Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda - U Kulhavého poníka

+23
Taiga Uzumaki
Tatsumaki (Oga)
Goku
Akasuna no Ruki
Hideo Hatake
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Azurashi Shiniko
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Hana Ichiro
Uzumaki Allii
Killunia
Raiki Senju
Kisuke Uchiha
Hoozuki Meizu
Ryuuk
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Lucy Shiro
Rokuro
Assasin Senju
27 posters

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 20, 2013 6:43 pm

First topic message reminder :

U Kulhavého poníka je lacinný lokál, který přitahuje všechny vrstvy obyvatel. Scházejí se zde, aby projednali městské záležitosti u saké, piva nebo různých alkoholových destilátů ze západu.
Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Pub_chachamaru_animeHospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Bar-pub_det

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jul 28, 2013 6:02 pm

Nakonec tady zacinalo byt moc zivo a nejak se to zacinalo rozjizdet. "No myslym ze vas pomalu opustim. nerad bych kazil zabavu." Rekl jsem a pomalu se pripravoval na Odchod.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 6:10 pm

Podíval jsem se na ni a byl celkem zaražený. ,,Ty mě znáš?" No tak vzpomeň si, určitě jsem ji už taky někde viděl. Teď to bude vypadat divně, pokud si nevzpomenu na jméno. ,,Ehm, já dneska ne. Přišel jsem si srovnat myšlenky a ne je zase rozházet." Pousmál jsem se a napil se vody.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 6:20 pm

*Seito, nie je to Senju? Hokageho brat? Toto nedopadne dobre, dúfam že nevie, že som Uchiha.
Prešlo mi hlavou, trošku som zvážnel. No po chvíľke som povolil na mojej vážnej nálade a začal som piť saké. Dúfal som taktiež, že ma ten Senju znesie, boli aj takí, ktorí Uchihov neznášali.
Objednal som si ďalšie saké a popíjal ho pomaly. Čím ďalej mi však chutilo viac a viac, ale opiť som sa nechcel.
Seito nechcel od Lucy saké, to nebola dobrá správa, hlavne nie pre ňu. Vo mne zapracoval alkohol a otočil som sa na Seita.
"Síce neviem kto si, ale poď si dať s nami. Urobíš nám radosť."
Povedal som, s úsmevom na tvári. Možno na uchihov nemal zlý predsudok.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 6:23 pm

"Bože můj, proč se všichni tak divíte když někoho znám!" Prokoulila jsem očima, no Rokuto to vlastně řekl za mě, docela by mě potěšilo kdyby se k pití taky přidal. "Víš...Mě není libo odporovat Seito-kun." No, myslela jsem to jen z legraci, i když...kdo ví...
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 6:33 pm

Podíval jsem se na Rokura a na chvíli jsem se mu zadíval do očí. Nejsem sice vycvičený senzibil, ale Uchihu bych poznal kdykoliv. Na chvíli jsem zvážněl, ale pak jsem se pousmál. ,,No co se dá dělat." Přešel jsem tedy k nim a sedl si vedle Lucy z druhé strany. ,,Já jsem tedy Seito. A vy?" Podíval jsem se na každého zvlášť a pak pokynul barmanovi, ať nalije sake mi a taky jim. ,,Ale jenom jednoho."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 6:46 pm

"Ja som, Rokuro."
Povedal som už pokojne a nalial som si do pohárika.
*To hovorieva každý.
Pomyslel som si, potom čo povedal Seito "Jenom jednoho".
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jul 28, 2013 6:53 pm

"Tak se zatim mejte. Nebudu vam kazit zabavu. A mam jeste stejne nejake jednani. Takze zatim." Rekl jsem a stemi slovy jsem se vydal do ulic. No co delat pit nemuzu a zabavny moc nejsem. Proletelo mi hlavou ale top uz jsem zmizel.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Jul 28, 2013 6:58 pm

Celkem se to tu rozjelo. O mně nikdo zájem neměl. Vypadá to tu zajímavě.. Rokuro.. Něco z něj cítím, nějakou povědomou chakru.. Snad si vzpomenu. Jenom tady zavázím, měl bych brzy odejít.. pomyslím si.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 7:04 pm

"Jsem Lucy." Pousmála jsem se na něj a při tom jak řekl "Jenom jednu" jsem se zazubila. Jasně, jenom jednu, ovšem. Hned jsem se znovu napila Saké a podívala se na ty dva. "Tak co? Umíte tancovat?" Pousmála jsem se na ně když jsem zahlédla tu aparatůru naproti. Když Hikaru odešel, jen jsem se na něj pousmála. Zábavu by rozhodně nekazil, ale nechtěla jsem ho nijak přemlouvat.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 7:10 pm

"Podľa toho, na čo mám tancovať, s kým a čo mám tancovať. Ako malý som bol nútený chodievať sa učiť tancovať."
Povedal som znudene. Ja som vedel tancovať celkom fajn a problém mi to nerobilo.
"Ale načo ti je či vieme tancovať?"
Opýtal som sa a potom som sa napil saké z pohárika. O chvíľku bol pohárik prázdny a znovu som si dolial.V takomto stave by ten tanec fakt vtipne vypadal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 7:15 pm

,,Rád vás poznávám." Trochu jsem upil ze svého pohárku a podíval se na Lucy. ,,No myslím, že Rokuro bude lepší taneční partner, protože já mám na tanec až moc dřevěné nohy." Pousmál jsem a zadíval se na oba dva. Pomalu to vypadá, že sake začíná účinkovat.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Jul 28, 2013 7:20 pm

Začíná se se to tu rozjíždět a rozhodně tu už není nuda. Dojdu k baru, poprosím o jednu Saké a láhev s sebou ke stolu. Neváhal a podal mi celou láhev. Šel jsem zpět k mému stolu a dolil jsem si půl litr. Začal jsem pomalu popíjet a po oku sledovat Rokura. Cítil jsem z něho fragmenty chakry Uchiha. Uchiha pozná Uchihu nejlépe. Možná, že to je jeden z mých bratranců.. Nebo že by byl z jiného kolena? uvažuji a u toho popíjím mé Saké.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 8:05 pm

Ano, začínalo se to tu tak nějak rozjíždět. Když aspoň jeden řekl že umí tancovat, chytla jsem Rokura za ruku a dotáhla jsem ho až k aparatůře. Zapla jsem jí a začala hrát hudba.

https://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw (nic jinýho mě takto nenapadlo, nechce se mi hledat nějaká jiná xD, byla hned po ruce! Very Happy)
Pousmála jsem se, tanec na tuto hudbu jsem znala, proto mě to dost bavilo, když jsem si na to mohla zatancovat. Byla pravda že už jsem nebyla moc ve stavu, jakým jsem chtěla být, saké začínalo dost působit. Protože jsem si jistá že bych nikdy tak sama od sebe netancovala.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 8:15 pm

Díval jsem se, jak Lucy vzala Rokura a šli tančit. Jelikož měli už něco popité, tak jejich pohyby vypadaly poměrně zábavně. Musel jsem se usmát a dopil jsem svou skleničku sake. Jelikož to byla první a poslední, tak jsem si dále jen pohodlně sedl a pozoroval ty dva na parketu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 8:16 pm

"Ne, ja ... ne..."
Odhováranie bolo zbytočné, už som musel začať tancovať. No na takúto hudbu som vedel tiež tancovať, tak som začal. Celkom ma to bavilo a celkom mi to aj šlo. Saké a všetok alkohol vo mne začalo účinkovať, celkom som sa bavil. Preto som možno pár pohybov mohlo vypadať aj vtipne.
*Ach, na čo som sa to dal nahovoriť, kto to kedy videl, aby Uchiha tancoval?!
Prešlo mi hlavou, ale neprekážalo mi to predsa. Však môj dedo ma nútil sa naučiť tancovať!

(Not bad! ale mohla si nájsť aj niečo iné Very Happy)
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 8:34 pm

//Ještě si stěžuj! Very Happy Na toto jsou aspoň nějaký kroky! xD

Když začal taky tancovat, dívala jsem se při tom na něj, dost mu to šlo a tak jsem se na něj jen zazubila. Seito ale přestal pít, když už nepil, došla jsem až k němu a zatáhla ho na parket taky! "Seitooo...No tak, je to zábava!" Usmála jsem se na něj a začala tancovat přesně jako Rokuro, sice jsem občas zakolísala, ale pak jsem zase chytla balanc! Nemohla jsem si taky odpustit svůj ďábelský pohled.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 8:39 pm

,,Já ne. Já říkal, že jenom skleničku." Nechal jsem se zavést sice až na parket, ale zůstal jsem stát kousek před nimi. ,,Určitě se ještě uvidíme. Já musím jít." Lehce jsem se pousmál, otočil a pomalu odkráčel pryč. Samozřejmě jsem zaplatil barmanovi to, za co jsem byl dlužný a pak už odešel.(přesun)
/Musím jít, tak abych nezdržoval. Mějte se.Smile/
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 8:46 pm

Usmial som sa do široka. Seito musel tancovať tiež a to sa mi páčilo. Aspoň som v tom nebol sám.
Tancovanie ma ako keby začalo baviť. Neviem prečo, asi to bolo tým alkohol. Teda určite to ním bolo.
A tak som pokračoval s úsmevom na perách.
"Seito, nechoď!"
Poznamenal som, sakra, prečo musel odísť.
Keď odišiel, zamračil som sa. Ani si s nami nezatancoval... to mu neodpustím.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 8:50 pm

Když tak najednou odešel, zamračila jsem se. "Čhe, ten si to ještě vypije!" Prokoulila jsem očima a pak se podívala na Rokura, když přestala hrát hudba. "Dáme ještě saké?"
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 9:15 pm

Keď skončila hudba, posadil som sa.
"Ja, mám celkom dosť. Ale ak si nedám, tak budeš na mňa nahnevaná. A nechcem pociťovať tvoj hnev. Dáme si saké."
Povedal som s úškrnom. Samozrejme to bola len výhovorka, na ktorú sa budem môcť niekedy vyhovoriť. Samozrejme, že som chcel saké. Síce som možno mal dosť, ale predsa som niečo vydržal!
Prišiel som teda za bar a objednal som si saké. Potom čo došla fľaška som si nalial do pohárika a to iste som urobil aj Lucy. Usmial som sa a napil som sa.
"Tak Lucy, viem že sa na vek nepýta, ale koľko máš rokov?"
Opýtal som sa jej s malým úsmevom na tvári.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 9:40 pm

Stejně jako on jsem se i já posadila a nechala si nalít saké. "Arigato." Usmála jsem se vděčně a napila se. "Věk? Eee...Už skoro 22, neskutečné jak to letí..." Povzdechla jsem si a dopila to. "A ty?"
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 9:45 pm

"Tri mesiace a budem mať 22 rokov."
Pokojne som povedal a usmial sa.
"Čoskoro z nás budú starý dedko a babička. Budeme vedieť chodiť len s paličkou.
Brrrr! Tá predstava je hrozná. Treba si užiť, pokiaľ to ide. Keď budem starý, tak to asi ťažko doženiem."

Poznamenal som a napil som sa. Tie roky bežali čím ďalej rýchlejšie. Človek sa nenazdá a bude už veľmi starý.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 10:02 pm

Usmála jsem se, tak nějak jsem tušila že budeme stejně staří. "Jo, to jo, užít si ještě musíme..." Pousmála jsem se a vzpomněla si na minulost, jak jsem si to ale pořádně užívala, možná i víc než teď, kdo ví. "Navíc, to bych musela mít dítě abych byla babičkou a to fakt zatím neplánuju." Ne že bych děti neměla ráda, milovala jsem je ale připravená na to být matkou? Ne.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 10:15 pm

"Ja to tiež neplánujem. To by mi tak bolo treba. Raz možno, o niekoľko rokov, ale teraz nie."
Povedal som, deti som bral normálne. Nemiloval som ich, ale ani som ich neznášal.
"Vieš čo je na tebe zaujímavé. Tie tvoje vlasy. Sú celkom zaujímavé a originálne."
Pochválil som jej vlasy. Samozrejme boli super. Mal som rád originalitu a ona ich mala originálne! No nepochváľ to.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 10:27 pm

Usmála jsme se když na to měl stejný názor. Taky že teď byli zlé časy a dítě v tuto dobu bylo jak moc riskantní, tak taky nepraktický. Docela mě ale zarazl tím že mi pochválil vlasy, protože se mi hned v hlavě vybavil Nao. "Om.....Arigato, je to milé slyšet od muže." Pousmála jsem se a pak trošku sklopila pohled na saké, nevím proč, ale vždy jen pomyšlení na Naa a má živá nálada šla tak do prčic.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 2 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru