Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká síň - taneční sál

+16
Hisa Kaguya
Keigo Nakagami
Akemi Kagayaki
Atsuka
Hirin
Misha Haybushi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Tetsuya
Mizuki Netsu
Hyuuga Mikomi
Reina Kana
Rokuro
Airis Shiroyaki
Goku
Faito Dansaku
20 posters

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 16, 2015 8:42 pm

First topic message reminder :

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 5c234549fbbfac5c6972e1d87be68ad2

Po celou dobu slavností je tohle hlavní místo všech možných jednání a společenských aktivit. V prvním patře se nabízí catering, v patře druhém je pak velký taneční sál, ve kterém by měla (až na nejnutnější výjimky) hrát živá hudba všech možných žánrů, ale hlavně těch vážných, na které se dá tančit.
Tak s chutí do tance, vážení!
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat May 23, 2015 9:24 pm

Bezmyšlenkovitě jsem procházela labyrintem z živého plotu. Vnímala jsem jenom zlost, která mě udržovala ve svižném tempu. Trvalo mi pár minut, než mi došlo, že pospíchat nemá význam. Nikdo mě nesleduje. Není důvod bát se, že budu za tento skutek třebas popravena. To prý mají v Kirigakure tuze rádi, ušklíbla jsem se.

Zvolna jsem si uvědomovala, že tenhle čin nejspíš nebyl tím ideálním řešením nastalé situace. Co se stalo? Dokážu se ovládat v různých situacích, ale vidět Reinu, jak se baví s Faitem, jako by to byli staří přátelé... To se svět naprosto zbláznil? Znamená to snad, že kdokoliv z nás může napáchat nejrozmanitější hříchy a přitom se spolehnout, že jsou po několika letech zapomenuty? Odpuštěny? Stačí se snad kát? Pomodlit? Zaplatit? Nerozumím tomuhle světu.

Na okamžik jsem se zastavila a prohlédla si krvácející dlaň. Zanechávala jsem za sebou cestičku z rudých kapek. Alkohol srážlivosti krve nepřidá. Povzdechla jsem si a vytáhla ze záhybů šatů sněhově bílý kapesník. Ránu jsem ovázala a už o poznání klidnější jsem mohla pokračovat v cestě. Ostatně východ ze zahrady jsem měla na dohled. Ztratila jsem se v zalidněných uličkách.

Přesun
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Sat May 23, 2015 10:16 pm


Ako som čakal, Faito sa so mnou zjavne nemienil púšťať do rozsiahlejších debát. Nijak zvlášť ma to nepobúrilo, práve naopak. Neprišiel som sem vonkoncom kvôli tomu, aby som prejednával politiku. Niekto by si možno myslel, že je mojim zámerom spriadať kdejaké podivné plány, ale pravdou je, že mojim primárnym cieľom tentokrát nie je nič iné, než sa po všetkej tej práci s istou nemenovanou organizáciou malinko odreagovať a zároveň to využiť na získanie informácií. Kde inde mám lepšiu príležitosť nadviazať dlhší očný kontakt s osobami z rôznych kútov sveta, než práve na tancovačke? Neskôr budem musieť usporiadateľovi nejak osobne poďakovať.
"Ale ale, ako by som si to mohol nechať uniknúť? Viete predsa, že je mojim koníčkom... "spoznávať ľudí". Určite sa tu zabavím po svojom," naznačil som mizukagemu, o čo mi tu vlastne ide, následkom čoho som mu po obnovení hudby už tichšie povedal niečo málo navyše.

"Nerád vám to takto priamo hovorím, mizukage-san, ale nemyslím si, že sa to stane," spochybnil som s provokatívnym úsmevom na tvári Faitovo prianie týkajúce sa znovuvzchopenia porazenej Iwagakure.
"Ak mám byť úprimný, už som ju stihol niekomu predať. To vás ale vôbec nemusí trápiť. Sami ste vonkoncom na zraze povedali, že do týchto záležitostí nebudete zasahovať. Spolieham sa na našu dohodu. Hlavne sa spamätajte z toho škaredého útoku Hakuei," objasnil som mu matne osud prejednávanej dediny a pripomenul, že máme akési spojenectvo. Ihneď potom som sa pomalými krokmi vydal vyhľadať inú spoločnosť.
"Ozaj. Idem na lov informácií, tak ma, prosím, neprerušujte. Ak všetko prebehne hladko, nejaké z nich vám určite zdelím, a to úúúúúplne zadarmo," dodal som na záver a šiel.

"Tak, kto má chuť naraziť si boháča?" vydal som zo seba bezostyšne, keď som už bol v dostatočnej vzdialenosti od usporiadateľa oslavy. Moja taktika bola prostá. Zatancovať si s niektorými prítomnými, opatrne im prešmejdiť myseľ a vyhľadať čokoľvek, čo by mi mohlo byť v budúcnosti prospešné. Pravdepodobnosť, že by to ktokoľvek dokázal detekovať, je takmer nulová. Aj ten najlepší senzibil by si tak malý výdavok chakry všimol len vtedy, ak by sa v ten správny okamžik sústredil konkrétne na mňa, ale to by asi nemalo zmysel, nehovoriac o tom, že by tým poklesla ostraha. Po nejakom tom čase som si ale povedal, že svoj zber preruším a skúsim sa pozrieť za niekym, kto vo mne po dlhom čase opäť vyvolal úprimný záujem. Jednalo sa samozrejme o zatiaľ najneslušnejšiu návštevníčku, Mikomi osobne. Chrstnutie alkoholického nápoja do tváre usporiadateľa, ktorý je zároveň kagem, bez akéhokoľvek vysvetlenia pred zrakom ostatných prítomných prekoná snáď už len pokus o zničenie Kirigakure.

=> PRESUN <=
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 24, 2015 6:33 am

https://www.youtube.com/watch?v=6-wEAeNcA_A

Faito

Vlastně jsem byl rád za to, co řekl. Jednak za to, že Iwagakure ještě chvíli nebude konkurenceschopná, jednak, že se o ni alespoň někdo stará.
A jeho sběr informací? Jen hlupák by se sem přišel jen pobavit. I já jsem sbíral informace.
Otřel jsem si víno z obličeje a rychle jsem vytáhl mast, kterou jsem zamazal trhliny v kůži.

"Hej, lorde Mizukage!" křikl na mě z davu maskovaný muž, kterého spousta lidí z Kiri zná jako velitele Oininů. Kolem něj stála asi desítka Oininů. Stáli vprostřed sálu a lidé jim, snad i ze strachu dělali místo.

"Ukážeme lidem, co je to oslavovat život!" křikl znovu velitel Oininů a já jsem si uvědomil, co za hudbu hraje. Pousmál jsem se a vyrazil do čela Oininů. Chvíli mi trvalo, než jsem si vzpomněl, ale nohy mě samy nesly.
Celá jednotka začala předvádět něco jako irské tance. Dupot těžkých bot se rozezníval sálem, do choreografie patřilo tleskání, držení se za ramena, podupávání a kopy do vzduchu, tanec byl energický a plný života.
A aby také ne. Byl to tanec, který tančili Oinini, když se vrátili z těžkých misí. Uctívali se jím padlí a oslavoval se život. V tu chvíli zapomněli na všechny strasti a tři minuty jim patřil celý svět.
Když choreografie končila úderem do země v pokleku a hudba přestala hrát, diváci začali tlesklat a jásat a Oinini se pomalu začali vytrácet z tanečního sálu.
"Jen jsme si říkali, Mizukage-sama, že jsme ještě neuctili mrtvé z boje s Hakuei, a že by tohle byla dobrá příležitost." řekl velitel, a po mém kývnutí se také vrátil do služby.

A teď konečně přišel čas na první oficiální tance.

https://www.youtube.com/watch?v=G6xHIUt5TeE

Došel jsem k Reině.
"Lady Otokage, rád bych Vás, na počest neutrality našich vesnic vyzval k tanci. Smím prosit?" zeptal jsem se, ale na nic jsem nečekal. Měla by svolit.
Došli jsme doprostřed sálu a začali jsme tančit. Reina si mohla všimnout, že voním...až moc. Ale bylo to nutné, přeci jen, nikdo to veřejně neříká, ale Edo Tensei je stále ještě balzamovaná mrtvola, a jako taková zrovna nevoní. Musel jsem to tedy přebít nějakou silnější kolínskou.
"Doufám, že u Tebe ve vesnici je vše v pořádku, a že se zase nesnažíš udělat nějakou hloupost." řekl jsem, a i když to znělo jako vtip, díval jsem se na Reinu smrtelně vážně. To nejhorší, co může totiž svět potkat, je štěně utržené ze řetězu.
"Nezastával jsem se Tě na srazu jen tak, a jestli zjistím, že zase něco kuješ, budu muset zakročit, víš to, že ano...?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 7:27 am

Dusná atmosféra se najednou změnila. Zase jsem se v klidu posadila a sledovala tým oininů. Bylo to zábavné. Mí shinobi jsou v tomhle strašně vážní. S menším úsměvem na rtech jsem je pozorovala. Po skončení jsem si ani já neodpustila potlesk. Pak ke mě přišel Faito. Na jeho nabídku jsem kývla a šla s ním. Chytila jsem se jeho ruky a druhou jsem mu položila na rameno.
"Řeším jeden problém, ale ten je spíše ve vesnici, než aby to zasáhlo okolí." pousměju se na něj . A teď já.
"Myslím, že si to jistíš skvěle, poslat toho muže k nám, aby provokoval nebyl zrovna nejlepší nápad. Já svým shinobi věřím. Tak doufám, že tohle byla opravdu jen hloupá shoda náhod, kdy dva shinobi neudrželi nervy na uzdě." poznamenala jsem. Měla jsem potřebu mu to říct, řešit jsem to nechtěla. Jak jsem si řekla už na začátku. Byla jsem po dlouhé době zase mezi lidmi.
"Měl bys možná po tomhle tanci jít za tou ženou. Tetsuya měl pravdu. Bylo to určitě kvůli mě." poznamenala jsem tiše.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 24, 2015 7:58 am

Faito

"Wow, hnát dvě vesnice do války proti sobě jen kvůli hospodské potyčce. Netušil jsem, že mě máš za takového agresora..." řekl jsem a také jsem to dál neřešil. Prostě to nevyšlo. Pokus o vraždu diplomata by byl zajímavější.
"Upřímně, chtěl jsem vědět, co jsou ti tví dva noví bodyguardi zač. Kashike by o ně měl jistě zájem. Pamatuješ si na něj, že?"
Pak začala mluvit o Mikomi. Zamyslel jsem se a po chvíli jsem dospěl k jedinému závěru: ach jo, ženský...
"Kdo ví, třeba přijde sama. Dám jí ještě chvíli čas. A nedivím se jí. Upřímně, Reino, nikdo ti neodpustil to všechno, co jsi provedla. A když říkám NIKDO, myslím tím skutečně NIKDO..."
A ano, myslel jsem tím i sebe. Nikde nebylo řečeno, že jsem jí odpustil ta zvěrstva. Jen je někdy lepší dát dítěti píseček na hraní, než ho držet v domácím vězení.
"Je jen otázkou času, kdy se zase něco zvrtne, ale takhle mám aspoň klid, když vím, že jsi spokojená...nebo se mýlím?"
Já sám jsem vypadal spokojeně, i když jsem spokojený nebyl. Za mých mladých let umírali důležití jednotlivci. Teď umírají celé armády. A proč? Jen kvůli tomu, že nějaký idiot vydá rozkaz. A já tomu idiotovi většinou musím čelit.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 8:55 am

"Nežádám odpuštění od nikoho, je každého věc, jak se s tím vyrovná, včetně mě." a že mi to občas dělalo problémy, pořád mám kvůli tomu nevyřízené účty se Shuuketsu. Hlavně mě nebavilo, že mi to pořád někdo připomínal. Přitom já jsem nebyla tak strašná. Mnohem horší byli ti, kteří nejsou vidět. Třeba Tetsuya. Bylo jen otázkou času, kdy i on něco provede, když se teď objevil. I on toho na mě věděl hodně a toho jsem se obávala nejvíc.
"Pamatuji si Kashikeho, nelze ho zapomenout. Však má teď možnost se s nimi seznámit. Jsou trošku drsnější na povrchu, ale uvnitř jsou jako beránci." pousměju se. Pak jsem se zamyslela nad jeho výrokem spokojenosti. Vlastně jsem byla hodně spokojená. Vesnice mi prosperovala.
"Jsem spokojená. Avšak mi vrtá hlavou, když si mi neodpustil ani ty a věděl si, že tu bude tolik lidí, proč si mě zval? Nebo ten mladík, kterého si poslal měl provokovat schválně, abych se bála ti přijít na oči, kdyby se to hodně zvrtlo?" pravdou bylo, že jsem o tom uvažovala, že na slavnost já osobně nepůjdu. Právě kvůli této šarvátce. Pak jsem si ale říkala, že je možnost tu vidět synovce. Zatím jsem byla poněkud zklamaná, že se tu neobjevil. Dokonce ani Itachi ne.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 24, 2015 11:07 am

Faito

"Pozval jsem tě, protože mám potřebu kontrolovat, že neděláš žádné hlouposti. Ověřit si, že plníš tvou část dohody. Toť vše..." řekl jsem, a protože hudba již přestávala hrát, poděkoval jsem jí za tanec a odvedl ji na své místo.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 11:22 am

Nechala jsem se odvést mlčky ke svému "trůnu" a pak se mu podívala do očí.
"Svou část dohody plním. Nemusíš ode mě očekávat nějakou zradu, jsem ti vděčná za Otogakure." mírně jsem se mu poklonila.
"Děkuju za tanec." a posadila jsem se.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun May 24, 2015 11:56 am

Došli jsme až sem. Hrála tu hudba, nebavilo mě to a jen jsem sledoval lidi. Necítil jsem se v takovéto společnosti za takovýchto situací moc dobře. Byla tu spousta lidí z Konohy. Mou pozornost získala ta ženská z klanu Hyuuga, kdy polila šedovouse vínem. Držel jsem v sobě smích, možná až příliš krutě, protože se mi začaly dokonce tvořit slzy. Schoval jsem se za Mizuki a snažil se to rozdýchat. Chvilku mi to trvalo, ale byl jsem v klidu. Fakt jsem se snažil to nijak nehrotit, ale ta ženská si vysloužila můj respekt. Kdybych to udělal já, je z toho válka. Takže jsem byl rád, že nás-nebo alespoň mě-dokázal někdo takto pobavit!
Když jsem se však podíval znovu na parket a viděl toho chlápka tancovat kozáčka spolu se skupinou Oinunu, jen jsem nečině přihlížel. a slzy mi tekly z očí. Všichni, kteří si mě mohli všimnout, však poznali, že to jsou slzy smíchu. Dokázal jsem mít dokonale kamenný tvář, ale byl jsem celá rudý. Věděl jsem, že to není slušný, ale řeknete sami...vidět něco takovéhoto bylo fakt vtipný, připadal jsem si jak na nějaké párty seniorů. S povzdechem jsem si otřel tvář a podíval se na bráchu a na Mizuki. "Bože můj, jdem k baru, nebo se za chvilku počůrám smíchy." Zazubil jsem se do široka. Toho divnýho chlápka, kvůli kterýmu přestala hrát hudba jsem moc nevnímal. Chtěl na sebe upoutat pozornost, ta moje ale momentálně patřila těm dvěma a alkoholu s mírou.
Sedl jsem si na barovou stoličku a objednal tři panáky saké. Chvíli jsem jen poslouchal písničku, kterou hráli, když si šedovous tancoval s naší blondýnkou. Pak jsem ale přemýšlel. V Kiri jsme s bráchem vyrůstali, dokonce jsme tu měli i domov, kde jsme vyrůstali od malička. Znal jsem tu spoustu lidí, od učitelů na akademii až po senseie, kteří se u nás dvou pořádně vystřídali. Mírně jsem se zamračil a kopl do sebe panáka, abych se odhodlal něco dělat. Protože sedět tu a umírat v depresích jsem fakt nepotřeboval. Koukl jsem se na bráchu a do široka jsem se usmál. "Objednej toho alkoholu co nejvíc můžeš, já se stanu pro tentokrát alá gentleman a pokud se ti bude chtít blít, tak křeslo Mizukageho je k dispozici často." Zasmál jsem se, podíval jsem se na Mizuki a podal jí ruku. "Tak co zrzko, chceš vidět, jak tancuje "vychovaný" Kaguya?" Popravdě, tancovat společenské tance mi nedělalo problém. V klanu to bylo uplně normální a tancovat uměl snad každý. Teda...jen Tetsu se na to vždycky totálně vysral a proto jsem chodil i za něho. Povaleč jeden! Čekal jsem jenom, jestli příjme mou nabídku, protože začali hrát jednu z mých oblíbených písniček, které byly celkem akčnější a ne až tak pomalé, jak u Reiny a šedovouse.
https://www.youtube.com/watch?v=WPGEYRhQ_Kg
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun May 24, 2015 12:09 pm

Vypadalo to tu na pokoj, ale v tom Mizukageho dakto oblial, nepoznala som tú ženu. Všimla som si, že sa Tatsuya tak viac menej smeje. Ja som mala kamennú tvár, ale úsmev sa mi objavil na tvári až vtedy, keď prišiel výstup Oininov. Bolo to vtipné a niečo také som si nepredstavoval, že takto budú zborovo tancovať. Netrvalo dlho a prišla tá chvíľka, keď ma Tatsuya pozval do tanca. Trošku som sa toho bála, lebo som dlho netancovala a naviac som v tom nikdy nebola nejak dobrá. Odmietnuť som ho však nemienila. "Tak poďme." Usmiala som sa a chytila som ho za ruku. Hudba bola o niečo rýchlejšia. Postavila som sa a dotiahla som ho na parket. Teda bol len kúsok.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun May 24, 2015 12:38 pm

Co dodat, vystoupení s vínem mě pobavilo, fakt bych nečekal, že na podobné akci se stane něco takovýho. Někdy jsem litoval, že nejsem ženská, aby mi procházeli podobné kousky. Jediné, co mě mrzelo, že ten chlápek, kterého jsem zase rychle vypustil z mysli, začal tleskat ještě než jsem to stihl sám. Škoda. Při pohledu na Tatsuyu mi cukly koutky rtů, ale tvářil jsem se prostě jen ironicky jako kdykoliv jindy, nijak jsem nedával najevo, že jsem pobavený, a že jsem teda sakra byl! No jo, domov, sladký domov..
Následoval jsem Tatsuyu k baru, nudil jsem se už dlouho. Jeho poznámka mě fakt pobavila. "Jestli budu mít štěstí, potkám někoho z rodiny.." odvětil jsem klidně, samozřejmě jsem myslel druhou větev klanu, ke které jsem nechoval zrovna nejmilejší cit. Jo, tím by se rozhodně můj den zlepšil! Sedl jsem si na stoličku a napil se, když Tatsu platí, je to svátek! Pozoroval jsem, jak blondie tančí. Chtěl jsem si s ní promluvit.
S pozvednutým obočím jsem si nakonec uvědomil, že stejnou věc jdou dělat Tatsu a Mizuki, což mě donutilo k úsměvu. Fakt musím zjistit, co je ta holka zač, můj bratříček se chová, jako by mu někdo vrazil šíp lásky přímo mezi oči. Romantika, div jsem se nerozbrečel!
Nakonec jsem ale i já zvedl své líné tělo a několika kroky se dostal k Reině. Seděla si tam na tom svém "trůně" a já jí docela litoval. Konec jejich rozhovoru s Faitem mi nepřišel zrovna úspěšný. Naklonil jsem se k ní a ignoroval veškerou slušnost, jaká se asi očekávala. "Tak co blondie, tváříš se nějak kysele.. zatančíme si?" Tatsu měl pravdu, já na podobný věci vždycky z vysoka kašlal, ale tohle mi přišlo jako fajn způsob trochu si pokecat, a když můj bratr s Mizuki plánují svatbu, nebo o čem si to povídají, nudil jsem se. Tak proč ne?
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun May 24, 2015 12:48 pm

Když jsme došli až na parket, chytl jsem Mizuki za ruku a začali jsme tancovat. Pousmál jsem se na ní. Občas jsem jí chytl za ruku, aby se otočila. Občas jsem jí dal do náklanu a zase zpět. Tancovat mi nedělalo problém a i přes to, že říkala, že dlouho netancovala, se mi s ní tancovalo dobře-ostatně jako všechno. Když se hudba zrychlovala, byl jsem schopný jí vzít o do náruče a otočit se s ní o 360° a postavil jsem jí zase na nohy. Na tváři se mi objevil úsměv, nefalšovaný. "Možná jsem toto podcenil, Kiri asi není tak hrozná jako kdysi." Pousmál jsem se. I když musel jsem sám sobě přiznat, že všechno tady jsem neměl moc v lásce. Všechno mi to hrozně připomínalo staré časy. Když se hudba blížila ke konci, nahl jsem Mizuki  znovu do náklony dozadu a věnoval jí polibek. Potom jsem se usmál a znovu jí dostal do normální pozice a pohled přesunul na Reinu s Tetsuyem. Ta moje kopie mi vzala můj plán, si zatancovat s Reinou, ale co už, kdykoliv to můžu udělat, chtěl jsem to přeci jen ze slušnosti a za zavzpomínání na staré časy. Songy začali být zase pomalejší, proto jsem mohl zvolnit. "Hmm, tak co? Kdy se hodláte s bráchem seznámit?" Pousmál jsem se, jak jsem měl ve zvyku. Druhou stranu klanu jsem nechtěl potkat a svou matku navštívit jsem taky dvakrát netoužil, přeci jen. Tetsu byl má jediná rodina a věřil jsem, že i on by chtěl Mizuki poznat.

Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun May 24, 2015 1:06 pm

Tatsuyovi tancovanie šlo teda skvele. Vedela som, kedy sa mám otočiť, občas som sa dostala do záklonu a občas ma vzial do náruče. Nebolo to najhoršie, mojou prioritou bolo sa nestrápniť a nestúpiť mu na nohu. Čo sa mi v celku darilo. Nakonci piesne prišiel záklon a dostala som od Tatsuyu bozk, čo mi vyčarilo úsmev na tvári. Potom zas pokračovali tie pomalšie piesne, cez ktoré som sa mohla porozprávať s Tatsuyom. "Čo najskôr." Odpovedala som mu, sama som nevedela, ale nemala som s tým problém. "Tvoj brat sa toho nebojí." Povedala som, keď som si všimla, že je pri Reine a najskôr s ňou plánuje tancovať. "Nie je to tu také zlé, ale stále to na mňa pôsobí ako slušná pretvárka." Doplnila som potichšie, aby to počul len Tatsuya. Bolo mi jasné, že Oto nemala najlepšiu povesť a vlastne ani nemá.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun May 24, 2015 2:32 pm

Potichu jsem se zasmál, když jsem pohled nasměroval na Reinu a Tetsua. Ani jsem nevěděl proč, ale i přes to jak jsme se chovali, dokázala nějakým způsobem projevit zájem, nejspíš donedávna byla jako jediná. "To teda. Brácha je stejnej jak já, až na to, že jeho skořápka je mnohem tvrdší a i když si z blondie pořád střílí a nasírá jí, má jí moc rád." Pousmál jsem se a přitisknul jsem si jí blíž k sobě a pomalu se s ní pohyboval. "Celá Kirigakure je založená na přetvářce, tak to bylo odjakživa. Stačí si na to jen zvyknout." Usmál jsem se na ní a udělal s ní rychlejší kolečko a potom zase zpomalil. Povzdechl jsem si nad lidmi, kteří na mě, nebo Tetsua koukli. No jo, i po těch letech tu měla jak Oto, tak i dvojčata blbou pověst. Jediné co mohlo být pozitivní pro toho šedovouse byl náš původ. Přeci jen Kaguyové pocházeli z Kiri...z hlouby svého srdce jsem doufal, že někoho neuvidím, proto jsem se naplno věnoval Mizuki. "Hmmm, co by jsi chtěla dělat?" Nechtěl jsem, aby se nudila. Každopádně, měl jsem v plánu Reinu taky vyzvat k tanci, ale kdo ví, jak dlouho na parketu zkejsne s bráchem, takže jsem se tím netrápil.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 5:58 pm

"Taky by ses tvářil kysele být mrtvý a nenáviděný celým světem, ale zatančím si ráda." usmála jsem se na něj a přijala jeho nabídku a šli jsme spolu na parket. V tuhle chvíli jsem byla neskutečně vděčná, že mám ty tři sebou. Měla jsem takovou tu útěchu, že tu nejsem sama. Že oni mi všechny ty věci nevyčítají, protože vědí jaká jsem ve skutečnosti.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun May 24, 2015 6:21 pm

Neudržel jsem se a drze se ušklíbl. "Na mrtvou ženskou jsi docela vtipná." zakřenil jsem se a přitáhl ji k sobě. Jedna věc byla kašlat na výuku, ale když přišlo na věc, zas takový jelito jsem nebyl.. minimálně základní kroky jsem zvládal s přehledem. "Jaký to je bejt mrtvej netuším a fakt doufám, že ještě dlouho tu příležitost nevyužiju.." pokračoval jsem pobaveně. "Ale jaký je to bejt nenáviděnej docela znám. Rozdíl bude asi v tom, že mě je to nějak jedno.." pokrčil jsem rameny. Věděl jsem, že ten důvod, proč mi to nevadí, je Tatsu. On byl jedinej, na kom mi záleželo a jehož názor jsem bral v potaz. Nikdy jsem na nenávist nebyl sám. Jak to má ona, to jsem netušil.. ale evidentně ne moc růžový. "Ty asi nenáviděná být nechceš.. otázka zní, děláš všechno pro to, abys to změnila? Pokud víš, že ano, pak nevidím problém. Nikdo tě nezná líp, než ty sama a ty sama se sebou žiješ.. názory ostatních ti můžou bejt víš kde. Nejsi malá holka, můžeš si dělat, co chceš.." konečně jsem tu hubu zavřel a hodlal jí zas dlouho držet, takovej proslov jsem neměl ani nepamatuju a ještě takovýhle kecy. Kdepak, na utěšování lidí jsem nebyl stavěnej.
Na konec jsem to ale ještě porušil. "Co ta situace? Zavřou mě a budou veřejně linčovat..?" tón mého hlasu byl jasným důkazem, kde celou záležitost mám.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 6:58 pm

Tetsuya byl o něco klidnější než jeho bratr, jemu by slušelo být terapeut. Každopádně měl pravdu. Co s tím dělám? Začala jsem u své vesnice. Kamkoli jinam bych šla nejspíš by mě hned zavřeli. Ale měl pravdu. Měla bych s tím něco dělat a nápad v Kiri byl víc než skvělý. Když na chvíli zmlknul, zamyslela jsem se. Vím jen já sama, jak to cítím. Jen já sama byla pod vlivem Shuuketsu, Sora no Sena, který mi otevřel oči i mysl a pak mě nechal ať si se spuštěnými emocemi dělám co chci. Jenže to nešlo. Bolelo mě každé rozhodnutí, co jsem udělala, dokážu zabíjet lidi bez mrknutí oka, ale co pak ty výčitky? To jsem nedávala a vždycky to pak někdo schytal. Tetsuya pak přerušil můj tok myšlenek a já k němu vzhlédla.
"No, Mizukage požaduje ten kozáček, co se tančil na začátku. Pak bude spokojený i on. A ještě jedna věc." to už jsem se tvářila trochu vážněji.
"Dávejte si s bratrem pozor, je tu další Kaguya, Kashike, vím, že ho znáte. Opravdu nerada bych o vás dva přišla. Jste jediný, kterým věřím a na který se dá spolehnout." to už jsem spíše šeptala. Nebylo pochyb, že se mi pokusí ty dva přinejmenším naštvat nebo překecat, aby se sem vrátili.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun May 24, 2015 7:39 pm

Docela by mě zajímalo, co jí vlastně ten rádoby kámoš řekl, že z toho byla v takový depce.. Ona teda většinou byla vážná, i když jsem musel uznat, že některý její hlášky stojej za to. Moc jsem nechápal, proč sem vlastně chodila, od začátku mi z toho přišla nesvá, ale jako obvykle než abych se zeptal, jsem to hodil za hlavu. Hold psychologickou poradnu si zatím neotevřu...
Nakonec jsem jí jen věnoval klidný pohled. "Radši beru to linčování.." ušklíbl jsem se, kozáčka, to tak.. Tatsu by chcípnul smíchy.
"Blondie, chill.. věř mi, že to poslední, o co stojím, je muset něco dělat.. jsem si jistej, že ani on nemá dvakrát velkou chuť na rodinný setkání.. Tatsuyu, jak tak koukám, zpacifikuje Mizuki, a já si dám radši panáka.." tvářil jsem se znuděně.
"Taky by sis měla dát, chováš se moc dospěle.." dodal jsem nakonec s rádoby sladkým úsměvem.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Misha Haybushi Sun May 24, 2015 7:40 pm

Příjdu do velké síňe ve které zábava je v plném proudu. Plno lídí už tančí ale já mezi ně nepatřím a ani nebudu. Sednu si stranu podia kde jsou židle a sleduji tančíci lidi. Zarazí mě to že tu vídím celkem neočekavaní shinobi jako je samotná Reina Kana. Měl jsem v plánu zajít do Otogakure ale moje mise mi nedovolovali si najít čas. Tento čas mám v plánu strávit na oslavě ale přesto i toto je pouhá mise. Všude je hluk, hudba a Reina se baví s jedním klukem. Rozhodl jsem se jít na podiu tancovat nenápadně blízko k Reině abych mohl odposlouchávat.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 7:48 pm

"Jsem na veřejnosti, musím se chovat dospěle." Ale měl pravdu.
"Dobře až dotančíme zveš mě jako svou Otokage a milující nadřízenou." doplnila jsem ho, věděla jsem, že z toho bude skákat do stropu. Když už mluvil o Mizuki a Tatsuyovi.
"To mám možná na svědomí já. Poslala jsem je několikrát za sebou spolu na misi. Zřejmě si padli do oka." usmála jsem se, že aspoň někdo je šťastný.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun May 24, 2015 7:54 pm

"Povedzme, že to čo chcem robiť, sa tu nehodí." Mrkla som naňho a trošku som si zakúsla do spodnej pery. Potom som sa usmiala."Čo tak ísť k stolu? Dáme si nejaký pohárik, trošku sa uvoľníme.. No a keď tvoj bracho nebude tancovať s Reinou, tak sa s ním porozprávam." Navrhla som, lebo tá nálada tu ma celkom zviedla, nechcela som sa však moc opiť... "A zajtra už znova tie moje zásady.." Doplnila som s úsmevom. Už som s Tatsuyom na parkete strávila celkom dosť, a tak som ho chytila za ruku a ťahala som ho k stolu, kde som sa posadila. Počkala som si naňho, nechcela som vyberať pitie, keďže som sama nevedela, čo tu je podľa neho najlepšie a popravde som sama nevedela.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun May 24, 2015 8:04 pm

Nadzvedl jsem obočí při pohledu na ní a stejně jako ona, jsem se kousl do rtu i já. "Víš že...toto nemáš dělat." Potichu jsem se zasmál. Vždy, když se kousla do rtu mě jaksi vyvedla z míry, ale potěšilo mě, co řekla. Její nápad byl navíc fakt dobrej a zrovna včas, začaly mě bolet nohy a fakt bych se napil. Proto jsem se nevzpíral a nechal jí, ať mě k němu odvleče. Bylo to zrovna pro čtyři osoby, proto, když se ke mě ti dva (Reina a Tetsu) otočili, mávl jsem na ně, že místo máme tady. "Jack Daniels, jednou normální a třikrát Honey, pls." Zazubil jsem se na služebnictvo. Věděl jsem, že je to jedno z bráchových oblíbených pití, tak proč mu neudělat radost. Navíc, minule to chutnalo i Mizuki a já to taky miloval a Reině chutnalo všechno, teda, doufal jsem v to. Opřel jsem se loktama o stůl a vytasil krabičku cigaret. S úsměvem jsem přešel Reinu, Tatsuyu a Mizuki. Dnešek byl fajn, až moc fajn. "Hmmm, víš, jak jsem ti říkal, že s bráchem pocházíme z Kiri, viď? Kdyby jsi viděla někoho s blond vlasy a bílou kůží, řekni mi to. Rodinné shledání by tu nebylo nejspíš nejlepší." Byl jsem z toho trošku nervózní, protože jsem věděl, jaký s nima máme s bráchem vztahy a nějaké potyčky jsem tu nechtěl, už kvůli Reině a Mizuki. Vlastně jsem z toho byl trošku na nervy, ale poznat to tolik nešlo. Věděl jsem, že je tu Tetsu, ale přeci jen...on se držel cítátu: Když na tebe někdo křičí, usměj se a měj ho v p*či. Já to měl podobné, bohužel něco ve stylu...Když na tebe někdo křičí, usměj se a vem ho tyčí. Takže tato kombinačka by na takovéto párty nebyla...nejlepší a nejvhodnější!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun May 24, 2015 8:10 pm

"Pf, výmluvy.." odvětil jsem bezstarostně. Já bych teda fakt nemohl zastávat takovou pozici, jsem na to moc línej a nezodpovědnej. Každopádně jsem byl rád, že roli toho chudáka musí hrát Reina.
"Já věděl, že to přijde.." zatvářil jsem se zmučeně, ale moc mi to nevadilo. Nerad jsem pil sám, až moc to potom zavánělo alkoholismem, takže jsem uvítal její společnost. Taky mi pořád vrtalo hlavou, jak to vlastně taková mrtvola má.. musím to z ní vytáhnout!
Nakonec jsem se jen usmál. "A to je právě divný.. řekni mi, co je ona vlastně zač? Nikdy jsem neviděl Tatsuyu.. no.. takhle.." ani mi to slovo - zamilovaný, nešlo přes pusu. Ne, že bych proti tomu něco měl, jen jsem z toho byl upřímně překvapený. Můj bráška a vztah.. to bylo pravděpodobnější, že já budu abstinovat..
Když písnička skončila, neviděl jsem důvod proč ten panák nerealizovat hned. Nabídl jsem jí rámě, gentleman jedna báseň! Všiml jsem si bráchy a té jeho slečny u jednoho stolu a zamířil k nim. My čtyři vyhnanci z Oto, to k sobě prostě sedlo.
Dřepnul jsem si na židli. "Tak co to tu vy slečinky pijete..?" věděl jsem, že Tatsu má dobrý vkus.. však jsem si ho taky vycvičil. Nakonec jsem se obrátil k Mizuki a věnoval jí jeden z těch svých univerzálních úšklebků.
"Ještě jsem neměl tu čest, jsem Tetsuya, povedenější z dvojčat." natáhl jsem k ní ruku.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 8:13 pm

"Ona je na rozdíl od nás normální." odpověděla jsem mu na otázku a nechala se vést k ostatním. Sedět tam sama, když si mě nikdo nevšímal bylo nudné. Radši budu s nimi. Posadila jsem se a sledovala ty tři.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun May 24, 2015 8:34 pm

"Cigarety nie." Povedala som Tatsuyovi, pretože fajčiť v sále, kde sa tancuje je viac menej urážka a nesluší sa to. Tatsuya tu zavolal na koniec pesničky Otokage a brata, mne to vôbec neprekážalo. Nakoniec sa Tetsuya predstavil, celkom zábavné, podala som mu ruku a odpovedala "Ja som Mizuki, tá čo ti kazí brata." Uškrnula som sa, samozrejme to bolo skôr opačne, ale na tom teraz nezaležalo.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru