Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VĚZENÍ

+9
Yotsuki Sorata
Haru Iburi
Nizashi Shiroi
Ken Hiashi
Reina Kana
Mareo Renjiro
Rei Casius
Atsuka
Yorimi Sonoe
13 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

VĚZENÍ Empty VĚZENÍ

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 11:49 am

VĚZENÍ 29pqalf
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Atsuka Thu Apr 24, 2014 5:13 pm

Jedny z dverí sa otvorili a spoza nich sa ozývalo ťažké dýchanie ženského pôvodu. Rukou som ešte o niečo viac dvere odsunula a značne vyčerpaná som sa z nich vytrepala. Nebolo to moc časté, vidieť ma v takomto stave... bola som celá od krvi a za mnou sa nachádzala.. spúšť. Spravila som to však. Na tvári sa mi objavil úškrn a ja som cez seba iba prehodila čierny plášť, ktorý som si tu pred tým nechala. Dvere som za sebou zatvorila a strážnikovi ktorý bol pri nich, som podsunula rolku peňazí. Ten sa na mňa pozeral omámene až.. ako keby ma ani nespoznával. Nedivila som sa mu. Predsa len, vyzerala som o.. niekoľko rokov staršie. Už natrvalo. Aj keď to malo svoju cenu no.. teoreticky to práve mňa, okrem energie nestálo nič.
(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat May 31, 2014 8:41 pm

Dorazili jsme s Reiem k vězení, kde si ho přebral strážný. Teď už jsem se o jeho osud nebála a neměla jsem čas déle čekat. Chytí ho, zavřou do cely a dají mu něco teplého k večeři.
Možná poslední jídlo před smrtí.
Už bez rozloučení jsem spěchala k nemocnici.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 31, 2014 9:08 pm

Tak ho mrskli to vězení. Trochu se tam rozhlížel kde bude nejlepší místo na sednutí a když ho našel. Jenom si tam sednul a jen vyčkával. Kouknul se na to jídlo a začal to ignorovat o něčem přemýšlet to bylo pro něj zajímavější. Po nějaký době už myšlenek bylo hodně ale nedokázal si je srovnat tak zaujmul klasický meditační polohu a začal meditovat.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Rei Casius Mon Jun 02, 2014 10:48 pm

Při meditování narazil jak mu Mareo řeže prsty. A začal pociťovat nenávist. Ne kvůli tomu že ho vyslýchal ale, že mu usekal prsty. Už nikdy nebude shinobim. Radši by zemřel než žít takhle. Nějak otom neměl čas o tom přemýšlet až teď když byl ve vězení. Začal přemýšlet, jak by se mohl pomstít. Ale furt nevěděl jak. A najednou si uvědomil, že viděl Kirin tady v Kumo. Pokud tu je ona tak tu bude i on nejspíš. A začal o tom uvažovat. "Hm…. Raikage mě nepustí to už přiznala.  Jsou dvě možnosti buď mě zabijí nebo mě tady nechají schnít. Tak si něco zařídím před smrtí. Ale jak přitáhnout pozornost?" Šel teda ke dveřím svý cely a začal vyvádět. "Stráže chci mluvit s Raikage!! Mám informace který se můžou hodit! A už jen čekal, jestli to vyjde. Jeho plán měl sice trhliny, ale co víc zhoršit už to ani nemůže.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Mareo Renjiro Thu Jun 05, 2014 5:19 pm

A tak se stalo, že jsem společně s jedním ze stráží dorazil ke vězení. Pořád s neutrálním výrazem ve tváři jsem pokračoval dál do cely. Strážím se poskytl vskutku zajímavý pohled, když zahlédli, jak vstupuje druhý Rei, totožný s tím předchozím, do cely naproti skutečného Reie. Nejzvláštnější na tom bylo to, že rozdíl mezi těmito dvěma Rei nebyl žádný, což vyvolávalo největší znepokojení u hlídkujících senzibilů, kteří této záhadě neuměli příjit na kloub. Rei se sám mohl divit tomu, co se tu děje, ale nemohl určit to, že jsem to Já. Mohl pouze spekulovat. Přece jen když jsme se střetli, a Já mu uřezal prsty, neodhalil jsem mu mou schopnost. Možná že zde zahlédl Kirin, ale jaká pak byla pravděpodobnost, že zde budu i Já? Tak též si nemohl být jistý tím, že "druhého Reie" zná. Dalo by se říct, že Rei byl ještě více zdezorientovaný než-li samotná Raikage. Co se týče mého chování v cele. Uchýlil jsem se k nejbližší stěně, a pak se o ní opřel. Mlčel jsem neustále, a jak už strážím došlo, když se mě zeptali na cokoli, budu mlčet ještě nějakou Tu dobu. Tento přístup jsem zvolil z jediného důvodu. Nenarazil jsem zde na nikoho, kdo by byl hoden alespoň toho Zdravím.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Rei Casius Fri Jun 06, 2014 6:49 am

Když se nic nedělo, najednou ztichl a začal se koukat na toho člověka, co nově přivedli. "Hele Já. Hm... co z toho má? že se tu vydává za mě? To už je jedno" Pak ho to přestalo bavit a odbelhal se trochu dozadu, kde jsi sednul. Už mu bylo všechno jedno tak jen hleděl do rohu cely a jen čekal.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jun 06, 2014 10:59 am

STRÁŽNÝ

Strážný pozvedl obočí.
"Myslím, že ne," ušklíbl se. "Ale můžeme ti dát možnost dokázat nám loajalitu..."
Tohle nebyl příkaz od Raikage, ale často se to tu dělalo. Vězení má vlastní pravidla - ostatně jako všude. A kdo tu jde, ten je jejich kořist.

Odvedli Reie do místnosti daleko od jeho původní cely.
"Poslouchej, ten vězeň, co ho přivedli..." pousmál se strážný. "Na chvíli zmizíme a ty z něj zkusíš dostat nějaké informace."
To bylo slušné.
"Bude ti to před Raikege přičteno k dobru."
To bylo vše, co mu řekli. Pak ho odvedli zpět do cely.

Jednou za hodinu kolem nich prošel strážný, jinak byl klid. Ale poslouchali je, což Rei nemohl tušit... Mareo snad ano, ale kdo ví, o čem si budou povídat? Pro Reie tohle byla jediná možnost, jak si pomoct. Nejistá, ale alespoň něco. Navíc to pro něj mohlo být zajímavé - vždyť Mareo vypadal úplně jako jeho dvojník! Dokonce stejně jako on neměl prsty na pravé ruce!
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Rei Casius Mon Jun 09, 2014 8:34 am

Když ho strčili zpátky byl trochu zmátený a přemýšlel, co se to stalo? "Jaký informace? Co?" Sednul si a začal si to v hlavě urovnávat. Po chvilce se si to už konečně urovnal. Přiblížil se tedy ke dveřím od svý cely a chvilku pozoroval jeho dvoujníka.  "Sakra nevím co říct. V takovýhle situaci jsem po prvý." Po dlouhým přemýšlením promluvil na jeho dvoujníka. "Zdravím vypáto že tu máme problém. Musíme zjistit kdo je praví Rei. A taky kdo se má urazit." Moc ho už nezajímalo, kdo to je jen se na tu chvilku chtěl zabavit.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon Jun 09, 2014 2:29 pm

Podíval jsem se vražedným pohledem na skutečného Reie, a nijak jinak nereagoval. Pořád jsem se opíral o stěnu, a tak nepříjemně na Reie koukal. Byl to obecně trapný okamžik. Nejen pro Reie, ale taky i pro stráže, které si mysleli, že ze mě Rei něco dostane. Mohl by být úspěšný, ale v tom případě by musel zapojít svou hlavu na 100% a nezačínat konverzaci trapnými poznámkami. Byl jsem na misi, takže jsem všechno bral zcela vážně. Neměl jsem náladu na žertování. Navíc Rei byl opravdu malý rank, připadal bych si tak podřadně, kdybych na jeho větu reagoval. (Má aktivita se na tento týden snižuje a herně nebudu nejspíš vůbec akitivní... více podrobosti naleznete v sekci Nepřítomnost-> Jurova absence)
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Rei Casius Wed Jun 11, 2014 8:23 pm

Když mlčel a podíval nepříjemným pohledem. Pokrčil rameny a nechal to být. Sice mu řekli, že má z něho dostat informace, ale na to opravdu neměl už sílu. Prošel se par krát do kola a pak ho to přestalo bavit, zastavil se u zdi, kde si sednul a opřel. A zavzpomínal na jeho domovinu. Pak už mu nic nezbývalo než čekat.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Mareo Renjiro Fri Jun 13, 2014 6:35 pm

Po nějakém to dni strávaném ve vězeni jsem vymyslel nový plán, který byl lepší než-li ten, na který jsem se spoléhal doposud. Podíval jsem se vážně na Reie se slovy: "Za co tu jsi?" K našemu úniku, budu potřebovat Reie, tak jak i On bude potřebovat mě. Pokud se od tud máme dostat, budeme muset spolupracovat. Vzhledem k tomu, co se mi již o něm podařilo zjistit, byl to cestovatel v něčích službách. Genín by sam od sebe necestoval napříč vesnicemi, a to že jsem ho tedy viděl s Reinou ve mě vzbuzovalo různá podezření. Nemůžu si však dovolit zklamat důvěru Otokageho. Nyní jsem jeho očima. Otogakure no Sato si nemůže dovolit být nadále slepá, a proto se odtud dostanem... dokončím svou misi a podám hlášení Otokagemu-sama. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jun 14, 2014 8:09 pm

Mesaigakure no jutsu jsem nepolevila ani při vstupu do vězení. Bylo tam několik shinobi, co hlídali, ale když je něco neviditelného praštila silně loktem do týla, přirozeně se snesli k zemi v bezvědomí. Neviditelná jsem procházela chodbami a hledala svůj navigační krystal, který měl Rei uvnitř sebe. Bylo mi divné, že tu moc strážných nebylo. Až velice podezřelé, měla jsem se na pozoru. Našla jsem celu, kde byl Rei a byl s ním i ten, z Oto. Aspoň se nebudu někde trmácet. Zrušila jsem na chvíli jutsu a zjevila se před nimi. Posunkama a mimikou jsem jim naznačila, že půjdou semnou. Pak jsem sáhla na zámek u mříží a ten se obalil krystalem a vzápětí praskl. Nezbylo po krystalu ani známky a celu jsem rychle otevřela a naznačila jsem, že musíme rychle zmizet. Vzala jsem na sebe zpět své neviditelné jutsu a kryla je.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sat Jun 14, 2014 11:55 pm

Osud měl nakonec pro mě připraveného něco jiného, než jsem si myslel. Místo se spoléhnout sám na sebe a Reie nám Shinigami seslal Reinu. Kdo by to byl řekl? Měla elegantní vstup, ale vypadala, že má na spěch. Já jsem však nemohl opustit tuto vesnici dřív, než splním misi. Začal jsem přemýšlet nad tím, co se mi doposud podařilo zjistit, a když jsem tak přemýšlel, došlo mi, že svou misi již splněnou z části mám. Postačilo pouze přemýšlet jako šachový hráč. Nyní se nacházíme na šachovém poli, všude samí nepřátele. Nebyl jsem totiž pro Raiakge hrozbou, alespoň po stránce síly, takže pravděpodobně vyslala posla do některé z pěti velkých shinobi vesnic ve snaze o mě něco zjistit. Pokud by mi nevěřila, poslala by někoho do Konohy. Pravděpodobně by požádala o někoho z klanu Yamanaka. Byla to přece Raiakge, a tu není tak snadné oklamat. Nebyla si jistá, zda-li mluvím pravdu. Podle volby, kterou zvolila jsem mohl usoudit její vztah k dané věci. Pokud by vyslala posla do Konohagakure no Sato, neobává se nějakého střetu snimi, což znamená, že i nadále má v plánu setrvávat na straně aliance. Pokud by vyslala posla do jiné vesnice, znamenalo by to, že u Konohy má jisté pochybnosti. Třebaže zde pošlou nějakého Yamanaku, Raikage nemohla mít jistotu, že ji poví pravdu. Kdybych byl z Konohagakure no sato, zcela určitě by mi neřekl, že jsem z ní, z důvodu utajení v průběhu mise. Nyní scházelo pouze přijít na to, kde poslala Raikage své shinobi s žádosti o pomoc. Konohagakure no Sato nebo jiná vesnice? "Prominte... rád bych se s Vámi uvítal trochu oficiálněji." Promluvil jsem k Reině, když mě osvobodila, nastavujíc ji pravou ruku. Ovšem tohle mělo hlavně jiný účel, než-li pouze uvítací...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 15, 2014 9:34 am

"Na to teď opravdu nemám nervy ani čas, riskuju kvůli vám pověst Otogakure, tak pohněte!" zavrčela jsem a čapla ho za rameno a silou ho vytáhla z vězení a postrčila ho kupředu. On se nechá zajmout a teď by se ještě kamarádíčkoval, tohle jsem ještě nezažila.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jun 15, 2014 10:57 am

Jakmile mě Reina vytáhla náslině z mé cely, pousmál jsem se. Toto bylo ještě lepší, než by si se mnou podala ruku. Pokud jsem chtěl zde aplikovat své Kekei Genkai, a tím zvýšit svou efektivitu v boji, musel jsem se s Reinou dostat alespoň do nějakého fyzického styku, ve smyslu se ji dotknout. Dotkla se mě však samotná, když mě vytahovala z vězení. Nemuselo to být přímo kůže na kůži, ale stačilo pouze aby mé tělo vnímalo její chakru. Chakra proudí v každé končetině a částí lidského těla, a proto mi postačilo se ji pouze jaksi dotknout. "Tak tedy začněme." Promluvil jsem, jakmile jsem se začal měnit. Zahalila mě jakási podivná hmota, která když se zptáky do mě nasála, umožnila Reině jedinečný pohled na její naprosto identický duplikát. Musel to být pro ní zvláštní pocit. Nebylo to jako nějaké obyčejné henge. Má chakra byla naprosto totožná s její, stejně jak můj hlas i podoba. Co na tom bylo nejpozoruhodnější bylo to, že pokud bych v této podobě zemřel, neproměnil bych se zpátky, ale zemřel bych jako Reina Kana. "Tak se podíváme, co tohle tělo umí..." Pomyslel jsem si, skládajíc pečetě. Když jsem byl přeměněný jsem sdílel techniy s originálem, ikdyž pouze do určitého ranku. Mohlo se však jednat o Kekei Genkai, ba dokonce o doujutsu, dokázal jsem ho napodobit zcela a nebo pouze částečně. Složil jsem pečeť, a najednou jednoho vězňě v cele poblíž obalil krystal.

VĚZENÍ 2npqmd
"Tak tohle se bude hodit." Nemusel jsem se techniky originálu učit, což byla obrovská výhoda, jednoduše jsem je s originálem sdílel. Toto mé Kekei Genkai byl důvod, proč jsem se hodil ze všech nejvíc na špionážní mise. Otogakure no Sato neměla slabé shinobi! Po chvíli jsem se podíval na Reinu, a čekal na pokyn, kdy budeme moci vyrazit. Já jsem již připraven byl...
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 15, 2014 11:36 am

"Ty idiote!" sykla jsem na něj a vrátila si zpět svou podobu. Krystal jsem z vězně okamžitě sundala a dala si záležet na tom, aby tam nezůstal ani prach. Pak jsem přešla ke svému druhé já popadla ho za krk a přirazila ke stěně.
"Co sakra nechápeš na tom, že riskuju pověst Otogakure? Nepřišla jsem sem neviditelná pro nic za nic. Možná si nejlepší ve špionáži, ale já tě musím odsud dostat pryč aniž by vzniklo podezření, že to byla akce Otogakure. Takže si na sebe koukej vzít zpátky svou podobu a obleč si tenhle černý mundůr. Jedna Reina Kana tu bohatě stačí! A opovaž se tady použít krystal, než odsud vypadneme!" pohrozila jsem mu. Tentokrát jsem měla chuť ho zabít na místě a bylo mi jedno jestli to byl rozkaz Madary nebo ne, teď když jsem zase svou paní mohla jsem to udělat. Navíc ukradl mou podobu a mé schopnosti. Hodila jsem po něm oblečení ve kterém jsem přišla a ten samí i Reiovi. Ven půjdou jako zahalené ženy.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jun 15, 2014 12:11 pm

Pohlédl jsem na Reinu neutrálním pohledem. Mé předešlé chování neodpovídalo mému charakteru. Tohle však Reina netušila. Počínal jsem si tak, ale z pár důležitých důvodu. Např. chtěl jsem si opravdu ověřit, zda-li zde přítomná byla legendární Reina Kana, která měla být již dávno po smrti. Nepředstavila se nám, když nás osvobozovala, a Já jsem musel vědět s kým mám do činění. Dále zde byly i další důvody, které se dozvíte někdy příště. Ani z Reininy podoby jsem nemohl usoudit, zda-li to byla opravdu ona. Zcela určitě shoton neovládala jediná na světě. Třeba že vyhubila svůj klan... vždy je nějaká pravděpodobnost, že zde někdo další může být. Typický příklad byl Uchiha klan, o kterým se říkalo, že jeho jedinými členy jsou Itachi se Sasukem. S Obitem již nikdo nepočítal. Vrátil jsem se opět do své původni podoby (Reie), a oblékl si oblečení, které mi nabídla Reina. Pak se vydal cestou za ní pryč, zabíjejíc cestou vězně, který byl obalen Shotonem. Byl samotný v cele, do které nebylo zas tak lehké nahlédnout, a tak pouze tento vězeň spatřil shoton, který nás mohl prozradit. Jeho eliminací došlo k nápravě této komplikace. Tvářil jsem se nyní pořád neutrálně, jako bez duchý člověk. Z mé mimiky nešlo usoudit nic, jak i z mého následujicího způsobu vyjadřování. Bylo na čase se odsud dostat!
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 15, 2014 12:43 pm

Zastavila jsem se u vchodu, strážní byli stále v bezvědomí. Otočila jsem se na Marea.
"Jděte zadními ulicemi k bráně a pokud tam nikdo nebude běžte ven za lesem tam čeká drak na něj vyskočíte a počkáte tam na mě. Spěchejte!" řekla jsem Mareovi pokyny a sama jsem se opět stala neviditelná. Prošla jsem ven a kryla je, aby mohli v klidu odejít

(přesun k bráně)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Mareo Renjiro Sun Jun 15, 2014 1:31 pm

Jak řekla, tak jsem učinil. (Řekl jsem si, že napíšu můj nejkratší post v životě XD)
Přesun

Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jun 15, 2014 4:53 pm

Když chtěl promluvit něco ho vyrušilo. Přistáli u něho hadry a jak mu bylo řečeno oblekl jsi to. Na ptaní už neměl čas. Jen se zvednul, převlékl se a pak vyrazil.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Jun 24, 2014 9:54 pm

Prišiel som do väznice. Samozrejme som najskôr zistil správy od Anbu. Dozvedel som sa nasledovné informácie. Anbu a strážcovia boli omračení z nejakej krycej techniky. Nikto nevidel nepriateľa, ďalej som prišiel na to, že zmizol aj ďalší väzeň, ktorý to všetko videl. Asi ho jednoducho zabili. Alebo s nimi utiekol. Čo mi tak trošku nedávalo zmysel. Hľadal som nejaké stopy a pýtal som sa väzňov, ale nemalo to cenu. Táto zberba mi nepomohla vôbec, skôr som si vypočul pár slušných nadávok na moju osobu... Po čase strávenom tu som sa rozhodol odísť.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Aug 20, 2014 4:20 pm

Tak konečně to všechno mohlo začít. Přistál jsem vedle vězení, kde jsem pomocí kage bunshinů přivolal několik klonů s podobou v henge. Nyní započalo to pravé peklo. Do vězení se ještě nestihlo donést o útoku na vesnici. Moment překvapení zde byl můj. Začali jsme bombardovat vězení kunaiema s výbušnými lístky a tím osvobozovat vězně a zároveň likvidovat bachaře výbuchy a padajícími troskami. Když byli vězni na svobodě tak přišel čas vzpoury a bachaři měli co dělat už jen s nimi. Kloni zde zůstali, zatímco já originál pokračoval na jiné místo. Kage bunshin byla technika hlavně konohy, a proto mi plán vycházel.
/přesun originál
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Haru Iburi Wed Aug 20, 2014 5:06 pm

Celou dedinou sa ozývalo vyhlásenie poplachu. Zlé bolo to, že to nestihli včas, než začal Nizashi útočiť na väzenie. Preto, keď sem dorazili posili už bol preč a okamžite začali bojovať s väzňami. Našťastie sem dorazila dostatočne silná jednotka a dokázali ich spacifikovať. Nielen, že útočili na väzňov ale zaútočili aj na klony toho shinobi, ktorí bol zrejme taktiež z konohy.
Možno sa divil ako to, že sa tu objavilo toľko anbu, keď u každého klona boli minimálne dvaja anbu, ktorí na nich zaútočili a snažili sa ich spacifikovať. Na jedného s klonou bola použitá technika katonu a druhý Anbu okamžite zaútočil, ak by sa tomu valiacemu sa ohňu vyhol. Mieril tak, aby netrafil budovu alebo niečo dôležité v jeho okolí. Na druhého zasa raitonová technika, ktorá ho mala paralizovať a ostatný zasa zaútočili priamo na blízko. Zvyšok Anbu a Shinobi, ktorí tu boli sa sústredil na väzňov.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Aug 20, 2014 5:17 pm

Všichni kloni reagovali na přítomnost ANBU jednotek. Všichni použili tutéž techniku, aby mohli provést protiúder než aby je zničili. Byla použita u všech klonů technika Raiton: Jibashi, která byla ve spojení tak mocná, že to zanechalo následky i na samotné zemi a šlo vidět na kilometr daleko. Vězení bylo taktéž poškozeno, jelikož se pár blezků dostalo i přes ANBU do vězení což jim znemožnilo postup při zatýkání vězňů.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VĚZENÍ Empty Re: VĚZENÍ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru