Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 3

+24
Akuma Saito
Rin Saito
Bijuu
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Kiseki Mirakuru
Goku
Ruko Terumī
Yoko Terumi
Kashike
Kairi Utsushi
Daisuke Utsushi
Naoki Utsushi
Hikari Momochi
Totsuki
Asuka
Kioshi Hoshigaki
Emilia Akatatsu
Faito Dansaku
Akio
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
28 posters

Strana 3 z 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

Cvičiště u vody. Je dobré pro ty, kteří mají vodní podstatu ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Tue Aug 20, 2013 6:35 pm

Prejel jsem Akemi vrazednym pohledem. Ona se na me tak uculila az to nebylo hezke. Ty jeji psi ocka by dostaly kazdeho.
"Zdraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... " No to uz jsem ale o neco zakopl a zral hlinu. Postavil jsem se hlavy sklonil k zemi aby neslo videt jak mi je trapne a to ze vypadam jak rajce. "Zdravim Yuuki-sama, Hirin-sama omlouvam se za vyruseni."
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 6:36 pm

"To nevadí Shin" Usmála jsem se.Jestli chceš můžeš se k nám přidat.Pokud to nebude vadit taky Yuuki-sama."
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 6:39 pm

Nemyslím, viem! Zasmiala som sa a potom som sa pozrela Shinovým smerom. 
Pokojne poď k nám! Aj tak sme sa rozprávali len o zbytočnostiach však Hirin-san? Usmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 6:40 pm

"Přesně jak říka Yuuki-sama"usmála jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Tue Aug 20, 2013 6:43 pm

Prisel jsem trochu blize no ne zas tak moc a z obleceni a vlasu si vytahoval ruzne vetvicky a co ja vim co to bylo.
"Pokud rusim klidne muzu odejit. Nerad bych vas cyrusoval pri nejake vazne konverzaci." Pak jsem prejel pohledem Akemi Hirin a Yuuki. NAkonec jsem si sedl a oprel se o strom.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 6:45 pm

"nene,nevyrušuješ ba i nakonec že jdeš praví čas.Už mám dochazela téma k diskuzi,vid Yuuki-sama"usmála jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 6:49 pm

Hai, presne tak! Nuž a... Shin! Počula som že ťa tuto Hirin-san učí... ukážeš mi čo si sa zatiaľ naučil? Spýtala som sa ho a čakal som čo mi odpovie.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Tue Aug 20, 2013 6:55 pm

"Zatim neumim nic abych rekl Pravdu" Poskladal jsem pecet na Shunshin no ale nejak se to porad nedarilo. Posouval jsem se a probleskaval kousek po kousku az k Yuuki a Hirin no furt to vypadalo jako zarovycky na vanocnim stomecku ale tentokrat jsem postrehl i ja svuj pohyb ktery jsem sel vzdalenost uz byla znatelna i z meho pohledu. "To je asi vse." Rekl jsem.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 7:10 pm

"Co neumíš doučíš"Usmála jsem se na shina a lehal jsem si do trávy už pomalu vycházel měsíc.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 7:15 pm

Presne ako povedala Hirin-san... Poznamenala som. Pokiaľ sa tomu budeš venovať tak sa to naučíš ale... príde mi že ti to je jedno.. a to som ťa chcela naučiť jedno super bleskové jutsu... ale zdá sa že sa ti nechce.. Povedala som a nenápadne som žmurkla na Hirin aby to videla len ona. Dúfam že aspoň teraz Shin prejavý nejakú emóciu a odhodlanie učiť sa...
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Tue Aug 20, 2013 7:32 pm

"Ja nerikam ze se mi nechce jen to ze to neni jak chozeni po stromech nebo po vode.A priste az uvidim toho zrzaveho typka tak mu nakopu zadni cast tela." Posledni veto o Reiovi sem rekl nastvane. nelibil se mi tim to pro me haslo.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 7:39 pm

Vstala jsem a protáhla jsem se.Zašla jsem k Yuuki."Koho myslí?" zašeptala jsem jí aby to shin neslyšel."Všechno není tak jednoduché."Usmála jsem se.Zašla jsem k vodě,prošla jsem se najednou jsem se zastavila otočila a složila jsem řadu 46 znaku v duchu jsem řekla Suiton: Suiryuudan no Jutsu za zady se mi vytvořil vodní drak který udělal přes mě oblouk a vnořil se zpátky do vody.Usmála jsem se vratíla jsem se k Shinovi a yuuki
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 7:43 pm

Ale tu nejde o Reia ale o teba Shin. A nie je vôbec správne že hovoríš o človeku ktorého vôbec nepoznáš takéto veci. Nafúkla som sa.
Natiahla som sa ku Hirin a pošepkala som. Myslí toho posla z Tsuki, spriatelila som sa s ním a šla som s ním navštíviť Tsuki a Shin nás videl spolu odísť.
Nechápem prečo mu to stále leží v žalúdku. Premýšľala som a potom som sa pozrela na Hirin.
Pozri sa na svojho senseia, vieš ako tvrdo musela makať aby si zapamätala toľko pečatí len na toto jedno jutsu? Tak sa netvár tak kyslo a začni na sebe pracovať, inak genínom zostaneš ešte ďalších pár rokov a nebudeš mať šancu nakopať Reiovy zadok. Povedala som a uškrnula som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Tue Aug 20, 2013 7:55 pm

"Ne kazdy ma talent na vse. Je jedno jak moc se snazim naucit se tohle nebo tam to. Dokud nezjistim v cem spociva ma schopnost nebo sila je to bezpredmetne. Kdo vi co se muze stat nebo co by mohly urcite okolnosti zpusobit. Jedine co si pamatuju z te veci v kancelari Bylo to ze jsem zniceho nic omdlel." Pak jsem dosel k vode a sel nekam doprostred. Vsimal jsem si ze se voda kolem me divne virila uz drive ale nekdy jsem tomu neprikladal vyznam. Az ted mi zacinalo nektere veci davat dohromady.
Kdyz jsem byl asi uprostred zastavil jsem se a zavrel oci chvili se nic nedelo ale po chvili se v okruhu CCA osmi metru zvedla voda sale vsak byla propojena. Vznikla asi 20cm velka vodni zidka ktera se zacala vseli jak tocit kroutit a menit smery. Oblast kolem me byla asi nejsilnejsi i voda se poddala me cakre a nasledovala jeji tok a a jeji pohyb.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Tue Aug 20, 2013 7:56 pm

Přišel jsem na odlehlejší stranu jezera kde je cvičiště specializované pro Suiton. Suiton? Při pomyšlení na vodu mě trochu zamrazilo, ale potřebuju procvičit nové jutsu a ta ruka. Ksó. Vyšel jsem zpod strany schované v mlze a uviděl jsem siluety tří postav. Tak tady asi klid mít nebudu. Najednou z vody vyletěl vodní drak a já se tak lekl že upadl a praštil se o strom. "Au!"
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 8:03 pm

Sledovala som Shina. Bol si v genjutsu ktoré vytvoril Faito-sama, ale aby si z neho odišiel tak si vytvoril ďalšie. A ako vieš... genjutsu v genjutsu neznamená nič dobré... Pousmiala som sa.
Konečne sa dáva dohromady. Potom som započula krik. Ah! Si v poriadku? Zdvihla som sa a rozbehla som sa za chuuninom na zemi. Ihneď som aktivovala Shosen jutsu a modrinu na čele som mu vyliečila. Potom som sa zasmiala
Pozeraj sa kam kráčaš nabudúce. Povedala som a znova som sledovala Shina.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Aug 20, 2013 8:04 pm

Faito

Když jsem vyšel směrem ze cvičiště, všiml jsem si, že u vody stojí celkem dost postav. Vydal jsem se tam a beze slova jsem se posadil na jednu z lavic. Po spánku mi stékala kapka potu z předchozího tréninku a já jsem pozoroval cvičící. Tak uvidíme, co se z tebe vyklube, Shine... problesklo mi hlavou, ale to už o mě Yuuki mluvila. Vysvětlovala Shinovi, co se stalo. Nehodlal jsem se do toho míchat, očividně byla požádána, aby ho naučila základy. Do toho se fakt motat nebudu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 8:06 pm

"He?Ale hrdina"Usmála jsem se "Nevím co se stalo"pokrčila jsem rameny,zahlédla jsem v dali na lavičce sedět osobu ,kterou jsem nepoznala
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Tue Aug 20, 2013 8:15 pm

Ksó, já se jednou zabiju. Otevřel jsem oči a nějáká modrooká dívka mě léčila. V pozadí stála Hirin a smála se mi. Byl jsem v rozpacích. "D-d-děkuji" podíval jsem se na mojí zachránkyni a rozpačitým úsměvem jsem chtěl zamaskovat ten trapas "Jak se jmenujete?" cítil jsem z ní vodní chakru tak jsem se držel trochu zpátky.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 8:17 pm

"Koho myslíš?" usmála jsem se blbá otázka samozdřejmě že myslí Yuuki.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 8:20 pm

Zasmiala som sa no potom som si uvedomila, eh asi som ešte nedeaktivovala Suitongun, moje oči nabrali zasa zelenú farbu. 
Ehm, toto je Hirin-san... a moje meno je Yuuki, ty si? Usmiala som sa zasa.
Ah? Faito-sama! Zamávala som mu. Eh, dnes sa nejako všetci stretávame na jednom mieste, smiala som sa v duchu.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Tue Aug 20, 2013 8:22 pm

Otevrel jsem oci a voda opadla. Dosel jsem ke brehu. A pomalu se vydal a oprel se o strom. Akemi prisla ke mne a lehla vedle me. Pouze jsem ji hladil a Premital si a zacinaly mi dochazet nektere veci ktere se staly.
"Pokud je to tak a nemylim se tak musim najit nekoho kdo to zapeceti. Nebudu a nechci nikoho ohrozit." zacinalo mi dochayet ze ty lovce/pytlaki jsem tehdy zabil ja tou schopnosti. A Nevedel jsem co se muze stat nobo jak to resit.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Tue Aug 20, 2013 8:34 pm

Ty oči! Změnili barvu! Udělal jsem ještě jeden krok a trochu jsem zpozorněl. Ještě jednou jsem si jí prohlédl od vrchu až dolů. Ale je pěkná, jen docela chladná. uvolnil jsem na pozornosti a taky se představil. "Jmenuji se Akio, ještě jednou děkuji Yuuki-senpai. Bez vás bych trpěl ještě bolestí hlavy" usmál jsem se tak aby nebyli poznat moje pochybnosti. Když jsem konečně odlepil oči od Yuuki tak jsem mávnul na Hirin "Ahoj Hirin-senpai" a i jí jsem daroval vynucenější úsměv.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Aug 20, 2013 8:40 pm

Faito

Kývl jsem Yuuki na pozdrav, ale ke vstávání jsem se neměl. Byl jsem tu jako pozorovatel, zatrénoval jsem si vevnitř.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 4:21 am

faita jsem si vůbec nevšímala."Zdravím Akio"Rozhlédla jsem se."Hmmm.Kde máš sestru nebo co to vlastně je?"Usmála jsem se přišla bliž k Yuuki a pošeptala jsem jí do ucha. "Podívej se ještě na jeho ruku,ale nejsem si jista ,která to je."podívala jsem se na Akia."Proč si vlastně spadl"zeptala jsem se zvědavě.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru