Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARK SHIROGUMO

+13
Hiroshi Siakhi
Crystal Takaishi
Yotsuki Sorata
Kuroashi Sanji
Goku
Ken Hiashi
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Hiroshi
Masao
Sato Keiko
Atsuka
Kagayaki Rin
17 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sun Jul 14, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Xo12qv
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 9:57 pm

"Já? Hm ani nevím, mám ráda čaje to jo, a z jídla asi mořské plody, ryby." zamyslela sem se nad tím.
"Jak na Tvůj nástup reagovali ostatní kage?" tohle byla otázka která mě hodně zajímala
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 10:06 pm

Niečo také sa hodí vedieť.Už teraz ma napadlo, ako by som niečo také mohol využiť. "Nó niektorý sa ani nevyjadrili. Vlastne vyjadril sa len Mizukage, ktorý mi ponúkol pomoc, ktorá sa určite hodiť bude, takže to vyzerá tak, že dedine bude onedlho plne rozkvetať." Prezradil som jej, čo sa vlastne stalo. Predsa len Mizukage mi ponúkol materiály ale dokonca aj podporu pri boji alebo zbrane ale to už som nepotreboval. V tom som si všimol, niečo na oblohe a chcel som na to rýchlo upozorniť , preto som ju chytil rukou okolo boku a druhou ukázal na nebo. "Pozri, môžeš si niečo priať." Nevedel som ako ale v poslednej dobe som mal šťastie na tieto padajúce hviezdy.
https://2img.net/h/oi57.tinypic.com/avr13p.jpg
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 10:14 pm

No na světový mír je to moc malá hvězda. Pomyslím si, ale dívám se na ní s úsměvem. Jistě přála jsem si alespoň něco, co bylo pravděpodobné a reálné. Až potom co se nám ztratila z dohledu jsem si uvědomila, že mě drží kolem boku a nejistě jsem se na něj podívala.
"Přál sis něco i ty?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 10:19 pm

Ja som si niečo prial hneď, keď som ju videl ale to bolo niečo, čo som si prial takmer vždy, len som dúfal, že to raz výjde. "Prial, len kto vie, či sa to splní." Usmial som sa na ňu a pri tom si ju tak s blízky prezrel ale radšej som ju pustil a trocha sa vzdialil, predsa len som nechcel, aby jej to bolo nepríjemné. Predsa len som tým vstúpil do jej osobného priestoru a k tomu už s predtým sa mi zdalo, že má asi tak trocha problém s "námluvami" alebo, ako by som to nazval. "A ak aj nie, mne tak dúfam, že aspoň tebe bude to šťastie priať." Poprial som jej uprímne a mieril som k zábradliu tohto parku, ktorý bol naozaj vysoko a bol tu odtiaľto pomerne dobrý výhľad.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 10:24 pm

"To ... je pravda. Uvidíme." usměju se a když mě pustí přistihnu se, že jsem teprve teď vydechla. Podívala jsem se k obzoru a usmála se. Zvláštní pocit. Pak jsem se podívala zase na něj.
"Určitě se nám ty přání splní." spojím spokojeně ruce za zády a následuji ho k zábradlí.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 10:30 pm

Hmm... s toho, aká je môžem skonštatovať, že asi zažila niečo nepekné. Aspoň som si to myslel, lebo jej správanie mi to naznačovalo. "Budem len rád, ak áno." Vždy je lepšie si ale predstavovať to lepšie, zlepší to náladu a je aspoň nejaká nádej. Keď som podišiel k zábradliu oprel som sa oňho a pozrel som sa do diaľky. Nielen že tu bolo krásne vidieť nebo ale aj okolie aj keď len to dedinské, lebo sa tam svietilo. "Dlho som tu nebol, no ako anbu som tu často pozoroval dedinu." Bolo to predsa len vysoké tiché miesto s krásnym výhľadom a svojím zvláštnym čarom.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 7:30 am

"Vidíš já jsem nikdy takhle vesnicemi extra neprocházela. Vždycky jsem šla přímou cestou za kagem do kanceláře." opřela jsem se vedle něho a pozorovala tu nádheru. Ale tenhle výhled mi připomněl mou vesnici. Trochu mi zamrazil úsměv na rtech. Při vzpomínce na svou vesnici mi bylo až do breku. Tak dlouho jsem ji budovala, byl to náš sen se sestrou, a pak si přijde nějaký floutek a zničí nám ji. Na chvíli jsem musela zavřít oči. Dlouho jsem nevzpomínala, žila jsem realitou. Pak jsem zase otevřela oči a vrátila se do té krásné reality.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 7:34 am

"To aby som ťa tou mojou poriadne poprevádzal, predsa len sú tu miesta, ktoré sa oplatí prejsť." Niekedy by som normálne nadával na to, že som všímaví ale zas niekedy to je aj výhodné. "Hmm ale mohlo by sa tu dať lepšie zábradlie, aj keď sa to ešte nestalo, tu by sa sebevrahom dobre skákalo." Povedal som zo smiechom, lebo som to myslel, ako žart.Možno trocha nepekný ale každý mal iný štýl humoru."Možno ma ale niektorí shinobi privedú k tomu, že si skočím ja." Predsa len vážne tu boli niektoré taký, čo ma vedeli poriadne vytočiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 7:40 am

Zasmála jsem se. "Až tak zlé to snad nebude nebo snad ano?" odtáhla jsem se od zábradlí s úsměvem. Při pomyšlení jak tu Yotsuki skáče zešílením byla vskutku komická.
"A jaké další speciální místa tu jsou?" podívala jsem se na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 8:02 am

"Našťastie nie ale kto vie, čo bude časom." Aj tak to ale našťastie tak zlé nebolo no príchod niektorých shinobi bol vždy "potešujúci" až z toho chcel niekto vážne zošalieť. "V dedine by si sa mohla ísť pozireť ešte tak na námestie alebo na rozhľadňu. Je tam ešte lepší výhľad, ako tu. Alebo ak by si chcela mohla by si si zájsť aj do onsenu." Mrkol som na ňu ale nemyslel som to nijak úchylácky, skôr som si chcel len rýpnuť. Aj keď s ňou by som si kľudne do zmiešaných lázní kľudne zašiel. "Nó a potom mimo dedinú sú aj hory, ktoré sú nebezpečné ale ak sa dostaneš na určité miesto stojí to za to alebo ešte popríde náš proslulý ostrov." Ja som to tu mal poriadne prechodené, takže by som ju naozaj vedel povodiť po pekných miestach.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 8:08 am

"Na ostrově jsem byla. Odváděla jsem tam Hokage a bývalou Raikage." pronesla jsem jasně. Onsen nezněl špatně, kdy jsem si naposledy udělala vlastně dovolenou.
"Vlastně jsem si teď uvědomila, že jsem ani dlouho netrénovala, stále jen používám chakru na léčení a dlouho jsem neprovětrala svoje bojové schopnosti, i když jsou spíše obraného rázu." co jiného se dalo s ocelí dělat. Jen posílat dobře mířené střely a nebo bránit bezbranné.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 8:12 am

"Takže nejakú časť dediny predsa len poznáš." Skonštatoval som po tom, čo povedala. Aj keď možno bude chcieť ukázať aj tie ostatné miesta o ktorých som hovoril. "Ak chceš kľudne budem pokusný králik a môžeš si zatrénovať so mnou." Ponúkol som sa jej aj keď je pravdou, že som nerád bojoval proti dievčatám ale ako shinobi som si vyberať nemohol.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 8:29 am

"Jen bych se bránila nic moc. Moje techniky útočící jsou smrtící pokud se jim nevyhneš. Jsou jako kulky z pistole." varovala jsem ho, což byla ostatně pravda. Ale ocel byla mám ten pocit vodivá. Blesk bych poslal proti němu.
"Necháme to na jindy." řekla jsem na konec.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 8:34 am

"O to sa báť nemusíš som tvrdý, ako oceľ ale ak by si teda mala náladu na boj, tak si povedz." Povedal som s úsmevom aj keď pravda to pomerne bola. Moja fyzická odolnosť bola vážne na najvyššom stupni, ako len mohla byt. Potom som si ju prezrel trocha zamyslene a potom som dodal. "Podaj mi ruku, niečo ti vyveštím." Aj keď som veštiť nevedel, kto vie možno ju tým pobavím.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 8:42 am

"Umíš věštit?" překvapeně, ale i pobaveně jsem se na něj podívala a podala mu ruku. Sledovala jsem co se bude dít. Začínal mě hodně bavit. To se ještě nestalo. Vlastně jeho předchůdce byl také zábavný možno že Raikagové prostě mají smysl pro humor. Aspoň někdo. Těkala jsem očima mezi jeho obličejem a mou rukou v té jeho.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 9:33 am

"To si píš, že viem." Povedal som naoko pravdivo, lebo som sa tak len tváril. Keď mi podala ruku začal som si ju prezerať a prstom som prešiel, po čáre života, ktorá bola pomerne dlhá. "Hmm ... vidím to na naozaj dlhý život ale .." Zatváril som sa záhadne a pokračoval som. "Vyzerá to, že budeš mať veľa starostí v budúcne, je tam okolo teba veľa malých ľudí, možno detí." Zasa som sa zamyslel a pozeral som k nej ruke s tým, že som si potreboval rozmyslieť, čo poviem ďalšie."Vyzerá to tak, že to sú tvoje deti ... je ich 12." Teraz si určite musela uvedomiť, že si z nej robím srandu ale ja so ešte aj tak pokračoval, lebo ma ešte niečo napadlo. "Dokonca vidím aj tvojho priateľa! Sedí na gauči a v ústach má dútník, je urastený a pekný vyzerá to, že sa budeš mať dobre" To už bol len taký menší dodatok, aby som to už mohol ukončiť. "Hmm už sa mi začína strácať signál a obraz sa rozmazáva, viac ti asi nepoviem."Zatváril som sa už, len nevinne, že ja nič, ako keby som niečo vyviedol. Ruku som jej potom pustil ale predtým som ju aj tak prstom pošteklil na dlani, možno preto ten výraz.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 10:24 am

"12 dětí?" skoro jsem vyprskla smíchy. To byla asi nejvtipnější věc vůbec. Pak toho manžela. Začala jsem se vážně smát.
"Skvěle." ohodnotila jsem jeho výkon poklonou.
"Hotová věštkyně." vážně mě pobavil.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 10:45 am

"Hovoril som, že mám úžasné veštiace schopnosti. " Povedal som a potom som sa aj hneď opýtal.  "Ak budem mať zasa signál skúsim ti niečo vyveštiť zasa. Čo ty? Nevieš to náhodou aj ty? Opýtal som sa jej. Možno by to chcela vyskúšať aj ona.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 11:08 am

"To neumím, ale můžu ti říct, jestli si zdraví nebo ne." řekla jsem na oplátku. "Nebo napravit ztuhlé svaly na ramenou z věčného sezení v kanceláři a nic nedělání." šťouchla jsem ho.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 1:04 pm

Keď ma šťuchla pozrel som na ňu lišiackým pohľadom, vyzeralo to tak, že jej to chcem oplatiť ale neurobil som to, zatiaľ. "Vieš, že niečo také by sa hodilo? Ty vieš masírovať?" Opýtal som sa, lebo niečo také ma zaujímalo, predsa len aj ja sám som sa to chcel naučiť. Ak raz budem mať priateľku určite sa to hodiť bude. Ja by som to mohol naučiť ju a ona by mi potom mohla robiť masáže! "Ak hej mohla by si ma keď tak niečo naučiť, ako na to." Prezradil som jej, prečo som sa pýtal.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 4:18 pm

"Jo jsem doktorka a k tomu patří i nějaké další kurzy a tak. Navíc léčím shinobi, popraskané, natažené a namožené svaly je můj denní chleba." ušklíbla jsem se.
"Jo můžu tě něco naučit." odstoupila jsem od zábradlí.
"Ale nejsem si jistá jestli venku je to dobře." rozhlédla jsem se kolem.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 5:35 pm

Naozaj je veľmi praktické mať také skúsenosti a vedomosti, ako má ona. K tomu to teraz vyzeralo tak, že niečo z toho, čo ona vie predá mne. Kto vie, ako mi niečo také vôbec pôjde. Predsa len som nemal až taký dobrý cit, keďže využívam pomerne dosť hrubú silu ale mám dobrý dohľad.  Potom ale povedala, že tu vonku to asi dobré nebude a mňa v tej chvíli napadli, len dve miesta, kam by sme mohli ísť. "Ak by si chcela mohli by sme zájsť ku mne." Možno sa jej to ale mohlo zdať divné, také pozvanie, preto som prehovoril po menšom odmlčaní zasa. "Alebo by sme mohli ísť rovno do onsenu a tam už by som to nejako vybavil." Predsa len byť na postu Kage malo aj nejaké výhody.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 5:48 pm

"Onsen by byl skvělý, rovnou se tam svalstvo uvolní." souhlasila jsem se, ne že bych nechtěla jít k němu na návštěvu, ale zase tak dobře jsme se neznali.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 22, 2014 6:22 pm

Ja som vedel, že bude dobré navrhnúť aj tú druhú možnosť. "Tak, teda poďme." Povedal som a obrátil som sa smerom od zábradlia a pomaly som vykročil smerom k onsenu. "Keď som bol malý, kedysi som ulicou, kde je onsen nechcel ani chodiť, bývala strašideľná." Povedal som zo smiechom. Kedysi som aj mohol niečoho takého báť, to boli v tedy krásne časy.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Oct 22, 2014 7:55 pm

"To vypadá tak děsivě?" zeptala jsem se řečnickou otázkou a následovala jsem ho. Dlouho jsem nikoho nemasírovala, snad jsem to ještě nezapomněla.

(přesun oba)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 4 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Park

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru