Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

+3
Natao Hyuurai
Tatsumaki (Oga)
Yorimi Sonoe
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 3:20 pm

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Mrs5yd
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Mon Jan 26, 2015 9:59 pm

Možno som bol bláznom. Možno som si chcel len užiť trocha srandy. Možno som mal naozaj motív, prečo teraz nosiť vlastnoručne vyrobenú výbušninu v ruksaku, ktorý som mal na chrbte. 
Na tomto mieste, ma pravdepodobne nikto nemohol poznať. Kto by si aj mohol pomyslieť, že sa tu ocitne niekto zo starej Iwagakure no sato ? Bol som z Iwy ešte pred tým, než v nej vládol jeden z najhľadanejších zločincov na svete. Po jeho zániku, rovnako ako zániku iwy, mi nenechali moc priestoru na to vybrať si, čo chcem so životom. Nie niekomu kto robil veci, aké som robieval ja. 
Môj názor na svet však znateľne ovplyvnil nesmrteľný magor z istej organizácie ktorá mala podivný druh fetišu voči bielym plášťom a nejakej ich viere. Stretnutie s ním bol celkom masaker no... začal som predsa len aj ja veriť v jedno. Že dokážem rozhýbať aspoň nejaký udalosti. Útok za bieleho dňa od neznámeho činiteľa ktorý by priviedol o život desiatky civilistov... to mohlo byť naozaj zaujímavé. Kto vie, koho z toho obvinia. Navyše sa mi možno podarí vylákať Raikageho, za jeho hlavu bola vypísaná poriadne slušná odmena.
Vytiahol z bočného vrecka tašky prvú hnedú tubičku. Odtrhol som z nej zátku, priložil som si ju k ústam a po chvíľke ju odhodil do prvého koša, ktorý som uvidel. Bol to jednoduchý kricí manéver. Predsa len sa v podobných tubičkách predávali energi drinky, kto by ich podozrieval ? Moja misia mohla začať.

Opísať môj výzor sa dalo jedným slovom. "Normálny". Bol som normálny chalan, ktorý človeku nikdy dlho nezostal v pamäti. Keď ma ľudia popisovali, často hovorili o dvadsaťročnom mužovi, niekedy mi tiahlo dokonca na štyridsať... niekedy som mal ryšavé vlasy, inokedy čierne. Bol to istý druh talentu, zapadnúť medzi ľudí. Stačilo byť.. normálny. Kto by predsa len podozrieval normálneho človeka.

Po dlhom popoludní a legálne zakúpenej sódovke, som sa opieral o jeden zo stĺpov ktorý podopieral jeden z obchodov. Moje oči sledovali strážnika, ktorý sa preplietol predo mnou a úplne ma ignoroval. Aký to bol dneska krásny deň. 
Pozornejší človek by si mohol všimnúť, že môj ruksak je rozhodne prázdnejší, než keď som sem prišiel. Sám som ho zložil a zakopol ho pod jeden z kočovných vozov, ktorý taktiež stál v blízkosti. Bolo to nenápadné a úplne bežné. často tam ľudia odkopávali odpadky. Popukal som si prstami. Čas na veľké finále?
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Jan 26, 2015 11:34 pm

Moje kroky ma doviedli až do tržnice pred Kumogakure no sato. Už veľmi dlho som nemal voľný čas a nemohol sa v pokoji prejsť po dedine.
Celá táto dedina mi bola teraz domov, síce prechodným. Po stráte svojej rodiny, priateľov a neskôr aj dediny som nemal kam ísť. Osamelý a zničený som sem prišiel hľadať odpovede, no jediné čo som našiel bolo ešte viac otázok. Raikage ma prijala do tejto dediny pod sľubom, že nikdy nevtiahnem dedinu ani jej členov do mojej osobnej pomsty. Raz sa mi to skoro podarilo porušiť a verím, že pokiaľ bude Yuna nažive tak mi bude stáť v ceste a snažiť sa ma zastaviť. Bola to typická ona, preto musím byť natoľko silný, že ju porazím bez možnej straty na životoch.
Prešlo niekoľko týždňov a ja som sa vrátil späť do Kumo a zistím, že osoba ktorej som dal sľub zmizla/zomrela. Dedinčanov to však asi ani netrápilo. Každý tu pobehovel a nakupoval. Nepáčilo sa mi koľko ľudí tu bolo, takéto tesne priestory preplnené ľudmi ma dosť znervózňujú.
Nemal som ani párny dôvod sem príjsť, moje nohy ma sem proste doviedly. Chcel som opäť raz vidieť život, ten prekvitajúci život, ktorý vedel zahnať temnotu do kúta.
Keďže som bol rád vzdiaľený od hluku tak som vyliezol na jednu z budov a sledoval okoloidúcich. Ako by vyzerali títo malí ľudkovia, keby zažili poriadné utrpenie? Tkvelo mi hlavou. Spomenul som si na toho Uchihu čo sa chvastal, že neviem aké to je zabiť blížneho alebo svoju rodinu, velice rád by som ukončil tú jeho aroganciu a nezmyselnosť života. Môj čas raz príjde, keď toto opustím a zasejem peklo do srdca mužov, čo zasiali peklo do toho môjho.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Mon Jan 26, 2015 11:45 pm

Toľko svetlých a nadšených tvárí. Natao mal pravdu. Títo ľudia dlho žiadnu katastrofu nezažili. Našťastie som tu bol ja, aby som ich vykúpil z tej sladkej nevedomosti a pripomenul im, že realita stále existuje. 
"Mám to spraviť teraz?" Spýtal som sa potichu pre seba a pozrel som sa na svoju ruku. Nie že by som sám z týchto výbuchov zomrel. Zabiť člena klanu Tooya bolo pomaly ťažšie, než sa zbaviť Yashinistu. Z môjho zamyslenia ma však vytrhol chlapec, ktorý prešiel popri mne. Nie... nazvať ho chlapcom by bolo hlúpe. tento muž si už svojim prešiel.
"Aký to nádherný výraz v očiach." Povedal som dostatočne nahlas jeho smerom tak, aby to počul. Do úst som si strčil cigaretu a premerial som si ho svojimi rubínovými očami. Áno... jediná vec ktorá na mne nebola normálna. Jediné poznávacie znamenie, ktoré si každý zapamätal, rubínové oči. Pôvodne som nemal oči tejto farby.. no krv klanu Tooya robila svoje.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Jan 26, 2015 11:59 pm

Moje myšlienky prerušila osoba popri ktorej som prešiel. Jeho prítomnosť bola dosť silná, vyčnieval medzi týmito ľuďmi. Jeho slová ma zastavili. Po pár sekundách som sa otočil a zahľadel sa mu do tváre. Zaujali ma rubínove oči, boli veľmi nevšedné. Oga bol niečo ako žijúci človek medzi duchmi, ktorý len prechádzali naokolo. V tých očiach som videl chuť zabíjať? Vyzeral dosť presvedčivo. Nemal na sebe žiadnu čelenku ani vestu takže som nemohol vedieť či bol vôbec ninja. Ja som zas vyzeral jak potulný nukenin.
Poznáš takýto výraz v očiach? Opýtal som sa ho. On narozdiel odomňa mal úplne iný výraz v očiach. Mňa poháňala dopredu túžba po informáciach. Nebol som ešte poháňaný zabíjaním. Predsa len mi chýbalo dosť informácií.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Jan 27, 2015 12:06 am

Tento chalan smrdel ziskom. Obchodník ako ja, to predsa len nemohol nevyužiť. Na jeho otázku som prikývol, potiahol som si z cigarety a následne som dym vyfúkol do vzduchu.
"Rád by si sa pomstil, len nevieš kde začať." V mojich očiach sa objavila pobavená iskra.
"Mám pravdu chlapče? Hľadáš informácie?" Spýtal som sa ho, aby som si môj názor potvrdil. Ak ich hľadal, ja som bol niekto, kto mu ich môže dať. Všetko však malo svoju cenu... a ja som bol drahý.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Jan 27, 2015 12:16 am

Tento človek sa mi nezdal, vyzeral až príliš.. zvláštne? Asi áno, tak by som to mohol nazvať. Chcel som sa ho opýtať kto je, ale nakoniec som si uvedomil, že to mňa a asi ani jeho nebude zaujímať. Jeho slová ma čím viacej začína fascinovať. Odkiaľ vedel, že mám chuť sa pomstiť? Dokáže snáď čítať myšlienky ako to dokázala Konohagakure no Yaeko? Zamyslel som sa.
Viem kde začať, práve som získal veľkú dávku informácii. Povedal som a ešte raz sa mu poriadne zahladel do očí. Tento chalan mi ponúkal informácie. Opäť mi napadla otázka, čo vôbec chce robiť. To ma však nemuselo trápiť, jeho osobné zámery sú len jeho. Bolo mi však jasné, že chcel niečo s Kumogakure no sato. Ináč by sa tu nenachádzal. Chcel ma mať ako spojku alebo ma nebodaj využiť na vstup do dediny? Úprimne, nevedel som či mám dodržať dohodu Rin Kagayaki, predsa len.. už tu medzi nami nieje a ani sa so mnou nerozlúčila.
Tvoj zámer... plánuješ niečo spraviť Kumogakure no sato? Opýtal som sa dosť vážnym tónom. Aj keby mi povedal, že áno nezaútočil by som.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Jan 27, 2015 12:27 am

"Priamo k veci, to sa mi páči." Zasmial som sa a vybral si cigaretu z úst. Odklepol som popol k zemi a pozrel sa na párik mladých ľudí, ktorý prešiel poza Nataom. Tu nás naozaj mohlo počuť veľa ľudí.
"Čo keby sme sa prešli po dedine? Už je to nejaký čas, čo som bol naposledy na želvom ostrove. Počul som že sa im tam narodil nejaký enormne veľký druh dikobraza." Navrhol som mu. Prístup do Kumogakure nebol zložitý ak ste boli neznámy normálny ne-shinobi chlapík bez zbraní. Dokonca tu rozdávali turistické mapky. Turizmus predsa len patril k jedným z priemyslu, ktorý tu zaviedla bývalá Raikage. Odísť na želví ostrov nebolo ťažké no hlavne tam bolo súkromie. Steny mali uši, tam žiadne steny neboli.
"Nah.. alebo do nočného baru ?" Napadlo ma znova. Dokonalé miesto ... kopec chlastu a príležitosti utratiť a zarobiť peniaze.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Jan 27, 2015 5:20 pm

Nie.Povedal som jasne. Nemal som záujem sa prechádzať po Kumo s neznámym človekom, čo mal v pláne ničiť túto dedinu. Nie, že by mi to nejak prekážalo.. ale mal som stále sľub, že nezatiahnem túto dedinu do nebezpečenstva pokiaľ to nebude nutné. Nemám záujem aby si niekto z tuna prítomných zažil niečo čo ja. Bolo mi to jedno, jediné čo ma zaujímalo som bol ja a môj boží ortiel, ktorý som mal vykonať.
Mám dôležitejšiu prácu než zabíjať svoj čas s tebou. Odpovedal som mu a otočil sa. Bolo zbytočné sa lúčiť, pretože som vedel, že sa ma pokúsi ešte nejako zastaviť. Pomalými krokmi som sa vydal späť do Kumogakure no sato.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Jan 27, 2015 5:33 pm

Pokrčil som ramenom. Nie že by som tohto chlapca potreboval. Skôr vo mne istým spôsobom prejavil záujem. 
Možno chcel, možno nechcel.. teda skôr nechcel zatiahnuť ľudí v Kumogakure no sato do nejakých problémov. Do svojej pomsty a podobne. Toto rozhodnutie však nebolo v jeho rukách. Mal som po tomto mieste rozmiestnených niekoľko náloží ktoré po odpálení spôsobia katastrofu veľkého rázu. Vedel som si približne vypočítať počet obetí. Nie že by s tým niekto mohol niečo spraviť.
Ostal som sa opierať o drevený stĺp a dofajčieval som cigaretu, z ktorej vychádzal červený dym.
"Päť.... štyri... tri..." Hovoril som potichu, no okolie ma pokojne mohlo počuť. Z vreciek som si pri tom vybral vreckové okrúhle hodinky a odpočítaval som od toho, ako mi sekundová ručička behala po kružnici.

"dva... jedna..." Na chvíľku som zatajil dych a zatváril som sa sklamane. Trvalo ešte asi päť sekúnd nekonečného ticha, kým sa ozval prvý výbuch. za ním sa ako reťaz ozvali ďalšie a ďalśie. Neboli to ohromne veľké výbuchy ktoré by to tu celé zdevastovali. Jednalo sa o asi desať koncentrovaných výbuchov, ktorých najnebezpečnejšou zbraňou bolo ich okolie. Kusy dreva, črepy a iné kusy predmetov, ktoré sa ľuďom zabodávali do tieľ. Moje bomby boli rozmiestnené presne za takýmto účelom. Veľa zranených a mŕtvych.. to bol môj cieľ.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jan 28, 2015 5:49 pm

Trvalo len krátku chvíľu, kým som sem doletela. Vzhľadom k tomu, že fúkal trochu silnejší vietor, som mala trochu problém, ale predsa som sa sem dostavila.
TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Tumblr_inline_n52uwc87zH1s8fa1r
Preletela som okruhom ponad zhoreté budovy. Toľko obetí. Zamračila som sa a zamierila k Nataovi, samozrejme, môjmu pohľadu neunikol chlapec s krvavými očami, na ktorého som uprela vražedný pohľad. Za týmto stál on, o tomto som si bola stopercentne istá. Panovala tu panika, on však bol úplne pokojný. A hlavne vyzeral ako chorý človek. Teda aspoň podľa mňa.
Krídla tvorené z ružovej chakry sa zložili. Necítila som sa dobre. Používanie tejto schopnosti viac krát za sebou v krátkom intervale mi prinášala problémy, ale dnes ich budem musieť prekonať.
Raikage je ako vždy hluchý a slepý. Prehovorila som nahlas a povzdychla si. Keď ho treba, nie je tu. Dúfala som, že čoskoro dorazia medici. Ja som síce medik bola tiež, avšak dnes som liečiť nemienila. Bolo potrebné zastaviť toto čudo tu. Krídla sa sformovali späť na obyčajné chvosty.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Jan 28, 2015 6:19 pm

Vedel som to. Tento človek bol pripravený rozpútať peklo kedykoľvek mohol. Videl som mu to na očiach, keď som ho sledoval tak cítil, že chce niečo spraviť. Zaujímalo ma čo chcel spraviť, preto som ho ľahko vyprovokoval k tomu činu.
Tlaková vlna jedného výbucho ma odtlačila pár metrov. Sklo a nejaké drevené predmety sa pozabodávali do môjho železno-pieskového štítu, ktorý sa mi vytvoril. Bolo to tesné. Kúdol dymu začal ustupovať a ja som uvidel ten bordel, ktorý napáchal. Neviem prečo, ale nejak ma to netrápilo. Mohol som to vidieť, to krásne peklo. Na tvári mi nabehol menší úsmev.
Postavil som sa a oprášil sa. Až teraz ma zaujalo jeho meno.
Ako.. sa voláš? Opýtal som sa a strhol som zo seba plášť, ktorý mi kryl telo. Ľudia pobehovali jak splašené ovce a prosili o pomoc. Nariekali a okrikovali jeden druhého. Začalo mi to liezť na nervy.. začal som sa cítiť trošku inakšie. Čo sa to so mnou dialo?
Moje myšlienky však prerušila Yuna, ktorá priletela. Jedným okom som sa na ňu pozrel. Porazíš ho sama? Opýtal som sa jej. Zaujímala ma jeho moc. Chcel som vidieť rozdiel medzi mužom, ktorý žil v tieni a shinobiho, ktorý bojoval za ľudí.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Wed Jan 28, 2015 6:24 pm

Po výbuchoch sa ma chlapec spýtal na meno a ja som si vytiahol ďalšiu cigaretu. Zapálil som ju a znova z nej vyšiel červený dym.
"Moje meno? Hmm... " Na chvíľku som sa zamyslel. Naozaj to vyzeralo tak, že nad ním rozmýšľam. Dlho som moje pravé meno nepoužil. Vlastne som ho použil len pri strete s Hakuei a tým maniakom, ktorý ma donútil vyzabíjať jeho otrokov či čo to bolo za ľudí.
"Oga Takakui? Myslím. Takaro možno, nie som si istý." Bola to pravda. Moje meno som si príliš dobre nepamätal. Všimol som si ženu, ktorá sem priletela ako prvá. Vybral som si z kapsičky malý notes v koženom púzdre, pero a niečo som si do neho začal zapisovať.
"Mohli by ste sa predstaviť." Podvihol som obočie a prezrel som si oboch. Predsa len som mal nejaký cieľ no, ten som si vedel prispôsobiť. Prečo z lovu na Raikageho nespraviť menší update knihy smrti?
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jan 28, 2015 6:58 pm

Netušila som, kto je ten chlap zač a jeho meno mi absolútne nič nevravelo. Bola som si stopercentne istá, že som o ňom nikdy nepočula. Moje chvosty začali výraznejšie, silnejšie mávať, čím vytvárali jemné poryvy vetra.
Neviem, čo je zač, Natao, preto nemôžem s určitosťou povedať, či naňho mám. Každopádne, budem sa snažiť. Jemne som sa na Nataa usmiala. Aj keby som dnes mala zomrieť, mala som istú techniku v zálohe, s ktorou by som ho stopercentne dorazila. Dnes som ale v pláne zomrieť nemienila a ani použitie svojej ultimátnej techniky, ktorá mi bude platná len po vlastnej smrti. Chytila som rukoväť Naovej katany, dokonalého diela, a vytiahla ju. Volám sa...Yuna Seishin, teší ma, Oga. Jeho meno som vyslovila slizkým tónom, nech vie, aký odpor voči nemu pociťujem.
Zavaril si, už len tým, že sa vôbec opovážil takýmto nechutným spôsobom rozvrátiť tržnicu Kumo. Zaplatí za to!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Jan 28, 2015 8:08 pm

Oga? O nikom takom som nepočul, to však bolo jedno. Vedľa mňa stál elitný Anbu kumogakure no sato, bude však stačiť na jeho porazenie? Ken je určite v pohybe a mieri sem. Yuna mu prezradila svoje meno, aké zaujímavé. Prekvapene som sa na ňu pozrel. Teší ťa? Až neskôr som si uvedomil, že to je sarkazmus. Keď jeho oči spočinuli na mne len som sa pokrútil hlavou. Neprezradím ti svoje meno, budeš ma musieť najprv presvedčiť, že ti ho nepoviem nadarmo. Načo by som predsa hovoril svoje meno človeku, čo by zomrel? Usmial som sa a rozpol si rukavicu. Z nej vyšiel veľký a dlhý šedo-čierny trojuholník. Začal meniť tvar a obmotal sa mi okolo ruky tak, že bol asi 10 centimetrov od tela. Nechcel som nechať tento súboj na Yunu samotnú, aspoň dovtedy pokiaľ nepríjde Ken. Plus som si sám chcel otestovať jeho silu a vidieť, ako som pokročil so svojimi technikami.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Wed Jan 28, 2015 8:17 pm

Človek sa tu opiera o drevený stĺp, komunikuje s ľuďmi a už na neho mieria katanou a podivnou vecou, ktorú si nepamätám, že by som niekedy videl. Zapísal som si však meno dievčiny do knihy a spravil ešte zopár poznámok. Zároveň ma ale aj zaujímala schopnosť toho chlapca. Aký to šťastný deň, možno prišiel čas trocha si ponaťahovať stuhnuté svaly. Poškrabal som sa vo vlasoch a vyfúkol červený dym z úst po tom, ako som si znova potiahol z cigarety.
"A čo presne plánujete robiť ? Yuna Seishin, a ty nezmámi chlapče." Spýtal som sa ich. Chceli na mňa len tak zaútočiť? V podstate na to nemali dôvod. Aspoň ja som zopár bezvýznamných mŕtvol za dôvod nepovažoval. 
"Ani neviete či som to tu vyhodil do vzduchu ja." Usmial som sa a vytiahol som si cigaretu z úst.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Jan 29, 2015 11:35 am

Keďže som bol v dobe výbuchu ďaleko od neho ja sám som ho počuť nemohol a jedine môj klon v kancelárii ho počul. Preto zmobilizoval anbu jednotky a zdravotníkov, ktorých poslal sem. Prišli sem asi po nejakej chvíli, ako Yuna. Zdravotníci sa začali starať o ranených a anbu im pomáhali s prepravou do nemocnice, keďže tu boli vážne zranenia a dokonca aj veľká kopa mŕtvych. Ako raikage som mohol predpokladať, že to bol jeden z ďalších lovcov, ktorý po mne išli ale nemuseli, preto som už bol na ceste dokonca aj ja, aby som zistil, čo sa deje. Zvyčajne raikage nechodí všade, kde sa niečo deje ale chodia tam jeho shinobi, čo majú na starosti ochranu. A boli tu aj taký, ktorý dokonca ani neprišli po jeho vyzvaní ba sa ani neukázali a dokonca si dokážu otvoriť svoje ústa. Ak sa "ne"známy útočník prezradí veľa šancí tu mať nebude, keďže toto okolie sa vďaka Anbu jednotkám začalo zatvárať a obkľučovať. Mali na pláne zastaviť, zatknúť a vypočuť každú podozrivú osobu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Jan 29, 2015 6:30 pm

Je pravda, že priamo vám nemôžme dokázať nič. Avšak budete podrobení výsluchu, vďaka ktorému z vás dostaneme pravdu. Pokiaľ sa dobrovoľne nepoddáte, bude sa to brať ako priestupok, čiže skončíte buď vo väzení alebo mŕtvy, pokiaľ sa budete brániť alebo niekoho napadnete. Také boli pravidlá.
Prostriedky na ťahanie potrebných informácii z neho sme mali. O čo presne šlo, to nemohol ani sám vedieť. Bola pravda, že som nemala potrebné dôkazy, ale nejako som tušila, že za tým bude stáť on. Výbuchy s ním ani nepohli, nebol odtiaľ, čím som si bola stopercentne istá, pretože sme do dediny nevpúšťali len tak hoci koho a takéhoto zvláštneho týpka by som si určite zapamätala, keby som ho niekde zazrela, a dokonca ani nevyzeral tak, že by táto tragédia s ním pohla, ba dokonca by som povedala, že z toho mal dobrý pocit.
Pomoc dorazila. Uzavreli to tu. Tento týpek nemal kam újsť, pretože ak by sa o niečo pokúsil, zastavila by som ho, či sa mu to páči alebo nie. Bol podozrivý číslo jedna, a pravdepodobne i ten, ktorý to všetko spôsobil.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Jan 29, 2015 9:38 pm

Doběhla jsem chvíli po Yotsukim, jen co jsem viděla plno raněných okamžitě jsem se vrhla do jejich uzdravování a stabilizování. Věřila jsem, že si ninjové Kumogakure poradí sami i bez mé pomoci. Nevinní lidé ji potřebovali teď více.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Jan 30, 2015 12:12 pm

Iba hlupák by veril jeho slovám. Moja intuícia bola veľmi dobrá a tak som vedel, že to určite spravil on. Úprimne, ani mi nato nebolo treba intuíciu. Yuna sa začala hneď ohradzovať tým, že ho chytia a dostanú z neho informácie. Pozrel som sa na ňu prekvapenými očami. Chcel som jej niečo povedať, ale škoda slov. Prečo mu vykáš? Opýtal som sa stále sledujúc jeho telo. Zacítil som, že sa tu objavil Raikage, moc pozornosti som mu nevenoval. Počul som, že ho ľudia moc v láske nemajú. Pomalými krokmi som kráčal k Ogovy, stále som bol však dosť ďaleko. Neverím, že si blázon a len tak bezdôvodne si zaútočil na Kumogakure vediac, že tu je kopa jednotiek Anbu a iných Jouninov. Ledaže.. Zrazu mi došlo niečo na um. Mohol by?..
Ty.. plánuješ zabiť Raikageho? Začínal som si pripadať ako detektív. Šírenie o neschopnosti Raikageho. oslabená Kumo po útoku Reiny a prípravy na vojnu. Toto by bola perfektná príležitosť zbaviť sa ho.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Fri Jan 30, 2015 12:44 pm

Moju pozornosť upútali hneď dvaja ľudia, ktorý sa dostavili do okolia. Keďže sme sa nachádzali blízko brány, v podstate som ich zaregistroval hneď, ako sem prišli. Musel som sa pousmiať. Dorazilo mojich 45 mega.  Môj úsmev sa však ešte rozšíril, keď som spozoroval osobu, poniektorým veľmi známu. Čo by tu však robila Daimyo zeme oblohy?" Tá žena s podivnou chakrou v podobe chvostov, na mňa prehovorila, rovnako ako aj ten chlapec. Chvíľku som sa cítil, ako keby sa ma snažili šikanovať ich postrehmi a hlavne tá žena, uplatniť nejaké zákony neviem čoho. Pootočil som sa vśak najprv na Nataa.
"Ja plánujem zabiť veľa ľudí chlapče, všetko však má svoj čas." Moje oči z chlapca prešli na ženu, oháňajúcou sa zákonmi.
"Tieto vaše slová. Naozaj niekedy na niekoho zapôsobili?" Spýtal som sa jej, pri čom som jej ani len nedal istú odpoveď. Predsa len ona sa ma toho moc nespýtala. Zasmial som sa a len som pokýval rukou, ako keby som od seba odháňal otravný hmyz. 
"Dajte si pohov ľudia, Anbu jednotky tejto dediny sú na smiech a jej zabezpečenie rovnako. Kto to kedy videl, mať trh kde funguje celý obchod Kumogakure no sato pred bránami ? Po podobnom incidente nikto nebude chcieť s touto spráchnivenou dedinou obchodovať, keď ani nevie zabezpečiť ochranu daným obchodníkom." samozrejme to nebolo žiadne priznanie, skôr názor, ktorý určite vysloví množstvo obchodníkov, akonáhle sa z tohto útoku otrasú a akonáhle prestanú oplakávať svoj tovar a svojich ľudí, ktorý tu dnes prišli o život.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Jan 30, 2015 1:14 pm

Našťastie tu na tomto mieste neboli hlavné obchody ale len tie o ktoré sa dalo príjsť. Možno bol hlupákom on, keď si myslel, že to je hlavné stanovisko obchodníkov. Dedina takto bola urobená preto, aby sem dala "najviac" postradateľný subjekt. Dalo sa tomu povedať, že to bola niečo, ako návnada. Aj keď škody boli značné a nejaký civilisti tu boli zranený a zabitý už priamo kvôli tomu som sem prišiel, aby som dal prirúčku tomu, kto to urobil. Mal som také tušenie, že tu ešte bude. Takmer každý vážne zranený civilista je už preč a k tomu je tu aj Crystal, dobre to by mohlo stačiť. V dedine bol môj klon aj keď vedenie teraz mal veliteľ anbu, aby som predišiel prípadným útokom. "Takže, vztýčte bariéru. Pochybujem, že nepriateľ bude jinchurikym, takže stačí ak bude štvor vrstvová. Pustie sa do toho!" Toto bol dôvodom toho, že som sem nešiel hneď ale z diaľky. Musel som vydať príkaz svojim shinobim. "Saisei Kekkai" Ozvalo sa hneď, keď som sa dostal na tržisko, pri čom ju obklopilo štvorité bariérové pole. Táto bariera bola samoopravovacia, preto som si nemyslel, žeby ju dokázal preraziť. Dokonca aj niekto na úrovni Kageho alebo Jinchuurikyho mal problém ju preraziť aj keď je pravdou, že dvaja Jinchuurikyovia by to už zvládli. Bola po celej dĺžke, preto je veľmi ťažké sa odtiaľto dostať, keďže je vytvorená pomerne rýchlo. Tvorila ju skupina shinobi, ktorý sa špecializujú na takéto bariéry. Je dobré mať takých členov v anbu.  V podstate mi už bolo jedno, čo si o mne myslia. Začnem sa k nim správať tak, ako oni ku mne. A ešte horšie k nepriateľom. Je lepšie byť strašlivý a nenávidený než mierny a taktiež nenávidený. Ak to bol ďalší lovec jeho hlavu, ako odstrašujúci efekt postavím pred brány kumogakure, aby vedeli, ako dopadne každý, kto to ešte raz urobí. Pri kráčaní smerom k Yune som si všimol neznámeho človeka u ktorého stáli v pozore, je možné že  ho už odhalili a nebude potrebný výsluch. Prehnal neprehnal ... už neutečie. Niekto si určite pomyslí, že to bolo prehnané to tu uzavrieť ale účel svätí prostriedky.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Jan 30, 2015 4:11 pm

Zaškerila som sa. Toto boli len formality, oznámenie, ktoré mi vtĺkali do hlavy ešte počas tréningu. To, že som bola slušná a teda som tomu neznámemu vykala, bol len výsledok mojej výchovy. Výchova. Odvetila som na Nataovu otázku a opäť uprela zrak na toho čudáka. Správal sa ozaj drzo, ale čo už, dnes je už drzý každý.
V podstate ani nie, neskôr ale títo vzdorujúci jedinci oľutovali, že sa radšej nepodriadili. Oznámila som mu a opäť pokrčila ľahostajne ramenami. Raikage dorazil, práve včas. Ako správny ANBU som sa mu uklonila, pre tentoraz to ale bolo len také letmé. Raikage-sama. Vydal príkaz na vytvorenie bariéry, takže sme v nej objavili všetci a pokiaľ ju nezrušia, ani odtiaľ nevyviazneme. Predpokladám, že za tým všetkým stojí on, sám si priznal, že mieni zabiť mnoho ľudí, možno mu to robí radosť. Alebo si sem prišiel po niekoho konrétneho. Natao mal zrejme pravdu. Čo ak si robil na Raikageho zálusk?
Ak to tak bolo, mojou prácou bolo ochrániť ho za každú cenu, i keď som si musela pripustiť, že Raikage nebol tupý. A navyše mal v sebe niečo, čo mu poskytovalo silu obrovských rozmerov. Ale ani on nebol neporaziteľný a tento týpek by si nebol istý, že by ho niečím mohol poraziť.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Fri Jan 30, 2015 10:51 pm

/Natao mi povolil ho pre teraz preskočiť.

Ukázal som zodvihnutý palec na hore dievčine, ktorá mi odpovedala celkom peknou a znova trocha zastrašujúcou vetou. Nah, Kumo sa naozaj snažila byť desivá. Započul som názov bariéry a trocha ma striaslo. Kto vie od čoho. Nepríjemná to vecička, no uistila ma v zopár veciach. Nikto odtiaľto tak skoro neodíde a pri tom tu bolo stále dosť, prevažne mŕtvol. Taktiež to, že sa mojim druhoradým cieľom práve stali ľudia, ktorý musia bariéru udržiavať. To však ostatný vedieť nemohli. Pôvodne by som o bariére pravdepodobne nemal vedieť moc.
"Slešna... nechcete zrušiť tú techniku? Vyzerá to tak, že ju neudržíte príliš dlho..." Samozrejme som myslel jej chvosty. Že by som niečo vedel aj o jej technikách ? Kto vie. Každopádne som poznal isté príbehy a v jednom z nich, mala čo dočinenia istá padajúca hviezda. Každopádne som zatiaľ nemal "čo" robiť. Preto som sa znova len oprel a s povzdychom si zapálil ďalšiu cigaretu, tento krát tretiu. 
"A mňa ani nevyšetria." Posťažoval som si sám pre seba, no po tom výstupe som sa ani nemohol čudovať. Všetky oči v okolí na mne, ako keby som bol ja ten, ktorý to tu do vzduchu vyhodil. No.. vlastne..
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Jan 31, 2015 11:04 am

Netrvalo dlho a dostal som sa k Yune, ktorá ma pozdravila. Ja som pokývol hlavou tiež na pozdrav a pozrel sa na toho pred sebou, keďže ho aj ona sama identifikovala, ako útočníka. "Takže, týmto vám chcem povedať, aby ste sa nám vydali a nielen, že budete ošetrený ale ak sa prekáže, že ste nič neurobili tak vás prepustíme. Ak sa ale budete brániť preukážete tým, že ste vinný a budeme vás považovať za hrozbu, ktorú je potrebné odstrániť bez nejakého rozsudku. Buďte si vedomí toho, čo urobíte a povedzte mi na to vaše stanovisko." Bolo jednoznačné, že som prehovoril smerom na Ogu. Jeho meno ba ani úmysli ma nezaujímali. Ak to bol on bude to mať ťažké a aj keď sa vzdá určite sa to pri výsluchu preukáže. Aj keď verím svojim shinobim nemôžem si len tak niekoho zabiť alebo na niekoho zaútočiť bez týchto "s*ačiek" okolo toho. Ak by došlo k boju určite by sa zapojilo veľa shinobi a anbu, takže by to bolo jeden na mnohých, čo by preňho určite nebolo najpriaznivejšie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE Empty Re: TRŽNICE PŘED KUMOGAKURE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru