Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká síň - taneční sál

+16
Hisa Kaguya
Keigo Nakagami
Akemi Kagayaki
Atsuka
Hirin
Misha Haybushi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Tetsuya
Mizuki Netsu
Hyuuga Mikomi
Reina Kana
Rokuro
Airis Shiroyaki
Goku
Faito Dansaku
20 posters

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 16, 2015 8:42 pm

First topic message reminder :

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 5c234549fbbfac5c6972e1d87be68ad2

Po celou dobu slavností je tohle hlavní místo všech možných jednání a společenských aktivit. V prvním patře se nabízí catering, v patře druhém je pak velký taneční sál, ve kterém by měla (až na nejnutnější výjimky) hrát živá hudba všech možných žánrů, ale hlavně těch vážných, na které se dá tančit.
Tak s chutí do tance, vážení!
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Misha Haybushi Tue Jun 09, 2015 8:49 pm

Trochu znudeně sedím a sleduji kupu lidí co se baví mezi sebou. Neměl jsem zájem se začít vybavovat ale také trochu specifické zábavy by neuškodilo. Jesliže beru v potaz že jesli si myslí že budu hrát nějakou hru s papírky tak at na to docela rychle Mizukage zapomene. Nejsem tu abych lepil na nějaké lidi papírky a velice nedoporučuju aby to zkoušel někdo nalepit na mně. Už se blížil čas odchodu ale řekl jsem si sám pro sebe že tu budu až do konce této slavnosti. Sešli se tu mnoho lídi a také se tu řeklo podsatně dost informací. Rozhodně jsem nějak neodposlouchával ale pár informací včetně Konohy zaslechl. Tito informace jsou mi sice k ničemu ale je dobré vědět co se děje v Konoze když jste se tam narodili a poté odešli.

Projev Mizukageho nezanechal nic jiného než usměv. Celá tato slavnost je směšna protože oslavovat vyhránou bitvu když ještě zdaleka nevyhráli válku není nic jiného než fraška která oslavuje velmi předčastně. Mizukage se hned nato zvedl a odešel pryč. Dokonce ani on není do konce slavnosti tady. Nastal čas odejít zvednu se a začnu směrovat ke dveřím sálu. Rozhodně ještě slavnost neopustím ale chci navšivit zdejší knihovnu a zkusit najít něco co by upoutalo mojí pozornost

//přesun - knihovna
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Thu Jun 11, 2015 8:20 pm

To čo sa na slávnosti udialo, bolo pomerne problematické popísať. No s rezignáciou Mizukageho, alebo mi to tak aspoň prišlo, som aspoň mala čo to povedať Raikagemu. Bohužiaľ som sa s Reinou nemohla ďalej rozprávať, pomerne som sa ponáhľala a tak som sa len naklonila k nej.
"Dávaj si pozor na ceste domov.." Prečo by som jej niečo také povedala? Kto vie.. no mohlo to znieť ako varovanie. Môj pohľad však vravel za všetko. Rozhodne sa niečo chystalo, niečo, o čom som jej nemohla alebo nevedela povedať informácie. Následne som z haly pomerne urýchlene odišla.
(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 11, 2015 8:43 pm

"Cože?" zeptala jsem se rychle, než odešla, ale to už odcházela. Myslím, že je na čase jít domů. To bylo opravdu divné. Přimhouřila jsem oči. Kdyby se cokoli dělo ve vesnici, už bych o tom věděla. Měla bych se něčeho obávat? Tady v Kiri mi zřejmě nic nehrozí. Sedla jsem si zpět do křesla a na chvíli zavřela oči a vše rozdýchávala.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Thu Jun 11, 2015 10:03 pm

Na Michie jsem se jenom tak uculoval, asi jsem měl taky docela dost, nebo jsem byl prostě jenom nadšenej, že se našel někdo tak zajímavý, jako byla ona. Vždycky mě všechno začalo neskutečně rychle nudit, ale u ní to nepřicházelo a mě to trochu mátlo. Ale jak jsem řekl, mohly to být ty panáky..
"Hmm.. blondie by řekla povinnost, normální člověk zvědavost a já říkám chlast a zábava." jako obvykle ani teď jsem neměl snahu balit pravdu do hezkých slovíček, ale to už si nejspíš zvykla.
Nakonec mě ze zábavy vytrhl ten Mizukageho proslov. Nebudu lhát, že mi to hnulo srdcem, neznal jsem ho a neměl žádný názor na jeho slova. Minimálně tím ale způsobil docela rozruch, to jsem mu musel uznat. Z těch protáhlejch obličejů jeho vlastních lidí jsem usoudil, že o tom chystaném dramatu nic nevěděli. Rozhlédl jsem se po místnosti, abych našel Tatsuyu, ale nikde jsem ho neviděl.
Michie do sebe kopla ještě dva panáky a svezla se na stůl a tak jsem usoudil, že je čas vypadnout. Musel jsem se usmát, držela se fakt dobře..
"Tak pojď, lásko.." obešel jsem stůl a vytáhl jí na nohy. Hrdinsky ji nést v náručí jsem neriskoval, takže nám cesta ke stolu trvala docela dlouho. Posadil jsem ji vedle Mizuki.
"Buď tak hodná a postarej se mi o tohohle alkoholika.." usmál jsem se na budoucí švagrovou, no jo,že zrovna ode mě ty kecy sedí. Rozhodl jsem se jít za blondie a naplánovat odchod, ovšem uprostřed prodírání se lidmi jsem do někoho docela silně strčil. Asi se mi fakt trochu míhal svět a jen jsem čekal, až dostanu dělovku od podlahy, no nicméně otočil jsem se, abych toho sestřeleného zkontroloval, avšak zarazil jsem se. Byla to tak světlovlasá dívka, která tak nápadně splňovala všechny atributy našeho blahosklonného klanu.
Asi bych býval začal nadávat, takhle jsem se jenom usmál a kupodivu docela normálně. "Omlouvám se." začal jsem a prohlížel si jí. Neměl jsem pochyby. "Asi je to trochu neslušné.. ale můžu znát tvoje jméno?" ne, nesežral jsem cestou k ní cukrovou vatu, ale trocha slušnosti člověka nezabije.. Alespoň v to doufám!
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Fri Jun 12, 2015 4:40 am

Nechala jsem Kashikeho,když mě oslovil ten, za kterým jsem celý večer chtěla jít. Také jsem si ho prohlédla.
"Jsem Hisa." promluvila jsem na něj. Byl to ten co mě zabil. Jen tak zadarmo mu to nedám.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Fri Jun 12, 2015 6:22 pm

Krátce jsem se pousmál. Možná jsem jí odhadl špatně. Napadlo mě, že ji měl radši oslovit Tatsu, s lidmi mu to šlo daleko líp než mě, prostě byl komunikativnější, ale protože jsem ho mezi lidmi nikde neviděl, zbývalo to na mě. Vrtala mi hlavou jediná otázka a já chtěl znát odpověď.
"Těší mě, jsem Tetsuya Kaguya.." věnoval jsem jí cosi podobného úsměvu a laxním způsobem vrazil ruce do kapes.
Když už jsem na ní narazil, a to tedy doslova, rozhodl jsem se se zeptat. "Znám nejspíš všechny Kaguyi, ale tebe ne.. jak je to možné?" jestli je znám úplně všechny jsem si jist nebyl, teda spíš mě to nikdy nezajímalo, ale jí jsem určitě viděl poprvé. Nepochyboval jsem, že je jedním z nás a zajímalo mě to. Sice jsem to z ní nehodlal páčit, zas tak moc jsem to neřešil, ale když už jsem měl tu příležitost..
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Fri Jun 12, 2015 8:03 pm

Trochu jsem se zarazila, on je Kaguya? Prohlédla jsem si ho mlčky a pak se mě zeptal. Opět jsem se zarazila. Věděl, že jsem Kaguya. Jsem tak naivní.
"To je složité jsem tu jen chvíli." pousmála jsem se.
"Myslela jsem si, že Kashike je poslední z rodu." konstatovala jsem a stále jsem na něj zírala. Proto mi byli oba povědomí.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Fri Jun 12, 2015 10:17 pm

Všiml jsem si, že jsem jí těmi informacemi poněkud vyvedl z konceptu. No, jako nevypadal jsem jako typický Kaguya, to je fakt, ovšem docela mě to překvapilo.
"Byla jsi mimo vesnici?" první věc, která mě v souvislosti s tím, co právě řekla, napadla. Obvykle jsem z lidí informace na potkání netahal, spíš mě to nikdy ani nijak nebralo, ale když jde o "rodinu", rozhodl jsem se udělat výjimku.
"Ne, tvůj kámoš Kashike není poslední z rodu, akorát že dost možná naší větev neuznává, netuším, nepřišlo mi důležitý si to zjišťovat.. vlastně je to taky složitý." pousmál jsem se. "Každopádně minimálně já a Tatsu jsme živý, ale mysleli jsme si něco podobnýho co ty, jen trochu opačně..Hádám, že proto s tebou chtěl Tatsu mluvit." zase jsem se nějak rozmluvil, už jsem se těšil zpátky do Oto, až se tam někde zašiju a s nikým se nějakou dobu nebudu bavit.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Jun 13, 2015 7:59 am

Mrkla jsem směrem na Kashikeho a poodešla dál od něj, abych si s tímhle mohla promluvit.
"Byla jsem ve vesnici jedno století. A celé jsem ho prospala. Nikdo o mě nevěděl. Patřím do původní rodiny z hlavní větve." řekla jsem tišeji.
"Vy jste odkud? Patříte k té krásné blondýnce?"
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 12:04 pm

//Lidi sorry za tu neaktivitu, škola mě zabíjí T_T

Seděl jsem celou dobu u stolu a pozoroval lidi okolo. Občas jsem políbil Mizuki a pohled stočil na bráchu, kterej se snažil sbalit nějakou holku. Chtělo se mi smát, protože mi bylo jasné, že pokud nebude dobrá v chlastu a v posteli, je to jenom na jednu noc, ale nic jsem mu neříkal, přeci bych mu to nemohl pokazit.
V tom, jak jsem se tam nudil, se začalo něco dít. A to to, že Mizukage rezignoval? Nevěděl jsem, jak se tvářit, byl jsem celkem unuděný a zmatený, proto jsem se jen mírně zamračil, ale nijak to neřešil. Já v této vesnici už dlouhou dobu nežil a Mizukage se měnil co pět minut, proto jsem to vypustil z hlavy a spíš obrátil pozornost na Mizuki a tu dívku, kterou přinesl brácha ke stolu. Zazubil jsem se do široka. "Um, čaudex, jsem Tatsu, dvojče." Mávl jsem na ni, ale byla značně na mol, proto jsem se usmál na Mizuki a věnoval jí letmý polibek. "Počkej tu chvíli prosím, musím si zařídit jednu "rodinou" záležitost." Nechtěl jsem jí nechávat samotnou, ale vynahradím jí to až budeme v Oto, tím si mohla být jistá. Došel jsem za bráchou a tou dívkou, která se na konec k našemu stolu nedostavila. Kývl jsem jí na pozdrav a podíval se na bráchu. Z dálky jsem už zaslechl, o čem se tak nějak bavili, protože jsem se přeci jen chtěl zeptat na to samé.
"Sorry brácho, že jsem na nějakou dobu vypnul." S povzdechem jsem si stoupl vedle něho a stejně laxně si založil ruce do kapes a podíval se na Hisu od hlavy až po paty a zamyslel se.
"Spát jedno století je celkem dlouhá doba," usmál jsem se "...jmenuju se Tatsuya." Dodal jsem, aby věděla, jak se jmenuju, když už jsme s ní zahájili rozhovor. Nechtěl jsem ale skákat do řeči bráchovi a proto jsem ho nechal, ať se vyptává jako první, protože mi bylo jasné, že naše otázky budou totožné. Spíš jsem se zaměřil na Kashikeho, kterého jsem periferním viděním sledoval a povzdechl jsem si. Fakt jsem nesnášel tuto vesnici.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 12:50 pm

Poslouchal jsem Hisu a chvilkama přemýšlel, jestli rozumím správně, a že jsem měl asi pít drobet pomaleji. Nebo to fakt byla pravda? Spala celý století? What?!
Dorazil brácha a já jen kývnutím hlavy a úšklebkem dal najevo, že jsem ho zaregistroval. Byl jsem rád, že konečně vím, kde je. Spolu s ním jsem se vždycky cítil nějak líp.
Vyslechl jsem si i jeho, čímž mi jen potvrdil, že jsem si její slova nevysnil.
"Tomu říkám zábava.." ušklíbl jsem se. "Neměl bych ti vykat?" zamyšleně jsem se ušklíbl. Jako obvykle takt mi moc neříkal. Možná bych se jí měl zeptat, jak je to možné, ale přišlo mi to jako dost osobní otázka, kterou by mi asi stejně nezodpověděla. Měl by to zkusit Tatsu, s lidmi mu to šlo líp jak mě. Pokrčil jsem rameny.
"Myslíš Reinu? Žel bohu, ano.." ušklíbl jsem se, koho jiného by mohla myslet, blondie byla asi jediná blondýna v místnosti. I když já při svém momentálním rozpoložení bych to asi stejně nerozeznal.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Jun 13, 2015 2:07 pm

"Můžeš to zkusit na formálnosti si nepotrpím, i když za tu hru by sis to mohl začít u mě vylepšovat." usměju se na něj a přeměřím si i toho druhého. Dvojčata. Pěkné. Tikám z jednoho na druhého.
"Myslela jsem, že Kaguyové žijí v Kiri, proč tu nebydlíte?"
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 2:46 pm

"Na zdvořilosti si zrovna nepotrpím." poznamenal jsem a můj úšklebek hovořil za vše. "Ale promiň, všechny moje potenciální oběti opustili sál, bylas první na ráně." pokrčil jsem rameny. "Vlastně jediný, na koho bych to nenalepil, by byl on." ukázal jsem prstem na Tatsuyu. To, že by mě s tím poslal k šípku a pravděpodobně to stejně ignoroval, jsem si nechal pro sebe.
"Taky že žijí.. vlastně.. Tatsu, proč jsme odešli? Hmm, už vím, nejsme moc vítaní, co?" svůj pohled jsem z bráchy přesunul na Hisu. Z mého výrazu bylo jasné, že mě to moc netankuje. Čekal jsem, jestli i brácha něco dodá, přece jenom nikdy neuměl mlčet, takže bych se moc divil, kdyby k tomu neměl nějakou jízlivou poznámku.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 4:56 pm

Bráchova poznámky o vykání byla trefná, ale ani já si na formálnostech nepotrpěl, tak proč to měnit. Celkem mě překvapilo, jak se brácha rozkecal, což jsem si nenechal ujít, proto jsem jen zíral a do široka se usmíval. Alkohol je magie. Pomyslel jsem si a po otázce, kterou nám Hisa položila, jsem se poškrabal na zátylku a pokýval hlavou na souhlas bráchy.
"Um...Brácha má pravdu, nejsme vítaní. Jak bych to jen řekl...určitě sis všimla toho, že jako Kaguové zrovna nevypadáme, ani nemáme dvě červené tečky na čele a klanová dědičná nemoc nás míjí. Navíc, dokážeme ovládnout jeden element..." Nahnul jsem se k jejímu uchu, aby mě případně Kashike neslyšel. "...jsme lepší než obyčejní Kaguyové, ale jsme z vedlejší větve a lidé to prostě nesnesly." Zazubil jsem se do široka a pak se odklonil a pousmál se.
"Navíc jsme celkem arogantní hajzlové, kteří na pravidla moc nedají a už vůbec ne na nějakou oddanost. Jediným důvodem proč jsme pořád s blondie je...um...nevím, co by jsi řekl? Nevím jak Tetsu, ale mě jí baví provokovat, nahrazuje mi v jednom směru matku, která s náma chlastá, ale taky si neví občas rady. Navíc, není až tak zlá, jak na první pohled vypadá." Zasmál jsem se s úsměvem přes celej obličej, taky jsem v sobě měl pár panáků, ale řekl jsem jí pravdu. Pak jsem si vzpomněl ale na to, jak mě jednou v kanclu dostala do vzduchu a její sféry na mě mířily...no, blbá vzpomínka, ale teď jsem se tomu jen zasmál.
Opět jsem letmo koukl na Kashikeho a poté znovu na Hisu, na které jsem se zastavil. "Proč jsi vůbec s ním? To ti nevadí že je vycvičený pes? Vždyť se podívej, Faito zavelí a on štěkne. Pche, bro, ani nevíš, jak jsem vděčnej za to, že jsme vypadli." Otázka byla mířena na Hisu, ale v moment kdy jsem začal s Tetsuyem, jsem mu dal bratrsky ruku kolem ramen a bouchl ho do hrudi. Jen jsem doufal, že nehodí šavly. I když...kdyby před ním stál Kashike, rozhodně bych mu dal tu ranu větší aby to byl 100% zásah.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Jun 13, 2015 6:08 pm

Usmívala jsem se, byli vcelku zábavní. Bavilo mě je poslouchat. Prostě jsou sví. Přesně to, co se v hlavní větvi nikdy neschvalovalo. Bylo vidět, že je nic nerozhází. To bylo skvělé. Zamyslela jsem se. S Kashikem měli na jednu stranu pravdu. Jeho neustálá opatrnost a připravenost byla divná až někdy otravná, na druhou stranu zase poslouchá rozkazy, což by ti dva měli od té blondýnky taky. Trochu mi poklesly ramena. Zatím jsem si kromě těchto oslav neužila žádnou zábavu. V Oto musí být veselo, když tam jsou ti dva i když z nich byl poměrně dost cítit alkohol. Měla jsem v hlavě trochu zmatek.
"Jsem s ním, protože mě našli v rodinném sídle, ve kterém on bydlí, i když by vlastně mělo patřit mě. Bydlím tam s ním." To že jsem trochu neměla ráda boj a ninji jsem před těma dvěma radši nezmiňovala.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 6:53 pm

Jenom jsem se tak dál šklebil, tohle byl konečně můj brácha - nezřízenej, provokativní, namyšlenej egoista s pusou věčně otevřenou, aby rozdávala trefné poznámky. I na Hise bylo vidět, že ji obměkčil, působil tak na lidi. Já mohl na chvíli držet hubu a být dál spokojený ignorant, takže cajk!
Když se rozmluvil o Reině, usmál jsem se. "Zhruba tak.. na mrtvou ženskou je docela zábavná." potvrdil jsem Tatsuyovi slova, i když já s blondie asi nebyl žádnej velkej kamarád. Ale brala mě takového, jakým jsem byl a já se jí to snažil oplácet. Doják jako kráva, jen co je pravda.
Stočil jsem své oči za bratrovým pohledem, abych pobral o kom se baví. No o kom jiném, že jo.. Neměl jsem k tomu co dodávat, takže jsem mlčel. Byl jsem rád, že jsme odešli, v Oto jsem byl daleko spokojenější.
Brácha mě objal kolem ramen a bouchl mě do hrudi a já se jenom zakuckal. Prvotní opilost mizela, střízlivěl jsem, takže se žádný šavlový tanec nekonal, místo toho jsem ho šťouchl loktem do žeber a ušklíbl se.
"Takže nějaká forma vděku?" zeptal jsem se nakonec bělovlásky. Já na nějaké mezilidské vztahy moc nedal.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Soshi Sat Jun 13, 2015 7:26 pm

Soshi

Otec odešel, Keigo také a místnost potemněla. Ne doslova, ale cítil jsem, že už bych tam neměl být. Kam teď půjde Faito? Co bude dělat? Uvidím ho ještě?
Vstal jsem, usmál jsem se na Himiko, rozhlédl jsem se po sále a odešel jsem ven. Je čas vrátit se domů...

//Přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Jun 13, 2015 8:01 pm

"No..." chtěla jsem odpovědět, ale odmlčela jsem se a spojila ruce před sebou. Právě zřejmě jmenoval můj problém. Vlastně díky Kashikemu jsem teď chodící a žijící. Jinak bych stále polomrtvá plavala ve sklepě.
"Je nás víc?" zeptala jsem se jich nečekaně. Chtěla jsem vědět, jestli kostlivců na tomto světě ještě pár nepobíhá.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 8:08 pm

Nadzvedl jsem obočí. "Hmm, aha, to musí být vážně...zábava." Zazubil jsem se. Myslel jsem to samozřejmě ironicky, což bylo poznat z mého úšklebku a stylu této vyřčené věty.
V tom mě brácha bouchl loktem do žeber a já reagoval stejně jak on, ale potom jsem se tomu potichu zasmál. Baka... Stále jsem si na tváři držel ten svůj obvyklej úsměv. Na otázku, kterou Hisa opět podala jsem se jen zamyslel a zakroutil hlavou do stran.
"Um, ne, není, teda alespoň myslím. Věděl jsem jen o nás s bráchou a pak Kashikem, proto je celkem překvápko poznat někoho dalšího." Pohled jsem stočil za sebe, na Reinu a Mizuki. Potom na bráchu a znovu na Hisu.
"Kdyby jsi se někdy nudila, přijď do Oto, jsi vítaná, další Kaguya by byl celkem užitečný." Zazubil jsem se do široka, snažil jsem se působit nějak mile, takže jsem doufal, že moje snaha nebyla zbytečná.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 8:27 pm

Tatsu řekl to, co jsem měl přesně na jazyku. Jen jsem kývnul hlavou, nenáviděl jsem, když někdo dělal něco ze soucitu. Tedy když to někdo dělal mě. Bůh ví proč, vzpomněl jsem si na Michie, co právě nejspíš spala na stole, ta by mě místo soucitu nejspíš ještě přetáhla po hlavě a vysmála se mi. Ušklíbl jsem se.
Bylo fajn mít dvojče, nemusel jsem vlastně říkat skoro nic, Tatsu všechno zhodnotil za mě. Nemusel bych tu ani být. Nakonec jsem se jen ušklíbl, když nahodil ten svůj milý výraz, abych z něj nezačal zvracet duhu. Prostě jsme nebyli úplně stejní, ale měl jsem ho za to rád.
"Jasně, uděláme ti uvítací párty." zazubil jsem se taky, další možnost zase něco slavit jsem bral vždycky. "Krom toho, Reina - živá mrtvá a k tomu ty, stoletá holka.. to k sobě prostě sedí, nemyslíte?" zamyšleně jsem naklonil hlavu.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Jun 13, 2015 8:35 pm

"Obávám se, že výlet za vámi by mi tady v Kiri jen tak neprošel a potom, kde mám jistotu, že se vrátím zpátky?" mrkla jsem na ně s úsměvem. Tohle neměli říkat. Budu nad tím teď uvažovat.
"Víte se mnou by jste to neměli lehké. Stále se učím modernímu světu."
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 8:44 pm

Byl jsem prozatím celkem klidný, ale v moment, kdy Tetsu řekl tu vsuvku o věku a nesmrtelnosti jsem začal smát a plácl ho po zádech. "Ty vole, to uplně sedí!" Snažil jsem se svůj smých utlumit rukou, kterou jsem měl před pusou a zhluboka jsem to vydýchával. Hisa naší nabýdku nejspíš zaregistrovala. Ale o poznámce o moderním světě, jsem na ní jen zvedl obočí a vzal z nejbližšího stolu flašku s pitím, vrátil se k nim a ukázal ukazováčkem na flašku. "Žádný moderní svět není, v tomto se má žít." Pokýval jsme si sám hlavou na souhlas a pak jsem se napil, jen trošku jsem si cucl.
"Hmm, jinak o návratu zpátky by neměla být řeč, jednou příjdeš a nebude se ti chtít odejít." Znovu jsem se mile usmál. Kdo ví, o co mi šlo. Možná tak jen brácha!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sat Jun 13, 2015 9:06 pm

Sledoval jsem, jak se to pako směje a pobaveně kroutil hlavou. Alespoň někdo chápal ten můj zvrácený smysl pro humor. Díval jsem se, jak pije a přemýšlel, jestli ta alkoholička vystřízliví než vyrazíme, nebo jí budu muset nést na zádech. Ne, že bych se už netěšil, jak jí oznámím prohru, ale když byla opilá, padali z ní ještě větší moudra, než jsem čekal.
"Přesně. Tatsu ti bude vyprávět historky z natáčení a Reina ti k tomu upeče koláčky." zakřenil jsem se ironicky. Ale musel jsem svému bratrovi dát za pravdu - jak by to řekl on, byli jsme prostě boží!
"Kromě toho jsme rodina, sice jsi naše nějaká sestřenice z druhýho kolena, jestli vůbec, ale i tak. návštěva rodiny snad není nic protizákonnýho ani v Kiri, ne?" pohrával jsem si s myšlenkou někde to zakempit, ale pořád jsem se ještě držel.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Jun 14, 2015 6:57 am

"No prázdniny u bratranců zní velice dobře. Mohli by jsme se s Kashikem přijet podívat." pohrávala jsem si s lemem své sukně.
"Jste opravdu bláznivý." uznala jsem je oba. Podle toho co jsem viděla, to budou brát jako pochvalu než jako urážku.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jun 14, 2015 9:06 am

Netancovala som už. Nezabávala som sa. Akosi ma to po prehovore Mizukageho a jeho odchode...prešlo. Nezvyk. Panovala tu ešte chvíľu taká pochmúrna nálada, čoskoro sa to všetko ale vrátilo do starých koľají, proste sa všetci začali zabávať. Okrem mňa.
Asi by bolo už na čase odísť. Mám v Konohe prácu i žiakov. Pokrčila som ramenami. Po odchode Kisukeho som sa začala staviať k svojej práci oveľa zodpovednejšie než predtým a svoje odchody z Konohy som sa snažila minimalizovať. Aspoň v tomto ťažkom období. Musím ale povedať, že tu bolo celkom pekne, škoda len toho záveru. Poznamenala som a pomalými krokmi odtiaľ odchádzala, pričom som si cestou dala pár panákov. (presun)
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 9 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru