Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRÉNINKOVÉ PROSTORY

+18
Yotsuki Sorata
Akemi Kagayaki
Tatsumaki (Oga)
Natao Hyuurai
Z
Ken Hiashi
Mukotushi Ururu
Kirin Yakushi
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Takeshi Kenpachi
Fili RyoGui
Dino
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Taiki Nobu
Seishin Yuna
Kagayaki Rin
22 posters

Strana 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

First topic message reminder :

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 J6px1x
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 7:32 pm

Uchichtl jsem se. Naposledy jsem se takhle díval na hvězdy s mámou, když mi bylo asi 7. Zapřemýšlel jsem nahlas. Vyndal jsem druhé onigiri a potichu jedl. Ve hvězdách jsem se moc nevyznal, ale Eleuni ano. Hehe...Orion a támhle je Vega. Zapřemýšlel jsem. Co kdyby jsi pro jednou uchvátil svými znalostmi někoho jiného kromě mě?
Eleuni přemýšlel asi 5 vteřin. To by šlo.
Támhle je Lyra, Labuť, Váhy. Mluvil jsem měkčím, ale zároveň hlubším a trochu nostalgickým tónem, zatímco moje ruce ukazovaly na ta souhvězdí dle instrukce ve mě zapečetěného draka.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 7:40 pm

U mňa to bolo nejak tak podobne s tým rozdielom, že ja som sa dívala s ockom. Stále som nebola hladná, bez jedla som dokázala vydržať pekne dlho. Schválne som často nejedávala, aby som náhodou nepribrala.
Keď Taiki, alebo skôr ten jeho drak, mi ukazoval súhvezdia a menoval ich, spomenula som si tiež na niekoľko ďalších. Len bol trochu problém ich na tej oblohe nájsť, hviezdy tam boli tak natrieskané, div sa hviezdy nelepili jedna na druhú. Sardínky v konzerve. Zaujímavé...Tiež by som sa chcela tak vyznať vo hviezdach.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 7:43 pm

Pousmál jsem se a přebral kontrolu nad ústy já. Já se v nich tak nevyznám, sám mám problém i s Velkým vozem. Ale Eleuni byl u jejich zrodu, zná je. Pamatuje si je. Nechtěl jsem se chlubit cizím peřím, neměl jsem to v povaze.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 7:55 pm

Tak sa teda ten drak v tebe volá! Vyletelo zo mňa, ako náhle som to meno počula. Eleuni...Veľmi pekné meno, vystihuje ho. Čítala som niekde, že draky sú veľmi inteligentné tvory, tak sa vlastne ani nečudujem, že sa Eleuni tak v tých hviezdach vyzná. Počkať, počkať...On bol pri zrode hviezd? To znamená...Že žije už od samého počiatku vesmíru, áno? Pfúú...Na tvári sa mi usadil udivený výraz.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 7:58 pm

Pousmál jsem se. Ano, byl při vzniku vesmíru. A dávej pozor na jakékoli zmínky o jeho věku. Nemá to rád. Ušklíbl jsem se. Ty jeden mrňavej smrade... Asi poprvé za celý život jsem od Eleuniho slyšel zvolání tak plné chladu, že by rozprášilo Katonovou techniku. Pospíšil jsem si s chválami. Nicméně také to je velmi silný a moudrý drak. Vytvořil a ochraňuje živel Energie.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 8:08 pm

Och, dobre...Prikyvovala som hlavou. Tak teda aspoň viem, ako do Eleuniho rýpať. Jeden starý dračí deduľóóóóóó! Len tak tak som sa ovládala, že by som to čírou náhodou nepovedala nahlas. Nechcela som ho práve teraz nasrať.
Vážne je to zaujímavé...Ou, teoreticky poznám draka, mocného strážcu elementu energie. To sa vážne nestáva každý deň. Ja sama podstatu nemám, žiadna sa na mne nikdy neprejavila. Založila som si ruky za hlavou. Tak trochu závidím shinobim, ktorý oplývajú aspoň jednou.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 8:13 pm

Sedl jsem si vedle ní, trochu mě začínaly bolet nohy. Kotowari jsem si položil na kolena a naslouchal. No, upřímně... není čemu závidět. Nechci Eleuniho nějak urazit či tak, ale když člověk příliš spoléhá na svou podstatu, jednou narazí na někoho, kdo ho tou svoji porazí. Já mám Raiton rád, ale zatím neovládám žádné Raitonové techniky. Což mi připomíná, že při zkouškách asi budu mít problém. Pokud ovšem nedám ruku Eleunimu. Ale to jen v nejkrajnějším případě.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 8:23 pm

Taiki mal samozrejme pravdu. Stále som však bola toho názoru, že mať vôbec nejakú podstatu je niečo úžasné. Čo by som len za to dala. Musela som sa uspokojiť so svojou hviezdnou chakrou, ako sme ju teda nazývali my. Som tak trošičku originál. Na svete je málo ľudí, ktorí majú vôbec šancu sa takému "umeniu" učiť, a ešte menej tých, ktorí to zvládnu.
Heh, chuuninské skúšky...Uškrnula som sa pri spomienke na to, že miesto nich som dostala B-rankovú misiu, ktorá ma skoro stála život. V tomto ti neporadím, ja sama som sa ich nikdy nezúčastnila. Vedela som o nich len máločo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 8:24 pm

Sedl jsem si do tureckého sedu, bylo to pohodlnější. Zvědavě jsem se na ni podíval. Nikdy jsi se jich nezúčastnila? A to mi připomíná... co jsi vlastně za rank? Zeptal jsem se jí. Zajímalo mě to, chtěl jsem vědět s kým vlastně mluvím.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 8:32 pm

Nie, dokonca som nikdy nebola priradená do tímu. Preto som sa ich nemohla zúčastniť. I naďalej som pozorovala hviezdy, a hľadala ďalšie súhvezdia. Pri jeho otázke som zbledla ako stena, čo on našťastie vidieť nemohol. N-no...Ja...Snažila som sa ukľudniť, nemohla som mu povedať, že som ANBU! Som Jounin. Prakticky to bola pravda, pred tým, než som k ANBU nastúpila, som ním vážne bola.  
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 8:36 pm

Jounin bez chuuninských zkoušek? O tom jsem jakživ neslyšel. Lehce podezřívavě jsem se na ni zadíval, ale pak jsem pokrčil rameny a opřel se. Jounin... Byly zkoušky těžké? Zvědavě jsem se na ni zadíval. Být Jounin musí být úžasné. Také bych se chtěl jedním stát, ale to je ještě daleko.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 25, 2013 8:50 pm

No, takto. Miesto chuuninských skúšiek som dostala B-rankovú misiu. Raikage by ma samozrejme nevymenoval chuuninom len tak z ničoho nič. Pokrčila som letmo ramenami.
No. Ako pre koho. Zase som dostala misiu, tentoraz S-rankovú. Plus ešte tie nejaké testy a také somarinky... Nerada som na ňu spomínala. Nebolo to totiž práve najpríjemnejšie. No, až také úžasné to zas nie je. Kedysi som si myslela presne to isté, čo ty, ale realita je tak trochu iná...Zabrblala som a zamračila sa.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Aug 25, 2013 8:54 pm

Podepřel jsem si hlavu rukama a naslouchal. Tak takhle to tedy bylo. Takže jsi jako genin dokázala splnit B - rankovou misi a jako chuunin S - rankovou? Musíš být úžasná, a nebo mít kontakty hodně vysoko. Usmál jsem se, ale úsměv mi ztuhl když dorazila na ty nepříjemné stránky. Poslouchám.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Aug 26, 2013 6:13 pm

Vieš...Povzdychla som si. Tréning každého z nás začal v piatich rokoch. Učili nás ovládať chakru i keď veľmi dobre vedeli, že nemusíme prežiť. Tak nám vyčerpávala telá a ničila ich. Na chvíľku som sa odmlčala. Mnohí z nás zomreli pár mesiacov po tom, prežili iba tí so silným telom a pevnou silou vôle. Nerada som na to spomínala, moje detstvo nebolo vôbec ľahké. Práve preto sa na tých, ktorí prežili, kládol obzvlášť veľký dôraz. Pohľad mi padol na vtáka, ktorý sa usadil na konári neďaleko nás. Očakávali od nás mnoho, práve preto sme chodievali na omnoho ťažšie misie než ostatní na tej istej úrovni. Postavila som sa a oprášila sa. No, nebudem ťa teraz s tým zbytočne zaťažovať, až sa Jouninom staneš, tak sám zistíš, že to nie je prechádzka ružovou záhradou! A už musím ísť, tak teda ahoj! Letmo som mu kývla rukou a zmizla v obláčiku dymu. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Taiki Nobu Mon Aug 26, 2013 6:17 pm

Poslouchal jsem. Neměla to zrovna lehké, ale dnes to měl lehké málokdo. Mávnutím jsem se s ní rozloučil. No...asi bysme měli zajít za Raikagem ohledně týmu, že? Zeptal jsem se a připevnil katanu. Asi ano. Tak kupředu. Vyrazil jsem směr Raikageho kancelář.
//Přesun
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Feb 10, 2014 2:04 pm

Tréning- Raiton no Yoroi(1.2 - 20.2)

Tak prišiel som na cvičisko konečne sa naučiť tú techniku. Raiton no Yoroi bolo pre mňa dôležité, otec mi o tom hovoril mnoho a mnohokrát som videl ho to predvádzať a používať, preto by nemal byť tak veľký problém začať s technikou. Princíp som vedel, netrvalo dlho a začal som sústreďovať chakru. Technika mala byť náročná na učenie, tak mi to aspoň hovoril môj otec a vlastne každý kto túto techniku poznal, ja som si však veril, chcel som sa ju aspoň začať učiť. Po dlhom sústredení som vyslovil názov techniky.
"Raiton no Yoroi."
A pomaly sa mi na na pravom ramene začala vytvárať chakra, raitonová chakra, vypadalo to dobre, ale v sekunde sa proste tento raiton vtiahol ako by naspäť do mňa, respektívne ma zasiahol a hneď sa mi tam vytvorila nepekná popálenina, musel som to skúšať znova a znova. Oblasť na ktorej som vytváral raiton bola vždy rameno a snažil som sa čo najdlhšie udržať raiton na povrchu. Bolo to dosť náročné hlavne na chakru, a nie len na ňu, ale aj na sústredenie a moje telo to tiež neznášalo najlepšie, trénoval som čím ďalej viac a ak sa mi podarilo nejaký interval udržať raiton na mojom tele, tak som plochu Raitonu rozšíril a stále som takto trénoval, nebolo to vôbec ľahké. Vlastne o pár hodín dlhého tréningu som sa na to už vykašľal, lepšie povedané mal som na tele menšie popáleniny od raitonu, preto som to zabalil.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Feb 17, 2014 7:58 pm

Bola už temný večer, keď som konečne dorazila z Konohy sem. Nepotrebovala som ísť cez bránu. Lietala som, tak na čo. Stihla som ešte zájsť domov a prezliecť sa, k tomu pozdraviť matku i brata. Potom som sa vybrala rovno sem. Predpokladala som, že práve tu nikto nebude a nemýlila som. Potrebovala som byť aspoň na malú chvíľočku sama.
Ladne som pristála na zemi. Moje krídla, tvorené ružovou chakrou, vytvárali podivnú ružovkastú auru a vytvárali svetlo. Nechala som ich hneď na rozplynúť a sadla si pod strom, odkiaľ som pozorovala hviezdnu oblohu. Nohy som si pritiahla k hrudi a objímala ich rukami. Nemohla som to už vydržať. Čelo som si oprela o kolená a potichučky sa rozplakala. Musela som sa toho smútku a proste všetkých negatívnych pocitov, ktoré mi spôsobovali tak akurát bolesť, zbaviť. A toto bol jeden z najrýchlejších spôsobov...
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Feb 17, 2014 8:09 pm

Když jsem dorazil do tréninkových prostor tak jsem byl rád za to co jsem zde uviděl. Možná to bylo tím že jsem neviděl skoro nic! Bylo tu prázdno, úplně! No to jsem si teda myslel jen ze začátku. Chvíli jsem se procházel po cvičišti a pak jsem si něčeho všiml. Pod jedním stromem někdo byl. 
Nejdřív jsem nechtěl za tím někým jít, kdo ví jestli to nebyl někdo nebezpečný nebo ták. Po chvíli jsem se však rozhodl, že proč ne, i kdyby to někdo takový byl tak si alespoň zabojuju. Hodilo by se se trochu rozhýbat no. K té osobě jsem došel a můj pohled mě částečně překvapil. Nejdřív jsem se cítil jako by se mi na 2 nebo 3 vteřiny zastavilo srdce. *Ne to není možné... Yuna?* pomyslel jsem si s udiveným výrazem na tváři. Dřepl jsem si před tu zřejmě plačící ženu a zadíval se na ní. " Yuna? Jsi to ty? " optal jsem se jí.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Feb 17, 2014 8:26 pm

Prudko som zdvihla hlavu a slzy si utrela do rukáva. Prižmúrila som oči na toho, kto ku mne prehovoril. A doslova ich na Katashiho vypúlila. Katashi? Opýtala som sa. Nebolo pochýb. Určite to bol on. Nevedela som, ako mám teraz reagovať, tak som len sedela a čučala naňho. Č-čo tu robíš? To bola jediná otázka, ktorú som bola schopná mu momentálne položiť. Nečakala som ho tu. Vlastne som nečakala vôbec, že tu niekto bude alebo príde. Kto by chcel trénovať o takejto neskorej hodine.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Feb 17, 2014 8:32 pm

Překvapilo mně, že jsem se trefil, a že mně dokonce poznala i ona. Myslel jsem že už na mně po té době zapomněla, ale nakonec jsem byl rád že jsem se mýlil. "No... dost možná ze stejného důvodu jako Ty... v parku se to začalo nějak zalidňovat tak jsem si řekl že tady moc lidí asi nepotkám, hlavně v téhle době... a nemýlil jsem se..." odpověděl jsem jí a usmál se. Rukou jsem jí otřel zbytky slz které jí stihly za dobu té jedné věty vytéct. Sedl jsem si vedle ní a podíval se na hvězdy. Pak jsem hlavu otočil na ní. "Co Tě přivedlo do takovéhle... situace?" optal jsem se jí.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Feb 17, 2014 8:39 pm

Zrejme si budem musieť nájsť svoje nové miestečko, kde budem mať istotu, že sa tam nikto neobjaví. Zabrblala som. Odrazu som vyzerala v pohode, až na tie trošku začervenané oči, ale to v tej tme pomaly ani vidieť nebolo. Vedela som veľmi dobre ako ANBU skrývať vlastné pocity. Mal by si byť viacej spoločenský. Štuchla som ho prstom do rebra a usmiala sa. Bola som rada, že ho po dlhej dobe znova vidím. Pri jeho otázke som len tak letmo mávla rukou. Nič, čo by stálo za zmienku. Každý si raz musí poplakať, nie? Určite sa to stalo aj tebe. Pokrčila som ramenami.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Feb 17, 2014 8:47 pm

Ta její zázračná změna nálady se mi vůbec nelíbila, ale tím spíše chtěla poukázat na to že to vážně nechce řešit, tudíž jsem to nechal tak. "Já mám být více společenský? Vždyť jsem až dost! bavím se teď přece s Tebou, ne?" zasmál jsem se a provokativně vyplázl jazyk. Ano, choval jsem se občas trochu dětinsky, ale koho to vlastně zajímalo? Každý má přece takové chvilky kdy chce být zpět dítě, a tu já dostal zrovna teď! "Jo stalo... máš pravdu no... ale nerad Tě vidím smutnou, víš? Pamatuju si Tě jako takovou... hyper-pozitivní osobu... takže mi to k Tobě moc nesedí" usmál jsem se na ní. "Nechceš si skočit někam na večeři, nebo na nějaké pití?" optal jsem se s úsměvem.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Feb 17, 2014 9:07 pm

"Jeden človek nie je veľa. Navyše, mal by si si už nejaké žieňa vyhliadnúť!" Opátovala som mu vyplazenie jazyka a uškrnula sa. Nezmenil sa, za čo som bola len rada. Raz mi jeden múdry človek povedal, že zmena vlastnej osobnosti je tou najhoršou vecou, akú človek môže urobiť. "Ale ja som taká stále, len mám trošku divnú náladu, nom, stáva sa!" Zatiaľ sa mi môj smútok podarlo kryť. Výborne! "Akože ma pozývaš na rande?" Podozrievavo som si ho premerala pohľadom, na čo som sa rozosmiala. "To bol len žart! Tak teda, môžeme niekam zájsť, som hladná!"
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Feb 17, 2014 9:15 pm

"Inu kdysi dávno jsem jednu měl vyhlédnutou ale nějak se mi to nepodařilo... odstartovat a potom bylo už trochu pozdě... ale život jde dál, šancí bude ještě hodně... možná..Ty říkáš že 1 není moc.. já říkám že někdy je to až dost" řekl jsem zamyšleně. "Ehm... tak když máš tu divnou náladu... kdybys chtěla můžeš se mi svěřit, ale do ničeho Tě nutit nebudu" řekl jsem s úsměvem. Pak se můj úsměv ze tváře vytratil, když řekla to slovo "rande". V té chvíli jsem kompletně zrudnul. Nevěděl jsem co na to říct. Díky bohu se pak začala smát a mě se ulevilo a do několika vteřin jsem měl barvu zpátky. "Tohle mi už nedělej, okéy?! Jinak Ti slibuju že to s Tebou nedopadne dobře!" ďábelsky jsem se na ní podíval, ale bohužel díky té noci mi šly vidět tak maximálně oči, které samy o sobě vypadaly celkem hrůzostrašně. Vyskočil jsem na nohy, otočil se k ní a podal jí ruku aby mohla vstát. "Tak kam půjdem? Máš nějaké oblíbené místo?"
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Feb 17, 2014 9:24 pm

"Daj mi meno, adresu, idem jej rozbiť hubu!" Vyhrnula som si rukávy. "Alebo mi aspoň povedz, ako vyzerala, nejaký poznávací znak..." Prižmúrila som oči. "Aaaaaaj keď mi to nepovieš, ja to z teba vytiahnem!" Varovne som zdvihla prst a diabolsky sz uškrnula. Mal šťastie, že som ho nevidela červenať sa, inak by som zbehla rýchlo domov po foťak, potom si ho odfotila a s tou fotkou ho vydierala. Muheheeee. "A čo by si mi urobil, hé? Klepol mi po hlave s nafukovacím kladivkom?" Uchechtla som sa, chytila ho za ruku a vyšvihla sa na nohy. "Mneeee je to jedno, kam pôjdeme, len nech to nie je nejaký zapadákov s úchylákmi."
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 3 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru