Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

+6
Yorimi Sonoe
Z
Nao Okumura
Ken Hiashi
Seishin Yuna
Kuro Sakai
10 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Oct 31, 2014 12:09 am

U Bavlněné ponožky je malý bar v novém centru Kumogakure no Sato. Ve dne je to docela pěkné místo, vhodné klidně i pro rodiny s dětmi. Ale v noci se mění na doupě všech alkoholiků ve vesnici. Můžete zde koupit všelijaký možný alkohol za poměrně slušné ceny a jsou tu i nealkoholické nápoje pro abstinenty popřípadě nezletilé.
U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR 11alsom
Když budete mít štěstí tak na baru můžete být obslouženi majitelem - Kuro Sakai
Ovšem v jeho nepřítomnosti zde obsluhuje krásná slečna jménem Yoko. 
Alkohol naléváme pouze starším 18ti let.
P.S: Pokud tam bude Kuro - můžete to zkusit od 15ti
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Oct 31, 2014 2:33 am

Kdysi na tomhle místě stál takový malý špinavý lokál, jenže po smrti majitele upadl do rukou vesnice a od té doby je tu zavřeno a roky sem nikdo nevstoupil. A byl jsem to já, kdo se ujal obnovení a rekonstrukce tohohle místa. Pro tuhle příležitost jsem zvolil běžný oblek, kdy jsem si vzal bílou košili s černou vestou a černými kalhotami. Vypadal jsem jako takovej barman. Nikdo by si asi neřekl že jsem shinobi. Ovšem,.. ta bílá byla chyba. Když jsem poprvé otevřel dveře tak jsem měl možnost spatřit vlastně kompletně zašlou hospodu. Všechno bylo pokryté prachem, nikdo na to nehodil ani igelit. Co jsem taky čekal od téhle vesnice.

Štěstí že se mi podařilo za pár set ryo přemluvit místní aby mi pomohli s přestavbou tohohle pajzlu. "Goremu no Jutsu" složil jsem několik pečetí v mžiku a z úst se mi začal dostávat malý kamenný golem co byl zhruba stejně velký jako já. Bylo to možná zvláštní využití S rankové techniky, ale pomáhal mým pracovníkům přenášet trámy a jakkoliv složité věci. Já sám jsem vlastně celou dobu pochodoval mezi lidmi s hlavou zabořenou v papírech a sepisoval jsem útratu a zároveň co musím sehnat a hlavně jsem si načrtával zhruba plány jak by to mělo vypadat. Jediné co nebylo třeba měnit byla většina alkoholu a bar byl opravdu z kvalitního dřeva a tak vydržel i ty roky neudržovaný a stále se lesknul, stačilo ho několikrát přejet hadrem a pak ještě barové stoličky a podlaha. Díky bohu!.

Trámy potřebovaly vyměnit, protože kdyby to tu takhle zůstalo o pár dní déle tak by mi to spadlo na hlavu. Normálně by taková oprava trvala týdny a musela by se kvůli tomu přestavovat celá budova. Ovšem díky golemovi, který držel strop místo odbouraných trámů se nám podařilo vyměnit trámy aniž bychom to museli celé zbořit. Museli jsme vyměnit i vnější okna a žaluzie, které byly tak špinavé že ať už se to mylo sebevíc tak se to rozhodně nelesklo novotou. A proč šetřit když peníze na to jdou z rozpočtu vesnice. Dále jsem pobíhal po centru a zařizoval zásobování a sháněl dobrého tesaře. Všechno bylo vlastně celkem náročné, vzhledem k tomu jak nerad jsem se bavil s náhodnými lidmi. Na nebi stále svítilo slunce a já jsem roztáhl žaluzie na střešních a vnějších oknech, takže se začalo do baru dostávat denní světlo a celkem to tu prokouklo.
U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Tumblr_mop6o93I4R1s17w80o1_500


Věci se dávali rychle do pohybu a díky tomu že mi pomáhalo tolik lidí, jsem začínal mít pocit že mi ten přiblblej úsměv snad zůstane. Největší problém byl asi s tím že jsem musel sehnat člověka co se tu o to bude starat. Já sám jsem byl víc než kvalifikovaný pro práci barmana, ale nesmělo se zapomínat na to že jsem stále měl určitou povinnost vůči vesnici. Proto jsem vypsal konkurz na to že hledám člověka na obsluhu baru. Hlavním požadavkem bylo aby se s lidma prostě nesral a taky dokázal bránit pokladnu kdyby se někdo pokoušel o přepadení. Ale já sám jsem měl svůj speciální způsob jak vybrat vhodného člověka na tuto pozici. Jako šéf jsem se snažil působit prostě děsivě, což mi nedělalo problém když všichni zájemci byly z řad obyčejných občanů Kumogakure.

Jako první se objevil mladík jménem Yuu. Mladý blonďáček. Jako barman měl určitou praxi a odpovídal poměrně sebejistě, ale kdyby zafoukal větřík tak se zlomí v pase. Takže by ho zákazníci prostě nerespektovali. Když někdo přebere tak jediný co potřebuje, je chytnout za límec a vyhodit ho ze dveří.
Další kdo se objevil byl další chlápek, tentokrát o něco starší a na první pohled byl i celkem sympatický. Jeho problém byl v tom, že byl zkrátka úplně stupidní a rozhodně jsem nechtěl mít za barem člověka co neumí plynule číst z lístku a nespočítá si tržby.
No pak tam přišlo několik dalších lidí co měli vždycky nějaký vady. Možná jsem byl detailista, ale chtěl jsem mít všechno podle sebe. Až po několika desítkách lidí se vynořila ona, Yoko!

Yoko

Po několika hodinách pohovorů jsem to už vzdal a pohovory jsem pro dnešek uzavřel. Seděl jsem na baru a popíjel whisku. Abych to tady všechno nevypil než to tady otevřu.
V tu chvíli jsem uslyšel ženský křik za zády "Ksó! Ksó! Ty úchyle, dej ty pracky pryč!". Otočil jsem se a uviděl jsem malou černovlásku v maidkovský zástěře jak právě zneškodnila dva moje pracovníky pánví. Přišla ke mě celá naježená a naštvaně spustila. "Kde je tady šéf?!! Ha!??"
Odspodu jsem si jí prohlédl a propíchl jí nepříjemným pohledem. "Kuchařku nehledám." řekl jsem jako kdyby mě vůbec nezajímalo co po mě chce. Už jsem měl celkem popito a začal jsem se dostávat do fáze kdy jsem byl smutný z toho že jsou všichni kolem mě tak strašně stupidní.
"Jsem Yoko a jsem tu kvůli tý práci barmanky! A beru jí!" okřikla mě a začala mi mávat pánví před obličejem. Byla opravdu troufalá a kdyby přišla o flašku později tak už mě rozhodně nebude zajímat že je ženská. No ale jeden bod z mého seznamu přání splnila, rozhodně bych se nebál jí tu nechat samotnou.
"To záleží na tom, jestli umíš i něco jinýho než se ohánět pánví." pohledem z ní jsem přejel na lahve, jež se nacházeli za jejími zády. "Tak mi namíchej Gin s tonicem, pro začátek" znovu jsem jí začal ignorovat a věnoval se svému pití. V tu chvíli mi začali po lesklém baru přijíždět různé drinky z lístku. Začal jsem ochutnávat jeden po druhém a všechno se zdálo v pořádku. Jenom já jsem se začal cítit trochu mimo. Vytáhl jsem z kapsy obálku, kterou mi dal předtím Raikage za mojí misi a posunul jsem jí směrem k Yoko. Když si jí přebrala tak se za ní vynořil schovaný kamenný golem a chytil jí kolem ramen tak aby se nemohla hýbat a vynášel jí ven z baru. Snažila se bránit, ale marně. "Tý háájzle! Pusť mě! Zabiju tě! K**va!" křičela a oháněla se pánví. "Zítra tady budeš v 10 hodin ráno a zkus si trochu vylepšit slovník." řekl jsem dostatečně nahlas aby mě slyšela a nalil jsem si minerálku abych trochu vystřízlivěl. Sledoval jsem jenom jak ostatní pracují.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Oct 31, 2014 12:56 pm

Vedela som, že ten ANBU si chce niečo založiť. Nejaký bar. Začula som to totiž z jeho rozhovoru s Raikagem, nech som sa už snažila akokoľvek nenačúvať. Jednoducho, keď niekto nechá pootvorené dvere, človek za nimi je nútený načúvať či sa mu to páči alebo nie. Okrem toho som si ale na nič nespomínala a vlastne som ani netušila, o čom poriadne ten rozhovor viedli.
Prešmykla som sa pomedzi niekoľko ľudí a nadvihla obočie, keď nejaké mladé dievča vyniesol von podivný zemný golem. Nemohla som si nevšimnúť ten jej mimoriadne neslušný slovník. Čo sa tu, sakra, deje? Opýtala som sa viac menej seba. Uprela som zrak na oného ANBUa a bez slova sa k nemu priblížila. Ideš so mnou na misiu. Oznámila som mu. Nedávala som mu možnosť výberu. Jednoducho šiel, či sa mu to páči alebo nie.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Oct 31, 2014 1:20 pm

V klidu jsem popíjel na baru a sledoval jsem jak se ze dlouho špinavé neudržované díry začíná stávat bar přesně podle mých představ. Docela by mě zajímalo jak to tady zvládne Yoko až tady nebudu. Zítra jí budu muset trochu zaučit. Hlavou mi proběhlo několik jejích slov a pomalu mě z té představy že to tady s ní budu muset udržovat začínala bolet hlava. Ovšem z nějakého důvodu se mi zvedali koutky úst nahoru. Dneska jsem asi moc vypil,..
U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Tumblr_inline_mjof57eXgK1qz4rgp
Když jsem se otočil tak vedle mě stála slečna, kterou jsem potkal v kanceláři. Jelikož jsem měl něco upito a ona jako ANBU očividně nedělala rámus jako Yoko, tak jsem i jí vůbec nevšiml a trochu vykuleně jsem se na ní díval když spustila že jdeme na misi. "Hádám že nemám na výběr." řekl jsem poměrně sarkasticky a kopl jsem do sebe zbytek skleničky s minerálkou. Je to fakt hnusný, ale jestli mě čeká mise,.. 
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Oct 31, 2014 1:28 pm

Vrhla som naňho trochu ľútostivý pohľad, samozrejme hraný, a zavrtela hlavou. Nemáš. Pokrčila som ramenami. Sama som na takúto misiu vážne nechcela ísť a nemala som ani poňatia, koho by som so sebou mohla vziať. Vzhľadom k tomu, že z neho bol cítiť alkohol, mierne som sa zháčila a ohrnula nosom. Vytriezveš sám alebo ti k tomu mám dopomôcť? Facky sú údajne veľmi efektívne v takom prípade. Zaškerila som sa naňho.
Nemohol ísť na misiu takto! Alebo? Možno by cestou vytriezvel. Kto vie. A čo ak by sa tak nestalo? Priniesol by ešte viac škody ako úžitku.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Oct 31, 2014 1:40 pm

Tak nějak jsem si všiml že nemám na výběr. Všechno zákonitě vedlo k povinnostem a jelikož tohle není tak úplně moje vesnice, asi si nemůžu dovolit odmlouvat. No alespoň budu mít,.. příjemnou? společnost. Prohlédl jsem si znovu Yunu aniž bych nějak řešil co říká a vstal jsem a sundal jsem si černou vestu a začal jsem rozepínat košili. V jednu chvíli to mohlo vypadat jako kdybych měl nějaké nekalé úmysly (You know,.. ), ale v tu chvíli jsem zalezl dozadu a převlékl jsem se do něčeho,.. víc bojového. Moje klasická uniforma s bílou vestou co nosí Kumogakure ANBU a pod tím černý úbor, který se nosí v Iwě s jedním dlouhým rukávem. Po chvíli jsem vylezl ven.
"Takže o co jde?" zeptal jsem se, zpod baru jsem vytáhl bloček a vytrhl z něj papír abych rychle napsal Yoko vzkaz že tu nebudu a instrukce co má udělat. Nechal jsem tu i nějaké peníze pro dodavatele a pak jsem přešel přes Yunu a pobídl jí tím k odchodu.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Oct 31, 2014 2:27 pm

Odvrátila som zrak, keď sa začal predo mnou rozopínať. Najskôr som si myslela, že má nebodaj nejaké úmysly, ale keď zmizol, vydýchla som si a sadla na stoličku. Netrvalo dlho, než sa vrátil. A ja som si ho prehliadla od hlavy po päty. Konečne vyzeral ako človek, alebo skôr...ANBU.
No, máme ochrániť istých robotníkov na hranici Oto no Kuni, ktorí nám pomôžu so zrekonštruovaním Kumo, pred nejakou bandou tupcov, ktorá tomu chce zabrániť. Vyskočila som ladne na nohy a upravila si chránič na predlaktí. Mali by sme vyraziť hneď, nech sme tam čo najskôr. Prudko som sa otočila a vyrazila k bráne, pričom som si cestou kontrolovala, či mám všetko pri sebe. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Dec 24, 2014 11:06 am

Bol celkom pohodový a pokojný deň. Cez ulice prefukoval studený vietor a ja sám som sa rozhodol ísť do baru... Áno cez tieto dni som jednoducho musel ísť do baru. Predsa som tieto dni strávil sám, vlastne... Nao je preč, znova niekam zmizol a ja som nemal potuchy kam. Rin, o nej som nepočul pár mesiacov, taktiež niekam zmizla.. Otec v tomto roku.. zomrel .. Takže som ostal tieto dni sám. Prišiel som do baru, vypadalo to tu celkom slušne, sadol som si k jednému stolu. Zatiaľ som sa neopúšťal, nebral som si žiadne alkohol ale len obyčajný džús... Najlepšie pomarančový, ktorý som si objednal.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Dec 24, 2014 6:18 pm

Prečo je v tento krásny večer niekto ako ty tak sám? Ozvalo sa tesne vedľa Kena. Možno sa zľakol. Pohybovala som sa ozaj nečujne a prekvapilo ma, že ho tu vidím samého. Kde máš Rin? Nadvihla som jedno obočie a sadla som si oproti nemu, pričom som neustále pozorovala dvere, či sa tu Kuro objaví. Dúfala som, že áno, necítila som sa dobre kvôli tomu, že som sa správala tak...netímovo. Povzdychla som si. Prosím si červené víno. Oznámila som čašníkovi skôr, než sem vôbec stihol dojsť. Netrvalo dlho, než sa predo mnou objavil pohár vína krvavo červenej farby. No, sú Vianoce. Čas by sa mal tráviť s rodinou a ja miesto toho sedím zrejme v jedinom otvorenom bare v okolí s alkoholom v ruke. Viditeľne som nemala dobrú náladu. Schmatla som pohár do ruky a pomaličky si popíjala víno, milovala som ho, ale nikdy som ho nevypila toľko, aby som sa z neho nedajbože ešte opila.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Dec 24, 2014 7:35 pm

Konečně jsem se vrátil do vesnice a tak jsem se šel podívat do mého baru, jak tedy skončila rekonstrukce a vůbec jestli to tady Yoko nezbořila. Spolehnout se na ní nakonec nebyl zas tak špatnej nápad. Když jsem se objevil před barem tak jsem si všiml menší vánoční výzdoby okolo dveří a červených ponožek, které visí u nápisu nad dveřmi,.. což je vlastně docela chytré a sedí to. Mírně jsem se nad tím pousmál a nahlédl jsem dovnitř oknem abych zkontroloval kolik je tam lidí. Koukám že hodně lidí radši vánoce utopí v chlastu,.. Sám jsem vešel zadním vchodem abych na sebe hodil nějaký jiný hadry. Za barem jsem na sebe hodil barmanskou uniformu a pak ke mě přiběhla nafučená Yoko a prej co si myslím že nebudu chodit do svýho baru, že se mi o to tady pořád starat nebude. No já jsem jen schoval ocas mezi nohy, nechal si dát na hlavu santovskou čepičku a nehodlal dál odmlouvat. Vypadá to že někdo za tu chvíli co jsem byl pryč přebral podnik. Tak jsem tedy vyšel na bar s přiblblým výrazem, protože jsem vypadal jako idiot co nosí santovskou čepičku a hned jsem si na to šel nalít panáka, nebo dneska v noci umřu. Když jsem si všiml na baru Yuny a jejího společníka, kterého jsem neznal,.. tak jsem nechtěl nějak moc rušit a jen jsem jim popřál. "Šťastné a veselé" na mé tváři se objevil cynický úsměv a zakroutil jsem hlavou tak že rolnička na čepce lehce zacinkala.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Dec 24, 2014 7:55 pm

Objednal som si niečo tvrdé, lebo jednoducho s džúsom na Vianoce a sám to nešlo... O chvíľu sa tu objavila pre mňa trochu známa osoba, Seishin Yuna. "Rin? Odišla, je preč.. neviem kam sľa, kedy odišla, netuším ani prečo a kde bola chyba... Jediné čo mi ostáva je zabudnúť." Keď som dohovoril, hodil som do seba prvého panáka. "Prečo nie si s rodinou?" Opýtal som sa jej, podľa mňa mala byť s rodinou, stále je to lepšie ako byť v bare a sám... V tom prišiel čašník alebo majiteľ či kto to bol. "Aj tebe..." Uškrnul som sa, vypadal dosť komicky s tou čiapkou na hlave. Dnes bol naozaj podivný deň, nikdy som nečakal, že skončím takto v tento rok na Vianoce.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Dec 24, 2014 8:03 pm

Usmiala som sa, keď som vo dverách zbadala Kura. Trochu som sa posunula, aby som mu uvoľnila miesto a len čo nám poprial šťastné a veselé Vianoce, okamžite som ho chytila za predlaktie a stiahla ho na voľné miesto vedľa mňa.
No, vieš Ken. Povzdychla som si. Prišla som príliš neskoro, vieš, náš klan slávi Vianoce spolu, teraz je už dávno po večeri, darčeky sú už rozbalené a nechcem zase vidieť ten mamin vyčítavý pohľad, že zase pracujem v deň, kedy by som mala mať voľno. Pokrčila som ramenami. Iní by šli i napriek tomu domov, ja som to nedokázala. Bude im dobre aj bezo mňa. Neviem, chlapi, ale zdá sa mi, že dnes som tu jediná, kto tu pije alkohol. Vážne ma v tom chcete nechať samú? Nadvihla som obočie a odpila si z vína. Možno si potom dám vodku, neviem, ale určite by som potrebovala sa trochu...Hmm...odreagovať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Dec 24, 2014 8:20 pm

Věnoval jsem Kenovi uštěpačný úsměv, který v tyhle šťastné svátky mohl vypadat spíš jako kdybych kazil vánoce. Ale hádám že nikdo, kdo v tenhle den posedává v baru není zrovna šťastný a tak ho nepřekvapí že zdejší barman se tváří jako nějaký Grinch. Za barem jsem se rozhlížel po zákaznících a když jsem vyšel tak mě Yuna zatáhla a skoro jako kdyby mě posadila vedle sebe. Trochu překvapeně jsem zamrkal a usoudil jsem že jsem na ženský fakt moc slabej a neumím se jim vzepřít. Jakoby nestačila moje milá servírka. "Promiňte Yuna, jsem tu trochu pracovně" znovu jsem vstal a zašel znovu za bar a když jsem slyšel jak si stěžuje že nikdo nepijeme tak jsem se zatvářil trochu kysele. Přece jenom jsem měl už takovej pocit jako kdybych byl v lihu permanentně. Navíc jsem tu naslouchal problémům mých štamgastů a aspoň mě to dostalo do vlastního trápení. Jedna co nechce domů a Ken očividně taky nemá za kým jít,.. asi jako já.
"Tak,.. co si dáte? Je to na účet podniku když jsou ty vánoce,.." poupravil jsem si čepku na hlavě a vytáhl tři skleničky. A navíc jsem to možná tady Yuně dlužil, ale radši jsem zůstával nohama na zemi.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Dec 24, 2014 8:37 pm

Yuna mala dobrý dôvod na to, aby nešla sláviť s rodinou, teda aspoň v mojich očiach to bolo dostatočné, aspoň tu nezhnijem sám... Škoda, že sa Kuro nepridal a odmietol, no teda nedalo by sa povedať, že odmietol, o chvíľu na to nás ponúkol nejakým pitím podľa výberu, bol som chvíľu nerozhodný. "Daj mi saké." Rozhodol som sa momentálne piť niečo klasické... Času bolo ešte dosť a dnes som sa rozhodol, že nezostanem len tak na sucho. "Yep, vy dvaja sa poznáte odkiaľ?" Znela ďalšia otázka, keďže Kuro vedel jej meno, tak som usúdil, že sa poznajú. Tak nejak ma to zaujalo.. Počkal som si, kým mi Kuro naleje. Na prvý pohľad to bol dobrý chlapík.. Predsa len rozlieval zdarma, tak už len z toho dôvodu sa mi zdal na prvý pohľad celkom v pohode.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Dec 24, 2014 8:55 pm

Pozrela som sa na Kura trochu sklamane. Škoda. Myslela som si, že aspoň dnes si dá voľno a pridá sa k nám. "Prosím si vodku. Je mi jedno akú a koľko percentnú." Zamrmlala om trochu so skleslym výrazom v tvári. Plánujem sa snáď dnes ožrať? Kto vie, ale túto možnosť som nevylučovala. "Z misie. Len pred chvíľou sme sa z nej vrátili." Vysvetlila som Kenovi a hodila svoj pohľad niekam do neznáma. Bola som akási nesvoja, ani som sa len neusmiala.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Wed Dec 24, 2014 9:18 pm

 "No nekoukej takhle na mě,.." podíval se na Yunu a nasadil jsem barmanský úsměv a tak nějak se zastavil tady u mých dvou klientů. Nebyl jsem tu jediný kdo obsluhuje a tak jsem měl nárok na to si vlastně dělat co chci když to tu vlastním. Vytáhl jsem z poličky flašky a rozlil jsem do jedné nějakou né úplně lacinou vodku, do druhé teplé saké a do třetí tequilu. "ale nikomu neříkejte že je dneska zadarmo,.. víte jak to chodí,.." lehce jsem se ušklíbl a posunul k nim jejich pití. Když Yuna odpověděla tak jsem jen přikývl a moc jsem o misi nechtěl mluvit, pochopitelně. Jenom jsem se posadil na vyšší stoličku za barem a sleduji ty dva.
"Jop,.. tady Yuna mi zachránila zadek,.." pousměji se mírně a snažím se brát to s nadsázkou. Přece jenom jsou vánoce a umím přiznat chyby. Já jí vlastně předtím neodpověděl. Takže jsem tímhle nějak chtěl říct že jí děkuji,.. Podíval jsem se na Kena a pozorně jsem si ho prohlédl, ve vesnici jsem nový a většinu zdejších shinobi jsem neznal.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Dec 24, 2014 9:46 pm

Dostal som pred seba svoje saké. "Díky" Zneli moje ďalšie slová, zdvihol som pohárik "Tak na zdravie." povedal a hneď som ho aj vypil. Potom som položil prázdny pohárik na stôl, pozrel som sa na Kura. "Mimochodom ja som Ken Hiashi." Natiahol som k nemu ruku. "Odkiaľ vlastne si ? Nikdy som ťa v dedine nevidel." Opýtal som sa, pretože ma to zaujímalo, ak by tu bol od malička, určite by som ho spoznal aspoň z videnia, ale ja som si ho naozaj nepamätal. Potom som si všimol ten výraz Yuny.. Vždy je veselá, teda skoro vždy a pokiaľ nemá na tvári úsmev, tak sa asi niečo deje. To som teda usúdil. "Čo je ?" Spýtal som sa smerom na Yunu. Dostával som náladu, keďže podľa mojich predstáv som tu mal byť sám, ale títo dvaja ľudia mi zlepšili náladu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Dec 25, 2014 4:25 pm

Vzala som si od neho pohár vodky, pekne dlho som nič také nepila, preto som sa tak trochu prekvapene zaxichtila, keď som ju do seba na raz naliala. Nič hrozné to ale so mnou neurobilo, nepridalo mi to na nálade ani neubralo, proste som bola rovnaká.
Ono, alkohol na mňa nemal nikdy spočiatku veľký vplyv. Musela som toho vypiť ozaj dosť, aby mi začalo, ako sa vraví, hrabať. Ale nepreháňaj. Venovala som Kurovi krátky pohľad, následne som som si založila ruky na hrudi a preložila nohu cez nohu. To nič nie je. Mávla som rukou a jemne sa usmiala, aby som mu potvrdila, že všetko je v poriadku. Teda, aby to aspoň tak vyzeralo. Pravdou ale bolo, že som mala náladu na prd. Tak trochu kvôli Kurovi, cítila som sa pre to, čo sa stalo na misii, strašne previnilo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Nao Okumura Thu Dec 25, 2014 5:25 pm

Bol nádherný Vianočný čas, kedy na ulciach panoval pokoj, láska a porozumenie. Vojna vo svete na malý okamih skončila a celý svet si užíval týchto pokojných sviatkov. Väčšina barov bola obsadená, plná ľudí ktorý si v tej zime prišli užiť posledné dni týchto sviatkov. V bare u bavlnenej ponožky panoval pokoj, kým za oknami sa neozval na malý okamih ohromný hluk a dlhé cinknutie, po ktorom nasledovala nadávka za nadávkou.
"Skur*etá zima.." Ozvalo sa hrubším hlasom od dverí, ktoré sa náhle rozleteli a do vnútra som podľa očakávania zo slušnej vetnej konštrukcie, vstúpil ja. Ako šlo očakávať, neajé to brandy som už v sebe mal, napriek tomu som si zachovával chladnú hlavu a vyrovnaným krokom som si to odkrivkával priamo ku baru. Ešte doteraz som pociťoval následky z porezania pri zraze Kágov ktoré našťastie dopadlo katastrofálne. To kde sa v túto chvíľu nachádzal Raikáge ma ani najmenej netrápilo, to ako odmerane sa správal voči Reine ma kompletne naštvalo a tak som si to šiel vykompenzovať na alkohole. Napriek tomu že som mal zákaz, konečne som necítil Yunu za sebou, ktorá na mňa mala dávať pozor a tak som as rozhodol ignorovať všetko čo som mal prikázané. Než som však došiel ku baru, nechtiac som sa zachytil o stôl, pri ktorom stál barman a sedela tam s Kenom aj Yuna, na ktorom som sa takmer rozbil nebyť pohotovej ruky s ktorou som sa zachytil o neďalekú stenu avšak stihol som si udrieť nohu.
"Do pí*e s tak.. Ken?" Môj pohľad okamžite padol na Kena, na ktorého som úplne náhodou narazil, následne som svoj pohľad presunul na Yunu sediacu neďaleko. Na malý okamih sa mi na tvári usadil výraz typu, no mne sa sníva, pár krát som zažmurkal než som sa rýchlo od nich odvrátil a ďalej si to krivkal k baru kde som okamžite začal so svojím rituálom pitia veľkého množstva alkoholu v extrémne rýchlom čase. Snažiac sa vypiť čo najviac alkoholu než mi to tí dvaja zatrhnú.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Thu Dec 25, 2014 6:33 pm

Ale protože je Kuro tak skillfull čtenář a vlastně celou dobu uvádí špatné prostředí,.. tak ve skutečnosti nesedí za barem, ale nakonec se vážně posadil ke stolu ke Kenovi a Yuně. Myslel si totiž že se sedí u baru,... (baka ne) Protože ho prostě asi jeho bar zas tak nezajímá a bere to hlavně jako varnu na prachy a alkohol zdarma. Fakt, že většinu výdělku propije sice moc nepřidává, ale budiž. Pozorně jsem si prohlížel oba dva a možná se to nezdá, ale moc dobře jsem dokázal prohlédnout lidi a tyhle falešné úsměvy. Možná to bude i tím, že už mám nějaký ty zkušenosti, nebo je to prostě talent. Ale nic jsem neříkal a jenom jsem se podivně uculoval a znovu si nalil. "Nepocházím z Kumo, jsem nuk~" najednou se rozrazily dveře a já to nedokončil. Uslyšel jsem hluk a křik. Skrz relativně nový bar se potácel nejspíš už posilněný chlápek, který následně málem zbořil stůl a očividně buď Kena poznal a nebo něco mrmlal. Potom se dostal až k baru a já jsem se jenom ohlédl a mírně si povzdechl. "Mám blbej pocit že s ním bude problém,.. " podíval jsem se zamyšleně na hodinky a fakt bylo ještě hodně brzo na to, aby byl někdo takhle na káry.
Já jsem se ještě ujišťoval že Yoko stojí za barem a že bude vědět kdy mu přestávat nalévat. Ale nějak jsem tušil to radši půjdu zkontrolovat.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Dec 25, 2014 9:21 pm

Bol tu pomerne kľud, pokiaľ neprišla nová osoba do baru. Nao, bol jeden z mojich najbližších, teda aspoň tak to bolo v minulost. "S ním a problémy? On je na ne magnet... " Povedal som popod nos, nie moc nadšene, predpokladal som, že prišiel práve z misie. Bol pekne naliaty. Nao sa tak nejak zmenil .. Nevidel som ho dlhé roky a teraz čo z neho zostalo, bol to síce Nao, ale nie tak úplne, ktorého som kedysi poznal. Pozrel som na oboch prítomných. Yuna sa usmievala a vypadala v poriadku, na druhú stranu mi to tak nepripadalo, nevedel som čo si mám myslieť. "Tak čo s ním?" Opýtal som sa, ukázal na Naa a pozrel na Kura...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Dec 26, 2014 11:52 am

Človeka, ktorý práve vošiel, som si nevšímala. Teda, až kým sa neobjavil neďaleko nášho stola, pričom cestou sa skoro zabil. Nao. Pohliadla som naňho prekvapene, najprv som ho opäť chcela za to zdžubať, ale na druhú stranu...Boli sviatky. Zjavne bol sám, presne ako my, prečo by sa teda aspoň teraz nemohol ožrať, že? Keby niečo, pri vedomí som, viem kto som, viem, čo robím, takže ho môžem zastaviť. Jednoduchým spôsobom. Kuro, dnes mu dovolím sa ožrať, aj keď už ožratý tak povediac je. Keby niečo, viem, ako ho veľmi rýchlo skrotiť, takže sa nemusíš ničoho obávať. Na tvári sa mi objavil ten bezstarostný výraz. Mohol mi veriť. Bolo mojou povinnosťou, misiou na Naa dohliadnuť, nech zase nerobí hlúposti a nevrieska po celej Kumo ako tarzan. Jop, a je to na mňa. Pokrčila som ramenami.
Dopila som vodku, ja sama som mala dosť. Síce som nad tým pôvodne uvažovala, ale presne v tejto chvíli som sa rozhodla, že sa neožeriem. Dnes zostanem triezva a budem na Naa dohliadať, prípadne aj na tých dvoch, pokiaľ sa rozhodnú vypiť trochu viac alkoholu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Nao Okumura Fri Dec 26, 2014 12:08 pm

Chvíľkami sa zdalo že za barom budem vystrájať, ale čo bolo pre všetkých prekvapením bolo to ako som s pokorou pil. Len čo som si sadol za bar a pohliadol na barmanku ktorá mi okamžite naliala ako známejšiemu Jacka Danielsa, vzal som pohár do ruky a začal ho pomaly popíjať.
"To je na Yunu.. To je tá kočka tam za tým stolom.." Prehovoril som hlasnejšie, či ma už počuli alebo nie, po tom čo prišiel Yune účet aj za mňa, muselo jej dôjsť na koho som začal piť. Nie že by som nemal peniaze, po tom fiasku na stretnutí Kágov som si niečo našporil ale načo mínať svoje vlastné peniaze keď môžem míňať cudzie. Chvíľkami som zdvihol pohľad od pohára ktorý som celý čas držal v rukách a dolieval si, rozhliadol som sa po bare a na chvíľku skončil na skupinke pri stole, než som sa zase vrhol na pohár. Avšak hladina alkoholu v mojich žilách začala stúpať, a rovnako aj zvyšujúci hlas pri ktorom som si objednával alkohol, nasvedčoval o blížiacej sa pohrome.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Kuro Sakai Fri Dec 26, 2014 12:23 pm

Pohledem jsem těkal mezi Kenem a Yunou a stále jsem se tak nějak neutrálně uculoval. Že by na mě dopadala vánoční atmosféra? No to asi zrovna ne, ale prostě jsem se vehementně snažil nemračit se. "Však dokud nikoho neotravuje a pije,.. tak to prospívá mému podniku. A navíc jsou vánoce" odvětil jsem Kenovi a pak se na mojí tváři objevilo malé překvapení. Ale nedal jsem to nijak najevo a dál jsem se tvářil jako flákající se barman. Sundal jsem si z hlavy tu otravnou čepku, protože v ní vypadám dementně a taky protože mě čepice koušou. Prohrábl jsem si vlasy aby mi nepadaly do očí. "Dnes mu to povolíš, Yuna? To je jako nějaká idylka?? Tvůj manžel těžkej alkáč a ty ho pak budeš tahat domů,.." mírně se ušklíbnu a trošku provokativně se kouknu na Yunu.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Dec 26, 2014 2:42 pm

"Skôr sa bojím, že ak to preženie, on nejaký ten problém pritiahne.. " Poznamenal som, keďže som ho dosť dlho poznal. Veril som však, že dnes bude pokojný...
Ja osobne som pokračoval v pití saké, panák za panákom, nie moc rýchlo aby som sa tu neztrieskal ako také prasa, ale pekne pomaly. Jedným okom som sledoval Naa, ktorý si objednával pitie na Yunu, čomu som sa musel uškrnúť.. Všimol som si, že ona už nepije, čo bola škoda, v živote som ju nevidel opitú... Aspoň bolo vidieť, že je zo slušnej rodiny.
Alkohol mal na mňa vplyv, ale nedával som to poznať na vonok, teda zatiaľ nie, všetky pohyby som zatiaľ dokázal koordinovať a všetko som jasne vnímal. Prestal som vnímať Naa a aj okolie, nič som nerozprával a pozeral som sa ako by do prázda, dosť som sa zamýšľal a začal som byť skôr taký nesvoj. Znova som si pokazil náladu zbytočným premýšľaním nad tým čo sa mi stalo v tomto roku.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR Empty Re: U BAVLNĚNÉ PONOŽKY - BAR

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru