Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

+5
Yaeko Uzumaki
Hine Kureta
Daewairu Blackcrow
Assasin Senju
Ghepard Haybushi
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] - Stránka 2 Empty Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Fri Aug 01, 2014 10:01 pm

First topic message reminder :

Základní informace:

Jméno a příjmení:
Ghepard Haybushi
Hodnost:
Oinin ANBU [A rank] (Zatím)
Vesnice:
Kirigakure
Věk:
18
Narození:
21.10
Pohlaví:
muž

Schopnosti a Povaha:

Klan:
Fukayuki (dělá že patří ke klanu Haybushi aby na něj lidi neukazovali v mladý ''To je ten co patří k Fukayuki klanu'')
Elementy:
Fuuton + Suiton =  Fukayuki ´(nadřazení Fuuton)
Kekkei genkai:
Fukayuki: Je KG kterým se dá ovládat sníh libovolným způsobem (útok, obrana, popřípadě další věci). Ovládám pohyb sněhu myšlenkami popřípadě pomocí jutsu. Toto KG je velmi podobné KG které se nazývá Suna. Jsou v tom ale pár rozdílu. Třeba jako ten že sníh mě automaticky ochraňuje jako to dělá Suna, jsem ale schopný změnit vodu nebo vzdůch na sníh.
Sensei:
Dakushi Hitachu
Vzhled:
(viz obrázek)
Charakter:
Jako člen ANBU patří k víc klidným ninjum. Nezabíjí nikoho jenom pro zábavu vždicky to má důvod (většinou mise). Dáva přednost být mezi lidma a rád kouká na svět z ptačí perspektivy (Kuchiyose). Ghepardův styl oblékání je vcelku zvláštní. Nosí většinou bíle a světle modré oblečení a mívá vždycky nějakou tu Sovu na ruce. Mám většinou melír ale občas ho mám dole. Ghepardova oblíbená barva je světle modrá a černá. Nejvíc ho charakterizují nespočet sov které lítají v mojí blízkosti prakticky nonstop.
Styl boje:
Používám převažně Tajné techniky (KG techniky klanu Fukayuki) a Taijutsu, ovládám styl boje pomocí jehel. Shinjutsu (akupunktura). Jako člen Oinin ANBU jsem vynikají ve znalostech ohledně lidské anatomie, dokážu kohokoliv přivést do stavu blízkého smrti. Také ohledně Taijutsu ovládam bojový styl Taekwondo

Životopis a Body

Životopis:

1 část: Narození a Akademie
Ghepard se narodil v Mizu no Kuni (水の国) ve Sněžné zemi . Když byl Ghepard malý, tak tuto zemi sužovaly občanské nepokoje. Když jeho otec zjistil, že manželka i Ghepard mají Kekkei Genkai, tak se je pokusil zabít. Ghepardovu matku zabil, ale Gheparda se mu zabít neporařilo. I přes to, že byl Ghepard velmi mladý, tak byl rychlý a povedlo se mu útéct. Poté se toulal po Vlnkové zemi jako všemi nesnášený žebrák. Jednou ho ovšem našel vesničan a vzal ho do vesnice Kirigakure no sato. Když vesničan zistil že má nadaní na jutsu tak ho dal do Akademie. Ten starý vesničan brzo umřel na vážnou nemoc a neměl dědice tak dům propadl vesnici která mi ho skoro ihned udělila. Hned druhý den jsem tam potkal jednoho z dvou nejlepší přátel co mám. Jmenoval se Hiroshi Akazava. Měli jsme spolů hodně společného, třeba jako že jsme oba neměli nikoho opravdu blízkého či oba jsme měli vrozené schopnosti (KG) kuli kterému jsme nebyli moc oblíbení na Akademii. Po vyučovaní každý měl své koničky, a takové věci. Já se zajímal a zajímám o Shinjutsu (akupunktura) a o bylinkaření. Při hazení kunaiu jsem nebyl moc dobrý, byly na mě moc těžké, a zasahovali více než jeden akupuntorovích bodu při zasahu. Nikdy jsem neměl moc síly. Proto jsem zvolil na boj jehly, jsou lehké, let jehel je rychlejší než kunaie, a zasahuje pouze místo co chcete ani cenťák navíc. Doma mám plno bylinek jako je Bez černý, Ďáblík bahenní, Lopatkovec, Begonie, a Bolševník velkolepý. Já a Hiroshi jsme byly spolu od rána do večera venku. Jednou k nám přišel do třídy takovej ze začatku divný kluk, jmenoval se Mitzushi. Vždicky když se něco stalo tak blbci z naší třídy do svedli na něho. Nejhorší blbec ze třídy se jmenoval Jimzo. Polil jednou schvalně zem vodou aby dál učitelovi zabrat a pak šel k MItzushimu. Říkal že má hlad a že chce jeho jídlo. Mitzushi mu ho nechtěl dát a tak mu dal pestí. Hiroshi to nevydržel a pomocí KG zvaném Shakuton vytvořil v ruce oheň a zasáhl s ním Jimza. Jimzo padl k zemi a začal brečet. Vstal a začal utíkat aby to řekl učitelovi Imzovi. Já pomocí KG nechal vodu co rozlil na učitele změnit na sníh a zastavit tak Jimza. Od té doby Jimzo nic nedělal už nikomu a my jsme získali nového kamoše Mitzushiho. Rozuměli jsme si všichny tři a tak jsme spolu trávily volný čas po akademii. Už byl konec roku a den kdy jsme se stali geninové. Všichny tři jsme zkoušku udělali a dostali pásku Kirigakure. Tady začala druhá kapitola příběh o teamu Sainōnoaru.

2 část: Jounin a konec teamu Sainōnoaru
Dostali jsme docela zajímavého senseie který se jmenoval docela zvlašně Dakushi Hakyuki. Nás senseie nechápal potencial KG a technik které jsem mohl umět. Chtěl abych si udělal test na zjištění elementu. Říkal jsem mu že mám KG Fukayuki takže mám Suiton a Fuuton ale přesto mě donutil udělat test na zjištění elementu. Jak zlaštní to bylo když se zistilo že mám Suiton a Fuuton . Měl jsem svého senseie docela za blbce ale právě on mě naučil používat oba elementy naráz a tak využít KG. Pamatuju si na první misi kde jsme měli zastavit utíkajícího nukenina. Nukenin byl pouze třídy D proto nám ho dovolili zastavit. Nukenin na urovni genina nic těžkého to opravdu nebylo. Takhle to šlo pár desítek misí až si nás zavolal Mizukage a donutil nás jít na chunninské zkoušky. První zkouška testu byla jednoduchá, já všechny otázky věděl už dopředu a nemusel jsem ani opisovat. Druhá zkouška taky nebyla tak moc složitá a svitky jsme získali během chvilky. Nevím jesli to bylo štěstím že jsme narazili na slabé protivníky nebo jsme byly dobry mi. První kolo zkoušky bylo dost emočně založene. První emoce smůtku padla když bylo na tabulce napsáno: Ghepard Haybushi - Hiroshi Akazava. Bojovat proti členovi teamu jsem opravdu nečekal. Boj se uskutečnil a po delší bitvě Hiroshi odstoupil. Můj další společník prošel do dalšího kola. V dalším kole přišla další emoce když jsem měl bojovat proti druhému společníkovi. Vyhrál jsem ale neměl jsem dobrý pocit to vám povím. Získal jsem titul Chunnin a byl jsem i přes divný pocit docela rád. Tímto okamžikem byl konec teamu Sainōnoaru. Nevím jesli se zbytek členu teamu nějak opět spojilo ale jesli ano tak už bezemně. Plnil jsem mise jak to jenom šlo. Dokonce jsem jako chunnin měl čest asistovat při misi urovně A. Když jsem misi dokončil tak si mě zavolal Kage a povyšil mě na hodnost Jounin.

3 část: Rychlá cesta k ANBU
Když jsem se stal Jouninem tak to k ANBU šlo rychle. Měl jsem čas splnit pouze 4 mise než jsem byl předvolán ke Mizukagemu. Nabídl mi práci jako ANBU Kageho a já neodmítl. Druhý den jsem si šel pro vybavení (zbraně, plášt a masku). Od té doby nosím civilně ANBU masku kdekoliv se to dá. Jako ANBU jsem splnil nejtajnější S mise které vesnice mohla zadat. Od útoku na nebezpečné nukeniny po ochranu Kageho při duležitích akcích. Za tu dobů od Akademie - ANBU jsem se naučil vyrábět jako vedlejší specializaci jedy.



Avatar:
ANBU vzhled:
Bez masky a pláště:
Jedy a jejich výroba:

Techniky:

Body:
Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 3
Inteligence 4
Síla 3
Rychlost 5
Chakra 4
Ruční pečetě 2


Naposledy upravil Ghepard Haybushi dne Fri Aug 08, 2014 12:38 pm, celkově upraveno 10 krát
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] - Stránka 2 Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Thu Aug 07, 2014 7:22 pm

Jj opravím Smile myslel jsem ale že techniky napíšu do technik. Opravím to zítra Smile
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] - Stránka 2 Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 07, 2014 8:41 pm

Do technik se píšou vlastní techniky, podrobně popsané které se pak schvalují. Sem se píše jen stručný seznam technik, které hráč umí. Smile
Dobře, budu se těšit. Už ať to máš za sebou a můžeš hrát Smile
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] - Stránka 2 Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Fri Aug 08, 2014 12:41 pm

Rychle jsem to projel Smile opravil a techniky napsal Smile Jsou ale většina vlastně vymyšlené techniky.. jesli to nevadí
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] - Stránka 2 Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 08, 2014 2:56 pm

Ghepard se narodil v Mizu no Kuni (水の国) ve Sněžné zemi . napsal:
2) Snezna vesnice (Yukigakure) neni v Mizu no Kuni, ale ve sněžné zemi napsal:

Ale už tě nebudu trápit xD
POVOLENO
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] - Stránka 2 Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Sat Aug 09, 2014 7:23 am

Arigato... xD
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure] - Stránka 2 Empty Re: Ghepard Haybushi [ANBU Kirigakure]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru