Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostrov

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Ostrov

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Většina shinobi by se tomuto místu nejraději vyhnula širokým obloukem. Nachází se zde přísně střežená věznice, z níž se doposud nikomu nepodařilo utéct. Mimo cel zde najdeme i výslechové místnosti a rozsáhlou mučírnu s opravdu nápaditým zařízením.

Ostrov - Stránka 2 Ostrov
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Thu Jul 17, 2014 5:14 pm

"Takže uděláme to následovně. Já začnu brečet a budu se jim chtít omluvit. Když ke mně přijdou stráže blíž, jednomu zlomíš vaz, druhému rozbiješ hlavu. Pak vytáhneš klíčky od cely, pustíš mě a odejdeme jako by se nic nestalo." No plán to byl dobrý, ale nejspíš nevhodný. Nic jsem vážného neudělal, a tak proč někoho zabíjet, a tím si to pouze dělat těžší? No nyní jsem se stal Renjirem, jak jsem řekl Mizuki, takže bych měl být naprosto upřímný. Jenže takový magor, abych zabíjel Otogakure no shinobi jsem nebyl, zatím, ale řekl jsem to Mizuki přímo, jak mi to poručilo srdce. Zjistil jsem totiž, že nějaké mám, a tak jsem ho začal využívat k cítění. Chápaní jistých věcí, ale nedalo se říct, že bych byl milosrdnější. "Tak tedy začneme." Na Mizukin souhlas jsem očividně nečekal. Začal jsem ze všech sil plakat a opakovat: "Omlouvám se, omlouvám se, mě to tak mrzí!" Byla již jen otázka času, kdy se zde objeví někdo ze stráží, a pak…
Ostrov - Stránka 2 Anime-crying-lee-lee-meeeeeeeu-amplt3-naruto-rock-lee-80483
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Jul 17, 2014 7:06 pm

Páčilo sa mi, že sa odtiaľto chcel dostať, ale keď mi povedal jeho plán, ako odtiaľto utiecť, tak nemusel byť až na toľko úprimný. "Urobíme to po mojom." Zhlboka som sa nadýchla a vydýchla.
Ostrov - Stránka 2 Facepalm
Mareo sa tu začal ospravedlňovať a ľutovať čo spravil. Ako predpokladal prišiel tu jeden z Anbu jednotky. Takéto vystúpenia, ako robil Mareo tu mávali často, ale nikdy ich nezastupoval niekto, ako ja. Postavila som sa oproti tomu ANBU, asi ma poznal, bolo mu to vidieť na očiach. "Heh, trošku som si s nim pohovorila a priviedla ho k rozumu... Mohli by ste ho pustiť? Budem naňho dávať pozor." nahodila som psie oči. Predsa len, Mareo udrel Anbu a teraz sa ospravedlňoval a hovoril, že ho to mrzí. To by mohlo zapôsobiť, a tak isto aj môj kukuč.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Anbu Sun Jul 20, 2014 8:51 pm

Tak ako každý deň v službe som kontroloval cely a prezeral som si zločincov. Z jednej cely sa ozýval plač a samé ospravedlnenia. To bol ten čudný chlapík, čo ma udrel. Bola tu aj Mizuki, jedna z kunoichi medzi Anbu, teda bývalá. Je to už týždeň alebo dva čo zlyhala na misií. Začala ho ospravedlňovať a tvrdila, že ho priviedla k rozumu. Predsa som ho nechcel pustiť. "Neviem či to bude možné, dovolil si ma udrieť a skončil tu je to jeho vina a problém." Vtedy som však pozrel do Mizukiných očí nemal by som ustúpiť, ale boli tu aj ďalšie možnosti a jej modré oči na mňa zapôsobili. "Samozrejme, ak sa mi úprimne ospravedlní a zaplatí potrebnú čiastku, pustím ho, ale bude musieť byť 24 hodín pod dozorom, ktorý bude vykonávať nejaký jounin alebo Anbu. " Urobil som menší kompromis. Nebol to až taký zlý čin a Mizuki som poznal z ANBU centrály. Bola veľmi zásadová, preto som jej veril. Všetko bolo v súlade so zákonmi.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jul 21, 2014 12:36 am

Tak tohle bylo ponižující. Já měl plán, a ten můj byl více živý a akční. Závěr však v každým byl stejný. Lišilo by se to pouze průběhem. Chtěl jsem si to trochu užít, aby se neřeklo, že to je jen tak. Nechtěl jsem jim udělat ostudu. Tím že bych to bral jako chlap, a dostal bych se odtud silou, bych je neztrapnil. Ono co si teď lidi začnou šeptat mezi sebou? Že mě pustili jen tak? tohle nebylo Otogakure no shinobi vůbec podobné. Já však věděl, kde je zakopaný pes. Mizuki... ta kunoichi dělala zázraky. "Díky, ale můj plán byl lepší." Nemohl jsem si odpustit tuto poznámku. By jsme se konečně po nějaké Té době protáhli. Mizuki by to jen prospělo, byla totiž atletka. Ze zdvořilosti jsem poděkoval, a pak počkal na Mizukinu reakci. Nejspíš bych si musel vlézt zpátky do cely, kdyby se za mě nezaručila. Ten anbu, kterého jsem udeřil, vypadal na tvrdého chlapa, ale i přes to u něj Mizuki probourala Ty chladné ledovce. Pravděpodobně to bylo tím pláčem, ale něco mi říkalo, že v tom bude něco víc... že by bývalí přátele? Nebo něco víc?
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 21, 2014 7:16 am

Nahodila som na toho ANBU milý falošný úsmev. Najviac som sa bála kaucie, ktorá mohla dosahovať dosť vysokú sumu. Stále však lepšie, než byť prenasledovaný za nejaké zabitie ANBU vo väznici. Mareo si dovolil mať ešte dokonca aj poznámku, že jeho šialený plán bol lepší. Mala som šťastie, že tento ANBU patril medzi tých s ktorými som spolupracovala, inač by to asi nešlo a Mareo by tu trčal pokiaľ mu nevyprší trest. "Vďaka, rozhodne sa zaňho zaručím a budem naňho dávať pozor." Znova som mu darovala falošný milý úsmev a očakávala, že budem musieť niečo podpísať.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Anbu Mon Jul 21, 2014 8:30 am

Na chvíľu som odbehol preč, lebo som potreboval zobrať niekoľko papierov od šéfa, nakoniec som zas prišiel k Mizuki. "Tu mi bude potreba váš podpis. Mareo bude musieť zaplatiť kauciu 5 000 Ryo. Do konca tohto týždňa " Počkal som si, kým mi to Mizuki podpíše. Dôveroval som jej, že dá na Marea pozor. "Nabudúce sa z toho nevyhrabeš Mareo Renjiro... " Poznamenal som spoza masky. Vedel som jeho meno, presnejšie také nebolo jeho pravé meno, ale bola to jeho prezývka. Všetko bolo v spisoch. Potom som odomkol celu a zmizol som odtiaľto preč, pokračoval som vo svojej práci.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jul 21, 2014 9:29 am

Tak a byl jsem venku! Teď ale jsem se musel zamyslet nad tím, zda-li to je dobré nebo zlé. Z toho prostého hlediska to bylo dobré. Kdo by chtěl být ve vězení, že? Já však do něj nechtěl bez důvodně. Jsem již připraven normálně fungovat? Fungovat nějak jsem fungoval vždy. Normálně to však nebylo nikdy. Každý je svým způsobem originální, a tak nelze určit nějakou hranici, co je normální, a co není. Když však normálním nazveme člověka v souladu s jistými pravidly a zákony, mohlo by to fungovat. Já se zákony a pravidly byl jedním vždycky, až na poslední dobu, kdy jsem prožíval jistou krizi. Toto ale bylo už za mnou! Byla to pouhá minulost. Další bezvýznamná její část. "Nedáš si ramen? Platím." Kdyby mě znala déle, nejspíš by byla toho názoru, že takové to chování u mě není normální.
Ostrov - Stránka 2 Tumblr_n7y0g06m8B1qb7u15o2_250
Toto chování ale u mě nebylo neobvyklé. Jednalo se pouze o další přetvářky, které jaksi tvořily můj život. A protože jsem s nimi už nějaké dlouhodobé zkušenosti měl, byl jsem v tom vážně dobrý. Netušil jsem, kde seženu 5 000 ryo, ale napadalo mě pár možností. Buď budu zabíjet a u toho okrádat občany Otogakure no sato, a nebo si vezmu nějakou dlouhou misi, která mi potřební finance zaručí. pak tady byla další možnost! Charitativní sbírka... tohle by bylo ale příliš ponižující a ne v mém stylu, konkrétně stylu těch tisíc osobností, které tvořili tu mou jedinečnou.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 21, 2014 10:33 am

Podpísala som, čo som mala podpísať. Tým som sa zaviazala, že budem dávať pozor na Marea. Malo to trvať niekoľko dní.
"Uhm... Ja si to budem platiť sama, predsa len musíš ešte zaplatiť 5000 ryo a to nie je len tak..." Poučila som ho. Ja som mala odložené peniaze, ale ani ma nenapadlo mu požičať. "A kam presne ideme na ten ramen?" Opýtala som sa, bolo tu takých stánkov viac než dosť, aby som vedela smer cesty.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jul 21, 2014 1:09 pm

To je jen dobře, že Mizuki ani nenapadlo mi půjčit nějaké peníze. Přece jen má unikátní tisícová osobnost zahrnovala i gentelmana, a tak bych to od ní nemohl přijmout, ale na druhou stranu… jedna má část zahrnovala i příživníka. Ono je pravděpodobné, že když oplýváte takovým množstvím osobností v jedné, že se najdou nějaké dvojice, které jsou protikladem k tomu druhému. No nyní jsem měl ale další problém. Netušil jsem, zda-li se v Otogakure no sato nějaký ten ramen nachází. Teď se ještě nějak Mizuki přiznat, ale jak? Měl jsem na výběr z tolika vyjádření, každé odpovídalo jiné osobnosti. "No popravdě nevím o žádném ramenu v Otogakure no sato." Promluvil jsem zamyšleně. Šlo vypadat, že opravdu nad tím přemýšlím. Tohle byla však další přetvářka. Nepřemýšlel jsem o tom, protože jsem již k nějakému závěru došel ještě předtím, než jsem Mizuki vyznal svou nevědomost. "Co třeba podniknout nějaký výlet mimo vesnici, a tam si opéct buřty, králíky, a nakonec se stavit na ten ramen?" Tak nápad to byl dobrý, teď by bylo potřeba sehnat ještě nějaké to povolení od Otokageho. Pak zde byla ještě jedna věc. Nerad bych zde nechával svou studentku samotnou. Pokud by nic nenamítala, mohla by jít s Námi. Možná bych i ten výlet mohl spojit s nějakou možností, jak se rychle dostat k penězům. Že bych začal v jiných vesnicích okrádat lidi? Proč by ne.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 21, 2014 5:02 pm

"Nie je to zlý nápad, ale práve ťa prepustili z väzenia a hneď chceš ísť mimo dedinu? Je síce pravda, že ak pôjdeš ty, musím ísť s tebou. Mne sa to nezdá ako dobrý nápad. Keďže na teba musím dávať pozor 24 hodín denne, tak sa bezomňa nikam nepohneš. No teda z mojej blízkosti... " Doslova som mu to prikázala. Rozhodne som dnes neplánovala vypadnúť z dediny, ako každý deň som si chcela možno trošku niekde ísť zaplávať alebo zabehať a dať si skvelú sprchu na záver dňa. Možno by som sa pokúsila si niečo uvariť. "To mi pripomína, asi budeš musieť spať u mňa, keďže ťa musím strážiť. " Ten príkaz, že ho mám strážiť som brala vážne, každý príkaz a povinnosť som brala vážne. To som mala z tých rokov medzi ANBU jednotkami.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jul 21, 2014 7:15 pm

Tak trochu jsem se lekl. Ono to vyznělo tak, že budeme muset spát i v jedné posteli! Ne, že by mi to nějak vadilo, ale Já ji skoro vůbec neznal. Na chvíli jsem se zamyslel, tentokrát ale doopravdy. Nejednalo se o žádnou přetvářku. Co když budu ještě litovat to, že mě Mizuki má na starost? Nebylo by mi lépe v té cele? To v brzké době zjistím. Jak pravil jeden moudrý shinobi: „Strach je dobrý. Změna, špatná.“ Všeho nového jsme se měli odůvodněně bát. Vždy je lepší dodržovat již stará pravidla a zákony, než zavádět nové. Vyhne se tím zbytečným, a hlavně nežádoucím problémům. "Takže jdeme k Tobě domů?" No ačkoli se mi to příliš nelíbilo. Neměl jsem na vybranou. Zdálo se to být lepší, než cela za mnou, ale mohlo to tak vypadat pouze na oko, což ve mně vyvolávalo smíšené pocity.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 21, 2014 8:29 pm

Ani som vlastne nevedela či je to taký dobrý nápad ho ťahať ku mne do bytu. Nebol práve veľký. "Ak chceš ja ťa tu nechám." Pokrčila som ramenami a vydala sa na cestu von z väznice. "Etoo, je ti jasné, že spíš na zemi alebo v obývačke.." Objasnila som ho so situáciou. Môj byt bol malý, pre jednu, max dve osoby. "Uhm, ja by som radšej teraz šla na cvičisko, mohli by sme dokončiť ten cvičný súboj?" Navrhla som, rozhodne to nebol taký zlý plán. Dnes som predsa nič nerobila a taký menší súboj by nebol zlý.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Jul 22, 2014 12:20 pm

Tak že bych spal na zemi, to nebylo příliš nejpohodlnější, ale bylo to spravedlivé. Byl to přece jen Mizukin byt. Nemůžu se ji tam jen tak přis*at, a nebo můžu? Kdo ví, jak budu reagovat, když budeme u ní? Ani Já sám jsem to nevěděl. Je těžké předvídat své vlastní kroky. Nevíte totiž, co Vám budoucnost nadělí, takže o to hůře tvoříte jakési plány do budoucna. "Máš mě na starosti, takže nejspíš nemáme jiného východiska. Já u Tebe, nebo Ty u mě." Šlo to udělat i tak. Mizuki měla prý malý byt, Já měl takový průměrný, alespoň pro mě. Nevěděl jsem, co znamená u Mizuki malý, takže jsem ji nijak nemohl přiblížit velikost mého bytu. "Tak vážně si myslíš, že by si to chtěla podstoupit? Předtím si málem přišla o život." Tak trochu jsem přeháněl, ale nejednalo se o nic, co by nespadalo do hranic tolerance. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jul 22, 2014 5:08 pm

"Neviem, kde sa budeš cítiť lepšie u seba? Alebo chceš spoznať ako to vypadá u mňa?" Opýtala som sa, mne bolo naozaj jedno, kde budem spať. Nikdy som si nepotrpela na nejaké zázračné matrace, spávala som občas aj na obyčajnej zemi alebo som zaspala aj na obyčajnej lavičke. Misie v ANBU jednotkách boli rozličné. Vôbec som nebola náročná na komfort. Jeho ďalšia veta ma skôr urazila svojím spôsobom. Zamračila som sa a dala mu pohlavok. "Áno, ja som prišla takmer o život...." Prebodla som ho pohľadom a pokračovala v chôdzi.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Jul 22, 2014 6:05 pm

"Nande?" Podíval jsem se na ní nechápavě. Proč pak mi dala pohlavek? Pro jednou jsem byl upřímný, a takhle mě trestá. "Nejspíš by ses měla jako dáma omluvit. To totiž dámy dělají." Tak na vychováni až do takové míry jsem si nikdy nepotrpěl, ale jednou musí být poprvé. Možná jsem Mizuki jen trochu škádlil, a možná jsem to myslel vážně. U mě člověk nikdy nevěděl, ale vzhledem k tomu, že jsem to řekl s naprosto vážným hlasem mohla Mizuki očekávat to nejhorší. "Tak tedy změřme své síly." Tušil jsem, že to tak dopadne. Tohle bylo nevyhnutelné. Navíc to neprospěje pouze Mizuki. Sám se rád protáhnu, ale budu muset Mizuki informovat o tom, že uvidí věci, které ani za jinchuurikiho neviděla. Pokud nějakého někdy viděla. Zapálil jsem si cigáro a vydal se směrem na cvičiště. Nechtěl jsem, aby cestou bylo takové to nesnesitelné tichu, a tak jsem začal Náš rozhovor. "Ten anbu, který mě propustil. Ty se znáš i se speciální jednotkou anbu mající na starosti první linie?" Mizuki vypadala na to, že se z nim znala, konec konců byla kdysi taky anbu, ale překvapilo mě, že její známosti sahají až tak daleko. Anbu ze speciální jednotky Otogakure no sato měli specifické masky. Na první pohled chunínem a genínem nerozpoznatelné od jiných anbu, ale jouníni o tom již něco věděli.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Jul 23, 2014 8:29 pm

Ja? Ja som sa mala ospravedlniť? "Tak potom nie som dáma." Poznamenala so ma vyplázila som naňho jazyk. Tak trošku som sa dostávala do dectva, ktoré som nikdy nemala a neprežila. Po tom, čo som bola ako malé dieťa odsudené na cestu ANBU, som nespoznala toho veľa, mnoho pocitov a mnoho chvíľ mi v pamäti chýbalo. Preto som sa občas správala náladová a jednoducho som to musela dobehnuť, keď som teraz mala voľnosť. Pokračovala som v ceste a jeho nápad, teda môj nápad zmerať si sily bol úplne skvelý. Jeho ďalšia otázka, celkom ma zarazilo. "Na také otázky nemôžem odpovedať." Poznamenala som bezducho. Mohlo mu to byť jasné. O osobách medzi ANBU som nemohla ani slovíčko povedať.. Bol v tom jednoduchý systém. Napríklad by mohol byť Mareo špeh, ak by som odpovedala pravdu- áno. Bola by som potenciálny cieľ na únos a zisťovanie schopností o tom špecialnom anbu. Nikdy som nesmela povedať niečo, čo by oslabilo Anbu jednotky z Oto. Po východe z väznice som zamierila s Mareom na cvičisko.
//Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Mareo Renjiro Thu Jul 24, 2014 10:01 pm

"Dobrá… rád bych na ně odpověděl za Tebe, ale v tom případě by to se mnou nedopadlo nejlépe, předpokládám." Stal jsem se až nezdravě upřímným, a tak jsem se musel v něčem již začat brzdit. Ještě bych řekl něco, čeho bych litoval. Nechtěl jsem ale Mizuki lhát, prozatím jednala s tou z mých osobností, která toho zastáncem nebyla, a tak jsem ji to jednoduše ne řekl. "Jo a Mizuki? Rád bych Ti ukázal, jak skutečně vypadám. Ono přeci jen se už známe nějakou tu dobu, a Já jsem shinobi, který oplývá mnoha tajemstvími. Došel jsem však k závěru, že toto už nebude potřeba." Po těchto slovech jsem změnil mou podobu, tak jak to mám ve zvyku, tentokrát, ale do mé opravdové. V této podobě mě znalo jen málo lidí. Byla úzce spjata s mou minulostí, a s mými skutečnými údaji jako je jméno etc. Já se ji rozhodl nyní ukázat z jednoduchého důvodu. Nositel této podoby pro mnohé již zemřel. Nyní jem byl znám jako Mareo Renjiro, kterého schopnosti vyvolávaly v mnohým různé nezodpovězené otázky, a který umí měnit dokonale měnit svou podobu. To že jsem nyní přibral tuto podobu nepůsobilo nijak neobvykle. Podobné věci jsem dělal často, abych svou skutečnou identitu uchoval v naprosté tajnosti, a jak pak toho lze lépe dosáhnout, než když ji začnu používat jako ukradenou podobu? Cestou na cvičiště jsem pak s Mizuki probíral podrobnosti, které popíšeme třeba na cvičišti, byl jsem naprosto… no naprosto ne, ale alespoň z větší části otevřený. 

Přesun
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ostrov - Stránka 2 Empty Re: Ostrov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru