Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hostinec Zlaté oko

+25
Shinobi
Kuroashi Sanji
Akemi Kagayaki
Kaya
Lizzy
Yoko Terumi
Kuro Sakai
Kiseki Mirakuru
Rokuro
Tetsuya
Faito Dansaku
Hikaru Hyuuga
Hyuuga Mikomi
Assasin Senju
Hokori Mai
Hiroyuki Tooya
Nukenin
Seina
Seiji
Hebi
Ryuu Hiroshi
Shinji
Takao Hanare
Reina Kana
Itachi Uchiha
29 posters

Strana 14 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon Aug 19, 2013 6:24 pm

First topic message reminder :

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 01zk

místo kde se schází naprosto všichni, nukenini, vesničané, občané, jounini, kage..Neplatí zde žádná pravidla snad kromě jednoho, žádný boj. Hostinec je neutrální místo se špinavým lokálem a nerudným hostinským. Pokud chcete informace, jedině sem..
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Sep 01, 2015 7:04 pm

Barmanka bola ako v tranze. Bola snáď opitá? Divne som sa na ňu pozrel, ale to bolo jedno. Odhodiť všetky morálne zásady na teraz. Dúfal som, že ma prekvapí a bude mať tú knihu. Po jej slovách som si len smutne povzdychol. Nádej predsa umiera posledná, no nie? Dobre teda, ďakujem. Povedal som a otočil sa pripravený odísť. Započul som však slová akého si chlapíka, čo ma pozval na drink. Chvíľku som váhal, nechcel som sa zapliesť s nijakým z týchto shinobi, kto vie, čo majú v pláne. No po chvíľke som si uvedomil, že je to možno moja príležitosť. Nadýchol som sa a zamieril k nemu. Sadol som si za stôl a pozdravil sa.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Goku Tue Sep 01, 2015 7:31 pm

"Yo yo.." Podvihol som ruku na pozdrav, keď si sadal k stolu a následne som poukázal na Sumi.
"Toto je Sumi, moja spoločníčka. Ja sa volám Goku." Predstavil som sa a následne som už len počkal, kým mi Akabane nedonesie drink. Venoval som jej zvodný úsmev a následne som drink posunul Nataovi.
"Nemám vo zvyku počúvať druhých ľudí... vlastne nie mám.. ale to je teraz jedno. Počul som správne, že hľadáš Bingo knihu? Na čo?" Spýtal som sa ho. Jednu som predsa len sám mal. Aj keď to on zatiaľ nemohol vedieť. Typoval som, že ani nevie aký je rozdiel medzi Bingo knihou a Bingo knihou. Uvidíme..  možno to tomuto chlapíkovi rozhovorím, aby sa vrátil späť do svojej dediny alebo tak.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Sep 01, 2015 7:37 pm

Moje meno je Natao, teší ma. Povedal som a obzrel si obidvoch. Vyzerali na dvoch normálnych ľudí, no na tomto svete sa nedá nikomu a ničomu veriť. Snažil som sa vyzerať priateľsky a milo. Vďaka jeho slovám som si uvedomil, že som to asi dosť hlasne povedal. Áno, počul si správne, hľadám.. Nemal som vo zvyku ľudom rozprávať moje túžby a ciele, ale tento človek mi možno mohol pomôcť. Je v tom veľa dôvodov.. ale tie najhlavnejšie sú asi také, že si chcem zarobiť a zosilnieť. Bolo mi jedno, či sa im to bude páčiť alebo nie, pre mňa bola Bingo kniha dôležitá. Potreboval som zistiť toľko vecí..
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Goku Tue Sep 01, 2015 7:47 pm

"Teší ma Natao.. vlastne ani nie ale to je teraz jedno." Zasmial som sa znova a len som si odpil z vlastného nápoja. Chvíľu som ho sledoval a počúval som jeho dôvody. Podvihol som obočie, keď povedal, že si chce zarobiť a zosilnieť.
"Stále nechápem k čomu by ti bola Bingo kniha. Ak myslíš lov tak na to zabudni. Sám nespravíš nič, bola by to pre teba istá smrť.. čo si vôbec zač? Aká si bol hodnosť v dedine? Ak si teda do nejakej patril." Nie že by som bol o niečo starší než on. No mohol vidieť už len na mojom pohľade a tele ako takom, že mám pravdepodobne oveľa viac skúseností než.. on.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Sumi Tue Sep 01, 2015 7:51 pm

Popíjala som si veselo zelený drink, pri čom som pozerala po bare. Niečo sa tam dialo a ten maník chcel akúsi knižku. Nevedela som čo to ani je, preto som tomu nevenovala príliš veľa pozornosti. V tom naňho ale Goku zvolal a ja som spozornela a prezrela si ho. Podišiel bližšie a Goku ma predstavil. Práve v tedy som sa naňho milo usmiala a zakývala mu rukou na pozdrav. "Ahoj." Na chvíľu som pozrela očami na Gokua a neskôr zasa na toho nového. Pri Gokuovej vete som sa pomerne pobavene uškrnula.
"Určite to vo zvyku má, on veľmi rád špehuje ľudí." Poznamenala som, keďže podobne kvôli tomu špehovaniu objavil mňa. Ani som sa nedivila, že sa zaplietol do toho jeho rozhovoru s Akabanov. Akosi ma pomaly ale iste začalo zaujímať, čo to bude tá kniha o ktorej rozprávajú ale on už hovoril o tom, ako loví ľudí a že s tým zarába, preto som predpokladala, že čo také by to mohlo byť. To už začali riešiť, že načo ju chce. Príliš som sa im do toho zatiaľ nemiešala, lebo som do toho aj tak nemala moc čo povedať. Bola som tu v tomto svete proste nová a takéto problémy šli mimo mňa.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Sep 01, 2015 7:56 pm

No... začal som. Možno sa zo začiatku nájdu ľudia, ktorí až tak silní nebudú. Povedal som s úsmevom. Čo som zač? Som bývalý člen kekei genkai jednotky zo Sunagakure no sato. Moja posledná pozícia bola Chunnín, ešte predtým samozrejme, než Suna zanikla. Takže som sa nemohol stať bohužiaľ viac. Nie som však žiadny amatér. Nebol som slabý, to určite nie, ale nebol som zas moc silný.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Goku Tue Sep 01, 2015 8:04 pm

Strelil som pohľadom ku Sumi, ktorá sedela po mojej pravici, Len som ruku prehodil cez jej rameno a prisunul som si ju k sebe.
"Počuj ty veverička .. o takých veciach na verejnosti rozprávať nemôžeš, ešte si o mne budú myslieť že som úchyl." Postrapatil som ju vo vlasoch a na chvíľku som Nataovi naznačil, aby počkal. 
"Asi nevieš čo to je Bingo kniha že? No je to kniha do ktorej sa zapisujú zločinky alebo zbehlí shinobi.. čo sú niečo ako vojaci. za týchto Ľudí býva vypísaná odmena. Nie je to však ani tak odmena za ich.. život, ako skôr za ich telá. Využívajú ju pre to aj lovci odmien, pretože im ľahšie pomôže určiť hodnotu daného tela." Vysvetlil som jej a následne som sa obrátil ku Nataovi.
"A vidíme ako Suna dopadla hm?" Uškrnul som sa no len som nad tým mávol rukou.
"Nič v zlom, celý tento svet ide do kelu a chápem že máš o sebe pravdepodobne vysokú mienku no ver mi. Nemáš dosť skúseností na to, aby si s niečím takým začal. Keby že to je také ľahké, robil by to každý. Vidíš napríklad tých barmanov? Tú kočku s fialovými vlasmi? Je pravdepodobne silnejšia než ty a aj cez to si vybrala skôr menej riskantnú cestu .. podnikania." Znova som si odpil z pohára.
"Navyše o Bingo knihách ako takých asi moc nevieš. Existujú desiatky kusov. desiatky druhov.. kaźdá dedina ma vlastnú. Aj keby si niekoho ulovil, kam by si s tým telom išiel? Komu by si ho odovzdal?" Spýtal som sa ho ďalśiu pomerne podstatnú vec. Keď som sa ja dal na túto kariéru. Pred tým som si podobné veci ako tak zistil a zvyšok sa naučil za behu. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Sumi Tue Sep 01, 2015 8:20 pm

Bola som násilne prisunutá k nemu a asi na sekundu som hrala, že sa mi to nepáči ale nebránila som sa. "Chm ... však si aj myslia. A nie som veverička ..." Zašomrala som si po pod nos a dala si ruky do klína. Trochu som sa zamrvila, lebo som sa cítila troška v rozpakoch. Našťastie mi začal vysvetľovať tú knižku a ja som sa mohla dať do poriadku, aby som to aspoň trocha zakryla. Keď to dopovedal pozrela som k Naovi. "Tiež som o sebe hovorila, že som silná a potom mi ukázal,  že som mala len vysoké sebavedomie." Bolo zvláštne, že som niečo také práve priznala ale bolo to skutočne tak. Aj keď toto bolo niečo, čo moje ego ešte zvládlo, však ja som sa vždy radšej držala v boji v zadu než v prednej línii. To už som ale zasa počúvala, ako sa Goku rozhovoril. Aj keď som nemohla do toho asi nič povedať aspoň som mala možnosť sa dozvedieť niečo nové. Preto som bola zvedavá, čo povie na tú jeho otázku.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Sep 01, 2015 8:35 pm

Sunagakure no sato dopadla ako dopadla. Bol to jej osud, tak isto ako osud mojich rodičov a priateľov, ktorí v nej zahynuli. Povedal som rázne a ďalej som pokračoval. Nepovedal som, že som najsilnejší muž sveta, ale nebudem sa opakovať, nie som až tak slabý, ako si myslíš. Pravou rukou som si vyzliekol rukavicu z tej ľavej a obom ukázal svoju bábkarskú ruku. Je mi jedno ako je silná ona, čo robí a prečo to urobila. Ako si sám povedal, tento svet je celý skazený, no nezavolal si ma asi, aby sme sa o tomto rozprávali, však? Každý niekde začínal, po chvíľke by som zistil, kde ich mám odniesť. Poznamenal som s úsmevom a nasadil si späť rukavicu. Je mi to jedno, že je to nebezpečné, zažil som väčšie nebezpečie, než si môžete obaja predstaviť. To bola aj pravda, nie každý musel zabiť svojich spoločníkov, aby mohol ďalej žiť.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Goku Wed Sep 02, 2015 7:59 am

Len som po Sumi hodil taký ten pohľad typu "ale choď". Ruku som zložil z jej ramien k jej boku a následne som znova venoval pohľad Nataovi. Jeho slová mi na tvári znova vykúzlili pobavený úškrn.
"Ah bože.. pozri sa na seba.. aký si freshík. Normálne by si mohol natočiť reklamu o nejakom jogurte." Povzdychol som si a chvíľku som sa znova venoval len môjmu drinku. Bolo vidieť že to nie je nič silné ani tak.
"Pochybujem, ale nič to neznamená. Čo je to nejaká súťaž o tom kto zažil väčšie nebezpečenstvo? To s tvojimi skúsenosťami nič nemá. Tu vonku sa shinobi.. ani neberú podľa hodností ale podľa sily ako takej. Taký Chunin je niečo okolo ranku C. Už pre B ranky je veľmi, veľmi riskantné púšťať sa do nukeninoch v Bingo knihe a vieš prečo? Pretože tí vedia že po nich niekto môže ísť. Väčšinu ani nebudeš vedieť nájsť a tí o ktorých sa vie kde sú, na danom mieste odolali útokom Anbu a aj iným lovcom odmien. Nič v zlom ale ty nie si v ničom výnimočný. A navyše si tupý ako poleno. Len po tomto rozhovore by som si pokojne mohol počkať kým nevijdeš von. Zabil by som ťa a tvoje telo by som predal. Vieš aké cenné sú telá s kekkei genkai, Hijutsu alebo niečím takým?" Netrvalo však dlho a odpovedal som za neho.
"Nie nevieš.." Mávol som rukou.
"Mal by si si nájsť nejakú skupinu alebo spoločnosť, ktorá má záujem o služby C rankového shinobi. Je to pre teba najistejšia voľba.. a možno by si z nej aj vyviazol živý." Nechcel som mu zle. V podstate som mu hovoril fakty. On v tomto svete sám neprežije. Mňa to takmer stálo život a to boli moje schopnosti dostatočne uspôsobené na to, aby som bol ja tým lovcom a ostatný mojou korisťou.
"Zlato? Ubytujeme sa tu na noc? Alebo to zakempíme niekde vonku?" Spýtal som sa Sumi po chvíľke. Predsa len niekde sme spať museli.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 05, 2015 6:32 am

Akuma Saito


Jen jsem přikývl, načež jsem na sobě nedal nic znát. Byl by ale špatný nápad mě podceňovat. To, že nikdo nevidí, co dělám, neznamená, že nic nedělám. Nevěděl jsem, co mě čeká, no věděl jsem, že být připraven na útok ze všech stran je to nejlepší řešení, dané situace. Řízl jsem se do jednoho prstu o jednu ze skrytých čepelí, které však okamžitě zajela zpátky do rukávu. Bylo zde až příliš lidí na to, aby někdo zaznamenal něco, co se děje pod stolem. Ruku jsem si položil na nohu, kde se okamžitě objevila jakási pečeť. "Kuchyiose no Jutsu" Pomyslel jsem si. Pod mojí rukou se začal hýbat život. Vyvolal jsem si Komoriho, mého nejvěrnějšího netopýra. Jelikož se jednalo o jedno malé stvořeníčko, neudělal se skoro žádný kouř, který by nějak upoutával pozornost.
Rozkazy pane? Zeptal se Komori svým pisklavým hlasem. Byl to jediný netopýr, který lidskou řeč ovládl. To ho ještě využíval otec, který ho jazyku naučil. Pohlédl jsem do své dlaně, kde mi Komori seděl a nastavil jsem mu druhou ruku s dlouhým rukávem. Pochopil, co má udělat, má zalézt dovnitř. A tak se taky stalo, Komori zalezl dovnitř a skrz rukáv prolezl až k rameni, kde byl prozatím v bezpečí skryt. Potřeboval jsem ho pro svůj útěk, pokud budou nějaké problémy.
Připravený na protiútok jsem čekal, co se bude dít dále.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Nukenin Sat Sep 05, 2015 7:08 am

Po tlesknutí celá hospoda utichla. Všichni pijani pohlédli na muže, jenž byl zdrojem tohoto hluku. Ten sebral katanu,držíc ji v pochvě šel směrem k baru. V druhé ruce svíral fotku Toujua. Jakmile došel k baru, následně si na něj stoupl a pochodujíc mezi drinky začal mluvit ke slepému stádu opilců.
"Hledám muže jménem Toujou Tanaki. Původem z Kirigakure. Doneslo se mi, že przní moje jméno. Taková věc je trestuhodná. Vyplatím polovinu jeho odměny tomu, kdo mi sežene jeho polohu, skrýš, kde přebývá a další informace, které můžu při své pomstě potřebovat! Tak do toho! Hledejte!" Dokřikne pronikavým hlasem, v zápětí vytasí katanu do vzduchu a přesně v tu chvíli zákazníci této hospody vyjeknou na souhlas. Lidé na peníze slyší. Ani si neuvědomují, že jim je tu nikdo negarantuje. Nemají žádnou jistotu, že skutečně odměnu získají, i tak to však udělají, budou hledat. Přesně tak funguje černý trh, a to nejen z informacemi. Samuraj sleze z baru, vypije někomu pivo a sedne si na barovou stoličku. Zhruba polovina lidí z hospody odešla hledat Toujua do Světa. Akuma mohl mít ze sebe radost. Přiučil se nové věci z podsvětí. Informace se zde shánějí mnohem lehčím způsobem než tomu bylo ve vesnici.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 06, 2015 10:20 am

Akuma Saito


Bylo podivuhodné, jak málo stačí k tomu, aby se lidé nechali zmanipulovat. Nestačil jsem se divit. Peníze pro ně byla více než loajalita ke své rodné vesnici. V mých očích byl odpad každý, kdo vyměnil vesnici za peníze. Vytáhl jsem kus papíru, na který jsem načmrkal samurajovi vzkaz. Na něm stálo, že se sejdeme přesně za týden na odlehlých pláních, on s informacemi samozřejmě. Nebylo možné, aby o Toujuovi nic nezjistili. Jistě po sobě zanechal nějaké stopy. A kdo jiný ví, kde je hledat, než Ti, co jsou stejní jako on? Nukeninové.
Papírek jsem položil vedle samuraje, na kterého jsem jen pokýval hlavou a společně s davem, který šel hledat Toujua jsem odešel i já, nezpozorován očima závistivců.


// Přesun-> Neznámo kam
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Thu Sep 17, 2015 10:29 am

Nakonec má společnice odešla první, jak smutné, že jsem tu zbyl sám. Nějakou chvíli po ní sem došli další lidi a já se rozhodl taktéž odejít. Nejspíš se vrátím do vesnice, abych si vyslechnul ten řev Atsuky za to, že jsem byl mimo vesnici. Netěším se zrovna na to, ale co se má stát ať se stane. Už jednou jsem její auru ustál, tak to dokážu znova. Jakmile jsem zaplatil tak jsem se vydal z hostince přímo do vesnice.
/přesun
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Sep 20, 2015 9:24 pm

Nechápal som ho, snažil sa si zvýšiť ego, alebo čo? Nepotrebujem nikoho rady, budem proste robiť to, čo uznám za vhodné. Neviem koľkokrát to mám opakovať.. povedal som naštvane. Nie som na úrovni C chunnína.. Začínal mi liezť na nervy, on bol ten typ vševedca, vedel všetko a bol najmúdrejší ako kopa hovien. Ak by sa ti ma podarilo zabiť, samozrejme. Prerušil som ho s úsmevom, nikto jeho kalibru mi nebude hovoriť, že by ma tak ľahko zabil. Mne sa zdá, že jediný tupec si tu ty, takto podceňovať svojho protivníka, raz to bude tvoja záhuba, uvidíš. Tento chalan si normálne otvoril srdce, dostával som tu také lekcie, že aj seminár z geografie by sa zaňho nemusel hanbiť. Uvidím, kam ma ceste zavedie. Povedal som a a obzrel sa na celý bar. Polovina ľudí to tu už opustila a takto to je aj lepšie, aspoň je tu viacej priestoru pre lepšiu prácu. Budem sa len musieť dostať k nejakej Bingo knihe. Máš teda bingo knihu? Určite sa v nej nájde nejaká vec, ktorý by som dokázal zabiť aj s mojimi schopnosťami. Poznamenal som ironicky.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Goku Mon Sep 21, 2015 6:35 pm

Znova som sa len zasmial. Chápal som jeho enthuziazmus no kam to dostalo mňa? Mal som len šťastie že bol Hideo pomerne milý chlapík ktorý nemal v pláne zabiť niekoho ako mňa, inak by som tu už nebol.. a tento maník? Dopadne pravdepodobne horšie. Keďže naraziť vo svete shinobi na niekoho s povahou Hidea ako takého je takmer nemožné.
Ak sa chcel zabiť? Sure, nech sa páči..
Prikývol som a len som podal bingo knižku. Teda jednu z tých ktorú som u seba mal. Boli tam prevažne nukenini z oblasti Kirigakure no sato. To kde však prípadne odovzdať telo nukenina som mu však neprezradil a ani istý fígeľ, na ktorom som sa sám takmer nachytal. Predsa len ten výkupca vyzeral na naozaj problémového chlapíka. Bol som rád, že som sa nedostal na jeho zlú stranu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Sep 30, 2015 9:55 pm

Konečne iba prikývol a podal mi knížku. Žiadne trápny poznámky, takto sa mi to páči. Potešený som si ju otvoril a začal listovať. Hľadal som možno nejakého chudáka, za ktorého nie je taká veľká odmena a preto ho nechce nikto odprevadiť z tohoto sveta. Trúfal som si aj na silnejších, ale tak nebol som taký blázon. Možno nie som najsilnejší, no mám skvelé kekei genkai, ktoré dokážem vynikajúco ovládať. Boli tu samí ninjovia z Kirigakure no sato. Moc som tu dedinu nemusel, pamätám si, že odtiaľ pochádzali vždy divní ninjovia.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Goku Thu Oct 01, 2015 7:35 pm

Keď nás opustila Sumi, tak som sa len naklonil bližšie k Nataovi, ktorý si stále prezeral knižku ktorú som mu dal. 
"Počuj, mám pre teba istý návrh. Nie že by som z toho niečo vyťažil.. ale len ma to tak zaujíma... navyše sa s tým dá ako tak zarobiť." Začal som, po čom som si znova upil zo svojho pohára. Nastala chvíľka ticha, chcel som u neho vyvolať istý druh záujmu.
"Nejedná sa priamo o.. prácu, skôr o taký menší lokálny turnaj, taký.. klub bitkárov. Človek tam zaplatí zanedbateľné vstupné a ak sa preseká až na koniec, môže si slušne zarobiť. Každopádne aj bez toho by sa tam jeden mohol trocha zviditeľniť, asi.. ale existuje tam istý druh pravidiel.. hm. čo hovoríš?" Spýtal som sa ho s istou nádejou v hlase. Kto vie prečo. Popravde som túto tému nerád rozoberal pri Sumi, pretože .. no kto vie, určite by to chcela skúsiť aj ona a poriadne by teda dostala na prdel.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Oct 02, 2015 10:49 pm

Moju sústredenosť opäť vyrušil Goku. Pozrel som sa na neho a začal počúvať, čo mi to hovorí.
Klub bitkárov? Nie presne dvakrát podľa mojej chuti.. ale tak, zviditeľnením by sa mi podarilo možno získať viacej bingo kníh a kontaktov, ktoré by sa mohli hodiť.
Dúfal som však, že to nie je nejaká pasca, alebo neviem čo pre boha.
Chvíľku som si to nechal prejsť hlavou a potom som prikývol na súhlas. Možno nie som najsilnejší, no pár poriadnych zásahov dokážem udeliť.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Goku Sun Oct 04, 2015 7:43 pm

"Fajn.. to je viac než fajn. Tak teda vyrážame." Usmial som sa, po ćom som len dopil. Vytiahol som niekoľko papierikov ktoré ešte stále mali určitú hodnotu, iśiel zaplatiť za všetkých troch a následne som sa vydal smerom k východu. Chcelo to sa konečne trocha ponaťahovať. No uvidíme ako to dopadne. Možno sa mi tam podarí splašiť tiež nejaký.. dobrý kontakt. Alebo nejaké informácie. Neplánoval som turnaj vyhrať, nemyslel som, že to v mojom momentálnom stave zvládnem. No za pokus nič nedám nie ? Teda len ruku.. možno, no dúfal som že sa zaobídem aj bez toho.
(presun - zajtrab udem vedieť kde)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 14 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru