Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráčková zóna

+4
Keigo Nakagami
Faito Dansaku
Goku
Hitomi Yamada
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Baráčková zóna

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:09 pm

First topic message reminder :

V této oblasti si můžete vytvořit váš domov. Ať už baráček nebo nějaké sídlo klanu. Fantazii se meze nekladou ^^
Ale! Upozorňuji, že pokud se nasáčkujete k někomu do baráku a váš tu bude jen tak stát, napíšu na vývěsku, že je na prodej nebo se zbourá (smaže se). Zbytečně by to tu trčelo ^^' Proto si to kdyžtak rozmyslete, jak velký barák chcete, nebo jestli by nebylo lepší jít do ubytovny.

Barák si můžou založit postavy, kterým bylo ve hře 18 let nebo jsou z většího klanu, které má vlastní sídlo! Tohle budu kontrolovat. Bylo to tu vždy pak zbytečně zaplněné ^^'
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Goku Sun Apr 24, 2016 5:18 pm

Bol to už nejaký čas. Kto vie, ako sa mala Hinamori? Možno sa znova zaplietla do niečoho, z čoho som ju už nemohol vytiahnuť. To dievča malo naozaj smolu. Najprv ju unesie banda otrokárov a následne sa takmer prepadne v horiacom dome a .. ah. Prečo som si spomenul práve na ňu? Možno to bolo kvôli jednej z misií. Bola pravda, že som nahlásil dieru v obrane no, kto povedal že som si nejakým spôsobom nepripravil prípadné zadné vrátka ? Ja som bol vypočítavý už ako genin či chunin.. ah bolo to dávno. Prišiel som k jednému z domov a pozorne som si ho prezrel. Následne som vošiel až do dvorku, otvoril som si dvere do podkrovia a vstúpil dovnútra. Shirui ma stále sledovala, bude ma však sledovať až sem ?
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Shirui Sun Apr 24, 2016 6:38 pm

Stále jsem ho pronásledovala a šlo mi vidět na obličeji, že byl zamyšlený, nevěděla jsem proč. Můj pocit nebezpečí se stále stupňoval a tak jsem si kunai už i vyndala z pouzdra.
Došli jsme k nějakému domu a má nejistota zesílila. Proč zrovna nějaký dům, vůbec to tu neznám. Jestli mě tu zabije nebo se o to pokusí, tak se na to nepřijde.
Nicméně jsem nasucho polknula a šla za ním.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Goku Mon Apr 25, 2016 7:22 pm

Čakal som na ňu v úplnej tme. Necvičený shinobi by pravdepodobne zakopol a rozbil si niekde hubu. Bola to pomerne malá miestnosť. Nejaká kôlňa s kotolňou zároveň alebo tak. Tu nás nikto počuť nebude. To je celkom fajn no nie? Nikým nerušený.. človeku by to až nahodilo zimomriavky. Ja som sedel na nejakom drevenom stolíku, či čo to bolo zač. Nie že by teda na mňa bolo vidieť.
"Niečo mi hovorí, aby som ti tak úplne neveril." Zamrmlal som s úškrnom na perách. Aj môj tón bol.. povedzme, pobavený. V tme bolo počuť tasenie katany. "Čo si si predstavovala pod týmto stretnutím?" Spýtal som sa jej pomerne vážnym tónom hlasu. Predsa len som sem prišiel preberať biznis, nie.. sa bratríčkovať alebo randiť. Nie.. ja som ten typ nebol.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Shirui Mon Apr 25, 2016 7:52 pm

Bylo vtipné jak se uprostřed ničeho schoval do ještě větší díry. Byla zde tma, ale obrysy jeho těla jsem viděla. Najednou řekl něco o důvěře, což mi přišlo jako blbost, protože on mě sem vytáhnul, tak co to teď sakra mele. Nicméně poté co tasil katanu, jsem mu ji u špičky chytila mezi dva prsty a ledabyle jsem jí nasměrovala jiným směrem.,,Todle snad potřebovat nebudeš." řekla jsem naprosto klidně, ale ve skutečnosti jsem úplně 100% klidná nebyla stále ve mně byla určitá nejistota. ,,Já? Tys mě sem vytáhnul, ale když už jsme tu, tak mi vysvětli proč jsi v naší bingo knize a proč tvoje jméno nikde není. Ale vím o pár lidech, kteří utekli a nevrátili se, je zde pár kandidátů, jak se mi k tomu vyjádříš?..Goku.." s ukončením svého dlouhého monologu jsem si tiše oddychla a čekala na jeho odpověď.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Goku Mon Apr 25, 2016 8:10 pm

"To je moja poistka." Usmial som sa znova a no, znova som hrot namieril k jej hrdlu. Ľudí sa dalo verbovať a presviedčať mnohými spôsobmi. Možno som si ju len testoval, nie? Prebrátil som očami. Vyzeralo to tak, že moje naznačovania nebobrala. Ale čo už.. niekomu to musel človek vysvetliť polopatisticky. "Dovoľ mi, aby som ti najprv vysvetlil, ako funguje taká bingo kniha." Pousmial som sa a následne som sa na pár sekúnd zamyslel. ".. ah, keby že si len pamätám čo všetko som ti vtedy natáral... hmm." Voľnou rukou som sa poškrabal na brade. "Chceš povedať že, nikto s menom Goku, nie je v Kirigakurskej Bingo knihe? Bol som si takmer istý že je.. však som nechal odstrániť niekoľko kirigakurských obchodných lodí.. " Na to som bol hrdý. Moja skupina mala len veľmi málo členov a bol to čin, ktorý ma trocha podvihol v očiach ďalších potencionálnych zamestnávateľov.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Shirui Tue Apr 26, 2016 4:31 pm

Opět mi dal jeho katanu na hrdlo, což mě dost štvalo, tak jsem jen o krok ustoupila a stále se na něj dívala. Jen jsem protočila očima nad těmito způsoby, bylo to dost otravné. Pak začal říkat něco o bingo knihách a o tom, co vše mi řekl, ale popravdě jsem si to nepamatovala moc ani já, jen snad jeho jméno. Celý můj proslov úplně špatně pochopil a bylo to vtipné, jak se snažil na sebe upozornit. Byl opravdu vtipný a smích jsem se snažila držet, ale malé uchechtnutí mi uniklo. ,,Já nechci nic říkat, ale chápeš mě špatně...O nějakém Gokuovi tam něco malinko je, ale to není tvé pravé jméno ne?" řekla jsem a nedala jsem si a rýpla jsem si do něj. Opravdu jsem měla několik favoritů, který z kirigakure by to mohl být, bylo jich tak 8. Ale to jeho perfektní držení katany můj výběr značně sužovalo. Sice jsem si stále nebyla jistá kdo to je, ale myslím, že by se to časem zjistit dalo, ale proč? Co bych z toho měla? ,,Cos mi teda chtěl říct? Už mě to tu moc nebaví." řekla jsem unuděně, ale i tak jsem byla dost zvědavá.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Goku Tue Apr 26, 2016 5:12 pm

Nastala dlhšia, trápna chvíľka ticha. Aspoň pre mňa určite. Až by som sa začal potiť." A..-ha." Voľnou rukou som sa znova poškrabal vo vlasoch a len som si začal napravovať čelenku. To mi trocha nevyšlo. Ale kto sa mal v tých oných vyznať? "Vieš ehm, chceš si privyrobiť? Rád by som kúpil tvoje služby." Keby že je môj úsmev vidieť, teraz by asi žiaril. Spolu s tými psími očami, ktoré som na ňu hodil. Možno to nebolo tak úplne všetko, čo som mal v pláne povedať ale, na teraz stačilo.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Shirui Tue Apr 26, 2016 6:37 pm

Nastala kratší chvíle ticha, která usilňovala můj smích, ale byl tak roztomilý v této situaci. Dostala jsem nabídku na přivídělek, kvůli kterému mě odtáhl někam do kouta..Už vím jak se jmenuje. Robert Rosenberg... Ne sranda zde určitě neexistuje. Peníze jsem určitě potřebovala. Sice jsem neměla s penězi takový problém, ale oba rodiče byli nemocní a já peníze potřebovala. Nicméně jsem se do toho nehrnula. ,, O co by se jednalo?" řekla jsem důležitě. Ale sejde na tom? Chytila jsem ho pod krkem a přitáhla si ho na půl cesty abych ho políbila, katana mi jemně sjela po rameni a mohla se mi i trochu natrhnout vesta. Mohl to brát jako částečnou odpověď.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Goku Sun May 01, 2016 8:15 pm

Bohužiaľ som nebol typ človeka, ktorý sa nechal tak ľahko zviezť.. a ešte sa aj bozkával s shinobim, ktorý by mal byť vytrénovaný na vraždy. Čo ak by mala na perách jed? Teda vedel som že nemala ale.. nah! Musel som si nájsť výhovorku. Už len asi sekunda a dotkne sa mojich pier.. shit! V tom som medzi naše pery vložil prsty a tak, to nebol tak úplne bozk, či pusa.. alebo tak. "Zlato ale.. ja.. som na chlapov." Zaklamal som no s pomerne presvedčivým úsmevom. Možno mi to aj zožerie. "O čo by sa potrebovalo jednať." Dodal som ešte a tým som jej naznačil, že sa jedná v podstate o .. ako to povedať, žoldniersku prácu. Preto som aj hovoril prvý krát o jej tele. Teda.. hovoril som.. nie?
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Shirui Wed May 04, 2016 6:05 pm

Jeho reakce mě velmi překvapila, přece jen si pamatuji jak to dopadlo naposledy. Trochu me zklamalo, že jsem si s ním nemohla chvilku pohrát, ale budiž. Jeho odpověď mě úplně položila a i když jsme byli na místě, kde bychom měli být ticho, tak jsem se začala nahlas smát jak tele a spadla jsem na zem smála jsem se dál. No dobře na zem jsem nespadla, ale smála jsem se dost. Jeho odpověď na mou otázku jsem si nechala chvíli procházet hlavou, ale nakonec se mi peníze dost hodí, tak jsem jen kývnula hlavou jako gesto souhlasu.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Goku Mon May 09, 2016 10:52 am

No, začala sa smiať. Musela si myslieť, že nehovorím pravdu. V mojich slovách však nebolo cítiť žiadnu lož. Sám som podvihol obočie a vystrúhal som trocha prihlúply úsmev. "Ah.. to ma celkom ranilo." Povzdychol som si a dosť zjavne som pri tom naznačoval ten jej smiech. Nakoniec som však prikývol hlavou. "Super, takže s tebou môžem počítať. Budeš vedieť kedy a čo budem potrebovať. No momentálne v Kirigakure potrebuje špeha. Platba bude v ryo, klasická mena. Pravdepodobne v bankovkách pretože.. priznajme si to, mince by boli nevyhovujúce. Vyhovuje ti to tak?" Spýtal som sa jej a čakal som. No pravdepodobne dá vedieť Kashikemu. Ale veď čo.. k nemu príliš veľa sympatií nechovám. Bývalý veliteľ šermiarov, ktorého som ako veliteľa šermiarov ani neuznával. Nič nemenilo na tomto fakte ani to, že bol pravou rukou Faita. Keď som počul o tom ako odišiel z Kiri, mal som všelijaké pocity. Ale kto vie, možno by som s ním rád pokecal ? uvidíme.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Baráčková zóna - Stránka 3 Empty Re: Baráčková zóna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru