Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knihovna

+17
Akemi Kagayaki
Kairi Utsushi
Shinobi
Akuma Saito
Kaori
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Takeru Kana
Kangae Mizutsuchi
Kaia Yoshino
Hoozuki Meizu
Kiseki Mirakuru
Gats Terumi
Goku
Hikari Momochi
Akio
Hitomi Yamada
21 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Knihovna - Stránka 4 Empty Knihovna

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

First topic message reminder :





Knihovna - Stránka 4 Zsf6

V knihovně můžete najít nejrůznější knihy: romány, detektivky, dokumentární knihy, deníky a další. Jsou tu také staré svitky, historie vesnice,....
V knihovně je také klid, dá se tu příjemně posedět a číst si nebo vymýšlet strategie na mise. Prostě jak je libo ^^
Knihovna - Stránka 4 Oj9k
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Knihovna - Stránka 4 Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Tategami Raizou Fri Aug 28, 2015 7:19 pm

Pomalu ale jistě jsem se dostal do mého oblíbeného místa. Proč knihovna? Mnozí se zde přeci jen učili či četli nějaké ty věci. Já? Já jsem se tu přišel zašít a prospat. Bylo tu ticho. Nikdo tu nekřičel, nikdo tu nepištěl a nikdo tu většinu času ani nebyl. Místo přímo pro mě. Došel jsem k jednomu stolu u kterého sedělo několik ninjů, genninů? Chuuninů? těžko poznat. Kývl jsem hlavou na pozdrav a zeširoka se úsmál přičež jsem si sedl na jednu židli, natáhl se na stůl, zavřel oči a začal si pochlebovat. Načež sem jen usmíval nad reakcemi spolusedících ale nic mě v tuhle chvíli od mé chvilky relaxu nedokázalo odtrhnout.
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Knihovna - Stránka 4 Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Oct 13, 2015 2:00 pm

Akuma Saito
Unavený dojdu ke knihovně, vyjdu schody a otevřu dveře. Obklopí mě známá vůně starých papírů a prošlý parfém knihovnice. Kdo by řekl, že budu mít spoustu vzpomínek právě z knihovny.
Dobrý den. Řeknu s milým úsměvem a projdu kolem knihovnice do oddělení hrdinných románů. Je tu velká spousta knih, které jistě stojí za přečtení. Opřel jsem se jednou rukou o starý regál a druhou prstem přejížděl po názvech knih. Skutečně jsem narazil na velice zajímavé, ale žádné z nich nebylo souzeno, abych si je přečetl já.
Když jsem se chystal od regálu odcházel, trochu se zatřásl a na zemi spadla jakási kniha. "Snad to knihovnice neslyšela!" Řekl jsem si v duchu a letěl jsem pro tu knížku. Když ji budu mít v ruce, bude to více nenápadné, než kdyby jí našla ležet na zemi. Očividně na ni nikdo nějaký ten rok nesáhl, byla celá zaprášená. Rukou jsem setřel prach a podíval jsem se, o jakou knihu se jedná. Dokonjō Ninden, tak se kniha jmenovala. Rozhodl jsem se ji přečíst, bral jsem to jako osud, že mi spadla do klína. Až později jsem zjistil, že se jich moc neprodalo, ale o tom je zase jiný příběh.
Knihu strčím za pas a belhavým krokem se odšourám do dalšího oddělení. Ovládal jsem spoustu Genjutsu svého klanu, dokonce i iluze mimo mé klanové. no v Ninjutsu a Taijutsu jsem byl podstatně horší. Ulevilo by se mi, kdybych alespoň na jednom z těchto odvětví začal pracovat. Zastavil jsem se před oddělením s technikami a začal si je pročítat. Vlastně jsem nebyl schopný většinu z technik vůbec provést. Některé totiž na mě měli příliš vysoký rank. Rozhodl jsem se, že než začnu s technikami, musím začít s teoretickou výukou. Rozběhl jsem se tedy na konec regálu, kde byli položené ledabyle učebnice. Četl jsem si každou z nich, dokud jsem nenarazil na učebnici "Hōken e Fuujinjutsu". V očích se mi zablýskalo. Byl to pro mě zatím koníček, studovat teoreticky pečetě, nemohl jsem je zatím ani dělat, ale co víme... Po přečtení učebnice ze mě byl tak maximálně začínající uživatel pečetících technik, musel jsem však stejně dále trénovat Ninjutsu, zatím jsem na to neměl. Vlastně jsem osobně neznal nikoho, kdo pečetící techniky v Kiri ovládal, ale věděl jsem o tom, že tu někteří jsou. Třeba by mě pak oni mohli něco naučit, to se teprve uvidí, zatím jsem to musel brát jen jako koníček.
Nemohl jsem se dočkat až si přečtu první stránky obou knih. Nahlásil jsem knihy knihovnici a odešel jsem. Chtěl jsem místo, kde budu mít klid na čtení.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna - Stránka 4 Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Oct 13, 2015 2:00 pm

+ // Přesun (Gome. Very Happy )
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Knihovna - Stránka 4 Empty Re: Knihovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru