Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRÉNINKOVÉ PROSTORY

+18
Yotsuki Sorata
Akemi Kagayaki
Tatsumaki (Oga)
Natao Hyuurai
Z
Ken Hiashi
Mukotushi Ururu
Kirin Yakushi
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Takeshi Kenpachi
Fili RyoGui
Dino
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Taiki Nobu
Seishin Yuna
Kagayaki Rin
22 posters

Strana 2 z 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

First topic message reminder :

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 J6px1x
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Aug 06, 2013 1:33 pm

*Tss... načo som to spomínal, radšej som tu mohol trénovať. Nie je ona workoholička?
Prešlo mi hlavou. Hneď chcela ísť pracovať. Tss .. asi si toho moc neužila, ak mala takýto prístup.
"Ale mne sa nechce ísť za ním. Práce je vždycky dosť. Prečo na chvíľku nevypneme? "
Namietal som lenivo. Fakt sa mi nechcelo ísť. A samému sa mi tu nechcelo ostať. Určite ak príde Rin.. Raikage bude zase hľadať mňa.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue Aug 06, 2013 1:40 pm

"Ale.. Ale..."
To byla jen zdvořilostní otázka, na kterou se nečeká odpověď!
Sklesle jsem sklopila pohled k zemi.
"Moji práci za mě nikdo neudělá. Jen se mi to nahromadí, když tam nebudu. A Raikage to přece nebude dělat sám!"
Já si to sice většinou sama dělala, ale také ne vše, to by bylo nad lidské možnosti.
"Prosím?"
Tak přesvědčivá smutná psí kukadla jistě ještě neviděl.
Prosím, mohu jít pracovat? Rin! Jsi workoholička.
"A taky tam je Atsuka!"
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Aug 06, 2013 1:48 pm

*Č- Čo-že ? Ona prosí, aby šla pracovať? Čože?! Čože?! Ajeje Ken , ako je možné, že si sa skamarátil s workoholičkou?! Už si v živote nemal dosť príkladov prečo to nerobiť?!?!
Hovoril som si v hlave a ľutoval sa, prečo musí byť tak normálny človek na prvý pohľad workoholik?! No i tak jej kukadlá boli viac než presvedčivé. S nimi by ma mohla ovládať aj celý deň. Moja najväčšia slabosť, psie oči!
"No tak dobre!"
Povedal som zarazene, bolo jasné, že ma čaká zas veľa ponaučení od Raikageho a samozrejme aj práca. Vybral som sa teda smerom k Raikagemu do kanclu.

Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Tue Aug 06, 2013 1:53 pm

"Yosh!"
Samozřejmě jsem ho chtěla trochu zapojit. Ale bude se mu to líbit. Pokud se ho Atsuka (Kumogakure no Akuma) nepokusí zabít, sníst nebo obětovat. A pokud tam nebude Raikage-sama a nebude nás chtít dát dohromady.
Tak či tak to bude zajímavý den.
Najednou jsem měla mnohem lepší náladu. Udělám všechnu svoji práci a budu mít volno.
To je přece dobré, ne?
Nechápala jsem, co se mu na tom nelíbí.

//Přesun
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 11:26 am

Dorazili sme na cvičisko. Porozhliadla som sa, od doby, kedy som tu bola naposledy, sa tu vôbec nič nezmenilo. Teraz väčšinou trénujem s ostatnými ANBU niekde úplne inde. Otočila som sa k Taikimu a na perách sa mi objavil úškrn. Nemienienila som použiť ani jednu zo svojich techník, nemusí vedieť, že používam práve pávie techniky.
Proti Geninovi techniky určite nebudem potrebovať. Navyše som mu nechcela ublížiť. No táák teda, ukáž mi svoju silu. Bolo to adresované i tomu jeho drakovi, ak teda Taiki dokázal využiť aspoň časť jeho sily. Nenútila som ho však do toho zatiahnuť i draka, rozhodnutie je na ňom.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 11:40 am

Do prostor jsem dorazil hned za Yunou. Naposledy jsme tu s Eleunim trénovali moji ruku. Ale to jsem zatím neměl v plánu proti Yuně použít.
Když mě vybídla, přikrčil jsem se, pravá ruka na mě kataně. Zatím jí nebudeme ukazovat, co všechno umíme, dokud nás k tomu nedonutí. Přikývl jsem. A ani netas katanu, dokud to nebude nutné. Povzdychl jsem si. To mi nemusíš říkat. Sám ji tasím jen když to je potřeba.
Pomocí Sunshin no Jutsu jsem se dostal asi metr před Yunu a vyrazil jsem pěstí proti jejímu břichu. Ruku z katany jsem již sundal.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 1:41 pm

Jeho útok ma neprekvapil. Aj keď použil Shunshin, aby sa ku mne čo najrýchlejšie dostal. Ako tak vidím, dnes je táto technika dosť vychýrená, najmä u Geninov. No aby nie, veď patrí k úplne primitívnym, ale za to je dosť účinná.
Jeho päsť, mieriacu do brucha, som chytila a tým ho i zastavila. Len tak, z ničoho nič. Možno čakal, že sa trebárs vyhnem, ale ja som radšej použila túto metódu (podotýkam, že obľúbenú). Mal by si vedieť, že takýmto spôsobom útočiť na silnejšieho shinobiho, nie je dobrý nápad. Jediným pohybom ruky by ti tú tvoju mohol zlomiť, a potom by ti ani Ježiš Kristus na kríži nepomohol. Poznamenala som.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 1:45 pm

Chvíli jsem nechápavě mrkal, když mi chytla mou ruku. Arigatou. Ještě se mám co učit. Poděkoval jsem ji. Skoro jsem slyšel Eleuniho povzdechnutí. Fakt potřebuji tým. Pomyslel jsem si.
Nohou jsem vyjel po jejích, s úmyslem je podseknout, zatímco dlaň levé ruky mířila na loket její ruky, která mě držela s úmyslem, přinutit ji pustit mou ruku. Druhá možnost byla pravou ruku proměnit...ale to jsem ještě zkoušet nechtěl.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 1:54 pm

A na to sme tu predsa my, skúsenejší, aby sme vás poučovali. Mal sa ešte čo učiť, ale to nie je sám, všetci geninovia sú takí. Ja som taká bývala tiež, stále som len niekde robila chyby a nepremýšľala nad tým, čo by mi to mohlo spôsobiť.
Jeho ruku som pustila a s úškrnom uskočila dozadu. Bol to pre mňa teraz nezvyk nepomáhať si technikami, vždy keď som bojovala na blízko, použila som Kujaku Myoho. S kapsičky pripevnenej na stehne som vytiahla tri senbony a hodila ich po ňom. Bola som presná, ako vždy, a hlavne zvedavá, či sa tomu vôbec vyhne. Myslím, že mu to problém robiť nebude.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 2:02 pm

Zamračil jsem se když uskočila. Stahovala se? Najednou se něco zablesklo. Neměl jsem chuť zkoumat, co to je a rychle složil pár pečetí. Kawarimi by mělo stačit. S tak dobrým načasováním, jakého jsem byl schopen, jsem techniku spustil.
Z oblaku dýmu poté vyrazily dvě mé podoby. Bunshin také není příliš náročný, zvlášť když tvoříte jen dva. Bunshin na ni běžel z levé strany, další z pravé. Já jsem se pomocí Shunsin přemístil za její záda a čekal, až budou oba mé klony dostatečně blízko, aby znejistěla. Poté jsem ji kopl do kolenních jamek ve snaze dostat ji na kolena.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 2:12 pm

Uškrnula som sa viac menej pre seba. Taiki si ale neuvedomil, že tie obyčajné E-rankové Bunshiny majú istú nevýhodu. Nemali tieň. Zrejme sa ma tým snažil zneistiť, ale ja som sa tvárila úplne pokojne. Žiadna panika vo mne nenarastala.
Skôr, než ma vôbec stihol kopnúť, zmizla som v obláčiku dymu a objavila za ním s kunaiom v ruke pri jeho krku. Ďalšia rada. Nepoužívaj obyčajný Bunshin proti skúseným shinobim. Prehovorila som k nemu. Najmä ak majú dosť času všimnúť si, že ide len o obyčajné, nehmotné klony.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 2:18 pm

A můj geniální plán je v pytli. Povzdechl jsem si. Prej geniální, hah. Uchechtl se Eleuni. Zamračil jsem se. Nenapadalo mě nic, co bych mohl udělat. Shunsin by mi nepomohl a žádný E rank taky ne. Na přeměnu ruky bylo pozdě a tasení katany...
Asi bych se měl vzdát, že? Zachoval jsem si nevýraznou tvář.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 2:26 pm

Uchechtla som sa a kunai strčila späť do kapsičky. No, keby si trošku porozmýšľal, možno by si na niečo i prišiel. Ruky som si založila na hrudi a poodstúpila od neho. Na to, že si Genin, si celkom dobrý. Myslím, že z teba raz vyrastie silný shinobi. Len musíš pilne trénovať a zdokonaľovať sa.
Natiahla som ruku k prívesku, ktorý som mala obmotaný okolo pásu. Fialový kúsok meteoritu neustále svetielkoval. Povzdychla som si.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 2:29 pm

Kývnutím jsem poděkoval za lichotku a zvědavě pozoroval ten přívěsek. Netušíš, co by to mohlo být? Zeptal jsem se Eleuniho. Netuším. Odpověděl mi. Můj výraz v očích mluvil za vše: "Co to je?" Ale ústa mlčela. Pokud mi to chce říct, řekne.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 2:37 pm

Premýšľala som, či mu to povedať. Takmer okamžite som si všimla ten jeho zvedavý pohľad, chcel vedieť, čo je ten náhrdelník zač. Prudkým pohybom ruky som ho strhla a položila si ho na dlaň. Je to zdroj mojej sily, poskytuje mi špeciálnu chakru. Je nevyhnutná pre techniky, ktoré používam. Na chvíľu som sa odmlčala. Nič presnejšie som mu k tomu nepovedala, radšej. Bez tohto som bezmocná. Nie tak úplne, bojovať som ešte vedela, problém by nastal, keby som proti sebe mala silného súpera...V takom prípade by som bola veď viete kde.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 2:46 pm

S pochopením jsem přikývl a chvíli přemýšlel. Nemohl jsem si vzpomenout, že by použila jakékoli techniky, když jsme spolu bojovali. Nevím, jestli to mám brát jako lichotku, že mě porazila bezmocná osoba. Odpověděl jsem. Mí dva bunshinové již dávno zmizeli. Pozorně jsem se na něj zahleděl. Zajímavé...skoro jako by ten kámen nebyl z tohoto světa. Promluvil skrz má ústa Eleuni. Oba jsme se zarazili. Víš dobře, že nemám rád, když to děláš bez mého svolení. Ohradil jsem se. Já vím...nějak...jsem se zapomněl ovládnout. Gome.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 6:23 pm

Nemyslím tým, že som úplne bezmocná. Taijutsu ovládam i bez chakry. Nenapadlo ma, že by si to tak mohlo vziať. Dúfam, že sa ho to nijak nedotklo. A sáákra...Čo ma to má trápiť! Som predsa ANBU!
Zaskočene som sa na Taikiho pozrela. To povedal on či jeho drak? Máš pravdu, nie je z tohto sveta. Je to kúsok meteoritu. Prívesok som zovrela v ruke, kedysi patril mojej matke, ktorá sa svojej moci ale vzdala a radšej ho dala mne.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 6:32 pm

Eleuni se zamysle. Kousek meteoritu...to by vysvětlovalo ten pocit. Jako bych ho už někde viděl, ale strašně, strašně dávno. Mimoděk jsem se usmál. Eleuni moc nostalgický nebýval, ale teď z jeho "hlasu" nostalgie přímo čišela.
Zdá se, že my oba jsme zvláštní. Podíval jsem se na Yunu. Ale každý z nás byl zvláštní jinak. Ona používala sílu, která byla z jiného světa a já používal sílu, která kdysi formovala živly.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 6:39 pm

Prívesok som si tentoraz zavesila na krk a skryla ho pod tričko, aby ho nikto nevidel. Áno, to sme... Sadla som si k jednému veľkému šutru do tureckého sedu. S tým rozdielom, že mňa o pár rokov čaká istá smrť. Prebehlo mi mysľou, týmto som nikdy nikoho nezaťažovala.
Hľadala som liek, techniky, všetko, čo by mne a nášmu klanu mohlo pomôcť. Povzdychla som si a jemne zavrtela hlavouaby som z mysle vyhnala tie pochmúrne myšlienky.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 6:42 pm

Z kapsy na boku jsem vytáhl onigiri a zakousl se. Koneckonců, měl jsem hlad. Šáhl jsem pro druhou a tu nabídl Yuně. Ať už ji přijala nebo ne, opřel jsem se vedle ní o zeď a velmi, VELMI něžně položil katanu na zem. Pokud bylo něco moje psychícká slabina, byla to Kotowari.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 6:47 pm

Ďakujem, neprosím si. Odmietla som to onigiri, ja sa radšej napchávam svojimi zeleninovými šalátikmi, alebo ovocííčkom. Nadvihla som obočie, keď som si všimla to jeho mimoriadne jemné zaobchádzanie s katanou. Uuuhm...Zrejme je tá katana pre teba veľmi dôležitá. Poznamenala som, buď bola nekresťansky drahá alebo ju dostal od niekoho veľmi blízkeho, tak ako ja prívesok s kúskom meteoritu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 6:49 pm

Pousmál jsem se a druhé onigiri uklidil zpět do brašny. Poté jsem se podíval na Kotowari. Ano...Kotowari, to je ta katana, se dědí v rodině. Není ničím vyjímečná, ani nepatří k nejlepší ve svém oboru. Prostě je to spíše citová hodnota.
Povzdechl jsem si. A otec mi ji dal, i když jsem mu řekl, že tě mám v sobě.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 7:08 pm

Usmiala som sa, znova silene, aby som mu proste nepripadala tak...Chladná. Takže som sa nemýlila. Už zase. Chápala som, čo preňho tá katana znamená. Bolo to presne také isté, ako u môjho prívesku. Nestrážila som ho ako oko v hlave len preto, že mi dodával chakru. Ale najmä preto, že mi ho dala matka...Ktorá bola pre mňa jedným z najdôležitejších ľudí v mojom živote spoločne s mojim bratom a ockom, pochopiteľne. Chápem, chápem. Prikývla som a hlavou sa o šuter oprela. Zadívala som sa na tisíckami hviezd posiate nebo...Krása, nemyslíš?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 7:14 pm

Pozoroval jsem ji. Ten úsměv byl zvláštní, ale kdo dnes není? A zdálo se, že si toho přívěsku velmi cení. Když promluvila něco o kráse, uniklo mi jen Ano. Dále jsem ji pozoroval. Až po chvíli mi došlo, že mluví o hvězdách. Ach, hvězdy. Rychle jsem stočil hlavu ke hvězdám. Snad si toho nevšimla. Ano...nádhera.
Tupče. Ozval se Eleuni a jestli Bůh existuje tak ví, že já si tak nadával taky.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 7:27 pm

Bola som tak zababraná do tých hviezd, že som si tie jeho divné pohľady nevšimla. Mal šťastie...Uuuhm, Polárka! Vyhrkla som, keď som si všimla tú najžiarivejšiu hviezdu. Bola som si stopercentne istá, že to je ona.
Našla som tam i veľký a malý voz, čo by samozrejme dokázalo i malé decko. Kedysi ma otec učil rozoznávať súhvezdia a podobne, len som na to proste zabudla. Zaryto som mlčala, premýšľala a popritom sa kochala krásou hviezd.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 2 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru