Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokágeho kancelária

+10
Killunia
Sarada
Uchiha Benjiro
Rokuro
Hikaru Hyuuga
Soshi
Seito Senju
Nara Shigure
Taiga Uzumaki
Hideo Hatake
14 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 10:04 am

First topic message reminder :

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Tumblr_nqfyl9grH61sfuio2o1_1280

Novo-renovovaná kancelária Hokágeho. Väčšinu priestoru zaberajú predovšetkým spisy, ktoré tu Hideo stihol nahromadiť avšak bez sekretárky ich už nemal kto odložiť. V strede tejto guľatej miestnosti sa nachádza vysoký stôl s počítačom pričom všade po okolí sú rôzne referencie na starých Hokágov, ako ich fotky, ich veci (Narutove staré a rozbité oblečenie, Minatove kunaie), rôzne zvitky a mapa sveta. Na dverách sú zavesené úradné hodiny.

Týždeň: Od rána - do večera
Víkend: Od rána - do obeda.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down


Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Sarada Sun Mar 27, 2016 5:26 pm

Vyslechla jsme si přítomné a jejich názory a jen si povzdechla. Mohla jsem jenom doufat, že se Seito brzy vrátí a to se taky stalo. Byl tu coby dup. Můj pohled ustál přímo na něm a začala jsem ho sledovat, samozřejmě, já jako milovník sladkého, jsem jenom přistoupila ke stolu a jednu čokoládu si hodila do pusy, při čemž jsem se sledovala jeho umělecké veledílo. V tom mě ale vyrušila právě Sanagy, která se objevila za oknem budovy.
Popošla jsem k oknu, které jsem otevřela a ona skočila dovnitř. Přímo přede mě položila roztrhané tričko a pár kunaiů. "A pach?" Koukla jsem se na ní. "Je čerstvý, mohla bych lokalizovat jeho polohu, kdybych byla k němu blíž." Odpověděla mi Sanagy. Pohlédla jsem na Seita. Já nehodlala ani jít, nejspíš bych tam mohla jenom krýt záda a to si dokážou i sami. Pohlédla jsem zpět na Sanagy a poškrábala jsem jí za uchem. "Budeš potřebovat Sanagy? Nebo dokážeš určit jeho přesnou lokalitu? Mohla bych ti jí dát s sebou, kdyby jsi ho chtěl nějak blíž vystopovat. Je schopna se sama vrátit. A udržím jí na kilometry daleko, díky propojení." Pohlédla jsem se Seita a opřela jsem se o parapet a v puse ještě zpracovávala čokoládu.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 27, 2016 6:03 pm

Zdalo se ze jiz bylo rozhodnuto. No nemel jsem mu to za zle mel tym uz vybran tudis ma pritomnost zde jiz zdrejmne nebyla potreba. Nebral jsem si to osobne proste to byla volba Seita a ja stim nicnemohl delat. "Jak se nejsem zde potreba. Takze si asi pujdu prohlednout vesnici." Po tech slovech jsem si odepl masku s opasku a nasadil jsem si ji. Stale jsem cekal zdali bude mit nekdo neco proti memu odchodu. No co uz kdyz jsem nebyl k uzitku zde me plany smerovaly k prohlidce konohy a jejiho okoli pro pripa ze by se nekdo skryval pobliz vesnice.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Mon Mar 28, 2016 7:55 am

Ač jsem se celkem jasně ptala Shigureho, jehož klidný, téměř laxní postoj mě štval ale zároveň uspokojoval, neboť jistý odstup při řešení situace byl nejspíš na místě, dostala jsem odpověď od té holky, jejíž tvář mi nic neříkala. Přešla jsem to jen kývnutím. Nevhodně zvoleným spojením slov, že pro Hidea se nedá nic udělat, okamžitě měla mou nelibost vůči své osobě, i když pro jednou jsem se spokojila jen s pohledem plným zášti. Věděla jsem, jak to myslela, ale stejně mě to určitým způsobem rozčílilo. Pro ni byl rodinou Seito, pro mě Hideo. A Hideo na tom byl o poznání hůř.
Moc mi nedocházelo, proč byl zatčen zrovna Seito, když jsem předpokládala, že Shigeru byl v tu dobu s nimi, ale nejspíš jsem byla já ten poslední, kdo ho viděl. Vem to čert, koho to zajímá! Vyslechla jsem si plán, který se mi samozřejmě nelíbil, protože slovo čekat znamenalo udržovat podstatnou vlastnost, které jsem neměla nazbyt - trpělivost. Dál jsem chodila od rozbitého okna ke stolu a zase zpátky, aniž bych se přestala tvářit jako bubák.
Pak se ale objevil Seito a já pocítila určitý vnitřní klid, když jsem mu kývnutím hlavy odpověděla na pozdrav. Jak jsem řekla, s Hideem byli téměř pořád spolu a já, ač jsem o něm dohromady nic nevěděla, mu věřila. Z jeho přímého postoje, toho jak sebevědomě psal cosi na papír, jak udílel rozkazy tak nějak sálal klid. Jako by vnesl do chaosu pořádek. Vypadal, že ví, co dělá. To mi přinášelo určitou formu klidu. Konečně nějakej posun vpřed. Obvykle mě nic nezajímalo, teď jsem poslouchala naprosto soustředěně.
"Samozřejmě." hrdost stranou. Spoléhala jsem na něj, protože určitými gesty a jistou zdatností zorganizovat všechny v kanclu, kteří se tvářili všelijak, mi připomínal Hidea. Natáhla jsem ruku a vzala si jednu čokoládu. Pitomec Hideo. Až se vrátí, nechám si na jeho účet proplatit pěkně mastnýho cvokaře.  
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Mon Mar 28, 2016 8:27 am

Taiga byla očividně rozrušená celou situací. Nebylo divu. Přeci jen každý nebyl tak plochý jako já. Někdy to byla výhoda a někdy nevýhoda.
Následně co jsem to dořekl se v kanceláři objevil Seito. Kývl jsem mu na pozdrav vědom si toho že moje práce je teď téměř u konce. Neříkám že bych byl v poli úplný dřevo, ale přeci jen jsem si byl vědom že s lidí co jsou tady sem já do „vybraného týmu“ těžko dostanu. Což mi naprosto vyhovovalo. Byl jsem někdo kdo znal své místo a i když jsem chtěl pomoct věděl jsem že mám jiné přednosti. Proto jsem jen sledoval jak Seito se ujímá vedení a já šel pomyslně do pozadí, což mi opět vyhovovalo.
Musel jsem si připustit že sledovat kancelář z úhlu že nic nemusíte řešit, tedy... že to nejste vy kdo má to „finální slovo“, je přeci jen lepší pocit. Nehcápu jak to může Hideo vydržet. Pomyslel jsem si. Když už i zde byli informace od té „kočky“ tak sem se jen popotáhl na židly. Tak nějak jsem měl v plánu zde přečkat dokud se kancelář nevylidní a dělat ... něco. Pokud tedy nepřijdou nějaké specifičtější rozkazy.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Seito Senju Mon Mar 28, 2016 2:31 pm

Vypadalo to, že všichni pochopili a situace se trochu uklidnila, alespoň zde v kanceláři. Každopádně nás ještě čeká kus práce.
Objevila se Sanagy od Sarady. Možná kdyby byla na tom místě hned po tom, co se to stalo, tak už by ho dávno našla. Bylo pěkné je sledovat, jak spolu spolupracují. ,,Ne, určím to přesně, ale díky." Povzbudivě jsem se na ni pousmál a palcem ji naznačil, že mám všechno pod kontrolou.
Pak jsem se otočil na Hikara, který zřejmě pochopil, co od něj budu potřebovat. ,,Potřebuji, aby jsi hlídal Konohu. Pokud se zde někdo objeví, budeš první, kdo jej uvidí." Takhle jsem věděl, že vesnice bude zajištěna a Hikaru stihne všechny varovat včas.
Už to bylo skoro všechno a já se chtěl pomalu vydat pracovat. ,,S dalšími věcmi se obracejte na Shigureho." Podíval jsem se na něj a všiml si, jak ustupuje do pozadí. Věřil jsem, že s jeho kapacitou je to další člověk, který to tu může organizovat.
Nakonec jsem se podíval na Rokura a Taigu. ,,Připravte se a pak za mnou přijďte do Senju čtvrti. Budu tam na vás čekat." Na to, abych mohl najít Hidea, jsem potřeboval klidné místo, takže jsem si vybral svůj domov.
Ještě jednou jsem se podíval po všech přítomných. ,,Dostaneme ho zpátky." V tomhle jsem zněl přesvědčivě. Neúspěch jsem si ani nepřipouštěl. Hidea dostanu zpátky za každou cenu. Avšak nejen Hidea. Kdyby se v téhle situaci ocitl někdo z přítomných, ale i někdo z celé Konohy, udělal bych pro ně to samé. V tom si mohli být jistí.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Sarada Mon Mar 28, 2016 3:18 pm

Usmála jsem se na něj a pokývla hlavou. Seito byl Seito, bylo mi z části jasné, že on nikdy v těchto věcech nezklame. Byla jsem naprosto klidná, což se mohlo aji čekat. Taiga ale na rozdíl od ostatních tady byla až příliš hyperaktivní, rozzuřená a v afektu. To by mohl být docela problém... Pomyslela jsem si. Pokud je taková za každé vážné, nebo nějakým způsobem nátlakové situace, musela to mít docela těžké, ale to už nebyla moje starost. Shigure se dával víc do pozadí. Moje práce tu očividně skončila, takže jsem nasedla na Sanagy a podívala se na Seita. "Vraťte se v pořádku, bude tu na vás čekat koláč." Do široka jsem se na něho usmála. Samozřejmě to bylo mířené i na Taigu a Rokura, na které jsem se jenom podívala mírně cukla koutkem na horu.
Následně jsem svůj pohled namířila na ostatní, na které jsem kývla. Hikaru měl na starost obranu vesnice, Shigure zaujal vedení, když tu teď nebudou. Já se rozhodla se učit. No co, není to ideální pro tuto situaci, ale víc jsem udělat ani nemohla. Se Sanagy jsme vyskočili z okna a začali ve vzduchu plachtit až na tréningové pole.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Rokuro Mon Mar 28, 2016 7:03 pm

Nepočul som tu žiadne námietky. Nikto nepovedal nič podstatného, len Seito rozdal ďalšie inštrukcie. Len som sa s naprostým pokojom pozrel po celej miestnosti. Nejako som si prestal robiť obavy aj o to, kam nás Seito presunie a proti komu budeme vlastne bojovať. Prestal som nad tým premýšľať. Shigure mal zatiaľ veliť ostatným a Hikaru mal taktiež úlohu. Sarada povedala viac menej povzbudivé slová a odišla, tak isto Seito... tak ma napadlo či Sarada vie piecť koláče, lebo ja si isto pôjdem vypýtať nejaký... Sľub je sľub... Teda myslela som, že to hovorí aj mne, keď sa po mne pozrela.
"Veľa šťastia." Povedal som bez nejakej zmeny výrazu v tvári, bez úsmevu ale ani som sa nemračil. Ticho som odišiel z miestnosti a šiel som pomaly za Seitom do Senju štvrte. Bol som zvedavý ako bude táto naša akcia pokračovať. Všetko znelo tak jednoducho. Seito prelomil nejakú barieru či čo mu bránilo v tom sa presunúť k Hideovi a všetko čo trebalo urobiť bolo nepriateľa prekvapiť a zabezpečiť Hideovi bezpečie. Nooo niečo mi hovorilo, že sa dačo isto pokazí, tak to vždy býva..
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Mon Mar 28, 2016 7:54 pm

Konečně jsem přestala přecházet místnost. Ve chvíli, kdy bylo už jasné, co má kdo dělat, jsem se jako zázrakem dokázala uklidnit. Vždycky to tak bylo. Při tréninku, při misi. Jako by mé staré já - výbušné a nesoustředěné, někam zmizelo. Když jsem dostala konkrétní povely a situace se stala organizovanou, dokázala jsem se zkoncentrovat i já. Nebudu jim na obtíž.
Rozhlédla jsem se po kanceláři. Pomalu se vyprazdňovala, někteří dostali své úkoly, jiní pochopili, že užitečnější budou jinde. Prohlížela jsem si známé kusy nábytku, portréty Kagu, Hideův stůl a přemýšlela, jestli jsem tu vůbec někdy byla, když tu on nebyl. Nakonec jsem zavrtěla hlavou. Nebyl čas babrat se tu v sebelítosti.
Stejně jako většina lidí jsem i já vyšla z kanceláře, ale než jsem úplně opustila budovu, zamířila jsem k Ryuuovi, který měl dostatek taktu nebo lenosti, jedno co to bylo, aby počkal venku. Věnovala jsem mu úšklebek, i když postrádal mou obvyklou jízlivost. "Až tohle skončí, dáme si panáka." alespoň ta rozkazovací forma mě trochu vrátila do normálu, každopádně jsem se otočila a už ničím nezdržována se vydala pryč.

-Přesun-
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Mar 29, 2016 9:06 am

Na Nic jsem necekal a vyskocil oknem momentalne zde nebylo nic z cim bych pomohl a tak jsem to vzal stylove oknem. JAkmile se mi podarilo pristat na zemi jsem aktivoval Byakugan. to ce sem videl mi nedavao smysl byly to najake manevry. Snad vsichni ANBU LItaly sem a tam. Jednoho jsem zastavil a ten rekl co se delo. Ted jsem opravdu nevedel co se deje. Na nic jsem necekal a vydal se hledat Seita.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Anbu Tue Mar 29, 2016 2:54 pm

Netrvalo dlho a správa o tom že bol unesený, rovnako ako Hokáge, aj jeho podriadený Uchíha Benjiro, sa rozšírila snáď po celej Konohe. Nedostalo sa to samozrejme do uší obyčajných ľudí, dokonca ani väčšina Jouninov, ale tí vyššie postavený a dokonca takmer všetci Anbu sa o tom dozvedeli takmer okamžite po únose. Dokonca aj ostatok začal niečo tušiť, keď sa okamžite uzatvorila Konožská brána a všade do okolia sa začali rozpúšťať Anbu jednotky. Dokonca ani tie sa neodvážili chodiť sami a tak chodili v skupinkách najmenej po troch. Až teraz sa ukázala vojenská sila Uchíhu Benjira. No napriek tomu všetkému sa snažili chodiť nepozorovane, aby nevyvolali v uliciach chaos a paniku. No napriek tomu nastal vojenský stav. Únos Hokágeho, spoločne s únosom veliteľa Anbu jednotiek sa nedalo brať na ľahkú váhu. Teraz už nie, hlavne keď nikde neboli žiadne stopy. Okrem jednej. Seito Senju. 




Netrvalo dlho a traja maskované Anbu jednotky sa dostali priamo do kancelárie Hokágeho. Keďže vedenie získal na malú chvíľku Nara Shigure, okamžite sa ho snažili informovať o rozhodnutí, ktoré padlo zástupcom Anbu jednotiek. Dokonca informovali aj bývalú radnú. Museli, nemali predsa na výber. Bola jediná z mocou.
"Nara Shigure? Kde sa nachádza Seito Senju? Je na neho vydaný zatykač za únos Hokágeho, rovnako ako aj za únos Uchíhu Benjira. Rovnako ako na neho je vydaný zatykač aj na všetkých jeho spoločníkov a komplicov, ktorí sa rozhodli napriek zákazu opustiť dedinu.." Prehovoril Anbu v bielom plášti, avšak na chvíľu sa zarazil a až potom si uvedomil že hovorí s pravou rukou Hokágeho. Mierne sa uklonil, čím dal najavo svoju ľútosť nad svojím správaním, avšak podľa toho ako nepovedal nič iné, bolo jasné že za názorom tohto všetkého si poriadne stojí. Shigure mal síce nejakú moc, avšak teraz keď takmer každý vplyvný odišiel, pomaly sa moc dostávala do rúk radnej Satsuki. To by mohol byť dosť problém pre Hidea Hatakeho, ak by sa predsa len vrátil.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Mar 29, 2016 4:58 pm

V kanceláři se začalo vylidňovat. Jeden vedle druhého se lidé pomalu začaly vytrácet dokud jsem tu nebyl sám. Co mě však moc nepotěšilo bylo Seitovo rozhodnutí že to tu mám teď „řídit“. O chvilku jsem se já podíval ven a hotový chaos se začal objevovat venku. Všude jednotky Anbu, které očividně nedělali to co jsem jim já řekl, takže zde pracovala i nějaká jiná síla. Cejtil jsem se víc a víc jako Vice-Kapitán Titanicu který viděl jak se blíží ledovec. O to víc jsem se takto cítil když přišly Anbu spolu s ními i ty zprávy. Sedíc na židli jsem se na něj podíval. Všechny nitky jakoby se zamotaly do jednoho klubka a maskovali kam že vlastně vedou. Potřeboval tu být někdo kdo je rozmotá. Všechny fakta jsem se snažil dát dohromady. Únos Hidea, atentát na jeho syna a únos Benjira.  Něco mi však říkalo že pomyslný loutkař se ukrývá právě v Konoze.  Nasvědčovala tomu jedna věc. Pokud v Konoze nebyl nikdo kdo by to zde vedl, nejbližší osoba jsem tomu byl já, tak kdo vydal rozkaz?  Kdo by z toho měl prospěch?
Otočil jsem se k směrem Anbu a přemýšlel jsem co mu řeknu. Nejspíše, i kdyby pracoval pro nepřítele, by bylo lepší mu říct ... pravdu.. polopravdu? Co takhle nic? To zní jako plán.
"Benjiro pryč, Hideo pryč... něco mi říká že kdokoliv s jakoukoliv mocí je rychle pryč. Kdo vydal ten zatykač? Vím že já to nebyl. Benjiro těžko, Hideo zde není... nějak mi tu někdo chybí v téhle rovnici." Řekl jsem s mírným úsměvem, vědom si toho že teď buď přijdou s pouty, vysvětlí situaci nebo se všichni zamyslí nad tím že mám vlastně pravdu. Nebo hůř... pouta stranou a rovnou na nože...
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Killunia Tue Mar 29, 2016 6:28 pm

Z kanceláře jsem odcházela poslední a dost potichu. Jen jsem poslouchala a pozorovala dění v kanceláři, které působilo poněkud... podivně. Hokage byl unesen někým neznámým a někdo se ho měl vydat zachránit. My slabší jsme měli zůstat ve vesnici, kdyby se náhodou něco semlelo. Trošku mi to nedávalo smysl, ale budiž.
Když někdo zaútočí poté, co vesnici opustí elita, jak ji ubráníme my? přemýšlela jsem. Chtěla jsem na misi, chtěla jsem ven, ale k tomu asi nedojde.
Vyšla jsem ven a opřela jsem se vedle dveří. Ještě chvíli jsem přemýšlela, kam půjdu, protože jsem tak nějak neměla kam. Domů se mi moc nechtělo, hned trénovat taky ne, když jsem se zrovna z jednoho náročného tréninku vrátila. Díky tomu jsem měla to "štěstí" abych zaslechla hlasy ANBU z kanceláře i skrz zavřené dveře. Tak tohle...?
"Ještě aby nevydali zatykač na mě proto, že jsem strávila pár let mimo vesnici, aniž by o tom oni věděli..." zamručela jsem se smíchem. "Že bych se taky pokusila opustit vesnici? Draky tady stejně asi nechtějí, jsme slabí a nepotřební, bezvýznamní... Určitě jim tu nebudu chybět..." přemýšlela jsem nahlas. A tentokrát už docela dost nahlas, tak, aby to slyšeli i uvnitř. Jo, provokovala jsem. Chtěla jsem vědět, jestli z nich vůbec nějakou reakci vytáhnu, ačkoliv jsem stejně předpokládala, že spíš ne. Přeci jen, jsem jenom chuunin. Malý, bezvýznamný chuunin. Nemám ve vesnici žádnou moc, nejsem dokonce ani příliš silná. Ne, mě určitě nechají na pokoji.
Vyrazila jsem pomalu na střechu, kde jsem si nechala narůst křídla, a poté jsem se vzdušnou čarou vydala na monumenty Hokage.
(přesun (ale že mi to trvalo :p))
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Anbu Tue Mar 29, 2016 7:11 pm

Samozrejme, podozrenie ktoré vrhol Shigeru na celú túto situáciu bolo oprávnené, ale to neznamenalo že po odchode týchto ľudí tu už nie je nikto kto má väčšiu moc ako samotný Hokágeho radca. Postava v bielom plášti sa na chvíľu zamračila, čo Shigeru nemal ako vidieť, keďže po celý čas mala na hlave masku. Nebol to nik iný ako Kenichi Itama, pravá ruka samotného Uchíhu Benjira, ktorý zastupoval veliteľa Anbu v jeho neprítomnosti. Bol pod jeho osobným dohľadom a dokonca sa zodpovedal len dvom ľuďom v Konohe, ktorým bol len Hideo a Benjiro. Na malý okamih sa zdalo že samotná ruka Hokágeho to prehnala a bude to niesť následky, čo by znamenalo takmer revoltu v Konohe. Avšak v momente ako sa postava v bielom plášti pohla dopredu a začala hýbať rukou, jedna z Anbu jednotiek stihla dať ruku dopredu a zastaviť ho.


"Človek, ktorý nato má právo.." Povzdychol si, pričom si uvedomil že urobiť nejakú hlúposť by ho stálo všetko. I napriek neprítomnosti Hokágeho, bolo jeho slovo najsilnejšie a fakt, že samotný Shigeru je pod jeho ochranou kompletne, pričom sa nezodpovedá nikomu len Hideovi, by znamenalo pre spomenutého Kenichiho Itamiho dosť veľký problém, keby ho nejako osočil alebo obvinil.
"To však nie je odpoveď na moju otázku.." Prehovoril, pričom sa zameral pohľadom práve na člena Naru klanu, úplne ignorujúc Killiniu. Ani ona si neuvedomovala, ale keby sa naozaj zamerali na ňu a jej provokácia by mala nejaký účinok, neskončila by najlepšie. Avšak Anbu bola vojenská jednotka, ktorá nemala právo až tak moc zasahovať do vecí Hokágeho. Aj keď sa to nezdalo, Hideo po celý čas prizvukoval aby Killuniu nechali na pokoji, keďže sa za ňu zaručil. Nemohli sa pohnúť v tomto, avšak v prebratí moci mali výsostné právo. Hideov, Seitov a Benjirov odchod skomplikoval celé dianie v Konohe. Problémom bolo nie že odišli, ale boli unesený a jediný podozrivý je Seito. To si musel aj mladý Nara uvedomiť, že sa začína ťahať príliš za nitky, kde on nemôže hocičo urobiť. 
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Mar 29, 2016 7:44 pm

Sedíc v kanceláři sem si uvědomoval že přeci jen mám trochu, i když jen nevýrazně, navrch. Co byla moje práce? To je to na co jsem se ptal. Neptal jsem se na to co je morálně správné. Co je logický krok. Co bych snad udělal já. Ale co je moje práce. Odpověď na tu otázku bylo jednoduchá. Radit Hideovi a v jeho nepřítomnosti jednat tak jako by jednal on. Proto jsem se vůbec nezabýval tím jestli je Seito vinný. Jestli mě snad hodí do vězení. Nebo tu snad vykrvácím na koberci. Nebyl jsem muž který měl nějakou morálku. Neměl jsem co ztratit. Ovšem byl jsem jedno. Věrný. Ne hodně lidem ale přeci se nějací našli. Naštěstí pro vesnici... nebo možná na neštěstí pro vesnici?... byl Hideo jedním z nich. Usmál jsem se tedy jen při tom jak to s oním Anbu škublo jako by mě chtěl teď a tady vykuchat.
"Víte... na Anbu mě vždycky fascinovali ty masky. Vezměte si je a máte přístup do vesnice volný. Kdo Vám prokáže že jste vůbec jeden z nás?" Řekl jsem s úsměvem a rozhodl se že už je přestanu škádlit nebo by to nemuselo dopadnout dobře. Jen jsem naznačil rukami směrem k Anbu že jsem to nemyslel nějak osobně. Jen jsem zmínil poznatek.
"Nic proti Vám. Stejně jako já děláte jen svoji práci. Moje práci je jednat v Hideově jménu když zde není... a všichni kdo ho byť jen nepatrně znáte víte moc dobře že by nereagoval ani o ždibec jinak než teď reaguju já a přítele by nezradil.  Omlouvám se tedy... ale moje ústa jsou zavřená." Odmlčel jsem se a čekal jak budou reagovat. V hlavou mi problesklo že tenhle postoj mi nejspíš dlouhou „vládu“ nepřinese. Ovšem... jen jsem dělal svoji práci.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Anbu Tue Mar 29, 2016 9:08 pm

Možno si to ani Shigure neuvedomoval, ale práve teraz kráčal po fakt tenkom ľade. Možno mal istú protekciu vďaka Hideovi, avšak teraz sa v Konohe dialo fakt niečo divné. Predsa len, samotná Satsuki ktorá ešte pred rokmi bojovala proti Hideovi sa postavila na jeho stranu, keď sa zdalo, že Anbu jednotky začínajú kontrolovať vojenský stav Konohagakure pod vedením jediného človeka, ktorý doteraz poriadne nemal nejakú moc. Síce to bol zástupca Uchíhu Benjira, jeho správanie bolo z časti podozrivé. Avšak dôkazy nemal nikto, a tak znova ako pri poslednej revolúcii mali všetci zviazané ruky. A práve v tento moment by si mal Nara dať pozor na jazyk. Ak chcel udržať pre Hidea Konohu takú, ako ju opustil.

"Máme to brať ako zradu?" Spýtal sa Anbu v bielom plášti, pričom sa trochu arogantne vystrel. Nezdalo sa žeby už ďalší Anbu dokázal zastaviť svojho veliteľa, bol už dosť nervózny a aj tomu druhému bolo jasné že Shigure už podpichuje. Avšak, všetci pocítili kto prichádza ku kancelárii a vtedy sa stalo niečo zvláštne.
"Ešte sa uvidíme.." Znova prehovoril, načo sa trojica Anbu jednotiek rozpŕchla, ešte v čase kedy len Natsuki bola pri schodoch. Kto vie čo to znamenalo, ani tento mladý génius nemohol na nič prísť pretože komplikácie aké vznikli boli naozaj zvláštne. Hideov únos bol predsa len začiatok niečoho naozaj veľkého.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Mar 29, 2016 9:40 pm

Kráčali sme až po budovu v doprovode s Anbu jednotkami, ktoré sa však po našom vstupe rozpŕchli a mi sme mali ísť naďalej po vlastných. Kým sme vyšli hore až ku kancelárii, len som sa pár krát pozrela na Soshiho. No bol už Chuunin, keby že je geninom, pravdepodobne by som ho zo sebou nezobrala. Ale.. musel byť pripravený aj na tú temnejšiu stránku života Shinobi, zlé správy, vojenské situácie, zabíjanie, smrť.. či podobne. Povzdychla som si a na uvoľnenie som trocha pohodila vlasmi. Nemala som rada napätú atmosféru. Ani som neklopala, keď som vstúpila dovnútra a podrźala som dvere aj Soshimu. Môj pohľad dopadol na Shigureho. Vyzeral.. úplne nadšene.
"Yo !" Mávla som mu rukou na pozdrav s takým, pre mňa typickým hravým úsmevom.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Wed Mar 30, 2016 9:17 am

Rozhlídl jsem se po těch třech. Dva z nich už toho leadera očividně nezvládali držet na uzdě. Někdo by řekl že se cítil podobně jako Seito. Před chvílí mu unesli jeho nadřízeného a on měl svázané ruce a osoba za kterou přišel ho ze stejného důvodu odbyla. Někdo by řekl že se chová jako někdo kdo byl právě odhalen z konspirace. Těžko říct o co zde šlo.
Chtěl jsem mu něco odpovědět když v tom sem viděl jak se snimi něco stalo. Stuhly jako tři solné sloupy a raz, dva a byli fuč jen s jednoduchou výhružkou nazávěr.
„Heh... zajímavé.“ řekl jsem si pro sebe a poškrábal se na vlasech. Něco se pravděpodobně stalo,. Proč se tak rychle rozprchly?Rozkazy od někoho? Nebo změna plánu? Kdo ví...  Já si mezi tím opřel hlavou o stůl předemnou.  K čemu ses to zase přichomýtl Shigure? Pomyslel jsem si. Nebylo to poprvé co jsem byl v podobné situaci. Jako bych si vybavoval to co se stalo před třemi lety. Lidé se obraceli na své přátele, nikdo nikomu nevěřil... zlaté časy vážně.
Přemýšlel jsem jak dlouho ještě bude tahle situace trvat. Neměl jsem moc rád změny a na Hidea už jsem si docela zvykl. Docela by mě naštvalo jak bude reagovat až tohle všechno uvidí. Mírně jsem se usmál.
Na chodbě se ozvaly kroky opět jsem se probral k životu s tím že jsem nevěděl o koho se jedná. Když jsem mezi futry uviděl Natsuki opět jsem se trochu uvolnil. V hlavě jsem měl v tu chvíli zajímavou myšlenku. Že by proto?
„Zdravím.“ Řekl jsem jako odpověď. Na tváři jsem měl dokonce i mírný úsměv. Napadlo mě že pravděpodobně někdo nechtěl aby osoba co by je mohla prozradit jen podle pocitu nechodila Konohou. Místo toho jí šoupnout na místo kde nemá nikoho odhalit.
„Potřebuješ něco?“ Zeptal jsem se rovnou jelikož mě vlastně zajímalo proč je tady. Poslal ji sem snad někdo?
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Mar 30, 2016 9:28 am

Nebola som tu sama, bol tu so mnou aj Soshi ktorý, no ktorý bol asi zatiaľ radšej ticho. Vstúpila som hlbšie do miestnosti a pozorne som sa rozhliadla. Keď sa ma spýtal či niečo potrebujem, na nejaký čas ostalo ticho. Ja som v podstate nepotrebovala nič...  teda.. viac menej.
"Boli sme sem poslaný Anbu jednotkami." Začala som, až som podišla k oknám a vyhliadla som do Konohy, ktorá bola v pomernom ruchu.
"Súvisí to so zmiznutím Hidea.. pravdepodobne. Vieš mi povedať bližšie informácie?" Spýtala som sa ho, oprela som sa o parapet so založenými rukami na hrudi. Trocha ma trápilo, že to bolo pomerne náhle.. ako keby zrazu zmizol.. teleportoval sa? 
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Wed Mar 30, 2016 9:49 am

Uviděl jsem že nepřišla sama. Kývl jsem na pozdrav tomu klučinovi z rána a opět obrátil pozornost směrem k Natsuki. Když řekla proč se tu objevila na chvíli mohla vidět na tváři zájem.
"Heh.. zajímavější..." řekl jsem znovu spíše pro sebe. Ono pomyslné klubko nití se jakoby začalo pomaleji rozmotovát.  
"No, unesli ho. To samé se tvrdí i o Benjirovi. Vyní z toho Seita a kohokoliv kdo je sním spojený." Řekl jsem s mírným úsměvem. To bylo pravděpodobně nejlepší zhrnutí situace kterou sem dokázal. Stručně a jasně. Pokud by chtěla vědět něco podrobnějšího mohla se ptát. Já sem měl však otázku svoji vlastní.
"Jak seš na tom ty a devítka? Nějaký pokrok?" Co jsem tím chtěl vlastně říct je jak dobře spolu dokáží komunikovat. Pokud sem byl na dobré stopě tak jsem tu měl možná nějaké to řešení. Mohlo by to vysvětlit i náhlé zmizení Anbu jednotek.  Snad jsem byl na dobré stopě.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Mar 30, 2016 11:51 am

Zachovala som chladnú hlavu. Teda, nie že by mi bolo všetko jedno no, nevyplatilo sa zbytočne nerváčiť. Aj keď Hidea uniesli, pravdepodobne ešte nie je .. tak úplne mŕtvy. Pravdepodobne. Ak áno? No.. mali sa na čo tešiť. Rozpútala by som im peklo na ich vlastnom území. Zaujímal ho môj pokrok s deviatkou. Pokrok? Bolo to celkom.. srandovné.
"Povedzme, že.. sa s ním viem vymeniť. Len mám stále aktivovanú pečať." Chytila som sa za brucho. "Kurama si myslí, že by som neustála nápor dokonalého Bijuu plášťa. Takže máme istú dohodu, že ju uvoľním len ak to bude .. naozaj, nevyhnutné." Moje slová mohli znieť trocha divne. V podstate mu mohli prezradiť, že je môj vzťah s Kyuubim na úrovni vzájomnej spolupráci a až dôvere. Dostatočne veľký na to, aby sa sám Kyuubi bál, že by sa mi pod náporo celej jeho chakry a sily, zničilo telo.. alebo niečo na ten štýl proste, to bolo zložité.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Soshi Wed Mar 30, 2016 6:43 pm

Soshi

Došel jsem do kanceláře a hluboce se uklonil tomu...tomu, co tomu velelo. Viděl jsem ho ráno, ale jeho familiárnost sem moc nesedla. Nicméně jsem byl zticha. Nenáleželo mi mluvit, když se baví vyšší hodnosti.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Nara Shigure Wed Mar 30, 2016 7:16 pm


Usmál jsem se.  Pokud moje teorie je správná tak se s těmi ANBU už nebudu muset potýkat. A pokud nebyla ... asi bych jim dlužil omluvu. Tak či onak napadlo mě že mejt jí poblíž by nemuselo být tak na zlo. Já sám sem nebyl dvakrát dobrý v boji. Byl jsem dobrá podpora ale nic víc. Nevěděl jsem taky jak dlouho si po mých slovech tuhle kancelář udržím a mít tu někoho komu bych mohl alespoň trochu důvěřovat. Chvilku jsem mlčel a přemýšlel jak to podat.
"To rád slyším. Ve vesnici je hotový chaos. To že nám zmizeli dva nejvýše postavení Shinobi bez toho aby jsme věděli kdo za tím stojí něco značí. Mám za to že oni únosci pracují z vesnice. Je to tedy jen doměnka ale čím víc nad ní přemýšlím tím větší dává smysl. Proto si myslím že tvá schopnost by se mohla hodit." Řekl jsem a podíval se na ní. Kyuubiho chakra byla  zvláštní v tom že dokázala vycítit negativní emoce. Ne že by to ale byl perfektní způsob jak identifikovat zrádce. Pokud je zde někdo kdo tahá za nitky a vydává rozkazy, někdo respektovaný, tak ti kdo pod ním pracují by mohli jednat s absolutním klidem. Nemuselo by se jednat o kompletní fanatiky. Byl to ale začátek.
Přemýšlel jsem kdo by za tím vším mohl stát. Samozřejmě měl Hideo plno nepřátel, lidí kteří zde byli z minulého režimu, ale o většinu z nich bylo postaráno. O většinu a to byl problém... Kdybych si měl vsadit tak by to bylo právě na někoho z minulé rady. Zabýval jsem se ale i možnosti co kdyby se nejednalo o někoho z vesnice. Co když jsem jen paranoidní a vážně se chystá útok. V tom případě bude hodně co dělat. Nikdo však zatím neinformoval o nějaké hrozbě.
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Mar 30, 2016 8:34 pm

Ruku som si priložila na brucho. Že by bol čas na to, pootvoriť pečať o niečo viac, než som mala momentálne, zvládnuté? Teda nie že by som to pred tým skúšala ale, mohlo by to fungovať. Táto situácia... si možno vyžadovala trocha extrémnejší prístup. Rukou som len naznačila palec hore, uškrnula som sa a tou, ktorú som mala na bruchu, som sčasti potočila. Prístup k pečati som získala pred asi rokom aj pol. Mohla som ju samovoľne oslabiť. Ženská.. ak ťa to roztrhá, tak mi to bude naozaj uprdele..  Ozvalo sa mi v hlave no ja som sa len uškrnula. "To je v pohode starec, neplánujem sa tu premeniť a využiť tvoj potenciál na plno." Toto som povedala nahlas. Nie že by mi to ušlo no, nemala som náladu na špekanie či niečo také. 


"Sleduj Soshi, jedného dňa toho budeš schopný tiež.. a ty mladý Shigure.." Druhá časť vety, venovaná práve Narovi, už nepochádzala z mojich vlastných úst. "Sa na nás oboch môžeš spoľahnúť. Na mňa, aj Natsuki heh." V tom celé moje telo obalil mód, aj keď nedokonalý ale, oproti predošlým verziám to bol pokrok. Ocitla som sa tam v tejto mojej podivne skomolenej verzii Kyuubi plášťa a päsťou som si vrazila do otvorenej dlane. "Len povedz meno.. a miesto, ja z danej osoby pravdu vytlčiem hehe." Môj smiech nebol vôbec prirodzený. Skôr až taký.. krvilačný? No bolo sa na čo tešiť.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Hodnostári Thu Mar 31, 2016 9:05 am


HYUUGA SATSUKI - radná

Situácia ktorá nastala v Konohe si vyžiadala dokonca pozornosť radnej, ktorá bola takmer bez moci. No i napriek tomu aké problémy sa na ňu v minulosti vrhli, jej autorita stále ostávala na mieste. Keďže sa nenašli dôkazy na jej obvinenie boli všetci nútený ju akceptovať. Aj keď, nešlo nikomu zazlievať že proti nej stále niečo mali. No nikto si neuvedomoval že práve to čo urobila, robila pre dobro Konohy. Možno za tie tri roky zmenila trochu svoj pohľad na celkový systém ktorý vládol v Konohe, jej uštipačná a arogantná povaha stále budovali jej osobnosť. Nečudo že sa vybrala práve sem, práve v čase kedy bola Konoha znova takmer na pokraji zrútenia. Nevedno či mladý Nara bol tak inteligentný alebo to bolo až tak vidieť, bolo jasné že niekto naozaj ťahá v Konohe za nitky a môže aj za všetky problémy ktoré nastali.

"Vidieť že si ešte len dieťa, ktoré by malo byť pod zámkom alebo skôr dohľadom.." Ozvalo sa v pozadí za Natsuki, keď prvými krokmi vstúpila do kancelárie. Nebol to nik iný ako práve spomínaná radná Hyuuga Satsuki, proti ktorej Hideo bojoval, avšak po jeho nástupe na tento post jej dokonca sám navrhol nechať si nejakú moc. Možno dúfal že sa zmení, ale kto by to aj čakal. Väčšina Konohy ju nenávidela, ale aj ona mala stále moc a hlavne stále ľudí ktorí ju nasledovali. Určite si mohla dovoliť odporovať aj samotnému Hokágemu bez toho aby niesla vážne následky.
"Dieťa ktoré chce všetko riešiť len päsťami. Si ešte nevyspelá a keby bolo podľa môjho názoru, už dávno by si sedela vo väzení alebo v nejakej bariére, odkiaľ by si sa nepohla," odsekla som uštipačne. Naozaj sa zdalo že by som to bola schopná urobiť, ale aj na Kyuubiho počudovanie, necítil v nej žiadnu negatívnu emóciu. Bolo až nemožné aby to dokázala nejako oklamať, preto mohol aj samotný Kyuubi oznámiť Natsuki aby sa ničoho nebála, než urobí nejakú hlúposť a naozaj skončí dosť zle. Bola som si vedomá že ma práve títo dvaja nenávidia asi najviac. Horké hlavy.

"Ale vidieť na tebe že Hidea máš naozaj rada. Tak už len z rešpektu k nemu by si sa mala upokojiť. Ocitla si sa v hre, kde päste nič neznamenajú, ba čo viac, len to zhoršia. Už pár krát sa stalo že si sa rozbesnila a pripravila o život veľa občanov. Avšak Hideo bol ten ktorý ťa za každých okolností chránil. Už len tým že mu to dlhuješ a chceš aby sa vrátil ako Hokáge, držala by som sa na tvojom mieste na uzde, kým ti to nadriadený nepovedia. A tiež nedávaš dobrý príklad mladému Soshimu." To čo som povedala asi nikto nečakal. Síce to bolo dosť nepríjemné a povedané arogantným tónom, myslela som to v dobrom. Pretože vtedy som vrhla pohľad na Shigureho, ktorý aj medzi ostatnými mal vysoký rešpekt, už len kvôli tomu ako si ho Hideo držal pri tele a počúval jeho rady. Kto vie čo môj príchod znamenal.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Ryuujin Sarutobi Thu Mar 31, 2016 8:49 pm

Ani jednou jsem v těch hlasech nepoznával Hokageho, pravděpodobně tam nebyl, což mi osobně přišlo zvláštní. Ale nebyl jsem zván nikým dovnitř, tak jsem se nikam ani necpal. Chvíli jsem tam ještě postával, než jsem se pomalu chystal k odchodu. Stejný plán měla pravděpodobně i zelenovláska z kanceláře, jen jsem se na ni ušklíbl.
"A dvojitý minimálně.."
Odvětil jsem, než její zelená hlava zmizela na schodišti, asi měla co na práci. Chvíli jsem za ní ještě hleděl, než jsem zjistil, že dostat se k Hokagemu mě bude stát mládí, tak jsem strčil ruce do kapes a zase si šel po svých. Jako vždy..

- Přesun
Ryuujin Sarutobi
Ryuujin Sarutobi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 15
Registrován : 27. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Hokágeho kancelária - Stránka 4 Empty Re: Hokágeho kancelária

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru