Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Aug 11, 2013 5:46 pm

First topic message reminder :

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Wasteland-Moose

Pustiny. Místo, kde lovec konečně dostihl svoji kořist. Schyluje se k boji. Ale na čí stranu se přikloní váhy osudu? Na stranu Oinina, pro kterého je smrt povoláním a takřka denním chlebem, jenž je tvorem bez emocí, vlastní vůle či identity? Či Hyuugy, členky jednoho z nejslavnějších a pravděpodobně nejsilnějších klanů Ohnivé země, která si svůj post Jounina zasloužila? Nechť rozhodne osud, štěstí a i schopnosti obou.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down


Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 22, 2013 10:16 pm

Nijak jsem to nevnímala. Nemohla jsem se probudit. Možná to, že jsem ještě žila, zjistí až na operačním stole. Ve chvíli, kdy mi rozříznou kůži, vystříkne proud krve. A pak to možná skončí ten, kdo bude právě u operace, protože to bylo výhodnější. 
Možná bych toho litovala, kdybych ještě vnímala, ale možná také ne. Tohle znamenalo, že je můj Byakugan ve stavu, jako kdybych byla mrtvá. A jakmile budu, zavře se jim cesta k mým očím navždy.
Yokatta...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 22, 2013 10:19 pm

Zastavil jsem se na rozcestí a zapřemýšlel. Kam to Mizukage říkala? Jo do laborky. A to je proboha kde? Zanadával jsem, hodil s Hyuugou na zem a vytáhl mapu. Tákže...přišel jsem odsad...Kiri je tady....a laborka tady. Yosh. Znova jsem si Hyuugu hodil na ramena a vyrazil k laborce. Tady už jsem měl nasazenou masku. Bůh ví, na koho jsem mohl narazit. Nějaký šílený lovec Byakuganu se mi tu fakt nehodí.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Aug 23, 2013 5:58 am

Stále jsem spala. (xD)
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Katashi Souta Fri Aug 23, 2013 6:15 am

Začínalo se stmívat. Hergot...to jsem byl až tak daleko od Kiri? Pokrčil jsem rameny a hodil mrtvolu na zem, poměrně daleko od cesty. Nechtělo se mi cestovat přes noc, nemám Sharingan ani Byakugan aby mi to nedělalo potíže.
Sednul jsem si pod strom a opřel se. Ne, že bych usnul, jen jsem dřímal.
//Já se nedám xD
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Aug 23, 2013 8:31 pm

Kóma. <(-.-")>
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Katashi Souta Sat Aug 24, 2013 5:18 am

Začnu do ní ze srandy kopat.

Ráno, nebo přesněji jakmile se objevily první náznaky slunečního svitu jsem si ji hodil na ramena a vydal se do laborky. Pro mě samotného bylo záhadou, co s ní chtějí dělat, ale dostal jsem rozkaz a dále se neptal.
Když jsme došli do laborky, zaklepal jsem. Otevřel nám plus mínus 80-ti letý stařík. Beze slova jsem mu Hyuugu předal. Ach, skvěle. Děkuji ti. Poděkoval mi. Jen jsem přikývl a otočil se k odchodu, má práce tady již skončila.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 24, 2013 8:33 am

Kóma v laboratoři v přítomnosti osmdesátiletého staříka.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki - Stránka 2 Empty Re: Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru