Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká síň - taneční sál

+16
Hisa Kaguya
Keigo Nakagami
Akemi Kagayaki
Atsuka
Hirin
Misha Haybushi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Tetsuya
Mizuki Netsu
Hyuuga Mikomi
Reina Kana
Rokuro
Airis Shiroyaki
Goku
Faito Dansaku
20 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 16, 2015 8:42 pm

First topic message reminder :

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 5c234549fbbfac5c6972e1d87be68ad2

Po celou dobu slavností je tohle hlavní místo všech možných jednání a společenských aktivit. V prvním patře se nabízí catering, v patře druhém je pak velký taneční sál, ve kterém by měla (až na nejnutnější výjimky) hrát živá hudba všech možných žánrů, ale hlavně těch vážných, na které se dá tančit.
Tak s chutí do tance, vážení!
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hirin Sun May 24, 2015 8:42 pm

Štvalo, že jsem nestihla udělat několik věcí za které se budu ještě muset omlouvat, protože jsem kanclu jsem "zaspala". V Kanceláři jsem už neotalela a co nejrychleji se dostavila sem. Ještě jsem se stavila domů, abych si mohla obléknout do formálního oblečení.Došla jsem sem a byla jsem ještě trošku zadýchaná. Párkrát jsem se z hlubaka na dechla a vydechla. Uklidnila jsem se a můj tep se vrátil do normálu. V šatech jsem se necítila zrovna nejlépe. Byla to už dlouho co jsem je neměla na sobe,kdo ví jestli jsem je vůbec někdy měla, ale asi jo když jsem je našla v šatníku.
Jak jsem vešla do sálu,div mi pusa nespadla až dolů na zem. Byla to prostě, jedním slovem, nádhera. Mizukage a všechní, kdo si s tím dáli práci, si zaslouží velkou gratulaci, že dokázali něco takového a netýkalo se to jen sálu ale celé vesnice. Při prvním pohledu,kdo by si jen pomyslel, že tahle vesnice byla kdysi spjata s krví.
Po chvilce rozjímaní jsem se vrátila jsem do reality. Našla jsem si volnou židli a usadila se na ní. "Snad mě někdo vyzve k tanci a nezůstanu na ocet." při téhle myšlence jsem si povzdychla.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun May 24, 2015 9:14 pm

Podíval jsem se na Mizuki, když vzpomenula cigarety. To jako vážně?! Byla přece otevřená okna a velké dveře od sálu. Sklesle jsem se na ní podíval a dokouřil cigaretu. Aspoň jsem si dal tu jednu. Ve chvíli tu už byl brácha a blondie. Usmál jsem se na něj a pokrčil rameny na jeho poznámku, co jako slečinky pijeme. "My slečinky pijem Jacka Danielsa. Přidáš se do klubu?" Zazubil jsem se do široka a věděl, že něco jako je Jack, neodmítne ani za boha. Na to jsem ho až moc dobře znal. Seznámení těch dvou mě potěšilo. Oba dva však měli narážky v podstatě na mě. Nasadil jsem na ně poker face a ironicky na ně hodil úšklebek. No co už! Aspoň si budou rozumět. Můj pohled se stočil na Reinu, který zatím nic neříkala. Zrovna přinesli sklenku s ledem a čtyři Jacky. Jednu sklenku jsem si vzal a tu druhou posunul k Reině. "Tak na to být navždy neoblíbený, sexy, vtipný a...ve tvém případě i nesmrtelný." Zasmál jsem se a napil se. Jako přípitek to byl snad dobrý, ne? Nebo spíš, doufal jsem, že nebude mít kdo ví jaký poznámky, když už jsem se snažil být milej. Vlastně, od doby co jsem s Mizuki se to stává nějak často, ještě že pouze v přítomnosti lidí, které fakt znám. Když jsem se však podíval na Reinu, připadala mi pořád taková...jak to říct sakra. Polomrtvá! Zvedl jsem se ze židličky a došel ke chlápkovi, který pouštěl songy. Pak jsem se vrátil zpátky k Reině. Nebyl to kdo ví jak super song, ale byl až nadmíru pozitivní. Podíval jsem se na Mizuki a na Tetsuyu. "Neopij mi ji." Zazubil jsem se na bráchu a když jsem byl mimo dohled Mizuki, jen jsem na bráchu mrknul ve stylu, aby udělal přesný opak. Opilá Mizuki mohla znamenat i to, že začne trsat třeba i v podprdě! Hned jsem však chytl Reinu a dosoukal jí na parket. "S bráchem tancovat musela být nuda. Uvolni se a zkus ukázat, že nejsi taková máčka jako ostatní Kagové" Mrkl jsem na ní a  začal jsem tancovat, menší styl street dancu, prostě jsem se uvolnil a to byl můj účel i u Reiny. Pořád byla taková vážná, ale jednou za tisíc let, se mohla pobavit. Nikdo jí tu z ostatních vesnic neměl v lásce, stejně jako mě a bráchu. Jenže byla potřeba to mít u prdele, já se sem přišel bavit a Reina musela konečně ukázat, že není jen ta zaprdlá Kage, jak v ostatních vesnicích.

Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 24, 2015 9:33 pm

"Hezký proslov." usmála jsem se a dala si panáka. Nic to se mnou stejně neudělalo. Takže už vidím, jak je odvážím domů já. Tatsuya mě pak donutil jít opět tancovat. Měli štěstí, že se nemůžu unavit.
"Na tohle nebudu přeci tančit." namítnu. Ale jeho pohyby mě bavily. Tak jsem se začala pohybovat podobně jako on a prostě si to začínala užívat. Faito taky tancoval, tak já můžu taky. Jsem tu zatím jediná z pozvaných kage, tak proč toho nevyužít.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun May 24, 2015 9:44 pm

Fakt mě znal až moc dobře. Jasně, že jsem neodmítl! "Že váháš.." usmál jsem se. Když nadhodil ten poker face, po té mé a Mizuině poznámce, jen jsem na něj hodil úsměv č.14. Když jsem tak uvažoval o Reinině slovech, že je z nás Mizuki jediná normální, musel jsem nesouhlasit. Žádná normální osoba by to s námi nevydržela.. a byla vtipná, to jsem oceňoval.
Když se objevily skleničky, neváhal jsem, abych si ten svůj soukromí ráj neužil. Nepil jsem rychle, nepospíchal, vychutnával jsem si to a tvářil se u toho jak děcko pod vánočním stromečkem. Tatsuyův proslov jsem ani nekomentoval, nepotřeboval žádné dodatky. Taky jsem tak nějak doufal, že ten jeho otravný optimismus vrátí blondie trochu nadšení do života, když už je chudák stará po smrti.
Když se pak oba zvedli a já dostal instrukce, jen jsem spiklenecky kývl hlavou. "Rozkaz!" přistrčil jsem k Mizuki poslední skleničku a pohodlně se opřel.
Chvíli jsem si jí prohlížel, než mi došlo, co hrajou. Ušklíbl jsem se. Jeho optimismus mi trhal žíly, jen si dřepnout na jednorožce a odcválat do západu slunce! "Nechápu, jak to s ním můžeš vydržet.. už jen kvůli tomu hudebnímu vkusu bych mu dal kopačky." nemyslel jsem to zle nebo možná myslel, ale tak jak jsme to my s bráchou prostě měli.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon May 25, 2015 2:43 pm

Ako vždy bol Tatsuyov prípitok svojím spôsobom pozitívny a vtipný. Aspoň, že nenahneval Reinu, to by nám tak bolo treba. Potom si Tatsuya dovolil vyzvať Reinu k tanci a ja som ostala sedieť s Tetsuyom pri stole. Prišiel ku mne pohár ďalšej whiskey, a tak som neváhala a napila sa. Samozrejme pomalšie, aby som to do seba nenaliala nejak príliš rýchlo, lebo som vedela, čo môže nastať. "Sama neviem, čo presne na ňom vidím, je namyslený arogantný a moc si dovoľuje, samozrejme dosť často pije a jednoducho je dosť problematický." Odpovedala som mu, a na tvári som mala taký vážny výraz, o chvíľku ho však nahradil úsmev. "Pod tým obalom toho, čo som vymenovala je však výnimočný človek, vtipný s dobrým srdcom. Vie ma rozosmiať, jednoducho ho milujem takým akým je. Samozrejme sa ho snažím kontrolovať, lebo občas je ako časovaná bomba." Usmiala som sa, znova som spomenula to, že ho milujem asi to tak už vážne bolo. Taký jednoducho Tatsu bol, nevedela som, prečo presne a čo sa tým dvom bratom stalo, ale minulosť bola už za nami. "Z jeho rozprávania viem, že ty si s ním vydržal ale naozaj dlhú dobu, takže prečo by som to nemohla zvládnuť aj ja?" Pýtala som sa skôr sama seba, potom som sa však chcela ja dozvedieť niečo o Tetsuyovi. "A čo ty? Žiaden vzťah na obzore?" Opýtala som sa s milým úsmevom a znova som sa napila. Bolo tu predsa veľa žien a Tetsu si mohol len vybrať a skúsiť niečo. Síce som očakávala asi niečo v štýle Tatsuyu, keď som ho prvykrát spoznala, lebo odvtedy bol iný, teda aspoň čo sa týkalo žien. Nikdy by som si netrúfala tipnúť, že sa doňho zamilujem.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 25, 2015 4:09 pm

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Tumblr_mtcozjjOEV1saee4yo1_500

Zkombinoval jsem se s Reinou ve stylu tance a šlo to jako po másle. Nějaký kozáček na toto číslo neměl asi za nic. Každopádně jsem tu nechtěl rozpoutávat nějakou válku tanečníků, to by moje plíce asi určitě jako nerozdejchaly! Co se mi ale fakt líbilo, byl Reinin zápal. Musel jsem se celou dobu do široka usmívat a když skončil song, opřel jsem se o kolena a zasmál se, s palcem vzhůru, směrem na Reinu. "Takto se to dělá v Oto." Musel jsem to rozdýchávat, toto mi fakt dalo zabrat. Podíval jsem se na Reinu a energeticky jí chytl kolem ramen. "Vidíš? I babičky na staré kolena dokážou rozpálit parket." Nemohl jsem si pomoc, už dlouho jsem si do ní nějak nerýpnul, ale bylo to myšleno z lásky, šlo to poznat na mém výrazu! Podíval jsem se na Mizuki a Tetsuyu a pak se přiklonil k Reině. "Mám otázku...může se stát, že by si mě Mizuki spletla s bráchem?" Byla to fakt vážná věc! Nadzvedl jsem obočí a podíval se na Reinu tázavým pohledem...ale pořád jsem ten tanec rozdejchával!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 25, 2015 4:23 pm

Bylo to zábavné (rozhodně jsem netančila tak jako na tom obrázku Very Happy ). Líbilo se mi to, a spadla ze mě taková ta tíha této slavnosti. Za to jsem dvojčata milovala.
"Můj drahý nejsem babička, jsem jen o pár let starší než ty." varovala jsem ho. Na svůj věk jsem byla velmi háklivá.
"Nemůže si tě splést. Tvůj bratr je o milimetr klidnější než ty a nedělá moc takových problémů jako ty. I když tě zatím překonává." Myslím, že porvat se s vyslancem Kiri, na to nemá nikdo.
"Buď v klidu, ona vás rozpozná úplně stejně jako já vás." cvrnkla jsem ho do nosu a šli jsme zpět ke stolu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Mon May 25, 2015 4:50 pm

Se zaujetím jsem jí poslouchal. Ona prostě nebyla Tatsuyův typ, nebyla ani vyzývavá ani drzá, ale možná právě to z ní dělalo někoho neobyčejného. Její první věta vyvolala na mé tváři úšklebek, tak to fakt sedlo, ale když pokračovala, úšklebek se z mé tváře ztrácel a já se tvářil prostě jen vážně. Přemýšlel jsem o jejích slovech. Tatsu byl jedinej člověk, na kterém mi záleželo a znal jsem ho. Věděl jsem kolik lidí ho nenávidí nebo je prostě štve a obvykle jsem na jeho adresu slýchával ne zrovna lichotivé poznámky. Ale já ho znal nejlíp. Věděl jsem, že Mizuki má ve skutečnosti pravdu a docela mě to dostalo, nemohli se přece znát nijak dlouho. Předtím jsem se zajímal jaká je jen ze zvědavosti, těmi slovy o něm si ale získala veškerou mou náklonnost, i  když jsem se nakonec nijak nevyjádřil ani to na sobě nedal znát a jen přikývl.
"Však u mě a u něj je to vzájemné, že se tak nějak snášíme." zakřenil jsem se. "Ale ty vypadáš nadějně.. třeba ti jednou budu říkat švagrová." pokrčil jsem rameny a radši na to ani nemyslel, ani se nenaděju a budu vozit kočárek!
"Vztah? Ne, díky." znovu jsem se usmál a dopil tekutinu. "Jedno pomatený dvojče by stačilo." narážel jsem na Tatsuyu. Ohlédl jsem se a se zdviženým obočím chvíli jeho a blondie pozoroval. Že si brácha užije každou příležitost jsem věděl, ale že k tomu strhne i jí, to byla novinka!
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon May 25, 2015 5:02 pm

"No, to ma ale času dosť.." Doplnila som ho, Tetsuya trošku predbiehal a hoc čo sa môže zmeniť. Sama som bola viac realista, ale bolo by celkom pekné, ak by som dopadla ako Tetsuyova švágrová.
"Ste si veľmi podobní a zároveň ste odlišní." Povedala som a pokračovala som v pití whiskey. Všimla som si, že Tatsu a Reina dotancovali a blížia sa k stolu. Len som sa narovnala. Predtým som si samozrejme všimla trošku iný druh tanca na parkete a zviedlo to tak trošku aj Reinu, čo ma prekvapilo.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon May 25, 2015 6:54 pm

Faito

Seděl jsem na trůnu a pozoroval lidi, jak se baví. Upřímně, to, jak se dokázali odvázat lidi z Otogakure, se mi zamlouvalo, a ostatním lidem také. Spousta se jich přidávalo na živou hudbu, tančili, tleskali, zpívali. Jen já jsem se stále hlouběji a hlouběji nořil do svých myšlenek.
Zcela výjimečně mě ale nezajímal můj vlastní osud, nepřemýšlel jsem, kam Mikomi utekla a jestli bych měl a chtěl jít za ní.
Přemýšlel jsem nad jinou věcí - To je skutečně Reina jediná kage, která mě nezavrhla? Po tom všem, co jsem udělal?
Ano, mé metody byly tvrdé, ale dvěstě let to někdo zkoušel po dobrém a dvěstě let se válčí. Teď? Zločinci visí na olších, sochy nepřátel se v pokorném gestu kloní mé moci. A ticho po pěšině...
Pokrytci. Pokrytci to jsou. O to větší důvod starat se jen o sebe.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 25, 2015 7:10 pm

Při její poznámce mě jen sklesl úsměv dolů. To mi je snad 150? Zamyslel jsem se. Věděl jsem, že je na svůj věk háklivá, to byl důvod, proč jsem toho využil! Její reakce stála vždycky za to. "Hmmm, jen aby, jen aby!" Odpověděl jsem na její odpověď, zodpovězenou na mojí otázku. Tato věta je velmi matoucí, ano. V moment kdy mě cvrnkla do nosu, jsem se zase jaksi vrátil do reality a přisedl si zpět ke stolu. Sledoval jsem lidi, jak začínají se stejným stylem tance musel jsem se pousmát. "Křupani jedni. Vidíte to, co dokážem? Pfff...a oni by nás pořád chtěli zlikvidovat." Podotkl jsem k situaci, co byla na parketu a pak se podíval na Mizuki a Tetuye, mezi čímž jsem dopil pití. To co jsem stihl zaznamenat bylo slovo "švagrová". Nadzvedl jsem překvapeně obočí a vystrašeně se podíval na Mizuki a křížil před sebou ruce. "Um..ne..jakože...jo..ale..ne, chápeš. Něco takovýho, heh....nope." Miloval jsem jí, to jo, ale fakt jsem nebyl typ, který by dělal něco takovýho. Sice to byla jakási symbolika, ale moc dobře jsem věděl, jak to chodí. Po tom je rodina, která se rozpadne a to jsem nechtěl. Svatba, nebo dítě byly první věci, co k tomu vedly a těch jsem se chtěl co nejvíc vyvarovat. Když jsme se nad tím ale zamyslel, podíval jsem se na Tetsua a Reinu...a zastavil se u Reiny. "Ty...já jen tak ze zvědavosti. Ty můžeš být těhotná?" Nooo, momentálně jsem to vůbec nemyslel na sebe, ale koukl se na Tetsuyu s výserským pohledem, který naznačoval jediný. Jestli jo, neváhej a udělej z nás rodinku jak se patří.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 25, 2015 7:20 pm

S úsměvem jsem pozorovala bavící se lidi. Bylo to pěkné, zahlédla jsem Faita, jak sedí sám. Bylo mi ho trochu líto, dal si tady s tím takovou práci, abych mu tady nakonec zbyla já jako jediná kage. Začala jsem ho v tomhle směru litovat. Kdo by mě chtěl mít na starosti. Pak se ozvala otázka. Trochu ve mě hrklo. Těhotná? Bývala jsem. Tohle .... byla rána pod pás.
"Dojdu ti pro pití." zvedla jsem se a šla k baru a objednala jsem mu panáka. Barman mi ho dal a já místo toho, abych ho odnesla Tatsuyovi jsem ho kopla do sebe, i když mi to vůbec nepomohlo, když mi alkohol nic nedělá. Ukázala jsem, že ještě jeden. Tuhle část života jsem zkazila. A kdo za to mohl? Uchihové. Měla jsem chytit příležitost dokud jsem mohla. Měla jsem všechno a jede okamžik, kdy jsem nemyslela jen na sebe a na zlo a vše se zničilo. Pohladila jsem si břicho a povzdychla si. Stalo se. A už to nikdy nebudu moci vrátit zpátky, a zřejmě se to už nikdy nestane. Nahodila jsem neutrální výraz a vrátila se zpět k nim a položila před Tatsuyu panáka.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 25, 2015 7:39 pm

Když jsem ze srandy hodil tuto otázku, jen jsem s nadzvednutým obočím koukal na Reinu, jak mi jde objednat panáka. Na chvilku jsem se sekl. Ona mi někdy...panáka? Co? Hned jsem se naklonil s židličkou, abych viděl k baru, kde do sebe jednoho panáka kopla. Prdele, asi náraz do citlivýho. S povzdechem jsem se opřel zpátky ke stolu a když přišla i s mým panákem, jen jsem se na ní pousmál a naklonil se blíž k ní. "Pomůže ti, když řeknu, že jsi taková náhrada? Okaa-san?" Zazubil jsem se do široka, vyplázl na ní jazyk a kopl do sebe panáka. Samozřejmě jsem to nemyslel zle, ale nedokázal jsem být ani tak moc milý, takže jsem všechno dělala tak nějak, jak jsem to cítil. Cítil jsem se vlastně trošku provinile, že jsem jí zasáhl až moc, přes čáru, ale tak, třeba to jako omluvu vezme. Opět jsem koukl po Mizuki, na kterou jsem hodil očkem a na Tetsuyu, na kterýho jsem se do široka zakřenil. "Objednám nám všem panáky." Zvedl jsem se a šel objednat čtyři várky dalšího alkoholu, který měli za chvilku donést na náš stůl i s celou flaškou.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 25, 2015 7:44 pm

"Nepomůžeš." odpověděla jsem mu a dál jsem byla zticha. Neměla jsem na panáky už ani pomyšlení. Počkala jsem, až odejde.
"Musím si něco zařídit, hned jsem zpátky. Nezlobte." řekla jsem ostatním. Zvedla se a pomalým krokem šla ze sálu. Potřebovala jsem být chvíli sama.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Mon May 25, 2015 8:11 pm

Na poslední slova Mizuki jsem se jen usmál. Jo, byli jsme dvojčata, já se uměl chovat jako on a on zase jako já, ale nebyli jsme kopie. On a jeho povaha se k ní vlastně docela hodili.. Když se Reina i brácha vrátili ke stolu, jen jsem se zašklebil. Tatsu evidentně slyšel část rozhovoru, což mě docela pobavilo. Vsadil bych se, že do roka si budu moct oficiálně říkat strejda, jestli jim to teda vydrží, ale podle toho, jak se k sobě pořád mají, jsem věřil, že i jo.
Mlčky jsem si vyposlechl tu scénku s těhotenstvím, ale nehnul ani brvou. Co se taky v takový situaci dá říct, že jo.. Blondie odešla a já se jí nepokoušel zastavit, kdyby chtěla pomoc, řekla by si o ní. Nejspíš chtěla být sama a to, co Tatsuyova slova otevřela, zase někde v tichosti zavřít.
Takže jsem to neřešil. Otočil jsem se na bráchu a vrátil mu úsměv. "Pospěš si s tím, umřu tu žízní.."
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue May 26, 2015 7:33 am

Faito

Nakonec jsem přestal se chmurnými myšlenkami, vstal jsem, vzal novou číši vína, a došel jsem k poslednímu hostu (Misha Hayabushi).
"Vítám Vás zde u nás na slavnostech..." řekl jsem a prohlédl jsem si ho od hlavy k patě. Neviděl jsem žádné označení vesnice, takže jsem čekal, že se představí sám.
Do sálu mezitím vběhl ANBu a něco mi pošeptal do ucha. Jen jsem kývl a dále pozoroval onoho muže.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue May 26, 2015 7:53 pm

Tatsu započul našu časť rozhovoru s Tetsuyom, čo vytvorilo takú podivnú scénku. Našťastie ja som mala času dosť a nič takého som neplánovala, takže som sa ani nehnevala za jeho odpoveď, len som sa usmiala.
Na chvíľku som pozornosť presunula na sál, sledovala som ľudí v sále, na chvíľku som svoju pozornosť zamerala na Mizukageho. Prezrela som si ho od hlavy po päty a v tom sa dala Reina na odchod, a tak sa na ňu upriamila moja pozornosť. Zatiaľ čo bol Tatsuya preč som sa kukla znovu na Tetsuyu "Vidím tu len dvoch Kage, kde sú ostatní?" Opýtala som sa nahlas, ale skôr len sama seba. Zdalo sa mi to čudné, prišla len Otokage. Síce tu chýbala Hokage, ale bolo tu aj tak dosť konožanov, zatiaľ čo som tu nevidela moc kumogarčanov. Dopila som whiskey z pohára a pohár trochu odsunula k strede stola.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed May 27, 2015 12:30 pm

Reina odešla. Ani jsem nevěděl proč, ale měl jsem takovej ten úzkostlivej pocit, že za to můžu já. Jenže já se nezměnil úplně, kdybych byl hodnej, jdu za ní jí utěšit. Bohužel ve mě zůstalo pořád to špatné já a i když jsem si uvědomoval, že jsem udělal něco špatně, zůstal jsem sedět. Asi jsem byl až moc línej na to, za ní jít a sledovat jí. To nebyl můj styl. Brácha si navíc stěžoval na pití, proto jsem na barmana luskl a jedna ze slečen nám přinesla panáky, které jsem nám třem rozdal. Ten za Reinu jsem do sebe kopl, přeci jen, až dojde, objednám další. Celou dobu jsem nic neříkal, jen jsem se koukal na ty dva. Vypadalo to, že se snesou, což mě potěšilo. "Ostatní Kagové nejspíš mají moc hrdosti na to, aby se po těch bojích pozdravili a trsli si společně, jako jedna velká rodinka." Řekl jsem to potichu, protože se ptala bráchy a vlastně jsem si na její otázku odpověděl sám pro sebe. Ale co! Měl jsem určitě v něčem pravdu, no ne? Kopl jsem do sebe dalšího panáka a podíval se na hosty. Nevěděl jsem proč, ale měl jsem takovej ten nutkavej pocit něco udělat. Ale držel jsem se. Vždycky to na mě nějak přišlo, když jsem se nudil, ale zatím jsem nic nepodnikal a jen seděl, pil a bavil se s těma dvouma.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed May 27, 2015 6:19 pm

Když Mizuki promluvila, stočil jsem k ní pohled, i když jsem si nebyl jistý, jestli vůbec mluví na mě. Konečně jsem se rozhlédl po sálu pořádně a uvědomil si, že má pravdu. Lehce jsem pokrčil rameny a ušklíbl se té Tatsuově teorii. Kdepak, ten by taky ze všech chtěl mít šťastnou rodinku, asi nějakej komplex z dětství.. znovu jsem se kysele ušklíbl. "Asi.. nebo jsou líný zvednout zadky.. nebo mají na práci něco důležitýho.." pokrčil jsem znuděně rameny, politika nebyla zrovna moje téma. "Zkus se zeptat Reiny.." nadhodil jsem směrem k Mizuki. Když jsem tak o tom přemýšlel, možná i naše blondie mohla být jedním z důvodů.. ale kdo se o to stará.
Nakonec jsem jen čapnul skleničku a vyprázdnil její obsah. Pozoroval jsem Tatsuyu, to jeho neklidné chování bych poznal kdekoliv. Škodolibě jsem se usmál, věděl jsem, co je schopnej dělat, když se nudí, ale říkal jsem si, že tohle není moc vhodné místo. Ego jsem měl sice dost vysoké, ale i mě bylo jasné, že bychom dostali na pr***, kdyby byl nějakej průser. Navíc něco, říkejme tomu třeba instinkt, mi říkalo, že bychom tím udělali Mizukagemu radost a o to jsem opravdu nestál, takže jsem si dal ruce za hlavu a pozvedl obočí. "Mám hlad, nechcete odsud vypadnout?"
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Wed May 27, 2015 7:05 pm

Vrátila jsem se do sálu. Zdá se, že parta Oto zůstala tam, kde jsem ji nechala. Pěkné. Pomalu jsem šla k nim.
"Doufám, že už nejste pod čarou. Sotva tu začala zábava." podotknu a rozhlédnu se po sále. Mizukage stál u toho muže, kterého jsem si také už všimla předtím, ale nevěnovala jsem mu tolik pozornosti.
"Doufám, že jste nezlobili, zatím co jsem byla navštívit starou známou." významně jsem si je všechny prohlédla.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Wed May 27, 2015 7:12 pm

Moje kroky ma zaviedli sem. Nie len kroky, väčšinou sa jednalo o ľudí ktorý ma nasmerovali na nejakú tanečnú zábavu. Bola naozaj škoda, že som absolútne nevedela tancovať. No.. snáď tu ani tancovať nebudem. Na sebe som mala pomerne jednoduché šaty ktoré pre mňa boli celkom.. typické? Kto vie.
"Ako je to dlho, čo som videla niekoho z Kirigakure.. hmm.." Zamyslela som sa a ani som si neuvedomila, že som to povedala nahlas. Bola pravda, že raz Kumo navštívil istý shinobi z Kirigakure a ja som si ho zobrala pod svoje krídla. No to bolo hlavne z toho, že som chcela istej neposlušnej kunoichi poukázať, že sedieť v kancelárií Raikageho a babrať sa v papieroch neznamená, mať moc. Kde bola teraz? Kto vie.. no na tom teraz tiež nezáležalo. Zaregistrovala som Faita, ktorý prehovoril k pre mňa neznámej osobe. Naozaj som musela chodiť viac medzi ľudí.. to uzavretie v Kumogakure no sato mi vôbec neprospievalo.. týmto tempom o mne už nikto nebude vedieť. V rukách som držala krabičku ktorá bola prekrásne ozdobená. Bol to istým spôsobom dar, no daný jedinec ktorý ho mal prijať bol zaneprázdnený. Preto som si len sadla za stôl, za ktorý ma uviedli, ako člena Kumogakure no sato, ako zástupcu Raikageho. O áno.. tento nový post sa mi rozhodne páčil. Následne mi pohľad padol na Reinu. Ďalšiu pomerne známu osobu. Vyzerala.. pomerne menej pri živote, než keď som ju videla naposledy. Ani som nevedela, či ma spozná.. predsa len som pôsobila staršie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed May 27, 2015 7:40 pm

Pila som alkohol, ale rozhodne nie tak rýchlo ako Tatsu a Tetsu. Skôr pomalšie, aby som sa príliš nerozbehla a nezačala robiť blbosti. Tetsuya navrhoval, aby sme sa šli niečoho najesť a mne to bolo popravde jedno. V tom prišla Reina. "Zatiaľ ide všetko prekvapivo hladko..." Poznamenala som trošku prekvapene. "Teda až na víno v tvári Mizukageho. " Dodala som a znova som odpila trošku z pohára. "Už to tu začína byť nudné." Dodala som a dopila som asi snáď len druhý alebo tretí pohár whiskey, samozrejme pohár sa nikdy nedolieval, ale aj tak som cítila, ako sa ten alkohol dostáva do hlavy
.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Wed May 27, 2015 7:44 pm

"Stačí říct a můžu rozpoutat peklo, na to jsem odborník." odpověděla jsem a přisedla si k nim a sledovala Faita a toho neznámého. Pravda, že to tady začalo být divně nudné a tiché. Oh vlastně no jo, já byla dneska ta hodná, to bude tím.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed May 27, 2015 7:51 pm

//Trochu neslušně tě přeskočím, Misho, promiň.

Faito

Zatímco se snažil cizinec představit, zaregistroval jsem, že na trůn Kumogakure si sedla...ne, to nemůže být ona. Na popis to sedělo, ale...
Omluvil jsem se dotyčnému, a došel jsem až k trůnu. Nic jsem neříkal, čekal jsem, že si sama obhájí, proč usedla na místo Raikageho.

Skutečností bylo, že v sále ubývalo lidí a nahrazovala je nuda. Je ale také pravda, že se blížila půlnoc, a s ní i překvapení...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Wed May 27, 2015 8:12 pm

Raikage podišiel až k miestu, kde som sedela.. dosť očividne ku mne. Že by ma spoznal? Že by o mne vedel? Možno som predsa len nebola taká nepopulárna, ako sa mi na prvý pohľad zdalo. Zdvorilo som sa pri jeho príchode postavila. Predsa len on tu bol hostiteľ, ja som bola hosťom.
"Rada vás vidím, Kyuudaime Mizukage." Môj úsmev nebol falošný, no rozhodne bol niečím zvláštny. Nenechala som mu však priestor na slová, zatiaľ.
"Raikage sa ospravedlňuje za jeho neprítomnosť... musel sa účastniť istých, vnútorných záležitostí. Verím že ako jeden z Kage to plne chápete." Predsa len sa dvaja z najsilnejších Shinobi mali stať nunkeninmi kvôli niečomu, čo neurobili.. aspoň mi ich spackaná misia poslúžila ako pomerne dobrá výhovorka na neprítomnosť Raikageho. "Preto som prišla aspoň ja, ako zástupkyňa Raikageho, spolu s doprovodom." Hlavou som poukázala na prvý pohľad obyčajných ľudí, ktorý so Shinobi svetom nemali moc spoločného. Samozrejme to boli ne-shinobi. Tí si vedeli podobné príležitosti užiť najviac.
Nakoniec som Faitovi ešte podala danú skrinku. Bola úplne čierna a na prvý pohľad vyzerala priehladne. Bola to popravde z nejakej časti aj moja práca. Jej výzor bol predsa len nie len prácou zručných tesárov, ale aj mojej maličkosti a kvapky pomerne slabého genjutsu. Ak by ju otvoril, začala by hrať pomerne pomalá melódia. Išlo o hraciu skrinku.
"Prijmite prosím môj dar." Dodala som, aj keď som si nebola tak úplne istá, či by to bolo k veci, nosiť dary na nejakú slávnosť. Mohol to brať ako len chcel.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 3 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru