Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Hoozuki

+3
Junka
Hitomi Yamada
Hoozuki Meizu
7 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 01, 2013 5:44 pm

Sídlo klanu Hoozuki 29cwim8

Čtvrť, kde bydlí členové klanu Hoozuki. Nachází se zde několik menších i větších domků. Ty jsou olemovány kamennými chodníčky a zkrášleny vzrostlými listnáči. Naleznete tu i malou fontánku, umělá jezírka a několik menších obchůdků, včetně občerstvení. Pokud začnete dělat neplechu, vemte jed na to, že se z vody vyloupne stráž, velice popuzená tím, že jí kazíte pohodovou službu a příjemnou lázeň.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 01, 2013 5:49 pm

Dotiahol som sa domov, prekvapivo som sa sem zatúlal na prvý pokus, asi len šťastie. S menšími ťažkosťami som sa vyšplhal po schodoch opierajúc sa rukou o zábradlie, zatiaľčo druhou som si stále držal hlavu. Dostal som sa až k dverám, odomkol som a vstúpil. Rovno som aj zavrel, zamkol a bez ďalších vecí som sa rovno vydal do svojej izby. Samehada skončil na kraji posteli, no a ja som sa hodil na jej zvyšok, pričom som nechal aj hlavu zaborenú vo vankúši. Síce som mal tabletky na stolíku hneď vedľa, skôr než by som sa po ne načiahol, som znova zaspal...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 1:51 pm

Sídlo klanu Hoozuki 3b2e050b3c_86042653_o2 Kitsune běžela k sídlu Hoozuki. Věděla, kde je. Rozeznat baráčky už bylo horší, zaměřil se však na Samehadu, díky které poznala, kde Meizu je. Použila otevřené okno, do kterého se vyškrábala a ti přímo k Meizovi do pokoje. Vyskočila na postel a olízala mu celý obličej, aby se probudil.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 2:02 pm

Ležal som tu.. koľko, päť, šesť dní? Sám som netušil, keďže som sa ešte furt váľal v posteli po tej kope drinkov, čo mi ten neznámy poobjednával. A ležal som až doteraz, nehybne, slintajúc až trocha do perín. Až kým sa tu neobjavil ďalší živý tvor, ktorý ma mal prebudiť...
"Zlato.. teraz né, som unav-.." Najprv som mal pocit, že to ta sľúbená dievčina, ktorú mi ten pako z baru sľúbil. Ale keď som rozlepil oči, zazrel som len malú líšku, ktorá mi spôsobila taký šok, že som bol hneď na nohách na druhej strane izby.
"Čo.. čo si ty?! Čo tu robíš?!" Udivene som vyhŕkol, hoc sa mne samému zdalo, že je asi divné pýtať sa to líšky. Ale určite to bol niekoho summon, takže som zvedavo čakal, čo zač to bude a čo po mne bude chcieť. Zároveň som v rukách stískal vankúš, ktorý som mal keď tak na obranu proti nej xD. Nemohol som jej predsa veriť!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 2:09 pm

Kitsune absolutně nechápala jeho reakci, ale když byl tak zbrklý, lekla se ho a naježila chlupy na celém těle. Nakonec se uklidnnila, když viděla, z ní má větší strach než ona z něho.
,,Posílá mě Mizukage. U brány zuří naštvaný Nanabi." olízla si packu a následně zmizela ke své mamince do pelíšku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 2:14 pm

Vyvalil som na líšku oči a v hlave som si jej vetu niekoľkokrát musel zopakovať, aby som si uvedomil, čo to vlastne znamená a čo sa deje. Nakoniec líška len tak zmizla, a ja som i tak ešte nejakú chvíľu stískal vankúš a pozoroval posteľ, akoby som čakal, že sa znova objaví.
"Ach sakra.. tak poďme Same." Zamrmlal som, vankúš som hodil na posteľ a vzal som Samehadu na chrbát. Cestou dole som sa ešte zastavil v kuchyni, oblial som si tvár čistou vodou na prebudenie a rozbehol som sa k bráne..
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 12:04 am

Objavil som sa niekde v ulici, kde som už potom ľahko našiel cestu k svojmu domu. Dorazil som domov, zavrel som dvere, zamkol a s Junkou som vykročil do svojej izby. Hodlal som ju nechať spať u seba, v ostatných izbách boli totiž blbšie postele, ja som si vzal pravdaže tú najlepšiu a najpohodlnejšiu! Dovolil som si vyzuť ju a dať jej batoh z chrbta dole, načo som ju už uložil pod paplón. Skončil som to tak, že som jej prstom upravil pár pramienkov vlasov, načo som sa vyrovnal.
"Čo to vôbec robím?!" Sykol som potichu. Iné baby by som do svojej postele, takto samé, neuložil. Ani by som sa k nim nesprával tak ako k nej! S odfrknutím som prešiel k oknu, ktoré som zavrel a stiahol som rolety, nech jej sem nečumí žiadny pako v maske, keby ju tu našli. Následne som zhasol lampičku a zavrel som dvere na izbe. Už som sa len vybral do hneď vedľajšej izby, kde som si ľahol. Samehadu som si oprel hneď vedľa postele, vyzliekol som sa len do takých... no, povedzme že trenok, ktoré mi boli po kolená, načo som už rovno aj zaspal. Ak ma teda nezobudilo nič "špeciálne"!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 11:27 am

"Uhm.."
Převalila jsem se na druhý bok a zamračila se, jak se postupně probouzela bolela mě hlava víc a víc. S tichým zakňučením jsem se chytla za hlavu a schovala se pod peřinu.
Booože...už vím pro nepiju.
Znova jsem potichu zakňučela a chvíli zkoušela usnout abych zahnala bolest hlavy. Když jsem během pěti minut neusnula posadila jsem se a protáhla se.
Že bych došla do hotelu?
Téměř nic jsem si nepamatovala až na nějaké útržky z lázní.S dalším bolestným zakňučením jsem si stoupla a vydala se ke dveřím, otevřela jsem je a nakoukla ven.
He? Tohle asi nebude hotel.
Najednou jsem si vzpomněla na nabídku mého průvodce.
Takže jsem došla k němu?
Zmateně jsem si prohrábla vlasy a s rozespalým zívnutím se vydala dál. Při mém pátrání jsem narazila na koupelnu. Snad mu to nebude vadit. Svlékla jsme se a začala si užívat sprchu. U toho jsem nadávala na bolest hlavy a na naraženou ruku u které jsem netušila, proč mě vlastně bolí.Po pár minutách jsem stála už s ručníkem omotaným okolo těla před zrcadlem a čučela na sebe jak na blbečka. "Auu.." přivřela jsem oči a vyšla z koupelny.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 11:42 am

Zobudil som sa na to, že mi do očí zasvietili lúče z vonka. Alebo skôr do tváre, do očí až následne po tom, čo som sa prebral. Prehodil som sa na druhý bok a chvíľu som sa ešte takto váľal v posteli, než som nakoniec vstal. Nič sa mi teraz nechcelo robiť, ešte k tomu som sa bál, že bude Junka iná, alebo nebodaj hneď odíde. No, dúfal som, že si aspoň nebude nič pamätať, ja sám som radšej chcel zabudnúť. Vstal som, prehrabol som si vlasy a pomaly som, len v tých dlhých trenkách, vyšiel na chodbu. Započul som zvuk vody a jemne som sa pousmial. Zrejme zatiaľ ostala... Nuž, vykročil som zatiaľ do kuchyne, kde som vytiahol dva poháre a nalial som do nich džús. K tomu som ešte prichystal chleba so zeleninou a maslom, výnimočne som šiel začať ráno zdravými raňajkami. Pár chlebov som takto pripravil na tácku a tú som len preniesol na stôl v kuchyni, kde to už len čakalo na aj druhú pozvanú osobu. Ja som vstal a vydal som sa po chodbe, ale to bola Junka už vonku a no... opäť iba tak v uteráku.
"E-eh, dobré ránko." Rozpačito som sa usmial a zastavil som pred ňou.
"Raňajky sú na stole, musíš byť určite hladná." Nevinne som prižmúril oči, ktoré som stvárnil na "^^".
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 11:49 am

Když jsem hned narazila na svého průvodce lekla jsem se a přiložila si ruku na srdce.
"Fuj! Málem mě kleplo."
Oddechla jsem si a pak se usmála.
"Dobré rááno."
Když se zmínil o snídani rozzářila se mi očka a cupitala do kuchyně. Hned jsem si vzala skoro všechno co jsem tam viděla a jedla.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 11:54 am

"Heh, prepáč." Pobavene som sa usmial, keď som ju zrejme vydesil. No čo no, to sa stáva, nebolo to účelne! Následne som už ale bol ticho, len som ju sledoval a no, dovolil som si aj obzrieť si ju trošku lepšie, keď cupitala do kuchyne. Krátko som sa zachichotal a prešiel som do kúpeľne. Tu som vybavil rannú hygienu, umyl som si tvár, trochu upravil vlasy a vrátil som sa do kuchyne, kde už na tácke bolo len zopár z toho, čo som pripravil.
"Hmm no teda, ty si musela byť ale véľmi hladná." Usúdil som a nanovo si ju prezerajúc, len tak nenápadne, som sa posadil k rovnakému stolu. Vzal som si len jeden chlieb, ktorý som začal jesť a pritom som to sem tam zapil džúsom. Zrak som upieral na ňu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 12:04 pm

"He?"
Koukla jsem se na tácek, kde jsem toho moc nenechala a trochu zrudla.
"Ah...gomen."
Zamumlala jsem a napila se. Pak jsem se koukla na něj a vzpomněla si co řekl v lázních. Zrudla jsem znova a sklopila oči, které jsem zabodla do stolu.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 12:12 pm

"Nevadí, kľudne jedz." Uškrnul som sa a zjedol som len ten svoj chlieb, zvyšok som nechal len pre ňu. Ráno som nikdy totiž nebol veľmi hladný, skôr večer som bol schopný jesť a jesť. Takto som len posedával, kým som si nevšimol, ako znova celá očervenela. Prižmúril som oči a oprel som sa lakťami o stôl.
"Prepáč za ten včerajšok." Zamrmlal som. Tse, druhé ospravedlňovanie za kratšiu dobu... chcelo to už usporiadať žúr a zas sa vrátiť "k sebe". Len som povzdychol a trochu zvedavo som ju sledoval.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 12:19 pm

"Um.."
Dojedla jsem a začala si hrát s vlasy. Mlčela jsem a dál měla zabodnutý pohled do stolu.
Přemýšlela jsem co bych měla říct, nebo jak tu větu zformulovat.
Nakonec jsme se nadechla a sklonila hlavu ještě víc aby mi neviděl do rudé tváře.
"To..no...to není tak..že by jsi se mi.." Zmlkla jsem protože mi začínalo být vedro a byla jsem nervózní. "..nelíbil." Zašeptla jsem už skoro neslyšně a dál si hrála s konečky vlasů.
"Jen...to..máš na někoho lepšího."
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 12:32 pm

Začala rozprávať, síce tak trhane, ale i tak. Pozorne som počúval každé jej slovo, kým to nedokončila úplne a ja som mal fakt zvláštny výraz v tvári. Akoby skôr taký... zmätený z toho, čo hovorí.
"Vieš, to by sa dalo povedať aj z druhej strany... som nezodpovedný, pijem, fajčím a neviem ešte čo všetko, behám za babami... ale je mi to fuk, tak ako v tvojom prípade. Nech si hocijaká, páčiš sa mi." Prehovoril som prekvapivo bez trhaných slov alebo medzier, načo som celý sčervenel, keď som si všetko uvedomil a zostal som nervózne mlčať.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 12:36 pm

Když domluvil potichu jsem zakňourala a začala si pro změnu hrát se skleničkou.
Proč to musí být tak těžkéééé?!
Potichu jsem si povzdechla a napila se.
"Máte tu něco co stojí za vidění?"
Zamumlala jsem nakonec a konečně se na něj aspoň krátce koukla.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 12:43 pm

Poškrabal som sa vo vlasoch a nervózne som začal kukať na dosku stola.
Žmúril som na ňu a mlčky som premýšľal.
Nakoniec sa spýtala niečo dosť od-veci, ale zároveň som z časti bol rád, že zmenila tému.
"No, je tu také tajné miesto niekde neďaleko jazera, veľká Sakura, veď vieš, ten strom." Odvetil som na jej otázku.
"Alebo aj to samotné jazero." Dodal som s pokrčením ramien, pri jazere ale mohlo byť dosť ľudí. Ale čo už, keby chcela jazero vidieť, tak by som ju tam doviedol.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 1:16 pm

"Aha.. můžu vidět tu Sakuru?"
Zeptala jsem se po chvilce mlčení a dopila džus.
Pořád jsem na sobě měla jen ručník a začínala mi být celkem zima.
Nepatrně jsme se zachvěla a znova se na něj koukla.
"A měla bych najít tu Mizukage."
Vzpomněla jsem si, nechtěla jsem totiž aby jsem měla za zadkem pořád Anbu a taky jsem chtěla toho chlápka poslat do patřičných mezí.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 1:27 pm

"Iste, môžme tam ísť."
Prikývol som s ľahším úsmevom.
Potom som si ju obzrel, áno opäť... bola len v uteráku a ja som tu totiž nemal najteplejšie miestnosti.
Pochopiteľne mi teda došlo, že by jej, aj po sprche, mohla byť zima.
"Eh, nechceš nejaké veci? Nech tu takto nesedíš... teda, niežeby sa mi to nepáčilo, vlastne je to celkom pekné... teda, pekné ako... no nieje to nejaké pekné, len sa mi to páči... teda, vlastne je to pekné, eh, nechaj tak..." Za toto som mohol dostať medailu, lebo takto sa zamotať... to sa mi stalo snáď po prvýkrát!
Čapol som si poriadne dlaň do tváre a ostal som tak, skrývajúc si svoju tvár.
"Možno ju niekde stretneme."
Zamrmlal som a radšej som na ňu teraz ani nekukal, nato som sa cítil až moc divne.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 1:41 pm

"Fajn.."
Zašeptala jsem a když začal mluvit a do všeho se zamotával začaly mi koutky cukat nahoru. I když jsem se snažila to vydržet nakonec jsem se potichu zasmála a dala si hned ruku před pusu. Neměla bych se mu smát, že se do toho takhle zamotal! Však mě se občas stává to samé.
"Děkuju ale něco jsem si sebou vzala."
Pousmála jsem se a když jsem si byla jistá, že se nezačnu smát dala jsem ruku dolů a zvedla se.
"Tak já se jdu převléct."
Zamumlala jsem a cupitala zase do pokoje kde jsem měla batůžek.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 1:54 pm

Zamračil som sa, keď som začul ako sa ticho smeje. Následne som si povzdychol, mohol som si zato, mal som radšej držať ústa, veď sama by sa šla obliecť keby jej je zima, nepotrebovala, aby som jej to vravel! Nuž čo no.
"Hai." Zamrmlal som k nej, keď už odišla. Následne som si udrel hlavu o stôl a potichu som zakňučal, nakoniec som sa dvihol a prešiel som do izby kde som dnes spal, aby som si zas vzal oblečenie a nebehal vonku len v tých trenkách. O chvíľu som už mal znova všetko, hodil som Samehadu na chrbát a čakal som na Junku na chodbe. Pritom som ju hodlal sprevádzať milým úsmevom, akoby sa nič nestalo.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 2:10 pm

Vytáhla jsem si z batůžku nějaké věci a převlíkla se. Upravila jsem si vlasy a vyšla z pokoje. Na chodbě už čekal můj hezký průvodce.
Měla jsem teď pocit, že pokaždé když se na něj kouknu začnu se červenat takže jsem sklopila oči a spojila ruce za zády.
"Můžem?"
Zeptala jsme se potichu a přešlápla na místě.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 2:20 pm

Čoskoro moja vzácna návšteva vyšla na chodbu.
Kukol som na ňu a o to viac som sa usmial.
"Jop."
Prikývol som a pomaličky som vykročil k dverám.
Odomkol som, otvoril a počkal som, kým ako prvá vyjde.
Následne som za nami zavrel, opäť zamkol a vydal som sa k tomu tajnému a peknému miestu...
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 15, 2013 4:04 pm

~~~
Doviedol som nás domov, kratšie som sa zastavil pri dverách, ktoré som odomkol a nakoniec aj otvoril.
"Ráčte vstúpiť."
Akoby som bol nejaký jej sluha som sa uklonil a nechal som ju, aby vstúpila prvá.
Nahodil som pritom čo najvážnejší výraz, aj keď všetko ostatné v tele malo chuť donútiť ma začať sa rehotať.
Ale to bol iba obyčajný detail!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Junka Sun Sep 15, 2013 6:14 pm

Pohodila jsem vlasy a "vznešeně" vešla dovnitř.
"Děkuji..Žáne"
Pronesla jsem a zula si botky.
Pak jsem znova pohodila vlasy a vydala se do pokoje kde jsem měla batůžek.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hoozuki Empty Re: Sídlo klanu Hoozuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru