Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARK SHIROGUMO

+13
Hiroshi Siakhi
Crystal Takaishi
Yotsuki Sorata
Kuroashi Sanji
Goku
Ken Hiashi
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Hiroshi
Masao
Sato Keiko
Atsuka
Kagayaki Rin
17 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sun Jul 14, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Xo12qv
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Masao Thu Jul 18, 2013 9:31 pm

Když mě chytl za batoh a pak otočil koukal jsem na něj jak na cvoka.
"Pff.." Chytl jsem tričko a čuchl si k němu. "Pepsina" Ušklíbl jsem se a pokrčil rameny. "Nevyšlo ti to...muhahha" Pohodil jsem hlavou a snažil se odejít. Nebyl jsem blbeček abych na tohle naletěl.
Masao
Masao
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Hiroshi Thu Jul 18, 2013 9:46 pm

Když si jen tak odfrkl, nasupěně jsem se na něj podíval. "Hm, možná to vypadá jak pepsina, chutná to jak pepsina, smrdí to jak pepsina...Ale víš co? Ona to není Pepsina!" Řekl jsem to docela už dost naštvaně, ale tak, fakt mi to nevyšlo, on nebyl blbnej, proto jsem se jen vážně postavil a než stačil odejít jsem si povzdechl. "Fájn! Jen si di, chtěl jsem ti nabýdnout novou košili a možná i triško s teplým jídlem a dobrým pitím, vlastně i gumídkama a nutallou, ale jak vidím, asi nemáš zájem..." Řekl jsem jen tak letmo aby věděl a očkem jsem po něm tajně pokukoval abych věděl jestli nějak zareaguje.
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Masao Thu Jul 18, 2013 9:49 pm

Protočil jsem očima a šel pryč, když ale dořekl poslední větu plynule jsem se zase otočil a přišel k němu. "Tak na co čekáme?" Na sladký jsem se nechal ukecat snad vždycky i když jsem toho pak litoval. Věnoval jsem mu široký úsměv a pak nadzvedl obočí jestli teda půjdeme nebo ne.
Masao
Masao
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Hiroshi Thu Jul 18, 2013 10:01 pm

Svůj názor změnil docela rychle a to mě dost překvapilo. No, když už jsem to řekl, asi jsem to musel i splnit no. Jeho jiskřičky v očích z toho že asi dostane sladké byli tak nějak hypnotiující a já jsem se na něj mile usmál. "Fajn, stánek je ve středu vesnice vetšinou kolem ulic, takžeee...Nutella!" Vykřikl jsem když jsem na tu chuť jen pomyslel, vydal jsem se teda přímo do Ulic.

(Přesun)
Hiroshi
Hiroshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 20
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue Feb 11, 2014 7:13 pm

Můj poslední víkend, tak jako ten minulý, a ten před tím, a ten před tím jsem strávil na svém nejoblíbenějším místě v Kumo. Sice jsem nebyl bůh ví jaký milovník přírody že bych víkendy musel trávit zrovna v parku. Mě šlo spíše o ten klid co tu je. Lidi si totiž přírody cení, takže tu nebývá moc hluku a já tak mám spoustu času na své víkendové aktivity, které tvoří z 90% spánek. Člověk si tak náramně odpočine a je připraven na cokoliv co se v následujícím týdnu může stát. Tak stejně jsem se na to díval i já. Celý víkend jsem tu prospal na jedné nádherné větvi, ze které jsem měl rozhled na větší část parku. Tentokrát jsem se rozhodl že si trochu prodloužím víkend a tak jsem zde zůstal jak v pondělí tak i dnes. No říkal jsem si že kdyby se dělo něco hrozného, tak to buď uvidím nebo si mně zde někdo najde. Rozhodl jsem se proto relaxovat do doby než mě někdo vyruší. Upřímně trochu jsem doufal že to nebude nikdy. Takovou pohodu si prostě člověk užívá a já nejsem žádnou výjimkou. Zůstal jsem proto skoro nehybně ležet na větvi stromu, ale přitom jsem pozoroval celý park.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Feb 12, 2014 9:38 pm

Moje kroky vedly od brány přímo do milovaného parku. Chodila jsem sem často i jako Kage, někdy jsem si dokonce troufla vzít si sem papíry. Nebyla jsem v tom nejvzornější, i když jsem se snažila dát si na ně pozor. Na čerstvém vzduchu mi to šlo prostě lépe od ruky. Sem tam jsem někomu známému kývla na pozdrav. Pomalu jsem zjišťovala, že mám jména mnohých lidí rozmazaná. Už jsem s nimi dlouho nebyla v kontaktu. A i mé týdny v Konoze se na tom podepsaly.
Ach, Rin, měla bys jít za Kagem...
Jenže já jsem se ještě chtěla toulat. Posadila jsem se na jednu z laviček pod rozložitým stromem poskytujícím dostatek příjemného stínu a ochrany před případným lehkým mrholením. Přemýšlela jsem, těkala pohledem po okolí a užívala si to ticho a klid.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Feb 12, 2014 9:55 pm

Užíval som si svoju slobodu flákaním sa po celej dedine, tentokrát som prišiel do parku. Koho som tu nezazrel? Predsá tú zástupkyňu samotného Raikageho, bol som s ňou naposledy na misií. Dúfam, že sa ešte s raikage-sama nerozprávala o tom, že mi pridelí nejakého genina, mala to v pláne.
"Zdravíčko. Rin-sama. "
Pozdravil som a tak som vyrušil to jej ticho. Bola stále vyššie pozíciou než ja, preto som ju tak oslovoval. Vlastne by som potreboval menšiu pomoc od nej, ešte stále som sa učil Raiton no Yoroi a ona, ona ho vedela previesť do čierného blesku.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Feb 12, 2014 10:14 pm

Vzhlédla jsem.
"Ken-kun," nadhodila jsem menší úsměv. "Potkala jsem v Konoze tvůj budoucí tým. Už ti ho otec stihl přidělit?"
Ne, že bych podceňovala Raikageho, ale mnohdy se zdálo, že má na mysli jiné věci než například to, jestli je jeho syn již sensei. I jako Tokubetsu Jounin měl skvělou úroveň. Ostatně jsme naši poslední společnou misi skvěle zvládli. Při vzpomínání se zdálo, že můj pohled zněžněl. Měla jsem ráda nostalgii. A vždy jsem se v ní dokázala utápět.
Kde jsou ty časy...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Feb 12, 2014 10:37 pm

"Čooo žeee? Veď viete, že by som svoj tým nedokázal ani len ochrániť. Raikage-sama to dobre vie, preto mi ešte tým nepridelil. Najprv sa chcem naučiť Raiton no Yoroi."
Odpovedal som jej. Ani neviem prečo som jej netykal, keď som vlastne mohol aspoň mi to povolila, po tej misií alebo na nej. Možno aj inokedy, proste som si na to nepamätal.
"Je čudné Vás tu vidieť, lebo vždy som vás videl len v práci."
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Feb 14, 2014 12:23 pm

Pozvedla jsem obočí.
"Mám takový pocit, že se podceňuješ," rozesmála jsem se.
Jeho další slova mě ale zarazila. Poslední dobou jsem skoro nepracovala, tomu v Konoze se nedalo říkat mise.
Já vím, ale... On ne!
"Zrovna jsem se vrátila z mise," zalhala jsem tedy.
Ale jen malinko!
"...A tady je najednou tolik klidu, až je to překvapivé. Pěkné. Nostalgické..."
Došla mi přídavná jména.
"Vždyť jistě víš, jak to myslím..."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Feb 14, 2014 1:56 pm

"Nie nepodceňujem sa, len mám realistický nadhľad nad mojimi schopnosťami."
Uškrnul som sa, nemal som poňatia, čo robila Rin v Konohe, tak som jej samozrejme uveril že tam ťažko pracovala s poznámkou.
"Vy ste vážny prípad workoholika. To nie ako ja..."
Usmial som sa. Ja som bol dosť lenivý a nič som nerobieval, len sa venoval svojmu tréningu.
"Uhm... Je to tu ako v parku lepšie povedané."
Doplnil som ju, trošku som udržal smiech. Mala pravdu, tento park bol naozaj príjemný dodával energiu človeku.

Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Feb 14, 2014 10:07 pm

"Tak nějak," přikývla jsem s úsměvem.
Tohle se mu povedlo.
"Když už jsme u práce a volna, co jsi měl na práci ty?"
Dlouho jsme se neviděli.
"A je tu vůbec něco nového?"
Na první pohled se zdálo, že se nic nezměnilo. Ale všichni moc dobře víme, že zdání klame.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Feb 15, 2014 11:16 am

"Ja som ..."
Nevedel som čo odpovedať, nemal som toho moc na práci, skôr som sa poflakoval a len trénoval.
"Áno.. tvrdo som trénoval... "
Dodal som s menším úsmevom.
"Etoo.. neviem ani čo je nové, otca som dlhší čas nevidel, mal by som ho ísť pozrieť. A celkom sa nejako nezaujímam o dedinu, skôr sa snažím trénovať a  čo najskôr sa vyrovnať otcovi. Ale to má čas."
Poznamenal som, ešte stále som  nedostal povýšenie na jounina, stále som bol obyčajný tokubetsu jounin, hlavne kvôli tomuto povýšeniu som začal trénovať. Chcel som a potreboval som novú hodnosť.
"A vy ste čo zažili v Konohe? Spoznali ste lásku? Alebo nejakého rivala? Bojovali ste s Hokage ? Trávili ste časť na monumentoch? Stretli ste uchihov?"
Vyvalil som hneď niekoľko otázok, ja som bol taký dosť zvedavý ohľadne konohy.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Feb 15, 2014 9:57 pm

Rozesmála jsem se.
"Zpomal, zpomal, prosím," dodala jsem rychle. "Raději než hledat odpovědi na tyto otázky tě příště vezmu s sebou!"
Když mi došlo, co jsem řekla, musela jsem dodat ještě něco.
"Tedy pokud to Raikage dovolí."
Opustila jsem Konohu a již jsem chtěla zpátky. To mi připomnělo, že jsem musela oznámit jeho otci své poznatky a to, co jsem viděla u brány.
"Jsme-li u toho, mohli bychom za ním zajít ihned?"
Ačkoli mi odpočívání a milý rozhovor byly příjemné, povinnost volala.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Feb 15, 2014 10:52 pm

"Nie, nie nie nie nie .. na misiu s Vami .. nie že by som nechcel ísť, ale zas by ste ma tam celý deň nútili niečo robiť..."
Odpovedal som pri čom som krútil hlavou na nesúhlas, samozrejme som to znova myslel trošku zo žartu na misií sa má predsa pracovať.
"Veľmi vám to sluši .... "
Odpovedal som no ešte som dodal.
"Keď momentálne nepracujete."
Pousmial som sa a natiahol som si ruky nad hlavu.
"Mohli by sme tam ísť, ale to by som zas dostal nejakú prácu, nechce sa Vám radšej niekam inam?? To vážne už chcete pracovať?"
Nahodil som udivený výraz v tvári a čakal som na jej reakciu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Feb 15, 2014 11:48 pm

Zarazila jsem se.
Velmi mi to sluší?
Chvíli jsem na něj hleděla překvapeně, téměř jsem nevnímala jeho další slova. Odhnula jsem si vlasy z očí. Nepřítomným pohledem jsem se dívala kamsi skrze něj.
"Cože?" pohodila jsem po chvíli dlouhou hřívou a zeptala jsem se a přitom jsem v duchu byla stále někde jinde.
Rin?
To bylo zvláštní, mluvila jsem sama se sebou.
Jsi na zajíčky?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Feb 16, 2014 12:06 pm

"Rin... si v pohode?"
Opýtal som sa vypadala ako by sa dostala do krajiny zázrakov a jazdila na jednorožcovi.
Začal som rukou mávať popred oči a hovoriť.
"Haló tu Zem .. ozvite sa Rin.. ozvite sa"
Uškrnul som sa a čakal, čo povie, kto vie čo ju tak prekvapilo.. Stále som nevedel na to prísť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon Feb 17, 2014 8:01 pm

Na mém krásném stromečku jsem si proležel skoro týden, než se stalo to co jsem nechtěl aby se stalo. Začalo se to tu zalidňovat a co hůř, všichni měli chuť se všemi mluvit. Ta pohoda co tu byla když jsem přišel byla prostě fuč. Začal jsem přemýšlet kam bych mohl jít, abych si mohl tuto pohodu zopakovat. Moc rozumných míst mě teda nenapadlo. Další takové částečně izolované místo byly Tréninkové prostory. Jediný kdo tam mohl rušit byli nějací Genini. Ti mi zrovna moc nevadili, naučil jsem se je ignorovat. Seskočil jsem tedy ze stromu, dopadl asi 2 metry od Rin a Kena. "Brej večír přeju...." řekl jsem jim, podrbal jsem se zezadu na hlavě a s nevinným úsměvem jsem se vytratil co nejrychleji to šlo. 

(Přesun)
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa
Genin
Genin

Počet příspěvků : 84
Registrován : 06. 01. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Feb 17, 2014 10:49 pm

Nežli jsem mu stihla odpovědět, seskočil kousek od nás ze stromu nad vedlejší lavičky nějaký spáč. Často jsem podobně odpočívala. dokonce jsem si občas pro podobné kratochvíle brala s sebou do parku papíry z kanceláře. Byl tu čerstvý vzduch, příjemné prostředí, vše, co bylo třeba. Vzdáleně jsem si vybavila Jouninovu tvář, když jsem se za ním otočila, ale na jméno jsem si nemohla vzpomenout. Kumogakure měla mnoho shinobi. Pak mě překvapil pozdravem. Zřejmě nebyl příliš vnímavý, když nepoznal bývalou Kage a pozdravil s takovým tónem, jako kdyby míjel póvl nebo jednoduše někoho, koho považuje za minimálně o dvě společenské vrstvy níž. Nikdy jsem nevyžadovala příliš autority, dokonce ani jako Kage. Ale tohle pro mne bylo ponižující. Neodpověděla jsem. Na takový pozdrav odpovídat by bylo pod mou úroveň.
"Jsem v pořádku," otočila jsem se místo toho na Kena. "Omlouvám se, zamyslela jsem se."
Jemně jsem skousla rty, snad z nervozity.
"Co kdybych jako omluvu nabídla tykání?" nadhodila jsem po chvíli s již přítomnějším úsměvem.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 18, 2014 7:40 am

"Zdarec."
Odzdravil som Katashiho, u otca som ho párkrát videl. Rin ho nepozdravila, nevedel som prečo a radšej som sa nad tým hlbšie nezamýšľal.
"Tykání? Fajn... "
Nevedel som čo teraz povedať, ale jedna otázka ma napadla.
"Máš dnes niečo na pláne?"
Dúfal som, že odpovie nie... Mohlo to vyznieť ako pozvanie ale nedokončené. Svojou podstatou to bolo pozvanie.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Feb 18, 2014 11:12 am

Měla bych jít za Raikagem. Měla bych zkontrolovat sídlo. Dlouho jsem se nestarala o summony. Měla bych najít svůj budoucí tým.
Zvedla jsem ke Kenovi pohled.
"Ne, vlastně ne," nadhodila jsem menší úsměv.
Co můžeš udělat hned, odlož na pozítří a budeš mít dva dny volna.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 18, 2014 12:38 pm

"V tom prípade mi môžete pomôcť s tréningom Raiton no Yoroi?... prosím."
Povedal som a snažil som sa ju presvedčiť hlbokým pohľadom.
"Bude to len chvíľka, potom no dajme tomu ťa zoberiem na obed a zacvakám to... Alebo niečo urobím.. "
Uškrnul som sa, vlastne som ju len potreboval na menšiu pomoc pri tréningu, hlavne som to potreboval vidieť ešte párkrát, vedel som, že oná používa Raiton no Yoroi skombinovaný s Kuroi Kaminari, preto som tušil, že by mi vedela poradiť. Na tej technike mi záležalo a dúfal som, že tak ukážem aj otcovi, že som zrelý na povýšenie, chcel som ho tým tak trochu aj prekvapiť, keď že o tom nevedel, že tú techniku trénujem.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Feb 18, 2014 2:50 pm

Skryla jsem překvapený pohled.
Rin, na co myslíš? Jsi na něj stará!
"Jistě, proč ne," pokrčila jsem rameny. "Ačkoli Raiton no Yoroi neovládám, používám vlastní upravenou verzi, kterou jsi už ale viděl. Kuroi Kaminari no Yoroi."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 18, 2014 4:29 pm

"Tak fajn, ja by som to skôr len potreboval vidieť, Udržím na sebe raitonový plášť, ale pohyb s ním je dosť náročný a tak by som sa rad opýtal, že či si moje telo zvykne na tú záťaž techniky? "
Opýtal som sa a to bolo vlastne všetko, hlavne nech mi to ešte ukáže. V tejto technike som už bol dosť začiatočník, keď že som ju len trénoval. Ešte som sa chcel opýtať na ďalšiu vec.
"Etoo pred koľkými rokmi si sa stala Jouninom?"
Celkom ma to zaujímalo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Feb 18, 2014 5:31 pm

Zamyšleně jsem poslouchala jeho otázky.
"Blesk je náročný pro všechna nervová zakončení, je praktický schopný je zastavit," dodala jsem. "A Raiton no Yoroi je technika, která při dlouhodobém používání nebo při zvykání si na něj může mít na nervy nepříznivý účinek. To může způsobit nutnost pomalejšího pohybu, ale odpověď zní ano. Pokud to je tento problém, pak si na to tvé tělo zvykne."
Přemítala jsem, jestli se toto stávalo i mě, ale pravděpodobně ne. Měla jsem v bleskových technikách dlouholetou praxi, když jsem se začala učit Kuroi Kaminari no Yoroi.
Jeho další otázka mě zarazila.
"Vlastně až před dvěma lety," pokrčila jsem rameny. "Po úspěšných Chuuninských zkouškách jsem se stala asistentkou Raikageho bez jisté hodnosti a v době války převzala vesnici, tedy jsem tuto hodnost jaksi přeskočila. Když jsem se stala Raikage, bylo mi dvacet. A teď je mi sedmadvacet, takže Jouninkou jsem se stala až ve dvaceti pěti."
Uf. Složité počty!

(Mimochodem, Ken-kun, máš postavu v neaktivních. xD)
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 2 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Park

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru