Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Risočin Dům

3 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 7:08 pm

First topic message reminder :

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Mon Sep 29, 2014 2:43 pm

"To vůbec ... nevadí." byla jsem stále trochu mimo.
"Nevadí." zopakovala jsem s prázdným pohledem.
Stále jsem před sebou měla ten obraz kuchyně s Raikagem v ní. Vůbec mi to nevadilo. Vůbec. Moje mysl byla momentálně stejně otupěná jako po té lahvi vína. Když jsem se znovu podívala na něj, podával mi ruku. Přijala jsem jeho pomoc a díky němu se znovu postavila na nohy. Zpětně jsem si zavázala rozvázaný župan, přičemž jsem neustále sledovala Raikageho doslova se slinou v koutku úst.
Myslím, že tě někdo psychicky zkouší.
Měla jsem sto chutí konečně po Raikagem skočit jako šílená fanynka, ale musela jsem si zachovat důstojnost. Přeci musím mít nějakou důstojnost. A pokud jsem navíc jediná, kdo by tohle udělal, tak jsem asi někde udělala chybu, no ne?
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 29, 2014 2:46 pm

"Umm, ak ti to nebude vadiť postaraj sa o to prosím ja sa radšej idem obliecť." Predsa len sa mi zdalo, že jej to asi vadí, keď som takmer bez oblečenia, tak som ju nechal v kuchyni a radšej som sa vybral do izby, kde som na seba hodil nohavice. Veľa toho nepribudlo ale asi to bolo lepšie, než tam byť len v trenírkach. Upratal som po sebe ešte posteľ a potom som mieril späť do kuchyne. "Tak, čo dnes?" Opýtal som sa jej pomerne jednoduchú otázku. Aj keď bolo jasné, že asi pracovať dúfam, že povie niečo lepšie, čo bude skôr po práci.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Mon Sep 29, 2014 2:57 pm

Jen to nedělej! Cokoliv, jen ne tohle!
Sledovala jsem, jak odchází nahoru a jen jsem protočila oči a zůžila štěrbinu v ústech. Přešla jsem do kuchyně, kde jsem  se dívala na to, co připravoval a hlídala to, popřípadě dokončila. Potom přišel, již oblečený a já byla už trochu více v pohodě.
"Dnes?" zopakovala jsem "Um. Dnes je večeře na mě. Ehm."
Vždy, když byl Raikage poblíž mě, tak jsem byla vždy natolik nervózní, že jsem se pomalu nedokázala ovládat. Jediné, co bych v každou chvíli mohlo nyní dělat s ním bylo ho obejmout a užívat si tu chvíli, protože lidé zapomínají, jak je život vlastně krátký. A Raikagemu jsem byla navíc vděčná. Ale nebyla jsem zamilovaná z vděčnosti! Měl jakési osobnostní kouzlo. Byl milý, zábavný, ... ale také byl Raikage a já jeho sekretářka.
"Co by jsi si dneska dal nejradši k večeři?" zeptala jsem se s úsměvem.
Omeleta mezitím byla hotová, přesunula jsem ji na velký talíř, kam jsem přidala ještě zeleninu a kus chleba. Talíř jsem mu podala s přáním dobré chuti, přičemž jsem sama odešla ke stolu s prázdnýma rukama. Neměla jsem hlad. Poslední dobou jsem jedla pouze z povinnosti.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 29, 2014 3:02 pm

Dorazil som a oboznámila ma s tou večerou. "Hmmm, to by šlo. Ale nepoviem ti, čo by som si dal, nechám to na tvojej predstavivosti. Predsa len možno by som si dal aj teba." Žmurkol som na ňu ale potom som sa neudržal a zasmial som sa, predsa len bolo jasne vidieť, že som to myslel zo žartu. Všimol som si, že zobrala k stolu jedlo ale sebe nedala ale ja som to robil pre dvoch, tak som jej dal na tanier tiež a dokončil to podobne, ako ona a položil som jej to pred ňu. "Žiadne také, žeby si chcela odmietnuť jedlo. Ranjaky sú najdôležitejšie jedlo dňa."   Pokáral som ju takým starostlivým no otcovským spôsobom. Pri tom som si sadol pred ňu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Mon Sep 29, 2014 3:09 pm

Když měl tu narážku na mou osobu, jen jsem se tak přiblble usmála.
"Nemám hlad, Raikage-sama." zavykala jsem mu pro zdůraznění situace.
"Nějakou dobu už nesnídám a můžeš si všimnout, že stále žiju." zasmála jsem se. "I když bych jen nerada urazila." dodala jsem.
Proto jsem vzala přecijen vidličku do ruku a po malých soustech začala jíst. A když říkám malých, opravdu malých.
"Měli bychom se brzy dostavit do kanceláře."
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 29, 2014 3:17 pm

"No to som len rád." Je pravdou, že ak tak žila dlho asi je hlúpe sa ju snažiť presvedčiť ale potešila ma tým, že si aspoň trocha dala. Ja som po chvíli dojedol a šiel som si umyť po seba tanier. Čakal som, kým sa naje aj Risoku. "Ak budeš môcť, môžeme vyraziť. Mohli by sme začať plánovať s tým predelením dediny." Oboznámil som ju s mojim plánom. Pri tom, ako som stál u tej linky som sa poriadne ponaťahoval. "Tuším zájdem na masáže..." Posťažoval som sa sám sebe potichu, akýsi som bol v poslednom čase zlámaný.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Mon Sep 29, 2014 3:21 pm

Když si pro sebe utrousil poznámku o masáží, doslova jako nějaký úchyl jsem se objevila za ním s podivným výrazem ve tváři a prázdným talířem v ruce.
"Možná bych se o to mohla postarat." řekla jsem.
Objevila jsem se tu jako zničeho nic, umyla talíř a utekla nahoru, kde jsem se převlékla do svého typického oblečení Kumogakure no Sato. Přišla zpět domů, odkud jsem také na záda připevnila svůj meč.
"Připravená vyrazit, Raikage-sama." zasalutovala jsem s úsměvem a dávkou humoru.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 29, 2014 3:33 pm

"To keď tak až večer. Za to by si si normálne aj zaslúžila to škrabkanie." Povedal som pobavene no aj trocha vážne. Šla sa asi medzi tým prezliecť, tak som sa zobral a šiel som ju čakať, keď dorazila a povedala, že je pripravená, mohli sme už len vyraziť. "Dobre, tak poďme." Povedal som s úsmevom a vybral som sa odtiaľto smerom do kancelárie.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Fri Oct 10, 2014 6:25 pm

Došla jsem před práh svého domu. Podívala jsem se na něj už trochu jiným pohledem než dřív. Prošla jsem otevřeným nádvořím a vklouzla dovnitř skrze dveře. Prvním patrem jsem prošla až do kuchyně, skrz jídelnu do zadní části zahrady. Můj krok byl pomalý, klidný a vyrovnaný. Stála jsem na svém vlastním cvičišti. Na látkové kimono jsem natáhla kožené brnění, které bylo možné vídat na samurajích, byť toto bylo laděné do bílé barvy a stylu Kumogakure no Sato.
Stále ji hodláš nosit?
Je moje. A já sem patřím.

V tuto chvíli už Risoku stála mezi několika cvičnými figurínami, mezi kterými s letmými pohyby prolétávala a s každým pohybem se z dlouhého ostnu jejího meče rozsévaly rány do životně nedůležitých míst na těle člověka. K zemi se z figurín sypal pouze písek.
Pořád to v tobě je. Proč míříš na lýtka a vazy? Proč nezasáhneš tepnu či srdce? Proč v sobě držíš milosrdenství?
Jsem už prostě taková.
To je lež.

Byl to snadný trénink, ale i přes ten bylo cítit jemné bolesti. Bylo to ale cosi, co se dalo přetrpět. Rána už byla zacelená, v pořádku. Následně už Risoku pouze seděla v druhém patře na stoličce u piana. Tiše, bez výrazu v tváři- prázdně ...
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 3:08 pm

Z kancelárie som zamieril do ulíc a známou cestou som si to nakráčal pred dom Risoku. Chcel som najprv zaklopať, aby ma ona vpustila sama dnu, lenže keď boli otvorené dvere a k tomu boli do korán tak som sa pustil sám a začal som túto prehliadku. Chvíľu mi trvalo než som ju našiel ale nakoniec som ju spatri, ako sedela pri piáne. "Ahoj Risu." Pozdravil som ju a zamieril som pomaly k nej. "Chcel by som sa ti ospravedlniť za to, ako som tam v kancelárii na teba vyštartoval. Akosi mi to celé lezie na mozog a nemal by som si to vyvršovať na tebe, keď takmer vo všetkom si mi pomohla." Začal som takto, predsa len je pravda, že som niečo také urobiť nemal k tomu som si to uvedomil po ceste k nej, takže som si to u nej chcel urovnať, predsa len s ňou som chcel byť len za dobre.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 3:32 pm

Seděla jsem při pianu, když v tom přišel Raikage. Nepromluvila jsem, naopak, jen jsem svůj pohled přemístila na něj a mlčela.
"Za co byste se chtěl omlouvat, Raikage-sama?"
Její názory se rozhodně změnily, ale stále to byla Risoku. Nezměnila se, naopak, zůstala stejná. Jen se potýká s osudem, který se je nositelům Čepele jednoduše souzený. Bojuje sama se sebou.
"Melodie. Není to přirovnatelné k životu?" položila řečnickou otázku s přiklopením víček a pohledu k pianu, na které jednou rukou zahrála až mrazivou melodii.
"Pocit obsažený v melodiích v nás vyvolává různé reakce. Slyšíme-li vysoké tóny, často nás mrazí, byť někteří cítí smutek. Slyšíme-li hluboké tóny, mnozí předvídají strach, někteří dobrodružství. Je tolik možností." mluvila dál.
Stále jsem na sobě měla to samurajské brnění, které se velice podobalo Kumogakurským vestám. Sladěné v bílé, ve stejném stylu. Jen více přizpůsobené boji.
"Zemřu." oznámila.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 4:27 pm

"Za moje predošlé chovanie." Potom položila otázku na ktorú nebolo nutné odpovedať. Začala hovoriť o piesňach alebo skôr o melódiach. Nechápal som, prečo niečo také vôbec hovorí ale skôr než to ma zarazila jej posledné slovo. "Zomrieš? Prečo by si mala zomierať, neblázni." Vôbec som nechápal, čo jej to prišlo vôbec na um. Vážne som nevedel pochopiť, čo sa to s ňou deje a hlavne prečo mi toto všetko rozpráva nedávalo to akosi zmysel. Je toto vôbec Risoku? Nevymenili ju?
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 5:31 pm

"There was a crooked man
and he walked a crooked mile,

He found a crooked sixpence
upon a crooked stile.

He bought a crooked cat,
which caught a crooked mouse.

And they all lived together
in a little crooked house.

Then he had a crooked thought
why is the crookedness my lot

why must i be crooked
instead of not?

and the crooked man would cry
and he couldn't fathom why,

he was sad all the time
and so he cried

and he climbed his crooked stairs
of his crooked little home

and tied up a crooked noose
and ended his crooked life."


Pronesla jsem. Byla to věštba, která byla Risoce darována.
"Je to můj osud zemřít. Vlastní rukou. Jak, to je mi neznámé. Osudu člověk nemůže uniknout." oznámila.
Čekala na Raikageho reakci, možné otázky. Možná i trochu pochopení.
"Žiji ne díky vaší pomoci, ale protože vaše pomoc mi byla předepsána." řekla tiše.
Už není chuti k životu, když musíte sledovat, jak zevnitř zkomíráte. Není chuť k životu, když víte že skončí. Už není chuť k životu, když přiznáváte city někomu, jehož náklonností byste mu zničili život. Nemám jiný úděl než se stát čistou silou. To je má jediná úloha na tomto světě.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 5:44 pm

Začala mi tu prednášať niečo, čo znelo naozaj zvláštne. Potom mi ešte povedala niečo o osude. Tie jej slová o osude sa mi ale vôbec nepáčili, predsa len kto mohol ustanoviť nejaký osud? Za všetko, čo som si vživote urobil som si mohol sám, takže som si bol ja strojcom svojho šťastia. "Neviem, prečo ale ak tomu budeš takto veriť tak to aj tak bude. Ak už veríš v ten osud, chceš mi tým povedať, že si s ním spokojná? Nieje skôr lepšie si vyberať vlastnú cestu, ktorou by si sa chcela vybrať? Predsa len osud sa zmeniť dá hlavne, keď s tým osudom nesúhlasíš." Veľa krát sa za dlhé roky potvrdilo, že niečo ako osud nejestvuje a ak hej tak naozaj už len silou vôle a hlavne snažením sa ho dá zmeniť podľa svojich predstáv aj keď to bolo ťažké no nikdy sa netreba opúšťať tak, ako to robí Risoku. Prečo prišla s takýmito slovami? Kto jej to vôbec vsunul takého chrobáka do hlavy? To by ma naozaj popravde zaujímalo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 5:52 pm

"Sám pocházíte z klanu Yotsuki, i když z téměř nepříbuzné větve. Mnozí z Are by vás nazvali "slabým". Nedivím se, že nechápete systém, který u nás panoval. "On" by vám o tom mohl vyprávět." myslela jsem tím přesně toho muže, který mě téměř zabil.
Poznala jsem ho z jediného důvodu- tím byla jeho Pečeť černého blesku na zádech. Ve vesnici jsou pouze dva lidé, kteří ho vůbec byli schopní využívat- Bývalá Raikage a určitý Nukenin, který ve svém funkčním období patřil mezi ty, kteří mi vytetovali to znamení do krku.
"Osud dětí Tajfunu je zpečetěný již od jejich narození. Stejně jako osud jejich Čepele, který je jim utajený. Se svým osudem jsou naopak seznámení, z důvodu, aby viděli na svou cestu, aby neměli strach. A ty osudy opravdu fungují. Nechápu proč ani jak, ale fungují." oznámila jsem.
"Raikage-sama, možná jste zastánce diplomacie, ale- já jsem váš opak. Věřím, že pouze síla dokáže chránit. Vím, že pouze pokud zůstanete slabý, tehdy prohrajete."
Byla jsem snad až příliš pesimistická. Ale byla jsem také tvrdohlavá. Přece nelze vrátit svá slova zpět jako kdyby se nikdy nic nestalo. Nemohu z vteřiny na vteřinu změnit názor- ne já. Byla jsem vždy taková. Krvelačná, přesto s milostí v duši.
"Osudu nelze uniknout."
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 6:03 pm

"Radšej budem nazývaný slabým, než aby som prijal niečo, čo sa dá zmeniť. "Nebola jediným tvrdohlavým človekom tu v okolí. Ja som ním bol taktiež ale toto nebola až tak tvrdohlavosť, ako presvedčenie. "Možno fungujú ale každý osud alebo nejaká predtucha sa dá zlomiť. " Stále som si tvrdil svoje, predsa len som ju chcel z tohto dostať nech sa deje čo chce. Vážne mi ale vŕtalo hlavou, prečo až teraz sa začala správať takto. "S tým, že sila dokáže chrániť s tým súhlasím ale nie vždy ju je potrebné využívať. Ale poviem ti jedno jedinci zo silným predvedčením pre vec môžu byť slabí ale ak sa nevzdajú dokážu viac, ako ostatný." Hlas v mojej hlave mi proste nedovolil prijať niečo také o čom hovorila. "Ak mu nejde uniknúť tak sa dá zmeniť." Touto svojou poslednou vetou som si bol až priistý, než aby mi ju nejako spochybnila. Koľko krát som ja len počul niečo také, čo mi hovorila ona ale napokon sa to vždy nejako poddalo, stačí len chcieť a neprestať veriť. "Ak veríš v samú seba a vo svoje sny, tak žiaden osud ti nedokáže prekaziť to, čo chceš ty sama." A tu šlo len o to, čo si vyberie ale vyzeralo to tak, že ona si už vybrala.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 6:07 pm

"Každý má své přesvědčení a hodnoty, kterých se drží." s tímto jsem se zvedla ze stoličky a zamířila si to do dveří.
Prostě jsem odcházela, Raikage zjistil co potřeboval, už by to byla pouze hádka o funkčnosti osudu. To jsem nepotřebovala. Možná jsem i utíkala před další snůškou mouder, které jemně nalomovaly přesvědčení. Jakmile jsem dosáhla dveří, pootočila jsem se k Raikagemu a jen šeptla-
"Já nemám sny." v tu chvíli jsem jimi prošla, odcházela pryč.

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 6:21 pm

Po prvej vete vstala a zamierila k dverám. Vyzerá to tak, že sa so mnou asi baviť nechcel, lenže ja som ju takto nemohol nechať. Preto som vstal a vydal som sa za ňou. "Risu, každý zvyčajne má nejaký sen. To nieje nič, čo by si chcela dosiahnuť alebo niečo, čo by ťa urobila šťastnou?" Dúfal som, že ma nebude ignrovať a odpovie mi. Popravde som teraz z hĺbky duše chcel, aby to zasa bola tá stará Risu, ktorú som poznal aj keď je asi pravda, že táto jej časť bola vždy s ňou, preto by som ju mal prijať. A to urobím až v tedy, až keď jej z hlavy vyženiem to zomieranie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 6:26 pm

Stál za mnou a mě nezbývalo nic jiného než se zastavit. To jak mě oslovil a jak se pořád snažil o to mě přesvědčit. Nemohla jsem mluvit, jako kdybych byla umlčená, ústa zavřená na zahozený klíč. Jen jsem se otočila a ppodívala se na něj se slzami v očích. Přesto jsem vypadala, že je nechci pouštět, držela jsem je uvnitř ze všech sil.
"Nezajímám se ... o vlastní štěstí ..." vysoukala jsem ze sebe klidně.
Byla to pravda. Nikdy jsem se nezajímala o vlastní štěstí tolik jako třeba o to Sory. Byla jsem šťastná jen z každého pohledu na něj, že s ním můžu strávit čas. Ale- ona mi to připomněla. Připomněla mi, že kdybych o něj usilovala dál, jen bych mu tím ublížila. V nejhorším případě bych ho zničila. To bych si nemohla nikdy odpustit.

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 6:40 pm

Videl som jej slzy v očiach čo ma aj trocha zasiahlo a jej slová ma popravde boleli ešte viac. "Ak sa ty nezaujímaš o svoje šťastie tak ja budem. Každý si to zaslúži a hlavne ty, po tom všetko, čo si si prešla." Pomalými krokmi som mieril k nej. "Neviem, prečo sa zrazu správaš takto ale ak si vážne takáto budem ťa brať takú ale ... " Keď som k nej dokárčal objal som ju. Nevedel som, či to je správne alebo nie no v ten moment mi to tak prišlo. "Nedovolím ti, aby si zavŕšila ten svoj osud o ktorom si hovorila. Budem tu a dám na teba pozor, nedovolím, aby si zomrela, pre mňa si dôležitá a ešte dôležitejšie pre mňa je, aby si našla svoje šťastie a sen, pre ktorý by si mohla žiť." Možno to teraz odmietala, nechcela to prijať ale každý v živote chce byť aspoň trocha šťastný, predsa len žiť v samote a smútku je príliš bolestivé. Preto aj keď je teraz presvedčená, že sa nezaujíma o svoje šťastie určite ju to raz prejde a toho chcem ja dosiahnuť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 6:51 pm

Dlouho jsem v jeho objetí jen bez opětování stála, ale po chvíli se mé ruce v trhavých pohybech zvedly a obtočily se kolem Sory.
Moje štěstí tu je se mnou. brečela jsem pro sebe.
TY JSI SE ZBLÁZNILA, RISOKU?!
Jo- zbláznila. Jsem prostě blázen.
TOHLE je ta tvoje úžasná cesta?! Sama moc dobře víš, že ti to dlouho nevydrží! Nikdy se o tebe nebude zajímat a ty uděláš to, co ti bylo souzeno! He was sad all the time and so he cried, huh?! Tohle tě čeká, nevyhneš se svému osudu!

Ignorovala jsem ten hlas. Věděla jsem, že osudu neuteču a Soru nepřemluvím. Proto jsem šla jednoduše s proudem a pokusila si alespoň tuhle chvíli ulehčit.
"... Arigato ..." nebylo potřeba říct za co.
Děkovala jsem nyní za mnoho věcí- za jeho pozornost, za jeho přítomnost, za jeho. A to byl pouze zlomek toho, co pro mě udělal.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 7:11 pm

Držal som ju vo svojom naručí z ktorého som ju nechcel pustiť. Ako keby som sa bál, že keď ju pustím, tak sa predo mnou rozplynie, no  z tohto omylu ma vyviedlo to jej poďakovanie. "Nemáš prečo ďakovať." Myslel som to to vážne, predsa len aj keď sa zdalo, že ja som spravil viac pre ňu ja som to tak nebral, skôr som to bral tak, že ona spravila viac pre mňa a ja jej to nemám ako splatiť, preto jej budem vždy oporou, ktorú si ona zaslúži. Najlepšie by teraz bolo, ak by so ju nejako rozveselil, takže by sme mali niečo podniknúť. "Nezájdeme niekam? Len my dvaja? Potrebuješ sa trocha uvoľniť a hlavne zabaviť." Možno na to práve teraz nemyslela ale keď sa bude zabávať a pri tom sa aj uvoľní všetky negatívne myšlienky by mali odplávať. Pomaly som ju pustil z objatia a z blízky na ňu pozrel, aby som vedel, čo ona na ten môj návrh.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 7:23 pm

Jsem blázen a pomatený šílenec. Takže asi nebude vadit když-
Jakmile dořekl poslední slovo, políbila jsem ho.
Možná jsem byla rudá až na zádech, ale to mi v tuto chvíli nijak nevadilo. A ani mě nijak nezajímala Sory reakce.
"Ta večeře platí?" připomněla jsem.
Jsi magor.
Jsem.

Stále jsem stála v jeho objetí a dívala se mu do očí, blízko něj. Na místě, kam konečně patřím.
Sem patřím, ne do Unrankyo.
Uvidíme.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 7:39 pm

Než som ju stihol pustiť z objatia pobozkala ma. Vážne tým vykoľajila aj mňa, čo si mohla všimnúť na mojej tvári, ktorá tiež chytila jemnú červeň. Jej bozk som jej ale opätoval, načo kaziť peknú chvíľu? "Určite platí." Uistil som ju, len som teraz potreboval vedieť, kde ju vlastne chce. "Ostaneme na ňu tu u teba?" Akýsi neposedný prameň vlasov, ktorý som teraz zbadal som jej prstom dal za ucho. Tá ruka mi potom padla na jej bok a pri tom som čakal na jej odpoveď. Bolo zvláštne byť u nej tak blízko, zvláštne ale príjemné. Možno to nieje správne  ale ak uvidím úsmev na jej tvári tak budem spokojný. "Normálne sa ale divím, že si na ňu nezabudla." Myslel som tú večeru, ktorú mi pripomenula.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 7:46 pm

Nevypadal, že by mu moje konání nějak vadilo. Naopak vypadal poměrně spokojeně.
"Jaké jiné místo v Kumogakure no Sato by ti přišlo příhodnější?" zeptala se s jasnou řečnickou otázkou.
V tu chvíli jeho ruku na svém boku vytáhla nad hlavu a zatočila se pod ní, přičemž okamžitě zmizela po schodech dolů vykřikujíc něco o špagetách. Rychlé a vděčné jídlo. Začala jsem se svými mistrovskými přípravami, při kterých jsem vypadala jako cvičená opice v cirkusu. Nebyla zde ale možnost cokoliv zkazit, na to to jídlo bylo až příliš jednoduché. Během příprav jsem si ale uvědomila, co mám vlastně na sobě.
"Bude ti vadit, když na sobě budu mít mečem rozřezané brnění?" připitoměle se usmála během vaření.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 2 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru