Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesní cestička

+8
Hana Ichiro
Faito Dansaku
Goku
Bakuton no Jin
Hikaru Hyuuga
Jishaku
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
12 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Lesní cestička Empty Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 27, 2013 7:21 pm

Lesní cestička Pinwheel_Forest_anime_inside

Smíšený les, nepříliš hustý, takže paprsky slunce pronikají listovím. Také se zde najde velké množství rozmanitých bylin a jedovatých, i jedlých hub. Cestička je chvílemi téměř ztracena pod kamufláží mechu a kapradí. Pokud tudy procházíte, dejte pozor na bludný kořen.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 27, 2013 7:25 pm

Konečně jsme po dlouhé době dorazili na ono místo. Celou dobu jsme cestovali poměrně hustým lesem. Ten však znenadání skončil. Před námi se rozléhalo cosi jako kráter. Nepochybně tu došlo k velké explozi. Zvířata se tomuto místu stále vyhýbala. Stála jsem na větvi jednoho z těchto stromů a prohlížela si místo, které mělo být mým hrobem.
"Jsme tu." pravila jsem směrem k tátovi. Jako kdyby to snad sám nepoznal.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Sat Jul 27, 2013 7:40 pm

Po celý ten čas som sa nechával viesť Mikomi. Môj byakugan síce mal ďaleký rozhľad, no predsa len iba Mikomi vedela najlepšie, kde sa jej súboj odohrával. Konečne sme dorazili na miesto a mne neostávalo nič iné než sa pozastaviť nad tou spúšťou. Napadala ma bláznivá myšlienka, že by sme onen kráter mohli napustiť vodou a pomenovať ho "údolie konca". Neuberal som však na serióznosti.
"Teda. Dokonca ani ja by som sa nechcel medzi vás dve postaviť behom vášho súboja," poznamenal som a prezrel okolie s jednoduchým úmyslom nájsť Sayurino telo. Vzhľadom na to, že sme sa nachádzali na pomerne opustenom mieste, o ktorého vysokej návštevnosti nebol dôvod nepochybovať, ostalo doslova nedotknuté a navonok neporušené neďaleko od "údolia konca".
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 27, 2013 7:46 pm

"Byl to těžký souboj. Tetsuya se také držel v bezpečné vzdálenosti." zavzpomínala jsem na tu otravnou štěnici. Přesto jsem nepočítala s tím, že se opravdu dokázal skrýt dost daleko na to, aby neutrpěl zásah. Také jsem očima bloudila po okolí, a hledala, kde se Sayurino tělo nachází. Neměla jsem tušení. Poslední okamžiky našeho boje si pamatuji pouze mlhavě.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Sat Jul 27, 2013 7:58 pm

Nejakú chvíľu nám to síce zabralo, ale za pomoci byakuganu napokon nebol žiadny problém objaviť jej telo. Navonok síce jej stav nebol až tak hrozný, ale zvnútra mala doslova roztrhané chakrovody. Takže takto sa prejavuje účinok jednej z najsilnejších techník Mikomi. Vedel som to už od pohľadu, no predsa som s ňou už dlho nemal tréningový súboj, takže som si ani neuvedomoval, o koľko silnejšia už v porovnaní s jej starým ja moja staršia dcéra je. Fakt, že napokon sama zvládla poraziť Sayuri, ktorá bola navyše posilnená vďaka rinneganu, hovoril za veľa.
"Zdá sa, že som ju našiel," prehovoril som po nejakom čase a čakal na nejaký ten Mikomin povel. Spustenie a uskutočnenie tejto malej misie vonkoncom iniciovala práve ona sama.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 27, 2013 8:05 pm

Podívala jsem se stejným směrem. Skoro až s obavami. Ale ano, bylo to její tělo, stále identifikovatelné.
"Pojďme." pravila jsem a vydala se oním směrem. Na okamžik jsem před Sayuri poklekla a snad jsem si snažila její tvář navždycky vrýt do paměti. Bylo mi líto, že musela takto dopadnout. Mrzelo mě, že jsem ji neznala dávno, v době předtím, než přišla o svůj zrak.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Sat Jul 27, 2013 8:15 pm

Od Sayurinho tela a i samotnej Mikomi som si vo chvíli, kedy sa s ňou lúčila, udržiaval náležitý odstup a všetko len s vážnym výrazom v tvári sledoval, skoro ako keby som sa s ňou popritom lúčil i ja sám, v myšlienkach. Slová som v túto chvíľu nepovažoval za potrebné. Konečne až po celej jednej minúte ticha som sa predsa len odhodlal prehovoriť.
"Bola to skvelá kunoichi. I napriek tomu, že sa o nej už mladšie generácie s najvyššou pravdepodobnosťou nedozvedia, i po tom všetkom sa ešte nájdu Hyuugovia, ktorí si ju budú pamätať ako jednu z najvýznamnejších kunoichi nášho klanu," vyjadril som sa na jej počesť.
Áno... len jednu z najvýznamnejších... pomyslel som si s miernym pousmiatím pri pomyslení na Mikomi v budúcnosti a už sa aj pomaly chystal zodvihnúť Sayurino telo.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 27, 2013 8:26 pm

"Doufám, že konečně bude odpočívat v pokoji." povzdechla jsem si. Je potřeba zvýšit ostrahu. Její tělo nebylo jediné, které spočinulo na nádvoří našeho klanu. Bude nezbytné přesvědčit se, že ostatní hroby zůstaly neporušené.
"Pojďme tedy domů, necítím se na tomto místě právě dobře." pravila jsem. Alespoň, že jsem se nemusela na toto místo vydat sama.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Sat Jul 27, 2013 8:37 pm

Mikomi mala pravdu. Tentokrát už nenecháme nikoho, aby sa k Sayurinmu telu čo i len priblížil. Jej ďalší návrat by už bol pre náš klan hotovým výsmechom.
"V poriadku," odpovedal som na jej požiadavku. Následne som už fakticky vzal Sayurino telo a aj s ním sa popri Mikomi pomaly vydal domov. Táto misia narozdiel od tej predchádzajúcej dopadla podstatne lepšie. Predsa len som však odchádzal s hlavou plnou myšlienok. Časť z nich sa ešte stále zaoberala Sayuri, pričom ten zvyšok zaujímala jediná vec - aká silná je v súčasnosti Mikomi? Pevne som veril tomu, že sa o tom skôr či neskôr budem mať možnosť presvedčiť na vlastné oči.
Presun.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 27, 2013 8:40 pm

"Díky, že jsi se mnou šel." na tváři se mi na kratičký okamžik objevil krátký úsměv.

Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 04, 2013 7:12 pm

Stále jsem pronásledovala onoho uprchlíka. Nemohl mi ani na okamžíček utéct z dohledu. Mé oči zkrátka oklamat nemohl, ani kdyby dokázal nějakým zázrakem vzlétnout k nebesům. Vzdálenost mezi námi se pomalu, ale jistě zkracovala. Z vytrvalostního běhu jsem přešla do sprintu. Prudce jsem se odrazila od jedné z větví a každým dalším skokem vzdálenost zkracovala, až jsem ho měla na dosleh.
"Stůj! Nenuť mě zadržet tě násilím!" zvolala jsem a na jeho nohy poslala několik chakrových senbonů.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Sun Aug 04, 2013 7:31 pm

Musím uznať, že to, za aký krátky čas sa Mikomi podarilo ma dohnať,
ma pomerne dosť udivovalo. Bolo vidno, že je naozaj rýchla. Pri vyslaní senbonov som mal iba jediné šťastie - skryté ninja chrániče na nohách. Cinknutie ma však presvedčilo o tom, že je už skutočne dosť blízko na to, aby ma bola schopná napadnúť, a tak som sa napokon rozhodol urobiť tak ako hovorí. Spomaliť a pristáť na zemi, samozrejme na nohách a bez akýchkoľvek zranení.

Po dopade na zem mala Mikomi konečne možnosť v pokoji si preveriť moju identitu. Bol som to naozaj ja, konohou vyhľadávaný Jishaku. Netváril som sa však nijak prekvapene, práve naopak. Žiadne emócie z mojej tváre vyčítať nebolo možné. Prvé, čo som ale po tom všetkom urobil, bolo to, že som si vytiahol balíček cigariet a jednu si zapálil. Schyľovalo sa k zjavne dlhému rozhovoru.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 04, 2013 7:36 pm

Prohlížela jsem si jeho tvář. Nebylo pochyb o tom s kým mám tu čest. Přesto mi jeho zdánlivý klid přišel poněkud... neobvyklý. Chce se snad nakonec po tak dlouhém útěku vzdát? Snaží se mě zmást? Měří si mě aby odhadl mé schopnosti?
"Půjdete se mnou přeci jen dobrovolně, pane?" nadhodila jsem otázku. Stále jsem stála na větvi jedné ze stromu a sledovala jej poněkud zvrchu.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Sun Aug 04, 2013 7:42 pm

Odpoveď na otázku Mikomi sa dostavila prakticky okamžite.
"Čo odo mňa chcete, kunoichi z Konohagakure?" očividne som sa len tak odviesť nenechal. Predsa len som na to zatiaľ nevidel žiadny opodstatnený dôvod.
"Myslel som si, že máme dohodu. Nemáte právo odo mňa čokoľvek vyžadovať. Môžete ma tak akurát slušne poprosiť a ja zvážim vašu požiadavku, ale to je tak všetko. Na základe čoho teda chcete, aby som šiel s vami? Previnil som sa snáď niečim, o čom neviem?"
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 04, 2013 7:51 pm

Neustále jsem opětovala jeho pohled. Jako kdybych měla touhu nahlédnout do nitra jeho duše. Což se mi čas od času u mnohých zadařilo.
"Jsem tu na příkaz našeho Hokage. Přinejmenším je podezřelé, že se nacházíte poblíž sídla Seiky Tachiban. Už to je důvod proč si vás prověřit." pokračovala jsem ve výkladu.
"Nehledě na to, že váš drahý kolega napadl mého týmového partnera. Hádám, že pokud nemáte co skrývat, nebyl by tento útok nutný. A tím spíš váš pokus o útěk. Pokud jste se tedy skutečně ničím neprovinil a já přimhouřím oko nad tím, co se právě odehrálo, jeví se jako nejlepší možnost se mnou prostě odejít a v Konoze vysvětlit, jak se věci mají." dodala jsem. Znělo to celkem logicky a já čekala na sebemenší další projev "nelogičnosti" v jeho chování.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Sun Aug 04, 2013 8:04 pm

Pozorne som si vypočul jej slová a poriadne si potiahol z cigarety.
Následne som vyfúkol poriadny oblak cigaretového dymu a chystal sa prehovoriť.
"Vy, radoví shinobi, ste v mojich očiach ako jed, riadiaci sa vôľou jedného z vás, ktorý začínal rovnako ako vy. Všetky vaše činy ospravedlňujete "ohnivou vôľou", túžbou chrániť, čo je vám blízke a drahé, konať dobro pre váš domov... ale pravdou je, že ste ako prostoduchá nákaza, ktorá sa šíri, kadiaľ váš milovaný hokage pľuje. Ľudia, ktorí vykonávajú rozkazy len na základe cudzej vôle bez vlastných informácií, pre mňa nemajú dostatočnú hodnotu na to, aby som ich poslúchal," prehovoril som, otočil sa a pomalými krokmi odchádzal.

"V sídle Seiky Tachiban som bol za účelom získavania informácií. Môj kolega vás napadol? To je mi ľúto, ale o žiadnom kolegovi neviem a za činy ostatných nezodpovedám. A dôvod, prečo pred vami utekám, som vám už zdelil. Vaša prítomnosť nikdy neveští nič dobré. Bez dôkazov ma nikam nedostanete, dovidenia," dodal som ešte na záver a bez akýchkoľvek ďalších slov som už skutočne opúšťal toto miesto. Mikomia reakcia ma zjavne nijak zvlášť nezaujímala.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 04, 2013 8:14 pm

Na jeho slovech možná bylo zrnko pravdy. Nebýt toho, že jsem Hokage znala už několik let a naprosto mu důvěřovala.
"Pletete se. Kdybych byla pouze bezduchou hračkou, která slepě plní rozkazy, neměla bych sebemenší motivaci podnikat nebezpečné mise, nasazovat svůj život. Žádný Hokage, pokud bych mu naprosto nedůvěřovala, pokud by jeho záměry byly zlé... žádný by mě nepřinutil pro něj hnout prstem. Natož zemřít." pravila jsem a vrátila se ve vzpomínkách do mise v Otogakure. Té, kterou jsem podnikla na vlastní pěst.
"Nejsem ten bezduchý, vraždící nástroj, za který mě máte. Ale nemám problém se jím stát. Proto vás naposledy důrazně žádám. Pojďte se mnou po dobrém. Pokud budete ignorovat tuto výzvu, nejen že stanete ještě podezřelejším, ale nebudu mít žádnou motivaci jednat s vámi v rukavičkách." dodala jsem a seskočila na zem. Sledovala jsem jeho záda a čekala na to co odpoví tentokrát. Pochopitelně jsem byla neustále ve střehu, připravená mu zabránit v útěku, nebo se popřípadě ubránit v případě že zaútočí.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Sun Aug 04, 2013 8:24 pm

Zdalo sa, že mi Mikomi nedávala inú možnosť. Musel som zastaviť.
"Pokiaľ by jeho zámery boli zlé? Kto má právo rozhodovať o tom, čo je dobré a čo zlé? Nie je to náhodou práve samotný hokage a ďalší v jeho pozícii? To práve tí, ktorí majú vo svete najväčšiu moc, udávajú morálne hodnoty. Tak napríklad ja som len poctivý nestranný pozorovateľ, ktorý sa na vlastnú päsť zapája iba do tých konfliktov, ktoré sám považuje za dôležité," prehovoril som opäť a otočil sa teda naspäť jej smerom.
"Rád by som teda vedel, čo je dobré na tom, že sa mi pletiete do remesla potom, ako sme sa výhradne dohodli, že ma necháte konečne samým sebou... a čo je zlé na tom, že nevidím jediný dôvod, prečo by som sa vami mal nechať obmedzovať," položil som Mikomi otázku.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 04, 2013 8:35 pm

Na tváři se mi z nepochopitelných důvodů objevil úsměv. Ten maník mi někoho připomínal.
"Přiznám se, toto je i osobní. Nerozlišuji lidi na dobré a na zlé. Každý bojuje jen díky svému přesvědčení, a ta věřte nebo ne, nejsou až tak odlišná. Třeba právě ochrana lidí nám blízkých. Jsme jako figurky sehrávající své role na šachovnici. Akceptovala jsem své postavení, mám však pochopení i pro opozici." dodala jsem a ve vzpomínkách se vrátila ke Kumiko. Byla mi přítelem i nepřítelem.
"Oproti tomu ti takzvaně neutrální, jenom čekají na vhodnou příležitost." pochopitelně mi na mysli vytanul Tetsuya.
"Víte... pokud se necháte na malý okamžik námi omezit, bude to dobré pro nás. Ujistíme se, že se jedná pouze o malé nedorozumění a upevníme naše téměř "přátelské" vztahy. Vy poté získáte jistotu, že si vás nebudeme vůbec všímat a vměšovat se do vašich záležitostí. Takže i z vašeho hlediska tu pracuju na "dobru". Mohla bych vás jako správný tupý shinobi zkrátka napadnout, ale to neudělám. Zkrátka vás zvu na přátelské posezení v Konohagakure. To je fér, nezdá se vám?" pokrčila jsem rameny a znova se pousmála. Pomalými kroky jsem se k němu přibližovala. Nepochybně mě tento rozhovor začínal bavit.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Sun Aug 04, 2013 8:54 pm

Opäť raz som si vypočul Mikomine slová. Tie síce neboli mimo, ale to na veci nič nemenilo.
"Nie sú odlišné... ako by vôbec mohli byť? Koľko z ľudského charakteru patrí skutočne človeku... a koľko z neho sa vyvinie až počas života v závislosti od okolností, v ktorých vyrastá? Ľudia sú vychovávaní podľa vzoru tých, ktorí majú dostatočnú moc na to, aby mohli rozhodovať o tom, čo je správne a čo nie. Musí to tak byť. Náš druh sa totiž nevyvíja ako jednotlivci, ale ako spoločnosť. Bohužiaľ ale smerujeme stále k horšiemu a horšiemu. Rútime sa do temnej priepasti, z ktorej niet cesty von. Nemáš nebodaj pocit, že svet v poslednom čase častejšie oplýva vojnami ako mierom?" opäť raz som sa otočil a pomaly kráčal preč.

"Ľudia na najvyšších pozíciach, vrátane vášho hokageho, robia jednu chybu za druhou. To, čomu sme ako shinobi obetúvali vlastné životy, už viac nemožno považovať za smerodajné. Prišla doba, kedy si je každý povinný uvedomiť, že sa nemôžeme riadiť týmto zlým systémom. Rovnako ako aj ty, ja konám na základe svojho vlastného presvedčenia. Ak odo mňa niečo hokage chce, nech si ma nájde sám. Do Konohagakure ma už nik nedostane," dohovoril som a skutočne si nelámal hlavu s tým, čo Mikomi urobí. Dal som jej ale dosť jasne najavo, že to bude musieť urobiť násilím a z vlastnej vôle sa postaviť proti môjmu presvedčeniu.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 04, 2013 9:02 pm

Nějakou dobu jsem tiše pokračovala v chůzi. Pomalým krokem jsme šli dál a já přemýšlela snad o každém jeho slovu.
"Ano, nepochybuji o tom, že náš svět mnohem častěji zažívá vojny a konflikty. Koloběh nenávisti nelze utnout za jeden den." pravila jsem a lehce poskočila směrem kupředu. Vzhledem k tomu že byl ke mě zády a já se dokázala pohybovat téměř neslyšně, jsem si byla jistá tím, že tento manévr nevykryje. Nad námi oběma spadla chakrová síť. Jednalo se o kupoli zhruba o průměru sedm metrů.
"Ale nikdy neztratím své přesvědčení, svoji víru, že můžeme světu přinést skutečný mír. A jsem ochotná pro to udělat cokoliv. A tím nemyslím zrovna třeba to, zadržet vás." dodala jsem s téměř omluvným pohledem.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Sun Aug 04, 2013 9:22 pm

Ako som si myslel, Mikomi ma zjavne neplánovala nechať odísť. Uzavrela nás do akejsi chakrovej siete a mne bolo pomerne jasné, že pokúšať sa ňou prejsť by asi nebol práve najlepší nápad. Pohliadol som preto na ňu, hlboko si povzdychol, naposledy si potiahol a zahodil cigaretu na zem.
"Len viera nestačí. Hrajete hru, ktorú nemôžete vyhrať. Ide vám iba o to, aby vaše prehry boli lepšie ako tie ostatné. Toho sa nemienim účastniť," ukončil som našu vzájomnú konverzáciu a potiahol dole zips na svojej bunde. Tým som okrem už spomínaných chráničov, ktoré som mal i na rukách, Mikomi odhalil prítomnosť hotovej zbrojnice a zvitkov na mojom tele, ktoré som sa očividne chystal použiť. Zdalo sa, že náš súboj bude nevyhnutný a nič mu už nezabráni.
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 11:53 am

Mikomi pristal na rameni Sokol s cervenym prouzkem a malym Papirkem za nim. Mikomi muselo byt jasne ze se neco deje.
Vzkaz za krouzkem:
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed Aug 07, 2013 4:40 pm

Teprve teď jsem si všimla, že mi na rameni sedí sokol se vzkazem. Sejmula jsem papírek z kroužku a přečetla si, co na něm bylo napsáno. S pověřením Hokage-sama? Válečný stav? Proč proboha? Musím pospíchat zpět do Konohy.

Papírek jsem zničila a naposledy pohlédla do tváře toho, komu jsem zkřížila cestu. Měla jsem v kostech zvláštní pocit. Nejspíš se nevidíme naposledy. Příště to dokončíme a rozhodneme o vítězi.
"Velice se omlouvám. Zdá se, že nakonec mám důležitější povinnosti, než chytat podivína závislého na cigaretách." pravila jsem a chakrová síť okolo nás zmizela.
"Přesto vás mám na paměti." dodala jsem a se stále aktivovaným byakuganem se otočila k odchodu. Doufala jsem, že cestou potkám svého otce.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Jishaku Wed Aug 07, 2013 5:24 pm

Musím sa priznať, že to dokonca i pre niekoho ako som bol ja bolo poprvýkrát v živote, čo sa mi niekto ospravedlňoval za to, že ma nemôže zmlátiť a odniesť v bezvedomí do Konohy.
"To je v poriadku, nebudem sa hnevať. Bež pomáhať svojmu chlebodarcovi," prehovoril som skoro ako keby mi bolo tak nejak jasné, z akého dôvodu bol náš súboj prerušený. Následne som len so založenými rukami stál a sledoval odchod Mikomi... aspoň to tak vyzeralo. Pravdou ale bolo, že som si s minimálnym rozpätím pohybov pripravoval smrtiaci, špeciálne upravený kunai.

Obávam sa, že nabudúce sa už neuvidíme. Nepodceňuj ma. Bolo mi jasné, že po mne pošlú Hyuugov, keďže tí sú jediní, ktorí dokážu prekuknúť moje maskovanie a zneviditeľňovanie. Špeciálne som sa preto pripravil. Je mi ľúto, ale ako jeden z najlepších nestranných informátorov viem dokonca i o vašej najväčšej slabine, moje myšlienky rozhodne neboli len o vyťahovaní sa.
Vo chvíli, kedy Mikomi nemala šancu čo i len zapochybovať o tom, že ma už nezaujíma, som využil pre tentokrát odpudivú silu dvoch magnetov, pričom jeden z nich bola práve moja zbraň a druhý ja sám, a onen obzvlášť nebezpečný kunai neuveriteľnou rýchlosťou doslova vystrelil po čoraz rozsiahlejšej priamke, ktorá bola pre všetkých Hyuugov skutočným slepým bodom. Bola to perfektne premyslené stratégia, zabezpečujúca efektívne zabitie prakticky kohokoľvek s byakuganom. Podozrenie Konohagakure bolo totiž nanešťastie pravdivé


Naposledy upravil Jishaku dne Wed Aug 07, 2013 5:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Jishaku
Jishaku
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 51
Registrován : 04. 08. 13
Location : Potulný ninja

Návrat nahoru Goto down

Lesní cestička Empty Re: Lesní cestička

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru