Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká síň - taneční sál

+16
Hisa Kaguya
Keigo Nakagami
Akemi Kagayaki
Atsuka
Hirin
Misha Haybushi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Tetsuya
Mizuki Netsu
Hyuuga Mikomi
Reina Kana
Rokuro
Airis Shiroyaki
Goku
Faito Dansaku
20 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 16, 2015 8:42 pm

First topic message reminder :

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 5c234549fbbfac5c6972e1d87be68ad2

Po celou dobu slavností je tohle hlavní místo všech možných jednání a společenských aktivit. V prvním patře se nabízí catering, v patře druhém je pak velký taneční sál, ve kterém by měla (až na nejnutnější výjimky) hrát živá hudba všech možných žánrů, ale hlavně těch vážných, na které se dá tančit.
Tak s chutí do tance, vážení!
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 9:16 pm

Mírným pokývnutím hlavy se s Reinou rozloučím a přenesu pozornost zpět na Hisu. Tak co? Už jsi v pohodě? Ještě pár vteřin a málem bys dostala infarkt... uchechtnu se a rozhlédnu se po sále. Doslova se to tu vyprázdnilo. Navrhuji se pomalu odebrat domů. Jsi pro, má drahá? 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Jun 14, 2015 9:37 pm

"Ještě se z něj vzpamatovávám." pronesu a stále se dívám na cestu, kudy ona odešla. Byla jsem mimo. Byla úžasný. Už jen to jak chodila. Bylo elegantní na ninju.
"Asi mě budeš muset navést domů, jsem v rozpoložení." pousmála jsem se. Dnešní den byl zážitek. Bavilo mě to docela.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 9:43 pm

Musel jsem se nad jejím "rozpoložením" smát. Ale no tak, jsi občanem Kirigakure. Je zcela běžné se setkávat s legendami. Zvykej si na to, třeba jí jednou budeš taky. Nabídnu jí rámě, dopiji sklenku a odložím jí na nejbližší stolek. Tak jdeme domů, pro dnešek toho bylo až až.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Jun 14, 2015 9:52 pm

Přijmu nabízené rámě a opřu se spíše o něj. Těšila jsem se do postele. Až ze sebe sundám tyhle šaty, i když to bylo moje dílo. Byla jsem společensky unavená. Snědla jsem a ochutnala co jsem mohla.
"Nemůžu si na to zvyknout, ani pořádně nevím co je zač, nevím že je legenda. Ale byla okouzlující, jako Anděl." usmála jsem se na něj a postupně jsem se vracela zpět do normálu.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 14, 2015 10:01 pm

Vykročím s Hisou pryč ze sálu. No, to nejsi daleko od pravdy. Pokud mě paměť neklame, říká se jí taky Anděl ze Sněžné nebo tak nějak. Ale je možné že si to pamatuji špatně. Je to dávno, co jsem jí dělal ochranku. Potom co vyjdeme ze sálu, zamíříme rovnou domů.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sun Jun 14, 2015 10:03 pm

Jo to by na ní přímo sedlo. Pomyslela jsem si, "Anděl ze Sněžné." následovala jsem Kashikeho do sídla, o té jeho službě mi ještě musí povědět.

//přesun
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hirin Tue Jun 16, 2015 6:10 pm

"Hoozuki"zopakovala jsem po ní v hlavě. Při tehle myšlence jsem rukou přejela po svitku, kde byl uložený samehada. Himiko si mohla povšimnou mého zvláštního chovaní, ale pouze na chvili, protože jsem se vratila do normalu. Tuž, zajímavé pomyslela jsem si v hlavě,potom jsem se podívala na stůl s kde před chvilkou schovávala. Usmála jsem se a promluvila:Dobrý úsměv a lež by taky ušla, kdyby jsi byla někde na nějaké pařbě a ne na bále. Pití by se dalo sehnat a ovoce, kdyby jsi u barmana udělala ten tvůj úsměv, tak by jsi ovoce měla taky... A myslím, že jsem tu viděl i stul s jídlem a na tam bylo jídlo i ovoce, pokud se nemýlím... odmlčela jsem se, připadala jsem si jako nějaký učitel,což se jí asi moc nelíbilo, ale neměla moc na výběr a musela si to všechno vyslechnout. Po chvilce jsem pokračovala .Ale nebudu ti už kazit večer, někdy se zas uvidíme mrkla jsem na ní a přitom jsem jí podala jednu tu skleničku. Měla jsem tušení,že jsem jí ho zkazila, ale pokud byla chytrá a bude se chtít pomstít, tak svede na mě ten alkohol. Jestli se budu zlobit? Kdo ví.
Za nedlouho Faito udělal proslov o tom, jaký je zlý a sobec atd. Kritizovat sebe umí každy. Vůbec nepomyslel na to, co pro nás udělal. Že za něj někdo padl, no a? Byli jsi toho vědomy, stály se shinobimi aby ochraňovali svou zem,svůj domov,svojí rodinu. vedla jsem si takový rozhovor a přitom jsem nevěřícně kroutila hlavou.Ale když řekl své poslední slovo a zmizel, usmála jsem. Sayonara, Nanadaime Mizukage, Faito Dansaku, ještě se určitě potkáme..Když ne v tomhle životě, tak v tom příštím. špitla jsem si pro sebe
Po chvíli se zábava se zase rozjela. Já jsem už byla unavená a chtěla jsem se seznamovat Dala jsem si panaka do jedné nohy a pak i do té druhé. Pomálu jsem se vydala směrem domů
//přesun
///Himiko, moc se ti omlouvám, pokud jsem tě zdržel nebo tak nějak.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Himiko Hoozuki Tue Jun 16, 2015 7:52 pm

(V pořádku, nic se nestalo.)

Šťastně jsem se usmála. Měla jsem co pít, takže mi nevadily ani výchovné řeči Hirin. Úsměv mi zmrzl na rtech až poté, co Mizukage-sama zahájil proslov. Popravdě jsem nepochopila, že by myslel ta slova až tak definitivně, ale podle reakcí dospělých jsem si dala dohromady, že odchází.

Proč? Nač? Proč o sobě mluví tímhle způsobem? Nevypadá jako zlý člověk! Šla jsem kupředu, abych lépe viděla. Co však zaujalo mou pozornost mnohem více, než Faito-sama, byl Soshi. Proč... má slzy v očích? Na okamžik jsem zůstala stát jako zkamenělá. Co se tu vlastně odehrálo?

Z myšlenek mě probudila až tlustá paní, která do mě strčila a dupla mi na nohu. Soshi se mi ztratil z dohledu. Nastala menší tlačenice, jako kdyby se začalo něco dávat zadarmo. Sprostě jsem zaklela a spěchala na místo, kde jsem Soshiho viděla naposled. Po několika minutách jsem se prodrala na ono místo, avšak Soshi tu nebyl.

Zahleděla jsem se do dáli a nabyla dojmu, že jsem jeho záda zahlédla mezi odcházejícími hosty.
Přesun
Himiko Hoozuki
Himiko Hoozuki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 02. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 11 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru