Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knihovna

+17
Akemi Kagayaki
Kairi Utsushi
Shinobi
Akuma Saito
Kaori
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Takeru Kana
Kangae Mizutsuchi
Kaia Yoshino
Hoozuki Meizu
Kiseki Mirakuru
Gats Terumi
Goku
Hikari Momochi
Akio
Hitomi Yamada
21 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Knihovna Empty Knihovna

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:19 pm





Knihovna Zsf6

V knihovně můžete najít nejrůznější knihy: romány, detektivky, dokumentární knihy, deníky a další. Jsou tu také staré svitky, historie vesnice,....
V knihovně je také klid, dá se tu příjemně posedět a číst si nebo vymýšlet strategie na mise. Prostě jak je libo ^^
Knihovna Oj9k
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Akio Tue Sep 17, 2013 8:48 pm

Kami no Hi Tatsumaki
A
9.9 – 16.9
(Filler - Část 1.)
 
Trénink
Kombinace Hibashiri a Kamikaze,.hmmm,… Ničivá síla?! zabouchl jsem knížku v jedné ruce a díky prudkému pohybu se z knihy začal vznášet pomalu prach. Ve velkém sálu vylidněné knihovny se začal rozléhat můj kašel. Ksó! Knihovník, který u vchodu do knihovny za pultem podřimoval ve velkém křesle s nohama nataženýma o pult se tak lekl, že spadl z křesla. Gomen,… omluvným gestem jsem na něho mávl rukou a s roztržitým úsměvem jsem ho chlácholil, dokud si zase nesedl. Můj zrak opět přešel k zelené knížce. Byla celá zelená a zaprášená. Rukou jsem smetl prach ze zad knížky a objevil se černý nápis „Hrdina jménem Naruto“. Další snůžka legend o dávno mrtvém Hokagovi,... Na tváři se mi objevil celkem lhostejný výraz. Znovu jsem otevřel knížku a podrobněji jsem si přečetl tu pasáž, kde se kombinují techniky. Vnuklo mi to docela zajímavý nápad.
Na zem skápla malá kapka krve,… "Kuchyiose no Jutsu!" Přede mnou se objevila malá blondýnka asi metr šedesát vysoká. Sora!
 
„Ahoooj Nii-chan! Dlouho jsme se neviděli!“ hlasitě vykřikla a probudila zase knihovníka z jeho polospánku. Vrhnul na nás nevrlý pohled, ale teď jsem si ho nevšímal.
„Ksó! Sora-chan zase nová podoba?“ hleděl jsem na ní s otevřenou pusou. Tentokrát si zvolila dost provokativní vzhled i oblečení. Měla na sobě nebezpečně krátkou sukýnku, upnutou košili s odepnutými knofličky, což značně zvýrazňovalo její vnady. A k tomu všemu ještě měla vlasy uvázané do dvou culíků po stranách a ty její vykulený očka.
„Líbím se ti?“ provokativně se na mě ušklíbla a udělala dva pomalé kroky blíž.
Na zem skáply další dvě kapky krve. Nenápadně jsem si přejel rukou pod nosem a zase jsem se roztržitě zasmál. „No předtím to bylo lepší Sora-chan“ rukou jsem se začal škrábat ve vlasech a dál jsem se usmíval.
„Pche, tenhle úsměv znám. Vždycky když lžeš nebo ti je trapně, tak se takhle směješ. Vy lidi jste tak jednoduché bytosti“ vyskočila na nízký regál s knihama vedle mě a samolibě se na mě usmívala. Při čem si zapnula vrchní knoflíčky na košili.
Provokantka! ušklíbl jsem se a podal jsem jí knížku otevřenou na straně, kde je popsaná kombinovaná technika Hibashiri a Kamikaze. Když jsem jí dal knížku do ruky, všiml jsem si že na mě kouká tak trochu jako na blázna a pak mi to došlo. Neumí číst. Tentokrát jsem se provokativně ušklíbl já, ale nekomentoval jsem to.
„Umíš techniku Kamikaze, že?“ koukl jsem do jejích vykulených oči a ona jen přikývnula. „Takže tady se popisuje technika, která kombinuje větrné tornádo kamikaze s ohnivým kruhem hibashiri a vytvoří ničivé ohnivé tornádo.“ nadšeně jsem jí pověděl můj nápad napodobit legendu. Nevypadalo to že by měla zájem trénovat nebo snad o něco co se jí snažím říct. Jenom si prohlížela svoje nehty a broukala si u toho.
„Pojď, jdeme trénovat!“ pomalu jsem se zvedl a uklidil jsem knížku zpátky do zchátralého regálu „cestou se stavíme na tržišti a něco ti koupím“ ušklíbl jsem se, věděl jsem jak na ní. Sora rychle seskočila a dvěma rychlými kroky mě dohnala. Když jsem šel kolem knihovníka, ještě jednou jsem si hlasitě odkašlal aby si všiml že odcházíme.
 

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Hikari Momochi Thu Oct 24, 2013 9:51 am

Neměla jsem co dělat, jelikož Kage přesně neřekla, kdy bude trénink pokračovat. Nebo spíše neupřesila hodinu kdy se máme znovu setkat na tom místě a tak jsem soudila, možná špatně, kdo ví, že mám ještě dost času. Dlouho jsem na tomhle místě nebyla. Knihovna bylo něco, co mě dovedlo vždy krásně uklidnit. Bylo tu takové krásné ticho. Jednotlivé názvy knih, jako kdyby na mě volali když jsem kolem nich procházela. Dneska jsem však hledala něco speciálního. Ano, byla pravda že jsem často četla knihy, nebo spíše dob rodružné příběhy, kde shinobi měli neskutečnou sílu a vždy zachránili svět před nějakou hrozbou, nebo velkým a mocným nepřítelem. Některé z knih byly smutné, jiné velice vtipné a pobavující. Dneska jsem ale o nic z toho nestála. Moje ruka, dost pobledlá a hubená, sáhla po jednom svazku, který nebyl až tak starý. Nebo si jej tu hodně lidí půjčovalo protože na knize nebylo snad ani smítko prachu, které by poukazovalo na opuštěnost knih které tu všude kolem byly. Tato kniha spíše vypadala jako kdyby jí před chvílí někdo dopsal a prostě jen založil mezi ostatní. Dlaní ruky jsem zamyšleně přejela po jejím hřbetu a trochu se pousmála.
Když jsem si našla klidné místo, kde na mě nebylo nijak vidět což jsem více než oceňovala, pomalu a opatrně, jako kdybych se bála že jí poškodím, jsem jí otevřela.
Hokage v Konohagakure no Sato... Hlásal titulek na který se zaměřili moje oči. Když jsem viděla jméno starého Kageho, který byl označen jako třetí, musela jsem se pousmát. I jeho jméno mi bylo známé. Ale asi jen proto že se o něm občas zmiňoval můj otec jako o člověku, který měl srdce na pravém místě. Yodaime Hokage, Namikaze Minato. Hlásal další odstavec který byl opatřen velkým množstvím textu. Nebylo pochyb o tom, že setjně jako jeho předchůdci, vykonal mnohé, pozoruhodné věci které by ostatní mohli jen závidět. Avšak mě zaujal jiný nadpis. A to ten který hlásal: Godaime Hokage! Moc dobře jsem věděla že jí byla a stále je Tsunade-sama. Často byla popisovaná jako rázná žena, která si jde jasně za svým cílem. Trochu mě ale mrzelo že tu nebyla žádná fotografie, nebo cokoliv co by mi upřesilo její vzhled.
Jedna ze Sanninů....po těchto slovech jsem se trochu podivila. Nebylo toho moc, co jsem o tohmle pojmu dovedla říct. Ale i to málo co jsem věděla stačilo k tomu aby měla mojí úctu. Často popisována jako žena s brutální silou.... Četla jsem dál a doslova hltala každičký řádek který v knize byl vytištěn. Je možné aby medik, jako je ona, měl takvou sílu jak tu popsují? Není to trochu přehnané? I když.....nejspíše nebude tak slavná jen pro nic za nic. Napadlo mě s milým, pro mě tolik typickým úsměvem. Kdo ví proč jste právě vy mím vzorem, Tsunade-sama. Už se nemohu dočkat až se dostanu do Konohy. Ta možnost, naučit se něco od těch nejlepších. Dodala jsem si v hlavě a zase nějakou dobu, se nechávala unášet na vlkách písmenek, které tvořili slova a téměř jako kdyby dlouhý příběh.  Nebylo toho mnoho. Avšak já četla stále dokola a dokola, jako kdybych si chtěla zapamatoval každičké slovo které tu bylo obsaženo.
Když jsem knih, velice opatrně zavřela, stále jsem měla hlavu plnou toho co jsem se právě dověděla. Kolik je proboha hodin? Napado mě trochu vylekaně. Jistě jsem tu strávila mnohem více času, než bylo potřeba. A kdo ví jestli Mizukage už nečeká. Při této myšlence jsem jen na sucho polkla a vrátila knihu na své místo. Tiše, jako myška, jsem prošla kolem knihovníka, který tu evidentně, z toho ticha které bylo všude kolem, usnul.

-Přesun-
Hikari Momochi
Hikari Momochi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 47
Registrován : 06. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Goku Sat May 10, 2014 1:04 pm

Došiel som až do knihovne, v ktorej som popravde zväčša moc času nestrávil. Pustili ma bez problémov no.. výnimočne som tu nebol kvôli tréningu či podobne. Začal som sa túlať medzi policami a hľadal som knihu, so zaujímavým názvom. Nehľadal som však źiadne príbehy, ale fakty, informácie a podobne. Nakoniec som našiel niečo, čo by ma predsa len zaujímať mohlo. Vybral som knihu z police, sadol som si za jednu z lavíc a otvoril som ju. Bolo tu vlastne aj dosť obrazov, schém a podobne. Dneska som tu plánoval ostať celkom dlho, keďže som zatiaľ nemal nič na práci a potreboval som nejakú inšpiráciu, keďže sa mi nechcelo stále trénovať tým istým štýlom.


-11.5.-

Nakoniec som z knižnice odchádzal, samozrejme som všetky knihy vrátil no sám som už viac menej prišiel na to, ako by som mohol byť nápomocným. Teda nejednalo sa o misiu pre dedinu, skôr tréning. Predsa len každá dedina potrebovala vojenskú silu a aj keď jednotlivec ako taký, zväčša nič nezmenil, chcel som byť tou výnimkou. V rukách som držal malinký zvitok, ktorý som vlastnoručne prepísal z jednej knihy. Bola to vlastne technika Shunshin no jutsu.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Gats Terumi Tue May 20, 2014 3:41 pm

Zjavil som sa pred dverami knižnice. Po mojom zjavení sa objavil hustý biely dym, ktorý sa neprirodzene rýchlo rozplynul. Zvitok ktorý som stále držal v ruke som opatrne zasunul do kapsy na oblečení a potichu si zamumlal: Meno sa dáva deťom pri narodení. Pre normálneho človeka by to asi nedávalo žiadny zmysel, ale hlbší význam pre mňa znamenal, že titul je len začiatok dlhej cesty. Preto som sa rozhodol vojsť do knižnice. Ako jounin som potreboval pokročilé znalosti o ninjutsu, taijutsu a genjutsu. Najprv som sa chcel pozrieť na podrobný opis tréningu druhého elementu...Konečne som došiel k regálu ktorý som hľadal a vytiahol som z neho knihu v hnedom obale. Roztvoril som ju a začal čítať na najbližšej stoličke.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Gats Terumi Sat May 24, 2014 10:05 pm

Zbieranie informácií o mojom tréningu sa blížilo ku koncu. Nieže by to bolo niečo ľahké. Množstvo hodín som strávil nad knihou. Oči ma už boleli. Ale toto bolo niečo iné. To nebola žiadna poézia, žiadne zložité taktiky. Toto bol opis tréningu ako byť silnejší. Bolo to ako rozprávka v ktorej hlavný hrdina trénuje svoju hlavnú zbraň. Ponoril som sa do toho ako kunai do vody a postupne som sa preniesol cez všetky dôležité kapitoly. Teraz bol rad na mne stať sa tým hlavným hrdinom. Knihu som si pre istotu zobral so sebou a vydal sa na cestu k tréningovej oblasti. Prešiel som cez všetky únavné regále so samými hlúposťami. Pred vchodom som zakýval na správkyňu knižnice a povedal jej že si túto knihu požičiam. Od narodenia som mal hrozne krátkodobú pamäť a veľa dôležitých vecí som zabúdal skôr, než som sa ich dozvedel. Preto som musel mať všetko dôležité pri sebe. Prekročil som prah vchodových dverí a v tej istej sekunde po mne zostal iba biely dym. Tento defacto rýchly spôsob presunu som si osvojil a bol som zaň rád.
/presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Gats Terumi Tue May 27, 2014 1:47 pm

Znova som vstúpil do knižnice. Dnes to bolo už druhý krát, čo sem vošiel ten istý človek, a to sa stávalo veľmi málo. Ale ja som preto mal vážny dôvod. Prišiel čas, kedy ďalšia generácia dostáva zodpovednosť za ochranu ostatných. Nadišiel čas, aby som bol silnejší. Nezostávalo veľa času do vojny, každý koho som videl, trénoval. A ja som nemienil byť stále v stopách svojho brata...
Prišiel som k správkyni, podal jej maličký lístoček papiera na ktorom bol odkaz od Mizukageho. Papier som pevne zvieral až doteraz v ruke, čo sa odzrkadlilo na jeho výzore. No staršia pani to prečítala asi v poriadku, pretože mi povedala, aby som ju nasledoval do skladu so zvitkami. Keď sme vstúpili bol som prekvapený. Nikdy som tu nebol, pretože väčšinu techník ma učili ostatný. Ale prekvapili ma zoradené zvitky do regálov podľa elementov. A nechýbali dokonca ani techniky kekkei genkai. V tom sa ma ale spýtala, aký zvitok potrebujem. "Budu to dve zvitky. Jeden s technikou Doton: Domu a ten druhý Doton: Moguragakure no Jutsu."Najprv na mňa pozerala trochu prekvapene, ale bež rečí mi ich podala. Bol som Hrdina Kirigakure. Podľa mňa som si tento titul nezaslúžil, ale dosť sa mi hodila takto nadobudnutá autorita. A ešte k tomu to vyzeralo, že stará pani si zabudla okuliare. Obidve techniky boli na pomerne pokročilej úrovni a ja som ich plánoval zvládnuť obidve za 7 dní. Šialený plán od šialeného človeka. Zvitky som si bez náznaku prekvapenia zobral a vydal sa k tréningovej oblasti a cestou som dúfal, že budem osamote.
/presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 6:35 pm

Dobehol som ku knižnici celý udýchaný. Na tvári som mal jemný otlačok ruky a to mi ešte zbrzdila tú facku moja technika. Kto vie, ako by ma to bolelo ak by som ju nemal stále aktívnu. Oprel som sa z vonku budovu o stenu, skĺzol som po nej dolu a ostal som sedieť, vydýchaval som ako o život. Už v živote nevojdem do onsenu! Vykríkol som v svojej mysli. Keby nechodíš všade tak zamyslene a pozeráš sa kade ideš tak by sa ti nestalo, že pred sebou z čista jasna uvidíš dievča v uteráku. Aj keď Khairuni  nebol škodoradostný na tomto sa naozaj pobavil. Ja som ale zasa sčervenal lebo som si spomenul na to nahé dievča. Popravde... nikdy by som nečakal, že sa niečo také stane zrovna mne. Ešte by som pochopil ak by som otvoril a tam nejaký chalani, čo ma predtým šikanovali ale toto ... aj keď toto bolo lepšie. Skonštatoval som nakoniec a pomaly som vstal. Potom som vošiel do knižnice, kde som začal hľadať niečo, čo by sa mi teraz naozaj hodilo. Problém bol v tom, že som bol zasa myšlienkami úplne inde.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Jun 05, 2014 5:39 pm

Dorazil som ku knižnici a pomaličky sa otočil k osobe, ktorú som sem mal vlastne doviesť. Nadvihol som obočie a odrazu roztiahol ruky do strán, akoby som bol klaun čo víta ľudí v cirkuse, akurát tuná som ju vítal v knižnici. Skôr by mi asi pristal bar, ale život je nevyspytateľný..
"Tadááh." Iba moment mi vydržala vážna tvár, načo som sa pobavene uškrnul a ruky zvesil do vreciek. Iba letmo som sa obzrel za seba na budovu knižnice, načo som sa zas pozrel dopredu a naklonil som hlavu.
"Budeš potrebovať ešte niekam doviesť? Ak áno, za to bude príplatok." Neutrálnym tónom, sťa taxikár v meste, som prehovoril a ostal na Kaiu hľadieť so zvedavým pohľadom. Samozrejme, len som si robil srandu, to nešlo si to odoprieť.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kaia Yoshino Thu Jun 05, 2014 6:29 pm

Šli jsme mlčky. Kráčela jsem vedle Meiza a netušila, jestli něco říct, nebo být raději potichu. Než jsem si to stačila rozmyslet, zastavili jsme se. Stáli jsme se před větší budovou. No, asi bych takovou budovu neminula, napadlo mě, když jsem si přečetla ten velký nápis KNIHOVNA přímo na zdi budovy.
Meizova reakce mě ale pobavila. Usmála jsem se.
,,Počkej tu tak 10 minut, hned budu zpátky. Nejspíš od tebe budu něco potřebovat." usmála jsem se se na něj znovu, tentokrát co nejpřívětivěji, jak jen jsem to uměla. Vykročila jsem vpřed, až moje vlasy barvy temné noci vlály za mnou.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Jun 05, 2014 6:56 pm

Pravdu povediac celú dobu, čo som tu bol, by som mal hľadať techniku, čo by sa mi hodila. Nebolo to tak, keďže som dlhú dobu bol zasnený, ale aj tak som pri tom dokázal hľadať. Nepodarilo sa mi ale nájsť nič. Bude lepšie, ak to nechám tak. Možno sa časom nájde niečo, čo bude pre mňa vhodné. Prehovoril som k svojmu drakovi. Kiseki ... napadlo ma, žeby som ti mohol poradiť niečo, čo by si sa mohol naučiť. Prehovoril ku mne môj dračí spoločník. A to si nemohol povedať sk... Z mojej konverzácie ma vytrhol niekto, kto vstúpil dnu. Tentoraz už som si dával väčší pozor na okolie, aby som zasa nedoplatil. Otočil som sa a všimol som si toho dievčaťa s predtým. Naklonil som hlavu na stranu lebo som tak trochu rozmýšľal, že či bude dobré ju pozdraviť. Nechcel som byť neslušný a preto som nakoniec prehovoril. "Ahoj ... " To bolo ale všetko, čo som povedal. Nebol som zvyknutý sa baviť s ľudmi a na nadviazanie konverzácie by som musel vedieť o čom sa rozprávať a to ešte s dievčaťom.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Jun 09, 2014 8:50 am

Nuž, očividne som ešte mohol byť použiteľný, takže som sa zatiaľ oprel o stenu budovy a ruky si prekrížil na hrudi. Zatiaľ sa nestalo nič zlé, ale i tak by som už asi bol najradšej doma, odkiaľ by som sa nepohol, kým by ma niekto nutne nezháňal. Alebo možno ešte zvolím učenie techniky.. to sa uvidí podľa nálady!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed Jun 11, 2014 11:13 am

Vešla jsem dovnitř a rozhlédla se kolem. Uvnitř to bylo snad ještě větší, než se zvenčí zdálo. Pro jistotu jsem se šla rovnou zeptat na recepci, kde najdu lékařské techniky a vše o medicích. Bylo to lepší, než kdybych tam bloudila a Meizu na mě nemusel alespoň dlouho čekat. Ta milá paní mě poslala až na druhou stranu knihovny. Povzdechla jsem si. V tu chvíli mě někdo pozdravil. Byl to Kiseki. Mile jsem se na něj usmála. Moc nemluvil, když jsme byli u jezera a já ho navíc brala jako svou zeď.
,,Ahoj." oplatila jsem mu pozdrav. Odběhla jsem si pro nějaké svitky, hlavně základní lékařskou techniku. Vrátila jsem se zpátky k černovláskovi. Můj pohled však zabloudil k východu. Někdo tam už na mě čekal. Proto jsem se Kisekimu poklonila.
,,Omlouvám se, ale budu muset jít. Až se ale příště potkáme, tak...si můžeme povídat déle." pousmála jsem se a zrudla. To už bylo podruhé, co jsem dnes pozvala někam nějakého kluka. Co to se mnou je? křičela jsem v duchu, zatímco jsem upírala pohled na Kisekiho. Nakonec jsem se znovu uklonila, ukázala knihovnici, co jsem si půjčila a vyběhla ven za Meizem.
Tváře mi pořád hořely. ,,Promiň, žes musel čekat." vydechla jsem.
,,Mohli bychom někam....kde budeme sami? Tam tě chci o něco požádat." vyhrkla jsem. Pak mi došlo, že to mohlo vyznít dost divně. Rudá už jsem byla, takže víc zčervenat jsem už nemohla. ,,Teda...etto....no...není to tak....jen jsem chtěla..pomoct..." vykoktala jsem a sklonila hlavu. Nervózně jsem si pohrávala se svitkem v ruce.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 11, 2014 1:28 pm

"Maj sa." Povedal som po tom, čo odišila. Ja už som tu tiež nemal, čo robiť preto som sa pomaly pobral preč. Khairuni... čo ma vlastne chceš naučiť? Opýtal som sa ho a pomaly som vyšiel z knižnice a mieril som preč. Choď na cvičisko ... po ceste ti toho poviem viac. Prehovoril ku mne a ja som sa teda vybral na cvičisko. Pri tom spustil o tej technike čo chcel aby som sa naučil.
(presun - cvičisko)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Aug 13, 2014 5:56 pm

"Důležité je zůstat v klidu Kangae,drž se to zvládneš!" Uklidňoval jsem sám sebe,před tím,než zažádám o svitek na mojí novou techniku.. "Sakra,co mám říct Myslí Kangae,mysli! Bude stačit,když pěkně poprosím,usměji se a řeknu co chci ne?! Ano! Kápl jsem na to! Kangae ty jsi fakt super!" Občas jsem si připadal jako idiot,tímto sebe uklidňováním,ale co už.. Pomalu vstoupím do knihovny a porozhlédnu se.. "Wow,tolik knížek a svitků.. Nechtěl bych se tu o to starat.." Zasměju se a poté pokračuji ve své výpravě na získání techniky ukrytí v mlze.. Dojdu až k pultu,kde je knihovník a tam se na něj podívám.. Krásně se usměji a ukloním.. "Nesmím nic pokazit" Um.. Rád bych zažádal o svitek na techniku Kirigakure no Jutsu,prosím! Nervozně se klepu,ale knihovník mě nakonec uklidí a pošle pro svitek,který si nakonec vezmu,poděkuji a zamířím na cvičiště..
//přesun
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kaia Yoshino Mon Aug 18, 2014 11:42 am

Došla jsem zpátky do knihovny. Měla jsem podezření, že si mě pamatovali, ačkoliv jsem tam byla jen jednou. Knihovnice i knihovník se totiž na mě moc hezky usmáli. Zčervenaly mi tváře.
,,Dobrý den." pozdravila jsem slušně a nejistě přistoupila k pultu, za kterým oba stáli.
,,Chtěla...uhm...ráda bych vrátila..noo..." dívala jsem se té knihovnici stále do jejích velkých fialkových očí, až jsem zapomněla mluvit a co jsem vlastně chtěla vrátit. Teprve když na mě promluvil její kolega, mi došlo, že tu stojím jako tvrdé Y a za mnou se tvoří fronta. Zrudla jsem a na pult položila knihu o velkých a slavných medical ninjích a svitek Shousen no Jutsu.
,,Omluvte mě, prosím." uklonila jsem se a plaše se rozhlédla po té frontě za mnou. Uklonila jsem se raději ještě jednou a vyběhla z knihovny. (Přesun)
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Takeru Kana Fri Sep 12, 2014 4:45 pm

Dorazil jsem do knihovny a přívětivě pozdravil knihovnici. Čelenku, která ještě před pár minutama zdobila mou paži byla už dávno dole, nechtěl jsem aby na mě lidi koukali skrze prsty jen proto že jsem z Konohy. Naštěstí můj oděv ani zdaleka nevypadal jako oděv Shinobiho, občas se mi odmítnutí bojového 'úboru' Konohy včetně vesty opravdu hodilo. Mile jsem ji požádal ať mi ukáže oddělení s historií vesnice a iformacemi, vyhověla mi a já si vybral pár svitků. Udělal jsem si pohodlí u nejbližšího stolu a dal se do čtení. Pročetl jsem si základní historii a všechny dostupné informace, které byly veřejné. Tušil jsem že nic moc nenajdu a zabezpečení vesnice před několika lety mi taky bude k ničemu. Po nějaké době jsem se postavil, vrátil svitky a vydal se k východu. Třeba se mi někdy ty informace budou hodit, ale ke splnění mise mi nepomohou. (přesun)
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Sep 30, 2014 4:35 pm

Prošel jsem dveřmi knihovny, ani jsem se tu moc nezdržoval a vyrazil jsem rovnou do archivu.
"Nakagami Keigo, jdu se podívat na Kirigakure no Jutsu a Mizu bunshin no jutsu." Nahlásil jsem na recepci. Když si mě zapsali, vešel jsem dovnitř.
Prošel jsem regály a v jednotlivých sekcích jsem si našel ty dva svitky. Sedl jsem si k nimi ke stolu a začal jsem si je pročítat.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Sep 30, 2014 7:12 pm

Ze svitků jsem se dozvěděl spoustu užitečných informací. Udělal jsem si důležité poznámky, ohledně pečetí a principů, na kterých ty dvě techniky pracují.
U Kirigakure no Jutsu hodně pomáhali pečetě, které pomáhali s nasměrováním chakry a přeměněním ji na mlhu.
U Mizu bunshinu to bylo o něco těžší, tam byl větší důraz na manipulaci chakry s podstatou, ale zase jsem měl výhodu, že jsem uměl už klasické klony.
Se svými poznámkami a nově nabytými vědomostmi jsem se vypravil zpět na základnu, abych tam započal praktický tréning těchto technik.

(přesun)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Feb 01, 2015 5:52 pm

Bolo zvláštne, že kým pri hradbách prebiehal boj, ja som si vysedávala v knižnici a študovala knihy o chvostových démonoch, denníky jinchuuriki a rôzne spisy, ktoré by mi mohli v mojom cieli pomôcť.
Možno som robila chybu, keď som sa toho boja nezúčastnila, mala som však svoje dôvody. Navyše, bola by som len záťažou. Sama som si začala uvedomovať, že moje schopnosti sa mojej úrovni nerovnajú. Bola som...antitalent snáď na všetko, práve preto som si tým, že aspoň trochu ovládnem svojho bijuu, snažila vykompenzovať svoju neschopnosť. Takto by som samej sebe, ale i môjmu okoliu, ukázala, že nie som taká tupá, ako vyzerám.
Súhlasila som s tým, že budem to bremeno niesť. Jedného dňa...Budeme obaja najlepší kamaráti, to ti prisahám. Nevedela som, či sedmička túto moju myšlienku započula. Možno si myslí, že som naivná hlupaňa, ale ja som vedela, že to tak jedného dňa bude. Určite. Vzala som si tú hromadu kníh, vyskočila na nohy a zmizla odtiaľ, kto vie kam. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kaori Thu Feb 26, 2015 6:56 pm

Cesta z přístavu do vesnice by mi za normálních okolností netrvala dlouho, ale zuřil tam boj. Chtěla jsem se do něj zapojit a pomoci, jelikož jsem teď byla ale půl roku mimo vesnici, a ještě k tomu bych se k nim připojila z opačné strany než doráželi posily vesnice, nerozhodla jsem se tak. Způsobila bych na bojišti zbytečný zmatek. Pochybovala jsem o tom, že by mě tam zrovna někdo poznal, i když mě např. Mizukage-sama znal. V tom všem stresu z boje by se mohlo stát však cokoli. Nehodlala jsem to riskovat. Obcházela jsem vesnici a hledala jinou cestu do ní.
Jak jsem čekala, po chvíli mě zadržela skupina Kirigakurských shinobi, kteří byli v plné pohotovosti. To že jsem se nezapojila do toho u brány neznamená, že bych nijak nechtěla pomoci. Ale nešlo to podle mých představ. Pochopitelně, když mě zadržela ta skupina shinobi, vyptávali se na řadu otázek, a nechtěli mi uvěřit. Měla jsem být oficiálně ve vesnici a starat se o své děti. To se nestalo. Považovali mě proto za lhářku, a navíc za jednu z té bandy fanatiků, Hakuei.
Nemohli ale s jistotou říct nic, a proto jsem skončila tady v knihovně. Do vězení mě nejspíš nevzali kvůli toho, že se tam asi také odehrála část boje s Hakuei, takže to tam nebylo bezpečné.
Jako vězeň jsem si nepřipadala. Začínala jsem si pomalu myslet, že mě tady ani nevzali kvůli toho, aby mě tu na nějakou dobu uvěznili, ale aby si podle údajů v knihovně ověřili mou totožnost. Sama jsem čekala netrpělivě na to, kdy se dozvím, co se mnou bude. Jsem toho názorů, že veškeré důležité informace o občanech Kiri má u sebe Mizukage-sama, takže mi to nesedělo s tím, co dělám tady. Možná pak někdo z anbu do kanceláře pro potřebnou listinu odskočí. Nevím.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Feb 27, 2015 10:59 am

Akuma Saito


Dojdu ke knihovně, ve které jsem nyní poprvé, nebo alespoň myslím. Nemám vůbec tušení, jak taková knihovna vlastně vypadá, ačkoliv podle názvu a legend jsem si lehce odvodil, že se jedná vlastně o skladiště knih. Už zvenku vypadala tahle knihovna odpudivě a pach starých listů se nesl i okolo budovy. Asi jsem si měl včas rozmyslet, či skutečně chci vejít.
Yin: "Smrdí to tu lotrovinou..."
Já: "Spíše knihami Yine. Snaž se mlčet a nebo říkat třeba jen něco chytrého."
Yin: "Ještě jedno slovo a způsobím Ti halucinace, ze kterých se už ani nezvedneš!"
Já: "Tichučko."
Yin: "..."
Yin se opět ozval, jak bylo jeho zvykem. Co však bylo nejhorší byl fakt, že jsem měl taky to zlé tušení. Inu šel jsem dovnitř a dolehlo na mě šero. Venku bylo právě nejvíce osvětleno a když jsem vešel do knihovny se zahalenými okny, pocítil jsem jasný světelný úbytek. U přepážky jsem si všiml stařenky, co se tu očividně o knihy, spisy a svitky starala, ale kromě nich také své kolegy, ANBU jednotky.
"Nemají asi nic lepšího na práci než číst knihy... umm. Možná bych se jich měl zeptat, o co tu jde."  Řeknu si v duchu a dojdu za nimi. Jelikož jsem byl v civilu, těžko by někdo řekl, že jsem u ANBU jednotek také. Koneckonců jsem měl třináct let a připomínal jsem spíše Genina. ANBU jednotky však dobře věděli, kdo jsem. Všichni byli u ceremonie, při které se oslavovalo přijmutí nových členů mezi ANBU, takže moji tvář si zapamatovat mohli, kolik dvanáctiletých (tehdy) chlapců se taky v tu dobu mezi ANBU dostali. Obeznámili mě se situací, kvůli které zde byli. Abych pravdu řekl, udivilo mě, že se ještě stále bojuje u brány.
"Asi tam vedou těžký souboj, jinak by to bylo už dávno vyřešeno. Přál bych si tam nyní být po boku mých kamarádů.... teda pokud mě některý z nich vlastně za přítele bere."  Problesklo mi hlavou, když v tom mě jeden ANBU poprosil, abych onu osobu pohlídal. Museli prý pro její spis a ostatní chytat uprchlé vězně nebo cosi. Nic lepšího na práci jsem stejně neměl, tak proč nepomoct kolegům v nouzi. Jakmile jsem souhlasil, ukázali mi cestu, kde seděla ta kunoichi. 
Byla posazená u kruhového stolu a na stole před ní ležely nějaké knihy, pravděpodobně po předešlých návštěvnících. Když jsem se posadil na židli naproti ní, ANBU zmizeli. Chvíli jsem si ji prohlížel svým bystrým okem, zejména jejich rysů a pocitů. Zajímal mě totiž nejvíce ten pocit, který člověk projevuje, když na něj někdo dlouho civí. Odkloní zrak? Bude nervózní? Začne se mnou mluvit? To jsem chtěl zjistit, dost to o osobnosti prozrazuje a hlavně, pokud by byla nervózní, asi nebude mít úplně čisté svědomí... 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kaori Fri Feb 27, 2015 2:36 pm

Knihy přede mnou byly pokušením. Nemám v oblibě číst. Trvá mi to strašně dlouho. To nic nedělání bylo však nesnesitelnější než myšlenka, že bych jednu na chvíli otevřela. Vzala jsem si jednu, ale dřív než jsem stihla přečíst její název mě stihl vylekat Akuma. Mlčky přišel k mému stolu. Ani jsem ho neslyšela, a ani neviděla. Knihu jsem nechtěně upustila a upřela svůj zrak na Akumu, který se tvářil jako by zrovna přišel od zubaře.
Nezvedla jsem ji. Nebylo to možné kvůli tomu jeho pohledu. Civěl na mě jak tele na vrata. Po krátkém zamýšlení, jsem se rozhodla hrát jeho hru. Zavrtěla jsem se na židli a přehodila si levou nohu přes pravou s pohledem neustále upřeným na Akumu. Nevěděla jsem, jak dlouho to bude trvat, a proto jsem si udělala pohodlí.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Feb 27, 2015 9:33 pm

Akuma Saito


Abych pravdu řekl, byl jsem rád za její reakci. Dokázala se mi dívat do oka, málo civilistů by vydrželo pohled na takovýto výjev. To mi řeklo dvě věci, buď je to masový vrah, který nezná stresové situace a nebo Kunoichi. To však taky nehrálo do jejích karet, pokud byla masový vrah, skončí ve vězení a pokud je Kunoichi, je pravděpodobné, že jí budou považovat za člena Hakuei. Nemohl jsem si nevšimnout jejího znaku Kirigakure na prsou (No perv.). Rozhodl jsem se, že by bylo nejlepší začít konverzaci, ale dřív než jsem to udělal, dal jsem ruce pod stůl, co jsem tím však sledoval...?
Takže ty jsi ta členka Hakuei, co přišla využít oslabené obrany Kiri? Máš buď odvahu nebo jsi až příliš naivní, když sis myslela, že se sem nepozorovaně dostaneš.
Řeknu až nechutným chladem ve svém hlase. Nerad jsem se takto choval, ale pravdou bylo, že díky Yinovi bylo pro mě mnohem lepší se takto chovat, stačilo se mu trochu poddat. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Kaori Sat Feb 28, 2015 6:21 pm

Rozhodla jsem se hned neodpovídat. Pořád jsem hleděla na Akumu, ale od teď vážnějším pohledem. Dovolil si mě obvinit z toho, že patřím k těm fanatikům. Mám doprovod v Kiri, když čelí nemilosrdnému útoku, ale to ještě neznamená, že musím být její nepřítel. Kdyby to ti shinobi, co mě tu zavedli, 100% věděli, nebyla bych tu.
Přemýšlela jsem, jak na jeho otázku odpovím, a jestli vůbec odpovím. Když mi nevěří ti shinobi, co mě zadrželi, nebude ani on, a proto jsem se rozhodla na jeho otázku nereagovat. Místo toho jsem zvedla knihu, kterou jsem nechtěně upustila, když mě Akuma vylekal, a otevřela ji. Už jsem na něj necivěla tak, jak on na mě. Věnovala jsem se knize. Nenápadně jsem však jednou za čas koukla na Akumu.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru