Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Risočin Dům

3 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 7:08 pm

First topic message reminder :

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 8:02 pm

Šikovnou otočkou mi zmizla po schodoch a ja som pomaly mieril za ňou. Počul som čo povedala ale aj tak som bol zvedavý, čo s toho vykúzli. Sledoval som ju pri príprave, no potom som počul tú jej otázku. "Myslím si, že ani nie. Aj keď je to nezvyčajné oblečenie pri varení a aj na večeru ale určite je to lepšie, než keby si mala variť nahá nie?" Povedal som zo smiechom a mal som veľké šťastie, že som si niečo také nepredstavil aj keď určite to by nebola zlá predstava. Našťastie som ale nebol úchylný, takže to bola pomerne moja výhoda.  "Čo to bude až to bude?" Opýtal som sa .  
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 8:09 pm

"Mohla bych pro tebe vařit nahá?" zasmála jsem se, i když jsem v tu chvíli byla červenější než byly zdi v druhém patře. "Špagety. Nejjednodušší ale zároveň to nejlepší jídlo jaké existuje."
Čas ubíhal a já jsem mezi konverzací dokončovala přípravy. Použité nádobí jsem naházela do dřezu, protože to přece počká! Připravila jsem talíře k jídlu a po chvíli stála před Sorou s talířem v každé ruce.
"Kde byste si přál jíst, Raikage-sama?" v tomto domě bylo mnoho možností- v pohodlí obýváku v sedačce, při stolu se svíčkou v jídelně, nebo při slíbené masáží v ložnici.
Ať tak nebo tak, všechna místa byla možná.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 8:14 pm

"No neviem, či by si tak zvládala variť, ak by som u toho bol." Povedal som zo smiechom ale nenaznačil som presne, čo som tým myslel, predsa len jej to určite muselo dojsť a ja som si to nemohol odpustiť, keď ona vyriekla niečo také. "Buď na v obývačky v pohodlí gauča alebo na posteli, predsa len taký luxus nemám každý krát." Ak by mi takto varila vždy určite by som si na niečo také s radosťou zvykol. Popravde ja som aj zabudol, že za tú večeru jej vlastne dlžím masáž ale ona si to určite pripomenie, ako ju poznám.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 8:20 pm

"V posteli by se dala vyřešit i tobě slíbená masáž, když jsi si pořád tak stěžoval, že si nemůžeš nikdy odpočinout." usmála jsem se s mrknutím oka ve chvíli, kdy jsem do něj bokem trochu strčila v pobídnutí.
V tu chvíli už jsem vycházela schody a odnášela tam teplé jídlo se vším všudy. Jediné, k čemu jsem Soru vybídla bylo- "Víno je na lince." i se sklenicemi, samozřejmě.
Jakmile jsem se dostala k posteli, jídlo jsem položila na měkkou peřinu, zatímco jsem ze sebe sundala to kožené brnění, pod kterým jsem měla látkové dvoudílné kimono. Horní kratší část normálního kimona a spodní část tvořenou kalhotami, obojí laděné v bílé barvě.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 8:23 pm

Nemal som masáž dať ja jej? Spomenul som si v tedy, predsa len nejak tak som si to pamätal ja ale teraz som jej to nemal, ako povedať, lebo som sa vybral pre to víno. To som zobral taktiež spolu s dvomi skleničkami. Vybehol som po schodoch hore. Položil som som poháre a otovoril som víno, ktoré som do nich nalial. Položil som ho tak, aby nespadlo a sadol som si vedľa nej a pri tom som jej jeden pohárik podal pri čom mi jeden ostal v ruke. "Ja si pamätám, že ja som mal dať tebe masáž ale aj toto beriem." Zazubil som sa na ňu. Popravde bol som náramne zvedavý, čo na to ona povie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 8:34 pm

"Co já si pamatuji, mě jsi slíbil jednoduché škrábání. A já tobě slíbila nějakou příjemnou masáž." v tu chvíli už jsem seděla za ním. "Kde začneme."
Moje ruce už byly na jeho krku, kde pomalými pohyby lemovaly Sorovu páteř. Vyvíjela jsem tlak, který jsem s pár centimetry uvolňovala a znovu. Od krku přes celá záda jsem se snažila o co nejprofesionálněji provedenou aplikaci amatérské výuky placenou přes E-Baki. Popravdě mi přišla jen knížečka s instrukcemi alá udělej si sám, ale nějak jsem to přelouskala. Tohle mělo údajně přivádět pozitivní energii, i když na tohle jsem nevěřila. Pro mě masáž byla jen příjemná aktivita, kdy se tě někdo silněji ale příjemně dotýká. Samozřejmě, pro Soru to asi bylo dost pohodlné, když při něčem takovém mohl jíst. A mě to nevadilo. Právě se mi plnil- sen?
Nemáš sny, Risoku.
Ale pocity ano.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 8:41 pm

"Niečo na tom bude." Nakoniec som si to pamätal trocha inak, no to nevadilo. Po tom, čo si prevzala poháril s vínom už sedela za mnou a začala ma masírovať. Aj keď nebola profesionálka bolo to naozaj príjemné, takže som na chvíľu zavrel oči, aby som si to lepšie užil. "Ale teraz vážne, ak ma budeš takto rozmaznávať tak to budem vyžadovať častejšie." Varoval som ju a pri tom ochutnal s toho jej umeleckého diela zvané špagety. Nechcel som teraz príliš jesť, keď nejedla ona, lebo by to nebolo slušné ale zasa som chcel ochutnať, aby som vedel, aké to je a aby som ju nejako neurazil. "Hmm je to dobré." Možno sa na tom vážne nedalo nič pokaziť ale dobré to bolo a za to som ju pochváliť musel.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 8:46 pm

"Častěji nebo ne. Asi to budu dělat i ráda." zasmála jsem se, přičemž veškeré mé mozkové buňky se nyní soustředily na jediné- Sorovy záda.
Jak jen říct, že přes plášť se to dělá DOST blbě? Přece mu neřeknu, ať se mi svlékne v posteli, ještě budu vypadat, že ho chci jen kvůli jednomu. To není vůbec pravda. Chci ho především z jiného důvodu. Další aktivity jsou jen třešničkou na dortu. panikařila jsem uvnitř své hlavy.
Pak jsem ale přišla na geniální nápad!
"Oh, hele, tady máš nějaký flek." i kdyby se zeptal kde a jaký, protože tam opravdu žádný nebyl, všechno bych ututlala tak rychle a zbavila se toho ještě rychleji, že by nebyla šance to jen tak prohledávat.
"Docela nestandartní večeře, hm?
Nestandartní, ale přecijen byla cítit větší blízkostí. A já si jí užívala. Jen jsem si nebyla jistá, jestli jsem si jí v pravém smyslu slova neužívala sama.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 8:55 pm

Jej odpoveď ma pri najmenšom potešila a preto som nemal prečo namietať. V tom mi povedala, že mám niekde akýsi fľak. "Kde ho vidíš?" Ja som si žiaden nevšimol ale ak by bol na chrbáte, tak to možné bolo, len som nevedel, ako by sa tam dostal ale to by bolo veľa možností. "Neštandartná to áno. Ale štandartné obsadenie účinkujúcich nie?" Keď si to tak zobrala len s ňou som takto chodieval na večere, predsa len aj ja som si užíval to, že s ňou môžem byť aj keď k nej nemám tak silné city, ako má ona ku mne. "Šrabkať budeš chcieť predtým, než zaspíš, že?" Predsa len tak sa jej možno bude lepšie zaspávať, teda ak pri tom vôbec bude môcť zaspať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 9:02 pm

"Myslíš, že tak budu schopná usnout?" trochu jsem zamrzla s úsměvem na rtech.
Už teď jsem se pomalu hroutila jen z představy, že se tohle opravdu děje ve skutečnosti a ne jen v mém snu. Mnohé přecijen mými sny zůstane navždy, s tím jsem byla smířená, stoprocentně. Přesto jsem pokračovala ve své dosavadní práci, i když jakmile jsem se podívala na svůj talíř na nočním stolku, vyhlásila jsem jediné slovo. "Pauza!" vítězným hlasem.
Okamžitě jsem si lehla, abych dosáhla na noční stolek a znovu si sedla, jen zvedla záda, za Soru. Tam jsem si v klidu jedla svoje špagety a byla jsem šťastná. Špagety. (*q*)
"Chtěl by jsi něco změnit na svém životě?" zeptala jsem se.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 9:08 pm

"Ak nie, tak si ľahnem k tebe a budem ťa pri tom hojdať, ako bábätko." Keď tak mohli zaspať malé deti tak by tak mohla zaspať aj ona. Keď sa pustila do jedenia, tak som sa doňho pustil aj ja, predsa len teraz bola reklamná pauza. "Neviem, možno by som neprijal tento post ale zas, hovorí sa, že je lepšie nič nemeniť, lebo to čo sme spravili bolo v tedy to správne rozhodnutie. Ty by si chcela niečo zmeniť?" Opýtal som sa jej a pokračoval som v vysávaní špagiet z taniera.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 9:13 pm

Vysála jsem svoje sousto špaget a významně se podívala do stropu se zavřenýma očima, přičemž jsem vidličku v ruce natočila do strany signalizující velice inteligentní a důležitou odpověď. "Rozhodně bych odmítla být dítětem Bouře. Potom bych možná chtěla být inteligentnější, krásnější, úžasnější, schopnější, dokonalejší, skvělejší, lepší kuchařka, lepší sekretářka, lepší člověk, lepší- už ani nevím. Je toho hodně, jsem perfekcionalistka. A já mám od dokonalosti hodně daleko." oznámila jsem se smíchem.
"Co bys tedy dělal, kdyby jsi nebyl Raikagem? Pochybuji že by mě Kogeki nechal v klidu odejít." řekla jsem s podivným úsměvem, ale stále s humorem.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 9:22 pm

"Ak by si bola krajšia inteligentnejšia a neviem čo všetko, to by sa do teba každý zamiloval v prvej sekunde. To by pre mňa nebolo príliš dobré." Predsa len by po nej každý išiel a dokonca už by som ani ja neodolal. Kto vie, čo by sa potom stalo. "Nemusíš byť dokonalá, keď si dokonalá aspoň pre niekoho nie?" Nemyslel som to presne na seba toto bola skôr len otázka. Dojedol som a odložil som tanier bokom, zobral som pohárik z ktorého som vypil víno a potom som si ľahol na kraj postele. Ležal som na chrbáte. "Vieš, že ja ani neviem? Asi by som bol stále u Anbu ako som bol. Aj keď teba by som šiel zachrániť aj tak to je jedna z vecí, ktoré by som zmeniť nikdy nechcel." Skonštatoval som po pravde a otočil som sa nabok smerom k nej. "Vieš, že som ťa ešte nikdy nevidel opitú?"
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 9:29 pm

"Pf." odfrkla jsem si, přičemž prázdný talíř už dávno ležel na nočním stolku a já rozpláclá na posteli.
"Být pro někoho dokonalá ... je to zajímavé. Nikdy jsem necítila potřebu taková být. Spoléhala jsem se vždy sama na sebe, neočekávala pomoc." zamyslela jsem se.
Vlastně jsme teď leželi vedle sebe, oba se dívali do stropu a přemýšleli. On se ke mě ale otočil bokem.
"Že ne? To zní jako nějaká výzva." zasmála jsem se, přičemž jsem se znovu napila pozvednutím hlavy.
"Stejně nemůžu říct, že bych nebyla částečně za Unrankyo ráda."
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 9:35 pm

"Nó a to je niekedy problém, že spoliehaš len na seba. Niekedy nieje zlé prijať pomoc aj od iných." Aj ja sám som zvyčajne všetko nechával len na sebe ale niekedy sa to proste nedá a začal som to rozlišovať, kde som si radšej pomáhať nechával. "Žeby s toho výzvu urobíme?" Opýtal som sa zo žartu aj keď som to nemyslel až tak vážne ale vôbec by to nevadilo.
"Tak, ak by tam neboli až tak prehnane tvrdý nemal by som proti tomu ani ja nič ale čo bolo veľa to bolo veľa. Aj keď by som bol radšej, keby ťa tam nezavliekli." Trénovať sa dá aj inak a nie takými šialenými spôsobmi no v tedy som do toho nemohol hovoriť nič, lebo som na to nemal takmer žiadnu právomoc ale to sa zmenilo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 9:39 pm

"Popravdě, člověk se nejlépe učí skrze bolest. Sice to nebyla Raikageho ideologie, ale nemohl nic učinit proti rozhodnutí klanu Yotsuki. Naopak ho i tak trochu porušoval." poznamenala jsem.
"Pf. Mě nechceš radši vidět opilou. Ještě bych ti začala tancovat na stole." zasmála jsem se. "Pokud bych teda okamžitě neusnula."
Stejně na Unrankyo vzpomínáš v dobrém, co jsem ti říkala, Risoku?
Teď mlč. Nepotřebuji tě.
Přijde chvíle, kdy mě budeš potřebovat více než jako svůj šeptavý stín.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 9:48 pm

"Možno to pravda je ale veľa shinobi sa stalo silnými aj bez niečoho takého." Ale bola to pravda, preto som to nemohol nejako príliš zamietať. "Takže ak budeš opilá tak mi na stole predvedieš strip šou? Kde je fľaša? Ide sa piť!" Prehovoril som radostne a pomerne presvedčene ale aj tentoraz som to myslel zo žartu, takže som ju nakoniec nepodal. "Aby som ti počas toho spánku niečo nevyviedol." Postrašil som ju a pri tom som k nej natiahol ruku k jej boku na ktorom som ju pošteklil. Bola to súčasť toho "Strašenia"
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 9:53 pm

"Kdo ví, jak se doopravdy stali silnými. Vždyť i bývalý Raikage si zažíval peklo. A čeho dosáhl." poznamenala jsem, přičemž jsem se zasmála nad jeho reakcí ohledně mého tance.
"Co by jsi mi mohl vyvVÉST?!" vykřikla jsem smíchem když mě začal lechtat na boku.
Ne, nejsem lechtivá. Ani trochu. Vše, co nyní říkám je stoprocentní pravda. Určitě. V tu chvíli, kdy se mě dotkl jsem mu danou ruku chytila oběma svýma, ale nemohu srovnávat svoji a Raikageho sílu. Jednoduše jsem se vysmekla na něj a držela ho za ruku.
"Tak takhle. By to. Nešlo." byla jsem z toho smíchu zadýchaná.
To nejzajímavější? Právě jsem seděla na Raikagem a myslela si, že jeho ruku držím a mám ve své moci. Naivka.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 9:58 pm

"Bolesť vie zvyčajne nepekne poznačiť." Po tom, čo si niekto začije veľkú bolesť tak je vždy po nej iný, než býval. "Niečo nekalé ... " Nepovedal som jej presne čo by som mohol urobiť ale určite by ma niečo napadlo, ak by to bolo zapotrebie. V tom sa na mňa posadila a ešte mi zabránila v tom, aby som ju štekil, lebo mi držala ruku, milé. "Ale prečo nie?" Držala mi našťastie len jednu ruku, tak som ju nechal v tom, že ju udrží a začal som ju štekilť na druhom boku, voľnou rukou.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 10:04 pm

"Tak, když vynecháme fakt, že ležíte se svou sekretářkou v posteli, Raikage-sama, pořád na vás sedím v bojovém kimonu." zasmála jsem se.
Zranění z druhého boku už bylo zahojené, byť mi tam jizva zjevně zůstane. Co už, jizev mám po těle už dost. Asi nikdy nebudu ta nejkrásnější Oblačnice pod sluncem.
"Nekalé věci byste mi přece neudělal, z toho jste vyrostl." vykala jsem mu, provokativně. "Od toho máme v Kumogakure no Sato vlastní lidi."
"Jaký je vůbec Raikage-san dnes?" zeptala jsem se s narovnáním nad Sorou.
Docela mě to zajímalo, přecijen pro mě nebyl jen tak ledajakým člověkem. Nebylo to kažení atmosféry, tedy- alespoň já to tak nevnímala. Bavili jsme se tu o mnohém, proč ne o tomhle.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 10:12 pm

"Nó tento fakt je pomerne zvláštny...." Bol som rád, že ju to ďalšie pošteklenie nebolelo, lebo po tom, čo som to urobil som sa popravde trocha zľakol, že jej tým niečo urobím ale našťastie sa to nestalo. "Myslíš? Niekedy si myslím, že som stále, ako malý." Povedal som smerom na to, že o mne povedala, že som z toho vyrástol. "Vieš, že na to ti nebudem môcť poriadne odpovedať? Skôr niečo také by mala zhodnotiť nestranná osoba, napríklad ty. " Predsa len o sebe rozprávať to mi akosi nikdy nešlo, tomu som sa rád vyhýbal ale nevadilo mi to, predsa len som sa z toho vedel vykrútiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 10:17 pm

"Zvláštní? Mě vyhovuje." zasmála jsem se, přičemž pokračoval v konverzaci.
Vyslechla jsem si i jeho komentář o tom, že si přijde jako malé dítě. "Mohla bych mít zajímavou poznámku, ale nechám si ji pro sebe." uchechtla jsem se.
V další chvíli mi ale odpověděl na mou otázku ohledně Raikageho- zasmála jsem se tak, až jsem se mu musela opřít lokty o hrudník a přiblížit svou hlavu k té jeho.
"Nemyslím tebe! Myslím Seishiho-san!" smála jsem se. "Jaký jsi ty už vím. Dokonalý, boží, skvělý a úžasný v jednom. Prostě najs." víno asi nabíralo na síle.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 10:23 pm

"Poznámka? Ja by som ju rád počul." Povedal som zaujato, predsa len ma zaujímalo, čo za poznámka ju napadla. "Ale ale ale s toľkej chváli sa tu roztopím od červene." Po tom, čo som to dopovedal som ju prevalil vedľa seba a rukou som si ju k sebe pritiahol. Nemalo by jej to vadiť a ak hej stačilo len povedať. "Tažko ti o ňom budem hovoriť ale viem to, že je veľmi silný a múdry. Do tejto dediny by mohol priniesť ešte veľa ale ja sa mu musím pomstiť za to, že ťa zranil." To posledné som povedal odhodlane. Možno bol silný ale urobil niečo, čo som mu nemohol odpustiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 10:28 pm

Chvíli jsem se pozastavila, i když jsem ležela vedle něj.
"Pomstít?" zopakovala jsem, "Seishi-san měl vždy pro své činy důvod. Věřím, že ho měl i tehdy." zamyslela jsem se.
"Dlouho jsem ho neviděla. Od Ceremoniálu už vlastně nikdy." zavpomínala jsem, přičemž jsem si rukou přejela po krku, kde jsem měla vytetované znamení Bouře. Ano, byl to on, od koho jsem ho získala.
"Moudrý byl vždy, o síle nemluvím. Vždy jsem obdivovala jeho smysl pro realitu. Jeho život byl těžký, z části ho i chápu. Neměl na výběr. Odkud se vůbec znáte? Nemyslím, že by jen tak napochodoval do středu vesnice s úmyslem zabít Raikageho."
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 10:33 pm

"Aj keď dôvod mal urobil niečo, čo nemal." Bol som tvrdohlavý a toto by som si určite nenechal vyvrátiť. Dá sa povedať, že ho videla pomerne dávno a pri tom nedávno, vďaka poslednej udalosti, kde ju zranil. "Nó to je dlhá história. Dokonca ti môžem povedať, že to s tým posledným si takmer trafila, lebo si vážne napochodoval do dediny." Predsa len on sa vyhol jej technike, takže ona o ňom nemohla vedieť preto som teraz rozmýšľal, že jej radšej viac už nepoviem. Pri tom, ako som teraz ležal som privrel oči.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 3 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru