Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

+5
Yaeko Uzumaki
Hine Kureta
Daewairu Blackcrow
Assasin Senju
Ghepard Haybushi
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Fri Aug 01, 2014 10:01 pm

Základní informace:

Jméno a příjmení:
Ghepard Haybushi
Hodnost:
Oinin ANBU [A rank] (Zatím)
Vesnice:
Kirigakure
Věk:
18
Narození:
21.10
Pohlaví:
muž

Schopnosti a Povaha:

Klan:
Fukayuki (dělá že patří ke klanu Haybushi aby na něj lidi neukazovali v mladý ''To je ten co patří k Fukayuki klanu'')
Elementy:
Fuuton + Suiton =  Fukayuki ´(nadřazení Fuuton)
Kekkei genkai:
Fukayuki: Je KG kterým se dá ovládat sníh libovolným způsobem (útok, obrana, popřípadě další věci). Ovládám pohyb sněhu myšlenkami popřípadě pomocí jutsu. Toto KG je velmi podobné KG které se nazývá Suna. Jsou v tom ale pár rozdílu. Třeba jako ten že sníh mě automaticky ochraňuje jako to dělá Suna, jsem ale schopný změnit vodu nebo vzdůch na sníh.
Sensei:
Dakushi Hitachu
Vzhled:
(viz obrázek)
Charakter:
Jako člen ANBU patří k víc klidným ninjum. Nezabíjí nikoho jenom pro zábavu vždicky to má důvod (většinou mise). Dáva přednost být mezi lidma a rád kouká na svět z ptačí perspektivy (Kuchiyose). Ghepardův styl oblékání je vcelku zvláštní. Nosí většinou bíle a světle modré oblečení a mívá vždycky nějakou tu Sovu na ruce. Mám většinou melír ale občas ho mám dole. Ghepardova oblíbená barva je světle modrá a černá. Nejvíc ho charakterizují nespočet sov které lítají v mojí blízkosti prakticky nonstop.
Styl boje:
Používám převažně Tajné techniky (KG techniky klanu Fukayuki) a Taijutsu, ovládám styl boje pomocí jehel. Shinjutsu (akupunktura). Jako člen Oinin ANBU jsem vynikají ve znalostech ohledně lidské anatomie, dokážu kohokoliv přivést do stavu blízkého smrti. Také ohledně Taijutsu ovládam bojový styl Taekwondo

Životopis a Body

Životopis:

1 část: Narození a Akademie
Ghepard se narodil v Mizu no Kuni (水の国) ve Sněžné zemi . Když byl Ghepard malý, tak tuto zemi sužovaly občanské nepokoje. Když jeho otec zjistil, že manželka i Ghepard mají Kekkei Genkai, tak se je pokusil zabít. Ghepardovu matku zabil, ale Gheparda se mu zabít neporařilo. I přes to, že byl Ghepard velmi mladý, tak byl rychlý a povedlo se mu útéct. Poté se toulal po Vlnkové zemi jako všemi nesnášený žebrák. Jednou ho ovšem našel vesničan a vzal ho do vesnice Kirigakure no sato. Když vesničan zistil že má nadaní na jutsu tak ho dal do Akademie. Ten starý vesničan brzo umřel na vážnou nemoc a neměl dědice tak dům propadl vesnici která mi ho skoro ihned udělila. Hned druhý den jsem tam potkal jednoho z dvou nejlepší přátel co mám. Jmenoval se Hiroshi Akazava. Měli jsme spolů hodně společného, třeba jako že jsme oba neměli nikoho opravdu blízkého či oba jsme měli vrozené schopnosti (KG) kuli kterému jsme nebyli moc oblíbení na Akademii. Po vyučovaní každý měl své koničky, a takové věci. Já se zajímal a zajímám o Shinjutsu (akupunktura) a o bylinkaření. Při hazení kunaiu jsem nebyl moc dobrý, byly na mě moc těžké, a zasahovali více než jeden akupuntorovích bodu při zasahu. Nikdy jsem neměl moc síly. Proto jsem zvolil na boj jehly, jsou lehké, let jehel je rychlejší než kunaie, a zasahuje pouze místo co chcete ani cenťák navíc. Doma mám plno bylinek jako je Bez černý, Ďáblík bahenní, Lopatkovec, Begonie, a Bolševník velkolepý. Já a Hiroshi jsme byly spolu od rána do večera venku. Jednou k nám přišel do třídy takovej ze začatku divný kluk, jmenoval se Mitzushi. Vždicky když se něco stalo tak blbci z naší třídy do svedli na něho. Nejhorší blbec ze třídy se jmenoval Jimzo. Polil jednou schvalně zem vodou aby dál učitelovi zabrat a pak šel k MItzushimu. Říkal že má hlad a že chce jeho jídlo. Mitzushi mu ho nechtěl dát a tak mu dal pestí. Hiroshi to nevydržel a pomocí KG zvaném Shakuton vytvořil v ruce oheň a zasáhl s ním Jimza. Jimzo padl k zemi a začal brečet. Vstal a začal utíkat aby to řekl učitelovi Imzovi. Já pomocí KG nechal vodu co rozlil na učitele změnit na sníh a zastavit tak Jimza. Od té doby Jimzo nic nedělal už nikomu a my jsme získali nového kamoše Mitzushiho. Rozuměli jsme si všichny tři a tak jsme spolu trávily volný čas po akademii. Už byl konec roku a den kdy jsme se stali geninové. Všichny tři jsme zkoušku udělali a dostali pásku Kirigakure. Tady začala druhá kapitola příběh o teamu Sainōnoaru.

2 část: Jounin a konec teamu Sainōnoaru
Dostali jsme docela zajímavého senseie který se jmenoval docela zvlašně Dakushi Hakyuki. Nás senseie nechápal potencial KG a technik které jsem mohl umět. Chtěl abych si udělal test na zjištění elementu. Říkal jsem mu že mám KG Fukayuki takže mám Suiton a Fuuton ale přesto mě donutil udělat test na zjištění elementu. Jak zlaštní to bylo když se zistilo že mám Suiton a Fuuton . Měl jsem svého senseie docela za blbce ale právě on mě naučil používat oba elementy naráz a tak využít KG. Pamatuju si na první misi kde jsme měli zastavit utíkajícího nukenina. Nukenin byl pouze třídy D proto nám ho dovolili zastavit. Nukenin na urovni genina nic těžkého to opravdu nebylo. Takhle to šlo pár desítek misí až si nás zavolal Mizukage a donutil nás jít na chunninské zkoušky. První zkouška testu byla jednoduchá, já všechny otázky věděl už dopředu a nemusel jsem ani opisovat. Druhá zkouška taky nebyla tak moc složitá a svitky jsme získali během chvilky. Nevím jesli to bylo štěstím že jsme narazili na slabé protivníky nebo jsme byly dobry mi. První kolo zkoušky bylo dost emočně založene. První emoce smůtku padla když bylo na tabulce napsáno: Ghepard Haybushi - Hiroshi Akazava. Bojovat proti členovi teamu jsem opravdu nečekal. Boj se uskutečnil a po delší bitvě Hiroshi odstoupil. Můj další společník prošel do dalšího kola. V dalším kole přišla další emoce když jsem měl bojovat proti druhému společníkovi. Vyhrál jsem ale neměl jsem dobrý pocit to vám povím. Získal jsem titul Chunnin a byl jsem i přes divný pocit docela rád. Tímto okamžikem byl konec teamu Sainōnoaru. Nevím jesli se zbytek členu teamu nějak opět spojilo ale jesli ano tak už bezemně. Plnil jsem mise jak to jenom šlo. Dokonce jsem jako chunnin měl čest asistovat při misi urovně A. Když jsem misi dokončil tak si mě zavolal Kage a povyšil mě na hodnost Jounin.

3 část: Rychlá cesta k ANBU
Když jsem se stal Jouninem tak to k ANBU šlo rychle. Měl jsem čas splnit pouze 4 mise než jsem byl předvolán ke Mizukagemu. Nabídl mi práci jako ANBU Kageho a já neodmítl. Druhý den jsem si šel pro vybavení (zbraně, plášt a masku). Od té doby nosím civilně ANBU masku kdekoliv se to dá. Jako ANBU jsem splnil nejtajnější S mise které vesnice mohla zadat. Od útoku na nebezpečné nukeniny po ochranu Kageho při duležitích akcích. Za tu dobů od Akademie - ANBU jsem se naučil vyrábět jako vedlejší specializaci jedy.



Avatar:
ANBU vzhled:
Bez masky a pláště:
Jedy a jejich výroba:

Techniky:

Body:
Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 3
Inteligence 4
Síla 3
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 2


Naposledy upravil Ghepard Haybushi dne Fri Aug 08, 2014 12:38 pm, celkově upraveno 10 krát
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 05, 2014 6:42 pm

Nevím, jestli ti to mohu povolit, na Hyouton tady má monopol klan Yamada, respektive Hitomi Yamada..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 06, 2014 2:22 pm

Díky že si už odepsal Smile myslel jsem že má postava dřív zemře na staří (nic ve zlém vtípek)... no dovolím si tě opravit. Hyoton a Hyouton je trošku něco jiného. Já mám Hyoton ne Hyouton. (Hyoton má klan YUKI (Haku) a Hyouton někdo jinej (nevím klan)

Hyoton ( 氷遁 znamená doslova "Uvolnění ledu" (Konoha)

Hyouton:
znak Hyouton:
ale já mám Hyoton (bez u)
Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Hyoton

Ano je to divné ale podle naruto.wikia a konoha jsou to rozdílné věci. Podle mě to budou ''příbuzné klany'' ale v anime to nebylo řečeno..

LINK WIKI.Naruto:

pokud by to byl problém klidně bych si změnil příjmení a kdyby to bylo nutné tak bych si to i domluvil Yamadem nebo jak se jmenuje Smile


Naposledy upravil Ghepard Haybushi dne Wed Aug 06, 2014 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : nešel otevřít spoiler)
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Daewairu Blackcrow Wed Aug 06, 2014 6:27 pm

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] 168wrus

Daewairu Blackcrow

Počet příspěvků : 1
Registrován : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Aug 06, 2014 6:38 pm

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Dafuq
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Aug 06, 2014 6:41 pm

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Tumblr_mv6vsxSnk91qjcfvio3_500
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 06, 2014 6:58 pm

Co máte zase všichni s těmi gifovými komentáři... -_-
xD


A k tomu tvému Hyoton vs. Hyouton. Takže. V japonštině se to, co má Haku, nazývá Hyōton. A toto se může napsat prodloužením na Hyouton. Takže to, co máš ty, je vlastně špatně napsaný název ledového KG.
Jinak, i kdyby ses chtěl hádat s tím Hakuem, tak i ten je zakreslen v rodokmenu klanu Yamada, klan Yuki na tomto fóru neexistuje. xD


Jinak bych ti radila přidat do životopisu popis postavy, rozvinout charakter na více než dva řádky. A taky si po sobě ještě jednou nebo dvakrát přečti životopis (historii postavy). Máš tam náhlý přechod z pohledu třetí osoby do pohledu první osoby. Taky tam máš jména, která by se podle japonského pravopisu nemohla nikdy napsat (nedívej se na mé jméno xD Ten drak, podle kterého se sama pojmenovala, není japonského původu, její lidské jméno je normálně japonské xD)


A ještě něco. Jaké měl ten Hiroshi KG, když uměl v ruce vyvolat oheň? (předpokládám, že bez toho, aniž by spotřebovával chakru nebo ho nejprve nějak nevydechl)




Omlouvám se adminům, že tu sem do toho rýpu. xD Ale už mi to nedalo, když sem začali komentovat ostatní. xD xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 06, 2014 8:27 pm

Killunia: Kdybych se chtěl hádat tak se hádám... tohle nebyla žádna hádka jenom jsem upozornil na něco co se mi zdálo divné. To že tu Yuki klan neexistuje jsem nevěděl a to že to mám špatně napsané to beru Hyōton.. změním si to Smile ''pokud by to byl problém klidně bych si změnil příjmení a kdyby to bylo nutné tak bych si to i domluvil Yamadem nebo jak se jmenuje'' je normalní příjemná věta žadná hádka. Beru že nějaké jména nemužou v japonštině být (třeba Inzel (vím musí to končit na existující shi, to, ru [pokud se nepletu] to změním není problem). A já gifové komenty nevídím a jsem docela rád protože předpokládám že mi krásně a určitě vtipně (gify co znám) ponižili... jenom chci říct že to klidně změním a věta ''Jinak, i kdyby ses chtěl hádat s tím Hakuem'' tam nemusela být protože já se nehádal Smile
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 06, 2014 8:40 pm

Tvůj komentář je extrémně chaotický a přeskakuješ z jedné věci na druhou. xD A taky jsi mi neodpověděl na pár dalších věcí, třeba to KG toho Hiroshiho (kamaráda tvé postavy). xD xD


Vždy je nejprve lepší si zkontrolovat, zda se s danými věcmi z Naruta nijak nemanipulovalo. xD (Proto si já vybírám postavy, klany a KG z mé hlavy a nepoužívám jiné xD) Chápu, že to tady nikde není napsané, dokonce i ten rodokmen jsem našla pouze u vedlejší větve klanu Yamada (protože klan Yamada tu ani sepsaný snad není xD).


Ano, některá jména nemohou v japonštině být, hlavně kvůli výslovnosti. xD Třeba ten Inzel, to by neuměli vyslovit tak, jak je to napsané, protože (co si já pamatuji) mluví ve slabikách. A nemají písmenko L (nahrazují písmenem R) a jednoduché V (nahrazují hlavně písmenem B, ale my místo něj můžeme použít spíš W, aby nám to nekazilo jméno xD). A přestože má mé jméno L, Kirunia nezní taky zrovna špatně. xD


Já se taky nechci hádat. Já to tam dala pro případ, že by ses hádat/dohadovat chtěl. I když ráda provokuji, nerada se s lidmi hádám. xD Jen jsem se v tomto případě chtěla vyhnout argumentaci s postavou Haku, protože jsem se bála, že jej někde znovu použiješ. xD


Takže, tu otázku zespodu zopakuji. Jaké má Hiroshi KG, že umí vyvolat v ruce plamen? (a nejspíše to dokázal bez chakry)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Aug 06, 2014 8:51 pm

Malinko vám do toho skočím s několika odkazy. Pokud si chceš přečíst něco o klanu Yamada, mohl by platit jeho popis ze starého fóra (vyjma informací o Rokudaime Mizukagem, kterým je u nás někdo jiný). Je zde popis klanu tak, jak myslím, že je nyní využíván. Je to ale skutečně staré téma, takže ho ber s rezervou. ODKAZ

Dole v daném tématu je napsáno, že nábor do klanu je možný pouze po domluvě s danou osobou. Tou je Hitomi Yamada, zakladatelka klanu z minulého fóra, mimochodem také zdejší adminka sekcí klanů a technik. Abys jí napsal PM, pokud na KG trváš, stačí kliknout na tento ODKAZ.

Taktéž se omlouvám za zapojení do tématu. Po těchto připomínkách už ho zanechám zcela pro potřebu Assasina-sama.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 06, 2014 8:57 pm

Killunia: Promiň že se tě těd zeptám Smile ale proč je důležité vědět KG postavy která tu nebude ani existovat (snad) a je uplně vedlejší (víc jak vedlejší její jmeno bylo použito v příběhu a tím to hasne. Pokud bys to tak moc chtěla tak tam napíšu že v příběhu má Shakuton) Smile

Yaeko: díky moc Smile

EDITNU TO NA JINÉ KG.. nechci tu řešit klan, nějaké povolení abych do klanu mohl a další plno věcí.. Smile
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 06, 2014 9:11 pm

EDIT no Smile Fukayuki KG (Kdyby to Killuniu zajímalo tak to je malinko zkomoleně do češtiny drtivý sníh) odebral jsem písmenko i a spojil dohromady
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 06, 2014 9:21 pm

To ohnivé KG jen kvůli tomu, že pouze ženy z klanu Akatatsu (ohnivé KG) a postavy s Draky živlů umí manipulovat se surovými živly. V případě ohně se tedy jedná o mou postavu. A jelikož jsou tito draci i tamten klan Akatatsu můj výmysl, jsem na jiné podobnosti dosti háklivá. xD xD xD Tím chci říct, že hodně hodně dost. xD


Postavu teď už přenechávám adminům a nebudu se do ní motat. xD xD Už na nic nebudu reagovat a budu si pěkně hledět svého. xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Wed Aug 06, 2014 10:10 pm

Uměl Shakuton Smile to je taky manipulace ohněm Smile ale nemusí tě to štvát Smile je to čistě zato 1 věta
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 07, 2014 8:54 am

Toolik spamu...spravne bych mel každému dat BAN, ale tentokrát se spokojim s pouhým varováním. XD
Ale ne, dekuji za Vaše objasnění..ten rozdíl mezi Hyotonem a Hyoutonem me vázne zabil Very Happy
Gheparde, doporucuji ti si projit životopis a opravit nesrovnalosti, mas nekde Yuki, nekde Yamada, nekde chyby s vyjm. slovy atd..až si to opravis, tak ti to povolim
A kekkei Touta = tři elementy, NE..Nevím, jakým zázrakem by ze zeme, z vody a ze vzduchu vznikl sníh.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 07, 2014 9:30 am

Tak zase na něj nemusíme být jak rapli, že...
A když už jsme tak u toho, mohla by se vyjádřit třeba ta, které se to týká...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 07, 2014 9:56 am

Omlouvám se, že jsem se nevyjádřila dřív. Na foru jsem teď dlouho nebyla, ale to se změní Smile

K sepsání životopisu se nebudu vyjadřovat. Jak je sepsaný, to je práce jiných adminů.
Nejprve jsem se chtěla vyjádřit k Hyotonu a Hyoutonu, ale to už tu děvčata udělala za mě, takže děkuji za ušetřenou práci ^^
Druhá věc - U popisu KG píšeš, že je to ovládání sněhu. Ve tvé historii píšeš o ledu => jsou to dvě rozdílné věci, na to pozor.
Třetí a poslední věc - týká se náboru do klanu Yamada. Bohužel, leda bys hrál mou sestru Smile... Nenabírám do klanu Yamada a to z důvodu zkušeností z minulých fórek. Většina si napsala Hyouton a buď hráli opravdu hodně špatně, nebo dělali hlouposti a nebo jednoduše přestali hrát a jejich postava někde uvízla a já pak řešila, co s tím. Když už klan, tak trochu uspořádaný Smile ..Totéž platí u vedlejších klanů (jako je to podobně u klanu Hyuuga). Měla jsem dva takové klany, na minulém foru i na tomto. Nic z toho nevydrželo, takže nepovolím ani toto.

Omlouvám se za to, že jsi to nikde nenašel, napravím to, aby se nespletli i jiní.
A také se omlouvám za to, že jsem ti nevyhověla a nejspíš tě zklamala. Ze svého názoru jen tak nepolevím ^^'
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Thu Aug 07, 2014 10:47 am

Hitomi: No já jsem si toho nevšml ohledně ledu. Jak jsem to 100x editovat tak tohle a ještě něco uteklo. Už jsem to editnul Smile a ohledně toho nepovoleno je to v pohodě Smile chápu tě

Assasin Senju: opravím ale chtěl bych vědět jaké elementy budou sníh? Uvědomuju si to že už to není KG ale KT(kekkei touta co jsem už editnul) ale co muže podle tebe být sníh? Smile Suiton + Fuuton + Katon/Raiton to asi nebude. Když tam bude Doton dává to větší smysl než kdyby tam byl Katon ne? Smile
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 07, 2014 11:15 am

http://cs.wikipedia.org/wiki/Sn%C3%ADh

Myslím, že poslední element by měl být shoton, čistě pro efekt a aby se nezaměňovalo skupenství s ledem...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 07, 2014 11:53 am

Ono nevím jakého názoru jsou ostatní, ale myslím si, že je zde hodně nepotřebných postů, které, když už máte potřebu se k tomu vyjádřit, bylo možné napsat PMkou. Taková osobní rada skrze PM to by bylo od ostatních hráčů vážně hezké. 


Ohledně těch přeeditovaných schopností. Já bych to do pytle s KT vůbec nedával. Dal bych to jako Kekei Genkai se základními živly vodou a vzduchem.. podle mě tam nepaří ani doton, ani katon... a štěstí, že někdo nenavrhl raiton... to by mě totiž nepřekvapovalo.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Thu Aug 07, 2014 1:10 pm

Juro: Suiton + Fuuton= Hyōton a nemužu mít stejné elementy na jiné KG nebo KT

Faito: Shoton je KG sám o sobě Smile nemyslím si že mi to povolí Smile je to konec koncu KG v mém KG Smile
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 07, 2014 1:17 pm

Suiton a Fuuton muze utvorit sníh stejne jako led. Jiná možnost nepřichází v úvahu. Ledaže by to bylo tajne hijutsu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 07, 2014 1:43 pm

Ne můžou. Jedná se hlavně o to, jak se dva dané elementy spojí. Ono když smícháš i v praxi dvě nějaké věci... nedostaneš vždy totéž. Rozdíly v tom můžou být třeba i nepatrné. Jako například ten, že u Hyōton je nadazený živel suiton... u Tebe by byl fuuton (pouze názorný příklad).
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Thu Aug 07, 2014 3:55 pm

Dobře napíšu Fuuton + Suiton a napíšu tam nadřazení Fuutonu a doufám že to už bude v pohodě Smile
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 07, 2014 4:28 pm

Opravdu nechci byt za řitopicha, ale mam dalsi připomínky k zivotopisu....
1) Před 18ti lety nebyla válka, vše je objasneno v pribehu
2) Snezna vesnice (Yukigakure) neni v Mizu no Kuni, ale ve sněžné zemi
3) Porad tam mas pravopisné chyby, Nazývat ne nazívat..
4) Chybi ti tam techniky! Smile.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru