal na zátylku. "Pokud vám to nebude vadit tak klidně.".
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Apr 10, 2016 1:55 pm

Opět jsem mu věnovala úsměv. "Děkuji, hned je ten den o poznání lepší díky Vám." Snažila jsem se mu zalichotit i já. Jen jsem houkla na Kashikeho, že tu má návštěvu a vylezla jsem za ním.
"Tak jak se máte?" Začala jsem konverzaci.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Sun Apr 10, 2016 4:43 pm

"To rád slyším" odpovím Hise a pousměji se na ní. Byl jsem rád, že informovala Kashikeho o mé přítomnosti. Snad to nebude dlouho trvat. Měl jsem toho hodně na práci. V baru je určitě dost nalitých ženských, které potřebují společnost. "Dobře se mám slunce svítí atd. Mno... a jak se máte vy? optal jsem se jí na stejnou otázku,kterou mi před chvilkou položila.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Apr 10, 2016 7:02 pm

"Hodně přesčasů a práce, která mě baví. Chtělo by to jen dovolenou." opřu se o stěnu vedle dveří.
"Chystáte se na nějakou misi?" zeptala jsem se ho, vypadal, že by rád vypadl z vesnice dělat něco akčního.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Sun Apr 10, 2016 8:32 pm

"Tak vidím, že o zábavu máte postaráno. Hrozný tyran" zavtipkoval jsem na konec. Nemyslel jsem to vůbec nijak zlé. Snad to pochopí. "Mise?" pověděl jsem a na chvilku jsem se zamyslel. "No bude to taková velká mise na celý můj život" odpověděl jsem na její otázku. Nic nebylo zatím jisté, možná se to ani neuskuteční, ale za pokus to stojí. Ale nejspíš budu za debila,když chci tohle udělat dobrovolně. Možná mi to Kashike rozmluví, who knows.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Mon Apr 11, 2016 1:38 pm

"Mise na celý život? Hodláte se oženit?" Zeptala jsem se přejvapeně. Taky bych chtěla svatbu. Vykouzlil mi najednou neskutečně dovrou náladu.
"A která je ta šťastná?" Vyzvídala jsem dál. "Ve svém volnu šiju oblečení svatební šaty by byla výzva."
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Mon Apr 11, 2016 2:17 pm

Kancelář Mizukage - Stránka 2 35kons7
Moje reakce byla úplně stejná jako na gifu."Cože?" reagoval jsem na to, že se mám ženit. Až tak blbý jsem nebyl. Měl jsem rád svou svobodu a můj životní styl. Svatba,rly? To mi ještě scházelo,aby mi nějaká ženská rozkazovala co mám dělat. Tohle fakt ne!
"Gomene, Hisa-san, ale vyložila jste si to jinak než jsem to myslel. Ale ty šaty vám jistě budou slušet" pověděl jsem a nejistě jsem se usmála. Poškrabal jsem na zátylku a povzdechl jsem si. "Jdu si promluvit s Kashikem o Sanbim." Řekl jsem jí důvod o mé návštěvě. No byl jsem celkem zvědavý, jak zareaguje.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Mon Apr 11, 2016 4:52 pm

"Aha, omlouvám se." povzdechla jsem zklamaně, už jsem si myslela, že Kiri zase na chvíli ožije. Nicméně jsem se zamyslela nad jeho důvodem návštěvy. Právě to tam teď probírají. Zamyslela jsem se a těkala očima z Daisukeho ke dveřím a zpět.
"Myslím, že dostanu vynadáno, ale běžte dovnitř. Právě tam Sanbiho probírají." usměju se na něj a otevřu dveře a jdu dovnitř.
"Lorde Mizukage, Daisuke Hoozuki zřejmě má nápad, jak vyřešit Váš problém." řekla jsem Kashikemu. Doufala jsem, že Daisuke půjde hned za mnou a bude mít nějaký nápad jinak sbohem odměny.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Apr 11, 2016 7:41 pm

Předchozí Hisino sdělení jsem kývnutím hlavy vzal na vědomí ale nehodlal jsem ho zatím řešit. Až při druhém vyrušení pootočím hlavu a povytáhnu pravé obočí v tázavém výrazu. Ano? Tak to si rád poslechnu. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru