Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesta do Sunagakure no Sato.

5 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 05, 2013 7:57 pm

First topic message reminder :

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcSst5yJae_Y7I0-zWZ2li6rxIXqsYm06ZnOV17rclwkEVE0jHVyQg
Väčšia obchodná cesta do Sunagakure no Sato.
Čím bližšie sa približujete k Sune je tam viac a viac piesku.
Nie je to moc pekná cesta. Na zemi môžete vidieť lebky zvierat.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 1:36 pm

Neso sa uhol prasklinám v zemi. To isté som urobil aj ja. Neso pomocou chakry ticho vyliezol na tú dotonovú stenu. Samozrejme čakal na vhodnú chvíľu, kedy skočiť na toho Jounina z tej steny. Ja som medzitým urobil pečate.
"Chidori"
Povedal som a v ruke sa mi objavilo chidori. Sharinganom som pozoroval pohyby toho golema a dával som si pozor, aby ma nič nezasiahlo. Keď som si myslel, že mám jeho pohyby ako tak prehliadnuté, vydal som sa do útoku. Rozbehol som sa proti nemu. Pred tým som tri senbony hodil po Jouninovy, tak aby sa priblížil k tej stene.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 07, 2013 1:51 pm

Ako sa začala otriasať zem ja som sa radšej prebleskol dostatočne ďaleko aby mi to nejako neublížilo. Hneď na to som smerom k jednému s chuuninov hodil pár kunaiou a medzi nimi bol jeden čo mal na sebe nalepený výbušný lístok. "Bojovať je boží!" Prehlásil som sám pre seba keďže toto bol vlastne môj prvý boj na "život a na smrť" Teda aspoň som to tak bral. Adrenalín mnou krásne koloval. V tom som ale videl ako Senseii použil akúsi suprovú techniku! Teda aspoň mi tak pripadala niečo také keby sa v budúcnu naučím nebolo by to zlé. Ďalší môj plán bol teraz vyčkávať na dobrý okamih na zaútočenie.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Aug 07, 2013 1:56 pm

Jeden z Chuninů byl zasažen Tygrem, druhý byl zasažen mými netopýry, konkrétné pěti z nich. Udělali více než vážná zranění a díky zpětným háčkům a rychlosti vytrhli maso pokaždé, co zasáhli tělo, nohy nebo ruce křídlem.
Už je dlouho udržet nemohu..
Po zmasakrování Chunina se netopýři odvolali. Zbylý jeden sedl na strom a sledoval situaci, na jednom velkém jsem seděl. Nic jeného než Kuchiyose ani nepoužívám. Schopný boje už je zřejmě jen Jounin a ten obří golem. Sleduji Sharinganem jeho pohyby a jsem připraven uhnout čemukoliv.


Naposledy upravil Kyuchi Uchiha dne Wed Aug 07, 2013 1:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 07, 2013 1:57 pm

Senbony jsem zablokoval rukou na kterou jsem měl aktivovanou pořád zemní techniku. Chuunini byli poraženi. Tahle skupinka Uchihů byla silná, já jsem se ale nehodlal vzdát a utéct! Vrhl jsem se přímo před Uchihu a jeho chidori. Nechal jsem se nabodnout a golem se rozhodl jít rozšlápnout ty dva.
S krví, která se objevila na mém těle se mi mihl úsměv a poskládal jsem poslední ruční pečeť.
"Doton: Chou kajuugan no jutsu!" v okolí teď už mrtvého jounina začalo se měnit vše v kámen. Včetně Rokura.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Aug 07, 2013 2:01 pm

Golem nás chce oba rozšlápnout. Můj obří Netopýr ihned reaguje a jedním rychlým poletem vezme Kena do tlap a zároveň se vyhne noze. Rokuro má problémy. Můj poslední malý Netopýr se střemhlav rozletí proti Jouninovi tak, aby zasáhnul křídlem krk ale kdyby Jounin uhnul s krkem tak aby nezasáhl Rokura. Buď to vyjde nebo to nevyjde.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 07, 2013 2:03 pm

Ako sa ma snažil rozšliapnuť golem chcel som sa preblesknúť preč ale netopier ma stihol zachrániť skôr. Ako som bol ďaleko zoskočil som naspäť na zem a pozeral som smerom k Rokurovi zlé na tom bolo to že ja som teraz nemal ako pomôcť! Tak som len napäto sledoval a dúfal že Kyuuchiho upír spraví svoje.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 07, 2013 2:38 pm

Neso, tak ten skočil po architekta a odtiahol ho nespokojne preč odtiaľto. Architekt v podstate nič nerobil. Neso ho stihol odtiahnuť po zemi kdesi do bezpečia.
Mňa ten Jounin prekvapil, skočil mi rovno do rany a teraz ta jeho technika, akurát trochu silnejšia.
"Chidori: Nagashi"
Povedal som a zasiahol som seba s touto technikou. A nie len seba, ale aj tú techniku mŕtveho Jounina... Zaujímavé bolo, že Jounin bol mrtvý, ale technika pokračovala, pokiaľ som ju tým chidori nepotlačil.
Tak som sa teda vyslobodil z tej techniky a už nepokračovala ďalej tá technika. Bol som síce spečený svojou vlastnou technikou, ale našťastie som bol uživateľ raitonu, tak mi to nič extra vážne neurobilo. Golem sa už rozpadol. Pomaly som sa postavil. Urobil som pár krokov, všetko ma bolelo. Bol som trošku spálený, ale chodiť som vládal. Chakra sa mi postupne doplňovala a našťastie som mal pri sebe obväz spáleniny som si aspoň ním obviazal. Každý ANBU ju musel mať pri sebe. A ja som bývalý Anbu.. vlastne som ešte bral tak, že som ním naďalej. Pred obviazovaním som si dal dole tričko. Obviazal som si všetky spálené časti tela. Mal som obviazané rameno, hruď, trup, pravú ruku. Potom som si obliekol tričko dal plášť a mohol som vyraziť do Suny. Neboli sme už ďaleko od nej.
"Tak ideme."
Povedal som napriek tomu, že každý pohyb ma celkom bolel. Pomaly som teda vyrazil. Bolesť som nedával ani trochu najavo. V Anbu jednotkách som toho veľa prežil. Tak to bude najskôr tým. Všimol som si aj toho sokola s červeným páskom, preto som pridal do Suny čo najrýchlejšie, ako sa len dalo. Architekt sa ocitol v prítomnosti a konečne si pohol. Už radšej nič nehovoril.
Neso sa rozplynul v obláčiku dymu.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 07, 2013 3:09 pm

Ja som sa bez slova vydal za senseiiom keďže útok tých ninjou sa nám podarilo odvrátiť misia pokračovala.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Aug 07, 2013 4:34 pm

Pokračuji za Senseiem. (přesun)
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 6:46 pm

Napojil som sa s Kenom na cestu do Sunagakure no Sato. Bol som celkom pokojný a užíval som si ticha. Boli sme neďaleko Konohy. Cesta bola dlhá, dúfal som však, že bude bezpečná, aby sme sa dlho nezdržali. Naposledy nás tu prepadli shinobi z Iwy. No proste som mlčiaci šiel ďalej. Nevedel som, čo by som sa ešte Kena opýtal. Nakoniec ma však napadla jedná otázka.
"Načo chceš vlastne získať silu? Prečo si sa stal Shinobi?"
Chcel som to vedieť hlavne kvôli tomu, pretože ho trénujem.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 8:57 pm

Ako som tak kráčal vedľa senseiia bolo ticho. Preto som sa len pre istotu obzeral okolo seba a potom ale padla jedna otázka.
Neprešla ani sekunda a prehovoril som."Aby som sa stal najsilnejším Uchihom v histórii!" Prehovoril som sebavedomo a hlasne no potom som sa stišil a doplnil som. "Počul som toho od rodičou veľa o Uchihoch ja sa chcem stať takým čo všetkých prekoná a zlomí tú hlúposť s tým že Uchihovia sú len zlý. A k tomu sa chce stať hrdinom pre dedinu. To je asi celé prečo chcem získať silu." Na to prečo som sa chcel stať shinobim to akosi som presne odpovedať nevedel. Mlčal som asi zo pár sekúnd než som našiel tú správnu odpoveď ktorú mu môžem povedať. "Vlastne ja som sa chcel stať shinobim kvôli rodičom zo začiatku lebo oni chceli. Teraz to chcem aj ja kvôli dôvodom čo som povedal." Zodpovedal som teda na všetky otázky čo mi dal a dúfal som že to čo som povedal stačí. Na zavŕšenie toho všetkého som nahodil svoj obvyklí úsmev. A dúfal som že som neplietol dve na tri.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 14, 2013 9:04 pm

Neznámé osoby

Najednou si oba Uchihové, nebo alespoň ten zkušenější z nich, mohli všimnout nějakého podezřelého pohybu v lese. Na první pohled se to mohlo zdát jako nějaké zvíře, na pohled druhý to však na zvíře bylo až moc rychlé. Oba dva do nějakou chvíli následovalo. Sem tam se šustlo ve větvích, sem tam se zase ozval zvuk padajících kamínků. Bylo to dost podezřelé...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 9:14 pm

"Takže chceš byť jeden z najsilnejších Uchihov, lenže nechceš zradiť Konohu. To sa podarilo zatiaľ len Itachimu Uchihovi. Ten nezradil Konohu, musel však zradiť svoju rodinu... No Uchiha Itachi je veľký príklad toho, že Uchihovia nemusia zradiť svoju dedinu. No a som tu aj ja.. ale zďaleka nie som tak silný ako Itachi-sama. Viem, že vám to stále hovorím, ale vieš, že pokiaľ zradíš Konohu a pôjdeš za mocou po ceste nenávisti. Tak ťa bez milosti zabijem. Aj keď si môj študent. Preto chcem od teba čestné slovo, že nezradíš Konohu."
Poznamenal som a pokračoval som v ceste. Zo začiatku som si tých nasledovateľov nevšímal, samozrejme som to pripísal zvieratám, ale keď to trvalo prakticky dosť dlho, to naše prenasledovanie. Dochádzalo mi, že to nie sú zvieratá.
"Niekto nás možno sleduje."
Povedal som potichšie a aktivoval som sharingan. Pokračoval som v ceste akoby nič, no začal som sa pozerať do okolia, pokiaľ som nezahliadol nejaký chakrový obeh, ale bola to len sekunda. Boli dosť rýchly a držali si vzdialenosť.
"Priprav sa na boj."
Dodal som potichu a siahol som po katane do ľavej ruky som vytiahol shuriken. Čakal som, kým niekoho nezbadám, a keď sa tak stalo, hodil som pred toho neznámeho shuriken.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 9:22 pm

"Tak sľúbiť neviem, lebo kto vie čo sa mi v živote prihodí ale nechcem zradiť konohu." Povedal som to naprosto vážne aj som to tak myslel. Konohu som mal rád a bol to môj domov. A aj keď som tam veľa kamarátov ešte nenašiel kto vie čo bude časom. O chvíľu ale povedal senseii že nás niekto sleduje preto som si pripravil kunaie a čakal čo sa bude diať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 14, 2013 9:32 pm

Neznámí shinobi

Vypadalo to, že pohyb ustal. Osoby zůstaly ukryté v korunách stromů. Napětí před jasným bojem začalo vzrůstat. Čekali. Jako by chtěli oba dva tam dole pěkně vycukat, znervóznit. Zřejmě to nedělají poprvé. Najednou se zepředu i zezadu ozve dvojhlasně:
"Suiton: Mzurappa!"
"Fūton: Reppūshō!"
Na Rokura se řítil proud větru, na Kena zase proud vody. Zdá se, že ti nahoře jsou ninjové. A rozhodně se nejedná o nějaké nazdárky. Také šlo zaslechnout, že jeden hlas patří muži, ten, co použil Suiton, a ten druhý, co užil Fuuton, zase ženě. Ale zdá se, že jich více není. Vypadá to na fér boje jeden na jednoho.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 9:42 pm

Ako sa dalo očakávať, zaútočili a boli len dvaja. Asi boli skúsení alebo to boli blázni. No ten ich prvý útok hovoril o všetkom. Keď že išiel na mňa ten Fūton: Reppūshō a ja som videl odkiaľ ide. Poskladal som rýchlo pečate a vytvoril proti tomu Katon: Hōsenka no Jutsu. Ten Katon pohltil Fūton: Reppūshō a smeroval na tú ženu, ktorá sa na mňa rozhodla zaútočiť. Sharingan mi stále svietil v očiach a ja som sa len pozeral, čo sa stane. Bol som pripravený hneď reagovať na útok. V ruke som už držal katanu. Kenovi som veril, že to zvládne.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 9:47 pm

Ako na mňa letela voda ja som sa okamžite hodil na stranu a spravil kotúľ. Hneď na to som hodil ten kunai po tom kto po mne vyslal tú vodu. Nakoniec som to zavŕšil skladaním pečatí.
Heh už druhá misia a zasa na nás niekto útočí já mám ale šťastie Nemyslel som to ironicky ale skôr šťastne.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 14, 2013 9:55 pm

Neznámí shinobi

Oba dva se útokům poměrně lehce vyhnuli. Kenův kunai jen zašustěl v listí, Rokurův Katon sežehl skoro celou korunu stromu. Jenže ta žena nikde. Nemohli si myslet, že se jich zbaví tak rychle. Pak se zase odněkud kolem nich ozvalo:
"Suiton: Suiryūdan no Jutsu!"
Tentokrát se už nejednalo o jen tak ledajakou techniku, jíž by se dalo vyhnout. A zdá se, že se jedná o velice zkušeného uživatele Suitonu. Nikde v dohledu totiž žádná voda není. Musel ji vytvořit z ničeho. Žena zůstala stranou a zticha, opět se dobře skryla ve větvích. Zřejmě si dobře uvědomovala, že používat Fuuton proti uživateli Katonu je poměrně hloupé, tak raději přenechala práci svému kolegovi. Zdá se však, že se teprve rozehřívají. Nebude to vůbec lehký boj.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 10:09 pm

Tá ženská zmizla. Bola dosť rýchla. A ten Suitonový uživateľ bol dosť otravný. Suiton patril medzi moje slabiny. No toto bol B-rank bola šanca, že ten drak sa rozpadne pod náporom raitonu, preto som to skúsil. Poskladal som pečate a vyslovil názov techniky.
Chidori: Nagashi.
Na toho vodného draka vyletela táto raitonová technika. Dúfal som, že sa ten drak rozpadne pod náporom tak silného raitonu. Bola o rank silnejšia technika, preto som predpokladal, že sa snáď s tým drakom niečo stane. Následne som však mal druhý problém. Kde je tá žena. Mala viac chakry a bola určite nebezpečnejšia než ten suitonový uživateľ.
"Ken, tento je na tebe. Ja musím dostať tu ženu, drž sa."
Poznamenal som a odišiel som odtiaľto, nachádzal som sa momentálne asi o 100 metrov ďalej. Nechal som to na Kenovi. Ja som mal inú prioritu, nájsť tú ženu a zneškodniť ju. Bola oveľa nebezpečnejšia. Sharinganom som prehliadaval stromy a každú skrýšu. Nakoniec som na ňu narazil.
"Tak ukáž mi svoju tvár."
Povedal som potichu, nech sa ukáže táto shinobi.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 10:20 pm

Mal som šťastie a dobré tušenie že príde niečo veľké preto som mal šťastie že som použil náhradu a na mieste kde som bol ja ostal môj kunai a ja som bol na stromeÁÁch čo spravím ??! Pomyslel som si keď môj senseii ma tu nechal sám. Ja som sa ostal skrývať v korune stromou aby som vôbec našiel toho nepriateľa keďže ja som sharingan nemal nevidel som ani jeho chakru.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 14, 2013 10:42 pm

Tajemná kunoichi


Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 The_samurai_by_crackcat911-d362zef

Zdá se, že
ji ten Uchiha pronásledoval. Snažil se ji najít za každou cenu. Chtěl se jí zbavit. A ona to cítila. Jenže když použije Fuuton, obrátí se to proti ní. Musela přemýšlet, něco vymyslet dřív, než ji objeví. Zaplavila ji lehká nervozita. Ten Uchiha, co po ní šel, byl totiž zcela jistě dost zkušený.
Rychle... Mysli... Snažila se vymyslet něco smysluplného, něco, co by jí dovolilo se dostat nepozorovaně až k němu. Pak se rozhodla vytvořit klon, který zůstal namístě, zatímco ona se nepozorovaně přesunula na opačnou stranu. Když uviděla černovláska, okamžitě na něj klon vyslal techniku.
"Kaze no Yaiba!"


Zatímco se na Uchihu vrhlo několik vzdušných vln z jedné strany, z té druhé se přiblížila skutečná žena. Nemohl si jí v tu chvíli nijak všimnout, nemohl ji zastavit. Tiše vytáhla svou katanu a namířila ji přímo k jeho zádům tak, aby byla dostatečně blízko na těsný úder, avšak zároveň dostatečně daleko, aby nic necítil


Tajemný shinobi


Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 46201

Vodní technika se pod vlivem bleskové techniky téměř rozpadla, jen malý proud zasáhl Kena. Tedy alespoň to vypadalo jako Ken.
Kawarimi, prolétlo tomu shinobimu hlavou. Začal se rozhlížet, hledal, kam se ten kluk přemístil. Když si všiml kunaie, hned mu došlo, kde ten kluk je. Na místě toho kunaie, jenž po něm hodil. Vydal se hned tím směrem, zároveň se snažil, aby se hned tomu chlapci neukázal. Přes větve jej však nemohl pořádně najít, takže se zastavil až ve chvíli, kdy mu zíral skoro do tváře. Na chvilku jej to zaskočilo, ale pak nabyl zpět svého vážného výrazu a tasil svou katanu. Okamžitě s ní sekl směrem ke Kenovi.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 10:58 pm

Ako som ho videl ja som chcel skladať pečate no on po mne sekol preto som sa hodil dolu zo stromu xD. Našťastie som dopadol a dokončil pečate. "Katon: Goukakyuu no Jutsu!!" Vedel som že je uživateľ vody ale možno to nestihne kto vie a na blízku s ním radšej nejdem to by bola hlúposť. Oheň čo som naňho použil bol viac plošný ako guľa vlastne to vyzeralo ako nedokončený katon ale pre túto chvíľu bol lepší.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 11:02 pm

Proti tej technike klona som okamžite vytvoril niečo, čo by zničilo ten Fuuton a zároveň zasiahlo aj toho klona.
"Katon: Gōryūka no Jutsu"
Prešlo mi hlavou a vyfúkol som naň túto ohnivú techniku. Tá okamžite pohltila fuuton a smerovala priamo na klona. Medzitým sa za mňa dostala skutočná kunoichi. Nemal som ani len tušenia, že je za mnou. Až pokiaľ nevytiahla katanu, cez zvuk horiacej koruny stromu. Som započul ako tá kunoichi vytiahla tú katanu. Vždy pri vyťahovaní katany bolo počuť slabý šuchot puzdra a katany. Ja som svoju katanu mal už v ruke. Zostal som nehybne. Musel som byť naozaj rýchly na to, aby sa mi tu nič nestalo. Zatiaľ som však len tak tam stál a čakal, čo tá kunoichi urobí. Mohla mi do chrbta niečo zabodnúť, ale bola tu aj moja šanca, že sa stihnem otočiť a odraziť jej útok. Bol som však vo veľkej nevýhode, že som na ňu nevidel a bola za mojím chrbtom.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 15, 2013 11:12 am

Kunoichi
Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 The_samurai_by_crackcat911-d362zef

Klon se sice zničil po zásahu silnou ohnivou vlnou, ta skutečná kunoichi však teď stála přímo za Rokurem zcela klidná. Právě teď ho držela v šachu. Pokud by se o pár centimetrů pohnul, je po něm. Je mrtvý. Nebo ne? Zdálo se, že si s ním chce trošku pohrát. Neměla zájem ho zabíjet teď hned, i když k tomu měla příležitost. Nejspíš dost hloupý tah. Nic neudělala, což mohlo Rokura překvapit. Možná čekala, jak teď danou situaci vyřeší, zda se vůbec pokusí něco udělat.




Shinobi
Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 360263

Kenovo užití katonové techniky jej nijak nepřekvapilo, působil dokonale klidný. Sice ta technika zabírala dost prostoru, jenže on použil opět rychlou Mizurappu a tím vytvořil díru uprostřed Kenovy techniky. Nově vzniklým ohnivým kruhem pak proskočil a mířil přímo k němu. Znovu sekl svou katanou směrem ke Kenovým nohám. Zjevně jej chtěl zpomalit, či dokonce znehybnit.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Aug 15, 2013 11:24 am

Moja ohnivá technika nezabrala ale to som čakal predsa len to bol užívateľ vody. Ako sa po mne zasa vrhol ja som vyskočil a pri tom s tej blízkosti som po ňom hodil ľavou rukou kunai a v pravej som jeden stále držal aby som mohol blokovať. Ja na rozdiel od neho som kľudný nebol. Nebol som vystrašený ale vedel som že je zle lebo som vedel že je lepší čo ma aj ubíjalo musím ho určite nejako dostať len ako ma ešte nenapadlo.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesta do Sunagakure no Sato. - Stránka 2 Empty Re: Cesta do Sunagakure no Sato.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru