Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 3

+24
Akuma Saito
Rin Saito
Bijuu
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Kiseki Mirakuru
Goku
Ruko Terumī
Yoko Terumi
Kashike
Kairi Utsushi
Daisuke Utsushi
Naoki Utsushi
Hikari Momochi
Totsuki
Asuka
Kioshi Hoshigaki
Emilia Akatatsu
Faito Dansaku
Akio
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
28 posters

Strana 4 z 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

Cvičiště u vody. Je dobré pro ty, kteří mají vodní podstatu ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 21, 2013 7:43 am

Eh? Potom som teda odvrátila pohľad z Akiovej hlavy na jeho ruku a zarazila som sa. Eh!? Jemne som mu po ruke prešla a kontrolovala som ju či sa na ňu náhodou nedával príliš veľký tlak. Ešte šťastie za tie moje základy v medicíne.
Pozriem sa ti ešte na ruku dobre? Povedala som, usmiala som sa no na odpoveď som nečakala, rovno som sa pustila do práce.
Shunshin no jutsu.
Jemne som mu po ruke prešla a pousmiala som sa. Hotovo, ešte pár dní s ňou nič nerob a bude to okay... Povedala som a prehrábla som si vlasy. 
Usmiala som sa smerom k Faitovy, z toho človeka šiel až brutálne veľký rešpekt. V duchu som ale uvažovala nad tým čo povedal Shin. Zapečatiť schopnosť...? Dalo by sa zapečatiť človeka a potom využívať jeho schopnosti...? Potom som sa pozrela na Hirin, mala pravdu. Pousmiala som sa teda na Akia a čakala som kým vysvetlí prečo vlastne spadol.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Wed Aug 21, 2013 9:28 am

Ksó! Nevěděl jsem co mám říct. Že se bojím vody? Že jsem ten strom neviděl? Blbý možnosti. "Ummm,..Víte, tady v týhle části cvičiště se necítím moc dobře" chtěl jsem to říct tak aby to nevypadalo špatně "moje podstata je oheň a z vody mám trošku nahnáno, hlavně když kolem lítají vodní draci" podrbal jsem se na hlavě a chtěl jsem rychle změnit téma. "No, ale děkuji že jste mi spravila ruku, teď nebude tak složitý skládat pečetě a můžu v klidu trénovat nové jutsu. To je vlastně důvod proč jsem tady." podíval jsem se na Hirin "Kuchyiose no Jutsu" a přede mnou se objevila Sora. Podívala se na mě nasupeným pohledem a zmizela. Asi má zrovna čas spánku,...
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 9:49 am

"Ještě řekni že se ti nelíbí"Zamračila jsem se ale pak Ušklíbla jsem se ušklíbla "Taak pan se nerad koupe"Zasmála jsem se."Hmm,ty umíš přivolávat lidí?"5ekla jsem překvapivě.Pak jsem se zamyslela "hmm,co mu tak ukázat jiného dračka"Usmála jsem se.Odskočila jsem od nich otočila jsem se k vodě složila jsem pečetě."Katon:Gouryuuka no jutsu" pak uviděli velkého ohnivého draka mířící do vody.pak jsem se k ním zase vrátila s úsměvem na tváří. Very Happy
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 21, 2013 10:00 am

Pousmiala som sa a už som chcela niečo povedať no potom Hirin privolala ohnivého draka.
Eh, kso...
Preglgla som sa uprene som sledovala tú ohnivú potvorku ako sa ponoril do vody.
Hah, voda nie je zas až tak zlá... Dodala som ale stále som zo seba nestriasla pocit strachu z toho ohnivého draka. Nuž oheň je síce pekný ale nemusím ho, asi kvôli tomu že sa ma už veľa krát snažili odpariť.
Oh a čo sa ti stalo z rukou Akio-san? Bol si niekde na misii? Spýtala som sa a zasa som sa na Akia pozrela.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Wed Aug 21, 2013 10:24 am

Podařilo se mi udělat podobný nasupený výraz jako Soře před chvílí "Pff, takhle ničit krásné ohnivé dílo Hirin-senpai!!" radši jsem sklopil zrak. "A né, neumím vyvolávat lidi. To je Sora, gryfí mládě. Umí se měnit. Ale je s ní těžké pořízení, pořád si hraje." povzdychl jsem si.
"Moje ruka? Umm,.. Bojovali jsme s Yonbim v Tsuki při misi" konečně jsem měl příležitost na ně trošku vycenit zuby. Přešel jsem k jezeru, sedl si k břehu a sáhl konečkami prstů do vody "Ksó! Ta je studená!" pak jsem se trochu šibalsky usmál. "Udělám vám tady horké prameny, tak si připravte ručníky" a slízl jsem si z okrajů kapičku lávy. "Aspoň vám oplatím laskavost"
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 10:40 am

"hmm krasné možná ale nebezpečné"Nafoukla jsem se,viděla jsem jak šel k jezeru."Horké prameny?A to chceš ohřat celé to velké jezero?A co ty ryby co tam jsou?Povzdechla jsem se"Baka" zamumlala jsem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Wed Aug 21, 2013 11:09 am

"Celé jezero?" koukl jsem na ní jako na blázna "Jen tady kousek u břehu, teprve se učím ovládat podzemní žíly a tak moc bych asi nezvládl" usmál jsem se složil jsem pečetě a přiložil ruku na zem. Najednou začala z vody vycházet pára "Yatta!!" konečně se mi to podařilo! Mával jsem na ostatní rukou "Pojdte si sáhnout!" nadšeně s širokým úsměvem.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Wed Aug 21, 2013 11:57 am

"Boze tolik radosti z male blechy."
Rekl jsem jak se zacal radovat nad tim jak ohral trochu vody. No co ja byl takovy.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 21, 2013 1:05 pm

Shin! Okríkla som ho. Prestaň... Povedala som potom pomaly. Akio sa snažil a bol celkom šikovný podľa toho čo som videla ale nepáčil sa mi Shinov postoj.
Pokiaľ nechceš byť shinobi tak prosím, ale nepodbíjaj ostatných. Nafúkla som sa a dala som si dolu čižmy, tie som potom položila k stromu a podišla som k tej teplej vode, pomalinky som do nej dala nohy a prechádzala som sa v nej.
Heh, chudinky ryby... ale je to šikovné. Usmiala som sa na Akia a mávla som na Hirin aby to skúsila tiež.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 1:15 pm

Povzdechla jsem si."Shina asi nikdy nepochopím" řekla jsem si v hlavě.A šla jsem za Yuuki.Boty jsem nechala na břehu.A ve šla jsem do vody."Je přejemná"Usmála jsem se."šikovný chlapec." řekla jsem si v duchu ale pak jsem se podivala na Yuuki a na tváří se mi objevil podlý úsměv.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Wed Aug 21, 2013 1:34 pm

"Proste si myslym ze by..... To je fuk. Mejte se tady hezky." Rekl jsem to bylo prozatim vse nechtel jsem nic rikat dival jsem se na veci jinym pohledem. Ale nakonec jsem se vydal nekam pryc.
(Presun)
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 1:38 pm

Otočila jsem "Ahoj,měj se taky hezky"Povzdechla jsem si.Zase jsem se podívala na Yuuki stejným pohledem.Doufala že nevěděla co chci udělat,"ještě ji nechám napnutou"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 21, 2013 1:48 pm

Otočila som sa na Shina a na jazyku som už mala pár slov ale zmizol. Povzdychla som si.
A práve kvôli tomuto som u ANBU. Povedala som a naďalej som sa prechádzala vo vode. Potom som sa pozrela na Hirin.
Čo...? Spýtala som sa jej prekvapene. Prečo ma tak sleduje? He?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 1:53 pm

"Ale nic"Usmála jsem se,sedla jsem si na pevninu a lehla jsem si nohy jsem měla ve vodě "To jí neudělám.". Ruce jsem si dala za hlavu a začal přemýšlet co dal.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Wed Aug 21, 2013 1:59 pm

Probodl jsem Shina netečným pohledem, ale nechtěl jsem dělat zbytečný bordel. Je pravda že mě trochu vyhecoval a tak jsem vypustil většinu chakry abych zkusil jak moc velké území dokážu zasáhnout. V okruhu 10ti metrů voda začala vřít a země se začala třást a praskat. Kolem mě vytryskli dva proudy lávy. Ale začal jsem lehce vykašlávat lávu a krev. Dostal jsem se na dno sil. Ksó, jestli se mi podaří koncentrovat lépe sílu na jedno místo bude to hodně silné. V duchu jsem se zaradoval a padl jsem na zem.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 2:05 pm

Voda začal palit.AU,rychle jsem vytáhla nohy z vody.rychle jsem složila pečetě na Suiton: Suiryuudan no Jutsu drak se vynořil s chladné vody a mířl na lavu.Tehle drak nebyl jako předchozí byl o hodně věčí.Lava Stuhla ale Akio byl mokrý. "Promin,ale bala jsem se že tě ta lava zraní"Usmála jsem se a přiběhla jsem k němu "Jsi v pořadku"Podle jeho stavu asi ne.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 21, 2013 2:11 pm

Eh? AH! Vyskočila som z vody ale neuvedomila som si že mi to moc nepomôže a tak som si oparila obe nohy. Skočila som na breh a kusla som si do pery. Bolo mi to ale teraz jedno, dôležitejší bol Akiov stav.
Posadila som ho a skontrolovala som jeho stav.
Ty baka! Síce to bolo veľmi šikovné ale toto nemôžeš robiť len tak! Ah, baka baka baka! Nafúkla som sa až tak že sa mi na tvári zjavili rozpaky.
Keď som si bola istá že normálne sedí a nespadne, začala som si kontrolovať nohy. Uff, len oparené... aspoň že tak.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Wed Aug 21, 2013 2:26 pm

Hluboce jsem se nadechl a vydechl. Když jsem viděl jakou spoušť to udělalo nemohl jsem zamaskovat nadšení a oči mi pěkně zářili.Pak mě z momentální euforie dostala velká sprška a už mě okřikovali obě dvě  "Gomen, Gomen, Gomen, nemyslel jsem že to bude tak silné, přece jen to ještě trénuju" zbytek chakry změněné na lávu mi stékal po krku. "Já vám to vynahrádím něják jinak, pozvu vás někam. Třeba do opravdových horkých pramenů, kde neohřívám já" zazubil jsem se na ně "umm,..nebo třeba do baru, he" zkusil jsem prosíkovací očka.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 2:30 pm

Vstala jsem a podala jsem mu ruku abych mu pomohla vstát."Já bych brala bar nevím jak Yuuki.sama" Usmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 21, 2013 2:32 pm

Faito

Díval jsem se na Shina a nevěřil vlastním uším. Najednou je z něj drsňák? Rozpolcená osobnost není u shinobiho dobrá vlastnost. Pak jsem se zaměřil na Hirin. Její úmysl byl naprosto jasný, chtěla Yuuki shodit do vody. Nehodlal jsem jim ale kazit zábavu, zareagoval jsem až, když se Akiovi vymklo jutu z rukou...doslova. Rychle jem vyskočil a udělal pár rychlých kroků. Vzal jsem ho za ramena a ponořil mu obě ruce do vody, takže z lávy se okamžitě po vyvolání začalo tvořit sopečné bahno a všude byla pára. Počkal jsem, až se uklidní a pak jsem z něj ruce sundal. Slečny mu pomohly vstát. Měl jsem drobné popáleniny od páry i od jeho rukou. "Zkus se příště nesoustředit na idioty, když máš v rukou takové mocné Kekkei Genkai." řekl jsem s klidem. Těmi idioty jsem myslel samozřejmě Shina. "Podívej, takové dvě krásné slečny tu máš a ty je popálíš, to se přece nedělá..." dodal jsem s úsměvem a ponořil ruce do vody, trochu díl od něj, abych si je schladil.

//omlouvám se, měl jsem to dlouho rozepsané, moje chyba, jestli chcete, můžete to ignorovat.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 21, 2013 2:40 pm

Sledovala som v rýchlosti čo sa deje a potom som pomaličky prešla k Faitovy. Nuž, pomohol Akiovi tak by bolo dobré aby som mu to oplatila.
Pozrela som sa na Faita a vyvolala som Shosen no jutsu aby som mu tie maličké popáleniny aspoň zmiernila. Pomaly som mu priložila svoje ruky na tie jeho ale tak aby sa nezľakol alebo niečo. Chcela som mu pomôcť ale nebola som si istá či mi verí natoľko aby mi to dovolil. Keď som mala hotovo tak som sa usmiala a zdvihla som sa.
Heh, no mala som v pláne vylepšiť ešte tú svoju barieru... neviem či by bol dobrý nápad niekam chodiť z takými nohami. Ukázala som na jemne červenú pokožku mojich nôh a nervózne som sa zasmiala.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 21, 2013 2:53 pm

"Chudinko Yuuki-sama,Zdravim Faito-sama"Usmála jsem se na Yuuki a pak se jsem zamračila Akia
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 21, 2013 2:56 pm

Faito

Pousmál jsem se na Yuuki. "Děkuji..." Pak jsem se podíval na její nohy a podíval se na Akia. "No, však on vás tam Akio jistě rád donese, když už to má na svědomí, že..."
řekl jsem velmi vážně, tak vážně, že by i Akio mohl myslet, že je to rozkaz. Kývl jsem Hirin na pozdrav a dál se díval na Akia.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Akio Wed Aug 21, 2013 3:00 pm

Podíval jsem se na Faita a došlo mi že jsem ho už viděl. To je ten chlápek jak dělal hluk u Mizukage, dost jsem z něj měl respekt a tak jsem jen přikývl "Hai!" a tvářil jsem se naprosto vážně. Všichni se na mě dívali jako na nemehlo tak jsem se radši díval do země. Vytáhl jsem z kapsy svojí chladivou mast "Tady máte Yuuki-senpai, je to proti všem popáleninám. Jako uživatel Youtonu a Katonu to nosím pořád u sebe, ale zvykl jsem si." podal jsem jí to a radši jsem sklopil zrak.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 21, 2013 3:06 pm

Eh? Eh! Nevedela som načo skôr reagovať. E...etto... ďakujem? Prekvapene som poďakovala a mastičku som si teda vzala.
Vziať... do baru?! Takto!? Eh!? Ale ja som ešte mala trénovať... Hitomi teraz potrebuje ešte väčšiu ochranu než predtým. Pozrela som sa do zeme, neuvedomila som si že som Mizukage oslovila normálne menom.
Potom som sa pozrela na Akia a pousmiala som sa. Chybičky sa stávajú, nemusíš sa hneď cítiť previnilo nie? Dal si mi mastičku tak mi už bude lepšie! Povzbudivo som sa usmiala. Otvorila som tú mastičku a zvedavo som skúmala jej obsah, bola podivne zelená ale pokiaľ ju používal aj Akio tak by mala byť neškodná.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru