Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda - U Kulhavého poníka

+23
Taiga Uzumaki
Tatsumaki (Oga)
Goku
Akasuna no Ruki
Hideo Hatake
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Azurashi Shiniko
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Hana Ichiro
Uzumaki Allii
Killunia
Raiki Senju
Kisuke Uchiha
Hoozuki Meizu
Ryuuk
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Lucy Shiro
Rokuro
Assasin Senju
27 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 20, 2013 6:43 pm

First topic message reminder :

U Kulhavého poníka je lacinný lokál, který přitahuje všechny vrstvy obyvatel. Scházejí se zde, aby projednali městské záležitosti u saké, piva nebo různých alkoholových destilátů ze západu.
Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Pub_chachamaru_animeHospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Bar-pub_det

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 10:33 pm

Všimol som si, keď sklonila hlavu a jej nálada sa potopila ako Titanic.
"Uhm.. povedal som niečo? "
Opýtal som sa, a nadvihol som obočie.
"Kam zmizla tvoja nálada a tvoj úsmev?"
Poznamenal som. Neviem či som povedal niečo nevhodné. Proste sa mi páčili jej vlasy a pochválil som jej ich. To som niečo hrozné urobil. Odpil som si saké, stále som len pociťoval alkohol v hlave, ale necítil som sa blbo ani nič podobné.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jul 29, 2013 9:24 am

"Ne kdepak, jen vzpomínky." Pousmála jsem se a hupla do sebe další saké. Ne že bych v tomto byla nějak odolná, ale snažila jsem se zachovat aspoň trošku střídmá, protože svou opileckou pěst bych tu raději nezkoušela. "Nikam, jen.....Jsi na světě druhý člověk co mi je pochválil, je to pro mě zatím nezvyk, ale cením si toho." Zaškelila jsem se a pak se znovu, už s úsměvem napila.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Mon Jul 29, 2013 9:54 am

Na saké ma prešla chuť, preto som prestal piť.
"Len druhý? Tss muži sú teda pekne spomalený v Konohe, keď som len druhý. "
Usmial som sa na ňu. Saké sa samozrejme nevyparí z toho pohárika, tak som ho už musel dopiť.
"Ja si zas cením, že sa so mnou niekto rozpráva. V tejto skvelej dedine ma dosť ľudí nemá rado, len kvôli pôvodu. "
Pousmial som sa. Lucy nevedela, že som Uchiha, ale nemohol som si byť istý. Čo keď mala nos aj na Uchihov ako na Anbu?

Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jul 29, 2013 10:35 am

Zaškelila jsem se při jeho poznámce. "No, jen druhý. Já své vlasy vždy nesnášela, teda až do jisté doby." Dopila jsem svůj pohár Saké a pak si objednala vodu. "Původu? Toto asi nikdy nepochopím, proč lidé někoho soudí podle toho z jaké rodiny pochází..." Opravdu jsem to nikdy nepochopila. Asi proto že jsem naštěstí z žádného klanu nepocházela a jen díky dřině jsem dokázala otevřít osm vnitřních bran.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Jul 29, 2013 10:42 am

V hospodě už jsme jen 3. Nebudu jim kazit jejich intimní chvilky, tak jsem se rozhodl, že odejdu. (přesun)
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Mon Jul 29, 2013 10:51 am

"Ide tu len o pomstu. V bitkách uchihovia zabili veľa nepriateľov, niektorý zabili aj priateľov Konohy. Samozrejme ľudia si Uchihov pamätajú hlavne v zabíjaní. Niekto prišiel kvôli uchihom o brata, niekto syna. Zvaľuje to na celý klan. V historií je mnoho takýchto príkladoch. Každý si berie príklad z minulosti, vždy za najväčšími bojmi stál Uchiha. Takto si nás ľudia zapamätajú aj napriek rozličnosti jednotlivých členov klanu. "
Vysvetlil som len tak na rýchlo, prečo niekto Uchihov nemá rád. Ja som samozrejme bol ANBU, čo mi vyhovovalo. Nikto ma skoro nepoznal, a tak som nemal problém s takýmito ľuďmi.
"Už ti asi došlo, že som Uchiha..."
Poznamenal som, nechcel som skrývať moju identitu, lebo som usúdil, že oná nemá predsudky voči Uchihom.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jul 29, 2013 12:17 pm

Vyslechla jsem si ho a podle toho co říkal mi došlo že je to Uchiha, no tak nějak jsem to tušila. Hyuuga to být nemohl, podle očí bych to poznala a Senju asi taky ne, podle toho jak se na něj před tím Seito podíval. "Om, takže Uchiha. Z toho si nic nedělej, každý Uchiha není stejný." I když on už to nejspíš dávno věděl. Když přinesli vodu, napila jsem se a bylo mi hned o trošku lépe.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Mon Jul 29, 2013 12:30 pm

"To ja viem, inak by som tu nebol s takou krásnou ženou ako si ty. Moc by ma nebavilo celý svoj život hľadať pomstu. Radšej si hľadám zábavu, samozrejme aj všetko čo k tomu patrí, vediem taký skoro normálny život."
Uškrnul som sa. Bolo to tak, moc ľudí som nepoznal, ale keď som mal voľno vedel som sa zabaviť. Vždy som si niečo našiel. Objednal som si už obyčajnú vodu. Stále som cítil v krvi dosť alkoholu. Ešte že som sedel, kto vie, čo by sa stalo ak by som sa postavil. Keď mi prišla, tak som sa napil čistej vody.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jul 29, 2013 6:06 pm

Když spomenul "s krásnou ženou" zrudla jsem a hodila do sebe tu vodu. "Om...To je dobře že místo pomsty raději myslíš na zábavu, takový lidi se hledají hodně špatno." Pousmála jsem se na něj a pak se podívala na hodiny. "Gomen, už ale budu muset jít." Usmála jsem se na něj, nechala tu peníze a odešla.

Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Mon Jul 29, 2013 7:06 pm

"Tak zatiaľ Lucy."
Pousmial som sa a popíjal som vodu, keď odišla povedal som si sám pre seba.
"Ako zvyčajne skončím sám."
Popíjal som si už len vodu a nič viac mi nebolo treba. Ešte som sa mal staviť pri Hokage-sama. No teraz som to nemal náladu riešiť.
Pekne pomaly som si popíjal teraz už len vodu a sedel tu sám. O chvíľu som už však vypadol preč z tohto miesta.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 1:05 pm

Přijdu do Hospody, poprosím číšníka o vodu a nějaké dobré jídlo a jdu si sednout k nejbližšímu stolu. Netrvá dlouho a číšník mi přinese kus masa s bramborem a vodu. Neváhám a začnu jíst, užívám si volno.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 05, 2013 1:59 pm

Došiel som za Kyuchim. Zas táto hospoda, viazalo ma na ňu už pár spomienok. Neváhal som a prisadol som si k nemu, objednal som si len vodu, ktorú som pomaly pil.
"Tak Kyuchi, vybavil som nám niečo iné než hľadanie psov."
Potom som zistil, že mám masku, tak som si ju dal dole.
"Pôjdeme ako sprievod, nie je to nič extra, ale môže sa stať, že nás napadnú. Tak choď to povedať Kenovi a stretneme sa na hlavnej ulici v Konohe, tam má byť aj ten architekt. Máš ešte dve hodiny, ale nie že prídete neskoro. Inak vám tu misiu vyfúknem a urobím si ju sám."
Uškrnul som sa a potom som sa vybral preč z hostinca, zaplatil som samozrejme za vodu, ktorú som vypil a šiel som preč z tejto hospody.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 4:46 pm

Zaplatím číšníkovi a odcházím z hospody.
Doprovod ? To není práce pro mě..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 2:49 pm

Dobehl jsem do Hospody a A hlasite rekl vsem pritomnym.
"Vsichni obyvatele at se odeberou do Evakuacnich tunelu. Vemte deti sve zeny pratele a vsechny zname." Rekl jsem dost nahlas aby me uslysely i spici jedinci. A ti co me neslysely tak ty zase probral barman kbelikem studene vody aby jvsechny dostal ven a mohl hospodu zavrit.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 11, 2013 7:25 pm

Došiel som až do tejto hospody. Vypadal som celý unavený, vlastne som aj bol celý unavený a nie len to, bol som zdrvený z bratovej smrti. Proste to všetko teraz dopadlo. Preto som potreboval si dať niečo lepšie. Sadol som si za bar a vypýtal som si saké. Začal som pomaly popíjať saké. Nemal som ani náladu sa s niekym rozprávať. Aj keď by mi pomohol rozhovor s niekym.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Ryuuk Sun Aug 11, 2013 7:46 pm

Přišlá jsem do hospody našla jsem si volný sůl a tam se usadila.Byla jsem unavená a hladová.Za chvílí přišel číšník."Něaké dobré maso s přílohou a vodu,Prosím" řekla jsem unaveným hlasem ale stále jsem se na něho usmívala.Za nedlouho mi přinesl mé jídlo s vodou.Děkuju pověděla jsem mu.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 11, 2013 8:03 pm

Sledoval som, ako nejaké dievča prišlo do hospody, potom som položil hlavu na ruky, ktoré som mal položené na pultu. Tss negatívna energia zo mňa len tak sršala. Fakt mi nebolo práve moc dobre. Nemohol som si ani len užívať.
Napil som sa ešte saké a potom zas sklonil hlavu. Cítil som sa na nič.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Aug 11, 2013 9:22 pm

Po tomto boji jsem se potřeboval zotavit. Přijdu k baru.
"Jedno saké.. chci říct dvě."
Všiml jsem si i Rokura. Vypadal hodně zdrceně. Vzal jsem saké a šel jsem přisednout k němu. Smutnějšího Senseie jsem za celý život ještě neviděl. Přisedl jsem si k Senseiovi a pustil se do řeči,
"Dobrý večer. Vypadáte smutně, co se stalo? Válku jsme přece vyhráli."
Řekl jsem povzbudivě a dolil Sensoivi sklenku, kterou měl prázdnou.
Pravděpodobně ve válce o někoho přišel..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 11, 2013 9:29 pm

"Dobrý,ale nič takého... Vyhrali, ale čoskoro nás čaká ďalšia."
Povedal som len tieto slová a vypil som saké, ktoré som mi dolial. Samozrejme som si dolial potom sám a zas sa napil. Fakt mi nebolo dobre. Ale zverovať sa študentovi by nebolo dobré. Preto som nič nehovoril a mlčiaci som tam popíjal saké. Zrazu mizlo a mizlo. Nakoniec som sa postavil a bez nejakej reakcie som odkráčal preč z tejto spoločnosti.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Ryuuk Mon Aug 12, 2013 8:18 am

Dojedla jsem,zaplatila jsem a odešla,smyšlenkou že zkusím najít pana Alliiho
(Přesun)
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 13, 2013 7:28 pm

Měl jsem namířeno na cvičiště, když jsem zrovna procházel kolem hospody. Zastavil jsem se a pohlédl na ni. Nemůžu odolat, cvičit můžu i zítra přeci. Usmál jsem se a už seděl za barem. Objednal jsem si sake a něco málo na jídlo.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 14, 2013 6:46 pm

No samozrejme! Kde inde by som skončil, než v hospode! Vstúpil som dnu a so skúmavým pohľadom som sa obzrel po nejakých prítomných ľuďoch... presnejšie skôr po opačnom pohlaví. Ale žiadny "talent" som tu nenašiel, takže som sa posunul k baru a objednal som si len saké. Nechcel som sa pravdaže opiť, bol som predsa len v cudzine. Jedine keby som sa opil s niekým domácim, ale inak ne! Ako som si k baru sadol, otočil som sa na barovej stoličke chrbtom k baru a začal som kukať už fakt po každom. Samehada pritom potichu vrčala, chúďa, toľko chakier som jej odoprel... no čo už, o moment stíchla a ďalej som sledoval čo či kto tu je.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 14, 2013 8:19 pm

Došla jsem do hospody docela v dobré náladě. Uviděla jsem tu docela málo lidí a jednoho z nich jsem poznala. "Seito-kuuuuun!" Usmála jsem se a sedla si hned na barovou židličku. Ten malej šmejd se před tím vypařil, když se tancovalo! Fakt mě tím docela dost naštval, ale že si takto sám do sebe dal pár panáků...překvapilo mě to.
"Dám si zatím jemně perlivou vodu." Usmála jsem se. Samozřejmě že barman byl docela zaraženej, vždy jsem si tu objednala několik láhev saké a teď vodu...no co, bylo to mé přání a on mi ho splnil!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Aug 14, 2013 8:43 pm

Seděl jsem u baru a jen tak popíjel saké. Po delší době jsem měl sundanou masku a ta byla položena na baru hned přede mnou. Přemýšlel jsem nad mým úkolem, přemýšlel jsem jak se vlastně dostat do vězení a jak z něj, cesta na zpět byla složitější a to mi vrtalo hlavou. Pak jsem ale zahlédl dívku s vestou Jounina, byla to moje šance. Využil jsem svého svůdného pohledu (xDDD) kterým jsem ji skoro propálil díru mezi očima.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 14, 2013 8:57 pm

Po chvilce se ke mě až na nebezpečnou vzdálenost přiblížil nějakej chlápek. Zrudla jsem pod očima jak rajče a pohled od něj odtrhla.
"Co blbneš!" Křikla jsem na něj a hned si objednala nečekaně saké. Zatím jsem se napila jen vody a byla pořád rudá, takto se na mě posledně díval jen Nao...byl to nezvyk!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 3 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru